Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2020-06-27 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 11.650 km |
Zgłoszonych : | 62 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOROŃ Dariusz | 247 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
2 | MARSZAŁEK-KŁODA Grażyna | 248 | JORDANÓW | Kobiety | 00:00:00 | ||
3 | MATYASIK Jarosław | 249 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:00:00 | |||||||
4 | SZPILSON Virginia | 196 | Kobiety | 00:00:00 | |||
5 | KIZNAR Tomasz | 50 | Andrychów Running | RZYKI | Mężczyźni | 00:00:00 | |
6 | TEMECKI Grzegorz | 49 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
7 | KAŁUŻNY Jakub | 47 | KW Zakopane | ZAKOPANE | Mężczyźni | 00:00:00 | |
8 | HRYC Martyna | 48 | GRYWAŁD | Kobiety | 00:00:00 | ||
9 | PACHUT Maksymilian | 44 | Mężczyźni | 00:00:00 | |||
10 | BACHLEDA Joanna | 200 | GORĄCY POTOK TEAM | LASEK | Kobiety | 00:00:00 | |
11 | BAZUŁKA Aleksandra | 201 | BUFF TEAM POLAND | KATOWICE | Kobiety | 00:00:00 | |
12 | BUCHMAN Sebastian | 202 | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
13 | BULANDA Dawid | 203 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
14 | CHŁOPSKA-WASIELEWSKA Ewa | 204 | OCRLAND | KUTNO | Kobiety | 00:00:00 | |
15 | CHMURA Jadwiga | 205 | DĘBICA | Kobiety | 00:00:00 | ||
16 | CZADERSKA Weronika | 206 | X-TEAM SPECIAL FORCES | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:00 | |
17 | GELATA Marek | 214 | ŁAPSZANKA | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
18 | GÓRAK Grzegorz | 215 | BIEGAM BO LUBIĘ | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | |
19 | GÓRKA Magdalena | 216 | KAMIONKA WIELKA | Kobiety | 00:00:00 | ||
20 | GRODZKI Paweł | 217 | X-TEAM SPECIAL FORCES | GLIWICE | Mężczyźni | 00:00:00 | |
21 | HAJNOS Dawid | 218 | GORĄCY POTOK | SZAFLARY | Mężczyźni | 00:00:00 | |
22 | HĘDRZAK Mirek | 219 | KAWIARNIA LILA VANILLA | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | |
23 | NADKAŃSKI Marek | 229 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Mężczyźni | 00:00:00 | |
24 | OPIAŁ Grzegorz | 230 | GORĄCY POTOK TEAM | WIŚNIOWA | Mężczyźni | 00:00:00 | |
25 | PACHUT Jerzy | 231 | MUAY RUNNING TEAM | SŁOPNICE | Mężczyźni | 00:00:00 | |
26 | RACZEK Radosław | 233 | GORĄCY POTOK TEAM | PISARZOWA | Mężczyźni | 00:00:00 | |
27 | RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA Barbara | 234 | CSC ADVENTURE ACADEMY | NOWY TARG | Kobiety | 00:00:00 | |
28 | WILK Tomasz | 243 | STRZELCE MAŁE | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
29 | ZARZECZNY Radosław | 244 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
30 | DUDCZAK Michał | 245 | BUFF TEAM POLAND | RYTRO | Mężczyźni | 00:00:00 | |
31 | STAWIARZ Małgorzata | 246 | X-TEAM SPECIAL FORCES | SOSNOWIEC | Kobiety | 00:00:00 | |
32 | BOLECHOWSKA Dominika | 130 | Alpin Sport Hoka One Team | RABKA ZDRÓJ | Kobiety | 00:00:00 | |
33 | LECH Adam | 187 | Mężczyźni | 00:00:00 | |||
34 | DRABIK - SŁOMKA Małgorzata | 209 | ŁYCZANKA | Kobiety | 00:00:00 | ||
35 | DOMURAT Zbigniew | 208 | PARKRUN CHRZANÓW | CHRZANÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | |
36 | DRAPICH Natalia | 210 | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:00 | ||
37 | DRAPIEWSKA Magda | 211 | NAMYSŁÓW | Kobiety | 00:00:00 | ||
38 | GALICA Kasia | 212 | PORONIN | Kobiety | 00:00:00 | ||
39 | GARBACZ Bartlomiej | 213 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
40 | JAMIŃSKI Adam | 220 | GORĄCY POTOK TEAM | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | |
41 | KRZYŻEWSKI Roger | 221 | KRKAÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
42 | LASOTA Mikołaj | 222 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
43 | MAJEWSKA Natalia | 223 | GORĄCY POTOK TEAM | NOWY SĄCZ | Kobiety | 00:00:00 | |
44 | MAŚLANKA Ewa | 225 | NOWY TARG | Kobiety | 00:00:00 | ||
45 | MAŚLANKA Kamil | 226 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
46 | MÓL Marlena | 228 | NOWY SĄCZ | Kobiety | 00:00:00 | ||
47 | SKAŁKA Adam | 235 | BIEGAM BO LUBIĘ | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:00 | |
48 | SKUPIEŃ Witold | 236 | KS OBIDOWIEC OBIDOWA | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | |
49 | SZCZECIŃSKI Krzysztof | 237 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
50 | SZUMLAŃSKI Marcin | 238 | PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAM | TARNÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | |
51 | WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga | 242 | NOWY TARG | Kobiety | 00:00:00 | ||
52 | CHLIPAŁA Paweł | 45 | KAMIENICA | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
53 | MATYJEWICZ Marcin | 227 | DĘBICA | Mężczyźni | 00:00:01 | ||
54 | ŚWIATOWIEC Adrian | 239 | SRS RATEL | ŻYRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:01 | |
55 | DŁUGOSZ Marcin | 207 | BIEGNE O 10 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:02 |
Znaleziono 55 wynik(ów)