TURBACZ SUMMER TRAIL 10KM
Turbacz Summer Trail
Organizator : Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data : 2020-06-27
Miejsce : Nowy Targ
Dystans : 11.650 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Fala 1 | Fala 2
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BOROŃ Dariusz 247KRAKÓWMężczyźni00:00:00
2MARSZAŁEK-KŁODA Grażyna 248JORDANÓWKobiety00:00:00
3MATYASIK Jarosław 249NOWY TARGMężczyźni00:00:00
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
4SZPILSON Virginia 196Kobiety00:00:00
5KIZNAR Tomasz 50Andrychów RunningRZYKIMężczyźni00:00:00
6TEMECKI Grzegorz 49NOWY TARGMężczyźni00:00:00
7KAŁUŻNY Jakub 47KW ZakopaneZAKOPANEMężczyźni00:00:00
8HRYC Martyna 48GRYWAŁDKobiety00:00:00
9PACHUT Maksymilian 44Mężczyźni00:00:00
10BACHLEDA Joanna 200GORĄCY POTOK TEAMLASEKKobiety00:00:00
11BAZUŁKA Aleksandra 201BUFF TEAM POLANDKATOWICEKobiety00:00:00
12BUCHMAN Sebastian 202NOWY SĄCZMężczyźni00:00:00
13BULANDA Dawid 203NOWY TARGMężczyźni00:00:00
14CHŁOPSKA-WASIELEWSKA Ewa 204OCRLANDKUTNOKobiety00:00:00
15CHMURA Jadwiga 205DĘBICAKobiety00:00:00
16CZADERSKA Weronika 206X-TEAM SPECIAL FORCESKRAKÓWKobiety00:00:00
17GELATA Marek 214ŁAPSZANKAMężczyźni00:00:00
18GÓRAK Grzegorz 215BIEGAM BO LUBIĘKRAKÓWMężczyźni00:00:00
19GÓRKA Magdalena 216KAMIONKA WIELKAKobiety00:00:00
20GRODZKI Paweł 217X-TEAM SPECIAL FORCESGLIWICEMężczyźni00:00:00
21HAJNOS Dawid 218GORĄCY POTOKSZAFLARYMężczyźni00:00:00
22HĘDRZAK Mirek 219KAWIARNIA LILA VANILLANOWY TARGMężczyźni00:00:00
23NADKAŃSKI Marek 229MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMężczyźni00:00:00
24OPIAŁ Grzegorz 230GORĄCY POTOK TEAMWIŚNIOWAMężczyźni00:00:00
25PACHUT Jerzy 231MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEMężczyźni00:00:00
26RACZEK Radosław 233GORĄCY POTOK TEAMPISARZOWAMężczyźni00:00:00
27RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA Barbara 234CSC ADVENTURE ACADEMYNOWY TARGKobiety00:00:00
28WILK Tomasz 243STRZELCE MAŁEMężczyźni00:00:00
29ZARZECZNY Radosław 244KRAKÓWMężczyźni00:00:00
30DUDCZAK Michał 245BUFF TEAM POLANDRYTROMężczyźni00:00:00
31STAWIARZ Małgorzata 246X-TEAM SPECIAL FORCESSOSNOWIECKobiety00:00:00
32BOLECHOWSKA Dominika 130Alpin Sport Hoka One TeamRABKA ZDRÓJKobiety00:00:00
33LECH Adam 187Mężczyźni00:00:00
34DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 209ŁYCZANKAKobiety00:00:00
35DOMURAT Zbigniew 208PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWMężczyźni00:00:00
36DRAPICH Natalia 210KRAKÓWKobiety00:00:00
37DRAPIEWSKA Magda 211NAMYSŁÓWKobiety00:00:00
38GALICA Kasia 212PORONINKobiety00:00:00
39GARBACZ Bartlomiej 213NOWY TARGMężczyźni00:00:00
40JAMIŃSKI Adam 220GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGMężczyźni00:00:00
41KRZYŻEWSKI Roger 221KRKAÓWMężczyźni00:00:00
42LASOTA Mikołaj 222KRAKÓWMężczyźni00:00:00
43MAJEWSKA Natalia 223GORĄCY POTOK TEAMNOWY SĄCZKobiety00:00:00
44MAŚLANKA Ewa 225NOWY TARGKobiety00:00:00
45MAŚLANKA Kamil 226NOWY TARGMężczyźni00:00:00
46MÓL Marlena 228NOWY SĄCZKobiety00:00:00
47SKAŁKA Adam 235BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZMężczyźni00:00:00
48SKUPIEŃ Witold 236KS OBIDOWIEC OBIDOWANOWY TARGMężczyźni00:00:00
49SZCZECIŃSKI Krzysztof 237KRAKÓWMężczyźni00:00:00
50SZUMLAŃSKI Marcin 238PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWMężczyźni00:00:00
51WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 242NOWY TARGKobiety00:00:00
52CHLIPAŁA Paweł 45KAMIENICAMężczyźni00:00:00
Znaleziono 52 wynik(ów)