TURBACZ SUMMER TRAIL 10KM
Turbacz Summer Trail
Organizator : Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data : 2020-06-27
Miejsce : Nowy Targ
Dystans : 11.650 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Fala 1 | Fala 2
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
11.65km
Czas
brutto
11.65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BAZUŁKA Aleksandra 201BUFF TEAM POLANDKATOWICEKobiety1K 100:00:0001:01:20.0001:01:20.00 5:1511,4
2BOLECHOWSKA Dominika 130Alpin Sport Hoka One TeamRABKA ZDRÓJKobiety2K 200:00:0001:09:20.9001:09:20.90+00:08:005:5710,1
3MAŚLANKA Ewa 225NOWY TARGKobiety3K 300:00:0001:17:23.4501:17:23.45+00:16:036:389,0
4GALICA Kasia 212PORONINKobiety4K 400:00:0001:19:55.1501:19:55.15+00:18:356:518,7
5BACHLEDA Joanna 200GORĄCY POTOK TEAMLASEKKobiety5K 500:00:0001:20:23.3501:20:23.35+00:19:036:538,7
6CHŁOPSKA-WASIELEWSKA Ewa 204OCRLANDKUTNOKobiety6K 600:00:0001:22:55.0501:22:55.05+00:21:357:078,4
7RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA Barbara 234CSC ADVENTURE ACADEMYNOWY TARGKobiety7K 700:00:0001:23:19.5001:23:19.50+00:21:597:098,4
8HRYC Martyna 48GRYWAŁDKobiety8K 800:00:0001:27:08.6001:27:08.60+00:25:487:288,0
9MAJEWSKA Natalia 223GORĄCY POTOK TEAMNOWY SĄCZKobiety9K 900:00:0001:30:47.6001:30:47.60+00:29:277:477,7
10WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 242NOWY TARGKobiety10K 1000:00:0001:30:48.1001:30:48.10+00:29:287:477,7
11DRAPICH Natalia 210KRAKÓWKobiety11K 1100:00:0001:33:12.1001:33:12.10+00:31:528:007,5
12DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 209ŁYCZANKAKobiety12K 1200:00:0001:33:35.5501:33:35.55+00:32:158:017,5
13GÓRKA Magdalena 216KAMIONKA WIELKAKobiety13K 1300:00:0001:35:28.2001:35:28.20+00:34:088:117,3
13MÓL Marlena 228NOWY SĄCZKobiety13K 1300:00:0001:35:28.2001:35:28.20+00:34:088:117,3
15DRAPIEWSKA Magda 211NAMYSŁÓWKobiety15K 1500:00:0001:51:09.4001:51:09.40+00:49:499:326,3
16MARSZAŁEK-KŁODA Grażyna 248JORDANÓWKobiety16K 1600:00:0001:51:42.1001:51:42.10+00:50:229:356,3
17CHMURA Jadwiga 205DĘBICAKobiety17K 1700:00:0001:54:39.9001:54:39.90+00:53:199:506,1
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
18CZADERSKA Weronika 206X-TEAM SPECIAL FORCESKRAKÓWKobiety18K 1800:00:0002:07:42.0002:07:42.00+01:06:2210:575,5
19STAWIARZ Małgorzata 246X-TEAM SPECIAL FORCESSOSNOWIECKobiety19K 1900:00:0002:11:51.6502:11:51.65+01:10:3111:195,3
20SZPILSON Virginia 196Kobiety20K 2000:00:0002:12:12.1002:12:12.10+01:10:5211:205,3
Znaleziono 20 wynik(ów)