TURBACZ SUMMER TRAIL 10KM
Turbacz Summer Trail
Organizator : Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data : 2020-06-27
Miejsce : Nowy Targ
Dystans : 11.650 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Fala 1 | Fala 2
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
11.65km
Czas
brutto
11.65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAMIŃSKI Adam 220GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGMężczyźni1M 100:00:0000:48:53.5000:48:53.50 4:1114,3
2DUDCZAK Michał 245BUFF TEAM POLANDRYTROMężczyźni2M 200:00:0000:50:42.6500:50:42.65+00:01:494:2113,8
3OPIAŁ Grzegorz 230GORĄCY POTOK TEAMWIŚNIOWAMężczyźni3M 300:00:0000:51:38.9500:51:38.95+00:02:454:2513,5
4HAJNOS Dawid 218GORĄCY POTOKSZAFLARYMężczyźni4M 400:00:0000:52:42.0500:52:42.05+00:03:484:3113,3
5BOROŃ Dariusz 247KRAKÓWMężczyźni5M 500:00:0000:53:26.7500:53:26.75+00:04:334:3513,1
6KAŁUŻNY Jakub 47KW ZakopaneZAKOPANEMężczyźni6M 600:00:0000:53:56.7500:53:56.75+00:05:034:3713,0
7CHLIPAŁA Paweł 45KAMIENICAMężczyźni7M 700:00:0000:55:45.1500:55:45.15+00:06:514:4712,5
8SKUPIEŃ Witold 236KS OBIDOWIEC OBIDOWANOWY TARGMężczyźni8M 800:00:0000:56:59.0500:56:59.05+00:08:054:5312,3
9SZUMLAŃSKI Marcin 238PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWMężczyźni9M 900:00:0000:57:43.2500:57:43.25+00:08:494:5712,1
10GELATA Marek 214ŁAPSZANKAMężczyźni10M 1000:00:0000:58:57.6000:58:57.60+00:10:045:0311,9
11TEMECKI Grzegorz 49NOWY TARGMężczyźni11M 1100:00:0000:59:40.6000:59:40.60+00:10:475:0711,7
12RACZEK Radosław 233GORĄCY POTOK TEAMPISARZOWAMężczyźni12M 1200:00:0001:01:01.5501:01:01.55+00:12:085:1411,5
13KIZNAR Tomasz 50Andrychów RunningRZYKIMężczyźni13M 1300:00:0001:01:57.1001:01:57.10+00:13:035:1911,3
14HĘDRZAK Mirek 219KAWIARNIA LILA VANILLANOWY TARGMężczyźni14M 1400:00:0001:02:07.5001:02:07.50+00:13:145:1911,3
15WILK Tomasz 243STRZELCE MAŁEMężczyźni15M 1500:00:0001:02:31.4001:02:31.40+00:13:375:2111,2
16BULANDA Dawid 203NOWY TARGMężczyźni16M 1600:00:0001:04:30.6501:04:30.65+00:15:375:3210,8
17PACHUT Jerzy 231MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEMężczyźni17M 1700:00:0001:07:36.9501:07:36.95+00:18:435:4810,3
18GÓRAK Grzegorz 215BIEGAM BO LUBIĘKRAKÓWMężczyźni18M 1800:00:0001:08:27.8501:08:27.85+00:19:345:5210,2
19NADKAŃSKI Marek 229MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMężczyźni19M 1900:00:0001:10:39.9001:10:39.90+00:21:466:039,9
20DOMURAT Zbigniew 208PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWMężczyźni20M 2000:00:0001:11:54.5001:11:54.50+00:23:016:109,7
21MATYASIK Jarosław 249NOWY TARGMężczyźni21M 2100:00:0001:12:35.1501:12:35.15+00:23:416:139,6
22PACHUT Maksymilian 44Mężczyźni22M 2200:00:0001:17:39.8501:17:39.85+00:28:466:399,0
23MAŚLANKA Kamil 226NOWY TARGMężczyźni23M 2300:00:0001:20:58.7501:20:58.75+00:32:056:568,6
24KRZYŻEWSKI Roger 221KRKAÓWMężczyźni24M 2400:00:0001:21:09.2001:21:09.20+00:32:156:578,6
25SZCZECIŃSKI Krzysztof 237KRAKÓWMężczyźni25M 2500:00:0001:21:43.5501:21:43.55+00:32:507:008,6
26GARBACZ Bartlomiej 213NOWY TARGMężczyźni26M 2600:00:0001:22:55.4001:22:55.40+00:34:017:078,4
27LASOTA Mikołaj 222KRAKÓWMężczyźni27M 2700:00:0001:29:28.7501:29:28.75+00:40:357:407,8
28DŁUGOSZ Marcin 207BIEGNE O 10KRAKÓWMężczyźni28M 2800:00:0201:30:50.8001:30:53.00+00:41:597:477,7
29SKAŁKA Adam 235BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZMężczyźni29M 2900:00:0001:39:49.1501:39:49.15+00:50:558:347,0
30ŚWIATOWIEC Adrian 239SRS RATELŻYRAKÓWMężczyźni30M 3000:00:0101:46:50.8001:46:52.15+00:57:589:106,5
31MATYJEWICZ Marcin 227DĘBICAMężczyźni31M 3100:00:0101:46:50.6001:46:52.30+00:57:589:106,5
32ZARZECZNY Radosław 244KRAKÓWMężczyźni32M 3200:00:0001:51:08.5501:51:08.55+01:02:159:326,3
33BUCHMAN Sebastian 202NOWY SĄCZMężczyźni33M 3300:00:0001:54:40.4001:54:40.40+01:05:469:506,1
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
34LECH Adam 187Mężczyźni34M 3400:00:0002:12:25.3502:12:25.35+01:23:3111:215,3
35GRODZKI Paweł 217X-TEAM SPECIAL FORCESGLIWICEMężczyźni35M 3500:00:0002:13:01.9502:13:01.95+01:24:0811:255,3
Znaleziono 35 wynik(ów)