Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2020-06-27 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 11.650 km |
Zgłoszonych : | 62 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOROŃ Dariusz | 247 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
2 | MATYASIK Jarosław | 249 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
3 | KIZNAR Tomasz | 50 | Andrychów Running | RZYKI | Mężczyźni | 00:00:00 | |
4 | TEMECKI Grzegorz | 49 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
5 | KAŁUŻNY Jakub | 47 | KW Zakopane | ZAKOPANE | Mężczyźni | 00:00:00 | |
6 | PACHUT Maksymilian | 44 | Mężczyźni | 00:00:00 | |||
7 | BUCHMAN Sebastian | 202 | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
8 | BULANDA Dawid | 203 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
9 | GELATA Marek | 214 | ŁAPSZANKA | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
10 | GÓRAK Grzegorz | 215 | BIEGAM BO LUBIĘ | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | |
Przekroczony limit czasu: 02:00:00 | |||||||
11 | GRODZKI Paweł | 217 | X-TEAM SPECIAL FORCES | GLIWICE | Mężczyźni | 00:00:00 | |
12 | HAJNOS Dawid | 218 | GORĄCY POTOK | SZAFLARY | Mężczyźni | 00:00:00 | |
13 | HĘDRZAK Mirek | 219 | KAWIARNIA LILA VANILLA | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | |
14 | NADKAŃSKI Marek | 229 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Mężczyźni | 00:00:00 | |
15 | OPIAŁ Grzegorz | 230 | GORĄCY POTOK TEAM | WIŚNIOWA | Mężczyźni | 00:00:00 | |
16 | PACHUT Jerzy | 231 | MUAY RUNNING TEAM | SŁOPNICE | Mężczyźni | 00:00:00 | |
17 | RACZEK Radosław | 233 | GORĄCY POTOK TEAM | PISARZOWA | Mężczyźni | 00:00:00 | |
18 | WILK Tomasz | 243 | STRZELCE MAŁE | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
19 | ZARZECZNY Radosław | 244 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
20 | DUDCZAK Michał | 245 | BUFF TEAM POLAND | RYTRO | Mężczyźni | 00:00:00 | |
21 | LECH Adam | 187 | Mężczyźni | 00:00:00 | |||
22 | DOMURAT Zbigniew | 208 | PARKRUN CHRZANÓW | CHRZANÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | |
23 | GARBACZ Bartlomiej | 213 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
24 | JAMIŃSKI Adam | 220 | GORĄCY POTOK TEAM | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | |
25 | KRZYŻEWSKI Roger | 221 | KRKAÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
26 | LASOTA Mikołaj | 222 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
27 | MAŚLANKA Kamil | 226 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
28 | SKAŁKA Adam | 235 | BIEGAM BO LUBIĘ | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:00 | |
29 | SKUPIEŃ Witold | 236 | KS OBIDOWIEC OBIDOWA | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:00 | |
30 | SZCZECIŃSKI Krzysztof | 237 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
31 | SZUMLAŃSKI Marcin | 238 | PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAM | TARNÓW | Mężczyźni | 00:00:00 | |
32 | CHLIPAŁA Paweł | 45 | KAMIENICA | Mężczyźni | 00:00:00 | ||
33 | MATYJEWICZ Marcin | 227 | DĘBICA | Mężczyźni | 00:00:01 | ||
34 | ŚWIATOWIEC Adrian | 239 | SRS RATEL | ŻYRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:01 | |
35 | DŁUGOSZ Marcin | 207 | BIEGNE O 10 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:02 |
Znaleziono 35 wynik(ów)