TURBACZ SUMMER TRAIL 10KM
Turbacz Summer Trail
Organizator : Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data : 2020-06-27
Miejsce : Nowy Targ
Dystans : 11.650 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Fala 1 | Fala 2
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BOROŃ Dariusz 247KRAKÓWMężczyźni00:00:00
2MATYASIK Jarosław 249NOWY TARGMężczyźni00:00:00
3KIZNAR Tomasz 50Andrychów RunningRZYKIMężczyźni00:00:00
4TEMECKI Grzegorz 49NOWY TARGMężczyźni00:00:00
5KAŁUŻNY Jakub 47KW ZakopaneZAKOPANEMężczyźni00:00:00
6PACHUT Maksymilian 44Mężczyźni00:00:00
7BUCHMAN Sebastian 202NOWY SĄCZMężczyźni00:00:00
8BULANDA Dawid 203NOWY TARGMężczyźni00:00:00
9GELATA Marek 214ŁAPSZANKAMężczyźni00:00:00
10GÓRAK Grzegorz 215BIEGAM BO LUBIĘKRAKÓWMężczyźni00:00:00
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
11GRODZKI Paweł 217X-TEAM SPECIAL FORCESGLIWICEMężczyźni00:00:00
12HAJNOS Dawid 218GORĄCY POTOKSZAFLARYMężczyźni00:00:00
13HĘDRZAK Mirek 219KAWIARNIA LILA VANILLANOWY TARGMężczyźni00:00:00
14NADKAŃSKI Marek 229MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMężczyźni00:00:00
15OPIAŁ Grzegorz 230GORĄCY POTOK TEAMWIŚNIOWAMężczyźni00:00:00
16PACHUT Jerzy 231MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEMężczyźni00:00:00
17RACZEK Radosław 233GORĄCY POTOK TEAMPISARZOWAMężczyźni00:00:00
18WILK Tomasz 243STRZELCE MAŁEMężczyźni00:00:00
19ZARZECZNY Radosław 244KRAKÓWMężczyźni00:00:00
20DUDCZAK Michał 245BUFF TEAM POLANDRYTROMężczyźni00:00:00
21LECH Adam 187Mężczyźni00:00:00
22DOMURAT Zbigniew 208PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWMężczyźni00:00:00
23GARBACZ Bartlomiej 213NOWY TARGMężczyźni00:00:00
24JAMIŃSKI Adam 220GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGMężczyźni00:00:00
25KRZYŻEWSKI Roger 221KRKAÓWMężczyźni00:00:00
26LASOTA Mikołaj 222KRAKÓWMężczyźni00:00:00
27MAŚLANKA Kamil 226NOWY TARGMężczyźni00:00:00
28SKAŁKA Adam 235BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZMężczyźni00:00:00
29SKUPIEŃ Witold 236KS OBIDOWIEC OBIDOWANOWY TARGMężczyźni00:00:00
30SZCZECIŃSKI Krzysztof 237KRAKÓWMężczyźni00:00:00
31SZUMLAŃSKI Marcin 238PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWMężczyźni00:00:00
32CHLIPAŁA Paweł 45KAMIENICAMężczyźni00:00:00
33MATYJEWICZ Marcin 227DĘBICAMężczyźni00:00:01
34ŚWIATOWIEC Adrian 239SRS RATELŻYRAKÓWMężczyźni00:00:01
35DŁUGOSZ Marcin 207BIEGNE O 10KRAKÓWMężczyźni00:00:02
Znaleziono 35 wynik(ów)