TURBACZ SUMMER TRAIL 26KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
27.570 km
Zgłoszonych:
98
Wystartowało:
94
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
94
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
27.57km
Czas
brutto
27.57km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RZESZÓTKO Marcin 161BUFF TEAM POLANDZAKOPANEMężczyźni1M 100:00:0002:07:10.8502:07:11.75 4:5312,3
2MAREK Dariusz 142MONK SANDALS TEAMKRAKÓWMężczyźni2M 200:00:0102:12:09.7002:12:11.35+00:04:595:0511,8
3BIERNAWSKI Piotr 103KOLKANOWY TARGMężczyźni3M 300:00:0202:17:35.6502:17:37.80+00:10:265:1711,3
4KNUTELSKI Błażej 42Goroący PotokGRYWAŁDMężczyźni4M 400:00:0202:18:57.6002:18:59.85+00:11:485:2011,2
5KRZYSTYNIAK Robert 128GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGMężczyźni5M 500:00:0100:06:0002:19:08.0002:19:10.00+00:11:585:0711,7
6SOMMER Tomasz 164SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWASULECHÓWMężczyźni6M 600:00:0202:28:37.9502:28:39.95+00:21:285:4210,5
7LAŃDA Maciej 133BIAŁY DUNAJECMężczyźni7M 700:00:0202:31:01.1502:31:03.40+00:23:515:4810,3
8KUREK Jacek 132ŚWIETLIKOWOTYCHYMężczyźni8M 800:00:0202:31:36.9502:31:39.40+00:24:275:4910,3
9GAŁDYN Kamil 41Gorący Potok TeamSZAFLARYMężczyźni9M 900:00:0102:37:52.5002:37:53.95+00:30:426:049,9
10BANIAK Marcin 101G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMężczyźni10M 1000:00:0202:38:00.0502:38:02.75+00:30:516:049,9
11SYSKA Jacek 165NOWY TARGMężczyźni11M 1100:00:0102:42:17.8502:42:19.20+00:35:076:149,6
12TYNUS Grzegorz 171NKKFRYDMANMężczyźni12M 1200:00:0502:43:19.1002:43:24.65+00:36:126:169,6
13PAŁKA Kacper 154DĄBROWA GÓRNICZAMężczyźni13M 1300:00:0602:44:16.2002:44:23.10+00:37:116:199,5
14WINIARCZYK-JADACH Beata 179KRAKÓWKobiety1K 100:00:0202:44:40.3502:44:42.75+00:37:316:209,5
15FRĄCZYSTA Katarzyna 114KOŚCIELISKOKobiety2K 200:00:0202:46:59.0002:47:01.50+00:39:496:259,3
16PRUSAK Piotr 159GORĄCY POTOK TEAMNOWY SĄCZMężczyźni14M 1400:00:0202:47:51.9002:47:54.40+00:40:426:279,3
17KRAWCZYK Karol 127LENIWY INACZEJJAWORZNOMężczyźni15M 1500:00:0302:48:09.6502:48:13.40+00:41:016:289,3
18HAJNOS-MAŁECKA Maria 116SALMING/111.KEGEL.PLSZAFLARYKobiety3K 300:00:0502:48:24.3002:48:29.35+00:41:176:289,3
19ŁUKOMSKI Maciej 139ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMężczyźni16M 1600:00:0202:50:16.4002:50:19.25+00:43:076:329,2
20KOZAK Michał 126BIEGNIJSERCEM.PLSANOKMężczyźni17M 1700:00:0802:50:34.2502:50:42.75+00:43:316:339,1
21BOROWIEC Michał 105BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni18M 1800:00:0402:52:00.3502:52:05.20+00:44:536:369,1
22LASSAK Beata 134KW ZAKOPANEZĄBKobiety4K 400:00:0202:54:25.1002:54:27.95+00:47:166:428,9
23CZARNECKI Grzegorz 109G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAMężczyźni19M 1900:00:0202:54:29.3502:54:31.40+00:47:196:428,9
24WASIELEWSKI Michał 176KUTNOMężczyźni20M 2000:00:0302:56:57.7502:57:01.25+00:49:496:488,8
25BEM Jakub 191NOWA HUTA TEAMKRAKOWMężczyźni21M 2100:00:0602:57:50.4002:57:56.65+00:50:446:508,8
26WOJNAROWSKI Marek 180POLISH RUNNERS CLUB IRELANDŁĄCKOMężczyźni22M 2200:00:0302:59:31.9502:59:35.45+00:52:236:548,7
27BARAN Piotr 102NOWY SĄCZMężczyźni23M 2300:00:0203:01:39.0503:01:41.85+00:54:306:598,6
28PAŁKA Tomasz 153LIMANOWAMężczyźni24M 2400:00:0703:02:40.1503:02:47.90+00:55:367:018,5
29ANTOLAK Maciej 100NOWOTARSKI KLUB KOLARSKINOWY TARGMężczyźni25M 2500:00:0503:05:35.1503:05:40.35+00:58:287:088,4
30PIENIĄŻEK Sławomir 158KRAKÓWMężczyźni26M 2600:00:0403:06:40.7003:06:45.25+00:59:337:108,4
31MARCINKOWSKI Bartosz 141SACKY RUNNERSJAWORZNOMężczyźni27M 2700:00:0403:08:06.8503:08:11.70+01:00:597:148,3
32MYRGORODSKYI Viktor 46KBKS RadomskoŁOPUSZNAMężczyźni28M 2800:00:0403:08:14.7503:08:19.00+01:01:077:148,3
33KOLASA Robert 124SIGNIFYBIELSKO-BIAŁAMężczyźni29M 2900:00:0303:09:26.5503:09:29.55+01:02:177:178,2
34FRĄCZYSTA Weronika 39ZAKOPANEKobiety5K 500:00:0303:09:43.7503:09:46.85+01:02:357:178,2
35MIJAKOWSKI Pawel 144MIJAKOWSKI TEAMWARSZAWAMężczyźni30M 3000:00:0503:10:08.7503:10:14.50+01:03:027:188,2
36KOBAK Marcin 123CZARNAMężczyźni31M 3100:00:0603:17:23.4003:17:29.45+01:10:177:357,9
37VAKH Oksana 151DOLNOŚLĄSKIEKobiety6K 600:00:0903:22:21.1503:22:30.15+01:15:187:467,7
38CZŁONKOWSKI Piotr 110OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYMężczyźni32M 3200:00:0503:23:18.2003:23:24.15+01:16:127:497,7
39KURAS Przemysław 131NUNEK SPITFIREKRAKÓWMężczyźni33M 3300:00:0903:29:45.9003:29:55.05+01:22:438:047,4
40HYRNIK Wojciech 119TYCHYMężczyźni34M 3400:00:0303:31:38.9503:31:42.70+01:24:308:087,4
41KOWALEWSKI Dariusz 189BYKÓWMężczyźni35M 3500:00:0903:32:26.8503:32:36.20+01:25:248:107,3
42ŁUKAWSKA Ewelina 137KRAKÓWKobiety7K 700:00:0403:35:16.2503:35:20.40+01:28:088:167,2
43ZAPIÓR Maciej 185COLD BEER TEAMBYTOMMężczyźni36M 3600:00:0403:35:39.1003:35:43.65+01:28:318:177,2
44RYBIŃSKI Kamil 160TOMASZÓW MAZOWIECKIMężczyźni37M 3700:00:0303:38:23.7503:38:27.50+01:31:158:247,1
45MARSZALEK Jan 143ITMBW KRAKOWKRAKOWMężczyźni38M 3800:00:0603:39:38.5503:39:44.90+01:32:338:267,1
46WĘGRZYN Katarzyna 178NOWY TARGKobiety8K 800:00:0503:41:19.8503:41:24.90+01:34:138:307,0
47WOŹNY Paweł 182LPP TEAMNIEPOŁOMICEMężczyźni39M 3900:00:0503:43:24.0003:43:29.20+01:36:178:357,0
48SZLÓSARCZYK Krzysztof 168MYŚLENICEMężczyźni40M 4000:00:0603:45:04.4503:45:11.05+01:37:598:396,9
49PAŁUBSKI Andrzej 155TECHGISKRAKÓWMężczyźni41M 4100:00:0803:46:07.8003:46:15.85+01:39:048:416,9
50MAJER Marzena 140KNURÓWKobiety9K 900:00:0403:46:29.2003:46:34.00+01:39:228:426,9
51LEWICKI Paweł 136KRAKÓWMężczyźni42M 4200:00:1303:46:21.3003:46:35.05+01:39:238:426,9
52ZAJĄC Krystian 183RABKA ZDRÓJMężczyźni43M 4300:00:0403:47:41.9503:47:46.05+01:40:348:456,9
53LEBIEST Radosław 33WEGRZCE WIELKIEMężczyźni44M 4400:00:0403:49:07.7003:49:11.90+01:42:008:486,8
54GAWOR Mateusz 195ZAKLICZYNMężczyźni45M 4500:00:0003:51:53.5503:51:53.55+01:44:418:556,7
55KUBICKI Łukasz 129IWONICZ ZDRÓJMężczyźni46M 4600:00:0703:52:45.6003:52:53.05+01:45:418:576,7
56BIGOŚ Monika 104KRAKÓWKobiety10K 1000:00:0503:52:55.9503:53:01.85+01:45:508:576,7
57WOŹNIAK Janusz 181PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNMężczyźni47M 4700:00:0603:54:10.7503:54:17.05+01:47:059:006,7
58KOLBIARZ Dominik 192PCIMMężczyźni48M 4800:00:0903:54:13.2003:54:22.95+01:47:119:006,7
59MORDARSKI Jacek 147BIEGAM BO LUBIENAWOJOWAMężczyźni49M 4900:00:0103:55:48.7003:55:50.65+01:48:389:046,6
60LEGUTKO Piotr 135BOCHNIAMężczyźni50M 5000:00:0503:55:45.5503:55:51.25+01:48:399:046,6
61KOPCIARA Marcin 194BUSKO-ZDRÓJMężczyźni51M 5100:00:0903:55:44.6003:55:53.75+01:48:429:046,6
62KOWALIK Dorota 125RĘDZINYKobiety11K 1100:00:0803:58:05.5503:58:13.85+01:51:029:096,6
63HOŁUJ Andrzej 117KRAKÓWMężczyźni52M 5200:00:1303:58:14.1003:58:27.95+01:51:169:096,5
64STOCH Zofia 190ZAKOPANEKobiety12K 1200:00:0803:59:41.9003:59:50.65+01:52:389:136,5
65STACHOWICZ Adam 188STASZÓWMężczyźni53M 5300:00:0903:59:42.7503:59:51.85+01:52:409:136,5
66MIKA Aldona 145NOWY SĄCZKobiety13K 1300:00:0304:01:26.2504:01:29.55+01:54:179:176,5
67CZAPSKI Piotr 108WARSZAWAMężczyźni54M 5400:00:1104:01:34.6504:01:45.90+01:54:349:176,5
68SKWARA Grzegorz 163KRAKÓWMężczyźni55M 5500:00:1004:01:36.9504:01:47.15+01:54:359:176,5
69WEINBERG Kamil 177DROGA DO ULTRA/BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹMężczyźni56M 5600:00:0704:06:05.5004:06:12.95+01:59:019:276,3
70OKRASA Tomasz 152OLEŚNICAMężczyźni57M 5700:00:0904:06:11.0004:06:20.75+01:59:099:286,3
71WALCZAK Magda 174KRAKÓWKobiety14K 1400:00:0404:07:50.1504:07:54.50+02:00:429:316,3
72NAZIM Tadeusz 150SKAWINA BIEGASKAWINAMężczyźni58M 5800:00:0504:11:10.3004:11:16.25+02:04:049:396,2
73HUDZIK Dominika 118GROJECKobiety15K 1500:00:0904:11:11.2004:11:20.75+02:04:099:396,2
74GIZOWSKA Monika 115VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZKobiety16K 1600:00:0304:11:23.8004:11:27.65+02:04:159:406,2
75DŁUGOSZ Andrzej 111VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZMężczyźni59M 5900:00:0304:11:24.0504:11:27.90+02:04:169:406,2
76MISZCZYK Marcin 146KRAKÓWMężczyźni60M 6000:00:0904:13:47.6504:13:56.65+02:06:449:456,1
77PAWLUS Grzegorz 156PIETRZYKOWICEMężczyźni61M 6100:00:1304:15:54.8504:16:07.85+02:08:569:506,1
78TYLIBA Ireneusz 170JURA TEAMPRZEGINIAMężczyźni62M 6200:00:0904:19:38.1004:19:47.35+02:12:359:596,0
79BUDZYŃ Paweł 106VISEGRAD MARATON RYTROTARNÓWMężczyźni63M 6300:00:0104:24:49.8004:24:51.25+02:17:3910:115,9
80MROZU Dawid 149MIKOŁÓWMężczyźni64M 6400:00:0804:27:51.1004:27:59.15+02:20:4710:185,8
81PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 157LIMANOWAKobiety17K 1700:00:0704:28:38.1504:28:45.90+02:21:3410:195,8
82JUREK Jarosław 120LIMANOWAMężczyźni65M 6500:00:0704:28:38.2504:28:45.95+02:21:3410:195,8
83MROZOWSKA Wioleta 148MIKOŁÓWKobiety18K 1800:00:0804:33:30.8004:33:38.80+02:26:2710:315,7
84SZELĄG Iwona 167GLIWICEKobiety19K 1900:00:0704:34:57.8504:35:05.35+02:27:5310:345,7
85SIPIERA Tomasz 162GIEBUŁTÓWMężczyźni66M 6600:00:0704:34:58.2504:35:05.65+02:27:5310:345,7
86KALETA Milena 121LEŚNI OLIMPIJCZYCYZAWIERCIEKobiety20K 2000:00:1104:36:16.9504:36:28.80+02:29:1710:375,6
87WARA-WĄSOWSKI Maciej 175ŁÓDŹMężczyźni67M 6700:00:0504:39:11.0004:39:16.75+02:32:0510:445,6
88TUCHOŁKA Marta 169ZUKKRAKÓWKobiety21K 2100:00:1104:43:34.1004:43:45.25+02:36:3310:545,5
89CORREIA Andre 107KRAKOWMężczyźni68M 6800:00:1104:43:40.5004:43:51.65+02:36:3910:545,5
90ZAPIÓR Marek 186ZETBYTOMMężczyźni69M 6900:00:1004:48:18.3004:48:28.95+02:41:1711:055,4
91ZIENOWICZ Magdalena 193X-TEAM SPECIAL FORCESSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKobiety22K 2200:00:1205:19:37.3005:19:49.60+03:12:3712:174,9
92DOBOSZ Damian 112KRAKÓWMężczyźni70M 7000:00:1205:19:37.3005:19:49.65+03:12:3712:174,9
93ULANOWSKI Owca 172X-TEAM SPECIAL FORCESLUBLINMężczyźni71M 7100:00:1205:19:37.1505:19:49.80+03:12:3812:174,9
94URBANIAK Agnieszka 173WARSZAWAKobiety23K 2300:00:1005:38:17.3505:38:27.45+03:31:1513:004,6
Znaleziono 94 wynik(ów)