TURBACZ SUMMER TRAIL 56KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
57,145 km
Zgłoszonych:
38
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
37
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 40km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuTurbacz
40km
Czas
netto
57.145km
Czas
brutto
57.145km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FARON Robert 113SALCO GARMIN TEAMZALESIEMężczyźni1M 100:00:0204:18:1805:22:22.2505:22:24.40 5:3810,6
2KOŚCIELNIAK Kacper 38Salco GarminMężczyźni2M 200:00:0104:29:0005:38:24.2505:38:26.15+00:16:015:5510,1
3WOJNAROWSKI Piotr 37Mężczyźni3M 300:00:0204:42:3205:44:47.7505:44:49.85+00:22:256:029,9
4HUZIOR Piotr 36Mężczyźni4M 400:00:0104:59:2306:12:09.3006:12:10.30+00:49:456:309,2
5ATANASOW ANCEW Dawid 1D&DNOWY TARGMężczyźni5M 500:00:0104:43:5506:12:23.1506:12:25.00+00:50:006:319,2
6TRACZ Paulina 21JAROSŁAWKobiety1K 100:00:0205:06:5406:18:01.2006:18:03.60+00:55:396:369,1
7TRACZ Łukasz 35RADYMNOMężczyźni6M 600:00:0205:07:0306:18:01.7506:18:03.95+00:55:396:369,1
8BORÓWKA Ryszard 2GDYNIAMężczyźni7M 700:00:0205:07:5606:19:34.4006:19:36.85+00:57:126:389,0
9JACHYMIAK Robert 8NOWY TARGMężczyźni8M 800:00:0105:28:5206:47:08.0006:47:09.10+01:24:447:078,4
10WIDUCH Jarek 25MKS ŻYWIECPEWEL ŚLEMIEŃSKAMężczyźni9M 900:00:0205:37:4606:57:00.0506:57:02.35+01:34:377:178,2
11TWARDOWSKI Tomasz 22STRAŻÓWMężczyźni10M 1000:00:0305:54:1406:58:00.4006:58:03.55+01:35:397:188,2
12WOŹNIAK Łukasz 27PORANNY PATROLKRAKÓWMężczyźni11M 1100:00:0806:00:4407:22:51.0007:22:59.10+02:00:347:447,7
13RAMS Tadeusz 15KRAKÓWMężczyźni12M 1200:00:0406:03:0507:40:00.3007:40:04.65+02:17:408:027,5
14CHRZAN Daniel 3AA TARNÓWTARNÓWMężczyźni13M 1300:00:0706:10:4007:41:47.7007:41:54.85+02:19:308:047,4
15ŚLANDA Maciej 19KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEMężczyźni14M 1400:00:0305:43:2907:50:13.2007:50:16.25+02:27:518:137,3
16ZAJĄC Grzegorz 29LW BOGDANKAŁĘCZNAMężczyźni15M 1500:00:0506:21:5407:50:36.9507:50:42.35+02:28:178:147,3
17MLOST Tomasz 12#ZBIEGANIEMMIDOTWARZYWADOWICEMężczyźni16M 1600:00:0006:19:0307:56:49.3007:56:49.30+02:34:248:207,2
18MARCHEWKA Joanna 11CZERNICHÓWKobiety2K 200:00:0306:29:2107:57:20.5507:57:24.45+02:35:008:217,2
19SIWA Kinga 17TORUŃKobiety3K 300:00:0406:31:5308:11:03.3508:11:08.25+02:48:438:357,0
20KISIELEWSKI Konrad 9KROK PO KROKUKIELCEMężczyźni17M 1700:00:0806:42:0208:26:26.2508:26:35.00+03:04:108:516,8
21CZŁONKOWSKI Krzysztof 4OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYMężczyźni18M 1800:00:0306:38:4908:35:50.5008:35:54.20+03:13:299:016,6
22WITEK Bogusław 26AA TARNÓWTARNÓWMężczyźni19M 1900:00:0707:03:3108:50:20.0008:50:27.60+03:28:039:166,5
23ŻÓŁTEK Piotr 31PGB SPORTOWA PACZKARABKA-ZDRÓJMężczyźni20M 2000:00:0507:05:0308:57:38.7508:57:44.00+03:35:199:246,4
24WAWROWSKI Mariusz R 34VINCIWAYWAWRZEŃCZYCEMężczyźni21M 2100:00:0807:15:4409:05:49.3509:05:58.20+03:43:339:336,3
25IRZYK Robert 7GILOWICEMężczyźni22M 2200:00:0506:52:5009:13:05.6009:13:11.15+03:50:469:406,2
26WALCZAK Jan 23KRAKÓWMężczyźni23M 2300:00:0907:27:4509:15:03.7509:15:12.95+03:52:489:426,2
27FRANCZYK Robert 5CARABUSNOWY SĄCZMężczyźni24M 2400:00:0807:24:0509:23:08.6509:23:17.15+04:00:529:516,1
28TCHOŃ Tomasz 20AA TARNÓWTARNÓWMężczyźni25M 2500:00:0707:27:4109:23:11.4009:23:19.00+04:00:549:516,1
29GUZEK Agnieszka 6ZIELONKAKobiety4K 400:00:0508:13:2710:18:51.7010:18:57.20+04:56:3210:495,5
30ZACZYŃSKA Dagmara 28BYTOMKobiety5K 500:00:0308:13:3010:24:33.6010:24:36.65+05:02:1210:555,5
31HOŁUJ Łukasz 32SIEPRAWMężczyźni26M 2600:00:0010:33:10.6010:33:10.60+05:10:4611:045,4
32WICHEREK Maciej 24ITMBWKRAKÓWMężczyźni27M 2700:00:3708:38:5410:49:52.2510:50:30.05+05:28:0511:225,3
33RAŚ Agnieszka 16KRAKÓWKobiety6K 600:00:3408:49:2910:53:01.8510:53:36.50+05:31:1211:255,3
34PATYK Joanna 13CHORZÓWKobiety7K 700:00:0608:53:5210:55:12.0010:55:18.40+05:32:5411:275,2
35MARCHEWKA Andrzej 10CZERNICHÓWMężczyźni28M 2800:00:0508:50:0710:56:38.0510:56:43.20+05:34:1811:295,2
36ŻAK Oliwia 30JASTRZĘBIEKobiety8K 800:00:0508:53:5610:56:45.3510:56:50.80+05:34:2611:295,2
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
37PIETROŃ Monika 14LEMON TEAMKRAKÓWKobiety9K 900:00:0711:55:51.1011:55:58.80+06:33:3412:314,8
Znaleziono 37 wynik(ów)