TURBACZ WINTER TRAIL 10KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
117
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
100
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAREK Dariusz 587Monk Sandals TeamKRAKÓWMężczyźni1M 100:00:0100:54:20.8500:54:22.55 5:2611
2JAWORSKI Zbigniew 586---KLUSZOWCEMężczyźni2M 200:00:0200:55:25.9500:55:28.10+00:01:055:3210.8
3GAWRON Janusz 596Brygada BeskidówLIMANOWAMężczyźni3M 300:00:0200:58:48.3500:58:50.80+00:04:285:5210.2
4PACHUT Jerzy 530MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEMężczyźni4M 400:00:0201:00:22.1001:00:24.70+00:06:026:029.9
5LAŃDA Maciej 588BIAŁY DUNAJECMężczyźni5M 500:00:0201:01:48.5501:01:50.90+00:07:286:109.7
6CHLIPAŁA Paweł 506KAMIENICAMężczyźni6M 600:00:0201:02:21.2001:02:23.65+00:08:016:149.6
7GEMBACZ Wojciech 525SŁOPNICEMężczyźni7M 700:00:0201:02:35.4501:02:38.35+00:08:156:159.6
8KOZIK Adam 569KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMężczyźni8M 800:00:0301:02:38.5501:02:41.90+00:08:196:159.6
9RACZEK Radosław 533Gorący Potok TeamPISARZOWAMężczyźni9M 900:00:0101:02:45.2501:02:47.10+00:08:246:169.6
10MALEC Łukasz 422Mężczyźni10M 1000:00:0201:03:03.8501:03:06.60+00:08:443:0020
11ADAMCZYK Martyna 579Alpin Sport HOKA One One TeamSZYDŁOWIECKobiety1K 100:00:0201:03:11.9001:03:14.35+00:08:516:199.5
12TARGOSZ Michał 526Guardians of AsgaardKRAKÓWMężczyźni11M 1100:00:0101:04:17.9001:04:19.65+00:09:576:259.3
13PODRAZIK Mateusz 415Mężczyźni12M 1200:00:0101:05:24.2501:05:26.10+00:11:036:329.2
14PAWLIKOWSKI Michał 520GLICZARÓW DOLNYMężczyźni13M 1300:00:0301:06:20.5001:06:23.75+00:12:016:389
15MADZIAR Wiktor 531ZARZECZEMężczyźni14M 1400:00:0201:06:41.9001:06:44.50+00:12:216:409
16BARANOWSKA Katarzyna 418Kobiety2K 200:00:0201:07:03.3001:07:05.40+00:12:426:428.9
17KUPIS Łukasz 412Mężczyźni15M 1500:00:0401:07:06.4501:07:10.65+00:12:486:428.9
18DULĘBA Marcin 413Mężczyźni16M 1600:00:0501:07:05.9501:07:11.40+00:12:486:428.9
19FIDELUS Jacek 601WCHSZTPROSZOWICEMężczyźni17M 1700:00:0201:07:38.5001:07:41.40+00:13:186:458.9
20SZEWCZYK Maciej 500przEMESyNOWY TARGMężczyźni18M 1800:00:0301:10:26.2001:10:29.40+00:16:067:028.5
21WĘGRZYN Katarzyna 600NOWY TARGKobiety3K 300:00:0601:12:23.3001:12:30.25+00:18:077:148.3
22NADKAŃSKI Marek 548MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAMężczyźni19M 1900:00:0201:13:35.8501:13:37.95+00:19:157:218.2
23PRZEBINDA Łukasz 608Mężczyźni20M 2000:00:0301:14:03.0001:14:06.60+00:19:447:248.1
24KAPIARZ Julia 581KLIKUSZOWAKobiety4K 400:00:0501:14:20.4501:14:25.80+00:20:037:268.1
25PAŁKA Tomasz 594LIMANOWAMężczyźni21M 2100:00:0401:14:23.0001:14:27.45+00:20:047:268.1
26WIERZBICKI Daniel 603Mężczyźni22M 2200:00:0401:15:09.4001:15:13.60+00:20:517:308
27CHROBACZYŃSKI Rafał 507CHEŁMIECMężczyźni23M 2300:00:0301:15:19.1001:15:22.15+00:20:597:318
28TOPÓR Łukasz 589BIAŁY DUNAJECMężczyźni24M 2400:00:0401:15:58.3501:16:03.00+00:21:407:357.9
28GALICA Andrzej 543Podhalańskie Dziki Gorący Potok TeamSZAFALRYMężczyźni24M 2400:00:0501:15:57.2501:16:03.00+00:21:407:357.9
30MAKARENKOV Sergii 609Dogoń Grodzisk MazowieckiMężczyźni26M 2600:00:0701:16:05.4001:16:13.05+00:21:507:367.9
31KRASIŃSKI Marcin 540WOODWARD RUNNERSKRAKÓWMężczyźni27M 2700:00:0301:16:17.0001:16:20.70+00:21:587:377.9
32JASIŃSKA Alicja 419DĘBICAKobiety5K 500:00:0401:17:56.5501:18:01.40+00:23:387:477.7
33TRYBUSZKIEWICZ Wojciech 584Generali Running TeamWARSZAWAMężczyźni28M 2800:00:0201:18:09.0501:18:11.95+00:23:497:487.7
34CABAŁA Tomasz 563PRZYSZOWAMężczyźni29M 2900:00:0301:18:40.5001:18:44.20+00:24:217:527.6
35KRAUZOWICZ Marcin 578NOWY TARGMężczyźni30M 3000:00:0501:19:18.7501:19:23.85+00:25:017:557.6
36JAGODZKI Daniel 411Mężczyźni31M 3100:00:0401:20:54.9001:20:59.75+00:26:378:057.4
37ŚWIĘTEK Bartosz 534Gorący Potok TeamNOWE BRZESKOMężczyźni32M 3200:00:0401:20:55.6501:20:59.85+00:26:378:057.4
38WICHA Małgorzata 568WKS WAWEL KrakówKRAKÓWKobiety6K 600:00:0701:21:41.4001:21:49.35+00:27:268:107.3
39WILKUS Stanisław 583DŁUGOPOLEMężczyźni33M 3300:00:0601:21:45.5501:21:51.80+00:27:298:107.3
40KURP Bartłomiej 541KIELCEMężczyźni34M 3400:00:0301:23:00.6001:23:03.85+00:28:418:187.2
41SOLAKIEWICZ Anna 585BeFit24TeamKRAKÓWKobiety7K 700:00:0601:23:08.0001:23:14.25+00:28:518:187.2
42MARCHEWKA Mateusz 547KRAKÓWMężczyźni35M 3500:00:1101:23:43.4501:23:54.90+00:29:328:227.2
43NIESPODZIANY Maciej 598Mężczyźni36M 3600:00:0501:23:50.5001:23:56.45+00:29:338:237.2
44BRYNIARSKI Piotr 552NOWY TARGMężczyźni37M 3700:00:0501:24:25.0501:24:30.40+00:30:078:267.1
45MAKARENKO Sergii 604Mężczyźni38M 3800:00:0301:25:12.8001:25:15.90+00:30:538:317
46BACHLEDA Joanna 519Gorący Potok TeamLASEKKobiety8K 800:00:0201:25:15.4001:25:18.35+00:30:558:317
47GARBACZ Bartłomiej 577NOWY TARGMężczyźni39M 3900:00:0601:25:36.4001:25:43.30+00:31:208:337
48PASULA Katarzyna 524TARNÓWKobiety9K 900:00:0801:27:25.2001:27:33.75+00:33:118:446.9
49MROŻEK Katarzyna 505NOWY TARGKobiety10K 1000:00:0601:27:45.5501:27:51.95+00:33:298:466.8
50MICHALIK Krzysztof 555Tg Sokół ZakopaneZAKOPANEMężczyźni40M 4000:00:0501:27:48.1001:27:53.95+00:33:318:466.8
51FORNALIK Barbara 514TKKF UKLEJNAKRZYSZKOWICEKobiety11K 1100:00:0501:28:03.7001:28:09.65+00:33:478:486.8
52KACZMAREK Mariusz 551Sieprawska PiątkaKRAKÓWMężczyźni41M 4100:00:1301:28:04.8501:28:18.15+00:33:558:486.8
53RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara 580CSC Adventure AcademyNOWY TARGKobiety12K 1200:00:0501:28:41.9501:28:47.20+00:34:248:526.8
54KIELAK Krystian 556WOŁOMINMężczyźni42M 4200:00:0801:28:39.9001:28:48.45+00:34:258:526.8
55STACHOWICZ Adam 536STASZÓWMężczyźni43M 4300:00:0901:28:45.2001:28:55.15+00:34:328:526.8
56STELMACH Damian 595Dogoń Grodzisk MazowieckiBRWINÓWMężczyźni44M 4400:00:0201:29:03.0001:29:05.95+00:34:438:546.7
57MAGRYAN Jadwiga 572IP GBSC Active CrewKRAKOWKobiety13K 1300:00:0801:29:17.2501:29:26.10+00:35:038:556.7
58KOPCIARA Marcin 545BUSKO-ZDRÓJMężczyźni45M 4500:00:1001:29:18.7001:29:28.75+00:35:068:556.7
59MAJEWSKA Natalia 417Kobiety14K 1400:00:0501:29:26.4001:29:31.75+00:35:098:566.7
60MICHALIK Magdalena 570IP GBSC ACTIVE CREWKRAKÓWKobiety15K 1500:00:0801:30:01.0001:30:09.45+00:35:469:006.7
61GORNIAK Malgorzata 517AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKOWKobiety16K 1600:00:0701:31:44.9501:31:52.25+00:37:299:106.5
62FLASKA Zdenek 605Mężczyźni46M 4600:00:0701:34:07.8001:34:15.15+00:39:529:246.4
63GÓRECKI Maciej 542RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹMężczyźni47M 4700:00:0801:34:30.3501:34:39.05+00:40:169:276.3
64LIPIEC Tomasz 546KRAKÓWMężczyźni48M 4800:00:1101:34:51.9001:35:03.75+00:40:419:296.3
65MITIS Marek 513KRAKOWMężczyźni49M 4900:00:2101:35:08.2001:35:30.15+00:41:079:306.3
66MIREK Grzegorz 571KRZESZOWICEMężczyźni50M 5000:00:0701:35:52.3501:36:00.15+00:41:379:356.3
67RACHWAŁ Dagmara 512TKKF UKLEJNATRZEMEŚNIAKobiety17K 1700:00:0601:36:11.1501:36:17.85+00:41:559:376.2
68WALCZAK Magda 516KRAKÓWKobiety18K 1800:00:0601:36:23.9001:36:30.65+00:42:089:386.2
69WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 501NOWY TARGKobiety19K 1900:00:0501:37:00.0001:37:05.65+00:42:439:426.2
70POCHWAT Błażej 5651SGBKRAKÓWMężczyźni51M 5100:00:1001:37:39.6001:37:50.05+00:43:279:466.1
71RAJ Iwona 591Eskadra KrakówKRAKÓWKobiety20K 2000:00:0701:38:13.9001:38:21.55+00:43:599:496.1
72BIEDROŃ Jarosław 539SportwiseKRAKÓWMężczyźni52M 5200:00:0701:38:53.5001:39:01.30+00:44:389:536.1
73VARGA Jan 607Mężczyźni53M 5300:00:0701:39:22.8001:39:30.35+00:45:079:566
74PAUL Tibor 573Befit24teamKRAKOWMężczyźni54M 5400:00:0601:39:45.9501:39:52.40+00:45:299:586
75TUCHOŁKA Marta 597Kobiety21K 2100:00:0901:40:22.0001:40:31.40+00:46:0810:026
76BĘBEN Marta 535WIELICZKAKobiety22K 2200:00:0901:40:47.3001:40:57.05+00:46:3410:046
77DRAPICH Natalia 549LGBS Running TeamKRAKÓWKobiety23K 2300:00:0701:41:02.1001:41:09.30+00:46:4610:065.9
78SZUBERSKI Michał 550DesperaciBYDGOSZCZMężczyźni55M 5500:00:0801:42:05.0501:42:13.35+00:47:5010:125.9
79FOLTA Jan 557Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNMężczyźni56M 5600:00:0601:43:13.5501:43:20.45+00:48:5710:195.8
80MAJDA Karolina 532Gorący Potok TeamKRAKÓWKobiety24K 2400:00:0401:43:25.9001:43:30.65+00:49:0810:205.8
81DVORŚĆAK Milan 606Mężczyźni57M 5700:00:0701:43:24.5501:43:32.05+00:49:0910:205.8
82ZARZECZNY Radosław 515KRAKÓWMężczyźni58M 5800:00:0901:43:39.4501:43:48.55+00:49:2610:215.8
83DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 590Active AcademyŁYCZANKAKobiety25K 2500:00:0401:46:15.4501:46:19.55+00:51:5710:375.6
84LEWANDOWSKI Marcin 529Sprint GorzyceKIELCEMężczyźni59M 5900:00:0801:52:09.0001:52:17.40+00:57:5411:125.3
85JANIK Anna 553BOGUCHWAŁAKobiety26K 2600:00:0501:55:52.0501:55:57.10+01:01:3411:355.2
86SŁOTA Małgorzata 502Hati TeamDĄBRÓWKAKobiety27K 2700:00:1401:56:57.5001:57:11.55+01:02:4911:415.1
87LISTOPAD Marcin 582WKURW_TEAMKRAKÓWMężczyźni60M 6000:00:1001:58:24.9001:58:35.15+01:04:1211:505.1
88STANEK Tomasz 564ŁAPSZE NIŻNEMężczyźni61M 6100:00:0801:59:18.1001:59:26.20+01:05:0311:555
89CHRUŚCIEL Szymon 544KIELCEMężczyźni62M 6200:00:0702:00:11.9502:00:19.20+01:05:5612:015
90BRODECKA Karolina 593BIELSKA-BIAŁAKobiety28K 2800:00:0702:00:13.2002:00:20.40+01:05:5712:015
91FILAS Rafał 559KRAKÓWMężczyźni63M 6300:00:1202:00:21.2502:00:33.75+01:06:1112:025
92BUDEK Weronika 558ZABIERZÓWKobiety29K 2900:00:1202:00:21.9502:00:34.10+01:06:1112:025
93BRYSIAK Ziemowit 503WROCŁAWMężczyźni64M 6400:00:1502:02:46.7002:03:02.45+01:08:3912:164.9
94DUDEK Monika 554LUBENIAKobiety30K 3000:00:0402:03:09.6002:03:14.55+01:08:5212:194.9
95BAJOŁEK Aleksandra 420AZS AWF MASTERS KRAKÓWKobiety31K 3100:06:3201:59:58.4002:06:30.50+01:12:0711:595
96GORCZYCA Anna 575ProfisysterKATOWICEKobiety32K 3200:00:0902:11:04.8502:11:14.35+01:16:5113:064.6
97MARKIEWICZ Beata 509Dziki MorsKRAKÓWKobiety33K 3300:06:3202:08:13.3002:14:45.35+01:20:2212:494.7
98OSIŃSKA Joanna 561IdeatreeMYŚLENICEKobiety34K 3400:00:1002:16:04.6502:16:15.40+01:21:5213:364.4
99ULMAN Katarzyna 560IdeaTreeMYŚLENICEKobiety35K 3500:00:1002:16:06.9502:16:17.55+01:21:5513:364.4
100JAWORSKA Joanna 527MARKIKobiety36K 3600:00:0902:16:12.4002:16:21.75+01:21:5913:374.4
101PRZEBINDA Anna 196Z widelcem po zdrowieKRAKÓWKobiety37K 3700:00:03   
Znaleziono 101 wynik(ów)