TWT NOCNA DYCHA 10KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2021-02-13
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
100
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
76
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JARZĄBEK Robert 421MOUNTAIN FUEL / ITMBWKRAKÓWMężczyźni1M 109:13:412021-02-13 16:13:4101:04:01.3010:17:42.65 6:249,4
2ZAKRZYŃSKI Paweł 496CSC ADVENTURE ACADEMYNOWY TARGMężczyźni2M 209:15:532021-02-13 16:15:5301:05:05.0510:20:58.05+00:01:036:309,2
3SKRZYPCZAK Tomasz 464PROGRESKRAKÓWMężczyźni3M 309:06:162021-02-13 16:06:1601:07:47.2010:14:03.95+00:03:456:468,9
4PYREK Przemek 482OŚWIĘCIMMężczyźni4M 409:05:472021-02-13 16:05:4701:09:21.5010:15:09.20+00:05:206:568,7
5DULAK Katarzyna 495GORĄCY POTOK TEAMJAZOWSKOKobiety1K 109:11:192021-02-13 16:11:1901:10:19.3010:21:39.00+00:06:187:018,5
6CABAŁA Tomasz 487PRZYSZOWA NAPIERDZIELAPRZYSZOWAMężczyźni5M 509:14:002021-02-13 16:14:0001:14:06.8010:28:07.15+00:10:057:248,1
7BUŁA Grzegorz 483NOWOTARSKI KLUB KOLARSKINOWY TARGMężczyźni6M 609:05:202021-02-13 16:05:2001:14:45.7510:20:06.50+00:10:447:288,0
8BOLECHOWSKA Dominika 499RABKA ZDRÓJKobiety2K 209:13:232021-02-13 16:13:2301:15:21.2010:28:44.80+00:11:197:328,0
9MAŚLANKA Ewa 442NOWY TARGKobiety3K 309:19:082021-02-13 16:19:0801:17:44.5010:36:53.00+00:13:437:467,7
10WÓJCIAK Piotr 479OCHOTNICA DOLNAMężczyźni7M 709:29:472021-02-13 16:29:4701:17:51.2010:47:38.40+00:13:497:477,7
11RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA Barbara 457CSC ADVENTURE ACADEMYNOWY TARGKobiety4K 409:15:372021-02-13 16:15:3701:18:14.3010:33:51.30+00:14:137:497,7
12PUDZISZ Piotr 454KRAKÓWMężczyźni8M 809:42:132021-02-13 16:42:1301:20:48.2011:03:02.05+00:16:468:047,4
13PAWLIK Wojciech 484MICHAŁOWICEMężczyźni9M 909:41:552021-02-13 16:41:5501:25:16.5011:07:12.25+00:21:158:317,0
14BŁASZKIEWICZ Dorota 403LEMON TEAMKRAKÓWKobiety5K 509:06:022021-02-13 16:06:0201:27:26.0010:33:28.40+00:23:248:446,9
15UCHEREK Kazimierz 473KAZIMIERZ UCHEREKŻORYMężczyźni10M 1009:05:152021-02-13 16:05:1501:28:07.0010:33:22.10+00:24:058:486,8
16SURMACZ Tomasz 468DOBCZYCKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEDOBCZYCEMężczyźni11M 1109:15:312021-02-13 16:15:3101:29:01.5010:44:33.20+00:25:008:546,7
17WOLAŃSKI Michał 481CZĘSTOCHOWAMężczyźni12M 1209:06:202021-02-13 16:06:2001:29:56.6510:36:17.20+00:25:558:596,7
18GÓRECKI Łukasz 414KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE)Mężczyźni13M 1306:03:502021-02-13 13:03:5001:30:27.5507:34:17.55+00:26:269:026,6
19BUJAS Agnieszka 406SIEPRAWSKA 5SIEPRAWKobiety6K 609:05:222021-02-13 16:05:2201:31:36.2510:36:58.70+00:27:349:096,6
20SKOCZ Adrian 463SKAWINAMężczyźni14M 1409:18:392021-02-13 16:18:3901:31:50.8010:50:30.00+00:27:499:116,5
21GÓRECKA Marcelina 413KRAKÓWKobiety7K 706:03:512021-02-13 13:03:5101:33:16.7507:37:08.20+00:29:159:196,4
22NAGRODZKI Przemek 448KRAKÓWMężczyźni15M 1506:03:522021-02-13 13:03:5201:33:18.2007:37:10.35+00:29:169:196,4
23TURCZA Iwona 471SIEPRAWSKA 5SIEPRAWKobiety8K 809:05:222021-02-13 16:05:2201:35:53.5010:41:16.15+00:31:529:356,3
24BALKAN Maria 400DĘBE WIELKIEKobiety9K 909:13:452021-02-13 16:13:4501:36:59.6010:50:45.20+00:32:589:416,2
25SIEMION Artur 461KATOWICEMężczyźni16M 1609:22:142021-02-13 16:22:1401:40:44.1011:02:58.90+00:36:4210:046,0
26BREMER Adam 404MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEMężczyźni17M 1709:17:492021-02-13 16:17:4901:41:33.0510:59:22.20+00:37:3110:095,9
27BRZOZOWSKA Martyna 405MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEKobiety10K 1009:17:392021-02-13 16:17:3901:41:42.5010:59:21.65+00:37:4110:105,9
28ZARZECZNY Radosław 480JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWMężczyźni18M 1809:42:042021-02-13 16:42:0401:41:47.3511:23:51.95+00:37:4610:105,9
29MITIS Marek 447KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Mężczyźni19M 1909:42:102021-02-13 16:42:1001:41:48.8011:23:59.35+00:37:4710:105,9
30STANEK Tomasz 465ŁAPSZE NIŻNEMężczyźni20M 2009:29:462021-02-13 16:29:4601:42:45.0011:12:31.80+00:38:4310:165,8
31NOWACKA-PLĄDER Monika 449KRAKÓWKobiety11K 1109:18:272021-02-13 16:18:2701:42:59.3511:01:27.00+00:38:5810:175,8
32KOŁAKOWSKI Przemek 427GERIATRIK ROOMZAMOŚĆMężczyźni21M 2109:23:512021-02-13 16:23:5101:43:06.8011:06:58.50+00:39:0510:185,8
33STAWIARZ Paweł 466GERIATRIC ROOMCHORZÓWMężczyźni22M 2209:23:532021-02-13 16:23:5301:43:07.6011:07:01.40+00:39:0610:185,8
34GAWRON Jarosław 412GERIATRIK ROOMNOWY TARGMężczyźni23M 2309:23:492021-02-13 16:23:4901:43:10.2011:06:59.45+00:39:0810:195,8
35WAKSMUNDZKA Kinga 475WAKSMUNDKobiety12K 1209:06:042021-02-13 16:06:0401:43:50.4510:49:55.10+00:39:4910:235,8
36PIETROŃ Monika 452LEMON TEAMKRAKÓWKobiety13K 1309:06:212021-02-13 16:06:2101:44:35.5010:50:56.50+00:40:3410:275,7
37MATUSIAK-OLECH Izabela 443LEMON TEAMKRAKÓWKobiety14K 1409:06:032021-02-13 16:06:0301:44:53.8510:50:57.25+00:40:5210:295,7
38CHAIEB Natalia 407LEMON TEAMCHOLERZYNKobiety15K 1509:06:022021-02-13 16:06:0201:45:16.1010:51:18.30+00:41:1410:315,7
39IMIOŁEK Arkadiusz 417PILCHOWICEMężczyźni24M 2409:25:072021-02-13 16:25:0701:49:38.0011:14:45.05+00:45:3610:575,5
40SURDEL Aleksandra 467PADEREK TEAMLEBOSZOWICEKobiety16K 1609:25:062021-02-13 16:25:0601:49:43.6511:14:50.45+00:45:4210:585,5
41WOJTAL Marta 477CIDRY LOTAJOMBYTOMKobiety17K 1709:23:382021-02-13 16:23:3801:52:12.3511:15:50.40+00:48:1111:135,3
42NOWICZ Mariusz 450CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASMężczyźni25M 2509:23:392021-02-13 16:23:3901:52:12.4511:15:51.45+00:48:1111:135,3
43KAPKOWSKA Natalia 425EXTREME TRAUMA TEAMBIELSKO-BIAŁAKobiety18K 1809:41:062021-02-13 16:41:0602:01:25.3511:42:31.65+00:57:2412:084,9
44KOWALCZYK Daniel 431EXTREME TRAUMA TEAMBIELSKO-BIAŁAMężczyźni26M 2609:41:092021-02-13 16:41:0902:01:26.3511:42:35.55+00:57:2512:084,9
45KAPKOWSKI Jakub 426EXTREME TRAUMA TEAMBIELSKO-BIAŁAMężczyźni27M 2709:41:072021-02-13 16:41:0702:01:27.1011:42:34.25+00:57:2512:084,9
46MISZCZAK Katarzyna 446MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAKobiety19K 1909:17:492021-02-13 16:17:4902:03:11.3511:21:00.95+00:59:1012:194,9
47MAGOCSY Adam 439KRAKÓWMężczyźni28M 2810:22:552021-02-13 17:22:5502:04:37.4012:27:32.80+01:00:3612:274,8
48MAGOCSY Justyna 438KRAKÓWKobiety20K 2010:22:552021-02-13 17:22:5502:04:39.4012:27:35.25+01:00:3812:274,8
49OLBRICH Barbara 451MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEKobiety21K 2109:17:492021-02-13 16:17:4902:10:05.8511:27:55.15+01:06:0413:004,6
50MALUŚKA Katarzyna 441MIKOŁÓWKobiety22K 2209:17:222021-02-13 16:17:2202:10:28.0511:27:50.25+01:06:2613:024,6
51PUTIATYCKA Olga 455KABANOSKIKRAKÓWKobiety23K 2309:06:162021-02-13 16:06:1602:11:16.2011:17:32.30+01:07:1413:074,6
52WOŚKO Gabriela 478KLINIKA ZDROWIA I URODYWARSZAWAKobiety24K 2409:27:242021-02-13 16:27:2402:14:40.4011:42:05.10+01:10:3913:284,5
53KRAJEWSKA-TEJWAN Sylwia 432STG WARSZAWAWARSZAWAKobiety25K 2509:27:262021-02-13 16:27:2602:14:45.2511:42:11.65+01:10:4313:284,5
54KOSSAKOWSKA Natalia 430STG WARSAWWARSZAWAKobiety26K 2609:27:272021-02-13 16:27:2702:14:45.7011:42:13.00+01:10:4413:284,5
55WALCZAK Danuta 498POZNAŃ RACE TEAMPOZNAŃKobiety27K 2709:32:032021-02-13 16:32:0302:17:15.9511:49:19.10+01:13:1413:434,4
56FIGURA Grzegorz 490X-TEAM SPECIAL FORCESBRZEZINKAMężczyźni29M 2909:32:042021-02-13 16:32:0402:17:16.9011:49:21.80+01:13:1513:434,4
57SIWIEC Paulina 462KRAKÓWKobiety28K 2809:15:082021-02-13 16:15:0802:21:50.2011:36:58.35+01:17:4814:114,2
58LIZAK Katarzyna 437KRAKÓWKobiety29K 2909:15:002021-02-13 16:15:0002:21:59.7011:36:59.90+01:17:5814:114,2
59KUŁACH Lesław 435WOLA RADZISZOWSKAMężczyźni30M 3009:26:062021-02-13 16:26:0602:26:04.8011:52:11.40+01:22:0314:364,1
60MAZUR Maciej 445WOODWARD RUNNERSWIELICZKAMężczyźni31M 3109:49:252021-02-13 16:49:2502:27:45.8012:17:11.50+01:23:4414:464,1
61DZIK Piotr 410KRAKÓWMężczyźni32M 3209:33:282021-02-13 16:33:2802:30:56.3512:04:25.00+01:26:5515:054,0
62KROCZEK Ewelina 433KRAKÓWKobiety30K 3009:33:242021-02-13 16:33:2402:31:00.9012:04:25.00+01:26:5915:064,0
63IWULSKA Joanna 418BRZEZIEKobiety31K 3109:17:342021-02-13 16:17:3402:32:16.2011:49:50.60+01:28:1415:133,9
64KULIGOWSKA Agata 434ŻORYKobiety32K 3209:17:092021-02-13 16:17:0902:32:58.3011:50:08.20+01:28:5715:173,9
65DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 409KŁAJKobiety33K 3309:16:002021-02-13 16:16:0002:33:51.0011:49:51.00+01:29:4915:233,9
66MATYSIAK Jakub 444STG WARSZAWAWARSZAWAMężczyźni33M 3309:27:272021-02-13 16:27:2703:09:30.4012:36:57.50+02:05:2918:573,2
67PIETRUCHA Anna 453STG WARSZAWAWARSZAWAKobiety34K 3409:27:252021-02-13 16:27:2503:09:31.3012:36:56.85+02:05:3018:573,2
68KOŁBUK Dariusz 428SIERADZMężczyźni34M 3410:21:442021-02-13 17:21:4403:23:02.6513:44:47.05+02:19:0120:183,0
69KACZMAREK Agata 423WROCŁAWKobiety35K 3510:21:272021-02-13 17:21:2703:23:08.5013:44:36.00+02:19:0720:183,0
70SERAFIN Klaudia 460#TEAMGRAŻYNKIŁÓDŹKobiety36K 3610:20:542021-02-13 17:20:5403:23:44.5513:44:39.50+02:19:4320:222,9
71URBANOWSKA-KRÓLIK Magdalena 474ŁÓDŹKobiety37K 3710:20:572021-02-13 17:20:5703:23:46.7513:44:43.85+02:19:4520:222,9
72RUSIECKA Ania 458ŁASKAKobiety38K 3810:21:292021-02-13 17:21:2903:24:10.1513:45:39.25+02:20:0820:252,9
73KACZMAREK Henryk 424CZERMINMężczyźni35M 3510:21:292021-02-13 17:21:2903:24:11.3013:45:41.00+02:20:1020:252,9
74KORNETA-ŻOŁEK Anna 429TEAM GRAŻYNKIŁÓDŹKobiety39K 3910:21:202021-02-13 17:21:2003:24:20.6513:45:41.00+02:20:1920:262,9
75LESZCZYŃSKA Magdalena 436#TEAMGRAŻYNKIŁÓDŹKobiety40K 4010:20:522021-02-13 17:20:5203:24:48.2513:45:41.00+02:20:4620:282,9
76CZARNECKA Daria 408#TEAMGRAŻYNKIŁÓDŹKobiety41K 4110:20:512021-02-13 17:20:5103:24:48.7513:45:40.50+02:20:4720:282,9
77MALACZEK Kasia 440BRZEZINYKobiety42K 4210:21:232021-02-13 17:21:23   
78NICIŃSKA Dorota 497ŁÓDŹKobiety43K 4310:21:242021-02-13 17:21:24   
Znaleziono 78 wynik(ów)