TWT ZIMNA POŁÓWKA 21KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2021-02-13
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
198
Wystartowało:
162
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
159
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTurbacz
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZUBA Jarek 122TEAM MOUNTAIN FUELKRAKÓWMężczyźni1M 104:01:462021-02-13 11:01:4601:28:3201:56:34.6005:58:21.35 5:3310,8
2SUROWIEC Michał 244WOJKOWICEMężczyźni2M 204:37:302021-02-13 11:37:3001:31:2901:59:59.2506:37:29.25+00:03:245:4210,5
3GRUBKA Bartosz 145TRIO TEAMOSIEKMężczyźni3M 305:37:272021-02-13 12:37:2701:31:5302:01:18.1007:38:45.20+00:04:435:4610,4
4PAWLIKOWSKI Michał 212GLICZARÓW DOLNYMężczyźni4M 405:49:472021-02-13 12:49:4701:31:3502:01:18.4507:51:05.70+00:04:435:4610,4
5MAREK Dariusz 297MONK SANDALS TEAMKRAKÓWMężczyźni5M 504:01:462021-02-13 11:01:4602:07:07.1506:08:53.85+00:10:326:039,9
6TYNUS Grzegorz 293NOWOTARSKI KLUB KOLARSKIFRYDMANMężczyźni6M 606:12:482021-02-13 13:12:4801:39:0802:11:36.1508:24:24.20+00:15:016:169,6
7GAŁDYN Kamil 296GORĄCY POTOKSZAFLARYMężczyźni7M 704:01:472021-02-13 11:01:4701:42:0302:12:58.5006:14:46.40+00:16:236:199,5
8KOWALIK Marcin 165PGE RUN OBRÓTRZESZÓWMężczyźni8M 806:30:062021-02-13 13:30:0602:14:11.7508:44:18.50+00:17:376:239,4
9KOCIOŁEK Witold 116KRAKÓWMężczyźni9M 904:57:512021-02-13 11:57:5101:41:5702:15:40.4507:13:31.90+00:19:056:279,3
10MANJURA Tomasz 189CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWMężczyźni10M 1004:16:282021-02-13 11:16:2801:45:3202:18:37.3506:35:05.35+00:22:026:369,1
11MIKOŚ Marcin 197BDB KATOWICEKATOWICEMężczyźni11M 1106:06:252021-02-13 13:06:2501:45:1302:18:43.4008:25:08.90+00:22:086:369,1
12BEDNARZ Jakub 107DRUŻYNA SZPIKU/BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEMężczyźni12M 1205:32:442021-02-13 12:32:4401:43:2302:18:46.7507:51:31.45+00:22:126:369,1
13MALEC Łukasz 289NIEDZICANIEDZICAMężczyźni13M 1305:13:432021-02-13 12:13:4301:45:1202:18:52.5007:32:36.35+00:22:176:369,1
14SYSKA Jacek 245NOWY TARGMężczyźni14M 1405:00:272021-02-13 12:00:2701:45:3802:19:37.3507:20:04.55+00:23:026:389,0
15RACHTAN Wojtek 291GORĄCY POTOK TEAMKRAKÓWMężczyźni15M 1505:54:262021-02-13 12:54:2601:47:2702:20:44.9008:15:11.00+00:24:106:429,0
16LEWANDOWSKI Paweł 180PGE RUN OBRÓTRZESZÓWMężczyźni16M 1606:25:452021-02-13 13:25:4501:49:5002:22:51.0508:48:36.75+00:26:166:488,8
17KAPIARZ Julia 295KLIKUSZOWAKobiety1K 105:57:322021-02-13 12:57:3201:47:4602:23:21.4508:20:54.20+00:26:466:498,8
18WOJCIECH Łukasz 266GOCZAŁKOWICE ZDRÓJMężczyźni17M 1705:18:562021-02-13 12:18:5601:50:1702:24:14.9507:43:10.95+00:27:406:528,7
19KUBIK Maciej 175KATOWICEMężczyźni18M 1804:46:502021-02-13 11:46:5001:49:5402:24:37.0007:11:27.20+00:28:026:538,7
20KACZMAREK Tomasz 284NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAMężczyźni19M 1904:57:512021-02-13 11:57:5101:48:1002:26:43.6507:24:35.15+00:30:096:598,6
21ORŁÓW Łukasz 206JAWORZNOMężczyźni20M 2005:05:002021-02-13 12:05:0001:52:3102:27:24.0007:32:24.00+00:30:497:018,5
22SZUMIEC Dominik 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASLOMężczyźni21M 2105:22:012021-02-13 12:22:0101:47:3102:29:15.1507:51:16.40+00:32:407:068,4
23GARBIEŃ Andrzej 136ROZBBIEGANIBIELSKO BIAŁAMężczyźni22M 2204:07:592021-02-13 11:07:5901:54:3802:30:08.3506:38:07.95+00:33:337:088,4
24MIĄSIK Tomasz 196NONAME PRASZKASZYSZKÓWMężczyźni23M 2305:18:532021-02-13 12:18:5301:55:4302:30:49.8507:49:43.05+00:34:157:108,4
25SRAGA Marek 240KOPCIMPCIMMężczyźni24M 2405:34:532021-02-13 12:34:5301:51:4102:30:52.7008:05:46.20+00:34:187:118,4
26ANTOLAK Maciej 112Mężczyźni25M 2504:31:422021-02-13 11:31:4201:57:2602:31:51.7007:03:34.15+00:35:177:138,3
27GLINKA Michal 138NONAME PRASZKAPRASZKAMężczyźni26M 2605:18:512021-02-13 12:18:5101:55:5002:32:19.5507:51:11.50+00:35:447:158,3
28TUSZYŃSKI Zygmunt 256PGE RUN OBRÓTRZESZÓWMężczyźni27M 2706:25:442021-02-13 13:25:4401:54:5302:33:46.4008:59:31.05+00:37:117:198,2
29PARIS Nicola 209KRAKOWKobiety2K 205:03:502021-02-13 12:03:5002:34:05.3507:37:55.85+00:37:307:208,2
30RENO' Vittoriano 224KRAKOWMężczyźni28M 2805:03:502021-02-13 12:03:5001:55:0002:34:08.6507:37:59.20+00:37:347:208,2
31FIREK Rafał 132LACHO TEAMKRAKÓWMężczyźni29M 2906:03:102021-02-13 13:03:1001:53:2202:34:30.6508:37:41.25+00:37:567:218,2
32SIUTA Jakub 233LUDŹMIERZMężczyźni30M 3004:57:462021-02-13 11:57:4601:55:1402:34:35.9007:32:22.50+00:38:017:218,2
33ZABEL Robert 271ZABEL.PLMYŚLENICEMężczyźni31M 3103:16:502021-02-13 10:16:5002:05:4502:39:18.1005:56:08.40+00:42:437:357,9
34SOŁTYSIAK Marta 239ŁÓDŹKobiety3K 305:52:002021-02-13 12:52:0002:40:37.1508:32:38.05+00:44:027:387,8
35GIERLACH Grzegorz 137JERZMANOWICEMężczyźni32M 3205:18:572021-02-13 12:18:5702:00:4402:41:39.8008:00:37.75+00:45:057:417,8
36CZŁONKOWSKI Piotr 121OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYCZĘSTOCHOWAMężczyźni33M 3305:40:382021-02-13 12:40:3802:02:0302:41:43.9008:22:22.40+00:45:097:427,8
37MASTELA Andrzej 191POLPLAST BIEGALUBIENMężczyźni34M 3405:28:272021-02-13 12:28:2701:58:2802:42:07.7508:10:34.90+00:45:337:437,8
38PORCZYK Zbigniew 220POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźni35M 3505:48:052021-02-13 12:48:0502:04:2702:43:11.9008:31:17.85+00:46:377:467,7
39DYTLOF Marcin 128NOWY TARGMężczyźni36M 3605:07:452021-02-13 12:07:4502:02:3402:43:12.9007:50:58.50+00:46:387:467,7
40POKORSKI Piotr 216SZYSZKOWMężczyźni37M 3705:18:542021-02-13 12:18:5402:02:5702:44:37.0508:03:31.25+00:48:027:507,7
41NOCOŃ Jakub 204KLUCZEMężczyźni38M 3804:58:032021-02-13 11:58:0302:01:2502:45:04.9507:43:08.00+00:48:307:517,6
42MAJOR Kamil 184JAWORZNOMężczyźni39M 3904:41:182021-02-13 11:41:1802:01:4802:45:12.0507:26:30.25+00:48:377:527,6
43KURP Bartłomiej 176KIELCEMężczyźni40M 4005:21:192021-02-13 12:21:1902:02:2102:47:11.9008:08:31.85+00:50:377:577,5
44ZIEMNICKI Michał 274KRAKÓWMężczyźni41M 4104:46:562021-02-13 11:46:5602:12:2802:50:46.2507:37:42.80+00:54:118:077,4
45NYKAZA Adam 294KLIKUSZOWAMężczyźni42M 4205:57:332021-02-13 12:57:3301:59:5502:51:14.0508:48:47.05+00:54:398:097,4
46WIĘCŁAW Paweł 262KRAKÓWMężczyźni43M 4305:26:292021-02-13 12:26:2902:11:4602:52:11.1508:18:40.40+00:55:368:117,3
47OSYSZKO Izabela 207KOBYLEKobiety4K 405:26:292021-02-13 12:26:2902:11:3902:52:11.2508:18:40.50+00:55:368:117,3
48LEBIEST Radosław 179ŻUBRY RACE TEAMWEGRZCE WIELKIEMężczyźni44M 4404:14:172021-02-13 11:14:1702:10:5402:52:13.3507:06:30.80+00:55:388:127,3
49POLAKIEWICZ Dariusz 218SAGITTARIUS TRITRZYCIĄŻMężczyźni45M 4505:18:572021-02-13 12:18:5702:07:5502:52:51.4508:11:49.25+00:56:168:137,3
50BEREZOWSKI Waldemar 108PGE RUN OBRÓTRZESZÓWMężczyźni46M 4606:25:442021-02-13 13:25:4402:05:3402:53:10.6009:18:54.95+00:56:368:147,3
51KRZYŻANOWSKI Łukasz 173KRAKÓWMężczyźni47M 4705:01:092021-02-13 12:01:0902:13:3702:55:22.2507:56:31.95+00:58:478:217,2
52MATUSZAK Grzesiek 192KORZENIEWMężczyźni48M 4804:41:122021-02-13 11:41:1202:06:1402:59:30.1007:40:42.30+01:02:558:327,0
53KOĆWIN Michał 160ROZBBIEGANIBIELSKO BIAŁAMężczyźni49M 4904:08:002021-02-13 11:08:0002:13:3502:59:37.4007:07:37.70+01:03:028:337,0
54JĘDRZEJCZAK Wojciech 151ŁÓDŹMężczyźni50M 5004:14:022021-02-13 11:14:0202:17:3102:59:50.8507:13:53.40+01:03:168:337,0
55KOLBIARZ Dominik 286PCIMMężczyźni51M 5105:36:172021-02-13 12:36:1702:11:3303:00:05.9508:36:23.45+01:03:318:347,0
56PARWA Michał 210MAGAZYN NA SZCZYCIEDZIEKANOWICEMężczyźni52M 5205:00:042021-02-13 12:00:0402:15:0703:01:33.6008:01:37.90+01:04:598:386,9
57JASKULSKI Robert 150MYSZKÓWMężczyźni53M 5304:10:092021-02-13 11:10:0902:16:5403:03:31.2507:13:40.80+01:06:568:446,9
58SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 248PRZYSZŁAM POPATRZEĆKRAKÓWKobiety5K 504:51:182021-02-13 11:51:1802:17:4403:03:38.2007:54:57.10+01:07:038:446,9
59ZIÓŁEK Marcin 276KRAKÓWMężczyźni54M 5405:04:002021-02-13 12:04:0002:18:0303:03:50.1508:07:50.80+01:07:158:456,9
60SALIŃSKI Bartosz 228WKURW_TEAMKATOWICEMężczyźni55M 5504:33:252021-02-13 11:33:2502:16:1703:04:15.8507:37:41.35+01:07:418:466,8
61MIROCHA Grażyna 198SUSKA GRUPA BIEGOWAKRZESZÓWKobiety6K 605:34:102021-02-13 12:34:1003:04:47.8508:38:58.50+01:08:138:476,8
62GORCZYŃSKI Wojciech 282WARSZAWAMężczyźni56M 5604:48:012021-02-13 11:48:0102:19:5603:04:56.4007:52:57.80+01:08:218:486,8
63MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 283WARSZAWAKobiety7K 704:48:002021-02-13 11:48:0002:20:0003:04:56.5507:52:57.00+01:08:218:486,8
64WIŚNIEWSKI Michał 264KRAKÓWMężczyźni57M 5705:58:442021-02-13 12:58:4402:17:1103:05:28.7009:04:13.05+01:08:548:496,8
65CHARKOT Mateusz 117MATEUSZ CHARKOTTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni58M 5804:49:132021-02-13 11:49:1302:19:4303:07:16.7007:56:30.10+01:10:428:556,7
66MALINA Michał 187HUTNIK RUNKRAKÓWMężczyźni59M 5905:01:102021-02-13 12:01:1002:15:2303:07:44.9008:08:55.60+01:11:108:566,7
67PRZYWARA-SZUMIEC Agnieszka 223JASLOKobiety8K 805:22:002021-02-13 12:22:0002:16:5803:08:09.4008:30:09.80+01:11:348:576,7
68OSZYWA Damian 277DAMCZI RUNKIELCEMężczyźni60M 6004:05:562021-02-13 11:05:5602:21:1503:10:02.7507:15:58.95+01:13:289:026,6
69BĄK Marek 106TRIDIVISION TRIATHLON TEAMTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni61M 6105:56:542021-02-13 12:56:5402:17:0203:13:16.5009:10:11.35+01:16:419:126,5
70KAMIL Weinberg 125ŁÓDŹMężczyźni62M 6207:44:282021-02-13 14:44:2803:13:17.0010:57:45.40+01:16:429:126,5
71CZAPSKI Piotr 120WARSZAWAMężczyźni63M 6304:57:472021-02-13 11:57:4702:26:1703:13:34.8508:11:22.50+01:17:009:136,5
72DYMEK Bartosz 127TRIDIVISIONGLIWICEMężczyźni64M 6405:56:522021-02-13 12:56:5202:17:1503:14:08.8509:11:01.80+01:17:349:146,5
73PIETRYGA Maciej 214TRIDIVISION TRIATHLON TEAMTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni65M 6505:56:542021-02-13 12:56:5402:17:0703:14:44.1009:11:38.45+01:18:099:166,5
74SAMOCIUK Karolina 229STG WARSZAWAWARSZAWAKobiety9K 904:09:572021-02-13 11:09:5702:29:3903:15:23.5007:25:20.80+01:18:489:186,4
75KRÓLICKI Konrad 171STG WARSZAWAWARSZAWAMężczyźni66M 6604:09:532021-02-13 11:09:5302:30:0003:15:26.9507:25:20.90+01:18:529:186,4
76HENSZKE Waldemar 148KRAKÓWMężczyźni67M 6705:44:562021-02-13 12:44:5602:23:0803:15:57.6009:00:53.90+01:19:239:196,4
77SKOCZYLAS Jerzy 235KKM KALORYFERKRAKÓWMężczyźni68M 6805:44:582021-02-13 12:44:5802:20:1903:15:59.8009:00:58.25+01:19:259:196,4
78TOMAKA Bartlomiej 254RZESZÓWMężczyźni69M 6904:59:292021-02-13 11:59:2902:23:1003:16:19.3508:15:48.95+01:19:449:206,4
79SAWICKI Robert 230GORLICEMężczyźni70M 7004:43:102021-02-13 11:43:1002:27:4403:17:00.5008:00:10.55+01:20:259:226,4
80SZUREK Joanna 251GORLICEKobiety10K 1004:43:092021-02-13 11:43:0902:27:5503:17:01.3008:00:10.75+01:20:269:226,4
81BARTKOWSKI Waldemar 104NONAME PRASZKAGORZÓW ŚLĄSKIMężczyźni71M 7105:18:542021-02-13 12:18:5402:20:0903:17:19.4008:36:14.20+01:20:449:236,4
82GOLONKA Marek 140BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEMężczyźni72M 7206:05:112021-02-13 13:05:1102:15:4303:17:23.4509:22:35.05+01:20:489:236,4
83CIEŚLA Przemysław 119KUDOWA ZDRÓJMężczyźni73M 7304:41:132021-02-13 11:41:1302:23:2603:17:55.4007:59:09.30+01:21:209:256,4
84KRAWCZYK Jakub 169KRAKÓWMężczyźni74M 7405:21:202021-02-13 12:21:2002:24:0303:18:33.2508:39:54.20+01:21:589:276,3
85KOZIOŁ Paweł 168KRAKÓWMężczyźni75M 7504:36:592021-02-13 11:36:5902:30:4403:19:20.0007:56:19.75+01:22:459:296,3
86SKAWIŃSKI Kacper 234WARSZAWAMężczyźni76M 7605:21:212021-02-13 12:21:2103:19:41.3508:41:02.45+01:23:069:306,3
87RUSIN Piotr 226ALBOTERAZALBONIGDYKRAKÓWMężczyźni77M 7704:59:342021-02-13 11:59:3402:21:3803:19:58.1008:19:32.80+01:23:239:316,3
88KOTYLA Kamil 164RACIBOROWICEMężczyźni78M 7804:59:272021-02-13 11:59:2702:21:5203:20:05.9008:19:33.00+01:23:319:316,3
89MATLAK Piotr 290WROCŁAWMężczyźni79M 7904:59:232021-02-13 11:59:2302:21:5303:20:08.6008:19:32.35+01:23:349:316,3
90KOSSAKOWSKA Katarzyna 18WARSZAWAKobiety11K 1105:06:272021-02-13 12:06:2702:34:3403:24:59.4508:31:27.15+01:28:249:456,1
91ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 273KRAKÓWKobiety12K 1204:37:422021-02-13 11:37:4202:36:5703:25:37.2508:03:19.65+01:29:029:476,1
92TARNAWSKI Andrzej 252JAWORZNOMężczyźni80M 8005:05:292021-02-13 12:05:2902:36:4603:27:55.6008:33:24.85+01:31:219:546,1
93SIEMIESZ Paweł 231JASŁOMężczyźni81M 8104:46:172021-02-13 11:46:1702:31:0603:28:08.9508:14:26.45+01:31:349:546,1
94MOKRY Bastek 200MYSŁOWICEMężczyźni82M 8206:05:112021-02-13 13:05:1102:29:3303:28:40.0009:33:51.00+01:32:059:566,0
95SZLÓSARCZYK Krzysztof 249MYŚLENICEMężczyźni83M 8303:16:572021-02-13 10:16:5702:37:4303:28:55.5006:45:52.50+01:32:209:566,0
96ADAMCZYK Łukasz 100STG WARSZAWAWARSZAWAMężczyźni84M 8404:10:042021-02-13 11:10:0402:33:1803:28:58.1007:39:02.45+01:32:239:576,0
97MAKARENKOV Sergii 186DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKMężczyźni85M 8504:24:262021-02-13 11:24:2602:44:3203:32:03.0007:56:29.80+01:35:2810:055,9
98PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 213RZESZÓWKobiety13K 1305:26:312021-02-13 12:26:3102:37:1603:32:20.4008:58:51.80+01:35:4510:065,9
99FORMAS Adrian 134HATI TEAMBESTWINAMężczyźni86M 8604:39:162021-02-13 11:39:1602:40:2903:33:05.7008:12:21.90+01:36:3110:085,9
100LOSOR Agnieszka 288PRÓSZKÓWKobiety14K 1405:35:582021-02-13 12:35:5802:37:3403:34:06.9009:10:05.65+01:37:3210:115,9
101WALNIK Rafał 260KRAKÓWMężczyźni87M 8704:57:442021-02-13 11:57:4402:39:5103:34:12.4508:31:56.50+01:37:3710:125,9
102ROŻKO Sebastian 225GRYF-INO TEAMGRYFINOMężczyźni88M 8804:27:432021-02-13 11:27:4302:36:3903:34:21.9008:02:05.85+01:37:4710:125,9
103SZELĄGIEWICZ Arek 247SZCZECINMężczyźni89M 8904:27:442021-02-13 11:27:4402:36:4303:34:22.6008:02:06.75+01:37:4810:125,9
104BARTOSIEWICZ Adam 105GRYFINOMężczyźni90M 9004:27:432021-02-13 11:27:4302:37:0203:34:25.6508:02:08.70+01:37:5110:125,9
105MROZOWSKA Wioleta 109MIKOŁÓWKobiety15K 1505:24:022021-02-13 12:24:0202:39:5003:35:41.1508:59:43.15+01:39:0610:165,8
106SZABELAK Witold 246KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEMężczyźni91M 9104:54:142021-02-13 11:54:1402:44:4203:35:41.7008:29:55.70+01:39:0710:165,8
107MALISZEWSKA Marta 188KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEKobiety16K 1604:54:132021-02-13 11:54:1302:44:3403:35:43.7008:29:57.15+01:39:0910:165,8
108WALAC Jacek 259DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIMężczyźni92M 9204:44:042021-02-13 11:44:0402:45:3003:38:41.3008:22:45.50+01:42:0610:245,8
109WALAC Anna 258DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIKobiety17K 1704:44:032021-02-13 11:44:0302:45:2803:38:42.7508:22:45.85+01:42:0810:245,8
110GRĘBOWSKA Dagmara 144ŁÓDŹKobiety18K 1804:41:482021-02-13 11:41:4802:33:1903:38:47.1008:20:35.25+01:42:1210:255,8
111ŁASKAWSKA Justyna 181WARSZAWAKobiety19K 1905:06:342021-02-13 12:06:3402:42:2203:39:31.2008:46:05.45+01:42:5610:275,7
112WOJTON Malgorzata 269PORANNY PATROLKRAKÓWKobiety20K 2004:36:592021-02-13 11:36:5902:45:4803:40:46.4008:17:45.80+01:44:1110:305,7
113JURASZCZYK Dominika 129INŻYNIERIA BIEGANIAKRAKÓWKobiety21K 2105:54:032021-02-13 12:54:0302:49:4503:41:13.8509:35:17.15+01:44:3910:325,7
114JURASZCZYK Katarzyna 201INŻYNIERIA BIEGANIAŻORYKobiety22K 2205:54:022021-02-13 12:54:0202:49:5403:41:30.3009:35:32.90+01:44:5510:325,7
115ADAMUS Dominika 101SUPERMARATON KALISZKALISZKobiety23K 2304:41:112021-02-13 11:41:1102:42:3703:41:50.5008:23:01.70+01:45:1510:335,7
116ŁOPUCH Robert 182ŁABOWAMężczyźni93M 9305:35:412021-02-13 12:35:4102:47:4103:41:52.1509:17:33.85+01:45:1710:335,7
117WOJCIESZAK Klaudia 268BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKobiety24K 2404:24:252021-02-13 11:24:2502:44:4503:43:00.8508:07:26.60+01:46:2610:375,7
118TYLKA Małgorzata 257LEGNICAKobiety25K 2504:21:152021-02-13 11:21:1502:43:3903:43:53.5508:05:08.75+01:47:1810:395,6
119KOZDROJ Wioletta 166DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIKobiety26K 2604:24:222021-02-13 11:24:2203:45:22.3508:09:44.55+01:48:4710:435,6
120PAWELEC Krystyna 211DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWKobiety27K 2704:00:002021-02-13 11:00:0003:47:00.0007:47:00.00+01:50:2510:485,6
121WOJCIECHOWSKA Dorota 267DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIKobiety28K 2804:24:232021-02-13 11:24:2302:52:2103:47:43.1508:12:06.90+01:51:0810:505,5
122KRAWCZYŃSKI Mirosław 170GLIWICEMężczyźni94M 9404:58:302021-02-13 11:58:3002:47:1003:48:41.7508:47:12.20+01:52:0710:535,5
123MARCZEWSKA Gabriela 190KRAKOWKobiety29K 2905:25:072021-02-13 12:25:0702:57:2303:50:12.4509:15:19.85+01:53:3710:575,5
124FLIS Marcin 133NOWA DĘBAMężczyźni95M 9505:05:462021-02-13 12:05:4602:43:2103:51:01.8008:56:48.20+01:54:2711:005,5
125KOTULA Weronika 163CHORZÓWKobiety30K 3005:03:282021-02-13 12:03:2802:46:1303:51:21.5008:54:49.90+01:54:4611:015,4
126MISZEWSKA Monika 199WEJHEROWOKobiety31K 3104:59:562021-02-13 11:59:5602:56:4403:55:43.7008:55:39.85+01:59:0911:135,3
127STRZELCZYK Aleksandra 243KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAKobiety32K 3204:59:512021-02-13 11:59:5102:56:4603:55:47.9508:55:39.25+01:59:1311:135,3
128BAJOŁEK Aleksandra 102AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWKobiety33K 3305:57:492021-02-13 12:57:4902:49:3603:59:22.8009:57:12.00+02:02:4811:235,3
129LOSOR Andrzej 287PRÓSZKÓWMężczyźni96M 9605:35:582021-02-13 12:35:5802:56:0904:03:15.7509:39:14.35+02:06:4111:355,2
130KARCZYŃSKI Dariusz 154BIEGANIE=POMAGANIEOLEŚNICAMężczyźni97M 9704:41:122021-02-13 11:41:1203:04:1404:04:26.5008:45:39.30+02:07:5111:385,2
131KARCZYŃSKA Joanna 153OLEŚNICAKobiety34K 3404:41:092021-02-13 11:41:0903:04:3704:04:50.5008:46:00.25+02:08:1511:395,1
132KWIATKOWSKA Martyna 177MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWKobiety35K 3505:02:202021-02-13 12:02:2003:03:4904:05:19.1009:07:39.40+02:08:4411:405,1
133ZIĘBA Anna 275KRAKÓWKobiety36K 3604:36:582021-02-13 11:36:5803:00:0104:06:42.8508:43:41.00+02:10:0811:445,1
134KATNER Karolina 156LUCYNÓW DUŻYKobiety37K 3704:19:052021-02-13 11:19:0503:13:3604:08:53.7508:27:59.25+02:12:1911:515,1
135PODEMSKA Patrycja 215FOREST GANGBYDGOSZCZKobiety38K 3804:05:582021-02-13 11:05:5804:08:54.6008:14:53.20+02:12:2011:515,1
136WIECZOREK Kamil 261BIELSKO-BIAŁAMężczyźni98M 9806:09:432021-02-13 13:09:4303:07:5104:10:04.8010:19:48.25+02:13:3011:545,0
137WOCIAL Adrianna 265ZAKRĘTKobiety39K 3906:09:302021-02-13 13:09:3003:08:0804:10:19.6010:19:49.70+02:13:4511:555,0
138SZELĄG Iwona 292GLIWICEKobiety40K 4005:12:272021-02-13 12:12:2703:06:0204:11:58.3509:24:25.60+02:15:2311:595,0
139SIPIERA Tomasz 298GIEBUŁTÓWMężczyźni99M 9905:12:262021-02-13 12:12:2603:05:5604:12:00.8509:24:27.70+02:15:2612:005,0
140KUNA Katarzyna 278BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAKobiety41K 4104:39:312021-02-13 11:39:3103:09:1404:12:28.3008:51:59.50+02:15:5312:015,0
141WÓJCIK Magdalena 118KRAKÓWKobiety42K 4205:32:252021-02-13 12:32:2502:54:4804:14:14.9509:46:40.65+02:17:4012:065,0
142JACKOWSKA Monika 149BIEGOWA KUZNIABEDZINKobiety43K 4304:30:002021-02-13 11:30:0003:18:5204:17:27.0008:47:27.00+02:20:5212:154,9
143DUDA Wojciech 126SKAWINA BIEGAKRAKÓWMężczyźni100M 10004:57:452021-02-13 11:57:4503:08:4504:19:05.2509:16:50.65+02:22:3012:204,9
144DOBOSZ Damian 124DZIADEK I WNUKIKRAKÓWMężczyźni101M 10105:45:152021-02-13 12:45:1503:02:3804:21:30.5510:06:45.95+02:24:5512:274,8
145GADOMSKA Natalia 135DZIADEK I WNUKIKATOWICEKobiety44K 4405:45:152021-02-13 12:45:1503:02:2304:21:31.1010:06:46.40+02:24:5612:274,8
146MĄDRZYK Daniel 194SOSNOWIECMężczyźni102M 10205:23:262021-02-13 12:23:2603:07:1104:22:16.4509:45:43.20+02:25:4112:294,8
147MĄDRZYK Ewelina 195SOSNOWIECKobiety45K 4505:23:192021-02-13 12:23:1903:07:1504:22:16.5009:45:35.90+02:25:4112:294,8
148KOZIOŁ Ewa 167PORANNY PATROLKRAKÓWKobiety46K 4604:37:002021-02-13 11:37:0003:27:0004:26:52.1009:03:53.00+02:30:1712:424,7
149ZIELIŃSKA Izabela 272BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEKobiety47K 4704:58:242021-02-13 11:58:2403:23:1304:27:43.0509:26:07.70+02:31:0812:444,7
150PARADOWSKI Paweł 208BYLEDOMETYRZESZÓWMężczyźni103M 10304:51:132021-02-13 11:51:1303:23:3404:32:31.9009:23:44.90+02:35:5712:584,6
151BURZ-PARADOWSKA Jowita 115BYLE DO METYRZESZÓWKobiety48K 4804:51:132021-02-13 11:51:1303:23:1504:32:36.9509:23:50.10+02:36:0212:584,6
152KOCZOROWSKA Anna 158TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKKobiety49K 4904:23:092021-02-13 11:23:0903:33:1404:33:21.8008:56:31.50+02:36:4713:014,6
153KOCZOROWSKI Marcin 103TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMężczyźni104M 10404:23:082021-02-13 11:23:0803:33:1804:33:23.8508:56:31.95+02:36:4913:014,6
154REDEK Sylwia 111Kobiety50K 5004:28:182021-02-13 11:28:1803:32:4504:54:49.4009:23:07.80+02:58:1414:024,3
155FRANCKIEWICZ Olga 485NEXT LEVELLATCHORZEWKobiety51K 5105:59:292021-02-13 12:59:2904:55:44.0510:55:13.55+02:59:0914:044,3
156STELMASZCZYK Michalina 241WARSZAWAKobiety52K 5204:06:362021-02-13 11:06:3603:38:5404:57:32.5009:04:09.30+03:00:5714:104,2
157RUSSYAN Magdalena 486NEXT LEVELLATCHORZEWKobiety53K 5305:59:282021-02-13 12:59:2804:57:50.0010:57:18.60+03:01:1514:104,2
158SOKOŁOWSKI Artur 238TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMężczyźni105M 10504:23:062021-02-13 11:23:0603:38:3505:00:05.7009:23:11.95+03:03:3114:174,2
159ŁAPA Julia 281PSZCZYNAKobiety54K 5404:37:432021-02-13 11:37:4303:06:37+01:38:0513:194,5
160DŁUGOSZ Marcin 123KRAKÓWMężczyźni106M 10600:00:0006:39:59+28:342,1
161ŁAPA Aleksandra 2804APSZCZYNAKobiety55K 5500:00:0007:44:27+33:101,8
Niesklasyfikowani
DQGURGUL Sebastian 147KRAKÓWMężczyźniDQ2021-02-13 13:06:0601:07:04 DQ01:40:02.45 DQ DQ0:0012,6
Znaleziono 162 wynik(ów)