ULTRA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
114
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 54km | 68km | 81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTrzy Jawory
41km
Kark_Przelecz
54km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
81km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KARWACZYŃSKI Roger 1565JELENIA GÓRAM301M 100:02:402020-09-05 00:32:4504:17:1106:18:5707:52:3909:52:4912:20:38.0012:23:18.65 7:158,3
2MAŁYGA Grzegorz 1536WROCŁAWM302M 200:28:282020-09-05 00:58:3304:26:1306:27:3408:05:3910:11:2812:42:02.9013:10:30.90+00:21:247:288,0
3DURKOWSKI Marcin 1624TOPO ATHLETIC POLANDOBORNIKI ŚLĄSKIEM303M 300:00:502020-09-05 00:30:5504:40:4906:39:5508:16:1110:19:2712:47:56.7512:48:47.50+00:27:187:318,0
4DĄBROWSKI Kamil 1608MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWM304M 400:10:302020-09-05 00:40:3504:44:1406:48:1808:26:5810:28:3813:00:00.2013:10:30.95+00:39:227:387,8
5MOCZULSKA Małgorzata 1679ŻARÓWK401K 100:17:302020-09-05 00:47:3505:01:3307:06:5808:51:2911:01:3313:50:37.3514:08:08.30+01:29:598:087,4
6BIENIEK Grzegorz 1664APEX.INFOLUBAWKAM305M 500:11:492020-09-05 00:41:5404:45:1906:56:2008:42:1011:05:3513:57:21.3014:09:10.95+01:36:438:127,3
7JAKUBCZYK Paweł 1533VEGE RUNNERSKIELCEM401M 600:18:502020-09-05 00:48:5504:55:2407:10:1108:59:1111:20:5114:05:00.3514:23:50.85+01:44:228:177,2
8GRYCZKA Mateusz 1506NBR TEAMLESZNOM306M 700:13:102020-09-05 00:43:1504:52:3807:07:5408:56:2311:25:0614:19:46.3514:32:56.40+01:59:088:257,1
9PILARSKI Tomasz 1548IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM307M 800:10:002020-09-05 00:40:0504:54:2107:08:5708:57:1211:24:0814:31:23.3014:41:23.55+02:10:458:327,0
10LILLA Piotr 1509KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM308M 900:18:412020-09-05 00:48:4605:04:4107:19:4909:10:2811:39:1814:33:28.9514:52:10.80+02:12:508:337,0
11JĘRDRYCA Przemysław 1591SPARTA ULTRA TEAMLASKIM402M 1000:05:202020-09-05 00:35:2505:12:4007:27:3909:14:5711:41:4214:36:23.2514:41:44.05+02:15:458:357,0
12KAMERDUŁA Łukasz 1543#TEAMCZTERYBOBROWICEM403M 1100:08:302020-09-05 00:38:3505:33:2307:46:0709:32:0912:06:1614:47:30.5014:56:01.35+02:26:528:426,9
13GALA Grzegorz 1504STC RUNNERSSOCHACZEWM404M 1200:22:022020-09-05 00:52:0704:55:3707:11:0609:05:2111:48:2314:53:26.7515:15:29.05+02:32:488:456,8
14SZYNWELSKI Tomasz 1589ŚRODA WIELKOPOLSKAM405M 1300:06:212020-09-05 00:36:2605:14:2307:39:1509:34:4312:10:0614:54:38.8015:00:59.90+02:34:008:466,8
15PACZUSKI Michał 1558FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM309M 1400:10:102020-09-05 00:40:1505:26:0707:43:0709:35:5211:55:4714:55:13.8515:05:24.35+02:34:358:466,8
16WOJCIECHOWSKI Przemyslaw 1551CHAMPIONMAN TEAMCZEMPIŃM3010M 1500:13:502020-09-05 00:43:5505:32:0007:49:4709:46:3912:19:1014:56:27.5515:10:18.40+02:35:498:476,8
17PERKOWSKI Piotr 1653MONK SANDALS TEAMKAMPINOSM406M 1600:28:092020-09-05 00:58:1405:01:1107:14:5409:15:1911:52:0315:01:04.3515:29:13.60+02:40:268:506,8
18DYBOWSKI Piotr 15731ON1 TEAMŁÓDŹM3011M 1700:01:302020-09-05 00:31:3505:20:4907:39:2809:35:0912:11:1315:02:10.2515:03:41.00+02:41:328:506,8
19KLIMA Dariusz 1665SIPBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3012M 1800:19:592020-09-05 00:50:0405:16:0807:42:0409:34:2812:10:4015:07:01.9515:27:01.55+02:46:238:536,7
20KOŚCIELNIAK Wioletta 1576RUNNERS TEAM NYSANYSAK402K 200:15:102020-09-05 00:45:1505:16:0507:27:5909:32:0312:00:4615:11:26.7015:26:37.50+02:50:488:566,7
21KONIECZNY Szymon 1580CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKACHOSZCZNOM3013M 1900:18:112020-09-05 00:48:1605:24:2907:44:4209:36:1712:18:3815:20:01.0015:38:12.75+02:59:239:016,7
22MILCZAREK Paweł 1594ROAD TO UTMB / WOZ-TRANSDOBRZYCAM3014M 2000:06:302020-09-05 00:36:3504:38:2206:42:3708:23:0510:58:0615:24:36.0015:31:06.80+03:03:589:036,6
23GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 1564OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK403K 300:08:112020-09-05 00:38:1605:22:2107:46:2409:46:1012:21:0415:30:40.9015:38:52.50+03:10:029:076,6
24CIURASZKIEWICZ Andrzej 1607IRON4ULTRAWROCŁAWM407M 2100:19:002020-09-05 00:49:0505:29:4307:48:2609:45:2912:25:5715:37:55.9015:56:56.85+03:17:179:116,5
25TWARDOWSKI Tomasz 1673STRAŻÓWM408M 2200:13:312020-09-05 00:43:3605:20:4007:47:0609:47:2912:30:2615:39:05.1015:52:36.20+03:18:279:126,5
26ŻUREK-KRÓL Żaneta 1510BIAŁOBRZESKI TEAMPOZNAŃK301K 400:03:012020-09-05 00:33:0605:52:3308:16:1010:16:2512:50:4315:45:24.5015:48:25.55+03:24:469:166,5
27KRZYSZŁOWSKI Rafał 1644ŚWIŃSKIM TRUCHTEMOPOLEM409M 2300:22:412020-09-05 00:52:4605:36:2908:07:1510:06:3012:51:4815:52:52.5016:15:34.40+03:32:149:206,4
28POGOCKI Piotr 1522KNURÓWM4010M 2400:01:002020-09-05 00:31:0505:39:3608:12:2710:16:0912:43:5715:55:56.6515:56:57.10+03:35:189:226,4
29KUSZTELAK Jacek 1651ZIEMO&WIT TEAMPIERWOSZÓWM3015M 2500:15:512020-09-05 00:45:5605:48:3908:16:2810:18:3513:08:2416:06:36.8516:22:28.10+03:45:589:286,3
30LEWANDOWSKI Dawid 1629ULTRA DIABŁY TEAMBRUCKMÜHLM3016M 2600:13:202020-09-05 00:43:2505:39:2807:56:0309:44:2013:06:3316:11:10.7016:24:30.80+03:50:329:316,3
31ZIMKOWSKI Marcin 1603KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3017M 2700:14:412020-09-05 00:44:4605:45:0408:17:3910:20:0112:59:0316:11:57.9516:26:38.95+03:51:199:316,3
32STACHURA Damian 1621ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3018M 2800:15:002020-09-05 00:45:0505:37:2408:06:5310:22:1213:13:3816:36:58.9516:51:59.90+04:16:209:466,1
33CASTAIGNEDE Patrice 1616FOULÉES BAYONNEBAYONNEM4011M 2900:07:412020-09-05 00:37:4605:06:1907:31:2909:54:0612:41:4516:37:12.5516:44:53.65+04:16:349:466,1
34MARUKIEWICZ Marek 1602BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM3019M 3000:05:002020-09-05 00:35:0505:47:4808:18:0910:18:1913:11:0516:39:13.8516:44:14.40+04:18:359:476,1
35GODLEWSKI Mariusz 1586KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM3020M 3100:21:502020-09-05 00:51:5505:38:1608:18:5910:32:4013:19:3016:46:05.6017:07:56.25+04:25:279:516,1
36SIWIK Dariusz 1571MAŁOMICEM4012M 3200:21:002020-09-05 00:51:0505:44:5208:20:4610:19:0413:20:2316:55:08.1517:16:09.00+04:34:309:576,0
37WALASIK Damian 1677AWLSTRUGAM181M 3300:16:402020-09-05 00:46:4505:51:1208:34:3010:38:1813:48:4316:55:52.6017:12:33.20+04:35:149:576,0
38STRZYGOCKI Maciej 1676BLACK DEVILSŻARYM4013M 3400:16:302020-09-05 00:46:3505:51:2208:34:4110:38:3113:48:5316:56:02.9517:12:33.20+04:35:249:576,0
39GAUDYN Hubert 1534#TEAMCZTERYKROSNO ODRZAŃSKIEM4014M 3500:08:212020-09-05 00:38:2605:33:3408:11:5810:20:1913:14:5217:01:54.7517:10:16.55+04:41:1610:016,0
40KONOPKA Sławek 1596CHEŁMIECM4015M 3600:28:502020-09-05 00:58:5505:39:4308:20:4210:37:5713:33:1617:04:14.6017:33:04.85+04:43:3610:026,0
41WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1535KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM4016M 3700:21:402020-09-05 00:51:4505:48:4708:25:2110:43:2013:32:0617:04:38.8017:26:19.65+04:44:0010:026,0
42CIEMBOROWICZ Karol 1557#KFDKATOWICEM3021M 3800:20:502020-09-05 00:50:5505:51:1608:27:1810:40:4213:42:4617:04:41.9517:25:32.80+04:44:0310:026,0
43MARCHEL Przemek 1638FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4017M 3900:21:302020-09-05 00:51:3505:48:5708:25:3010:43:2913:32:2017:04:48.8517:26:19.35+04:44:1010:026,0
44PĘDZISZEWSKI Piotr 1625VAI ALTOGDANSKM3022M 4000:02:012020-09-05 00:32:0605:44:1408:16:4510:36:4013:40:3517:13:52.7017:15:54.00+04:53:1410:085,9
45STRASZKO Monika 1587WROCŁAWK404K 500:24:332020-09-05 00:54:3806:01:1708:37:4810:53:3613:52:5517:14:47.6017:39:20.75+04:54:0910:085,9
46KASZKOWIAK Bogumil 1623WRONKIWRONKIM4018M 4100:06:102020-09-05 00:36:1506:13:1709:08:0011:27:3114:19:4717:24:16.6517:30:27.45+05:03:3810:145,9
47GWIZDALSKI Przemysław 1574OŁAWAM4019M 4200:16:002020-09-05 00:46:0505:55:3808:38:3510:51:3313:51:4917:24:51.8517:40:52.80+05:04:1310:145,9
48ORLOW Kuba 1562SCARPA TEAM POLSKATYCHYM3023M 4300:11:112020-09-05 00:41:1606:01:1708:45:0410:58:4313:56:3817:25:48.5017:36:59.90+05:05:1010:155,9
49KUREK Jarosław 1595ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM4020M 4400:22:112020-09-05 00:52:1605:50:5908:32:2810:51:0914:04:1217:27:21.1517:49:32.60+05:06:4310:165,8
50SZMYT Maciej 1656GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA/ FREE RUNPOZNAŃM4021M 4500:02:102020-09-05 00:32:1505:48:3308:37:1510:54:1114:00:4317:27:21.6017:29:31.60+05:06:4310:165,8
51LIS Paweł 1519PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM3024M 4600:19:092020-09-05 00:49:1406:04:4708:29:4610:45:3013:46:1417:29:23.5517:48:33.00+05:08:4510:175,8
52KŁAPACZ Joanna 1666KĘCKIE HARPAGANYMALECK405K 600:06:412020-09-05 00:36:4605:59:1308:43:0410:57:0914:21:0517:34:09.6517:40:51.50+05:13:3110:205,8
53HAUPA Maciej 1641FSD RUN DREZDENKOWIELEŃM4022M 4700:12:212020-09-05 00:42:2606:06:4308:52:5411:06:0414:36:3717:34:57.2017:47:18.45+05:14:1910:205,8
54DZIWOKI Marek 1686RYBNIKM4023M 4800:12:462020-09-05 00:42:5105:49:4508:31:0710:47:5414:10:0517:44:17.8017:57:03.95+05:23:3910:265,8
55GRODZKI Tomasz 1605ULTRAS DARŁOWODARŁOWOM4024M 4900:14:312020-09-05 00:44:3606:05:2808:43:4811:05:0314:10:0517:45:06.4517:59:37.60+05:24:2810:265,7
56WARZECHA Teresa 1646PACZKÓWK501K 700:15:162020-09-05 00:45:2106:17:0109:02:4211:25:1414:29:3817:47:38.5518:02:54.90+05:27:0010:285,7
57ŚLEZIAK Tomasz 1647OPOLEM4025M 5000:22:512020-09-05 00:52:5605:43:3808:26:1610:52:4514:21:0417:50:55.3518:13:46.55+05:30:1710:295,7
58LISIECKI Tomasz 1577TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM4026M 5100:26:272020-09-05 00:56:3206:04:4208:51:3511:20:4614:17:0917:53:26.6518:19:54.50+05:32:4810:315,7
59KRÓL Marcin 1684OBORNIKI ŚLĄSKIEM4027M 5200:17:112020-09-05 00:47:1606:18:2708:59:1311:16:4914:28:1217:54:03.6518:11:14.70+05:33:2510:315,7
60KANIEWSKI Sebastian 1658KOSZALINM4028M 5300:03:302020-09-05 00:33:3505:51:2608:48:1811:16:0514:24:2017:56:06.8517:59:36.85+05:35:2810:335,7
61RAKOWSKI Łukasz 1542BRZEG DOLNYM3025M 5400:19:302020-09-05 00:49:3505:54:0708:38:2910:49:4814:24:0717:57:25.9018:16:56.60+05:36:4710:335,7
62SIP Wojciech 1639FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM4029M 5500:11:592020-09-05 00:42:0406:07:5408:47:5411:08:0914:36:5717:58:29.7018:10:29.55+05:37:5110:345,7
63PALUSZKIEWICZ Robert 1559MKS CUPRUM LUBINLUBINM4030M 5600:16:202020-09-05 00:46:2505:32:5308:15:2210:16:4713:54:5918:00:18.7518:16:39.55+05:39:4010:355,7
64DŁUŻNIEWSKI Jacek 1518ŁOMŻAM4031M 5700:14:512020-09-05 00:44:5606:10:4308:59:1811:27:5614:43:0318:10:55.4018:25:46.65+05:50:1710:415,6
65STACHURSKI Daniel 1654DRUŻBICEM501M 5800:17:222020-09-05 00:47:2706:15:1709:00:0611:20:3114:28:2118:12:40.4018:30:02.60+05:52:0210:425,6
66ZABRZEWSKI Patryk 1521JASTRZĘBSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŻORYM3026M 5900:18:302020-09-05 00:48:3505:53:5808:37:4611:13:4714:28:3118:20:39.8018:39:10.75+06:00:0110:475,6
67KOZIOŁ Krzysztof 1660MLB SUPPORT TEAMSZCZECINM3027M 6000:04:292020-09-05 00:34:3406:11:0909:02:4611:26:2214:28:1318:31:07.3018:35:36.80+06:10:2910:535,5
68SKÓRA Mirosław 1590SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4032M 6100:05:102020-09-05 00:35:1506:03:2808:52:5411:29:0814:41:5118:33:59.5518:39:09.90+06:13:2110:555,5
69GRZEGORCZYK Mateusz 1505ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCLAWM182M 6200:18:012020-09-05 00:48:0606:06:3208:56:3811:11:3314:44:5218:50:48.1519:08:49.20+06:30:1011:055,4
70SZUBA Teofil 1640MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM4033M 6300:20:302020-09-05 00:50:3506:35:1809:21:0112:00:2618:53:17.4519:13:48.00+06:32:3911:065,4
71OSTROWSKI Sławomir 1687WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICAM3028M 6400:02:212020-09-05 00:32:2606:04:0309:02:1811:39:5215:12:1518:59:39.8019:02:01.70+06:39:0111:105,4
72OHLA Krzysztof 1631CITYZEN_POZNAŃM4034M 6500:09:112020-09-05 00:39:1606:33:3909:12:2711:36:2614:47:2819:00:07.2019:09:18.95+06:39:2911:105,4
73ZIELIŃSKI Marek 1652JAWORZNOM3029M 6600:23:502020-09-05 00:53:5506:00:5008:34:3411:07:0314:39:0319:08:05.3519:31:55.40+06:47:2711:155,3
74GOŚCIŃSKI Sławomir 1588ICE4B.PLDOBRZEŃ MAŁYM3030M 6700:22:592020-09-05 00:53:0406:04:2709:01:1511:57:5819:09:52.8019:32:52.70+06:49:1411:165,3
75NOWAK Dawid 1566SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚL.M3031M 6800:19:432020-09-05 00:49:4806:22:4709:19:0211:53:2219:18:26.9019:38:10.05+06:57:4811:215,3
76PANKIEWICZ Ireneusz 1567SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄKATOWICEM4035M 6900:19:392020-09-05 00:49:4406:22:5109:19:0811:53:2319:18:30.1519:38:09.85+06:57:5211:215,3
77BOGACZ Dariusz Piotr 1523KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWACHEŁMM4036M 7000:01:202020-09-05 00:31:2506:15:1609:10:5511:40:5015:00:1019:19:12.2019:20:32.65+06:58:3411:215,3
78NAUDZIUNAS Agnieszka 1538NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃK406K 800:09:012020-09-05 00:39:0606:22:1009:08:5711:45:4614:59:2519:23:14.1519:32:15.35+07:02:3611:245,3
79QUIRINI Ewa 1633NOWY TARGK302K 900:11:302020-09-05 00:41:3506:27:3809:25:3711:56:2719:26:15.7019:37:45.75+07:05:3711:265,2
80WLODARCZYK Krzysztof 16703TEAM-MPC-KONINRUDZICAM4037M 7100:00:212020-09-05 00:30:2606:05:3908:59:5111:40:1919:29:06.9519:29:28.10+07:08:2811:275,2
81PAWLAK Maciej 16673 TEAM KONIN/MPEC-KONINKONINM4038M 7200:00:102020-09-05 00:30:1506:05:3908:59:5711:40:2919:29:17.0519:29:27.95+07:08:3911:275,2
82MAZUR Ireneusz 1672DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4039M 7300:04:002020-09-05 00:34:0506:27:0409:22:5711:58:1219:29:19.8519:33:20.70+07:08:4111:275,2
83URBAN Rafał 1597WROCŁAWM4040M 7400:20:102020-09-05 00:50:1506:21:5009:32:4512:16:3819:30:05.7519:50:16.35+07:09:2711:285,2
84SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 1539PODGÓRZ TORUŃTORUŃK407K 1000:21:112020-09-05 00:51:1606:25:0409:21:1811:53:1319:30:53.7519:52:05.50+07:10:1511:285,2
85NOSKI Mariusz 1554BIELAWAM4041M 7500:01:102020-09-05 00:31:1506:17:5309:09:0911:49:0319:38:53.0519:40:03.85+07:18:1511:335,2
86SOKOŁOWSKI Marcin 1529MOSINAM3032M 7600:14:012020-09-05 00:44:0606:16:4909:04:1311:37:0119:40:44.4019:54:45.75+07:20:0611:345,2
87JAKUBCZYK Rafał 1585TRIBOYSLUBOŃM3033M 7700:02:302020-09-05 00:32:3506:41:5109:47:4012:32:1719:48:44.4519:51:15.35+07:28:0611:395,1
88RYCERSKI Rafał 1511CZAPLINEKM3034M 7800:20:202020-09-05 00:50:2506:41:2409:21:5711:59:1619:51:10.7020:11:30.75+07:30:3211:405,1
89AZAREWICZ Grzegorz 1612GDAŃSKM4042M 7900:03:202020-09-05 00:33:2506:51:2409:38:1912:09:3619:51:20.3519:54:41.25+07:30:4211:405,1
90WIŚNIEWSKI Artur 1550POZNAŃM4043M 8000:04:122020-09-05 00:34:1706:35:1009:26:1312:09:0719:52:50.1019:57:02.45+07:32:1211:415,1
91NĘDZUSIAK Dariusz 1601DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIM502M 8100:15:312020-09-05 00:45:3606:46:2409:42:3112:28:4219:52:54.1020:08:25.60+07:32:1611:415,1
92GEROWSKI Maciej 1560LESZ NO LIMITS RUNNERS / SPORTY WALKI GOSTYŃGOSTYŃM4044M 8200:18:202020-09-05 00:48:2506:11:4209:15:3211:52:2819:53:12.2020:11:32.75+07:32:3411:415,1
93MROZEK Grzegorz 1685GASZOWICEM4045M 8300:13:002020-09-05 00:43:0506:11:3309:12:2912:06:2019:55:25.8520:08:26.30+07:34:4711:435,1
94ANTOSIAK Tomasz 1682FUN TRIWROCŁAWM3035M 8400:12:412020-09-05 00:42:4606:55:5509:55:3412:34:4719:57:27.2020:10:08.30+07:36:4911:445,1
95KALEMBKIEWICZ Piotr 1637MIROTRANSWROCŁAWM4046M 8500:12:112020-09-05 00:42:1606:47:5910:15:3212:45:3120:05:14.1520:17:25.35+07:44:3611:485,1
96CHRZUSZCZ Anna 1619GORZÓW WLKPK303K 1100:14:112020-09-05 00:44:1606:52:0109:51:2312:33:1720:11:00.9020:25:12.65+07:50:2211:525,1
97PIWOWARCZYK Magdalena 1649SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWK408K 1200:21:212020-09-05 00:51:2606:48:2409:46:4612:28:4720:11:55.5020:33:16.70+07:51:1711:525,0
98SZUBA Tadeusz 1642TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM601M 8600:20:402020-09-05 00:50:4506:35:1309:46:5412:32:5920:13:55.3020:34:35.85+07:53:1711:545,0
99LESZCZYŁOWSKI Łukasz 15798 BATALION REMONTOWY KOŁOBRZEGZIELENIEWOM3036M 8700:17:522020-09-05 00:47:5706:34:1609:31:3212:21:1920:18:13.6520:36:05.65+07:57:3511:565,0
100MALINOWSKI Zbigniew 1581KOŁOBRZEG MORZEM RADOŚCIKOŁOBRZEGM602M 8800:17:402020-09-05 00:47:4506:34:2109:31:5212:21:3120:18:24.3520:36:05.25+07:57:4611:565,0
101DREGER Dariusz 1626GORZÓW WLKP.M503M 8900:23:092020-09-05 00:53:1406:07:1109:09:1011:52:2120:24:08.5520:47:17.85+08:03:3012:005,0
102FLORCZAK Bartosz 1600WROCŁAWM183M 9000:01:512020-09-05 00:31:5607:09:5110:07:0612:40:5420:24:20.9520:26:12.25+08:03:4212:005,0
103JAGODZIŃSKI Paweł 1669VIKMED 3 TEAM KONINKONINM4047M 9100:00:302020-09-05 00:30:3506:20:3109:28:4912:18:2520:24:42.8020:25:13.55+08:04:0412:005,0
104DZISZKIEWICZ Grzegorz 1680BIELSKO BIAŁAM3037M 9200:22:212020-09-05 00:52:2607:28:2010:23:3413:05:3120:26:26.6520:48:48.55+08:05:4812:015,0
105WAGNER Ewa 1609WROCŁAWK304K 1300:10:212020-09-05 00:40:2606:47:0510:00:5012:59:3820:28:18.1020:38:39.40+08:07:4012:025,0
106KARCZ Anna 1661PTB TEAMBYDGOSZCZK181K 1400:11:012020-09-05 00:41:0606:38:5409:59:5012:57:5320:37:45.2520:48:46.40+08:17:0712:084,9
107OLESZCZAK Piotr 1634BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM4048M 9300:02:502020-09-05 00:32:5506:46:2609:59:4713:02:1420:38:47.3520:41:38.25+08:18:0912:084,9
108JESCHKA Jerry 1659KASSELM504M 9400:15:412020-09-05 00:45:4606:55:1010:10:2612:44:0020:42:24.3020:58:05.75+08:21:4612:104,9
109NAUKA Wiesław 1668DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4049M 9500:03:522020-09-05 00:33:5706:38:3209:42:2412:26:3820:47:40.9020:51:32.90+08:27:0212:134,9
110GORZOCH Justyna 1650KLUB WYSOKOGORSKI WARSZAWAWARSZAWAK305K 1500:09:412020-09-05 00:39:4607:11:3310:08:1012:44:0820:48:40.9520:58:22.60+08:28:0212:144,9
111KUBERA Dawid 1517ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3038M 9600:00:402020-09-05 00:30:4506:22:4809:32:0612:39:2820:50:25.1520:51:05.70+08:29:4712:154,9
112MORAWSKI Maciej 1632GULO GULO CLUB POLANDBYDGOSZCZM3039M 9700:05:402020-09-05 00:35:4506:52:5410:01:5412:55:5220:52:24.8520:58:05.45+08:31:4612:164,9
113PIEKAROWICZ Magdalena 1620PRACE DUŻEK502K 1600:03:102020-09-05 00:33:1507:17:0810:15:0513:02:3220:54:54.1020:58:04.75+08:34:1612:184,9
114BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1514GO!GOWARZEWOGOWARZEWOK409K 1700:06:012020-09-05 00:36:0606:35:0309:45:1512:43:2821:03:32.8021:09:33.85+08:42:5412:234,8
115LEWANDOWSKI Paweł 1508WPIP RUNNING TEAMLUBOŃM3040M 9800:01:402020-09-05 00:31:4506:48:4110:01:1012:55:33+08:46:0512:424,7
116GARAS Eliza 1575ŚNIEŻNA PANTERAPOZNAŃK306K 1800:17:002020-09-05 00:47:0507:48:3011:02:5514:00:05+09:05:5112:544,6
117CHELIŃSKA Magdalena 1683OLEŚNICAK4010K 1900:16:502020-09-05 00:46:5507:48:4011:03:0214:00:13+09:06:0112:544,6
118CZUBA Robert 1655ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM505M 9900:09:212020-09-05 00:39:2607:40:4611:01:3514:13:15+09:13:3212:594,6
119KACZMAREK Jędrzej 1636KP PSP MILICZPLESZEWM184M 10000:06:502020-09-05 00:36:5505:53:2708:38:0711:36:31+03:43:5210:145,9
120NARECKI Jarosław 1531KRUSZYNM506M 10100:13:412020-09-05 00:43:4606:33:1709:40:0912:56:59+05:04:2011:255,3
121WRUK Remigiusz 1678BBL OPOLEOPOLEM4050M 10200:04:202020-09-05 00:34:2506:41:2809:48:0313:20:21+05:27:4211:465,1
122KACZYŃSKI Artur 1614WARSZAWAM4051M 10300:05:512020-09-05 00:35:5607:30:1910:37:3813:44:34+05:51:5512:074,9
123BEDNARCZYK Bogusław 1525PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM507M 10400:08:502020-09-05 00:38:5507:32:5710:54:5713:51:56+05:59:1712:144,9
124BEDNARCZYK Daria 1507POZNAŃK4011K 2000:08:392020-09-05 00:38:4407:33:0810:55:0713:52:07+05:59:2812:144,9
125KONARSKA Aleksandra 1648WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.K307K 2100:14:212020-09-05 00:44:2607:24:5910:37:3614:01:11+06:08:3212:224,9
126KOCOŃ Mariusz 1513OPOLEM508M 10500:07:302020-09-05 00:37:3507:26:1110:44:0014:02:35+06:09:5612:234,8
127ORŁOWSKA Beata 1583KOŁOBRZEGK4012K 2200:07:192020-09-05 00:37:2407:26:2110:44:1214:02:46+06:10:0712:234,8
128HENDRYS Marek 1593SPARTA ULTRA TEAMGRANICEM185M 10600:05:302020-09-05 00:35:3506:11:0409:17:10+02:58:1310:195,8
129GESS Mariusz 1657CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM4052M 10700:10:402020-09-05 00:40:4506:23:2409:24:28+03:05:3110:275,7
130BRAUN Krzysztof 1662WARSZAWAM4053M 10800:11:212020-09-05 00:41:2606:43:4810:10:28+03:51:3111:185,3
131KOŁODZIEJ Mariusz 1681FUNTRILEGNICAM4054M 10900:12:312020-09-05 00:42:3606:55:3510:16:19+03:57:2211:245,3
132GROCHOWSKI Wojciech 1674KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAM4055M 11000:09:302020-09-05 00:39:3507:15:4010:26:50+04:07:5311:365,2
133MIŁKOWSKI Marcin 1630SOCHACZEWM3041M 11100:16:102020-09-05 00:46:1508:11:0311:16:14+04:57:1712:314,8
134SABLINSKI Tomasz 1643SHORT HILLSM603M 11200:03:422020-09-05 00:33:4707:59:4011:42:08+05:23:1113:004,6
135KURŁOWICZ Krzysztof 1556POZNAŃM509M 11300:10:502020-09-05 00:40:5506:08:39+01:51:288:596,7
136WOŹNIAK Rafał 1615PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM4056M 11400:19:202020-09-05 00:49:2506:12:30+01:55:199:056,6
137KAWAŁKO Ryszard 1526WOLNY RYŚLEGNICAM5010M 11500:07:002020-09-05 00:37:0508:41:48+04:24:3712:434,7
DROŹDZIK Przemysław 1613WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:5607:07:15 DNF10:26:20 DNF13:53:07 DNF DNF DNF DNF--
POLIWKA Adam 1553INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM30DNF2020-09-05 00:53:2807:01:40 DNF10:30:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSIAL Radoslaw 1501WROCLAWM40DNF2020-09-05 00:30:0607:23:39 DNF10:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ERNANDES Kamilla 1530ŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:38:0607:29:37 DNF11:12:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Katarzyna 1532ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:37:5607:29:45 DNF11:13:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULESZA Grzegorz 1604NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAGULCZEWKOM50DNF2020-09-05 00:37:1407:30:48 DNF11:22:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERZBICKI Hubert 1663CROSSFIT DOGFIELDPASIKUROWICEM18DNF2020-09-05 00:41:4604:52:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIELAWA Rafał 1671INOV-8 TEAMWROCŁAWM40DNF2020-09-05 00:59:4404:57:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPACZ 4 Home System 1635WOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:4507:49:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Michał 1568WARSZAWAM30DNF2020-09-05 00:39:5608:46:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 147 wynik(ów)