ULTRA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
102 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
114
Na trasie:
23
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 54km | 68km | 81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuTrzy Jawory
41km
Kark_Przelecz
54km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
81km
       
1PAWLAK Maciej 16673 TEAM KONIN/MPEC-KONINKONINM4000:00:102020-09-05 00:30:1506:05:3908:59:5711:40:29
2WLODARCZYK Krzysztof 16703TEAM-MPC-KONINRUDZICAM4000:00:212020-09-05 00:30:2606:05:3908:59:5111:40:19
3JAGODZIŃSKI Paweł 1669VIKMED 3 TEAM KONINKONINM4000:00:302020-09-05 00:30:3506:20:3109:28:4912:18:25
4KUBERA Dawid 1517ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3000:00:402020-09-05 00:30:4506:22:4809:32:0612:39:28
5DURKOWSKI Marcin 1624TOPO ATHLETIC POLANDOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:502020-09-05 00:30:5504:40:4906:39:5508:16:1110:19:27
6POGOCKI Piotr 1522KNURÓWM4000:01:002020-09-05 00:31:0505:39:3608:12:2710:16:0912:43:57
7NOSKI Mariusz 1554BIELAWAM4000:01:102020-09-05 00:31:1506:17:5309:09:0911:49:03
8BOGACZ Dariusz Piotr 1523KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWACHEŁMM4000:01:202020-09-05 00:31:2506:15:1609:10:5511:40:5015:00:10
9DYBOWSKI Piotr 15731ON1 TEAMŁÓDŹM3000:01:302020-09-05 00:31:3505:20:4907:39:2809:35:0912:11:13
10LEWANDOWSKI Paweł 1508WPIP RUNNING TEAMLUBOŃM3000:01:402020-09-05 00:31:4506:48:4110:01:1012:55:33
11FLORCZAK Bartosz 1600WROCŁAWM1800:01:512020-09-05 00:31:5607:09:5110:07:0612:40:54
12PĘDZISZEWSKI Piotr 1625VAI ALTOGDANSKM3000:02:012020-09-05 00:32:0605:44:1408:16:4510:36:4013:40:35
13SZMYT Maciej 1656GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA/ FREE RUNPOZNAŃM4000:02:102020-09-05 00:32:1505:48:3308:37:1510:54:1114:00:43
14OSTROWSKI Sławomir 1687WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICAM3000:02:212020-09-05 00:32:2606:04:0309:02:1811:39:5215:12:15
15JAKUBCZYK Rafał 1585TRIBOYSLUBOŃM3000:02:302020-09-05 00:32:3506:41:5109:47:4012:32:17
16KARWACZYŃSKI Roger 1565JELENIA GÓRAM3000:02:402020-09-05 00:32:4504:17:1106:18:5707:52:3909:52:49
17OLESZCZAK Piotr 1634BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM4000:02:502020-09-05 00:32:5506:46:2609:59:4713:02:14
18ŻUREK-KRÓL Żaneta 1510BIAŁOBRZESKI TEAMPOZNAŃK3000:03:012020-09-05 00:33:0605:52:3308:16:1010:16:2512:50:43
19PIEKAROWICZ Magdalena 1620PRACE DUŻEK5000:03:102020-09-05 00:33:1507:17:0810:15:0513:02:32
20AZAREWICZ Grzegorz 1612GDAŃSKM4000:03:202020-09-05 00:33:2506:51:2409:38:1912:09:36
21KANIEWSKI Sebastian 1658KOSZALINM4000:03:302020-09-05 00:33:3505:51:2608:48:1811:16:0514:24:20
22SABLINSKI Tomasz 1643SHORT HILLSM6000:03:422020-09-05 00:33:4707:59:4011:42:08
23NAUKA Wiesław 1668DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4000:03:522020-09-05 00:33:5706:38:3209:42:2412:26:38
24MAZUR Ireneusz 1672DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4000:04:002020-09-05 00:34:0506:27:0409:22:5711:58:12
25WIŚNIEWSKI Artur 1550POZNAŃM4000:04:122020-09-05 00:34:1706:35:1009:26:1312:09:07
26WRUK Remigiusz 1678BBL OPOLEOPOLEM4000:04:202020-09-05 00:34:2506:41:2809:48:0313:20:21
27KOZIOŁ Krzysztof 1660MLB SUPPORT TEAMSZCZECINM3000:04:292020-09-05 00:34:3406:11:0909:02:4611:26:2214:28:13
28MARUKIEWICZ Marek 1602BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM3000:05:002020-09-05 00:35:0505:47:4808:18:0910:18:1913:11:05
29SKÓRA Mirosław 1590SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4000:05:102020-09-05 00:35:1506:03:2808:52:5411:29:0814:41:51
30JĘRDRYCA Przemysław 1591SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4000:05:202020-09-05 00:35:2505:12:4007:27:3909:14:5711:41:42
31HENDRYS Marek 1593SPARTA ULTRA TEAMGRANICEM1800:05:302020-09-05 00:35:3506:11:0409:17:10
32MORAWSKI Maciej 1632GULO GULO CLUB POLANDBYDGOSZCZM3000:05:402020-09-05 00:35:4506:52:5410:01:5412:55:52
33KACZYŃSKI Artur 1614WARSZAWAM4000:05:512020-09-05 00:35:5607:30:1910:37:3813:44:34
34BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1514GO!GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:06:012020-09-05 00:36:0606:35:0309:45:1512:43:28
35KASZKOWIAK Bogumil 1623WRONKIWRONKIM4000:06:102020-09-05 00:36:1506:13:1709:08:0011:27:3114:19:47
36SZYNWELSKI Tomasz 1589ŚRODA WIELKOPOLSKAM4000:06:212020-09-05 00:36:2605:14:2307:39:1509:34:4312:10:06
37MILCZAREK Paweł 1594ROAD TO UTMB / WOZ-TRANSDOBRZYCAM3000:06:302020-09-05 00:36:3504:38:2206:42:3708:23:0510:58:06
38KŁAPACZ Joanna 1666KĘCKIE HARPAGANYMALECK4000:06:412020-09-05 00:36:4605:59:1308:43:0410:57:0914:21:05
39KACZMAREK Jędrzej 1636KP PSP MILICZPLESZEWM1800:06:502020-09-05 00:36:5505:53:2708:38:0711:36:31
40KAWAŁKO Ryszard 1526WOLNY RYŚLEGNICAM5000:07:002020-09-05 00:37:0508:41:48
41ORŁOWSKA Beata 1583KOŁOBRZEGK4000:07:192020-09-05 00:37:2407:26:2110:44:1214:02:46
42KOCOŃ Mariusz 1513OPOLEM5000:07:302020-09-05 00:37:3507:26:1110:44:0014:02:35
43CASTAIGNEDE Patrice 1616FOULÉES BAYONNEBAYONNEM4000:07:412020-09-05 00:37:4605:06:1907:31:2909:54:0612:41:45
44GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 1564OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK4000:08:112020-09-05 00:38:1605:22:2107:46:2409:46:1012:21:04
45GAUDYN Hubert 1534#TEAMCZTERYKROSNO ODRZAŃSKIEM4000:08:212020-09-05 00:38:2605:33:3408:11:5810:20:1913:14:52
46KAMERDUŁA Łukasz 1543#TEAMCZTERYBOBROWICEM4000:08:302020-09-05 00:38:3505:33:2307:46:0709:32:0912:06:16
47BEDNARCZYK Daria 1507POZNAŃK4000:08:392020-09-05 00:38:4407:33:0810:55:0713:52:07
48BEDNARCZYK Bogusław 1525PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM5000:08:502020-09-05 00:38:5507:32:5710:54:5713:51:56
49NAUDZIUNAS Agnieszka 1538NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃK4000:09:012020-09-05 00:39:0606:22:1009:08:5711:45:4614:59:25
50OHLA Krzysztof 1631CITYZEN_POZNAŃM4000:09:112020-09-05 00:39:1606:33:3909:12:2711:36:2614:47:28
51CZUBA Robert 1655ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM5000:09:212020-09-05 00:39:2607:40:4611:01:3514:13:15
52GROCHOWSKI Wojciech 1674KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAM4000:09:302020-09-05 00:39:3507:15:4010:26:50
53GORZOCH Justyna 1650KLUB WYSOKOGORSKI WARSZAWAWARSZAWAK3000:09:412020-09-05 00:39:4607:11:3310:08:1012:44:08
54PILARSKI Tomasz 1548IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM3000:10:002020-09-05 00:40:0504:54:2107:08:5708:57:1211:24:08
55PACZUSKI Michał 1558FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM3000:10:102020-09-05 00:40:1505:26:0707:43:0709:35:5211:55:47
56WAGNER Ewa 1609WROCŁAWK3000:10:212020-09-05 00:40:2606:47:0510:00:5012:59:38
57DĄBROWSKI Kamil 1608MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWM3000:10:302020-09-05 00:40:3504:44:1406:48:1808:26:5810:28:38
58GESS Mariusz 1657CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM4000:10:402020-09-05 00:40:4506:23:2409:24:28
59KURŁOWICZ Krzysztof 1556POZNAŃM5000:10:502020-09-05 00:40:5506:08:39
60KARCZ Anna 1661PTB TEAMBYDGOSZCZK1800:11:012020-09-05 00:41:0606:38:5409:59:5012:57:53
61ORLOW Kuba 1562SCARPA TEAM POLSKATYCHYM3000:11:112020-09-05 00:41:1606:01:1708:45:0410:58:4313:56:38
62BRAUN Krzysztof 1662WARSZAWAM4000:11:212020-09-05 00:41:2606:43:4810:10:28
63QUIRINI Ewa 1633NOWY TARGK3000:11:302020-09-05 00:41:3506:27:3809:25:3711:56:27
64BIENIEK Grzegorz 1664APEX.INFOLUBAWKAM3000:11:492020-09-05 00:41:5404:45:1906:56:2008:42:1011:05:35
65SIP Wojciech 1639FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM4000:11:592020-09-05 00:42:0406:07:5408:47:5411:08:0914:36:57
66KALEMBKIEWICZ Piotr 1637MIROTRANSWROCŁAWM4000:12:112020-09-05 00:42:1606:47:5910:15:3212:45:31
67HAUPA Maciej 1641FSD RUN DREZDENKOWIELEŃM4000:12:212020-09-05 00:42:2606:06:4308:52:5411:06:0414:36:37
68KOŁODZIEJ Mariusz 1681FUNTRILEGNICAM4000:12:312020-09-05 00:42:3606:55:3510:16:19
69ANTOSIAK Tomasz 1682FUN TRIWROCŁAWM3000:12:412020-09-05 00:42:4606:55:5509:55:3412:34:47
70DZIWOKI Marek 1686RYBNIKM4000:12:462020-09-05 00:42:5105:49:4508:31:0710:47:5414:10:05
71MROZEK Grzegorz 1685GASZOWICEM4000:13:002020-09-05 00:43:0506:11:3309:12:2912:06:20
72GRYCZKA Mateusz 1506NBR TEAMLESZNOM3000:13:102020-09-05 00:43:1504:52:3807:07:5408:56:2311:25:06
73LEWANDOWSKI Dawid 1629ULTRA DIABŁY TEAMBRUCKMÜHLM3000:13:202020-09-05 00:43:2505:39:2807:56:0309:44:2013:06:33
74TWARDOWSKI Tomasz 1673STRAŻÓWM4000:13:312020-09-05 00:43:3605:20:4007:47:0609:47:2912:30:26
75NARECKI Jarosław 1531KRUSZYNM5000:13:412020-09-05 00:43:4606:33:1709:40:0912:56:59
76WOJCIECHOWSKI Przemyslaw 1551CHAMPIONMAN TEAMCZEMPIŃM3000:13:502020-09-05 00:43:5505:32:0007:49:4709:46:3912:19:10
77SOKOŁOWSKI Marcin 1529MOSINAM3000:14:012020-09-05 00:44:0606:16:4909:04:1311:37:01
78CHRZUSZCZ Anna 1619GORZÓW WLKPK3000:14:112020-09-05 00:44:1606:52:0109:51:2312:33:17
79KONARSKA Aleksandra 1648WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.K3000:14:212020-09-05 00:44:2607:24:5910:37:3614:01:11
80GRODZKI Tomasz 1605ULTRAS DARŁOWODARŁOWOM4000:14:312020-09-05 00:44:3606:05:2808:43:4811:05:0314:10:05
81ZIMKOWSKI Marcin 1603KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:14:412020-09-05 00:44:4605:45:0408:17:3910:20:0112:59:03
82DŁUŻNIEWSKI Jacek 1518ŁOMŻAM4000:14:512020-09-05 00:44:5606:10:4308:59:1811:27:5614:43:03
83STACHURA Damian 1621ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:15:002020-09-05 00:45:0505:37:2408:06:5310:22:1213:13:38
84KOŚCIELNIAK Wioletta 1576RUNNERS TEAM NYSANYSAK4000:15:102020-09-05 00:45:1505:16:0507:27:5909:32:0312:00:46
85WARZECHA Teresa 1646PACZKÓWK5000:15:162020-09-05 00:45:2106:17:0109:02:4211:25:1414:29:38
86NĘDZUSIAK Dariusz 1601DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIM5000:15:312020-09-05 00:45:3606:46:2409:42:3112:28:42
87JESCHKA Jerry 1659KASSELM5000:15:412020-09-05 00:45:4606:55:1010:10:2612:44:00
88KUSZTELAK Jacek 1651ZIEMO&WIT TEAMPIERWOSZÓWM3000:15:512020-09-05 00:45:5605:48:3908:16:2810:18:3513:08:24
89GWIZDALSKI Przemysław 1574OŁAWAM4000:16:002020-09-05 00:46:0505:55:3808:38:3510:51:3313:51:49
90MIŁKOWSKI Marcin 1630SOCHACZEWM3000:16:102020-09-05 00:46:1508:11:0311:16:14
91PALUSZKIEWICZ Robert 1559MKS CUPRUM LUBINLUBINM4000:16:202020-09-05 00:46:2505:32:5308:15:2210:16:4713:54:59
92STRZYGOCKI Maciej 1676BLACK DEVILSŻARYM4000:16:302020-09-05 00:46:3505:51:2208:34:4110:38:3113:48:53
93WALASIK Damian 1677AWLSTRUGAM1800:16:402020-09-05 00:46:4505:51:1208:34:3010:38:1813:48:43
94CHELIŃSKA Magdalena 1683OLEŚNICAK4000:16:502020-09-05 00:46:5507:48:4011:03:0214:00:13
95GARAS Eliza 1575ŚNIEŻNA PANTERAPOZNAŃK3000:17:002020-09-05 00:47:0507:48:3011:02:5514:00:05
96KRÓL Marcin 1684OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:17:112020-09-05 00:47:1606:18:2708:59:1311:16:4914:28:12
97STACHURSKI Daniel 1654DRUŻBICEM5000:17:222020-09-05 00:47:2706:15:1709:00:0611:20:3114:28:21
98MOCZULSKA Małgorzata 1679ŻARÓWK4000:17:302020-09-05 00:47:3505:01:3307:06:5808:51:2911:01:33
99MALINOWSKI Zbigniew 1581KOŁOBRZEG MORZEM RADOŚCIKOŁOBRZEGM6000:17:402020-09-05 00:47:4506:34:2109:31:5212:21:31
100LESZCZYŁOWSKI Łukasz 15798 BATALION REMONTOWY KOŁOBRZEGZIELENIEWOM3000:17:522020-09-05 00:47:5706:34:1609:31:3212:21:19
101GRZEGORCZYK Mateusz 1505ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCLAWM1800:18:012020-09-05 00:48:0606:06:3208:56:3811:11:3314:44:52
102KONIECZNY Szymon 1580CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKACHOSZCZNOM3000:18:112020-09-05 00:48:1605:24:2907:44:4209:36:1712:18:38
103GEROWSKI Maciej 1560LESZ NO LIMITS RUNNERS / SPORTY WALKI GOSTYŃGOSTYŃM4000:18:202020-09-05 00:48:2506:11:4209:15:3211:52:28
104ZABRZEWSKI Patryk 1521JASTRZĘBSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŻORYM3000:18:302020-09-05 00:48:3505:53:5808:37:4611:13:4714:28:31
105LILLA Piotr 1509KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM3000:18:412020-09-05 00:48:4605:04:4107:19:4909:10:2811:39:18
106JAKUBCZYK Paweł 1533VEGE RUNNERSKIELCEM4000:18:502020-09-05 00:48:5504:55:2407:10:1108:59:1111:20:51
107CIURASZKIEWICZ Andrzej 1607IRON4ULTRAWROCŁAWM4000:19:002020-09-05 00:49:0505:29:4307:48:2609:45:2912:25:57
108LIS Paweł 1519PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM3000:19:092020-09-05 00:49:1406:04:4708:29:4610:45:3013:46:14
109WOŹNIAK Rafał 1615PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM4000:19:202020-09-05 00:49:2506:12:30
110RAKOWSKI Łukasz 1542BRZEG DOLNYM3000:19:302020-09-05 00:49:3505:54:0708:38:2910:49:4814:24:07
111PANKIEWICZ Ireneusz 1567SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄKATOWICEM4000:19:392020-09-05 00:49:4406:22:5109:19:0811:53:23
112NOWAK Dawid 1566SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚL.M3000:19:432020-09-05 00:49:4806:22:4709:19:0211:53:22
113KLIMA Dariusz 1665SIPBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:19:592020-09-05 00:50:0405:16:0807:42:0409:34:2812:10:40
114URBAN Rafał 1597WROCŁAWM4000:20:102020-09-05 00:50:1506:21:5009:32:4512:16:38
115RYCERSKI Rafał 1511CZAPLINEKM3000:20:202020-09-05 00:50:2506:41:2409:21:5711:59:16
116SZUBA Teofil 1640MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM4000:20:302020-09-05 00:50:3506:35:1809:21:0112:00:26
117SZUBA Tadeusz 1642TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM6000:20:402020-09-05 00:50:4506:35:1309:46:5412:32:59
118CIEMBOROWICZ Karol 1557#KFDKATOWICEM3000:20:502020-09-05 00:50:5505:51:1608:27:1810:40:4213:42:46
119SIWIK Dariusz 1571MAŁOMICEM4000:21:002020-09-05 00:51:0505:44:5208:20:4610:19:0413:20:23
120SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 1539PODGÓRZ TORUŃTORUŃK4000:21:112020-09-05 00:51:1606:25:0409:21:1811:53:13
121PIWOWARCZYK Magdalena 1649SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWK4000:21:212020-09-05 00:51:2606:48:2409:46:4612:28:47
122MARCHEL Przemek 1638FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:21:302020-09-05 00:51:3505:48:5708:25:3010:43:2913:32:20
123WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1535KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM4000:21:402020-09-05 00:51:4505:48:4708:25:2110:43:2013:32:06
124GODLEWSKI Mariusz 1586KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM3000:21:502020-09-05 00:51:5505:38:1608:18:5910:32:4013:19:30
125GALA Grzegorz 1504STC RUNNERSSOCHACZEWM4000:22:022020-09-05 00:52:0704:55:3707:11:0609:05:2111:48:23
126KUREK Jarosław 1595ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM4000:22:112020-09-05 00:52:1605:50:5908:32:2810:51:0914:04:12
127DZISZKIEWICZ Grzegorz 1680BIELSKO BIAŁAM3000:22:212020-09-05 00:52:2607:28:2010:23:3413:05:31
128KRZYSZŁOWSKI Rafał 1644ŚWIŃSKIM TRUCHTEMOPOLEM4000:22:412020-09-05 00:52:4605:36:2908:07:1510:06:3012:51:48
129ŚLEZIAK Tomasz 1647OPOLEM4000:22:512020-09-05 00:52:5605:43:3808:26:1610:52:4514:21:04
130GOŚCIŃSKI Sławomir 1588ICE4B.PLDOBRZEŃ MAŁYM3000:22:592020-09-05 00:53:0406:04:2709:01:1511:57:58
131DREGER Dariusz 1626GORZÓW WLKP.M5000:23:092020-09-05 00:53:1406:07:1109:09:1011:52:21
132ZIELIŃSKI Marek 1652JAWORZNOM3000:23:502020-09-05 00:53:5506:00:5008:34:3411:07:0314:39:03
133STRASZKO Monika 1587WROCŁAWK4000:24:332020-09-05 00:54:3806:01:1708:37:4810:53:3613:52:55
134LISIECKI Tomasz 1577TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM4000:26:272020-09-05 00:56:3206:04:4208:51:3511:20:4614:17:09
135PERKOWSKI Piotr 1653MONK SANDALS TEAMKAMPINOSM4000:28:092020-09-05 00:58:1405:01:1107:14:5409:15:1911:52:03
136MAŁYGA Grzegorz 1536WROCŁAWM3000:28:282020-09-05 00:58:3304:26:1306:27:3408:05:3910:11:28
137KONOPKA Sławek 1596CHEŁMIECM4000:28:502020-09-05 00:58:5505:39:4308:20:4210:37:5713:33:16
WIERZBICKI Hubert 1663CROSSFIT DOGFIELDPASIKUROWICEM18DNF2020-09-05 00:41:4604:52:39 DNF DNF DNF DNF
BIELAWA Rafał 1671INOV-8 TEAMWROCŁAWM40DNF2020-09-05 00:59:4404:57:31 DNF DNF DNF DNF
KOPACZ 4 Home System 1635WOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:4507:49:58 DNF DNF DNF DNF
KRÓL Michał 1568WARSZAWAM30DNF2020-09-05 00:39:5608:46:55 DNF DNF DNF DNF
ERNANDES Kamilla 1530ŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:38:0607:29:37 DNF11:12:53 DNF DNF DNF
MACKIEWICZ Katarzyna 1532ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:37:5607:29:45 DNF11:13:10 DNF DNF DNF
KULESZA Grzegorz 1604NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAGULCZEWKOM50DNF2020-09-05 00:37:1407:30:48 DNF11:22:56 DNF DNF DNF
DROŹDZIK Przemysław 1613WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:5607:07:15 DNF10:26:20 DNF13:53:07 DNF DNF
POLIWKA Adam 1553INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM30DNF2020-09-05 00:53:2807:01:40 DNF10:30:04 DNF DNF DNF
MUSIAL Radoslaw 1501WROCLAWM40DNF2020-09-05 00:30:0607:23:39 DNF10:56:12 DNF DNF DNF
Znaleziono 147 wynik(ów)