ULTRA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
102 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
114
Na trasie:
23
Pełne wyniki dla 54km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 54km | 68km | 81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuTrzy Jawory
41km
Kark_Przelecz
54km
     
1KARWACZYŃSKI Roger 1565JELENIA GÓRAM3000:02:402020-09-05 00:32:4504:17:1106:18:57
2MAŁYGA Grzegorz 1536WROCŁAWM3000:28:282020-09-05 00:58:3304:26:1306:27:34
3DURKOWSKI Marcin 1624TOPO ATHLETIC POLANDOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:502020-09-05 00:30:5504:40:4906:39:55
4MILCZAREK Paweł 1594ROAD TO UTMB / WOZ-TRANSDOBRZYCAM3000:06:302020-09-05 00:36:3504:38:2206:42:37
5DĄBROWSKI Kamil 1608MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWM3000:10:302020-09-05 00:40:3504:44:1406:48:18
6BIENIEK Grzegorz 1664APEX.INFOLUBAWKAM3000:11:492020-09-05 00:41:5404:45:1906:56:20
7MOCZULSKA Małgorzata 1679ŻARÓWK4000:17:302020-09-05 00:47:3505:01:3307:06:58
8GRYCZKA Mateusz 1506NBR TEAMLESZNOM3000:13:102020-09-05 00:43:1504:52:3807:07:54
9PILARSKI Tomasz 1548IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM3000:10:002020-09-05 00:40:0504:54:2107:08:57
10JAKUBCZYK Paweł 1533VEGE RUNNERSKIELCEM4000:18:502020-09-05 00:48:5504:55:2407:10:11
11GALA Grzegorz 1504STC RUNNERSSOCHACZEWM4000:22:022020-09-05 00:52:0704:55:3707:11:06
12PERKOWSKI Piotr 1653MONK SANDALS TEAMKAMPINOSM4000:28:092020-09-05 00:58:1405:01:1107:14:54
13LILLA Piotr 1509KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM3000:18:412020-09-05 00:48:4605:04:4107:19:49
14JĘRDRYCA Przemysław 1591SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4000:05:202020-09-05 00:35:2505:12:4007:27:39
15KOŚCIELNIAK Wioletta 1576RUNNERS TEAM NYSANYSAK4000:15:102020-09-05 00:45:1505:16:0507:27:59
16CASTAIGNEDE Patrice 1616FOULÉES BAYONNEBAYONNEM4000:07:412020-09-05 00:37:4605:06:1907:31:29
17SZYNWELSKI Tomasz 1589ŚRODA WIELKOPOLSKAM4000:06:212020-09-05 00:36:2605:14:2307:39:15
18DYBOWSKI Piotr 15731ON1 TEAMŁÓDŹM3000:01:302020-09-05 00:31:3505:20:4907:39:28
19KLIMA Dariusz 1665SIPBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:19:592020-09-05 00:50:0405:16:0807:42:04
20PACZUSKI Michał 1558FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM3000:10:102020-09-05 00:40:1505:26:0707:43:07
21KONIECZNY Szymon 1580CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKACHOSZCZNOM3000:18:112020-09-05 00:48:1605:24:2907:44:42
22KAMERDUŁA Łukasz 1543#TEAMCZTERYBOBROWICEM4000:08:302020-09-05 00:38:3505:33:2307:46:07
23GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 1564OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK4000:08:112020-09-05 00:38:1605:22:2107:46:24
24TWARDOWSKI Tomasz 1673STRAŻÓWM4000:13:312020-09-05 00:43:3605:20:4007:47:06
25CIURASZKIEWICZ Andrzej 1607IRON4ULTRAWROCŁAWM4000:19:002020-09-05 00:49:0505:29:4307:48:26
26WOJCIECHOWSKI Przemyslaw 1551CHAMPIONMAN TEAMCZEMPIŃM3000:13:502020-09-05 00:43:5505:32:0007:49:47
27LEWANDOWSKI Dawid 1629ULTRA DIABŁY TEAMBRUCKMÜHLM3000:13:202020-09-05 00:43:2505:39:2807:56:03
28STACHURA Damian 1621ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:15:002020-09-05 00:45:0505:37:2408:06:53
29KRZYSZŁOWSKI Rafał 1644ŚWIŃSKIM TRUCHTEMOPOLEM4000:22:412020-09-05 00:52:4605:36:2908:07:15
30GAUDYN Hubert 1534#TEAMCZTERYKROSNO ODRZAŃSKIEM4000:08:212020-09-05 00:38:2605:33:3408:11:58
31POGOCKI Piotr 1522KNURÓWM4000:01:002020-09-05 00:31:0505:39:3608:12:27
32PALUSZKIEWICZ Robert 1559MKS CUPRUM LUBINLUBINM4000:16:202020-09-05 00:46:2505:32:5308:15:22
33ŻUREK-KRÓL Żaneta 1510BIAŁOBRZESKI TEAMPOZNAŃK3000:03:012020-09-05 00:33:0605:52:3308:16:10
34KUSZTELAK Jacek 1651ZIEMO&WIT TEAMPIERWOSZÓWM3000:15:512020-09-05 00:45:5605:48:3908:16:28
35PĘDZISZEWSKI Piotr 1625VAI ALTOGDANSKM3000:02:012020-09-05 00:32:0605:44:1408:16:45
36ZIMKOWSKI Marcin 1603KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:14:412020-09-05 00:44:4605:45:0408:17:39
37MARUKIEWICZ Marek 1602BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM3000:05:002020-09-05 00:35:0505:47:4808:18:09
38GODLEWSKI Mariusz 1586KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM3000:21:502020-09-05 00:51:5505:38:1608:18:59
39KONOPKA Sławek 1596CHEŁMIECM4000:28:502020-09-05 00:58:5505:39:4308:20:42
40SIWIK Dariusz 1571MAŁOMICEM4000:21:002020-09-05 00:51:0505:44:5208:20:46
41WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1535KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM4000:21:402020-09-05 00:51:4505:48:4708:25:21
42MARCHEL Przemek 1638FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:21:302020-09-05 00:51:3505:48:5708:25:30
43ŚLEZIAK Tomasz 1647OPOLEM4000:22:512020-09-05 00:52:5605:43:3808:26:16
44CIEMBOROWICZ Karol 1557#KFDKATOWICEM3000:20:502020-09-05 00:50:5505:51:1608:27:18
45LIS Paweł 1519PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM3000:19:092020-09-05 00:49:1406:04:4708:29:46
46DZIWOKI Marek 1686RYBNIKM4000:12:462020-09-05 00:42:5105:49:4508:31:07
47KUREK Jarosław 1595ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM4000:22:112020-09-05 00:52:1605:50:5908:32:28
48WALASIK Damian 1677AWLSTRUGAM1800:16:402020-09-05 00:46:4505:51:1208:34:30
49ZIELIŃSKI Marek 1652JAWORZNOM3000:23:502020-09-05 00:53:5506:00:5008:34:34
50STRZYGOCKI Maciej 1676BLACK DEVILSŻARYM4000:16:302020-09-05 00:46:3505:51:2208:34:41
51SZMYT Maciej 1656GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA/ FREE RUNPOZNAŃM4000:02:102020-09-05 00:32:1505:48:3308:37:15
52ZABRZEWSKI Patryk 1521JASTRZĘBSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŻORYM3000:18:302020-09-05 00:48:3505:53:5808:37:46
53STRASZKO Monika 1587WROCŁAWK4000:24:332020-09-05 00:54:3806:01:1708:37:48
54KACZMAREK Jędrzej 1636KP PSP MILICZPLESZEWM1800:06:502020-09-05 00:36:5505:53:2708:38:07
55RAKOWSKI Łukasz 1542BRZEG DOLNYM3000:19:302020-09-05 00:49:3505:54:0708:38:29
56GWIZDALSKI Przemysław 1574OŁAWAM4000:16:002020-09-05 00:46:0505:55:3808:38:35
57KŁAPACZ Joanna 1666KĘCKIE HARPAGANYMALECK4000:06:412020-09-05 00:36:4605:59:1308:43:04
58GRODZKI Tomasz 1605ULTRAS DARŁOWODARŁOWOM4000:14:312020-09-05 00:44:3606:05:2808:43:48
59ORLOW Kuba 1562SCARPA TEAM POLSKATYCHYM3000:11:112020-09-05 00:41:1606:01:1708:45:04
60SIP Wojciech 1639FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM4000:11:592020-09-05 00:42:0406:07:5408:47:54
61KANIEWSKI Sebastian 1658KOSZALINM4000:03:302020-09-05 00:33:3505:51:2608:48:18
62LISIECKI Tomasz 1577TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM4000:26:272020-09-05 00:56:3206:04:4208:51:35
63SKÓRA Mirosław 1590SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4000:05:102020-09-05 00:35:1506:03:2808:52:54
64HAUPA Maciej 1641FSD RUN DREZDENKOWIELEŃM4000:12:212020-09-05 00:42:2606:06:4308:52:54
65GRZEGORCZYK Mateusz 1505ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCLAWM1800:18:012020-09-05 00:48:0606:06:3208:56:38
66KRÓL Marcin 1684OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:17:112020-09-05 00:47:1606:18:2708:59:13
67DŁUŻNIEWSKI Jacek 1518ŁOMŻAM4000:14:512020-09-05 00:44:5606:10:4308:59:18
68WLODARCZYK Krzysztof 16703TEAM-MPC-KONINRUDZICAM4000:00:212020-09-05 00:30:2606:05:3908:59:51
69PAWLAK Maciej 16673 TEAM KONIN/MPEC-KONINKONINM4000:00:102020-09-05 00:30:1506:05:3908:59:57
70STACHURSKI Daniel 1654DRUŻBICEM5000:17:222020-09-05 00:47:2706:15:1709:00:06
71GOŚCIŃSKI Sławomir 1588ICE4B.PLDOBRZEŃ MAŁYM3000:22:592020-09-05 00:53:0406:04:2709:01:15
72OSTROWSKI Sławomir 1687WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICAM3000:02:212020-09-05 00:32:2606:04:0309:02:18
73WARZECHA Teresa 1646PACZKÓWK5000:15:162020-09-05 00:45:2106:17:0109:02:42
74KOZIOŁ Krzysztof 1660MLB SUPPORT TEAMSZCZECINM3000:04:292020-09-05 00:34:3406:11:0909:02:46
75SOKOŁOWSKI Marcin 1529MOSINAM3000:14:012020-09-05 00:44:0606:16:4909:04:13
76KASZKOWIAK Bogumil 1623WRONKIWRONKIM4000:06:102020-09-05 00:36:1506:13:1709:08:00
77NAUDZIUNAS Agnieszka 1538NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃK4000:09:012020-09-05 00:39:0606:22:1009:08:57
78NOSKI Mariusz 1554BIELAWAM4000:01:102020-09-05 00:31:1506:17:5309:09:09
79DREGER Dariusz 1626GORZÓW WLKP.M5000:23:092020-09-05 00:53:1406:07:1109:09:10
80BOGACZ Dariusz Piotr 1523KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWACHEŁMM4000:01:202020-09-05 00:31:2506:15:1609:10:55
81OHLA Krzysztof 1631CITYZEN_POZNAŃM4000:09:112020-09-05 00:39:1606:33:3909:12:27
82MROZEK Grzegorz 1685GASZOWICEM4000:13:002020-09-05 00:43:0506:11:3309:12:29
83GEROWSKI Maciej 1560LESZ NO LIMITS RUNNERS / SPORTY WALKI GOSTYŃGOSTYŃM4000:18:202020-09-05 00:48:2506:11:4209:15:32
84HENDRYS Marek 1593SPARTA ULTRA TEAMGRANICEM1800:05:302020-09-05 00:35:3506:11:0409:17:10
85NOWAK Dawid 1566SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚL.M3000:19:432020-09-05 00:49:4806:22:4709:19:02
86PANKIEWICZ Ireneusz 1567SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄKATOWICEM4000:19:392020-09-05 00:49:4406:22:5109:19:08
87SZUBA Teofil 1640MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM4000:20:302020-09-05 00:50:3506:35:1809:21:01
88SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 1539PODGÓRZ TORUŃTORUŃK4000:21:112020-09-05 00:51:1606:25:0409:21:18
89RYCERSKI Rafał 1511CZAPLINEKM3000:20:202020-09-05 00:50:2506:41:2409:21:57
90MAZUR Ireneusz 1672DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4000:04:002020-09-05 00:34:0506:27:0409:22:57
91GESS Mariusz 1657CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM4000:10:402020-09-05 00:40:4506:23:2409:24:28
92QUIRINI Ewa 1633NOWY TARGK3000:11:302020-09-05 00:41:3506:27:3809:25:37
93WIŚNIEWSKI Artur 1550POZNAŃM4000:04:122020-09-05 00:34:1706:35:1009:26:13
94JAGODZIŃSKI Paweł 1669VIKMED 3 TEAM KONINKONINM4000:00:302020-09-05 00:30:3506:20:3109:28:49
95LESZCZYŁOWSKI Łukasz 15798 BATALION REMONTOWY KOŁOBRZEGZIELENIEWOM3000:17:522020-09-05 00:47:5706:34:1609:31:32
96MALINOWSKI Zbigniew 1581KOŁOBRZEG MORZEM RADOŚCIKOŁOBRZEGM6000:17:402020-09-05 00:47:4506:34:2109:31:52
97KUBERA Dawid 1517ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3000:00:402020-09-05 00:30:4506:22:4809:32:06
98URBAN Rafał 1597WROCŁAWM4000:20:102020-09-05 00:50:1506:21:5009:32:45
99AZAREWICZ Grzegorz 1612GDAŃSKM4000:03:202020-09-05 00:33:2506:51:2409:38:19
100NARECKI Jarosław 1531KRUSZYNM5000:13:412020-09-05 00:43:4606:33:1709:40:09
101NAUKA Wiesław 1668DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4000:03:522020-09-05 00:33:5706:38:3209:42:24
102NĘDZUSIAK Dariusz 1601DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIM5000:15:312020-09-05 00:45:3606:46:2409:42:31
103BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1514GO!GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:06:012020-09-05 00:36:0606:35:0309:45:15
104PIWOWARCZYK Magdalena 1649SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWK4000:21:212020-09-05 00:51:2606:48:2409:46:46
105SZUBA Tadeusz 1642TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM6000:20:402020-09-05 00:50:4506:35:1309:46:54
106JAKUBCZYK Rafał 1585TRIBOYSLUBOŃM3000:02:302020-09-05 00:32:3506:41:5109:47:40
107WRUK Remigiusz 1678BBL OPOLEOPOLEM4000:04:202020-09-05 00:34:2506:41:2809:48:03
108CHRZUSZCZ Anna 1619GORZÓW WLKPK3000:14:112020-09-05 00:44:1606:52:0109:51:23
109ANTOSIAK Tomasz 1682FUN TRIWROCŁAWM3000:12:412020-09-05 00:42:4606:55:5509:55:34
110OLESZCZAK Piotr 1634BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM4000:02:502020-09-05 00:32:5506:46:2609:59:47
111KARCZ Anna 1661PTB TEAMBYDGOSZCZK1800:11:012020-09-05 00:41:0606:38:5409:59:50
112WAGNER Ewa 1609WROCŁAWK3000:10:212020-09-05 00:40:2606:47:0510:00:50
113LEWANDOWSKI Paweł 1508WPIP RUNNING TEAMLUBOŃM3000:01:402020-09-05 00:31:4506:48:4110:01:10
114MORAWSKI Maciej 1632GULO GULO CLUB POLANDBYDGOSZCZM3000:05:402020-09-05 00:35:4506:52:5410:01:54
115FLORCZAK Bartosz 1600WROCŁAWM1800:01:512020-09-05 00:31:5607:09:5110:07:06
116GORZOCH Justyna 1650KLUB WYSOKOGORSKI WARSZAWAWARSZAWAK3000:09:412020-09-05 00:39:4607:11:3310:08:10
117JESCHKA Jerry 1659KASSELM5000:15:412020-09-05 00:45:4606:55:1010:10:26
118BRAUN Krzysztof 1662WARSZAWAM4000:11:212020-09-05 00:41:2606:43:4810:10:28
119PIEKAROWICZ Magdalena 1620PRACE DUŻEK5000:03:102020-09-05 00:33:1507:17:0810:15:05
120KALEMBKIEWICZ Piotr 1637MIROTRANSWROCŁAWM4000:12:112020-09-05 00:42:1606:47:5910:15:32
121KOŁODZIEJ Mariusz 1681FUNTRILEGNICAM4000:12:312020-09-05 00:42:3606:55:3510:16:19
122DZISZKIEWICZ Grzegorz 1680BIELSKO BIAŁAM3000:22:212020-09-05 00:52:2607:28:2010:23:34
DROŹDZIK Przemysław 1613WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:5607:07:15 DNF10:26:20 DNF
124GROCHOWSKI Wojciech 1674KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAM4000:09:302020-09-05 00:39:3507:15:4010:26:50
POLIWKA Adam 1553INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM30DNF2020-09-05 00:53:2807:01:40 DNF10:30:04 DNF
126KONARSKA Aleksandra 1648WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.K3000:14:212020-09-05 00:44:2607:24:5910:37:36
127KACZYŃSKI Artur 1614WARSZAWAM4000:05:512020-09-05 00:35:5607:30:1910:37:38
128KOCOŃ Mariusz 1513OPOLEM5000:07:302020-09-05 00:37:3507:26:1110:44:00
129ORŁOWSKA Beata 1583KOŁOBRZEGK4000:07:192020-09-05 00:37:2407:26:2110:44:12
130BEDNARCZYK Bogusław 1525PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM5000:08:502020-09-05 00:38:5507:32:5710:54:57
131BEDNARCZYK Daria 1507POZNAŃK4000:08:392020-09-05 00:38:4407:33:0810:55:07
MUSIAL Radoslaw 1501WROCLAWM40DNF2020-09-05 00:30:0607:23:39 DNF10:56:12 DNF
133CZUBA Robert 1655ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM5000:09:212020-09-05 00:39:2607:40:4611:01:35
134GARAS Eliza 1575ŚNIEŻNA PANTERAPOZNAŃK3000:17:002020-09-05 00:47:0507:48:3011:02:55
135CHELIŃSKA Magdalena 1683OLEŚNICAK4000:16:502020-09-05 00:46:5507:48:4011:03:02
ERNANDES Kamilla 1530ŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:38:0607:29:37 DNF11:12:53 DNF
MACKIEWICZ Katarzyna 1532ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:37:5607:29:45 DNF11:13:10 DNF
138MIŁKOWSKI Marcin 1630SOCHACZEWM3000:16:102020-09-05 00:46:1508:11:0311:16:14
KULESZA Grzegorz 1604NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAGULCZEWKOM50DNF2020-09-05 00:37:1407:30:48 DNF11:22:56 DNF
140SABLINSKI Tomasz 1643SHORT HILLSM6000:03:422020-09-05 00:33:4707:59:4011:42:08
141KAWAŁKO Ryszard 1526WOLNY RYŚLEGNICAM5000:07:002020-09-05 00:37:0508:41:48
142KURŁOWICZ Krzysztof 1556POZNAŃM5000:10:502020-09-05 00:40:5506:08:39
143WOŹNIAK Rafał 1615PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM4000:19:202020-09-05 00:49:2506:12:30
WIERZBICKI Hubert 1663CROSSFIT DOGFIELDPASIKUROWICEM18DNF2020-09-05 00:41:4604:52:39 DNF DNF
BIELAWA Rafał 1671INOV-8 TEAMWROCŁAWM40DNF2020-09-05 00:59:4404:57:31 DNF DNF
KOPACZ 4 Home System 1635WOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:4507:49:58 DNF DNF
KRÓL Michał 1568WARSZAWAM30DNF2020-09-05 00:39:5608:46:55 DNF DNF
Znaleziono 147 wynik(ów)