ULTRA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
102 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
114
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 54km | 68km | 81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTrzy Jawory
41km
Kark_Przelecz
54km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
81km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MOCZULSKA Małgorzata 1679ŻARÓWK401K 100:17:302020-09-05 00:47:3505:01:3307:06:5808:51:2911:01:3313:50:37.3514:08:08.30 8:087,4
2KOŚCIELNIAK Wioletta 1576RUNNERS TEAM NYSANYSAK402K 200:15:102020-09-05 00:45:1505:16:0507:27:5909:32:0312:00:4615:11:26.7015:26:37.50+01:20:498:566,7
3GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 1564OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK403K 300:08:112020-09-05 00:38:1605:22:2107:46:2409:46:1012:21:0415:30:40.9015:38:52.50+01:40:039:076,6
4STRASZKO Monika 1587WROCŁAWK404K 500:24:332020-09-05 00:54:3806:01:1708:37:4810:53:3613:52:5517:14:47.6017:39:20.75+03:24:1010:085,9
5KŁAPACZ Joanna 1666KĘCKIE HARPAGANYMALECK405K 600:06:412020-09-05 00:36:4605:59:1308:43:0410:57:0914:21:0517:34:09.6517:40:51.50+03:43:3210:205,8
6NAUDZIUNAS Agnieszka 1538NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃK406K 800:09:012020-09-05 00:39:0606:22:1009:08:5711:45:4614:59:2519:23:14.1519:32:15.35+05:32:3611:245,3
7SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 1539PODGÓRZ TORUŃTORUŃK407K 1000:21:112020-09-05 00:51:1606:25:0409:21:1811:53:1319:30:53.7519:52:05.50+05:40:1611:285,2
8PIWOWARCZYK Magdalena 1649SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWK408K 1200:21:212020-09-05 00:51:2606:48:2409:46:4612:28:4720:11:55.5020:33:16.70+06:21:1811:525,0
9BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1514GO!GOWARZEWOGOWARZEWOK409K 1700:06:012020-09-05 00:36:0606:35:0309:45:1512:43:2821:03:32.8021:09:33.85+07:12:5512:234,8
10CHELIŃSKA Magdalena 1683OLEŚNICAK4010K 1900:16:502020-09-05 00:46:5507:48:4011:03:0214:00:13+07:41:2912:544,6
11BEDNARCZYK Daria 1507POZNAŃK4011K 2000:08:392020-09-05 00:38:4407:33:0810:55:0713:52:07+05:00:3812:144,9
12ORŁOWSKA Beata 1583KOŁOBRZEGK4012K 2200:07:192020-09-05 00:37:2407:26:2110:44:1214:02:46+05:11:1812:234,8
ERNANDES Kamilla 1530ŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:38:0607:29:37 DNF11:12:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Katarzyna 1532ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINK40DNF2020-09-05 00:37:5607:29:45 DNF11:13:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 14 wynik(ów)