ULTRA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
102 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
114
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 54km | 68km | 81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTrzy Jawory
41km
Kark_Przelecz
54km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
81km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KARWACZYŃSKI Roger 1565JELENIA GÓRAM301M 100:02:402020-09-05 00:32:4504:17:1106:18:5707:52:3909:52:4912:20:38.0012:23:18.65 7:158,3
2MAŁYGA Grzegorz 1536WROCŁAWM302M 200:28:282020-09-05 00:58:3304:26:1306:27:3408:05:3910:11:2812:42:02.9013:10:30.90+00:21:247:288,0
3DURKOWSKI Marcin 1624TOPO ATHLETIC POLANDOBORNIKI ŚLĄSKIEM303M 300:00:502020-09-05 00:30:5504:40:4906:39:5508:16:1110:19:2712:47:56.7512:48:47.50+00:27:187:318,0
4DĄBROWSKI Kamil 1608MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWM304M 400:10:302020-09-05 00:40:3504:44:1406:48:1808:26:5810:28:3813:00:00.2013:10:30.95+00:39:227:387,8
5BIENIEK Grzegorz 1664APEX.INFOLUBAWKAM305M 500:11:492020-09-05 00:41:5404:45:1906:56:2008:42:1011:05:3513:57:21.3014:09:10.95+01:36:438:127,3
6GRYCZKA Mateusz 1506NBR TEAMLESZNOM306M 700:13:102020-09-05 00:43:1504:52:3807:07:5408:56:2311:25:0614:19:46.3514:32:56.40+01:59:088:257,1
7PILARSKI Tomasz 1548IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM307M 800:10:002020-09-05 00:40:0504:54:2107:08:5708:57:1211:24:0814:31:23.3014:41:23.55+02:10:458:327,0
8LILLA Piotr 1509KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM308M 900:18:412020-09-05 00:48:4605:04:4107:19:4909:10:2811:39:1814:33:28.9514:52:10.80+02:12:508:337,0
9PACZUSKI Michał 1558FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM309M 1400:10:102020-09-05 00:40:1505:26:0707:43:0709:35:5211:55:4714:55:13.8515:05:24.35+02:34:358:466,8
10WOJCIECHOWSKI Przemyslaw 1551CHAMPIONMAN TEAMCZEMPIŃM3010M 1500:13:502020-09-05 00:43:5505:32:0007:49:4709:46:3912:19:1014:56:27.5515:10:18.40+02:35:498:476,8
11DYBOWSKI Piotr 15731ON1 TEAMŁÓDŹM3011M 1700:01:302020-09-05 00:31:3505:20:4907:39:2809:35:0912:11:1315:02:10.2515:03:41.00+02:41:328:506,8
12KLIMA Dariusz 1665SIPBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3012M 1800:19:592020-09-05 00:50:0405:16:0807:42:0409:34:2812:10:4015:07:01.9515:27:01.55+02:46:238:536,7
13KONIECZNY Szymon 1580CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKACHOSZCZNOM3013M 1900:18:112020-09-05 00:48:1605:24:2907:44:4209:36:1712:18:3815:20:01.0015:38:12.75+02:59:239:016,7
14MILCZAREK Paweł 1594ROAD TO UTMB / WOZ-TRANSDOBRZYCAM3014M 2000:06:302020-09-05 00:36:3504:38:2206:42:3708:23:0510:58:0615:24:36.0015:31:06.80+03:03:589:036,6
15KUSZTELAK Jacek 1651ZIEMO&WIT TEAMPIERWOSZÓWM3015M 2500:15:512020-09-05 00:45:5605:48:3908:16:2810:18:3513:08:2416:06:36.8516:22:28.10+03:45:589:286,3
16LEWANDOWSKI Dawid 1629ULTRA DIABŁY TEAMBRUCKMÜHLM3016M 2600:13:202020-09-05 00:43:2505:39:2807:56:0309:44:2013:06:3316:11:10.7016:24:30.80+03:50:329:316,3
17ZIMKOWSKI Marcin 1603KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3017M 2700:14:412020-09-05 00:44:4605:45:0408:17:3910:20:0112:59:0316:11:57.9516:26:38.95+03:51:199:316,3
18STACHURA Damian 1621ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3018M 2800:15:002020-09-05 00:45:0505:37:2408:06:5310:22:1213:13:3816:36:58.9516:51:59.90+04:16:209:466,1
19MARUKIEWICZ Marek 1602BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM3019M 3000:05:002020-09-05 00:35:0505:47:4808:18:0910:18:1913:11:0516:39:13.8516:44:14.40+04:18:359:476,1
20GODLEWSKI Mariusz 1586KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM3020M 3100:21:502020-09-05 00:51:5505:38:1608:18:5910:32:4013:19:3016:46:05.6017:07:56.25+04:25:279:516,1
21CIEMBOROWICZ Karol 1557#KFDKATOWICEM3021M 3800:20:502020-09-05 00:50:5505:51:1608:27:1810:40:4213:42:4617:04:41.9517:25:32.80+04:44:0310:026,0
22PĘDZISZEWSKI Piotr 1625VAI ALTOGDANSKM3022M 4000:02:012020-09-05 00:32:0605:44:1408:16:4510:36:4013:40:3517:13:52.7017:15:54.00+04:53:1410:085,9
23ORLOW Kuba 1562SCARPA TEAM POLSKATYCHYM3023M 4300:11:112020-09-05 00:41:1606:01:1708:45:0410:58:4313:56:3817:25:48.5017:36:59.90+05:05:1010:155,9
24LIS Paweł 1519PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM3024M 4600:19:092020-09-05 00:49:1406:04:4708:29:4610:45:3013:46:1417:29:23.5517:48:33.00+05:08:4510:175,8
25RAKOWSKI Łukasz 1542BRZEG DOLNYM3025M 5400:19:302020-09-05 00:49:3505:54:0708:38:2910:49:4814:24:0717:57:25.9018:16:56.60+05:36:4710:335,7
26ZABRZEWSKI Patryk 1521JASTRZĘBSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŻORYM3026M 5900:18:302020-09-05 00:48:3505:53:5808:37:4611:13:4714:28:3118:20:39.8018:39:10.75+06:00:0110:475,6
27KOZIOŁ Krzysztof 1660MLB SUPPORT TEAMSZCZECINM3027M 6000:04:292020-09-05 00:34:3406:11:0909:02:4611:26:2214:28:1318:31:07.3018:35:36.80+06:10:2910:535,5
28OSTROWSKI Sławomir 1687WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICAM3028M 6400:02:212020-09-05 00:32:2606:04:0309:02:1811:39:5215:12:1518:59:39.8019:02:01.70+06:39:0111:105,4
29ZIELIŃSKI Marek 1652JAWORZNOM3029M 6600:23:502020-09-05 00:53:5506:00:5008:34:3411:07:0314:39:0319:08:05.3519:31:55.40+06:47:2711:155,3
30GOŚCIŃSKI Sławomir 1588ICE4B.PLDOBRZEŃ MAŁYM3030M 6700:22:592020-09-05 00:53:0406:04:2709:01:1511:57:5819:09:52.8019:32:52.70+06:49:1411:165,3
31NOWAK Dawid 1566SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚL.M3031M 6800:19:432020-09-05 00:49:4806:22:4709:19:0211:53:2219:18:26.9019:38:10.05+06:57:4811:215,3
32SOKOŁOWSKI Marcin 1529MOSINAM3032M 7600:14:012020-09-05 00:44:0606:16:4909:04:1311:37:0119:40:44.4019:54:45.75+07:20:0611:345,2
33JAKUBCZYK Rafał 1585TRIBOYSLUBOŃM3033M 7700:02:302020-09-05 00:32:3506:41:5109:47:4012:32:1719:48:44.4519:51:15.35+07:28:0611:395,1
34RYCERSKI Rafał 1511CZAPLINEKM3034M 7800:20:202020-09-05 00:50:2506:41:2409:21:5711:59:1619:51:10.7020:11:30.75+07:30:3211:405,1
35ANTOSIAK Tomasz 1682FUN TRIWROCŁAWM3035M 8400:12:412020-09-05 00:42:4606:55:5509:55:3412:34:4719:57:27.2020:10:08.30+07:36:4911:445,1
36LESZCZYŁOWSKI Łukasz 15798 BATALION REMONTOWY KOŁOBRZEGZIELENIEWOM3036M 8700:17:522020-09-05 00:47:5706:34:1609:31:3212:21:1920:18:13.6520:36:05.65+07:57:3511:565,0
37DZISZKIEWICZ Grzegorz 1680BIELSKO BIAŁAM3037M 9200:22:212020-09-05 00:52:2607:28:2010:23:3413:05:3120:26:26.6520:48:48.55+08:05:4812:015,0
38KUBERA Dawid 1517ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3038M 9600:00:402020-09-05 00:30:4506:22:4809:32:0612:39:2820:50:25.1520:51:05.70+08:29:4712:154,9
39MORAWSKI Maciej 1632GULO GULO CLUB POLANDBYDGOSZCZM3039M 9700:05:402020-09-05 00:35:4506:52:5410:01:5412:55:5220:52:24.8520:58:05.45+08:31:4612:164,9
40LEWANDOWSKI Paweł 1508WPIP RUNNING TEAMLUBOŃM3040M 9800:01:402020-09-05 00:31:4506:48:4110:01:1012:55:33+08:46:0512:424,7
41MIŁKOWSKI Marcin 1630SOCHACZEWM3041M 11100:16:102020-09-05 00:46:1508:11:0311:16:14+04:57:1812:314,8
POLIWKA Adam 1553INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM30DNF2020-09-05 00:53:2807:01:40 DNF10:30:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Michał 1568WARSZAWAM30DNF2020-09-05 00:39:5608:46:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)