ULTRA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
102 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
114
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 54km | 68km | 81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTrzy Jawory
41km
Kark_Przelecz
54km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
81km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1JAKUBCZYK Paweł 1533VEGE RUNNERSKIELCEM401M 600:18:502020-09-05 00:48:5504:55:2407:10:1108:59:1111:20:5114:05:00.3514:23:50.85 8:177,2
2JĘRDRYCA Przemysław 1591SPARTA ULTRA TEAMLASKIM402M 1000:05:202020-09-05 00:35:2505:12:4007:27:3909:14:5711:41:4214:36:23.2514:41:44.05+00:31:228:357,0
3KAMERDUŁA Łukasz 1543#TEAMCZTERYBOBROWICEM403M 1100:08:302020-09-05 00:38:3505:33:2307:46:0709:32:0912:06:1614:47:30.5014:56:01.35+00:42:308:426,9
4GALA Grzegorz 1504STC RUNNERSSOCHACZEWM404M 1200:22:022020-09-05 00:52:0704:55:3707:11:0609:05:2111:48:2314:53:26.7515:15:29.05+00:48:268:456,8
5SZYNWELSKI Tomasz 1589ŚRODA WIELKOPOLSKAM405M 1300:06:212020-09-05 00:36:2605:14:2307:39:1509:34:4312:10:0614:54:38.8015:00:59.90+00:49:388:466,8
6PERKOWSKI Piotr 1653MONK SANDALS TEAMKAMPINOSM406M 1600:28:092020-09-05 00:58:1405:01:1107:14:5409:15:1911:52:0315:01:04.3515:29:13.60+00:56:048:506,8
7CIURASZKIEWICZ Andrzej 1607IRON4ULTRAWROCŁAWM407M 2100:19:002020-09-05 00:49:0505:29:4307:48:2609:45:2912:25:5715:37:55.9015:56:56.85+01:32:559:116,5
8TWARDOWSKI Tomasz 1673STRAŻÓWM408M 2200:13:312020-09-05 00:43:3605:20:4007:47:0609:47:2912:30:2615:39:05.1015:52:36.20+01:34:049:126,5
9KRZYSZŁOWSKI Rafał 1644ŚWIŃSKIM TRUCHTEMOPOLEM409M 2300:22:412020-09-05 00:52:4605:36:2908:07:1510:06:3012:51:4815:52:52.5016:15:34.40+01:47:529:206,4
10POGOCKI Piotr 1522KNURÓWM4010M 2400:01:002020-09-05 00:31:0505:39:3608:12:2710:16:0912:43:5715:55:56.6515:56:57.10+01:50:569:226,4
11CASTAIGNEDE Patrice 1616FOULÉES BAYONNEBAYONNEM4011M 2900:07:412020-09-05 00:37:4605:06:1907:31:2909:54:0612:41:4516:37:12.5516:44:53.65+02:32:129:466,1
12SIWIK Dariusz 1571MAŁOMICEM4012M 3200:21:002020-09-05 00:51:0505:44:5208:20:4610:19:0413:20:2316:55:08.1517:16:09.00+02:50:079:576,0
13STRZYGOCKI Maciej 1676BLACK DEVILSŻARYM4013M 3400:16:302020-09-05 00:46:3505:51:2208:34:4110:38:3113:48:5316:56:02.9517:12:33.20+02:51:029:576,0
14GAUDYN Hubert 1534#TEAMCZTERYKROSNO ODRZAŃSKIEM4014M 3500:08:212020-09-05 00:38:2605:33:3408:11:5810:20:1913:14:5217:01:54.7517:10:16.55+02:56:5410:016,0
15KONOPKA Sławek 1596CHEŁMIECM4015M 3600:28:502020-09-05 00:58:5505:39:4308:20:4210:37:5713:33:1617:04:14.6017:33:04.85+02:59:1410:026,0
16WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1535KLUB BIEGACZA PROVIDENTWARSZAWAM4016M 3700:21:402020-09-05 00:51:4505:48:4708:25:2110:43:2013:32:0617:04:38.8017:26:19.65+02:59:3810:026,0
17MARCHEL Przemek 1638FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4017M 3900:21:302020-09-05 00:51:3505:48:5708:25:3010:43:2913:32:2017:04:48.8517:26:19.35+02:59:4810:026,0
18KASZKOWIAK Bogumil 1623WRONKIWRONKIM4018M 4100:06:102020-09-05 00:36:1506:13:1709:08:0011:27:3114:19:4717:24:16.6517:30:27.45+03:19:1610:145,9
19GWIZDALSKI Przemysław 1574OŁAWAM4019M 4200:16:002020-09-05 00:46:0505:55:3808:38:3510:51:3313:51:4917:24:51.8517:40:52.80+03:19:5110:145,9
20KUREK Jarosław 1595ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM4020M 4400:22:112020-09-05 00:52:1605:50:5908:32:2810:51:0914:04:1217:27:21.1517:49:32.60+03:22:2010:165,8
21SZMYT Maciej 1656GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA/ FREE RUNPOZNAŃM4021M 4500:02:102020-09-05 00:32:1505:48:3308:37:1510:54:1114:00:4317:27:21.6017:29:31.60+03:22:2110:165,8
22HAUPA Maciej 1641FSD RUN DREZDENKOWIELEŃM4022M 4700:12:212020-09-05 00:42:2606:06:4308:52:5411:06:0414:36:3717:34:57.2017:47:18.45+03:29:5610:205,8
23DZIWOKI Marek 1686RYBNIKM4023M 4800:12:462020-09-05 00:42:5105:49:4508:31:0710:47:5414:10:0517:44:17.8017:57:03.95+03:39:1710:265,8
24GRODZKI Tomasz 1605ULTRAS DARŁOWODARŁOWOM4024M 4900:14:312020-09-05 00:44:3606:05:2808:43:4811:05:0314:10:0517:45:06.4517:59:37.60+03:40:0610:265,7
25ŚLEZIAK Tomasz 1647OPOLEM4025M 5000:22:512020-09-05 00:52:5605:43:3808:26:1610:52:4514:21:0417:50:55.3518:13:46.55+03:45:5510:295,7
26LISIECKI Tomasz 1577TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM4026M 5100:26:272020-09-05 00:56:3206:04:4208:51:3511:20:4614:17:0917:53:26.6518:19:54.50+03:48:2610:315,7
27KRÓL Marcin 1684OBORNIKI ŚLĄSKIEM4027M 5200:17:112020-09-05 00:47:1606:18:2708:59:1311:16:4914:28:1217:54:03.6518:11:14.70+03:49:0310:315,7
28KANIEWSKI Sebastian 1658KOSZALINM4028M 5300:03:302020-09-05 00:33:3505:51:2608:48:1811:16:0514:24:2017:56:06.8517:59:36.85+03:51:0610:335,7
29SIP Wojciech 1639FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM4029M 5500:11:592020-09-05 00:42:0406:07:5408:47:5411:08:0914:36:5717:58:29.7018:10:29.55+03:53:2910:345,7
30PALUSZKIEWICZ Robert 1559MKS CUPRUM LUBINLUBINM4030M 5600:16:202020-09-05 00:46:2505:32:5308:15:2210:16:4713:54:5918:00:18.7518:16:39.55+03:55:1810:355,7
31DŁUŻNIEWSKI Jacek 1518ŁOMŻAM4031M 5700:14:512020-09-05 00:44:5606:10:4308:59:1811:27:5614:43:0318:10:55.4018:25:46.65+04:05:5510:415,6
32SKÓRA Mirosław 1590SPARTA ULTRA TEAMLASKIM4032M 6100:05:102020-09-05 00:35:1506:03:2808:52:5411:29:0814:41:5118:33:59.5518:39:09.90+04:28:5910:555,5
33SZUBA Teofil 1640MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM4033M 6300:20:302020-09-05 00:50:3506:35:1809:21:0112:00:2618:53:17.4519:13:48.00+04:48:1711:065,4
34OHLA Krzysztof 1631CITYZEN_POZNAŃM4034M 6500:09:112020-09-05 00:39:1606:33:3909:12:2711:36:2614:47:2819:00:07.2019:09:18.95+04:55:0611:105,4
35PANKIEWICZ Ireneusz 1567SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄKATOWICEM4035M 6900:19:392020-09-05 00:49:4406:22:5109:19:0811:53:2319:18:30.1519:38:09.85+05:13:2911:215,3
36BOGACZ Dariusz Piotr 1523KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWACHEŁMM4036M 7000:01:202020-09-05 00:31:2506:15:1609:10:5511:40:5015:00:1019:19:12.2019:20:32.65+05:14:1111:215,3
37WLODARCZYK Krzysztof 16703TEAM-MPC-KONINRUDZICAM4037M 7100:00:212020-09-05 00:30:2606:05:3908:59:5111:40:1919:29:06.9519:29:28.10+05:24:0611:275,2
38PAWLAK Maciej 16673 TEAM KONIN/MPEC-KONINKONINM4038M 7200:00:102020-09-05 00:30:1506:05:3908:59:5711:40:2919:29:17.0519:29:27.95+05:24:1611:275,2
39MAZUR Ireneusz 1672DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4039M 7300:04:002020-09-05 00:34:0506:27:0409:22:5711:58:1219:29:19.8519:33:20.70+05:24:1911:275,2
40URBAN Rafał 1597WROCŁAWM4040M 7400:20:102020-09-05 00:50:1506:21:5009:32:4512:16:3819:30:05.7519:50:16.35+05:25:0511:285,2
41NOSKI Mariusz 1554BIELAWAM4041M 7500:01:102020-09-05 00:31:1506:17:5309:09:0911:49:0319:38:53.0519:40:03.85+05:33:5211:335,2
42AZAREWICZ Grzegorz 1612GDAŃSKM4042M 7900:03:202020-09-05 00:33:2506:51:2409:38:1912:09:3619:51:20.3519:54:41.25+05:46:2011:405,1
43WIŚNIEWSKI Artur 1550POZNAŃM4043M 8000:04:122020-09-05 00:34:1706:35:1009:26:1312:09:0719:52:50.1019:57:02.45+05:47:4911:415,1
44GEROWSKI Maciej 1560LESZ NO LIMITS RUNNERS / SPORTY WALKI GOSTYŃGOSTYŃM4044M 8200:18:202020-09-05 00:48:2506:11:4209:15:3211:52:2819:53:12.2020:11:32.75+05:48:1111:415,1
45MROZEK Grzegorz 1685GASZOWICEM4045M 8300:13:002020-09-05 00:43:0506:11:3309:12:2912:06:2019:55:25.8520:08:26.30+05:50:2511:435,1
46KALEMBKIEWICZ Piotr 1637MIROTRANSWROCŁAWM4046M 8500:12:112020-09-05 00:42:1606:47:5910:15:3212:45:3120:05:14.1520:17:25.35+06:00:1311:485,1
47JAGODZIŃSKI Paweł 1669VIKMED 3 TEAM KONINKONINM4047M 9100:00:302020-09-05 00:30:3506:20:3109:28:4912:18:2520:24:42.8020:25:13.55+06:19:4212:005,0
48OLESZCZAK Piotr 1634BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM4048M 9300:02:502020-09-05 00:32:5506:46:2609:59:4713:02:1420:38:47.3520:41:38.25+06:33:4712:084,9
49NAUKA Wiesław 1668DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM4049M 9500:03:522020-09-05 00:33:5706:38:3209:42:2412:26:3820:47:40.9020:51:32.90+06:42:4012:134,9
50WRUK Remigiusz 1678BBL OPOLEOPOLEM4050M 10200:04:202020-09-05 00:34:2506:41:2809:48:0313:20:21+04:21:1011:465,1
51KACZYŃSKI Artur 1614WARSZAWAM4051M 10300:05:512020-09-05 00:35:5607:30:1910:37:3813:44:34+04:45:2212:074,9
52GESS Mariusz 1657CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM4052M 10700:10:402020-09-05 00:40:4506:23:2409:24:28+02:14:1710:275,7
53BRAUN Krzysztof 1662WARSZAWAM4053M 10800:11:212020-09-05 00:41:2606:43:4810:10:28+03:00:1811:185,3
54KOŁODZIEJ Mariusz 1681FUNTRILEGNICAM4054M 10900:12:312020-09-05 00:42:3606:55:3510:16:19+03:06:0811:245,3
55GROCHOWSKI Wojciech 1674KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAM4055M 11000:09:302020-09-05 00:39:3507:15:4010:26:50+03:16:3911:365,2
56WOŹNIAK Rafał 1615PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM4056M 11400:19:202020-09-05 00:49:2506:12:30+01:17:079:056,6
DROŹDZIK Przemysław 1613WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:5607:07:15 DNF10:26:20 DNF13:53:07 DNF DNF DNF DNF--
MUSIAL Radoslaw 1501WROCLAWM40DNF2020-09-05 00:30:0607:23:39 DNF10:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIELAWA Rafał 1671INOV-8 TEAMWROCŁAWM40DNF2020-09-05 00:59:4404:57:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPACZ 4 Home System 1635WOLSZTYNM40DNF2020-09-05 00:34:4507:49:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 60 wynik(ów)