ULTRA MARATON 2X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
55 km
Zgłoszonych:
177
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
72
Ukończyło:
83
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 9km | 13.5km | 20km | 30.3km | 30.4km | 34.5km | 43.5km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M7kmB
9km
K
13.5km
20kmP2
30.3km
P2
30.4km
B
34.5km
BG
43.5km
M
49km
Czas
netto
55km
Czas
brutto
55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1PODOLSKI Przemyslaw 324HAARLEMM11M 100:47:2201:12:5001:37:3203:29:4204:03:2004:07:4405:06:5106:03:1806:51:0207:25:27.3507:25:38.40 8:057.4
2KĄCKI Tomasz 264PRZENOSZAM12M 200:47:4001:13:3101:39:3803:34:5704:11:1804:14:4105:09:5606:07:4206:56:2307:34:06.2507:34:12.10+00:08:338:157.3
3SZCZEPANIAK Marcin 347KONINM13M 300:47:3601:15:2401:40:3903:42:2104:22:4204:24:5805:33:4507:29:1508:05:07.5008:05:13.90+00:39:358:496.8
4SWAŁDEK Konrad 345KRAKÓWM21M 400:49:5701:21:0601:46:3703:57:4304:38:2104:43:0205:49:5707:44:0908:20:25.9008:20:31.00+00:54:529:056.6
5ŻYTO Maciej 379DOUGLAS.PLPRUSZKÓWM22M 500:51:4701:23:0101:48:1604:02:2604:41:4104:43:3405:52:3907:49:4108:20:57.0508:21:03.95+00:55:259:066.6
6MASIAREK Maciej 302PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM14M 600:53:1501:23:0201:48:2203:57:1904:45:2804:51:3405:54:3807:46:4708:23:35.5508:23:47.75+00:58:099:096.6
7WĄSOWICZ Jan 367KRAKÓWM23M 700:48:1801:14:5401:39:1003:44:2404:24:2004:30:3405:49:3908:08:5808:48:16.9008:48:21.40+01:22:439:366.2
8SUCHENIA Piotr 344INOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / RUNPASSION.PL TEAMREDAM24M 800:53:1801:27:3901:58:5104:16:1705:06:1305:10:3406:25:4208:22:3008:59:34.6508:59:40.95+01:34:029:486.1
9GAPSKI Mateusz 236GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKM15M 900:50:3901:20:0101:47:0404:07:5604:57:2604:59:2906:22:5608:24:1709:04:04.2509:04:10.05+01:38:319:536.1
10SZTEFKO Józef 352KOZYM31M 1000:50:0101:21:2401:46:2104:10:0304:54:0204:55:3906:18:0708:30:3809:15:07.2009:15:13.15+01:49:3410:055.9
11KORAB Robert 272RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM25M 1101:02:1301:40:5202:14:4104:33:4205:15:2805:17:4506:33:3407:46:4608:46:0609:26:16.8509:26:36.70+02:00:5810:175.8
12SMOLIŃSKI Marcin 338BIEGIEM PO MARZENIAWROCŁAWM16M 1200:51:4901:23:0201:45:2804:02:3704:37:2704:45:1506:19:3408:49:2909:29:29.1009:29:37.40+02:03:5910:215.8
13CIEŚNIK Krzysztof 218MH AUTOMATYKAGRUDZIĄDZM26M 1300:54:5101:28:5401:59:3104:31:0505:20:4206:50:0908:05:0508:59:2409:34:25.2009:34:36.25+02:08:5710:265.7
14POŻAK Grzegorz 328STAY INSANELUBARTÓWM27M 1401:03:2001:39:3402:13:2504:46:2605:40:5205:46:4607:03:1008:08:1709:03:2909:42:56.9009:43:06.35+02:17:2710:355.7
15TURCHAN Łukasz 358CHORZÓWM17M 1500:58:2101:33:0702:03:5804:30:5705:17:4205:19:0006:51:5307:57:5908:59:2509:44:06.8009:44:21.45+02:18:4310:375.6
16KARP Pawel 261WARSZAWAM28M 1600:58:2001:32:5002:06:0704:44:5505:33:2805:42:1607:00:4409:13:3109:53:47.2009:53:56.55+02:28:1810:475.6
17MAJKUT Andrzej 300HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM29M 1700:54:1101:28:2701:57:3104:30:3105:18:3305:26:3106:46:0308:06:0109:09:1209:54:20.3009:54:34.00+02:28:5510:485.6
18DESSAUER Wioletta 222STAY INSANELUBARTÓWK21K 101:04:3201:44:2402:14:1304:49:2805:40:4605:46:4707:10:0708:15:4309:12:4409:57:29.5009:57:38.55+02:32:0010:515.5
19LASOCKI Marcin 284PIG-PIBWARSZAWAM210M 1800:51:5501:24:5601:54:5104:29:1405:17:0806:50:0408:05:4009:13:3709:59:53.7510:00:00.15+02:34:2110:545.5
20BADOWSKI Jerzy 202TRI AMIGOSPIASECZNOM211M 1900:57:0101:33:0602:02:2004:36:5705:23:4605:30:4206:58:1508:14:1809:17:1710:03:11.0510:03:17.50+02:37:3910:585.5
21PIEGZA Jakub 322PRZECISZÓWM18M 2000:56:2201:32:3002:02:3904:42:2205:28:2605:36:3507:00:5408:22:1609:22:2810:03:28.8510:03:40.20+02:38:0110:585.5
22JAKUBIEC Maciej 251ILYA MARKOV TEAMCZELADŹM212M 2100:59:1301:37:0802:07:1004:43:5205:29:2505:48:1107:09:4109:25:5110:08:33.8510:08:38.50+02:43:0011:035.4
23PAJOR Andrzej 319NISKOM19M 2200:54:4701:28:3901:57:1504:37:4605:24:0806:58:0108:22:3409:24:1410:08:47.2010:08:56.30+02:43:1711:045.4
24WARMUZ Bartłomiej 365WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAZAWOJAM110M 2300:52:1801:28:2001:58:4904:39:5105:35:0306:55:4008:17:2109:26:5710:09:41.2510:09:45.45+02:44:0711:055.4
25WARMUZ Radosław 366WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAZAWOJAM111M 2400:52:2301:29:1501:58:5004:39:5005:35:0106:56:0208:17:1709:27:0210:09:42.3510:09:46.65+02:44:0811:055.4
26WILCZYNSKI Kuba 369GIEBUŁTÓWM213M 2500:56:0501:32:1202:04:0104:41:5505:33:1205:35:4207:08:4308:23:5609:25:3710:12:24.9510:12:33.50+02:46:5511:085.4
27ŁOSKOT Tomasz 293WILGAM214M 2600:53:2501:33:0102:07:0204:54:4405:48:4805:54:1607:14:2108:27:5609:30:0410:16:14.6510:16:19.90+02:50:4111:125.4
28KONDZIELNIK Paweł 269TYCHYM215M 2700:55:4801:31:5502:20:4705:05:0105:58:4707:15:3108:30:2609:36:2810:17:02.2510:17:08.10+02:51:2911:135.3
29URYGA Jakub 362DEUTSCHE BANK MARATHON TEAMKRAKÓWM216M 2800:54:4801:31:1402:03:2504:57:4705:50:5905:57:2707:18:5808:33:4609:34:3810:19:37.4010:19:44.30+02:54:0511:155.3
30FORJASZ Przemysław 232RZESZÓWM217M 2901:02:3901:42:2402:16:0504:57:5705:50:3606:00:3307:24:5408:43:1209:42:5010:20:31.1010:20:54.50+02:55:1611:165.3
31POSTUPALSKI Michał 327IHS MARKIT TEAMGDYNIAM218M 3001:02:0001:39:2702:11:1904:45:4005:35:5005:43:5407:07:1508:28:5309:34:2310:26:00.8510:26:13.35+03:00:3411:225.3
32DYRAGA Marcin 230SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM219M 3100:57:3901:35:4502:07:0504:43:4605:30:3205:48:1307:11:1608:34:3109:46:5710:29:07.5010:29:13.00+03:03:3411:265.2
33JURASZ Wojciech 254TSG MŁÓCKARNIAMILÓWKAM112M 3200:54:4801:31:2002:02:3304:30:2005:23:4805:37:0207:13:3208:39:4709:46:0810:32:09.5510:32:31.00+03:06:5211:295.2
34JAKUBIEC Radosław 252DĄBROWA GÓRNICZAM220M 3300:55:1501:31:3101:58:1204:34:4905:20:3205:48:0007:11:1808:34:5409:51:3610:32:55.2510:33:02.75+03:07:2411:305.2
35ULASZEWSKA Agnieszka 361TOMASZÓW MAZOWIECKIK22K 200:55:5401:33:0102:03:1204:43:0105:40:5705:45:4307:16:3208:44:0509:43:4110:32:59.8010:33:08.20+03:07:2911:305.2
36GANSEL Patryk 235MUFLON TEAMCZECHOWICE- DZIEDZICEM113M 3401:00:4501:37:0202:06:4804:45:3405:42:4405:49:1007:16:4409:43:0610:33:28.7510:33:44.50+03:08:0611:315.2
37KLIMA Dariusz 267KRAKÓWM114M 3500:50:3201:22:4001:48:1104:33:5905:25:5306:55:5308:27:4809:30:5210:33:52.5510:33:59.65+03:08:2111:315.2
38MITUS Wojtek 308WROCŁAWM221M 3600:56:4101:31:2802:10:3304:55:1605:49:2405:58:4907:13:4408:42:3309:43:1410:35:11.1010:37:07.50+03:11:2911:325.2
39ORĘDARZ Roman 317MAKÓW PODHALAŃSKIM32M 3700:55:3401:32:0002:06:1804:40:5105:29:1505:32:5406:57:2109:38:5210:39:29.2010:39:34.10+03:13:5511:375.2
40WITOWSKI Wiktor 370KRAKÓWM115M 3800:54:5201:28:4401:57:1904:37:5005:24:2605:35:4507:08:2508:28:1709:41:0810:39:55.8510:40:03.55+03:14:2511:385.2
41MIELĘCKI Maciej 306OLSZTYNM33M 3900:58:2601:33:1202:06:2004:40:5905:31:1505:47:2907:05:2408:28:1309:38:4110:41:40.6510:41:45.90+03:16:0711:405.1
42NEUFELD Marcin 314INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAM222M 4000:53:2501:30:5601:58:3804:54:3505:52:0806:11:2207:40:5508:56:2910:01:1710:43:31.1510:43:40.05+03:18:0111:425.1
43NOWACKI Paweł 316KRAKÓWM223M 4100:55:0701:31:4802:05:1504:45:5805:48:4406:01:2007:28:5108:55:2509:56:2210:44:03.9510:44:10.30+03:18:3111:425.1
44TYTKO Michał 360LACHO TEAMKRAKÓWM116M 4200:49:3201:22:3801:47:3905:03:2005:58:1907:37:1508:50:4809:58:2510:44:18.2510:44:23.60+03:18:4511:425.1
45MORAWSKI Robert 309GRZECHYNIAM117M 4300:54:1801:29:4001:58:1104:45:1705:48:4505:58:5207:29:2008:53:3109:56:1210:44:25.7010:44:44.70+03:19:0611:435.1
46TOMIK Małgorzata 356MOUNTAIN FUEL POLSKAKRAKÓWK11K 300:58:3501:39:4702:12:0405:03:0505:51:5805:58:4507:22:0408:48:5509:55:2810:44:42.7010:44:48.20+03:19:0911:435.1
47BUHL Łukasz 216RUDA ŚLĄSKAM118M 4401:00:1201:34:3402:07:1204:44:5705:36:1205:59:3707:22:1808:43:3209:54:1110:45:16.3010:45:27.85+03:19:4911:435.1
48KULIBERDA Tomasz 283TEATR O.DE.LARZESZÓWM224M 4501:03:4901:44:1002:18:5605:18:5306:13:3106:18:1807:42:4909:02:3810:02:2410:46:19.5510:46:40.25+03:21:0111:455.1
49PUDEŁEK Agnieszka 329WCHSZTBRZESKOK23K 401:00:1601:39:2202:16:2105:12:2706:10:0406:17:5107:43:4609:00:0610:01:0210:50:04.8510:50:19.10+03:24:4011:495.1
50KOSTECKI Igor 275WCHSZTBRZESKOM119M 4600:54:3201:30:2401:58:0105:05:0306:10:0206:18:0409:02:1710:01:0810:50:07.0510:50:21.30+03:24:4211:495.1
51MUTRYNOWSKI Piotr 311WROCŁAWM225M 4701:07:4701:50:0502:24:2705:24:2406:15:3706:27:5107:47:0309:07:5410:12:1710:59:14.9010:59:44.55+03:34:0611:595
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
LIMMAJCHRZAK Marcin 299DELOITTE ADVENTURE TEAMSWARZĘDZM200:54:4401:30:0002:08:2304:57:1805:51:3106:04:4507:30:0009:03:1910:13:4111:00:46.5511:00:54.35--
LIMGOLIŃSKI Michał 241OTWOCKM200:58:2501:35:4602:11:2505:01:5405:57:5906:04:5507:30:4709:03:2710:13:4511:01:18.1511:01:26.40--
LIMGRANOPS Maciej 245MOSINAM201:01:0801:39:3502:17:4505:11:2806:17:1407:51:0709:19:0410:18:4811:01:34.6511:01:45.55--
LIMGAJDECKI Tomek 233ACCENTUREWARSZAWAM201:03:4401:44:2902:19:1305:16:1006:18:4906:27:4807:52:3709:11:1710:17:2011:02:01.5511:02:11.55--
LIMLENART Wojciech 288CZARNY DUNAJECM200:59:0501:39:1302:11:5305:21:3806:17:1506:27:0507:56:1710:18:5011:01:59.0011:02:18.60--
LIMDETTLAFF Patrycja 223DREAM RUNWILCZA GÓRAK201:02:4701:44:3502:23:1005:20:2606:15:0806:19:0307:46:4009:11:2910:17:1811:03:27.0011:03:34.25--
LIMKAŹMIERCZAK Piotr 263WARSZAWAM100:54:5701:31:0202:02:5604:58:1706:09:4306:20:5507:46:4010:21:5811:03:51.7511:04:00.05--
LIMTEPER Bartosz 355ŚMIGAJĄCEZIOMECZKISTRZYŻÓWM101:04:3001:44:4002:19:1205:11:2606:10:2106:28:3907:51:1409:12:0810:20:5111:05:45.1511:05:53.15--
LIMSZUSTEK Adam 354SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM201:05:0301:47:1302:24:0605:22:1906:14:1306:25:5307:57:2009:15:3210:20:5911:06:52.1011:07:01.30--
LIMPOMAGRUK Piotr 326PODZAMCZEM201:01:4201:44:0602:15:3805:32:2406:23:2606:32:2808:08:5610:29:2311:08:05.0511:08:20.10--
LIMSZCZEPAŃSKA Edyta 348KOCMYRZÓWK101:03:3201:44:1702:15:4905:06:0806:04:0406:09:0107:40:2609:04:3310:16:5611:13:36.1511:13:46.55--
LIMROSZKOWSKI Tomek 331WARSZAWAM100:59:5301:37:5802:09:3905:12:3406:11:4907:49:3509:15:0910:19:4711:13:44.5011:14:02.15--
LIMRYBARCZYK Ilona 333HUSARIA RACE TEAMKOŁOK101:04:5701:52:0902:24:5305:31:5306:31:3706:40:1508:16:2009:37:0310:38:0611:21:20.2011:21:29.90--
LIMDYMIŃSKI Marcin 229BÓBR TŁUSZCZZĄBKIM201:02:0601:48:2802:28:0705:29:1706:24:4106:29:4107:55:4210:27:2511:21:45.5011:22:03.70--
LIMGRONOSTAJSKI Tomasz 246OLSZTYNM201:08:2901:51:1002:31:2705:22:1906:13:2206:35:3608:03:1510:32:2211:22:30.0511:22:35.10--
LIMGOWOREK Piotr 243KOŁOBRZEGM200:57:1201:36:2902:17:1205:18:2506:14:4406:27:1107:52:5409:16:3410:30:0611:24:41.0011:24:41.00--
LIMKAJCA Jakub 257TRAIL RUNKRAKÓWM100:59:5401:38:1102:10:0505:13:1206:10:2506:25:3207:54:2410:31:5211:25:14.0011:25:21.50--
LIMZIĘTEK Mariusz 376LUBLINM300:58:0501:37:1102:17:4305:16:1606:11:2106:25:5707:57:1809:36:4710:45:4311:40:29.2511:40:49.30--
LIMNATKANIEC Krystian 313JANJULZŁOTNIKIM201:07:4801:51:0402:27:3705:27:5606:24:3506:42:0308:07:5010:50:3611:40:44.1511:40:56.85--
LIMBEDNAREK Marcin 207KRAKÓWM201:02:1201:42:4302:14:5005:17:4906:14:0708:16:5209:38:4710:49:4911:46:06.0511:46:23.65--
LIMZAKRZEWSKI Marek 373EKOBIEGIWARSZAWAM201:02:5601:43:4702:17:4705:21:5906:19:5406:29:5608:08:3509:35:0710:49:5011:47:55.2011:48:14.50--
LIMGÓRNICKI Tomasz 244WARSZAWAM201:08:3601:50:5802:34:3006:13:2507:15:5808:44:1609:59:5912:05:12.6512:05:22.10--
LIMZIEBA Oskar 375LONDYNM100:53:4201:32:1802:06:0905:12:4206:10:4406:28:1808:16:4709:35:1012:05:40.7012:06:00.20--
LIMJADACH Grzegorz 250I-SPORTWROCŁAWM201:00:2001:40:2302:11:5905:17:0106:14:4606:30:1908:17:0909:27:4412:06:16.9512:06:24.20--
LIMMYŚLIŃSKA Anna 312EKOBIEGIWARSZAWAK201:10:3602:02:0102:40:1005:59:3907:02:4907:19:4908:53:3710:22:1612:47:26.6512:47:45.00--
LIMPOLAK Ewa 325TŁUSZCZ BÓBRWARSZAWAK201:08:4501:56:4802:31:2205:41:0806:53:2308:51:5812:48:16.7012:48:38.00--
KOT Tomasz 2761978KRAKÓWM201:07:19 DNF01:58:53 DNF02:35:25 DNF05:53:24 DNF DNF DNF08:59:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIENER Marcin 368KATOWICEM201:08:54 DNF01:51:11 DNF02:32:07 DNF06:13:17 DNF07:09:46 DNF DNF09:17:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
DULĘBA Tomasz 226RZESZÓWM201:01:21 DNF01:42:28 DNF02:17:27 DNF05:48:43 DNF06:57:58 DNF DNF09:09:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
DURKIEWICZ Tomasz 227DOM KULTURY JOGIDĘBNOM201:05:21 DNF01:46:47 DNF02:25:51 DNF05:57:11 DNF07:02:44 DNF07:19:44 DNF09:09:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Krzysztof 225TRZEBIEŃCZYCEM201:02:10 DNF01:41:43 DNF02:21:53 DNF05:47:34 DNF06:55:42 DNF DNF09:08:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSZKOWSKI Marcin 332WROCŁAWM101:06:32 DNF01:50:45 DNF02:30:24 DNF05:55:24 DNF07:07:49 DNF DNF09:02:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANCIUKEVICIUS Paulius 201#UNBREAKABLEVILNIUSM201:11:47 DNF01:59:33 DNF02:41:33 DNF06:33:30 DNF07:54:51 DNF DNF DNF08:12:12 DNF DNF DNF DNF--
KOSINSKA Bozena 273WARSZAWAK201:06:55 DNF01:48:00 DNF02:23:51 DNF05:20:23 DNF06:13:23 DNF06:42:31 DNF08:00:19 DNF09:28:08 DNF DNF DNF DNF--
PODOLAK Tomasz 323KRAKÓWM101:02:18 DNF01:43:10 DNF02:18:05 DNF05:19:13 DNF06:14:11 DNF06:26:14 DNF07:57:40 DNF09:37:16 DNF DNF DNF DNF--
PERCZYŃSKI Piotr 321CZARNY DUNAJECM101:03:17 DNF01:43:58 DNF02:14:15 DNF05:29:07 DNF06:23:20 DNF06:27:45 DNF08:17:01 DNF09:41:50 DNF DNF DNF DNF--
CIESZKO Marek 217KW WARSZAWAWARSZAWAM101:06:00 DNF01:47:00 DNF02:24:15 DNF05:31:07 DNF06:28:45 DNF06:35:39 DNF08:13:07 DNF09:58:50 DNF DNF DNF DNF--
KONIECZNY Tomasz 271SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM101:06:27 DNF01:47:54 DNF02:23:32 DNF05:31:17 DNF06:31:07 DNF06:46:26 DNF08:16:30 DNF09:59:32 DNF DNF DNF DNF--
SIOMA Konrad 335ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM200:57:54 DNF01:40:26 DNF02:11:08 DNF05:21:22 DNF06:20:04 DNF06:32:00 DNF08:05:14 DNF10:04:32 DNF DNF DNF DNF--
BĘBEN Robert 209OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM201:03:05 DNF01:51:06 DNF02:25:29 DNF05:39:54 DNF06:44:43 DNF DNF08:41:30 DNF10:07:13 DNF DNF DNF DNF--
BOCZKOWSKA Justyna 213ZAKOPANEK301:03:12 DNF01:46:16 DNF02:23:10 DNF05:31:02 DNF06:23:28 DNF06:26:54 DNF08:02:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZBORUCKI Jan 374-KRAKOWM201:00:08 DNF01:37:56 DNF02:13:00 DNF05:12:01 DNF06:10:41 DNF06:27:47 DNF08:08:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROMANÓW Przemek 330TRUCHT TARCHOMIN TEAMRAJSZEWM201:04:52 DNF01:44:42 DNF02:15:52 DNF05:17:37 DNF06:15:11 DNF06:22:32 DNF08:11:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURCHAN Michał 359SOSNOWIECM101:04:47 DNF01:46:31 DNF02:28:18 DNF05:29:07 DNF06:31:34 DNF06:40:35 DNF08:17:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOTKIEWICZ Karol 277LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM101:01:25 DNF01:42:22 DNF02:17:57 DNF05:28:37 DNF06:29:19 DNF06:48:47 DNF08:19:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSZYŃSKI Artur 372LISKISOSNOWIECM101:07:03 DNF01:48:02 DNF02:27:52 DNF05:46:17 DNF06:48:02 DNF DNF08:30:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARGUL Zbigniew 260OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM201:03:15 DNF01:50:24 DNF02:24:46 DNF05:39:46 DNF06:38:52 DNF06:54:47 DNF08:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
STASIAK Marek 343TYCHYM201:08:38 DNF01:52:59 DNF02:27:20 DNF05:54:46 DNF06:55:51 DNF DNF08:50:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCIONKA Justyna 357BIEGANIE GÓRY LAS BŁOTOKRAKÓWK101:08:36 DNF01:54:18 DNF02:32:37 DNF05:55:11 DNF06:55:52 DNF DNF08:51:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOBIAŁKA Irek 268DĘBICAM201:14:06 DNF02:00:31 DNF02:40:18 DNF06:14:05 DNF07:09:46 DNF DNF08:59:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAŁĘGA Monika 364DĘBICAK101:14:10 DNF02:00:34 DNF02:40:16 DNF06:14:18 DNF DNF DNF08:59:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALAK Sławomir 304INZYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM301:08:56 DNF01:53:04 DNF02:29:43 DNF05:57:26 DNF07:03:07 DNF07:20:07 DNF09:00:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
BROCZKOWSKI Przemek 215SOSNOWIECM101:07:52 DNF01:51:19 DNF02:31:50 DNF05:57:19 DNF07:03:56 DNF DNF09:01:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIELCZAREK Przemysław 305WARSZAWAM201:12:11 DNF02:01:59 DNF02:45:02 DNF06:15:08 DNF07:08:50 DNF DNF09:48:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTKÓW Dominik 206BARAN TRAIL RACEBIELSKO-BIAŁAM100:49:13 DNF01:20:49 DNF01:48:53 DNF04:31:02 DNF05:26:15 DNF05:34:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIŃCZAK Tomasz 211OWSB.PLGDAŃSKM200:53:15 DNF01:27:44 DNF01:58:56 DNF04:36:52 DNF05:36:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LESIAK Tomasz 289ŁÓDŹM200:54:57 DNF01:31:22 DNF02:04:26 DNF04:49:47 DNF05:51:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURASZEK Mariusz 255LIPOWAM101:00:05 DNF01:38:09 DNF02:09:18 DNF05:03:01 DNF06:05:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIENIAS Piotr 210WARSZAWAM201:07:32 DNF01:49:00 DNF02:25:52 DNF05:27:46 DNF06:24:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LECKI Marcin 286TARNÓWM201:08:25 DNF01:54:34 DNF02:37:06 DNF05:38:04 DNF06:32:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHULAK Mirosław 298SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAM301:05:18 DNF01:46:33 DNF02:24:12 DNF05:33:39 DNF06:42:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 295MIĘDZYBORÓWM201:01:49 DNF01:42:39 DNF DNF05:38:02 DNF06:44:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOLIMOWSKI Marcin 336GDYNIAM201:05:05 DNF01:47:57 DNF02:22:41 DNF05:45:40 DNF06:47:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOWSKI Daniel 382KW WARSZAWAM201:08:42 DNF01:54:19 DNF02:28:48 DNF05:48:41 DNF06:50:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIPIŃSKI Michał 290UNISŁAWM201:03:22 DNF01:47:24 DNF02:23:29 DNF05:41:36 DNF06:52:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOWSKI Michał 205MORALNI ZWYCIĘZCYWYSZKÓWM201:09:01 DNF01:53:46 DNF DNF05:53:14 DNF06:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKI Michał 238OGARY DOLORESBŁONIEM201:07:04 DNF01:49:08 DNF02:27:36 DNF05:47:59 DNF06:55:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAPUSTA Tomasz 259RUNNER'S POWERKÓRNIKM200:56:17 DNF01:43:12 DNF02:18:02 DNF05:34:31 DNF06:55:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSINSKI Andrzej 274WARSZAWAM201:14:42 DNF02:02:08 DNF02:42:50 DNF06:11:59 DNF06:58:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOŁUJ Bartłomiej 249KRAKÓWM101:00:44 DNF01:38:15 DNF02:11:15 DNF05:32:14 DNF06:58:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BERNAŚ Grzegorz 208KRAKÓWM201:03:14 DNF01:44:02 DNF02:19:08 DNF05:50:35 DNF06:58:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITA Michał 265KĘDZIERZYN-KOŹLEM101:04:09 DNF01:44:27 DNF02:23:22 DNF05:54:28 DNF06:59:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEDWOLORZ Anna 287VEGE RUNNERSWARSZAWAK201:06:07 DNF01:52:12 DNF02:33:44 DNF06:05:21 DNF07:03:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BANKOWSKI Maciej 204GDANSKM201:05:22 DNF01:48:43 DNF02:30:11 DNF06:00:02 DNF07:04:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJDAT Katarzyna 371DREAM RUNWARSZAWAK201:08:34 DNF01:56:56 DNF02:34:27 DNF06:13:22 DNF07:15:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOŁUJ Andrzej 248KRAKÓWM301:05:36 DNF01:47:41 DNF02:26:05 DNF06:10:48 DNF07:17:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZAKOWSKI Marcin 278MEDICOVER RUNNERSWARSZAWAM2 DNF DNF DNF DNF07:18:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BODNARCHUK Maksym 214RZESZÓWM201:04:18 DNF DNF02:31:16 DNF06:24:42 DNF07:19:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STACH Boguslaw 339KRZESZOWICEM301:08:14 DNF01:51:05 DNF02:39:25 DNF06:27:50 DNF07:45:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
VASILIAUSKIENE Viktorija 363#UNBREAKABLEVILNIUSK201:11:41 DNF01:31:09 DNF02:40:57 DNF06:32:44 DNF07:54:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZYPEK Ola 350ORKA SZCZECINSZCZECINK101:14:38 DNF02:05:27 DNF02:52:13 DNF06:34:03 DNF07:54:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Mariusz 240ACTIVE JURAKRAKÓWM201:08:58 DNF01:52:31 DNF02:29:00 DNF05:43:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCIA Sebastian 282MŁOSZOWAM201:03:54 DNF01:46:42 DNF02:24:21 DNF06:05:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWIETZ Tomasz 279SZKLARSKA POREBAM201:10:39 DNF01:59:11 DNF02:41:17 DNF06:40:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKORUPSKA Julia 337WARSZAWAK201:12:28 DNF02:05:14 DNF02:42:58 DNF06:42:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAROWICZ Kazimierz 342SUCHA BESKIDZKAM101:13:44 DNF02:03:54 DNF02:42:57 DNF06:57:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIESS Małgorzata 334UKS AZYMUT PABIANICEPABIANICEK101:13:47 DNF DNF02:43:02 DNF06:57:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBIEC Mariusz 253KRAKÓWM201:13:09 DNF02:11:52 DNF02:57:59 DNF07:05:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRYLUK Olaf 237BIALYSTOKM201:18:59 DNF02:09:19 DNF02:54:00 DNF07:05:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITA Ewa 266KĘDZIERZYN-KOŹLEK301:18:29 DNF02:14:34 DNF03:04:26 DNF07:07:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHALSKI Sebastian 296STRZELINM200:54:14 DNF DNF02:02:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINIAK Damian 301PSZCZYNAM101:04:54 DNF01:46:28 DNF02:25:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Kacper 307MOGILNOM101:06:45 DNF01:51:17 DNF02:35:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LECKI Łukasz 285TYMON SQUADTURKAM201:08:29 DNF01:54:46 DNF02:37:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BAŁAGA Marcin 203KRAKÓWM201:10:54 DNF01:59:19 DNF02:39:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZERWIEC Artur 220STREET RUN RADOMRADOMM201:08:35 DNF01:58:37 DNF02:40:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁADYSZ Marcin 239WADOWICEM201:07:43 DNF01:54:40 DNF02:41:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZUCKI Krzysztof 349ŻORYM201:10:34 DNF02:01:08 DNF02:41:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PELCNER Marcin 320KLUB BIEGAJĄCYCH LESNIKÓWROŻNOWOM201:13:25 DNF02:05:28 DNF02:49:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Dariusz 383KW WARSZAWAM301:12:16 DNF02:03:57 DNF02:50:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLUBA Krzysztof 242WARSZAWAM201:10:03 DNF02:07:00 DNF02:57:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYŁKA-DYLĄG Alicja 378KRAKÓWK101:17:22 DNF02:14:54 DNF03:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STACH Paweł 341#AMBASADORZYFBKRZESZOWICEM201:16:59 DNF02:10:27 DNF03:04:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STACH Aneta 340KRZESZOWICEK201:16:51 DNF02:10:05 DNF03:04:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 155 wynik(ów)