ULTRA MARATON 2X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2020-08-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
55 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
59
Nie ukończyło:
18
Ukończyło:
41
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 13.5km | 20km | 30.3km | 30.4km | 34.5km | 43.5km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P2_Krowiarki
13.5km
P_9
20km
P4_Bufet
30.3km
P4_Bufet
30.4km
P3_Babia
34.5km
P5_BaraniGron
43.5km
P5_Markowe
49km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
55km
Czas
brutto
55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1RAMOS Bartosz 207SOSNOWIECM11M 100:00:0401:20:1301:56:1704:50:0604:50:0806:05:5907:06:2407:59:5708:35:31.0508:35:35.60 9:226,4
2DUDZIK Robert 272LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM21M 200:00:0101:20:0901:54:2304:50:0604:50:0706:23:1407:31:4408:31:2409:06:47.8509:06:49.55+00:31:139:566,0
3KOPCEWICZ Tomasz 250STAWIGUDAM22M 300:00:0101:17:5701:55:2105:14:4405:14:5006:30:4107:35:0708:32:0009:09:45.5509:09:46.65+00:34:119:596,0
4BORKOWSKI Mariusz 218WYSZKÓWM12M 400:00:1001:22:5701:53:2805:14:3605:14:4106:33:2107:42:1708:39:0509:17:52.7009:18:02.85+00:42:2710:085,9
5SOBLIK Łukasz 274RUDA ŚLĄSKAM13M 500:00:0001:21:3001:52:4505:20:4905:20:5606:45:1808:00:3808:56:1900:05:0009:39:31.0009:39:32.00+01:03:5610:265,7
6STARZAK Paweł 208SKAWINAM23M 600:00:0201:17:5701:55:2305:15:0105:15:0206:45:1408:00:3108:57:4909:41:46.7009:41:49.05+01:06:1310:345,7
7KLIMA Dariusz 240KRAKÓWM14M 700:00:0201:19:0501:55:2205:14:5605:15:0006:45:2808:02:0409:09:1709:53:28.1009:53:30.60+01:17:5510:475,6
8JUREWICZ Krzysztof 246HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM24M 800:00:1101:29:1702:11:3105:20:2905:20:3506:54:5608:06:0309:12:5309:54:06.5009:54:18.30+01:18:4210:485,6
9ZBORUCKI Jan 210ERTKRAKOWM25M 900:00:0301:29:5302:14:1405:39:4405:40:4907:10:4208:26:1109:28:2010:08:48.4010:08:51.70+01:33:1611:045,4
10RACZAK Maciej 251KATOWICEM15M 1000:00:0101:20:1101:54:2204:58:4104:58:4706:41:4808:13:0309:25:1610:18:21.7510:18:23.30+01:42:4711:145,3
11STRAŚ Jarosław 256KATOWICEM16M 1100:00:0401:53:4702:35:3006:03:0906:03:1407:37:1709:02:1510:08:4210:53:24.7010:53:29.35+02:17:5311:525,1
12KUKLA Maciej 269CHORZÓWM26M 1200:00:0201:30:1602:18:5505:56:4805:56:5307:31:5509:02:2510:09:1610:54:20.6510:54:23.25+02:18:4711:535,0
13CISKI Piotr 273WARSZAWAM27M 1300:00:0501:37:0402:25:1406:05:0906:05:2107:57:1009:19:0110:22:5311:03:46.0011:03:51.45+02:28:1512:045,0
14SARKA Bartłomiej 249RABKA-ZDRÓJM17M 1400:00:1201:35:4702:29:2706:25:4106:27:1908:16:4909:48:5010:55:0211:31:06.9511:31:19.80+02:55:4412:334,8
15KAMIŃSKI Marek 201180 MINUTWROCŁAWM28M 1500:00:0301:43:5802:35:5206:30:5506:30:5508:15:5109:43:5710:51:5211:32:59.9511:33:03.20+02:57:2712:364,8
16MATUSZEWSKI Marek 259RUNNERS POWER ŚREMŚREMM29M 1600:00:0201:34:2302:21:3506:17:5706:17:5908:05:0509:40:2910:47:3211:36:43.3011:36:45.75+03:01:1012:404,7
17SMAGA Krzysztof 262ŁOPIENNIKM31M 1700:00:0801:40:4202:33:3606:26:1506:27:0608:28:0009:51:5710:56:4911:40:08.1011:40:17.05+03:04:4112:434,7
18MICHAŁEK Łukasz 267MICHAŁKI BIEGAJĄKRAKÓWM210M 1800:00:0601:36:1402:23:1306:18:3606:18:4208:20:1009:48:5510:56:4811:40:38.1511:40:44.60+03:05:0912:444,7
19GOLBIAK Wojciech 244MIĘDZYRZEC PODLASKIM211M 1900:00:0501:36:1802:23:4306:33:3206:33:4208:16:0409:45:0310:53:4711:43:45.0511:43:50.50+03:08:1412:474,7
20PARWA Michał 248MAGAZYN NA SZCZYCIEDZIEKANOWICEM18M 2000:00:1201:35:4502:29:2606:35:3706:35:4108:32:5110:00:1011:01:5911:44:55.2011:45:08.05+03:09:3212:494,7
21GAJDECKI Tomek 222ACCENTUREWARSZAWAM212M 2100:00:0801:30:4202:17:2506:19:5706:20:0008:13:0709:43:4410:56:5711:46:08.9011:46:17.35+03:10:4112:504,7
22ZUBERT Marcin 253PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIM213M 2200:00:1501:43:5402:32:2506:37:5906:38:0608:25:2609:51:5010:59:0611:50:32.4511:50:47.45+03:15:1112:554,6
23KUTAJ Grzegorz 258NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAM214M 2300:00:0401:34:3102:21:3206:20:3706:20:4208:35:2209:59:4011:09:2211:54:38.4011:54:42.65+03:19:0712:594,6
24KOWALIK Artur 230JAWORZNOM19M 2400:00:0301:29:3602:17:3306:34:0606:34:1108:16:3909:47:3011:00:0211:56:49.7511:56:53.10+03:21:1713:024,6
25PLEBAN Gosia 204GŁOSKÓWK11K 100:00:0301:36:2402:24:2906:18:3706:18:4308:09:4509:43:0310:48:0700:30:0012:05:51.0012:05:55.00+03:30:1912:394,7
26OŁOWNIA Joanna 268ZABIERZÓWK12K 200:00:0401:39:2902:27:1506:34:0706:34:1608:23:0709:54:4610:56:3700:30:0012:07:49.0012:07:54.00+03:32:1812:414,7
27ROSZKOWSKI Tomek 223WARSZAWAM110M 2500:00:0701:40:1402:13:4805:54:0205:54:0307:35:2109:06:5210:17:2701:10:0012:17:53.0012:18:01.00+03:42:2512:084,9
28PAJĄK Wojciech 252MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM111M 2600:00:0301:36:1302:23:3006:11:5606:12:0208:02:2809:40:1710:47:0601:00:0012:36:08.0012:36:12.00+04:00:3612:394,7
LIMNARUSZEWICZ Olga 212OLSZTYNK200:00:0401:47:3902:39:1206:53:3606:53:3908:50:0010:15:4111:21:0812:01:23.1512:01:27.900:004,6
LIMOLENDER Marcin 225OLSZTYNM200:00:0401:47:4202:39:1206:53:3706:53:4208:50:0210:15:4211:21:1012:01:23.7512:01:28.650:004,6
LIMSATALA Michal 261NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM100:00:0301:41:5102:29:1206:35:2406:35:3008:44:3410:12:3411:29:2412:23:34.2512:23:38.150:004,4
LIMŚCIGALSKI Marcin 263NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM300:00:0901:43:4102:31:5106:48:5206:58:4008:45:3410:15:4211:29:2012:25:17.7012:25:27.150:004,4
LIMCHOMIAK Katarzyna 235BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJK200:00:0701:57:1302:45:3007:29:3307:30:1009:11:1610:36:5611:42:3412:27:26.7512:27:33.800:004,4
LIMŁYSIAK Michał 254SZWAGRY DWAWARSZAWAM200:00:0501:38:0902:23:1906:49:2906:57:0108:42:0410:22:0011:35:2412:28:40.0512:28:45.450:004,4
LIMHOŁUJ Andrzej 227KRAKÓWM300:00:0801:41:5402:31:1307:01:2307:01:3108:48:2510:24:4511:40:0012:55:46.8512:55:55.100:004,3
LIMSTAROWICZ Kazimierz 255WARSZAWAM100:00:0301:41:4702:31:5406:48:1706:49:3208:48:5610:24:1811:32:4613:03:57.7513:04:01.300:004,2
LIMJAWORSKI Barłomiej 229WHO DARES WINS,MIKOŁÓWM300:00:0101:40:1402:33:5207:06:5407:06:5709:07:3910:51:2612:04:4513:17:34.0013:17:35.750:004,1
LIMŚMIGIELSKA-STASICKA Monika 220OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKAK200:00:3301:45:2802:42:0007:29:2007:29:5709:13:0610:50:5712:04:0613:39:15.6513:39:49.000:004,0
LIMBIT Wojciech 236SOSNOWIECM200:00:0601:57:2002:36:2007:07:2807:07:3409:00:4910:39:4012:00:4500:15:0013:54:42.0013:54:49.000:004,0
LIMCZYCZ Mateusz 205BŁAŻOWAM100:00:0401:42:3902:32:0506:58:5306:59:0509:00:4510:38:0011:58:4201:00:0014:05:48.0014:05:52.000:004,2
ROSZKOWSKI Marcin 239WROCŁAWM2DNF01:48:32 DNF02:44:56 DNF DNF05:50:02 DNF05:50:05 DNF08:05:36 DNF DNF08:55:19 DNF DNF DNF--
ROSIK Robert 247KOSZALINM1DNF01:33:18 DNF02:18:52 DNF DNF06:04:44 DNF06:04:49 DNF08:12:00 DNF09:57:45 DNF DNF01:00:00 DNF DNF--
DURKIEWICZ Tomasz 237DOM KULTURY JOGIDĘBNO K.STĘSZEWAM2DNF01:40:35 DNF02:31:55 DNF DNF06:38:55 DNF06:38:58 DNF08:35:32 DNF10:06:00 DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Marcin 238TG SOKÓŁ KRAKÓWKRAKÓWM2DNF01:35:54 DNF02:25:07 DNF DNF07:18:59 DNF07:19:04 DNF09:41:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
KASPERSKI Grzegorz 270ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM2DNF01:29:10 DNF02:17:48 DNF DNF06:26:47 DNF06:27:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARA Michał 216KIELCEM2DNF01:33:47 DNF02:22:27 DNF DNF06:28:30 DNF06:28:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCHANIAK Rafał 242AKADEMICKI KLUB GÓRSKI W ŁODZIWARSZAWAM2DNF01:36:52 DNF02:23:03 DNF DNF06:30:26 DNF06:30:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKI Edward 257NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWM3DNF01:47:02 DNF02:44:24 DNF DNF07:29:43 DNF07:30:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWIETZ Tomasz 219IZERSKO NIEDŹWIEDŹSZKLARSKAPORĘBAM2DNF01:44:20 DNF02:41:12 DNF DNF07:30:34 DNF07:30:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZIOŁ Artur 215PORANNY PATROLKRAKÓWM2DNF01:42:55 DNF02:37:29 DNF DNF07:32:00 DNF07:32:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJKOWSKI Mariusz 241POWER TRAININGWARSZAWAM2DNF01:51:46 DNF02:46:40 DNF DNF07:50:16 DNF07:51:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PROKOPIUK Grzegorz 245SZWAGRY DWAWARSZAWAM2DNF01:42:33 DNF02:32:53 DNF DNF08:00:21 DNF08:00:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWINTA Maciej 243WROCŁAWM2DNF02:01:09 DNF02:41:05 DNF DNF08:37:59 DNF08:38:24 DNF DNF DNF DNF00:10:00 DNF DNF--
DERKOWSKA Ewelina 211SZARNOŚ 19M.3K1DNF01:57:25 DNF DNF DNF08:58:47 DNF09:05:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALOSZEK Vlastislav 232RUBEJ TO VOLEČESKÝ TĚŠÍNM2DNF01:30:50 DNF02:12:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLESICKI Konstanty 203KONINM1DNF01:42:42 DNF02:35:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STOLARZ Grzegorz 265NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAM2DNF01:57:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLIMEK Arkadiusz 202WARSZAWAM2DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPALIDISOVÁ Brigita 234RUNFISHTŘINECK2DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 59 wynik(ów)