ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Babia Góra
Dystans/ Distance:
70 km
Zgłoszonych/ Registered:
66
Wystartowało/ Started:
53
Nie ukończyło/ Not finished:
21
Ukończyło/ Finished:
32
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 22,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 22km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 49km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category12
7.8km
13
12km
14
16km
B
22km
     
1SEDLAK Michał 115LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM201:00:2601:28:1802:12:5203:25:05
2BARTYZEL Marek 126ZAWOJAM201:04:5201:34:5802:23:3303:41:15
3KAPROŃ Sebastian 109RAKOWNIAM201:02:4801:33:5202:24:0003:45:52
4BEDNARZ Kuba 153DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM201:07:3401:40:5302:34:3203:59:41
5PYCIA Adam 120KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM301:10:3601:44:2302:38:1903:59:52
6MIKA Andrzej 152JAWORZNOM101:08:4501:41:5902:38:4404:04:14
SALAMAGA Michał 112KIELCEM201:09:57 DNF01:43:42 DNF02:37:46 DNF04:04:50 DNF
GAŁUSZKA Dawid 145ŚWIĘTOCHŁOWICEM101:06:02 DNF01:38:05 DNF02:33:59 DNF04:09:08 DNF
9POŁUBOK Kajetan 156KS ŚCINKATYCHYM201:11:5301:45:3702:40:3504:15:31
10LEKKI Jerzy 164BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM301:10:5201:45:4302:42:0304:17:15
11KOCHANOWSKI Michał 116NIGHT RUNNERSSTASZÓWM101:12:2301:48:3902:49:4004:19:16
12SOWIŃSKI Tomasz 154BIAŁY MIŚSTARY SĄCZM201:16:0801:50:3302:49:5604:22:13
13JEZIORSKI Tomasz 103ŁÓDŹM201:19:3301:56:3702:54:3904:28:32
14NIEMIRO Dominika 146JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK101:17:4301:55:0202:55:1404:29:48
15KANIEWSKI Sebastian 151KOSZALINM201:10:3801:46:1602:48:3004:31:08
16GÓRECKI Marcin 158PACZÓŁTOWICEM101:15:5501:50:5602:49:5504:32:50
17PAJĄK Wojciech 104MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM101:19:1801:56:0402:58:4804:33:29
HARĘŻLAK Krzysztof 108AGB TORFYŁÓDŹM201:10:41 DNF01:45:35 DNF02:48:51 DNF04:33:27 DNF
19BIGAJCZYK Bartosz 123MYSZKÓWM101:20:4101:57:2302:56:0904:34:33
20MIESZKIAN Krystian 106NOWY DWÓR MAZOWIECKIM201:18:2501:55:3602:54:2604:36:18
ULFIK Tomasz 135KATOWICEM201:14:18 DNF01:50:55 DNF02:51:35 DNF04:36:30 DNF
PIWOWAREK Pawel 166LIBIAZM301:15:29 DNF01:54:06 DNF02:55:56 DNF04:36:40 DNF
23PICHETA Magdalena 160ŚNIEŻNE PANTERYWARSZAWAK101:19:0801:56:0503:02:1904:36:50
24WEYNA Bartosz 150GDAŃSKM201:18:3101:56:4502:58:0404:39:28
KOŁODZIEJCZYK Dawid 140KRAKÓWM101:15:51 DNF01:52:57 DNF02:54:35 DNF04:39:47 DNF
26JEZIORSKI Przemysław 100ŁASKM201:19:3501:57:4603:03:2304:47:16
27GRODZKI Sebastian 130KRAKÓWM201:27:3302:07:4603:12:2404:50:17
MESERVY Jay 161LIPTOVSKY MIKULASM101:26:05 DNF02:06:47 DNF03:12:09 DNF04:51:12 DNF
29GUZIK Robert 128PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM201:19:0801:57:1403:02:4004:51:17
MUTRYNOWSKI Piotr 134WROCŁAWM201:24:25 DNF02:03:21 DNF03:07:51 DNF04:55:30 DNF
31KLUKOSZOWSKI Marek 125DRAG85NOWA BIAŁAM101:22:2102:01:3403:07:0504:55:31
32BEZULSKI Łukasz 102KTS DONKIWARSZAWAM101:23:4902:03:2903:10:1704:55:49
33SADOWY Rafał 110SUCHY LASM201:21:2002:01:2503:08:2504:57:41
34NOCOŃ Kamil 141KATOWICEM101:23:0502:03:2203:07:4404:58:30
35JĘDRZEJCZYK Jacek 132KRAKÓWM201:22:2002:01:4403:09:5105:03:05
36ŚLIWIŃSKI Mariusz 165MTU AERO ENGINES POLSKASANOKM101:30:3502:11:4103:19:5105:04:43
JANOWSKA Anna 155DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK201:22:48 DNF02:01:35 DNF03:10:48 DNF05:06:46 DNF
38MAZUREK Dariusz 138FIFARAFA STALOWAWOLASTALOWA WOLAM101:19:0601:59:2403:08:1005:07:01
ZIĘTEK Mariusz 136LUBLINM201:28:48 DNF02:10:51 DNF03:26:45 DNF05:14:11 DNF
40SMOŁA Grzegorz 118APTEKI ZDROWE CENYTARGOWISKOM201:30:3402:14:0703:27:3305:21:12
41KAMUSIŃSKI Jarosław 114STANIĄTKIM101:23:3502:13:4903:27:4905:22:32
LIMKAMUSIŃSKI Grzegorz 111APTEKI ZDROWE CENYSTANIĄTKIM101:30:3102:14:3503:29:4805:24:26
RECZUCH Andrzej 117DYWIZJON 102WROCŁAWM201:25:27 DNF02:05:21 DNF03:17:48 DNF05:24:59 DNF
LANUSZNY Tomasz 137HRMAX ŻORYPALOWICEM201:23:01 DNF02:03:21 DNF03:20:27 DNF05:26:25 DNF
MOSUREK Grzegorz 167KRAKÓWM201:35:16 DNF02:21:01 DNF03:40:20 DNF05:49:41 DNF
ZIELONKA Bogumił 133PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM201:36:32 DNF02:21:34 DNF03:38:10 DNF05:50:26 DNF
MONIAKOWSKI Adam 105BUTTONS TEAMŻARYM201:36:43 DNF02:22:07 DNF03:50:43 DNF06:03:33 DNF
KORUMBEL Artur 142AMBITNI AMATORZYPRZYBYNÓWM201:39:50 DNF02:29:19 DNF04:01:58 DNF06:20:49 DNF
ŻYTNIK Piotr 121BUTTON'S TEAMŻARYM201:36:49 DNF02:24:05 DNF03:50:34 DNF06:26:04 DNF
MIKOŁAJCZYK Jarosław 162ŁÓDŹM101:46:33 DNF02:37:23 DNF04:08:15 DNF06:36:18 DNF
BIAŁOSZEWSKI Tomasz 163POZNAŃM2 DNF DNF DNF07:01:36 DNF
DEMIANIUK Magdalena 148KKMBKOBYŁKAK201:28:56 DNF DNF03:28:15 DNF DNF
DEMIANIUK Piotr 149KOBYŁKAM201:28:55 DNF02:11:56 DNF03:26:53 DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)