ULTRA MARATON 4X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
76.3 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 13.5km | 18km | 23km | 27km | 29km | 37km | 39km | 43.5km | 43.6km | 47.5km | 57km | 62km | 65km | 68.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MK
13.5km
B
18km
K
23km
27km29km37kmB
39km
P2
43.5km
P2
43.6km
B
47.5km
BG
57km
M
62km
B
65km
M
68.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
76.3km
Czas
brutto
76.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                     
1KOPCEWICZ Tomasz 11STAWIGUDAOpen M1M 101:23:3102:13:3102:37:3802:50:0203:29:0606:24:1906:56:4207:01:5808:15:5609:25:0810:36:1011:16:3311:40:1700:30:0012:54:34.1012:54:34.10 9:456.1
2SWAŁDEK Sebastian 22KRAKÓWOpen M2M 201:29:4202:22:0602:49:3103:02:1003:40:1305:18:0806:28:1207:14:5207:20:5208:35:2911:05:3111:54:3712:23:3513:11:12.8013:11:12.80+00:16:3810:225.8
3FIDELUS Jacek 5WCHSZTBRZESKOOpen M3M 301:35:2202:26:0102:55:2903:09:1503:46:2106:22:0606:57:0707:02:3108:17:2209:29:0210:36:3011:33:2112:05:0400:30:0013:15:47.1513:15:47.15+00:21:1310:026
4KIJANKA Artur 10ZIELONKIOpen M4M 401:34:5202:18:4303:04:0404:00:3505:31:4006:48:4207:45:4507:50:2909:03:3110:26:4611:34:3312:27:5913:09:0314:08:24.0514:08:24.05+01:13:4911:075.4
5CZOSNOWSKI Tomasz 3IB TEAMGLIWICEOpen M5M 501:48:5202:51:1803:21:5603:40:2904:22:4505:53:1607:17:1608:09:0408:16:1909:44:2011:09:2712:24:3613:19:2413:45:1614:37:00.6014:37:06.60+01:42:3211:295.2
6MIESZKIAN Krystian 14NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen M6M 601:54:2703:03:3203:37:0803:51:1804:33:3606:20:5407:49:5708:44:1909:01:0010:35:0013:01:2113:53:2214:19:1315:05:37.4015:05:37.40+02:11:0311:525.1
7PAJĄK Wojciech 19MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAOpen M7M 701:41:0902:38:0403:10:2003:25:4804:06:2605:52:5807:13:2708:11:0108:18:5209:44:0511:16:3312:33:0213:34:3914:18:5415:22:29.9015:22:36.95+02:28:0212:055
8MIKRUT Remigiusz 15CHEŁMNOOpen M8M 801:48:3702:51:4603:31:1603:50:5604:34:3606:21:0407:49:5408:51:2109:10:0010:32:2311:51:2813:01:0513:54:1514:33:2615:37:32.3015:37:42.70+02:43:0812:174.9
9CZAJKA Karol 2BIEGAJĄCY ŚWIDNIK: AKTYWNY KRĘPIEC! BSB FILIA LUBLINKRĘPIECOpen M9M 901:41:5102:40:2203:13:3303:28:2304:12:2406:07:2207:43:2808:46:4808:54:3010:32:3012:04:1013:24:1614:16:5214:54:1315:57:35.6515:57:35.65+03:03:0112:334.8
10ARKUSZYŃSKI Paweł 1TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M10M 1001:47:5502:54:3903:37:3003:55:3504:42:3606:36:3608:14:0109:15:0109:22:3810:56:2113:37:0014:37:2215:21:0216:27:39.3016:27:51.70+03:33:1712:564.6
Znaleziono 10 wynik(ów)