ULTRA MARATON 4X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2020-08-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
76.3 km
Zgłoszonych:
15
Wystartowało:
15
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
15
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 18km | 23km | 27km | 29km | 37km | 39km | 43.5km | 43.6km | 47.5km | 57km | 62km | 65km | 68.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Krowiarki
13.5km
P3_Babia
18km
P2_Krowiarki
23km
P_4
27km
P_5
29km
P_9
37km
P3_Babia
39km
P4_Bufet
43.5km
P4_Bufet
43.6km
P3_Babia
47.5km
P5_BaraniGron
57km
P5_Markowe
62km
P3_Babia
65km
P5_Markowe
68.5km
Czas
netto
76.3km
Czas
brutto
76.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                     
1KANSY Sebastian 10KATOWICEOpen M1M 100:00:1201:18:4902:06:1602:34:2803:12:0103:31:0906:05:0206:47:5106:47:5308:09:5009:27:0210:33:1311:18:2811:46:2012:26:52.9512:27:05.50 9:476,1
2SOWA Łukasz 37KATOWICEOpen M2M 200:00:0201:24:3302:14:5502:44:1703:22:0903:41:1106:18:1807:02:2607:02:2808:24:5509:34:4710:36:0411:23:4811:50:4912:33:06.4012:33:08.75+00:06:039:526,1
3STACH Paweł 28#AMBASADORZYFBKRZESZOWICEOpen M3M 300:00:0101:25:4502:13:2502:46:4203:25:2903:46:3706:24:3307:12:1007:12:1608:36:0509:48:1010:54:4111:40:3612:11:4112:51:53.4512:51:55.20+00:24:4910:065,9
4PADEWSKI Artur 19TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOOpen M4M 400:00:0201:32:0002:24:1702:53:1903:31:2703:50:2806:23:2507:06:1207:06:1308:33:1409:44:4310:59:1111:46:3612:13:1513:15:10.6013:15:13.15+00:48:0710:255,8
5KIJANKA Artur 12ZIELONKIOpen M5M 500:00:0101:24:5402:18:2202:50:2803:26:3803:46:0206:22:3007:07:3907:07:4308:31:2310:02:3011:04:5711:54:0012:29:2113:22:33.5513:22:34.80+00:55:2910:315,7
6PUDŁO Mateusz 23BULBULATOR BUL BULWARSZAWAOpen M6M 600:00:0701:28:5002:23:3302:52:0903:34:3803:59:0807:00:1607:47:2107:47:2609:16:5310:38:2811:53:1612:48:2013:15:3413:57:56.4013:58:03.60+01:30:5810:585,5
7MORAWA Mateusz 36LACHO TEAMKRAKÓWOpen M7M 700:00:0301:33:5402:23:5602:52:5803:33:0403:52:3406:36:4607:25:2607:25:3009:12:3210:38:3011:53:1612:50:2513:29:0914:14:08.1014:14:11.35+01:47:0511:115,4
8NIEDZIELSKI Robert 18ACAR TEAM/VEGE RUNNERSKRAKÓWOpen M8M 800:00:0301:30:4002:28:1003:03:5403:45:3404:08:4807:02:0607:51:2807:51:3709:17:3410:40:4211:50:3412:43:1413:19:2214:14:48.9514:14:51.95+01:47:4611:125,4
9WYRODEK Jakub 32TURBOPTYSIENOWA RUDAOpen M9M 900:00:1401:36:4502:32:5303:05:5203:46:4904:08:2506:50:0607:36:2207:36:2309:05:2810:23:2611:41:4212:38:1013:28:1014:44:42.4014:44:57.10+02:17:5111:355,2
10PRZYBYŁ Zbigniew 21SZURKOWOMOSINAOpen M10M 1000:00:1101:24:1002:12:1702:45:0403:25:1303:44:3506:15:5407:10:0907:10:1608:41:1910:05:2811:41:5312:38:1613:28:1714:44:45.3514:44:57.30+02:17:5111:355,2
11SKRABURSKI Piotr 26GDAŃSKOpen M11M 1100:00:0701:51:4903:00:1503:43:4604:27:5104:50:1807:37:5108:27:0008:27:0709:55:5311:25:5512:39:5013:34:4114:12:0015:08:22.0515:08:30.00+02:41:2411:545,0
12SOWIK Marcin 27TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M12M 1200:00:0601:37:3202:35:5803:11:3803:56:0004:23:0107:32:2508:25:3708:25:4010:00:2511:28:1412:44:3913:38:3814:14:5015:14:51.9515:14:58.90+02:47:5311:595,0
13DULAK Wojciech 38BYTOMOpen M13M 1300:00:0601:52:1402:59:5803:36:2504:21:1404:45:0807:53:1208:46:3008:46:3510:32:5611:53:5813:00:0813:54:3714:29:4515:28:11.9515:28:18.15+03:01:1212:094,9
14ZIELIŃSKI Przemysław 35RADOMSKOOpen M14M 1400:00:1001:41:3702:41:1203:13:4604:02:2904:26:1307:45:5508:38:2308:38:3110:36:1911:59:2713:14:5114:13:0514:48:0915:43:03.8015:43:13.90+03:16:0812:214,9
15JUSZKO Krzysztof 8WARSZAWAOpen M15M 1500:00:0301:51:4202:59:4103:36:5904:24:1504:48:0108:05:0609:00:1509:00:2010:55:5412:27:0513:46:1414:48:2315:23:3616:24:15.3516:24:18.55+03:57:139:356,3
Znaleziono 15 wynik(ów)