ULTRA SGS 54KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Karłów
Dystans:
54 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
495
Nie ukończyło:
58
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.3km | 22.1km | 32.8km | 39.9km | 46.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzechy
13.3km
Czechy
22.1km
Pasterka
32.8km
Parking
39.9km
Skaly
46.7km
Czas
netto
53.6km
Czas
brutto
53.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GORCZYCA Bartosz 8grupaluktrans.plSKOŁYSZYNM-201M 100:00:0301:10:3901:59:4502:49:4803:34:5304:16:0804:54:10.4004:54:14.05 5:2910.9
2WITEK Andrzej Władysław 575140minut.pl / Wrocławskie ItenWROCŁAWM-202M 200:00:0301:10:4001:59:4502:49:4403:32:0004:13:2905:00:02.8505:00:06.65+00:05:525:3510.7
3JABŁOŃSKI Artur 1Dream RunWARSZAWAM-301M 300:00:0201:10:5102:03:4703:04:3403:54:5504:37:5305:21:11.8505:21:14.30+00:27:005:5910
4SMOLIS Ivo 319OPOLEM-302M 400:00:1101:14:5502:10:0103:05:2003:56:0104:41:5805:26:50.6005:27:01.80+00:32:476:059.8
5JABŁOŃSKI Tomasz 532WROCLAWM-401M 500:00:0201:10:5002:05:5703:09:0304:07:5804:56:1305:43:29.5505:43:32.00+00:49:176:249.4
6MAJER Janusz 6TOPOLÓWM-402M 600:00:0201:15:4502:14:1003:15:5404:10:5404:58:2505:43:58.9005:44:01.15+00:49:476:259.3
7GUTT Piotr 585PORONINM-203M 700:00:0001:15:3202:12:2703:12:3304:09:4304:56:2105:44:17.3005:44:17.30+00:50:036:259.3
8KROSNY Sebastian 452STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWM-303M 800:00:0401:14:1502:11:5503:13:0804:09:0304:58:1705:50:54.7505:50:59.05+00:56:456:329.2
9STYCZEŃ Piotr 406CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYM-304M 900:00:0401:14:1902:14:1203:16:1104:14:5005:05:5005:52:43.3505:52:48.10+00:58:346:349.1
10GONCZARENKO Jarek 117ŻYWIECM-305M 1000:00:0301:13:4002:10:1703:11:4504:09:3805:00:3005:53:40.8505:53:44.05+00:59:306:359.1
11LISAK Krzysztof 493XS sport nutritionOTWOCKM-306M 1100:00:0301:16:0902:15:2203:18:5004:20:5805:11:0506:02:17.3006:02:20.50+01:08:066:458.9
12WINIARSKA Katarzyna 2Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLK-301K 100:00:0301:21:5302:25:0603:29:3504:27:3005:15:4806:03:04.9006:03:08.70+01:08:546:468.9
13SZAPORÓW Łukasz 285Infinity-GymPROSZOWICEM-307M 1200:00:0501:18:4402:18:1503:22:5304:22:4305:13:4206:03:45.2506:03:51.20+01:09:376:478.8
14ŻYTO Maciej 96PRUSZKÓWM-403M 1300:00:0701:22:2402:25:1103:31:4704:28:0205:18:1906:07:26.2006:07:33.35+01:13:196:518.8
15TOPOLSKI Marcin 244Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM-404M 1400:00:0701:21:2802:24:2803:28:3704:27:3105:16:0406:08:35.9006:08:43.20+01:14:296:528.7
16GÓRAL Grzegorz 472hej hej guralu!KRAKÓWM-308M 1500:00:0201:20:2302:24:2503:31:1804:34:0305:24:0406:09:24.3006:09:26.90+01:15:126:538.7
17SKROBAŁA Dariusz 408BOLECHOWOM-405M 1600:00:0501:20:0902:23:5203:29:5204:28:4105:19:4206:09:21.6006:09:27.45+01:15:136:538.7
18KORPALSKI Tomasz 240Biegaj z głowaGDAŃSKM-309M 1700:00:0601:21:3202:25:1403:29:0204:29:0705:20:5506:11:09.7506:11:16.30+01:17:026:558.7
19ŁUŻYŃSKI Tomasz 351TT SzczecinSZCZECINM-406M 1800:00:0301:19:0902:26:1503:34:2304:35:2005:26:1106:15:19.4506:15:22.95+01:21:087:008.6
20STAŃCZAK Marcin 426TKKF PłockGRABINAM-407M 1900:00:0401:24:5102:32:1903:40:3004:40:0605:29:2206:16:11.1506:16:15.85+01:22:017:018.5
21MYSZCZYSZYN Łukasz 233Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3010M 2000:00:0601:23:0402:30:2003:36:0004:36:2805:29:0406:20:34.1006:20:40.10+01:26:267:068.5
22MAJER Ewa 4DOBCZYCEK-302K 200:00:0401:23:2102:30:1303:34:4904:30:5805:33:4906:22:55.5506:22:59.85+01:28:457:088.4
23KOSZYK Daniel 399Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM-3011M 2100:00:0201:22:0202:26:4703:37:4904:40:0505:32:1006:23:52.1506:23:54.60+01:29:407:098.4
24BĄK Jarek 382Zabiegany WołominSTARE LIPINYM-408M 2200:00:2401:28:3302:36:0903:43:0804:44:3105:34:1106:25:06.0506:25:30.05+01:31:167:118.4
25NERS Maciek 57KingrunnerWARSZAWAM-409M 2300:00:1201:27:3002:33:2503:41:1304:41:2505:35:3706:27:19.7506:27:32.55+01:33:187:138.3
26MAGALSKI Tomasz 73KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM-3012M 2400:00:3801:23:3202:30:5403:38:3804:41:3405:39:2906:30:55.1506:31:33.20+01:37:197:178.2
27DĄBROWICZ Jakub 221KOMORNIKIM-3013M 2500:00:2001:22:5402:30:2803:40:0904:44:2905:38:3506:32:16.1506:32:37.05+01:38:237:198.2
28SAJEWSKI Przemek 168Białostocka Sekta BiegacztBIAŁYSTOKM-4010M 2600:00:0401:22:0102:31:1503:43:2104:48:0505:40:3706:32:47.4506:32:51.75+01:38:377:198.2
29KUŚMIDER Jakub 539przemyski klub biegaczaPIKULICEM-3014M 2700:00:0701:29:5402:42:0903:54:4304:53:2505:47:0706:33:01.9506:33:09.90+01:38:557:198.2
30KUŹNIAK Filip 62KW KRAKÓWKATOWICEM-4011M 2800:00:0401:20:1802:25:1503:36:2604:42:1805:38:4006:33:42.0006:33:46.45+01:39:327:208.2
31SZUBA Tomasz 528WROCŁAWM-204M 2900:00:0601:26:3002:39:1803:51:2504:55:1805:46:4106:36:07.3006:36:13.85+01:41:597:238.1
32NIEZGÓDKA Tomasz 557FaktoringEkspert.plWROCŁAWM-4012M 3000:00:0501:25:4402:36:0603:47:5504:54:5905:47:2506:37:02.9506:37:08.05+01:42:547:248.1
33MAZURKIEWICZ Jerzy 91WROCŁAW (WROCŁAW-STARE MIASTO)M-3015M 3100:00:0601:22:2802:31:0703:42:2704:48:3305:46:4806:38:18.4006:38:25.35+01:44:117:258.1
34WOLUSZEWSKI Remigiusz 591TORUŃM-3016M 3200:00:0401:19:4602:27:2703:36:1904:42:2605:41:4406:38:35.8506:38:39.85+01:44:257:268.1
35BRZOZOWSKI Jacek 90OPOLEM-4013M 3300:00:1201:28:0102:41:0803:45:4404:49:4105:46:4006:38:39.7006:38:51.75+01:44:377:268.1
36KAPELAN Anna 433Fitness z Pasją/ PKBPRZEMYŚLK-303K 300:00:0701:30:5602:41:3903:53:1904:56:5005:48:2106:39:32.2506:39:39.50+01:45:257:278
37PAWŁOWSKI Tomasz 126Team PleszewDOBRZYCAM-4014M 3400:00:0601:25:5402:34:3603:43:2304:49:3405:44:5306:41:52.1506:41:58.70+01:47:447:298
38KUBACZ Norbert 584BIEGAM NATURALNIEWARSZAWAM-4015M 3500:00:0501:21:1502:30:2903:43:4104:55:3505:53:2106:42:19.3506:42:25.30+01:48:117:308
39WICHŁACZ Paweł 282KB Maniac PoznańSZRENIAWAM-3017M 3600:00:1601:26:2302:35:0103:48:1604:53:1505:51:1306:43:16.9506:43:33.50+01:49:197:318
40WALESKA Nico 32LUBOSZYCEM-205M 3700:00:0501:27:1502:37:2503:46:4804:52:1805:49:2606:43:47.4506:43:52.75+01:49:387:318
41KOCIUBA Przemysław 293TT SzczecinSZCZECINM-3018M 3800:00:2301:24:5202:34:4903:46:5604:52:5605:48:2506:45:33.0006:45:56.25+01:51:427:337.9
42BADOWSKI Jerzy 10Tri AmigosPIASECZNOM-4016M 3900:00:1001:28:4502:37:4903:47:5104:50:5005:50:2506:46:04.3006:46:14.30+01:52:007:347.9
43PRZEBINDA Anna 522KRAKÓWK-201K 400:00:0001:28:1102:39:2403:54:3405:00:1505:55:0006:47:11.7506:47:11.75+01:52:577:357.9
44BARTOSZEWSKI Grzegorz 326Litwin Triathlon TeamDŁUGOŁĘKAM-4017M 4000:00:4801:25:3902:35:2403:47:3804:55:4505:51:1606:48:17.4506:49:05.90+01:54:517:377.9
45BUCZEK Bartłomiej 127WROCŁAWM-3019M 4100:00:0801:22:5202:37:3003:58:4605:02:1705:56:3906:51:39.2506:51:47.95+01:57:337:407.8
46KALINOWSKI Łukasz 83WARSZAWAM-3020M 4200:00:1101:26:5402:38:3903:49:3904:58:0005:54:4306:52:45.6506:52:56.80+01:58:427:427.8
47SZCZYRBOWSKI Michał 299yoobee.plRYBNIKM-3021M 4300:00:2201:26:1902:38:4703:53:3905:03:2005:59:3606:54:50.6506:55:13.00+02:00:587:447.8
48JAKUBCZAK Karol 432RunedaWEJHEROWOM-3022M 4400:00:0501:26:2402:39:0503:54:4705:05:2606:00:0706:55:11.2506:55:16.35+02:01:027:447.7
49SOKOŁOWSKI Marcin 355MOSINAM-3023M 4500:00:2301:26:2002:35:1303:46:2704:53:1505:51:3806:55:02.2006:55:25.95+02:01:117:447.7
50BEDNARZ Sebastian 85OTM.bOTMUCHÓWM-4018M 4600:00:1201:31:5102:44:0403:57:1405:04:0406:00:3006:55:30.7506:55:43.20+02:01:297:457.7
51MIODUSZEWSKI Mateusz 98UKAWARSZAWAM-4019M 4700:00:1201:28:0002:40:4603:58:0205:08:4906:06:5406:59:20.6506:59:32.70+02:05:187:497.7
52MICHALSKI Piotr 201WROCŁAWM-3024M 4800:00:0901:29:5602:40:4403:56:0105:05:2606:03:2207:00:32.5007:00:41.70+02:06:277:507.6
53ZATOŃ Cezary 41TriActiv RidleyWROCŁAWM-3025M 4900:00:0701:21:4702:29:2703:45:2005:01:2206:02:0607:00:52.1507:00:59.60+02:06:457:517.6
54NIERADA Marcin 218KATOWICEM-3026M 5000:00:2401:34:4802:47:3404:00:4305:09:1606:06:4007:00:42.4507:01:06.45+02:06:527:507.6
55GRZEBIELUCH Łukasz 572RYBNIKM-3027M 5100:00:3501:31:2302:48:4504:03:5305:11:4106:08:2407:01:43.6507:02:19.55+02:08:057:527.6
56DUDEK Krzysztof 121Strzegomska dwunastkaUDANINM-4020M 5200:00:4201:34:1802:43:3703:57:3605:08:0106:08:2607:03:12.7507:03:54.80+02:09:407:537.6
57BISOWSKI Mariusz 276KOBYŁKAM-4021M 5300:00:0801:31:2102:45:4704:01:1305:11:5106:08:4007:04:55.5507:05:04.25+02:10:507:557.6
58KOWALSKI Andrzej 313WROCŁAWM-501M 5400:00:2201:29:4102:42:4303:56:5705:08:0206:07:0007:06:24.2507:06:47.00+02:12:327:577.5
59KOWALCZYK Paweł 241KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4022M 5500:00:0101:27:3702:40:5903:56:3505:06:4006:07:0807:06:49.6507:06:51.30+02:12:377:577.5
60ZIĘTERSKI Robert 524EBIEGI.PLKŁODZKOM-4023M 5600:00:1301:30:0002:44:1604:04:3005:16:3706:13:0207:07:18.1507:07:31.80+02:13:177:587.5
61FUDALEJ Piotr 552TG Sokół ZakopaneKOŚCIELISKOM-4024M 5700:00:0101:26:1602:40:0003:55:4105:05:3006:07:0107:07:51.6507:07:53.20+02:13:397:587.5
62WALCZAK Patryk 111xRunnersKONINM-3028M 5800:00:0101:29:5802:50:3604:04:0005:19:0806:14:1907:08:09.2007:08:11.00+02:13:567:597.5
63ORZECHOWSKI Damian 291Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWM-3029M 5900:00:1701:36:1502:52:2204:05:3805:13:4306:10:3107:08:05.9007:08:23.15+02:14:097:597.5
64KACZMAREK Szymon 160podrozejozina.plPOZNAŃM-3030M 6000:00:3301:39:1902:54:0704:06:4805:13:3306:11:0607:08:09.4007:08:43.05+02:14:297:597.5
65DOROSZ Marek 527KB ManiacTULCEM-502M 6100:00:0901:35:4502:52:0504:05:3205:13:3006:11:4107:08:41.5007:08:51.10+02:14:377:597.5
66SIKORA Michał 75PUŁAWYM-4025M 6200:00:1301:29:0502:44:5404:04:2805:19:3306:21:0707:11:54.1507:12:07.15+02:17:538:037.4
67FUTYMA Daniel 456KRAKÓWM-4026M 6300:00:1901:33:4302:48:2104:04:0305:14:1106:12:4507:12:48.3007:13:07.45+02:18:538:047.4
68KOSSOWICZ Krzysztof 359TATA BIEGAPIECHOWICEM-4027M 6400:00:1401:33:4702:48:0504:04:0505:14:1806:13:5207:13:11.6007:13:25.70+02:19:118:047.4
69MACULEWICZ Mateusz 192Multipower Polska TeamGDYNIAM-4028M 6500:00:0401:20:3202:30:4303:43:1105:02:2806:08:0107:13:58.7007:14:02.80+02:19:488:057.4
70MADOŃ Rafał 131POZNAŃM-3031M 6600:00:0901:28:5002:43:2304:01:4905:10:2006:11:3607:14:05.6507:14:14.80+02:20:008:057.4
71GAJLUSZ Dawid 123biegiem po marzenia TEAMOLEŚNICAM-3032M 6700:00:1301:26:1002:42:3203:56:1305:08:0106:12:2007:14:14.3007:14:27.60+02:20:138:067.4
72ROPELEWSKI Tomek 66Zgrupka TeamPOZNAŃM-206M 6800:00:1001:25:4802:41:2104:00:5405:13:0206:14:2207:15:04.0007:15:14.35+02:21:008:077.4
73KRYM Katarzyna 93Night Runners WrocławSMOLECK-401K 500:00:0701:35:4602:57:0804:16:4605:22:4306:18:5007:15:33.5507:15:41.00+02:21:268:077.4
74KULESZA Artur 132Beskidzka 160DĘBOWIECM-503M 6900:00:0501:30:0402:39:3103:53:1405:08:1406:12:3107:18:07.8007:18:13.65+02:23:598:107.3
75WÓJCIK Małgorzata 169WIĄZOWNAK-402K 600:00:0601:35:2002:54:0204:15:2605:27:0206:24:5007:19:54.9007:20:01.45+02:25:478:127.3
76GRODZKI Tomasz 366Ultras z nad morzaDARŁOWOM-4029M 7000:00:4001:40:5702:52:4604:06:3105:14:4406:16:1907:19:23.1507:20:03.70+02:25:498:117.3
77ZYDROŃ Tymoteusz 136KRAKÓWM-4030M 7100:00:1001:38:0302:57:0904:15:2605:27:3606:25:5907:20:30.0507:20:40.90+02:26:268:137.3
78WIKTOROWICZ Tomasz 340WARSZAWAM-4031M 7200:00:1201:27:2302:42:2504:00:4705:16:5506:20:2107:21:00.5007:21:12.65+02:26:588:137.3
79KRÓL Marcin 592OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIE M-4032M 7300:00:1201:33:4202:45:4204:04:5505:21:1306:22:1707:21:07.0007:21:19.05+02:27:058:137.3
80JUKIEL Tomasz 439BORNHOLM RUNNERSGDYNIAM-3033M 7400:00:2501:31:3902:48:1804:07:2505:22:0406:23:0007:20:56.0007:21:21.25+02:27:078:137.3
81MAJEWSKA Joanna 462RUN PGE ObrótRZESZÓWK-403K 700:00:0301:37:0802:57:3404:16:4905:28:5306:24:0407:21:24.6007:21:27.65+02:27:138:147.3
82WOJCIECHOWICZ Jacek 14www.studiotancapasja.plKOSZALINM-4033M 7500:00:0401:28:0802:46:1404:05:4705:20:1906:23:1907:21:29.5007:21:34.10+02:27:208:147.3
83WOŁCZEK Przemysław 51Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM-4034M 7600:00:2501:32:3602:44:2904:01:4105:17:1506:22:1807:23:41.7507:24:06.95+02:29:528:167.2
84PUCEK-MIODUSZEWSKA Ola 86KingrunnerWARSZAWAK-404K 800:00:1201:36:5402:54:3604:11:0905:22:3406:23:0907:24:36.5007:24:49.15+02:30:358:177.2
85KOPACZEWSKI Tomasz 374KRAKOWM-504M 7700:00:2201:40:2802:59:5104:17:0905:27:2606:24:1007:26:20.4507:26:43.05+02:32:298:197.2
86TUSZYŃSKI Zygmunt 431PGE RUN ObrótRZESZÓWM-3034M 7800:00:0301:31:5802:53:1704:14:5705:29:2806:30:0007:26:43.0007:26:46.65+02:32:328:207.2
87ROSZYK Przemek 31Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-4035M 7900:00:0601:28:0702:42:3604:03:5805:19:4506:25:0207:26:45.0507:26:51.30+02:32:378:207.2
88ZAŁUSTOWICZ Maciej 35Biegiem po marzenia TEAMWROCLAWM-3035M 8000:00:1301:33:2602:54:1404:14:1705:29:4206:29:5207:26:43.6507:26:57.25+02:32:438:207.2
89STROBIN Filip 384KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3036M 8100:00:4101:42:2202:56:4204:13:4305:25:4106:27:1707:26:38.5507:27:20.00+02:33:058:197.2
90HUMERSKI Piotr 246GOŹDZICHOWOM-3037M 8200:00:4401:31:3902:52:0404:08:1605:21:4406:24:4407:27:57.4507:28:42.05+02:34:288:217.2
91HAMROL Piotr 220ZŁOTNIKIM-4036M 8300:00:3101:33:4602:55:1704:12:5705:25:2906:28:3707:28:40.3007:29:11.30+02:34:578:227.2
92POTOCKI Michał 275OPOLEM-3038M 8400:00:2901:40:2303:00:1504:23:2205:34:0206:31:0707:29:02.0007:29:31.65+02:35:178:227.2
93STĘŻYCKI Mariusz 536Żary Runners TeamŻARYM-4037M 8500:00:5101:32:1402:52:2804:12:2705:26:2706:30:1207:28:47.9507:29:39.60+02:35:258:227.2
94BALWIERCZAK Piotr 140Hercog Running TeamWROCŁAWM-207M 8600:00:0601:28:0102:52:1804:10:2605:22:4606:24:1507:29:58.7507:30:05.60+02:35:518:237.1
95KOWALIK Marcin 525RUN PGE ObrótRZESZÓWM-3039M 8700:00:0301:31:5002:50:5804:14:5305:29:1106:29:5307:30:04.1507:30:07.35+02:35:538:237.1
96KUCA Szymon 468OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3040M 8800:00:0501:35:1902:55:1704:15:2405:26:2606:28:5207:31:28.2007:31:33.85+02:37:198:257.1
97KAPA Tomasz 324#CZELADZBIEGACZELADŹM-3041M 8900:00:4701:31:1002:44:3503:58:2305:20:4106:22:4207:30:56.9507:31:44.55+02:37:308:247.1
98PRZYDRÓŻNY Konrad 264ŚMIGIELM-208M 9000:00:4401:38:1302:55:2504:15:4505:26:2506:28:3907:31:47.5507:32:32.00+02:38:178:257.1
99SZYMAŃSKA Brygida 273STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-202K 900:00:4201:41:2203:00:2004:15:5505:30:0506:29:4807:32:19.2507:33:02.20+02:38:488:267.1
100KANIA Marian 573LedwoZipiaRYBNIKM-4038M 9100:00:3501:40:0503:00:1804:18:2705:32:4506:33:5307:33:18.8507:33:54.35+02:39:408:277.1
101ZIMNY Tomasz 307SZCZECINM-601M 9200:00:1801:38:2402:59:2904:17:5305:32:2506:32:0707:33:51.1007:34:09.25+02:39:558:287.1
102PIETRZYK Dariusz 348Biegający ŚwidnikMEŁGIEWM-4039M 9300:01:1401:41:3903:00:4604:18:1205:32:5106:33:2107:33:23.9507:34:38.90+02:40:248:277.1
103KUCIAK Bartosz 296KROSNOM-3042M 9400:00:1101:31:1302:50:4704:14:3505:33:1406:34:3507:34:58.2507:35:09.70+02:40:558:297.1
104SZCZEPANIK Robert 162DZIERŻONIÓWM-4040M 9500:00:1101:31:5702:53:2804:12:0005:33:5206:34:2607:35:32.6507:35:44.20+02:41:308:297.1
105URBANCZYK Radek 511KRAKOWM-4041M 9600:00:3101:40:1903:05:5204:24:5305:35:0206:36:2707:37:08.2507:37:40.20+02:43:268:317
106WANŻEWICZ-UZNAŃSKA Agnieszka 579KS RunSkiDUSZNIKI ZDRÓJK-405K 1000:00:3101:36:0502:48:3804:11:1405:28:3406:32:1307:37:10.1007:37:41.30+02:43:278:317
107LEWANDOWSKI Łukasz 267PIASECZNOM-3043M 9700:00:1201:33:5802:54:2804:16:2805:30:3406:32:3907:37:33.9007:37:46.10+02:43:328:327
108CHLASTA Jacek 368SZCZECINM-3044M 9800:00:4401:38:4402:56:2704:13:0905:28:5506:34:0607:37:24.9507:38:09.10+02:43:558:327
109RUSZCZEWSKI Andrzej 110Vege RunnersWARSZAWAM-3045M 9900:00:1901:34:3902:57:2404:11:3205:30:2606:35:4907:38:54.0507:39:13.75+02:44:598:337
110SUDER Piotr 345SZCZECINM-4042M 10000:00:4201:38:1402:58:2104:20:3105:34:4506:41:1407:38:58.9507:39:41.25+02:45:278:337
111KAŁUŻA Arkadiusz 40Inzynieria BieganiaBIERUNM-4043M 10100:00:1201:38:4203:01:5504:21:3405:36:1506:40:5607:40:33.6007:40:46.45+02:46:328:357
112FILUT Łukasz 521POZNAŃM-3046M 10200:00:0501:33:4402:53:1704:14:2005:32:5406:36:4807:40:48.7007:40:54.00+02:46:398:357
113KÓŁKIEWICZ Jakub 568DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM-3047M 10300:00:1401:25:3902:31:0603:39:4304:57:3606:11:5607:40:56.4507:41:10.70+02:46:568:357
114JELSKI Dariusz 109Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-4044M 10400:00:3601:44:3403:08:0204:27:1305:41:4606:44:0407:41:48.9007:42:25.15+02:48:118:367
115RUTA Paweł 213Petarda BonczykaWROCŁAWM-4045M 10500:00:2801:42:2603:01:5004:20:3205:33:3906:37:5807:43:06.0007:43:34.45+02:49:208:386.9
116MAJ Sławomir 488Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM-4046M 10600:00:2601:34:4302:52:1104:13:2405:33:5406:43:5607:43:47.1007:44:13.60+02:49:598:396.9
117SZPINDA Sebastian 530BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM-4047M 10700:00:2201:32:4002:43:4204:01:4905:25:3706:39:0207:44:49.9507:45:12.55+02:50:588:406.9
118JACHYMSKI Krzysztof 138Vege RunnersFRECHENM-3048M 10800:00:2201:30:5602:48:4104:08:5105:29:3406:37:1007:45:21.2507:45:43.60+02:51:298:406.9
119WOŁOSZYN Konrad 200Adrenalina TeamSZCZECINM-4048M 10900:00:0501:26:0902:39:4904:05:1005:27:0406:41:5907:46:50.8507:46:56.50+02:52:428:426.9
120WOJCIECHOWSKI Andrzej 44KB Maraton TurekTUREKM-4049M 11000:00:1101:42:1103:05:4004:25:3305:38:1806:38:1807:46:48.8007:47:00.45+02:52:468:426.9
121GIERSZEWSKI Jarosław 423ZAŁOGA GCIECHOCINEKM-4050M 11100:00:2301:41:1603:05:0704:23:0605:39:3406:44:2307:46:54.1007:47:17.65+02:53:038:426.9
122RYBARCZYK Kamil 37ŁÓDŹM-3049M 11200:00:1801:38:4003:00:1704:25:3305:43:5706:46:4907:48:08.2007:48:26.50+02:54:128:446.9
123PĘCZEK Dariusz 295Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4051M 11300:00:0601:33:4502:54:1504:21:4205:40:2506:44:4907:48:46.7007:48:53.65+02:54:398:446.9
124NOWICKI Zbigniew 42Tri AmigosGAŁKÓW MAŁYM-4052M 11400:00:0901:36:4703:02:2204:25:3705:42:0306:46:3407:49:13.4007:49:23.30+02:55:098:456.9
125SŁONAWSKI Łukasz 387PegazPIASECZNOM-3050M 11500:00:5401:46:4503:18:0304:35:4205:48:1106:48:4207:48:59.5507:49:53.80+02:55:398:446.9
126MAKOLA Marek 302Na szczycie góryWARSZAWAM-3051M 11600:00:4301:47:1003:09:4704:31:4705:45:4507:49:12.2507:49:55.40+02:55:418:456.9
127RODAK Zbigniew 322Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM-3052M 11700:00:2401:32:4702:56:0604:21:1905:39:5706:47:4107:50:11.6007:50:36.35+02:56:228:466.8
128GĄSIOROWSKI Olek 569Drużyna SzpikuZIELONA GÓRAM-4053M 11800:00:1501:39:0803:08:1004:29:5805:50:0806:51:4407:50:32.3007:50:47.90+02:56:338:466.8
129MATWIEJCZYK Gabriel 453No sam nie wiemWARSAWM-3053M 11900:00:0801:35:3103:01:5304:31:4305:48:5506:51:4207:51:23.0507:51:31.20+02:57:178:476.8
130MARCZAK Krzysztof 466Stare Babice BiegająSTARE BABICEM-209M 12000:00:2601:36:5802:57:2204:21:2505:38:1106:44:3907:51:05.2507:51:31.65+02:57:178:476.8
131DURA Przemysław 243Dobczycki Klub BiegaczaKRAKÓWM-3054M 12100:00:1401:37:4902:59:3204:22:5305:42:0106:48:1907:51:35.8507:51:49.95+02:57:358:476.8
132ANUSZ Adam 154Żarów BiegaIMBRAMOWICEM-3055M 12200:00:3101:32:2402:45:1204:07:4805:32:1506:41:3007:51:35.1007:52:06.25+02:57:528:476.8
133GUCWA Mirosław 195Tymczasem.inOPOLEM-4054M 12300:00:2801:41:3003:07:1204:30:2705:46:5606:49:3807:51:54.8507:52:23.10+02:58:098:486.8
134VONDRÁČKOVÁ Marketa 389Norská Móda Pec pod SněžkouTRUTNOVK-406K 1100:00:1901:37:0403:03:3304:27:4405:46:3806:48:4807:52:11.8007:52:30.90+02:58:168:486.8
135JAMROZIAK Grzegorz 116KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM-3056M 12400:00:3901:35:2002:55:4504:17:4505:36:0906:41:3907:52:16.4007:52:55.55+02:58:418:486.8
136SIELECKI Szymon 122KAMIONKIM-4055M 12500:00:1801:40:0103:03:2704:28:0405:48:3306:53:3907:53:03.2507:53:21.55+02:59:078:496.8
137ZIELIŃSKA Iwona 147GDAŃSKK-407K 1200:00:2501:41:2703:09:5304:32:2305:47:2306:49:5707:54:12.6007:54:38.25+03:00:248:506.8
138PANEK Krzysztof 547POZNAŃM-4056M 12600:00:3501:40:0203:01:3704:22:2705:42:5406:52:1807:54:13.1507:54:48.60+03:00:348:506.8
139DŁUŻNIEWSKI Jacek 362UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM-4057M 12700:00:1401:38:2303:07:4304:35:2405:55:3206:58:1507:55:35.3007:55:49.50+03:01:358:526.8
140KOŁODZIEJ Andrzej 360TriWawaWARSZAWAM-3057M 12800:00:0801:38:4003:01:0004:26:1305:45:4606:52:3407:56:39.0507:56:47.55+03:02:338:536.7
141RÓŻYC Norbert 310WARSZAWAM-3058M 12900:00:2101:43:1303:10:2504:36:5405:51:0906:54:3507:56:44.8007:57:06.65+03:02:528:536.7
142TKACZ Jarek 245DANKOWICEM-4058M 13000:00:0801:40:1603:07:3804:31:4005:53:5106:57:0607:57:26.8507:57:34.95+03:03:208:546.7
143MILEWSKI Mateusz 250będzie dobrze albo niedobrzeMROZYM-3059M 13100:00:0901:36:4302:57:1704:22:1105:43:5506:52:2807:57:39.2007:57:49.00+03:03:348:546.7
144REDLER Paweł 480ŻARYM-4059M 13200:00:5001:46:3203:10:4004:31:5405:47:4406:52:0707:56:59.7507:57:49.85+03:03:358:536.7
145DORNIAK Jarosław 335PZU Sport TeamWROCŁAWM-4060M 13300:00:1201:37:3303:00:3604:23:2505:43:5006:55:1607:58:02.6007:58:15.35+03:04:018:556.7
146CZELEJ Rafał 287Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM-3060M 13400:00:2701:38:1402:59:5204:27:1605:44:1706:52:4707:58:48.7007:59:16.05+03:05:028:556.7
147WELTER Przemysław 518SZAMOTUŁYM-3061M 13500:00:1901:31:0202:53:5704:19:3305:44:2806:54:5007:59:49.8508:00:09.70+03:05:558:576.7
148DUDA Bartosz 71Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-4061M 13600:00:1801:40:0603:03:5904:27:4605:48:4806:52:5207:59:54.0508:00:12.55+03:05:588:576.7
149MUCHA Piotr 13Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-4062M 13700:00:1801:40:1203:03:5904:27:4705:48:5006:52:4707:59:55.1508:00:13.15+03:05:598:576.7
150STANISŁAWSKI Karol 148runner.plLEGNICAM-3062M 13800:00:0901:26:0902:43:2304:09:1005:33:1306:52:3108:00:04.2008:00:13.95+03:05:598:576.7
151GRZEJDA Marcin 392BLTWARSZAWAM-4063M 13900:00:5801:42:3603:05:3004:27:3505:44:3306:54:2407:59:23.1508:00:21.80+03:06:078:566.7
152MAJ Marek 409WROCŁAWM-3063M 14000:00:4901:42:2303:06:1404:33:0005:55:3206:58:5207:59:56.2508:00:45.70+03:06:318:576.7
153BALCERZAK Tomasz 558KONARZEWOM-4064M 14100:00:1401:39:1103:12:0604:35:1806:00:3107:05:0208:00:32.3008:00:46.80+03:06:328:576.7
154PILARSKI Kordian 332Wieluń BiegaWIELUŃM-2010M 14200:00:0801:26:1802:35:2803:52:4605:25:5107:03:3108:01:22.4508:01:30.55+03:07:168:586.7
155OLBERT Ireneusz 566PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM-4065M 14300:00:1901:35:1302:58:0104:28:0805:48:3706:57:5708:03:03.0008:03:22.40+03:09:089:006.7
156BOCHNAK Paweł 172WROCŁAWM-3064M 14400:00:3601:42:4303:03:5804:26:1605:48:2306:55:4608:03:30.4508:04:06.80+03:09:529:016.7
157STAROŃ Tomasz 52WROCŁAWM-4066M 14500:00:1501:39:1103:13:1404:39:0505:54:2907:01:2408:04:33.8508:04:49.05+03:10:359:026.6
158KONOPIŃSKI Tomasz 526mediasystem bydgoszczBYDGOSZCZM-4067M 14600:00:3701:33:4302:55:3804:16:1905:39:5506:49:1408:04:18.6008:04:56.35+03:10:429:026.6
159KŁOSIEWICZ Wojciech 67ZKM ELBLĄGELBLAGM-4068M 14700:00:0601:30:0102:48:5804:15:5705:40:0706:50:5708:05:15.1508:05:21.90+03:11:079:036.6
160SITEK Andrzej 582NOAWROCŁAWM-4069M 14800:00:1001:34:3402:55:4504:19:5805:35:3006:45:5908:05:13.0508:05:23.25+03:11:099:036.6
161ANDRZEJEWSKA Anna 369WARSZAWAK-408K 1300:00:0801:46:3803:15:5804:37:3705:52:1706:59:1808:05:53.3508:06:01.45+03:11:479:036.6
162BAWIEC Marek 239WROCŁAWM-4070M 14900:00:2701:42:5903:04:1204:30:5605:52:2308:05:34.1508:06:01.80+03:11:479:036.6
163MARCINIAK Maciej 517SZRENIAWAM-4071M 15000:00:3601:36:1002:56:1704:23:2405:49:5507:00:5508:05:27.7008:06:03.80+03:11:499:036.6
164RYNIEWICZ Bartłomiej 167#DreamTeamPUSZCZYKOWOM-3065M 15100:00:4501:40:2703:02:0204:28:2705:50:0006:58:5308:07:23.5008:08:08.65+03:13:549:056.6
165ODOLIŃSKI Jacek 113Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM-505M 15200:00:0501:42:4503:10:1004:35:0005:54:2707:01:1108:08:26.6008:08:31.65+03:14:179:066.6
166ŁODZIANA Dorota 337Pszczółkowski TeamDYWITYK-304K 1400:00:0501:42:4403:10:1004:35:1905:54:3807:01:1708:08:26.6508:08:31.80+03:14:179:066.6
167JARUS Andrzej 417GALLSPACHM-4072M 15300:00:4001:37:0702:59:4004:28:4105:54:0607:00:5608:07:52.9508:08:32.95+03:14:189:066.6
168MARECKI Grzegorz 570'Krapkowice biega'KRAPKOWICEM-4073M 15400:00:0601:34:0602:59:4404:32:0205:51:1507:03:0908:08:43.9008:08:50.60+03:14:369:076.6
169PACIA Sebastian 394ŁAŃCUTM-4074M 15500:00:3901:42:4403:10:2804:47:2705:59:4008:10:12.4508:10:51.85+03:16:379:086.6
170CZOSTKÓW Wioleta 508WARSZAWAK-203K 1500:00:3101:42:3403:11:2304:40:0005:59:4207:05:1908:10:38.5008:11:10.40+03:16:569:096.6
171KICIŃSKA Zuzanna 325WARSZAWAK-305K 1600:00:1101:42:0303:11:0704:38:2706:00:3107:08:0608:11:38.7508:11:50.50+03:17:369:106.5
172SKRZEK Marcin 346Pro-Run WrocławWROCŁAWM-3066M 15600:00:4201:43:3503:13:3004:36:2805:59:0607:04:2208:11:41.5508:12:23.85+03:18:099:106.5
173OKSIĘDZKI Tomasz Jan Oksiedzki 194Deloitte Adventure TeamWARSAWAM-3067M 15700:00:0901:40:1903:06:4404:34:2205:55:1307:05:4808:12:19.6508:12:28.95+03:18:149:116.5
174TONDER Filip 120Team A.F.A.M.POZNAŃM-3068M 15800:00:1201:37:2203:02:5104:31:5305:50:3407:02:3608:12:34.0508:12:46.85+03:18:329:116.5
175FURTAK Krzysztof 204KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM-506M 15900:00:5701:41:2403:07:5704:36:2705:57:4807:05:3708:11:52.3008:12:49.95+03:18:359:106.5
176OSZCZĘDA Krzysztof 63Zarazić PasjąŻORYM-4075M 16000:00:4401:42:3403:06:4304:39:1306:00:0007:07:5308:12:12.8008:12:57.25+03:18:439:106.5
177ROŚLICKI Jarosław 216Ubezpieczenia dla AktywnychOZOROWICEM-3069M 16100:00:0501:34:1102:55:2604:28:5705:54:2807:05:1008:13:24.3008:13:29.95+03:19:159:126.5
178PAŁUSZNA Anna 550Harpagan SosnowiecCZELADŹK-306K 1700:00:4601:54:4103:26:4004:51:2406:06:0307:11:5208:12:44.1008:13:30.55+03:19:169:116.5
179PODLEŚ Robert 193COBI POLAND TEAMWARSZAWAM-507M 16200:00:0301:36:5603:03:2804:38:1206:00:1307:10:4708:13:40.7008:13:43.90+03:19:299:126.5
180MIGDAŁ Adrian 574KŁAJM-4076M 16300:00:5201:42:3403:10:2004:36:2905:59:1807:05:4608:13:12.5508:14:04.65+03:19:509:126.5
181CHUDY Tobiasz 151R-teamRYDZYNAM-3070M 16400:00:5301:40:3303:00:3704:29:0905:51:3307:04:3208:13:22.6508:14:16.30+03:20:029:126.5
182SZYGENDA Maciej 286WRZEŚNIAM-4077M 16500:00:0201:33:1502:48:5904:22:0905:58:1007:14:2708:15:26.3008:15:28.40+03:21:149:146.5
183KUBECZAK Debora 495Krotoszyńska grupa biegowaZDUNYK-204K 1800:00:2501:46:4303:16:5504:44:0706:04:4907:11:0608:15:46.0008:16:11.65+03:21:579:146.5
184GROBELNY Rafał 318Wieluń BiegaCZARNOŻYŁYM-3071M 16600:00:1001:44:5903:15:5404:45:3206:08:2707:13:3508:17:00.1008:17:10.35+03:22:569:166.5
185NOWAK Jakub 415Dream RunWARSZAWAM-4078M 16700:00:1401:37:2803:03:5104:36:5005:57:5907:09:3608:17:42.7008:17:57.20+03:23:439:176.5
186JACHYMSKI Jacek 263AKG ŁódźŁÓDŹM-602M 16800:00:2401:44:2403:09:0604:37:1605:58:5208:18:09.2508:18:33.70+03:24:199:176.5
187OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 161Kolorowa DrużynaNessiKATOWICEK-409K 1900:00:1601:46:1003:20:4504:47:4806:07:2607:12:5908:18:17.8008:18:34.45+03:24:209:176.5
188MUSIAŁ Szymon 580UNISŁAWM-3072M 16900:00:2701:36:4702:56:1504:21:5005:52:0907:06:0408:21:34.4508:22:02.20+03:27:489:216.4
189LORANC Paweł 333KOZYM-4079M 17000:00:3901:44:1103:12:2904:42:4706:05:1408:21:23.3008:22:03.00+03:27:489:216.4
190MYSZKOWSKI Paweł 249Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAM-4080M 17100:00:3201:42:5303:11:3004:41:3806:04:4307:14:3808:21:47.7508:22:20.70+03:28:069:216.4
191HALADYN Łukasz 260OSTRZESZÓWM-4081M 17200:00:4301:38:0102:57:0504:27:0405:56:3707:10:2308:22:49.0508:23:32.60+03:29:189:226.4
192KOSIN Paweł 309Klub Biegających LeśnikówKIELCEM-3073M 17300:00:2401:50:1003:13:5804:38:2106:04:0507:11:0908:23:17.3008:23:41.75+03:29:279:236.4
193ZAJKOWSKI Paweł 434BIAŁYSTOKM-4082M 17400:00:2901:42:3403:20:1504:50:4506:18:2207:24:2408:23:56.4008:24:26.20+03:30:129:246.4
194PASECKA Sylwia 554Inżynieria Biegania TeamGLIWICEK-4010K 2000:00:4201:44:5803:14:0504:45:5706:09:2108:23:54.9008:24:37.05+03:30:239:246.4
195CZARNIK Jędrzej 429TARNÓWM-2011M 17500:00:3001:40:3303:10:4604:47:0006:14:0507:21:0008:24:16.0008:24:46.75+03:30:329:246.4
196BARAŃSKI Piotr 64WARSZAWAM-3074M 17600:00:2601:42:0503:16:2304:46:2906:06:2607:20:1408:24:24.0008:24:50.50+03:30:369:246.4
197MURASZKIEWICZ Konrad 279BIAŁYSTOKM-3075M 17700:00:1201:40:4303:11:0604:38:3006:03:2807:13:1808:25:19.2008:25:31.55+03:31:179:256.4
198DYMIŃSKI Marcin 139Bóbr TłuszczZĄBKIM-4083M 17800:00:2901:46:2103:21:3804:51:3006:15:1607:20:5608:25:22.9008:25:52.25+03:31:389:256.4
199DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 77Tri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK-4011K 2100:00:3601:46:3703:17:0504:44:3506:10:0507:14:1508:25:26.3008:26:03.25+03:31:499:256.4
200MACKIEWICZ Artur 17DługobieganieSZCZECINM-4084M 17900:00:0801:37:2103:10:2304:41:0706:06:3007:22:1208:26:08.4008:26:17.25+03:32:039:266.4
201DOBROŚ Tomasz 21WIERUSZÓWM-4085M 18000:00:4101:49:3403:20:2104:46:5106:07:4507:17:1008:25:56.4008:26:38.00+03:32:239:266.4
202PARZONKA Paweł 410KS LeniwiecKĘPNOM-4086M 18100:00:5501:41:5503:17:0704:43:1906:07:5708:25:55.0508:26:50.20+03:32:369:266.4
203KORBUT Radosław 208CrossFit MGWSIEDLCEM-3076M 18200:00:3501:42:3603:13:4004:46:1106:10:0408:26:20.1508:26:55.90+03:32:419:266.4
204MIELCZAREK Jakub 4559ŁBOTZDUŃSKA WOLAM-4087M 18300:00:2901:38:1603:09:2104:43:2606:09:3208:27:07.2508:27:36.45+03:33:229:276.3
205KAPUŚCIK Jakub 363KATOWICEM-2012M 18400:00:2801:49:0603:17:0104:44:1306:08:2908:27:09.1508:27:37.50+03:33:239:276.3
206DŁUGOŁĘCKI Konrad 206BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4088M 18500:00:1901:46:5703:22:1404:49:3906:10:5807:24:3108:27:21.5508:27:40.95+03:33:269:276.3
207CHORĄŻYCZEWSKI Michał 398OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3077M 18600:00:3401:43:0303:15:3304:44:1306:09:4908:27:40.8508:28:14.90+03:34:009:286.3
208HOŁY Leszek 278#czeladzbiegaCZELADŹM-4089M 18700:00:4901:52:0903:26:3804:52:1006:10:5707:20:2608:27:55.5008:28:45.15+03:34:319:286.3
209KILIŃSKI Jacek 501Elite-sportsOSTROWY NAD OKSZĄM-508M 18800:00:0401:34:2603:00:0204:33:0806:00:4607:16:5708:30:07.8008:30:12.60+03:35:589:316.3
210GRZEGORCZYK Bartek 535Długa ŚcieżkaPABIANICEM-4090M 18900:00:1501:37:1503:03:1704:32:1206:04:4807:20:3108:30:07.0508:30:22.25+03:36:089:316.3
211PIETRASIAK Daniel 150SOSNOWIECM-2013M 19000:00:2801:49:1503:22:4804:52:3806:20:3007:25:4908:30:24.4008:30:53.30+03:36:399:316.3
212ZASADA Tomasz 545KRAKÓWM-4091M 19100:00:4001:47:0503:14:1404:45:0506:08:0407:17:0208:30:26.2008:31:06.40+03:36:529:316.3
213HALADYN Małgorzata 448OSTRZESZÓWK-307K 2200:00:4901:47:0703:15:1804:47:3406:09:4307:22:0108:30:45.0008:31:34.05+03:37:209:316.3
214KURZAWIAK Grzegorz 265KARŁÓWM-3078M 19200:00:3301:41:1503:08:2804:36:2605:59:3907:15:4608:31:19.7008:31:53.45+03:37:399:326.3
215KOMORKIEWICZ Karol 477Runeda/FinastraREDAM-3079M 19300:00:1301:41:1603:07:1404:34:4906:05:3707:20:1708:31:52.7008:32:06.60+03:37:529:336.3
216NOWAK Krzysztof 555POZNAŃM-4092M 19400:00:0901:36:4103:07:2504:42:2406:10:1107:21:1008:32:37.5008:32:46.50+03:38:329:336.3
217LOMPART Agnieszka 404Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK-4012K 2300:00:2001:47:2003:22:1304:49:4406:13:0207:23:2708:32:27.6508:32:47.95+03:38:339:336.3
218MARGAS Grzegorz 26MeerCaTeaMPROSZOWICEM-4093M 19500:01:0201:57:0903:30:4404:59:5406:20:0307:26:0808:32:55.9508:33:58.50+03:39:449:346.3
219HASIŃSKA Aleksandra 485TARNOWSKIE GÓRYK-4013K 2400:00:3401:49:4903:26:3704:57:0006:20:4907:28:5908:34:04.0508:34:38.85+03:40:249:356.3
220STACHURSKI Daniel 84KOBYŁKIDRUŻBICEM-4094M 19600:00:2401:49:3203:30:0004:57:1906:19:3107:27:1008:34:16.2508:34:41.20+03:40:279:356.3
221PRASOŁ Zbigniew 300Saint-Gobain SquadRYBNIKM-4095M 19700:00:2401:42:4803:20:2304:50:0906:18:3807:28:0508:34:49.7008:35:13.70+03:40:599:366.2
222LUBOWIECKI Konrad 478Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM-3080M 19800:00:2601:39:4403:05:5204:40:0906:04:2607:22:4408:35:46.8008:36:12.80+03:41:589:376.2
223WIŚNIEWSKI Marek 500ZmasakrowaniWILCZYNM-4096M 19900:00:3201:44:0603:16:4904:47:4606:18:2907:26:0808:35:42.8508:36:15.45+03:42:019:376.2
224IZYDORSKI Marcin 347WROCŁAWM-3081M 20000:00:4001:43:3703:11:4504:45:5806:11:0307:24:4408:35:38.2508:36:18.80+03:42:049:376.2
225FRYBEL Damian 306Wolsztyńska Akademia BegowaOBRAM-4097M 20100:00:2201:45:0503:17:4104:48:0606:14:2607:27:3108:36:22.3508:36:45.10+03:42:319:386.2
226ANTOLAK Roland 373WARSZAWAM-3082M 20200:00:2101:39:1003:10:2504:36:5206:08:2707:24:5808:36:33.1008:36:54.70+03:42:409:386.2
227TYCZYŃSKI Sławomir 94FilgrosoilLESZNOM-4098M 20300:00:4101:52:4203:31:3704:55:5706:22:3807:31:0408:36:31.3008:37:12.30+03:42:589:386.2
228KOŚCIELNIAK Wioletta 430Tigers Prudnik/Runners Team NysaPRUDNIKK-308K 2500:00:4901:44:4403:12:5704:41:3006:05:5308:36:58.5508:37:47.75+03:43:339:386.2
229NOWAK Michał 104Drużyna SzpikuPOZNAŃM-3083M 20400:00:1301:41:4303:13:2904:51:2106:16:2107:28:2108:37:38.8008:37:52.10+03:43:389:396.2
230POKRYWKA Arkadiusz 434FiterDĄBRÓWKAM-4099M 20500:00:4901:44:2103:11:2604:37:4106:05:0307:16:2008:37:35.4008:38:25.25+03:44:119:396.2
231HICKIEWICZ Ludwik 183BB RUNNERSŚWIĘTOSZÓWM-40100M 20600:00:1301:43:2003:12:3004:41:0906:11:3807:24:3008:38:22.0508:38:35.65+03:44:219:406.2
232JUSZCZAK Michał 393WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIM-3084M 20700:01:0901:51:4203:28:1404:56:2106:22:2307:31:4308:37:52.2508:39:01.80+03:44:479:396.2
233ZAGAŁA Piotr 371WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-509M 20800:00:2101:51:2203:29:1304:58:3906:27:4307:32:4108:39:08.4508:39:30.20+03:45:169:416.2
234GÓRECKI Bartłomiej 388TriWawaWARSZAWAM-40101M 20900:00:4101:47:0903:21:3804:48:2706:14:0607:26:3908:39:03.7008:39:44.95+03:45:309:416.2
235JUCHA Jacek 540GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM-40102M 21000:00:1401:55:2103:29:5905:04:4806:23:4607:31:2508:39:37.8508:39:52.65+03:45:389:416.2
236SALIŃSKI Bartosz 563Wkurw_teamKATOWICEM-3085M 21100:01:0601:53:1803:27:5504:58:4606:22:5008:38:47.8008:39:54.05+03:45:409:406.2
237GŁĄB Szymon 506ŁÓDŹM-40103M 21200:00:4101:42:4803:06:3304:38:2106:07:1907:30:4308:39:27.1008:40:08.70+03:45:549:416.2
238GÓRNY Robert 27OZIMEKM-40104M 21300:00:1701:44:4003:16:1004:51:4906:19:4507:31:1008:40:02.1508:40:20.00+03:46:059:426.2
239ŠAMPALÍK Josef 489PrasopsiPLZEŇM-40105M 21400:00:2001:43:2003:19:4104:52:5106:24:5607:36:3608:41:06.9508:41:27.70+03:47:139:436.2
240MAĆKOWSKI Mateusz 435Natural Born Coffee LoversPOZNAŃM-40106M 21500:00:2801:46:3303:20:1504:48:2406:16:2907:34:5608:41:15.6008:41:43.85+03:47:299:436.2
241ŻOŁNIEROWICZ Hubert 156BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM-40107M 21600:00:3201:39:2303:09:3904:38:3406:04:4107:23:0208:42:00.3508:42:32.35+03:48:189:446.2
242GAMROT Filip 520BeFit24Team33-300M-2014M 21700:00:2801:45:3003:18:3104:49:5606:14:1607:31:5608:43:32.5508:44:01.00+03:49:469:466.1
243FISZER Paweł 414WODZISŁAW ŚLĄSKIM-40108M 21800:00:3702:04:4403:45:4005:17:1306:33:5407:38:2308:43:27.3008:44:04.75+03:49:509:456.1
244STEC Adam 22WYSOKAM-3086M 21900:00:4601:46:5003:18:1904:50:2106:14:3707:31:3908:44:25.9508:45:12.45+03:50:589:476.1
245KORYTEK Piotr 203Witkowo BiegaWITKOWOM-40109M 22000:00:5402:03:2203:41:5205:07:2906:28:4307:36:2908:44:18.7508:45:13.05+03:50:599:466.1
246KOBYLKA Marek 48Supermaraton KaliszKALISZM-5010M 22100:00:2101:46:4703:26:3504:56:3206:21:1807:34:2508:45:00.3008:45:21.40+03:51:079:476.1
247CIEŚLA Grzegorz 541WAŁBRZYCHM-2015M 22200:00:5601:53:3503:28:1805:08:5406:27:5808:45:24.5508:46:20.70+03:52:069:486.1
248KOZIELEWSKI Antoni 546POZNAŃM-40110M 22300:00:3501:43:4803:14:1904:46:4906:18:4007:30:2708:46:03.9508:46:39.45+03:52:259:486.1
249FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 170WROCŁAWK-4014K 2600:00:5101:52:4803:26:0804:59:2006:28:0007:38:3908:46:14.6508:47:06.05+03:52:529:496.1
250PETA Iwona 301BIERNAK-4015K 2700:00:4901:54:0203:27:2305:02:3306:27:0307:36:2608:46:47.9008:47:37.65+03:53:239:496.1
251SIENNICA Joanna 212ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4016K 2800:00:1901:51:3503:27:3104:59:0406:24:3808:47:24.2508:47:44.00+03:53:299:506.1
252ZŁOTNICKA Olga 211Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK-4017K 2900:00:2001:51:3503:27:3004:59:3106:24:3807:35:1208:47:23.7508:47:44.20+03:53:309:506.1
253BRYŚ Rafał 460Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM-40111M 22400:00:2001:51:2603:27:3804:59:3706:24:4408:47:24.5008:47:44.80+03:53:309:506.1
254SADOWSKI Tomasz 224SOSNOWIECM-40112M 22500:00:4701:49:5303:23:0504:51:4606:22:4307:39:0408:48:19.2008:49:06.80+03:54:529:516.1
255CZERNIAK Tobiasz 449KRAPKOWICEM-3087M 22600:00:2001:35:2003:08:2404:47:5406:21:1707:33:4808:49:50.6508:50:10.65+03:55:569:536.1
256OJCIEC Sebastian 509KĄTY OPOLSKIEM-3088M 22700:00:2301:43:3503:24:1104:59:2306:28:1107:34:5708:49:47.2508:50:10.95+03:55:569:536.1
257MOLSKA Małgorzata 20OSP KłodawaKŁODAWAK-501K 3000:01:0302:39:5908:49:14.5508:50:17.75+03:56:039:526.1
258WIRKUS Piotr 74BigYellowFoot Adventrue TeamGDYNIAM-3089M 22800:00:5201:47:4503:16:1904:47:3406:22:3507:41:0908:50:54.9508:51:47.25+03:57:339:546.1
259KACZOR Łukasz 467WILD BUCHAYSBUCZKOWICEM-3090M 22900:00:3801:53:0903:29:0905:05:5506:29:4807:41:0108:51:45.2008:52:23.95+03:58:099:556
260BYRSKI Henryk 424ŁODYGOWICEM-40113M 23000:00:4001:54:5003:31:3705:05:5106:29:4807:41:4108:51:43.9008:52:24.40+03:58:109:556
261GADOMSKI Radosław 338PKO Bank PolskiWARSZAWAM-3091M 23100:00:5601:46:2403:15:1304:51:2006:20:5207:40:3808:51:29.0508:52:25.15+03:58:119:546.1
262DĄBROWSKI Jarosław 459CB163BYDGOSZCZM-3092M 23200:01:0101:58:3903:46:1105:13:5206:35:0607:51:2208:51:23.9508:52:25.65+03:58:119:546.1
263NOWACZYK Marek 577Słynni KenijczycyGNIEZNOM-40114M 23300:01:0202:00:5203:34:2805:00:3106:25:1307:34:5508:51:43.9008:52:46.25+03:58:329:556
264SERAFIN Jacek 251ADDICT.PLWROCŁAWM-5011M 23400:00:3401:44:2703:17:1704:58:0506:30:4907:47:2308:52:12.6008:52:47.15+03:58:339:556
265MIERZEJEWSKI Robert 588Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, PoznańSKÓRZEWOM-40115M 23500:01:0301:58:1403:30:5405:07:2106:31:4507:48:5108:51:43.4508:52:47.25+03:58:339:556
266NOWICKI Andrzej 79WARSZAWAM-5012M 23600:00:1701:46:1703:24:1905:01:2006:27:0807:41:5408:52:30.4508:52:48.20+03:58:349:566
267GRUPIŃSKI Grzegorz 413Laufer GolenhofenGOLĘCZEWOM-40116M 23700:00:2701:47:2903:23:3604:52:1106:33:2707:51:2708:52:35.1008:53:02.45+03:58:489:566
268PAWLICKI Karol 320MKS SiechniceMALCZYCEM-3093M 23800:00:5002:01:0203:35:5605:07:1306:29:2007:39:5108:52:14.4508:53:05.05+03:58:519:556
269BALICKI Marcin 81WIELICZKAM-40117M 23900:00:5501:55:2803:22:2204:52:0906:20:5207:38:1808:52:22.0008:53:17.85+03:59:039:556
270BIECHOŃSKI Jarosław 49POZNAŃM-40118M 24000:01:0301:55:0003:30:5405:07:1306:31:3307:48:5408:54:52.3508:55:56.15+04:01:429:586
271GIERSZEWSKI Czarek 441Załoga GOLECKOM-5013M 24100:00:2401:46:4203:22:1504:55:5006:29:3207:47:0308:55:42.5508:56:07.15+04:01:539:596
272MAŁKOWSKI Bogdan 303SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-5014M 24200:01:0501:49:0203:30:1505:02:4506:32:0107:44:3208:55:01.6508:56:07.50+04:01:539:586
273KARPACZ Katarzyna 53Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-502K 3100:00:3301:46:5203:22:3004:54:3306:21:5307:34:0608:55:43.1508:56:17.05+04:02:039:596
274JACHYMSKI Ignacy 198AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-2016M 24300:00:3301:52:1503:25:2405:03:1006:32:2907:45:4208:55:55.7508:56:29.40+04:02:159:596
275ZAWADZKI Przemek 358JABŁONNAM-3094M 24400:00:3001:49:0903:27:5705:01:0206:32:0307:46:3308:56:00.5508:56:30.95+04:02:1610:006
276BŁACHNO Marcin 189KRAKÓWM-40119M 24500:00:5201:48:0703:25:3304:55:2206:30:0807:44:3508:56:41.5508:57:34.10+04:03:2010:006
277GNOT Katarzyna 57645-353 OPOLEK-4018K 3200:01:0501:51:1703:30:1505:02:4806:34:1207:47:4308:57:07.0008:58:12.45+04:03:5810:016
278LUDKOWSKI Mariusz 442Cukrzyca&SportMIŃSK MAZOWIECKIM-40120M 24600:00:3301:47:1303:27:4805:02:2906:26:2007:44:4608:57:40.9508:58:14.30+04:04:0010:016
279PAJOR Krzysztof 128KB-SpokoSWARZĘDZM-40121M 24700:00:1801:42:4003:19:4904:55:0306:25:4307:39:2508:57:58.0508:58:16.90+04:04:0210:026
280KURDEJ Krzysztof 445WARSZAWAM-5015M 24800:00:3301:48:4103:27:4905:02:3306:26:3407:44:4808:58:39.9508:59:13.30+04:04:5910:026
281KRYSIAK Tomasz 58Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-3095M 24900:00:0901:38:3703:21:0804:59:4006:35:3307:52:0108:59:29.8008:59:39.15+04:05:2510:036
282GOLEC Ireneusz 191Vege RunnersKRASNYSTAWM-3096M 25000:00:1801:46:4503:28:5905:08:1206:38:3507:51:1209:01:20.9009:01:39.25+04:07:2510:055.9
283CWOJDZIŃSKI Michał 142PUSZCZYKOWOM-40122M 25100:00:3101:47:2803:28:4405:03:2506:35:3507:48:3809:02:48.6009:03:19.90+04:09:0510:075.9
284ROSZCZYN Dawid 463CB163BYDGOSZCZM-3097M 25200:01:0201:58:3803:46:1005:13:5406:35:0507:51:3009:02:21.0509:03:23.45+04:09:0910:075.9
285SPRAWKA Marcin 304LUBLINM-3098M 25300:01:0001:58:5203:34:5505:06:1506:31:5507:52:5109:02:38.8509:03:39.05+04:09:2510:075.9
286BISKUP Rafał 166Run Dziadu RunWARSZAWAM-5016M 25400:00:1101:47:4603:32:3405:12:4806:43:4007:57:2309:03:59.1509:04:10.60+04:09:5610:085.9
287BEDNARCZYK Bogusław 230Pro-Rum WrocławWROCŁAWM-5017M 25500:00:3801:53:3203:39:1105:14:3006:49:4408:00:0609:04:46.5509:05:25.05+04:11:1110:095.9
288SMOLARKIEWICZ Dawid 330Wieluń BiegaOSTRÓWEKM-3099M 25600:00:1101:41:0203:14:3204:49:1206:26:2007:48:4409:05:14.6509:05:26.40+04:11:1210:105.9
289SMOLARKIEWICZ Daria 329Wieluń BiegaCZARNOŻYŁYK-205K 3300:00:1001:41:0503:14:3304:49:1706:26:4607:48:4309:05:16.0009:05:26.90+04:11:1210:105.9
290GORGOL Tomasz 226LP500BYDGOSZCZM-40123M 25700:00:1101:47:0403:26:0405:00:4806:30:1207:51:5109:05:30.2509:05:41.60+04:11:2710:105.9
291MICHALIK Joanna 350BYDGOSZCZK-309K 3400:00:0301:42:4403:18:1204:58:3006:26:0307:40:3209:06:21.1509:06:25.10+04:12:1110:115.9
292PALACZ Wioletta 259BYDGOSZCZK-4019K 3500:00:0301:43:1103:18:1404:58:3506:26:0607:40:3609:06:24.6009:06:28.15+04:12:1410:115.9
293BABIRECKI Krzysztof 443FU FU FU TEAMGŁOGÓWM-40124M 25800:00:2501:40:0603:10:5404:46:3606:25:5707:45:4409:07:02.3009:07:27.50+04:13:1310:125.9
294JANKOWSKI Marcin 418FuFuFu TeamGŁOGÓWM-30100M 25900:00:2401:39:5503:10:4204:43:5906:24:3607:45:2309:07:04.7009:07:29.30+04:13:1510:125.9
295MACIASZCZYK Magdalena 458SZCZECINK-4020K 3600:00:3801:58:4403:42:3105:20:0106:48:4307:59:4509:07:15.7009:07:54.45+04:13:4010:125.9
296SZYMCZAK Tomasz 328Pratt & Whitney KaliszKALISZM-40125M 26000:00:3601:55:1803:42:0705:18:4306:49:4709:07:36.4009:08:12.45+04:13:5810:125.9
297GRZYWIŃSKI Bartosz 59TORUŃM-30101M 26100:00:4801:48:1403:29:5305:04:0606:34:3107:55:4309:08:38.4509:09:27.20+04:15:1310:145.9
298KRĘŻOŁEK Lucyna 397NOWY SĄCZK-4021K 3700:00:5201:53:3803:33:0605:09:1206:39:1507:59:5609:08:51.9509:09:44.45+04:15:3010:145.9
299WIŚNIEWSKI Jacek 483KĘTRZYNM-40126M 26200:00:3501:44:1203:22:0105:01:3306:35:5907:51:0409:11:03.4509:11:38.75+04:17:2410:165.8
300HOŁOWNIA Tomasz 353Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMM-30102M 26300:00:2601:42:1403:03:3404:31:1406:18:2807:58:5409:11:15.8009:11:41.90+04:17:2710:175.8
301MISIAK Artur 143STRONIE SLASKIEM-5018M 26400:00:4501:56:1803:32:0805:14:2906:41:3307:58:0409:11:35.2509:12:20.35+04:18:0610:175.8
302CZERNIAK Ania 196Vege RunnersKRASNYSTAWK-206K 3800:01:0102:00:4803:41:3905:16:2406:42:0707:54:2109:12:12.7509:13:13.75+04:18:5910:185.8
303FRANKIEWICZ Jakub 186KRAKOWM-40127M 26500:00:5301:46:2603:23:1204:52:2306:33:1307:55:5609:12:44.9009:13:38.55+04:19:2410:185.8
304GÓRECKI Rafał 556GDAŃSKM-40128M 26600:01:0702:04:0303:45:2305:20:5106:50:0408:02:0609:12:39.6509:13:46.90+04:19:3210:185.8
305SMOLUCH Ryszard 101ZAMOŚĆM-40129M 26700:00:2901:58:5703:35:2305:12:4906:40:1707:54:5009:13:36.1009:14:05.10+04:19:5110:195.8
306GRZYWIŃSKI Wojtek 72TORUŃM-30103M 26800:00:4901:51:1403:29:5105:08:3506:38:1207:57:5709:14:24.6009:15:13.95+04:20:5910:205.8
307KARBOWSKI Jarosław 470KS LeniwiecSYCÓWM-40130M 26900:00:5301:49:0703:19:5605:00:5506:33:0707:56:2209:15:08.8009:16:02.75+04:21:4810:215.8
308OSTACH Daria 564ANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-4022K 3900:00:3202:00:1503:49:4205:27:0006:51:0408:03:5009:15:57.9509:16:30.90+04:22:1610:225.8
309SPŁAWSKI Michał 157MSERWIS.plWROCŁAWM-30104M 27000:00:0501:43:1003:16:0704:56:2606:40:4208:01:4009:16:25.8509:16:31.80+04:22:1710:225.8
310WÓŁKIEWICZ Dorota 130KS StaszewscyPRUSZKÓWK-4023K 4000:00:3401:58:3403:40:0805:16:1606:50:3208:04:4509:17:56.7009:18:31.25+04:24:1710:245.8
311WÓŁKIEWICZ Paweł 144KS StaszewscyPRUSZKÓWM-40131M 27100:00:3501:58:0703:40:0705:16:0506:47:1008:04:0909:17:56.1509:18:31.65+04:24:1710:245.8
312PYŻANOWSKI Mariusz 92WARSZAWAM-30105M 27200:00:4701:54:2203:36:2905:15:0606:52:0008:05:1809:18:45.1509:19:32.65+04:25:1810:255.8
313POBŁOCKI Jan 225GrupaTrójmiasto/ SpartanieDzieciomGDŃSKM-603M 27300:01:0602:04:0503:45:2305:23:1406:49:4109:18:50.0509:19:56.85+04:25:4210:255.8
314PŁYWACZYK Maciej 257Team PleszewPLESZEWM-5019M 27400:00:0801:50:1703:37:3705:11:5206:43:5608:00:3009:20:25.0009:20:33.70+04:26:1910:275.7
315MIREK Waldemar 402EasyRunKUŹNIA RACIBORSKAM-5020M 27500:00:2201:46:5603:28:1805:10:1206:42:2108:04:2909:21:08.2009:21:30.95+04:27:1610:285.7
316KRÓL-PIDANTY Marzena 180StrzegomSTRZEGOMK-4024K 4100:00:4401:58:3503:43:4605:19:4406:50:2408:04:0509:20:48.7509:21:32.75+04:27:1810:275.7
317SKRZYPCZAK Radosław 323roundspace.plPOZNAŃM-40132M 27600:00:3101:44:1803:20:2305:09:3106:58:5708:13:1609:21:19.9009:21:51.60+04:27:3710:285.7
318MŁYNARCZYK Krzysztof 298SZCZECINM-40133M 27700:00:0001:48:5603:23:3904:59:1906:42:3108:02:5009:21:56.0009:21:56.00+04:27:4110:295.7
319PAWLICKI Tomasz 202Vege RunnersWARSZAWAM-30106M 27800:00:1901:58:5503:42:2405:15:3706:48:5808:02:5609:21:53.7509:22:12.85+04:27:5810:285.7
320GĄSOWSKA Renata 34Dream Run / Velo Łosie na szosieWARSZAWAK-4025K 4200:00:0702:11:5303:56:1505:33:5507:01:1708:12:4409:22:50.9509:22:58.55+04:28:4410:305.7
321BULIKOWSKI Tomasz 403SZCZECINM-40134M 27900:00:3701:52:1703:26:0805:03:1006:38:2007:58:3909:22:22.0509:22:59.30+04:28:4510:295.7
322DZIERŻEŃSKA Monika 231Akademia Biegowa Gdynia, Kiełpino i KartuzyGDAŃSKK-4026K 4300:00:2801:58:3003:44:3305:22:5306:57:5108:14:1709:23:09.9509:23:38.20+04:29:2410:305.7
323ZIELIŃSKI Tomasz 312Tetrycy SchrodingeraKARLINM-40135M 28000:00:5901:58:2103:37:3005:14:3706:46:4508:05:1509:24:43.2509:25:42.75+04:31:2810:325.7
324ŻYGIEŁO Monika 18choszczeńska 10CHOSZCZNOK-4027K 4400:01:0002:08:0003:53:2105:25:4606:56:5808:11:0909:24:46.6009:25:47.10+04:31:3310:325.7
325MIZERA Joanna 119Sutton RunnersSUTTONK-3010K 4500:00:1301:51:3903:35:5705:17:2506:48:5708:08:4709:26:19.2509:26:32.90+04:32:1810:335.7
326SKOKOWSKI Tomasz 108Sutton RunnersSUTTONM-30107M 28100:00:1701:51:2903:35:5005:15:3406:48:3608:08:1509:26:16.7509:26:34.00+04:32:1910:335.7
327WALUŚKIEWICZ Artur 133BoanergesWROCŁAWM-5021M 28200:01:0301:52:3903:33:5305:11:0206:51:0608:07:0309:26:32.6009:27:36.05+04:33:2210:345.7
328ZIONTECKA Gosia 391BLTWARSZAWAK-4028K 4600:00:5901:57:3203:47:4505:20:5306:52:3708:11:0209:27:09.2009:28:08.65+04:33:5410:345.7
329WITKO-BŁASZCZYK Sebastian 316JAWORZYNA ŚLĄSKAM-30108M 28300:00:0002:04:1403:44:0705:22:1606:53:3908:09:1209:29:10.7509:29:10.75+04:34:5610:375.7
330BUGAJNY Damian 54SUPERMARATON KALISZKALISZM-40136M 28400:00:2001:47:5703:30:0205:10:3906:44:2208:04:4409:29:26.7509:29:47.40+04:35:3310:375.6
331BRYNIARSKI Bartosz 269JELENIA GÓRAM-40137M 28500:01:0301:47:0703:29:4105:15:5406:49:4008:08:2409:29:03.5009:30:07.25+04:35:5310:375.7
332CHOJNACKI Mariusz 581POLCHOWOM-40138M 28600:00:4502:04:1203:57:0805:34:2507:05:1909:29:22.9509:30:08.70+04:35:5410:375.6
333JEŻEWSKI Adam 61Etisoft Running Team, Virtual Runner ClubGLIWICEM-40139M 28700:00:2602:05:4403:53:2105:31:5807:02:0309:29:54.9509:30:21.45+04:36:0710:375.6
334SARBINOWSKI Waldemar 481MachtronicGOSTYŃM-2017M 28800:00:0001:51:5603:12:0705:02:5206:52:4908:14:1909:30:29.9009:30:29.90+04:36:1510:385.6
335NIEDZIELA Krzysztof 199GostyńGOSTYŃM-40140M 28900:00:2601:43:5303:32:2705:14:3106:52:4108:15:4309:30:05.7509:30:32.55+04:36:1810:385.6
336GRABOWSKA Dagmara 486Straszyn BiegaJUSZKOWOK-3011K 4700:00:2602:01:4803:49:5405:26:3906:57:1108:11:3309:30:19.8009:30:46.60+04:36:3210:385.6
337GRABOWICZ Paweł 356SIEKIERKI WIELKIEM-40141M 29000:00:4701:53:3303:36:5405:19:2607:01:2708:21:3109:30:18.7009:31:06.25+04:36:5210:385.6
338KAMINSKI Krystian 343STOWARZYSZENIE WSI NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM-40142M 29100:00:2101:52:4003:40:0805:23:1006:56:4408:16:0309:31:22.1009:31:43.70+04:37:2910:395.6
339JAKUBIAK Anna 159RAZ SzczecinSZCZECINK-503K 4800:00:2501:51:4803:45:4205:26:1606:58:1308:13:1809:31:22.8009:31:48.20+04:37:3410:395.6
340MARMUROWICZ Krystian 163Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEM-40143M 29200:00:1601:53:5103:40:2205:29:1407:03:0508:18:2109:31:33.1509:31:49.30+04:37:3510:395.6
341KOWALEWSKI Grzegorz 158KRZEPTÓWM-5022M 29300:00:4501:49:5803:23:3105:01:1306:42:0108:05:0909:31:05.5509:31:51.45+04:37:3710:395.6
342PALKOWSKA Agata 219KRAKÓWK-4029K 4900:00:3002:04:3203:54:0305:38:1107:03:4308:16:0209:31:22.1009:31:52.65+04:37:3810:395.6
343STANIOS Kamil 331RADOMM-30109M 29400:00:2101:53:3103:41:2905:26:4707:01:5508:17:1609:32:07.9509:32:29.05+04:38:1510:405.6
344RADAJEWSKI Arkadiusz 502Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-40144M 29500:00:2001:47:1803:31:4805:13:4106:55:3708:17:1009:33:01.1509:33:21.30+04:39:0710:415.6
345SPYCHAŁA Paweł 89PLEWISKAM-5023M 29600:00:1701:53:0403:39:5705:18:0606:59:1208:14:0909:33:10.6009:33:27.75+04:39:1310:415.6
346SZYMCZYSZYN Tomasz 503WROCŁAWM-30110M 29700:00:3302:04:3503:46:2105:33:5707:04:2908:16:1309:32:58.0009:33:31.90+04:39:1710:415.6
347WITKOWSKI Marek 107GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40145M 29800:01:0202:04:0403:50:1705:32:3507:04:5308:18:3209:33:04.2509:34:07.20+04:39:5310:415.6
348KĄDZIOŁKA Łukasz 400K2KATOWICEM-2018M 29900:00:5101:50:1703:48:0905:29:5407:04:1308:22:2109:34:22.8009:35:14.75+04:41:0010:425.6
349WÓJCIK Adrian 252NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹM-30111M 30000:00:2201:52:2403:41:0105:20:2706:55:1708:19:4609:34:58.2009:35:21.15+04:41:0710:435.6
350HAREMZA Kinga 185Night RunnersPOZNAŃK-4030K 5000:00:1502:00:3903:56:2705:42:3707:13:1708:25:4909:35:11.6509:35:27.05+04:41:1310:435.6
351KĄDZIOŁKA Jan 401Night runners GliwiceGLIWICEM-5024M 30100:00:5101:51:4403:48:0905:29:5107:04:2908:21:5309:35:31.6009:36:22.60+04:42:0810:445.6
352KOŁBUC Rafał 428WROCŁAWM-2019M 30200:00:2901:51:5503:36:0405:17:3206:53:1608:21:3909:37:19.6009:37:49.50+04:43:3510:465.6
353ZAWISKI Tomasz 475WILKSZYNM-40146M 30300:00:5801:54:1403:32:2705:15:4606:54:5408:22:0609:36:52.8509:37:50.95+04:43:3610:455.6
354FRESZEL Krzysztof 383BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAM-40147M 30400:00:5901:47:1703:16:5305:16:1807:01:2908:18:5909:37:13.1509:38:12.65+04:43:5810:465.6
355RESPONDEK Dariusz 327WROCŁAWM-40148M 30500:00:3401:57:4603:44:0405:20:1906:57:4608:20:5409:38:13.8009:38:48.60+04:44:3410:475.6
356CECUŁA Andrzej 289GŁOGÓWM-2020M 30600:00:0401:50:3703:42:3305:19:5906:57:5408:22:1009:38:49.0509:38:53.90+04:44:3910:475.6
357STEFANOWSKI Marcin 155Żarów BiegaŻARÓWM-40149M 30700:00:2901:41:3403:28:1305:09:0206:51:0408:12:1709:38:39.5509:39:09.20+04:44:5510:475.6
358KOŁEK Jacek 553POZNAŃM-30112M 30800:00:5803:56:5905:31:1407:03:2908:19:0309:38:24.0009:39:22.35+04:45:0810:475.6
359BRUSS Krzysztof 188Drużyna SzpikuZALASEWOM-40150M 30900:00:3501:50:0403:28:4705:13:0506:53:2109:38:52.6509:39:28.25+04:45:1410:485.6
360GRZESIAK Rafał 258GŁOGÓWM-40151M 31000:00:0401:51:0003:42:3305:20:4706:58:5108:22:1709:40:18.4009:40:22.95+04:46:0810:495.5
361LELONTKO Marcin 375#cisnijwieprzaCZĘSTOCHOWAM-30113M 31100:00:3801:54:1203:45:3205:22:2407:01:0408:23:2009:41:19.5509:41:57.65+04:47:4310:505.5
362WALKOWIAK Jacek 561Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRAM-40152M 31200:00:1501:44:5103:28:3705:15:2906:50:4308:19:1709:41:43.1009:41:59.00+04:47:4410:515.5
363PIĄTEK Tomasz 416PISARZOWICEM-40153M 31300:00:3801:54:0703:37:2105:20:4607:04:2208:28:2609:42:10.7009:42:49.05+04:48:3510:515.5
364SZADURSKA Agnieszka 253WARSZAWAK-4031K 5100:00:4802:03:1603:51:0405:36:0707:11:1908:27:0809:42:02.0509:42:50.30+04:48:3610:515.5
365ZAJDEL Karolina 504Wild Dogs TeamKRAKÓWK-207K 5200:00:5202:04:2703:47:2705:22:2506:54:4808:19:2709:41:59.4009:42:51.85+04:48:3710:515.5
366BAGIŃSKI Jakub 505Wild Dogs TeamKRAKÓWM-30114M 31400:00:5202:04:2703:47:2705:21:3206:54:4509:42:00.1009:42:52.10+04:48:3810:515.5
367CZECHOWSKI Konrad 497TARNOBRZEGM-30115M 31500:00:3402:00:3303:53:1805:41:3807:09:1408:28:3209:42:18.3009:42:52.70+04:48:3810:515.5
368ZAWISZA Joanna 311Vege RunnersKRAKÓWK-4032K 5300:01:0202:00:0503:47:5205:30:5407:08:3608:27:0509:41:51.1009:42:53.60+04:48:3910:515.5
369WRONKA Artur 474Radzymin Run TeamRADZYMINM-40154M 31600:00:3001:59:0803:48:5805:26:1807:05:2608:27:2909:42:25.0509:42:55.80+04:48:4110:515.5
370WITKOWSKA Maria 129Klub Królika StefanaKATOWICEK-601K 5400:00:4102:12:2603:59:1505:39:0107:13:1708:26:4909:42:17.4009:42:58.80+04:48:4410:515.5
371KOŁACZ Arkadiusz 451WRroclaw Marathon TeamWROCŁAWM-5025M 31700:00:5501:52:1403:30:4505:11:4407:00:5908:25:1909:42:36.3009:43:31.65+04:49:1710:525.5
372WILK Magdalena 543Team ZabieganeDniWARSZAWAK-4033K 5500:00:2101:49:1703:43:2105:27:1607:06:3508:27:2009:43:11.4009:43:32.85+04:49:1810:525.5
373DĄBROWSKI Michał 288Team ZabieganeDniWARSZAWAM-40155M 31800:01:0801:50:5203:42:4805:26:2707:03:5508:25:2209:42:24.9509:43:33.45+04:49:1910:515.5
374LASKUS Paweł 510WARSZAWAM-40156M 31900:00:3201:59:0403:48:5605:26:2107:05:2708:26:0409:43:06.0009:43:38.85+04:49:2410:525.5
375OBLINSKI Krzysztof 484SIEDLAKOWICEM-30116M 32000:00:0005:28:3606:59:5808:21:0809:44:40.6009:44:40.60+04:50:2610:545.5
376JANKOWSKA Marzena 419FuFuFu TeamGŁOGÓWK-4034K 5600:00:2302:03:4203:51:0805:36:4607:09:1708:26:2409:45:18.4009:45:41.55+04:51:2710:555.5
377POLITYLO-ALUWIHARE Agnieszka 229CZOSNOWK-4035K 5700:00:1501:53:2503:35:1805:19:0906:59:1308:22:3309:45:38.8009:45:54.50+04:51:4010:555.5
378BOGACZYK Piotr 571OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-2021M 32100:01:5601:57:5203:38:1405:20:1507:00:2908:26:5809:44:15.4509:46:11.45+04:51:5710:545.5
379ŁAGOWSKI Hubert 210SULEJÓWEKM-30117M 32200:00:4901:59:0503:38:4905:21:2407:01:4308:25:5509:45:37.0509:46:26.60+04:52:1210:555.5
380FILIPIAK Sebastian 97LZS LipaLIPAM-40157M 32300:00:5701:50:5503:40:1005:24:4707:01:0208:21:2709:45:31.6509:46:29.30+04:52:1510:555.5
381MUSIAL Radoslaw 19WROCLAWM-40158M 32400:00:4302:02:5303:42:0505:27:5807:08:3009:47:27.9009:48:11.35+04:53:5710:575.5
382JOŃCZYK Marcin 438KRAKÓWM-40159M 32500:00:4101:57:2203:48:0305:35:3707:04:2008:28:2009:47:35.1509:48:16.30+04:54:0210:575.5
383HATALSKI Wojciech 118STRONIE ŚLĄSKIEM-30118M 32600:00:4602:02:5103:36:5905:19:2206:54:4708:27:4709:47:38.7009:48:24.90+04:54:1010:575.5
384JOŃCZYK Bartłomiej 473OŚWIĘCIMM-30119M 32700:00:4001:57:2403:48:0305:35:3707:08:3408:27:4909:47:51.9509:48:32.75+04:54:1810:585.5
385OSIKOWSKA Monika 386HRmax ŻoryŻORYK-3012K 5800:01:0002:04:3804:04:3205:44:4507:19:1208:33:3409:49:32.6509:50:32.70+04:56:1810:595.5
386GRZENKOWICZ Jacek 235WYMIATACZEGDYNIAM-5026M 32800:00:4402:03:4903:57:1005:34:1707:10:1108:28:3309:50:26.0009:51:10.90+04:56:5611:005.4
387DĄBROWSKI Artur 390ŁÓDŹM-30120M 32900:00:1902:01:2903:57:0605:35:3407:12:5808:30:4309:51:30.0509:51:49.75+04:57:3511:025.4
388PRUSIEWICZ Beata 531ANTONÓWKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-504K 5900:00:3402:00:2503:49:4405:31:2407:13:4208:31:5009:51:25.6009:51:59.75+04:57:4511:025.4
389OSSOWSKI Arkadiusz 542RUNEDARUMIAM-40160M 33000:00:4602:03:5403:57:1105:34:2207:13:3608:34:4309:51:38.3509:52:25.00+04:58:1011:025.4
390WISTUBA Wiesława 385HRmaxŻoryŻORYK-4036K 6000:00:5902:04:3804:04:3305:44:5107:20:5408:33:5509:52:37.4509:53:36.80+04:59:2211:035.4
391FIJAŁKOWSKI Wojciech 223MONAR GRACZEWROCŁAWM-5027M 33100:01:0202:03:4003:50:2105:35:1807:13:4408:36:2509:52:36.4509:53:38.65+04:59:2411:035.4
392MAŁKIEWICZ Dariusz 342PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM-40161M 33200:00:1701:49:1503:40:2105:36:4407:17:1508:39:2509:53:23.1509:53:40.20+04:59:2611:045.4
393CZAPIGA Robert 7Zawsze z głowąWROCŁAWM-40162M 33300:00:5702:00:0903:47:5805:30:5707:08:3908:30:5009:53:02.8509:54:00.20+04:59:4611:035.4
394RZESZOT Łukasz 254Biegam żeby Bartek mógł biegaćĆMIŃSKM-30121M 33400:00:1601:53:0703:51:0105:44:0507:20:3808:41:5609:53:45.3509:54:02.20+04:59:4811:045.4
395KOŚCIELNIAK Marek 537MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃM-40163M 33500:00:1602:12:5304:05:1205:41:5307:17:3608:39:5609:54:34.5009:54:50.50+05:00:3611:055.4
396DRAJERCZAK Marlena 538MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK-4037K 6100:00:1802:14:2204:05:0605:42:4307:19:5008:43:1909:54:32.7009:54:50.70+05:00:3611:055.4
397SKORUPSKA Julia 100WARSZAWAK-4038K 6200:00:2901:58:1703:49:1505:29:5407:14:2408:36:0209:54:22.4509:54:51.65+05:00:3711:055.4
398BIAŁA Małgorzata 23KOMORNIKIK-3013K 6300:00:1802:01:4503:47:0705:32:1007:14:3008:32:1209:54:41.5009:55:00.30+05:00:4611:055.4
399SZYNKLEWSKI Maciej 450Quay PoznańPOZNAŃM-5028M 33600:01:0202:05:0803:54:0305:42:5907:20:5008:38:3609:54:01.6509:55:03.85+05:00:4911:045.4
400TURCZYŃSKA Monika 314LECZO TEAMWARSZAWAK-4039K 6400:00:4202:04:2203:55:4305:45:1107:21:0808:39:0209:54:38.3009:55:20.65+05:01:0611:055.4
401SZUMLAS Marcin 28#szumiteamPOŁCHOWOM-30122M 33700:00:4602:04:1503:56:3405:37:0507:13:3408:34:2709:54:40.7509:55:27.10+05:01:1311:055.4
402LOBA Damian 562Świerczewo RunPOZNAŃM-5029M 33800:00:1702:13:2404:05:0805:42:5007:19:5208:39:1409:55:53.0509:56:10.30+05:01:5611:075.4
403GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 153Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-4040K 6500:01:0402:05:0403:54:3405:40:4307:14:0908:35:1209:55:06.9509:56:11.60+05:01:5711:065.4
404DAWIDOWICZ Aleksander 315Alex TeamAALBORGM-40164M 33900:00:0002:06:2903:57:1305:47:5607:27:2808:37:5809:56:20.2509:56:20.25+05:02:0611:075.4
405WILKOWSKI Krzysztof 165for-rest-run KoszalinKOSZALINM-40165M 34000:00:5401:58:1903:39:2205:23:4107:03:0808:34:0809:55:28.4009:56:23.05+05:02:0911:065.4
406DĄBROWSKA Iza 589gRUNwald team PoznańPOZNAŃK-4041K 6600:00:1802:14:2104:05:0605:42:4407:19:4808:43:2409:56:38.5009:56:56.65+05:02:4211:075.4
407PLEWA Tomasz 236KIELCEM-40166M 34100:00:2901:42:3703:24:0905:12:3307:05:0308:38:1109:57:05.7009:57:34.75+05:03:2011:085.4
408KRAJEWSKI Przemysław 336LECZO TEAMWARSZAWAM-40167M 34200:00:4302:04:2003:55:4105:45:2107:21:5708:39:0809:57:27.8509:58:11.10+05:03:5711:085.4
409KAROLCZAK Piotr 5POZNAŃM-30123M 34300:00:1901:40:1603:13:2304:52:0106:48:2908:04:1109:59:11.8509:59:31.60+05:05:1711:105.4
410JUSKOWIAK Alina 519gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-3014K 6700:00:3702:03:4104:02:2205:42:1907:25:1808:42:4909:59:17.4509:59:55.30+05:05:4111:105.4
411GRABIŃSKI Wojciech 551Drużyna Grunwald Team PoznanROGOŹNOM-2022M 34400:00:3602:03:4304:02:2405:42:1807:25:1908:42:5509:59:19.0009:59:55.95+05:05:4111:105.4
412KAŁWIŃSKI Adam 446RUN HARD SYSTEM TEAMKRAPKOWICEM-40168M 34500:00:2101:47:0303:49:0905:45:3507:27:5208:45:2410:00:11.8010:00:33.65+05:06:1911:115.4
413KRZTOŃ Krzysztof 205WARSZAWAM-2023M 34600:00:5401:58:3903:47:1805:31:4107:13:3008:39:4409:59:43.5010:00:38.20+05:06:2411:115.4
414KADŁUBOWSKI Piotr 197Kotwica BrzegBRZEGM-40169M 34700:00:5801:57:2403:49:5405:43:3907:22:0208:52:0310:01:55.7010:02:54.55+05:08:4011:135.3
415GÓRNIAK Łukasz 357STYRZYNIECM-40170M 34800:00:4102:03:3403:58:0905:44:2007:27:1208:45:0710:06:34.6510:07:15.65+05:13:0111:185.3
416DZIKOŃ Małgorzata 255Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK-3015K 6800:00:3402:07:0703:59:3905:43:2307:26:0608:45:1510:07:16.5010:07:51.25+05:13:3711:195.3
417SYPNIEWSKA Hanna 227SpartanieDzieciomGDYNIAK-602K 6900:00:5702:15:1004:23:0506:03:1507:37:2908:51:3410:06:55.4010:07:52.55+05:13:3811:195.3
418ŁUŻYŃSKA Katarzyna 352SZCZECINK-4042K 7000:00:5802:13:0003:59:3405:45:2607:22:5708:44:5410:08:20.9010:09:19.40+05:15:0511:205.3
419SZUMNY Paweł 247JÓZEFÓWM-30124M 34900:00:5401:59:0103:48:1105:41:2307:22:5808:48:1710:08:27.1510:09:21.55+05:15:0711:215.3
420WOJDASZKA Katarzyna 376WARSZAWAK-3016K 7100:00:3902:06:2404:04:4705:51:1907:31:4008:53:1710:10:57.5010:11:37.10+05:17:2311:235.3
421SŁAPEK Maria 578POZNAŃK-4043K 7200:00:1502:03:1904:04:2705:50:5407:28:2108:53:0410:11:54.2010:12:10.00+05:17:5511:245.3
422WYSOCKA-BABST Ewelina 565LUBOŃK-4044K 7300:00:1502:11:5304:04:2705:50:5107:30:3708:53:0010:14:05.0510:14:20.05+05:20:0611:275.2
423WACHOWIAK Agata 365POZNAŃK-505K 7400:00:5802:15:1604:10:5506:02:0607:37:5508:53:0910:13:51.3510:14:49.65+05:20:3511:275.2
424GAIK Maciej 412ZTZ Biegnij BracieBUJAKÓWM-40171M 35000:00:0901:41:5703:22:2305:14:0607:10:2208:50:1510:15:49.5010:15:59.15+05:21:4511:295.2
425KORNAŚ Marcin 9Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40172M 35100:01:0502:09:5204:01:5105:47:1007:26:2508:49:5810:14:58.3010:16:03.65+05:21:4911:285.2
426SAJDAK Dominika 544WARSZAWAK-3017K 7500:00:2602:07:1504:01:2505:48:3707:30:4708:57:3310:18:19.9010:18:46.65+05:24:3211:325.2
427PUSTELNIK Ewa 344HRmaxŻORYK-4045K 7600:00:5802:11:0104:15:4405:58:4507:36:3708:58:1610:18:12.6010:19:11.45+05:24:5711:325.2
428SIEMIERNIK Dariusz 533TYMOKOSTRZYN NAD ODRĄM-40173M 35200:00:0801:58:2504:00:2505:51:3107:27:2308:51:0110:20:13.7010:20:21.90+05:26:0711:345.2
429ZYWAR Michal Zywar 256POZNANM-30125M 35300:00:4301:47:5603:32:0005:16:4607:13:3508:45:2410:20:51.8510:21:35.30+05:27:2111:355.2
430ZIEMKOWSKA Monika 112ŻARÓWK-4046K 7700:00:2302:17:0104:11:3106:01:5407:41:1310:24:18.2010:24:41.25+05:30:2711:385.2
431ŻOŁNIEROWICZ Joanna 115BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIK-3018K 7800:00:3102:10:2304:08:0105:53:4307:38:0210:27:01.7510:27:33.55+05:33:1911:415.1
432MORAWSKA Karolina 87Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK-3019K 7900:00:3102:10:2404:08:0205:53:4707:38:0610:27:01.9510:27:33.65+05:33:1911:415.1
433HOFFMANN Grzegorz 11CZEMPIŃM-40174M 35400:00:5302:09:2104:00:4205:49:0107:27:2108:53:1010:26:43.6510:27:37.10+05:33:2311:415.1
Przekroczony limit czasu: 10:30:00
LIMGĄCIARSKI Krystian 16FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-2000:01:0902:25:2104:23:0006:08:3407:47:0810:54:05.9510:55:15.000:004.9
PIOTROWICZ Sławomir 261Deaf ruunesMAZOWIECKAM-30DNF02:04:53 DNF03:58:26 DNF05:42:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANISŁAWSKI Piotr 137PABIANICEM-40DNF02:12:46 DNF04:14:17 DNF06:06:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZCZAK Jerzy 270ŁÓDŹM-60DNF02:06:00 DNF04:11:20 DNF06:07:12 DNF07:55:49 DNF DNF DNF DNF--
IWANICKI Michał 457Accelerating PolandDĄBROWA CHOTOMOWSKAM-30DNF01:38:01 DNF02:52:37 DNF04:12:50 DNF05:41:38 DNF DNF DNF DNF--
LEWKOWSKI Aleksander 427WARSZAWAM-30DNF01:51:37 DNF03:36:33 DNF05:18:44 DNF07:12:12 DNF DNF DNF DNF--
KALITA Tomasz 534Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-50DNF02:04:23 DNF03:59:36 DNF05:42:34 DNF07:22:38 DNF DNF DNF DNF--
KIERZKOWSKI Marcin 308Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-40DNF02:04:22 DNF03:59:37 DNF05:42:35 DNF07:25:23 DNF DNF DNF DNF--
MLECZEK Tadeusz 317ŚWIDNICAM-60DNF02:05:38 DNF03:56:24 DNF05:46:58 DNF07:32:07 DNF DNF DNF DNF--
ZADROŻNY Szymon 15Wataha WałczWAŁCZM-40DNF02:04:09 DNF03:58:12 DNF05:44:51 DNF07:37:01 DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKA Anna 68Wataha WałczWAŁCZK-50DNF02:04:16 DNF03:58:17 DNF05:44:47 DNF07:37:09 DNF DNF DNF DNF--
OKRÓJ Dawid 238WARSZAWAM-30DNF02:05:16 DNF03:58:28 DNF05:42:34 DNF07:38:06 DNF DNF DNF DNF--
KUDEŁKA Janusz 321PRĄDOCINM-50DNF02:02:07 DNF04:05:30 DNF05:50:18 DNF07:38:42 DNF DNF DNF DNF--
MAZURKIEWICZ Michał 274Kompania LeśnaPŁASKAM-40DNF01:59:10 DNF03:55:46 DNF05:51:10 DNF07:42:11 DNF DNF DNF DNF--
SCHABEK Łukasz 266#czeladzbiegaCZELADŹM-20DNF02:12:57 DNF04:08:59 DNF05:57:51 DNF07:43:54 DNF DNF DNF DNF--
MAJCHRZYK Dorota 234#czeladzbiegaCZELADŹK-40DNF02:12:57 DNF04:08:59 DNF05:57:52 DNF07:43:58 DNF DNF DNF DNF--
CHOLEWICKA Ewelina 377RYCHWAŁK-30DNF02:12:32 DNF04:08:26 DNF05:59:32 DNF07:47:09 DNF DNF DNF DNF--
LIBUCKI Andrzej 103GRODZISK MAZOWIECKIM-40DNF01:56:59 DNF03:50:01 DNF05:41:12 DNF07:47:54 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Barbara 50Husaria Race TeamKAZIMIERZ BISKUPIK-30DNF02:12:21 DNF04:10:43 DNF06:07:57 DNF07:52:37 DNF DNF DNF DNF--
TOKARZEWSKI Dariusz 277OTWOCKM-40DNF02:03:23 DNF03:57:51 DNF05:54:31 DNF07:54:52 DNF DNF DNF DNF--
GRAMACKI Szymon 80Projekt BraciaPOZNAŃM-20DNF01:16:06 DNF02:16:09 DNF03:29:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
LIZAKOWSKI Piotr 454NYHA IV SZCZECINSZCZECINM-40DNF01:38:00 DNF03:00:48 DNF04:28:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Krzysztof 46Legnickie MorsyZŁOTORYJAM-30DNF01:44:29 DNF03:11:05 DNF04:38:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŹMICZ Wojciech 425ŁAŃCUTM-30DNF DNF DNF04:55:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETROWSKI Mariusz 82POZNAŃM-50DNF01:40:06 DNF03:05:14 DNF04:56:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
SULIK Agnieszka 145Warsaw Masters TeamWARSZAWAK-30DNF01:28:59 DNF02:55:20 DNF05:20:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘDZIORA Tomasz 60Pobiedziska Running TeamPROMNOM-40DNF01:43:34 DNF03:38:28 DNF05:22:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARLIK Przemysław 411DOPIEWIECM-40DNF01:54:54 DNF03:53:33 DNF05:42:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUGOWSKI Karol 69MIŃSK MAZOWIECKIM-30DNF01:54:40 DNF03:46:09 DNF05:54:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAWSKI Jan 105WARSZAWAM-40DNF01:57:51 DNF03:46:54 DNF05:54:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
ORŁOWSKI Daniel 184Bestwhiskymarket.comDEBRZNOM-40DNF02:11:56 DNF04:04:14 DNF05:56:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTKOWIAK Michał 479BRZEZINYM-20DNF02:12:54 DNF04:07:43 DNF05:59:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
BALKIEWICZ Henryk 496LegnicaLEGNICAM-50DNF02:05:18 DNF04:04:42 DNF06:01:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKA Sandra 281Motiv Home TeamPOZNAŃK-30DNF02:01:32 DNF03:55:40 DNF06:06:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 178PKB EndorfinaRAKÓWM-50DNF02:12:32 DNF04:13:20 DNF06:10:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
DANIELAK Radosław 440Hotel 'Amazonka' TeamNIESZAWAM-40DNF02:13:14 DNF04:19:28 DNF06:10:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKI Jarosław 396SANTOKM-40DNF01:56:21 DNF04:01:22 DNF06:10:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Andrzej 38Drużyna SzpikuCZŁUCHÓWM-30DNF02:15:11 DNF04:21:26 DNF06:11:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
SRADOMSKA Barbara 370HRmax ŻoryŻORYK-40DNF02:11:04 DNF04:15:43 DNF06:11:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACURA Ewa 339HRmax ZoryŻORYK-50DNF02:04:39 DNF04:15:43 DNF06:12:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRĘZEL-GAWRON Jolanta 171POLSKA NOWA WIEŚK-40DNF02:18:31 DNF04:18:43 DNF06:16:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRON Bartłomiej 175POLSKA NOWA WIEŚM-40DNF02:18:29 DNF04:18:56 DNF06:16:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
RZEPKA Remigiusz 177GREENBUDMIKOŁÓWM-40DNF02:31:28 DNF03:49:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRZOSEK Patryk 24#CzeladzBiegaCZELADŹM-30DNF01:57:14 DNF04:00:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLECHNOWICZ Maciej 95BIAŁYSTOKM-30DNF02:11:44 DNF04:18:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTOSZ Monika 507KRAKÓWK-40DNF02:22:40 DNF04:22:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURGIEL-ŻYŁA Przemysław 516WROCŁAWM-30DNF02:13:27 DNF04:23:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRZOSEK Karolina 12#czeladzbiegaCZELADŹK-30DNF02:19:03 DNF04:24:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODSIADŁY Robert 271Chata Biegacza K34WROCŁAWM-60DNF02:15:46 DNF04:30:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZERBIAK Marcin 102DRUŻYNA BSSŁODŹM-40DNF02:19:37 DNF04:31:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOLEWIŃSKA Longina 99Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAK-50DNF02:27:06 DNF04:37:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LUDKOWSKA Urszula 444MIŃSK MAZOWIECKIK-40DNF01:57:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ORDZIEJEWSKI Dominik 36KOŚCIELNA WIEŚM-30DNF02:10:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELINSKI Damian 176KOŚCIELNA WIEŚM-30DNF02:10:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKA Beata 30AGB TORFYZGIERZK-40DNF02:19:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSZCZYŃSKA-GAPIŃSKA Anna 78ZGIERZK-50DNF02:23:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKA Mariola 70PIASTÓWK-40DNF02:32:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŚLANIK Piotr 292Wieczorne Bieganie w SzczecinieBERLINM-40DNF02:32:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Krzysztof 146DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDzikiPOZNAŃM-40DNF02:40:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RĘKAWEK Izabela 207POZNAŃK-40DNF02:43:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Sabina 65#dreamteamPOZNAŃK-40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RZEPKA Alicja 305GREENBUDMIKOŁOWK-20DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 495 wynik(ów)