ULTRAJANOSIK 10 KM LEDWO DYCHA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Na Ratunek
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
129
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
129
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu4kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GABRYŚ Rafał 155Kawik Running TeamSZCZAWASenior Mężczyzn1M 100:00:0000:15:3300:37:49.8500:37:49.85 3:4615.9
2GAWLIK Sławek 29KRAKÓWSenior Mężczyzn2M 200:00:0000:15:4900:38:19.8500:38:19.85+00:00:303:4915.7
3TOKARCZYK Piotr 108Brygada BeskidówSenior Mężczyzn3M 300:00:0000:16:4500:38:26.1000:38:26.10+00:00:363:5015.6
4SZMIST Szymon 105KB.Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAMaster Mężczyzn1M 400:00:0000:16:1800:39:24.5000:39:24.50+00:01:343:5615.2
5TARGOSZ Michał 107FISI Compressport NB TeamMaster Mężczyzn2M 500:00:0000:16:2100:39:34.3000:39:34.30+00:01:443:5715.2
6KRZYSTYNIAK Robert 129Gorący PotokMaster Mężczyzn3M 600:00:0000:16:2300:39:42.9000:39:42.90+00:01:533:5815.1
7FIJAK Jan 125BIO-NOVA TEAM Weteran Mężczyzn1M 700:00:0000:16:1900:39:52.2000:39:52.20+00:02:023:5915.1
8DUDZIK Łukasz 21Góral biega KAMIENICASenior Mężczyzn4M 800:00:0000:16:3800:40:24.8000:40:24.80+00:02:344:0214.9
9CZAPLIŃSKI Jacek 17TAGER SPORTKOSZALINMaster Mężczyzn4M 900:00:0000:17:2000:41:25.9000:41:25.90+00:03:364:0814.5
10ZALEWSKI Karol 149JAtrenujeRUMIAMaster Mężczyzn5M 1000:00:0000:17:2000:41:54.7000:41:54.70+00:04:044:1114.3
11ZYGMUNT Tomasz 122Senior Mężczyzn5M 1100:00:0000:17:1100:41:56.8000:41:56.80+00:04:064:1114.3
12ADAMCZYK Martyna 2SZYDŁOWIECSenior Kobiet1K 100:00:0000:17:2000:42:11.5000:42:11.50+00:04:214:1314.2
13MALEC Łukasz 59NIEDZICASenior Mężczyzn6M 1200:00:0000:15:4800:42:34.4000:42:34.40+00:04:444:1514.1
14TYNUS Grzegorz 148EltynFRYDMANMaster Mężczyzn6M 1300:00:0000:17:1700:42:46.6500:42:46.65+00:04:564:1614
15ROSIEK Daniel 85Eskadra KrakówKRAKOWSenior Mężczyzn7M 1400:00:0000:17:2900:43:00.6000:43:00.60+00:05:104:1814
16NADKAŃSKI Marek 67MOK MSZANA DOLNAMSZANA GORNAWeteran Mężczyzn2M 1500:00:0000:18:4600:44:55.0000:44:55.00+00:07:054:2913.4
17SIVUĽKA Martin 94Maras teamKAMIENKAMaster Mężczyzn7M 1600:00:0000:19:2700:45:57.2000:45:57.20+00:08:074:3513.1
18FORTUNA Marcin 24Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEMaster Mężczyzn8M 1700:00:0000:19:3100:47:49.4000:47:49.40+00:09:594:4612.5
19PACHURA Kinga 152Ultramaraton Babia GóraMSZANA DOLNAMaster Kobiet1K 200:00:0000:20:0000:48:08.6500:48:08.65+00:10:184:4812.5
20KOSIŃSKI Krzysztof 5004.06.1905ŁÓDŹMaster Mężczyzn9M 1800:00:0000:19:5800:48:42.0500:48:42.05+00:10:524:5212.3
21PATRO Bartłomiej 73BIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn8M 1900:00:0000:20:4300:48:54.3000:48:54.30+00:11:044:5312.3
22PAŁKA Justyna 71LKS "KŁOS" OLKUSZ NIESUŁOWICESenior Kobiet2K 300:00:0000:20:0800:48:58.8000:48:58.80+00:11:084:5312.3
23ARENDARCZYK Rafał 3NIEDZICASenior Mężczyzn9M 2000:00:0000:49:31.0000:49:31.00+00:11:414:5712.1
24SMOROŃ Barbara 96Zakład Remontowo BudowlanyWIELICZKAMaster Kobiet2K 400:00:0000:20:4700:49:31.2000:49:31.20+00:11:414:5712.1
25RZEMIŃSKA Kinga 89STRÓŻESenior Kobiet3K 500:00:0000:21:0100:49:51.0500:49:51.05+00:12:014:5912
26MYŚLIWIEC Robert 136wild & freeRZESZÓWMaster Mężczyzn10M 2100:00:0000:21:0900:49:54.6000:49:54.60+00:12:044:5912
27PARZONKA Michał 72ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLESenior Mężczyzn10M 2200:00:0000:20:3400:50:06.8000:50:06.80+00:12:165:0012
28RZEMIŃSKI Jacek 90STRÓŻEMaster Mężczyzn11M 2300:00:0000:20:5900:50:11.4000:50:11.40+00:12:215:0112
29GAJOWSKI Dariusz 28MUSZYNAMaster Mężczyzn12M 2400:00:0000:21:1400:50:19.4500:50:19.45+00:12:295:0111.9
30KRAKOVA Lucia 128Zamagurskí bežciSenior Kobiet4K 600:00:0000:21:0500:50:28.4500:50:28.45+00:12:385:0211.9
31JAGLARZ Jarosław 36VellopWILKOWISKOWeteran Mężczyzn3M 2500:00:0000:20:3400:50:29.2500:50:29.25+00:12:395:0211.9
32ZAPOŁOCH Bożena 117Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejMaster Kobiet3K 700:00:0000:21:2900:50:30.2500:50:30.25+00:12:405:0311.9
33KONOPKA Krystian 49FundacjaNaRatunekNOWY SĄCZMaster Mężczyzn13M 2600:00:0000:20:4600:50:45.8000:50:45.80+00:12:555:0411.8
34ZAWADZKI Damian 157Active MalborkMALBORKSenior Mężczyzn11M 2700:00:0000:20:3600:50:57.9000:50:57.90+00:13:085:0511.8
35SADOWSKA-KLASA Alicja 92GDAŃSKSenior Kobiet5K 800:00:0000:20:5000:51:08.0000:51:08.00+00:13:185:0611.7
36GOLBIAK Wojciech 31MIĘDZYRZEC PODLASKI MIMaster Mężczyzn14M 2800:00:0000:21:3800:51:22.0000:51:22.00+00:13:325:0811.7
37ZDUNEK Michał 130Wkurw_teamMaster Mężczyzn15M 2900:00:0000:21:2400:51:27.3500:51:27.35+00:13:375:0811.7
38ZMUDA Lukasz 120Senior Mężczyzn12M 3000:00:0000:22:4100:51:29.3000:51:29.30+00:13:395:0811.7
39JACHERA Elżbieta 35Winnica Spisz ŁAPSZE NIŻNEMaster Kobiet4K 900:00:0000:21:5200:52:12.3000:52:12.30+00:14:225:1311.5
40JASIŃSKA-KIEŁEK Marta 40SZCZĘSNEMaster Kobiet5K 1000:00:0000:21:4600:53:11.1500:53:11.15+00:15:215:1911.3
41PAZEROVÁ Katarína 78Ramagu, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Kobiet6K 1100:00:0000:21:3600:53:29.2000:53:29.20+00:15:395:2011.2
42PIETRZAK Michał 81BLOKUSPISKÓRKAMaster Mężczyzn16M 3100:00:0000:23:1500:54:18.7000:54:18.70+00:16:285:2511
43PRĘDKIEWICZ Katarzyna 84Nibybiegacz :)LUBLINSenior Kobiet7K 1200:00:0000:22:4500:54:51.4500:54:51.45+00:17:015:2910.9
44JAGODZIŃSKI Hubert 37DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior Mężczyzn13M 3200:00:0000:55:27.0000:55:27.00+00:17:375:3210.8
45STANEK Krzysztof 98GÓRSKOMaster Mężczyzn17M 3300:00:0000:23:4900:55:31.7000:55:31.70+00:17:415:3310.8
46KWIATKOWSKA Katarzyna 135TSA SandomierzSZCZYTNIKIMaster Kobiet6K 1300:00:0000:22:5200:55:33.8000:55:33.80+00:17:435:3310.8
47JACHERA Andrzej 147ŁAPSZE NIŻNEMaster Mężczyzn18M 3400:00:0000:24:0100:55:44.6500:55:44.65+00:17:545:3410.8
48ZELENÁK Kamil 119Autoservis ERIKAMaster Mężczyzn19M 3500:00:0000:23:4200:56:39.5500:56:39.55+00:18:495:3910.6
49STEFANOWSKI Mariusz 100OPOLEWeteran Mężczyzn4M 3600:00:0000:23:5600:57:20.3000:57:20.30+00:19:305:4410.5
50PACEK Katarzyna 70LUBLIN Master Kobiet7K 1400:00:0000:24:5200:57:31.3500:57:31.35+00:19:415:4510.4
51MACINA Dariusz 57PODŁĘŻEWeteran Mężczyzn5M 3700:00:0000:23:5400:57:36.8500:57:36.85+00:19:475:4510.4
52DYMEL Małgorzata 22CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Kobiet8K 1500:00:0000:25:2700:58:03.5500:58:03.55+00:20:135:4810.3
53KWIATKOWSKI Krzysztof 55CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Mężczyzn14M 3800:00:0000:25:2700:58:03.6500:58:03.65+00:20:135:4810.3
54JURAS Ewa 43DW KingaKRAKÓWSenior Kobiet9K 1600:00:0000:23:5700:58:12.8000:58:12.80+00:20:225:4910.3
55PIASTA Żaneta 79LUBARTÓWSenior Kobiet10K 1700:00:0000:24:4300:59:00.7000:59:00.70+00:21:105:5410.2
56MAŁOLEPSZA Aleksandra 61ŁASKSenior Kobiet11K 1800:00:0000:26:0700:59:25.1500:59:25.15+00:21:355:5610.1
57PATRO Monika 74LBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJMaster Kobiet8K 1900:00:0000:24:0600:59:32.8000:59:32.80+00:21:425:5710.1
58JAMIŃSKI Paweł 153BIŁGORAJSenior Mężczyzn15M 3900:00:0000:24:0600:59:33.2000:59:33.20+00:21:435:5710.1
59FRĄTCZAK Jakub 25SIERADZSenior Mężczyzn16M 4000:00:0000:24:4900:59:38.5000:59:38.50+00:21:485:5710.1
60KRYSTOSIK Agata 52WARSZAWA Senior Kobiet12K 2000:00:0000:25:0700:59:44.3000:59:44.30+00:21:545:5810
61PAZERA Jozef 77RAMAGU, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Mężczyzn17M 4100:00:0000:24:3501:00:03.7001:00:03.70+00:22:136:0010
62KŁODZIŃSKA Barbara 47UltramękiTARNÓWWeteran Kobiet1K 2100:00:0000:24:3901:00:39.6001:00:39.60+00:22:496:039.9
63SZMIST Jadwiga 104KB.Athletic ZręcinSZCZEPAŃCOWAMaster Kobiet9K 2200:00:0000:25:3101:00:55.3501:00:55.35+00:23:056:059.8
64CZAJKA Agata 16WSLŁÓDŹSenior Kobiet13K 2300:00:0000:24:3301:01:01.1001:01:01.10+00:23:116:069.8
65MICHALIK Krzysztof 64ZAKOPANESenior Mężczyzn18M 4200:00:0000:24:1301:01:01.4501:01:01.45+00:23:116:069.8
66ZĄZEL Wiesław 118Senior Mężczyzn19M 4300:00:0000:23:5801:01:02.4001:01:02.40+00:23:126:069.8
67BOROWSKA Monika 11AtomówkiKRAKÓWSenior Kobiet14K 2400:00:0000:25:1301:01:24.3001:01:24.30+00:23:346:089.8
68FORTUNA Agata 126Świszczący ŁańcuchSenior Kobiet15K 2500:00:0000:25:5301:01:39.8501:01:39.85+00:23:506:099.7
69BISOWSKA Katarzyna 9Kozy w uchuKOBYŁKAMaster Kobiet10K 2600:00:0000:26:2101:02:07.4501:02:07.45+00:24:176:129.7
70MICHAŁEK Jarosław 151KRAKÓWWeteran Mężczyzn6M 4400:00:0000:24:4601:02:30.9001:02:30.90+00:24:416:159.6
71BOROWSKA Anna 12HRUBIESZÓWSenior Kobiet16K 2700:00:0000:25:5601:02:40.2501:02:40.25+00:24:506:169.6
72PISZCZYŃSKA Izabela 8238-505 BUKOWSKOMaster Kobiet11K 2800:00:0000:24:5201:02:48.3001:02:48.30+00:24:586:169.6
73KACZMAREK Mariusz 150Sieprawska PiątkaKRAKÓWSenior Mężczyzn20M 4500:00:0000:26:4301:03:01.8001:03:01.80+00:25:116:189.5
74SADOWIŃSKA Adriana 91Nowa Huta Team/Wkurw_teamKRAKÓWWeteran Kobiet2K 2900:00:0000:25:1701:03:35.0001:03:35.00+00:25:456:219.4
75GOLBIAK Hubert 30MIĘDZYRZEC PODLASKISenior Mężczyzn21M 4600:00:0000:24:5101:03:36.8001:03:36.80+00:25:466:219.4
76RAFAŁ Eliza 134Master Kobiet12K 3000:00:0000:25:5101:04:03.9001:04:03.90+00:26:146:249.4
77KAMIŃSKA Agnieszka 44KOSZALINSenior Kobiet17K 3100:00:0000:26:1201:04:20.1001:04:20.10+00:26:306:269.3
78KRÓL Edyta 170KRAKÓWSenior Kobiet18K 3200:00:0000:26:5101:04:27.4001:04:27.40+00:26:376:269.3
79HARATYK Roksana 34Dzikie MustangiSĘDZISZÓW MŁP. Senior Kobiet19K 3300:00:0000:26:4001:04:54.2501:04:54.25+00:27:046:299.2
80FERFECKI Paweł 23KKNWROPVZYCEMaster Mężczyzn20M 4700:00:0000:26:4001:04:54.4001:04:54.40+00:27:046:299.2
81ULATOWSKA Daria 110CelebrytkiMaster Kobiet13K 3400:00:0000:26:0901:05:05.6501:05:05.65+00:27:156:309.2
82WIERCHOLA Joanna 114Dinozaur Kobiet1K 3500:00:0000:27:1101:05:09.3501:05:09.35+00:27:196:309.2
83RZADKOSZ Mateusz 88NOWY TARGMaster Mężczyzn21M 4800:00:0000:25:3601:05:21.8501:05:21.85+00:27:326:329.2
84PODYMNIAK Leszek 133RADOMWeteran Mężczyzn7M 4900:00:0000:28:1101:05:26.1001:05:26.10+00:27:366:329.2
85PAWIAK-KUCHAREWICZ Gabriela 154pociąg do bieganiaNAGÓRZANYMaster Kobiet14K 3600:00:0000:26:4601:05:37.4001:05:37.40+00:27:476:339.1
86PIĄTKOWSKA Hanna 80Coke RunnersOPOCZNOMaster Kobiet15K 3700:00:0000:27:0301:05:38.6001:05:38.60+00:27:486:339.1
87SZEWCZYK Bożena 103KACWINWeteran Kobiet3K 3800:00:0000:27:0201:05:39.1001:05:39.10+00:27:496:339.1
88WITCZAK Szymon 115Master Mężczyzn22M 5000:00:0000:28:2201:05:54.0001:05:54.00+00:28:046:359.1
89BURCZYŃSKA Beata 15RossmannWARSZAWAMaster Kobiet16K 3900:00:0000:28:1801:05:59.7001:05:59.70+00:28:096:359.1
90GADZINOWSKI Ignacy 27RADOMDinozaur Mężczyzn1M 5100:00:0000:26:1201:06:08.9001:06:08.90+00:28:196:369.1
91NOWAKOWSKA Manta 137MIELECMaster Kobiet17K 4000:00:0000:27:0601:06:14.7501:06:14.75+00:28:246:379.1
92CHORABIK Armand 139Zabiegani MielecSenior Mężczyzn22M 5200:00:0000:27:0501:06:22.3501:06:22.35+00:28:326:389
92PRZYWARA Dominika 138Zabiegani MielecMIELECSenior Kobiet20K 4100:00:0000:27:0601:06:22.3501:06:22.35+00:28:326:389
94BENEDIKOVA Zuzana 6Zamaguský bežciSLOVENSKOSenior Kobiet21K 4200:00:0000:26:3601:06:27.8501:06:27.85+00:28:386:389
95JANIK Agnieszka 38BrakSTRZELCE OPOLSKIE Master Kobiet18K 4300:00:0000:27:2201:06:56.1001:06:56.10+00:29:066:419
96TOMASKOVIC Milan 158ZdziarZDZIARWeteran Mężczyzn8M 5300:00:0000:27:4701:07:07.1001:07:07.10+00:29:176:428.9
97DERMAŃSKA Marta 19WARSZAWASenior Kobiet22K 4400:00:0000:27:2301:08:02.7001:08:02.70+00:30:126:488.8
98ZABORSKA-JOZEFIK Izabela 116Power TrainingWeteran Kobiet4K 4500:00:0000:27:1601:08:28.0001:08:28.00+00:30:386:508.8
99BALON Marcin 4KROSNOWeteran Mężczyzn9M 5400:00:0000:28:0601:08:31.9001:08:31.90+00:30:426:518.8
100STANCLIK Karolina 97SOSNOWIECSenior Kobiet23K 4600:00:0000:30:1401:08:59.9501:08:59.95+00:31:106:538.7
101PLASKOTA Frederic 83IBM France ParisMONTEVRAINMaster Mężczyzn23M 5500:00:0000:30:1401:09:00.1001:09:00.10+00:31:106:548.7
102SAJAK Agnieszka 93DW KingaKRAKÓWSenior Kobiet24K 4700:00:0000:27:2501:09:04.9001:09:04.90+00:31:156:548.7
103KIELUR Sylwia 45MALIKIKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMaster Kobiet19K 4800:00:0000:26:2401:09:49.1001:09:49.10+00:31:596:588.6
104DADAŚ Elżbieta 18Night Runners GliwiceGLIWICEMaster Kobiet20K 4900:00:0000:29:2801:11:14.4501:11:14.45+00:33:247:078.4
105BUDZOWSKI Maciej 14SUŁKÓWMaster Mężczyzn24M 5600:00:0000:30:4801:12:30.9001:12:30.90+00:34:417:158.3
106STARAKIEWICZ Szymon 99KRAKÓWSenior Mężczyzn23M 5700:00:0000:30:4901:12:31.6001:12:31.60+00:34:417:158.3
107KLEMOVÁ Tinka 46Autoservis ERIKAKOŠICEMaster Kobiet21K 5000:00:0000:29:1101:13:32.9001:13:32.90+00:35:437:218.2
108MALEC Marta 60NIEDZICAMaster Kobiet22K 5100:00:0000:29:4701:13:45.9001:13:45.90+00:35:567:228.1
109PAWŁOWSKA Karolina 75ZAKOPANESenior Kobiet25K 5200:00:0000:30:0001:14:37.5001:14:37.50+00:36:477:278
110KRAJEWSKI Michał 156WSLZAKOPANESenior Mężczyzn24M 5800:00:0000:30:0001:14:38.1001:14:38.10+00:36:487:278
111JASTRZĘBSKI Krzysztof 41MIKOŁÓWMaster Mężczyzn25M 5900:00:0000:30:2701:15:00.5001:15:00.50+00:37:107:308
112FRONK Sandra 26MIKOŁÓWSenior Kobiet26K 5300:00:0000:30:2901:15:01.0001:15:01.00+00:37:117:308
113MARKIEWICZ Aneta 62PRUSZKÓWSenior Kobiet27K 5400:00:0000:30:0401:15:19.1501:15:19.15+00:37:297:318
114RYCERSKA Magdalena 87CZAPLINEKMaster Kobiet23K 5500:00:0000:30:0301:15:19.2501:15:19.25+00:37:297:318
115WRONKOWSKA Katarzyna 145SULEJÓWEKMaster Kobiet24K 5600:00:0000:30:4001:16:04.3501:16:04.35+00:38:147:367.9
116ŁĘŻNIAK Arkadiusz 56KRAKÓWWeteran Mężczyzn10M 6000:00:0000:31:1101:17:49.6001:17:49.60+00:39:597:467.7
117ZOCHNIAK Anna 121Weteran Kobiet5K 5700:00:0000:30:5801:18:12.1001:18:12.10+00:40:227:497.7
118KOTARBA Katarzyna 127Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćMaster Kobiet25K 5800:00:0000:33:2001:19:27.2501:19:27.25+00:41:377:567.6
119RUTKOWSKA Olga 86GOLUB-DOBRZYŃSenior Kobiet28K 5900:00:0000:32:5301:21:01.3001:21:01.30+00:43:118:067.4
120GĄGALSKI Łukasz 143Bike Fun LegionowoLEGIONOWOMaster Mężczyzn26M 6100:00:0000:32:2401:21:29.5501:21:29.55+00:43:398:087.4
121OPARA Maja 141Bravehearts LegionowoLEGIONOWOMaster Kobiet26K 6000:00:0000:32:2301:21:29.8501:21:29.85+00:43:408:087.4
122KOŚCIELSKI Mateusz 142Bravehearts LegionowoKĄTY WĘGIERSKIEMaster Mężczyzn27M 6200:00:0000:32:2301:21:30.0001:21:30.00+00:43:408:097.4
123DUCZMALEWSKA Anna 140Bravehearts LegionowoLEGIONOWOMaster Kobiet27K 6100:00:0000:32:2401:21:30.1501:21:30.15+00:43:408:097.4
124SOSNOWSKA Justyna 144Power TrainingIZABELINSenior Kobiet29K 6200:00:0000:32:4801:27:10.4501:27:10.45+00:49:208:436.9
124NOGAŃSKI Paweł 146POWER TRAININGWARSZAWASenior Mężczyzn25M 6300:00:0000:32:4801:27:10.4501:27:10.45+00:49:208:436.9
126BĄCZEK Krzysztof 5GRUPA JURA'PLZAWIERCIEMaster Mężczyzn28M 6400:00:0000:34:2301:28:06.0001:28:06.00+00:50:168:486.8
127DĘBOWSKI Daniel 20Coke RunnersOPOCZNOMaster Mężczyzn29M 6500:00:0000:34:1801:28:10.0501:28:10.05+00:50:208:496.8
128ŚRUBARSKA Agata 132WARSZAWAWeteran Kobiet6K 6300:00:0000:44:4901:48:47.6001:48:47.60+01:10:5710:525.5
129MARCINIEC Łukasz 131TARNÓWWeteran Mężczyzn11M 6600:00:0000:44:4801:48:48.3501:48:48.35+01:10:5810:525.5
Znaleziono 129 wynik(ów)