ULTRAJANOSIK 110 KM LEGENDA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Na Ratunek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans:
110 km
Zgłoszonych:
203
Wystartowało:
166
Nie ukończyło:
65
Ukończyło:
101
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 49km | 66km | 93km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZdziar
49km
Kacwin
66km
Dursztyn
93km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1DĄBROWSKI Kamil 1023WROCŁAWSenior Mężczyzn1M 100:00:0408:18:4410:17:3713:33:0715:34:22.6015:34:27.40 8:297.1
2PRZYBYLSKI Łukasz 1142MOSINAMaster Mężczyzn1M 200:00:0408:22:1910:21:1113:33:0815:34:23.5515:34:27.65+00:00:008:297.1
3PALIWODA Grzegorz 1128ZABRZESenior Mężczyzn2M 300:00:0108:13:1210:22:0713:44:2315:56:37.4515:56:38.90+00:22:118:416.9
4ZIMNY Oskar 1197Master Mężczyzn2M 400:00:0508:36:0510:39:1314:31:2516:37:00.8016:37:06.00+01:02:389:036.6
4PERYKASZA Paweł 1132KRAKÓWMaster Mężczyzn3M 500:00:0208:37:2810:52:1314:31:2716:37:03.9516:37:06.00+01:02:389:036.6
6BUJAK Krzysztof 1013KRAKOWSenior Mężczyzn3M 600:00:0508:37:2110:52:2914:31:2516:37:01.1016:37:06.50+01:02:399:036.6
7WIECZOREK Łukasz 1182Senior Mężczyzn4M 700:00:0208:49:0610:59:3714:36:1816:37:52.7016:37:55.65+01:03:289:046.6
8MARĆ Marcin 1101KRAKÓWSenior Mężczyzn5M 800:00:0108:48:4211:04:0314:50:2617:10:42.3517:10:44.15+01:36:169:226.4
9GALA Grzegorz 1036SOCHACZEWMaster Mężczyzn4M 900:00:1008:48:3411:07:5914:49:2417:11:00.6017:11:10.90+01:36:439:226.4
10KOBIERSKI Piotr 1063WARSZAWAMaster Mężczyzn5M 1000:00:0308:42:0210:44:0314:58:5117:31:18.1017:31:21.55+01:56:549:336.3
11KORAB Robert 1069RZESZÓWWeteran Mężczyzn1M 1100:00:0309:05:3411:17:1115:14:4917:45:43.9517:45:47.00+02:11:199:416.2
12KOTARBA Wojciech 1072KIELCEMaster Mężczyzn6M 1200:00:0509:47:5612:05:1715:49:4218:12:14.6018:12:20.00+02:37:529:556
13WOJNA Jacek 1187Master Mężczyzn7M 1300:00:0709:12:3011:43:2415:53:2918:26:31.4018:26:38.65+02:52:1110:036
14PAŁKOWSKI Jakub 1129KRAKÓWSenior Mężczyzn6M 1400:00:0308:34:3711:43:0616:15:0518:47:43.8518:47:47.60+03:13:2010:155.9
15SOBORSKI Krzysztof 1158OLKUSZMaster Mężczyzn8M 1500:00:0409:35:5912:21:0616:38:1318:48:17.9018:48:22.80+03:13:5510:155.8
16MAŁEK Andrzej 1097DŁUGIEMaster Mężczyzn9M 1600:00:0609:35:5512:10:2616:19:5118:51:13.3518:51:19.45+03:16:5210:175.8
17CŁAPIŃSKI Janusz 1018ŁÓDŹSenior Mężczyzn7M 1700:00:0309:05:0011:40:2515:54:4818:52:01.9018:52:05.45+03:17:3810:175.8
18PUDŁO Mateusz 1145ŻABIANKASenior Mężczyzn8M 1800:00:0309:07:4611:37:4116:15:0919:11:16.4019:11:19.75+03:36:5210:275.7
19BELLUŠOVÁ Martina 1007LIPTOVSKÝ MIKULÁŠSenior Kobiet1K 100:00:0012:42:3517:10:3319:20:51.4519:20:51.45+03:46:2410:335.7
20PYCIA Adam 1146KRAKÓWWeteran Mężczyzn2M 1900:00:0409:40:1412:08:4116:40:4919:23:00.7519:23:05.55+03:48:3810:345.7
21CIURASZKIEWICZ Andrzej 1017WROCŁAWMaster Mężczyzn10M 2000:00:0910:01:3712:35:5817:10:1519:26:18.0019:26:28.00+03:52:0010:365.7
22KORZAŃSKI Krystian 1071JASTRZĘBIE ZDRÓJMaster Mężczyzn11M 2100:00:0610:06:4912:38:3116:55:5219:28:38.6019:28:45.10+03:54:1710:375.6
23BADOWSKI Jerzy 1003PIASECZNOMaster Mężczyzn12M 2200:00:0210:02:1712:42:4617:10:2019:32:00.2519:32:02.60+03:57:3510:395.6
24KAMINSKI Jacek 1055ŻARKI-LETNISKOMaster Mężczyzn13M 2300:00:0610:27:5813:14:3517:31:1719:51:58.8019:52:05.60+04:17:3810:505.5
25MASNY Dawid 1102GARWOLINMaster Mężczyzn14M 2400:00:0610:28:0113:14:3417:31:1619:51:59.7019:52:05.70+04:17:3810:505.5
26MARCZAK Krzysztof 1100ŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Mężczyzn3M 2500:00:0610:01:3813:15:3017:31:2319:52:00.2019:52:06.90+04:17:3910:505.5
27SIKORA Zbigniew 1157JAWORZNOMaster Mężczyzn15M 2600:00:0509:43:5712:04:3417:16:0719:53:27.1019:53:32.20+04:19:0410:505.5
28TOMIK Małgorzata 1172Senior Kobiet2K 200:00:0209:40:1312:42:0217:26:4019:57:23.4019:57:25.90+04:22:5810:535.5
29KOCHANOWSKI Michał 1064KRAKÓWSenior Mężczyzn9M 2700:00:1709:32:5212:13:2716:48:4219:57:43.3519:58:00.70+04:23:3310:535.5
30MATYJA Adam 1106STARA HUTAMaster Mężczyzn16M 2800:00:1609:13:5712:13:3016:48:4519:57:44.2519:58:01.00+04:23:3310:535.5
31MUCHA Monika 1115CZĘSTOCHOWASenior Kobiet3K 300:00:0910:51:1213:28:5317:47:0220:17:44.7520:17:54.65+04:43:2711:045.4
32CZAJKA Karol 1001Biegający ŚwidnikMaster Mężczyzn17M 2900:00:0910:55:5413:40:1918:00:5420:17:45.5520:17:54.70+04:43:2711:045.4
33PIOTROWSKI Paweł 1137GOSTYŃMaster Mężczyzn18M 3000:00:0411:07:4914:02:0618:01:2220:33:36.1020:33:40.50+04:59:1311:125.4
34MATLOK Marek 1103ZABRZEMaster Mężczyzn19M 3100:00:0710:33:5013:24:3618:02:2320:44:34.2520:44:42.10+05:10:1411:185.3
35KRZEMIŃSKI Tomasz 1080DZIERŻONIÓWMaster Mężczyzn20M 3200:00:0610:45:2913:31:4918:04:0720:46:45.3520:46:51.80+05:12:2411:205.3
36MÓJTA Grzegorz 1113KOŁOMaster Mężczyzn21M 3300:00:0710:23:3313:21:3318:03:0620:48:17.6520:48:25.55+05:13:5811:205.3
36RUDNIK Tomasz 1152WIELICZKAMaster Mężczyzn22M 3400:00:0410:23:0313:21:3518:03:1120:48:21.0520:48:25.55+05:13:5811:205.3
38KRZYSZŁOWSKI Rafał 1081OPOLEMaster Mężczyzn23M 3500:01:1010:47:4013:29:0918:01:1920:59:03.9521:00:14.80+05:25:4711:265.2
39WOJTCZAK Mariusz 1189Master Mężczyzn24M 3600:00:1410:30:2013:15:3818:03:3121:04:49.0021:05:03.05+05:30:3511:295.2
40KOZŁOWSKI Marek 1075JAWORWeteran Mężczyzn4M 3700:00:0210:54:2113:57:2818:42:5921:26:04.5521:26:06.65+05:51:3911:415.1
41ŁĘCKA Agnieszka 1094GOLUB-DOBRZYŃSenior Kobiet4K 400:00:1611:04:2013:49:0318:42:4621:25:50.2021:26:07.00+05:51:3911:415.1
42KOZACZUK Jacek 1074BRZÓZA KRÓLEWSKAWeteran Mężczyzn5M 3800:00:1711:15:4914:18:1218:57:2321:34:35.4521:34:53.40+06:00:2611:465.1
43MARCHEWKA Joanna 1099CZERNICHÓWMaster Kobiet1K 500:00:0110:51:4113:42:4318:25:3421:37:45.4021:37:47.20+06:03:1911:475.1
44DOMIN Tomasz 1024KRAKOWMaster Mężczyzn25M 3900:00:1610:33:4813:31:4718:28:0221:42:32.5021:42:48.60+06:08:2111:505.1
45CEBULA Mariusz 1015RUDA ŚLĄSKAWeteran Mężczyzn6M 4000:00:1910:41:2414:03:3718:51:5521:51:31.3521:51:50.70+06:17:2311:555
46TROCHIMOWICZ Hubert 1174Master Mężczyzn26M 4100:00:0510:41:3914:03:5018:52:1121:51:45.2521:51:50.95+06:17:2311:555
47KUCIEL Paweł 1082TENCZYNEKSenior Mężczyzn10M 4200:00:0810:48:5014:03:4818:57:3521:52:44.4521:52:52.50+06:18:2511:565
48DYDUŁA Renata 1028KRAKÓWMaster Kobiet2K 600:00:0411:26:3314:17:5019:12:2222:07:04.2522:07:08.55+06:32:4112:035
49MAZUREK Dariusz 1107STALOWA WOLAMaster Mężczyzn27M 4300:00:1111:15:2714:31:5219:17:0622:07:54.1022:08:05.75+06:33:3812:045
50SZAFRANIEC Artur 1165Master Mężczyzn28M 4400:00:1011:40:5615:00:0119:33:3922:11:32.3022:11:43.20+06:37:1512:065
51KRZEMIŃSKI Jacek 1079OPOLEMaster Mężczyzn29M 4500:00:0911:23:4114:24:4619:13:1522:14:11.0022:14:20.75+06:39:5312:074.9
52NOWOROLNIK Paweł 1120GLIWICEMaster Mężczyzn30M 4600:00:1411:28:4314:42:0519:24:3222:15:58.9022:16:13.25+06:41:4512:084.9
53KROK Jacek 1076LUBARTÓWMaster Mężczyzn31M 4700:00:0911:24:3114:39:2219:17:2222:16:03.7522:16:13.45+06:41:4612:084.9
54GIBAŁA Marcin 1040BOCHNIAWeteran Mężczyzn7M 4800:00:0711:28:4914:38:2319:28:1522:21:08.3522:21:16.10+06:46:4812:114.9
55KARP Pawel 1058WARSZAWAMaster Mężczyzn32M 4900:00:1611:08:1714:20:0618:57:2622:21:41.0022:21:57.20+06:47:2912:114.9
56ŁYSIAK Michał 1095WARSZAWAMaster Mężczyzn33M 5000:00:1111:47:0214:42:2919:24:3522:23:35.5522:23:46.75+06:49:1912:124.9
57ORLOW Kuba 1123TYCHYSenior Mężczyzn11M 5100:00:0410:25:5713:43:3019:13:0122:25:23.1522:25:28.00+06:51:0012:134.9
58KWIATKOWSKI Wojciech 1088SZCZYTNIKIMaster Mężczyzn34M 5200:00:5411:14:4614:31:5519:28:4922:25:27.0522:26:21.20+06:51:5312:134.9
59PUDEŁEK Agnieszka 1144BRZESKOMaster Kobiet3K 700:00:1311:34:2914:39:4119:42:1622:28:33.1522:28:46.20+06:54:1812:154.9
60FIDELUS Joanna 1032BRZESKOMaster Kobiet4K 800:00:1211:34:3114:39:4319:42:2022:28:33.9022:28:46.70+06:54:1912:154.9
61KOWALCZYK Grzegorz 1073LUBLINMaster Mężczyzn35M 5300:00:0811:31:1714:48:0819:43:4922:34:35.9522:34:44.70+07:00:1712:184.9
62FLORCZAK Maciej 1033GORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn8M 5400:00:0510:36:3213:43:3019:12:5800:05:0022:36:59.0022:37:05.00+07:02:3712:174.9
63PIOTROWSKI Maciej 1136RZESZOWMaster Mężczyzn36M 5500:00:1511:41:1414:36:4619:22:2822:43:25.1022:43:40.40+07:09:1312:234.8
64SZWAJKA Aneta 1169Weteran Kobiet1K 900:00:0211:40:2814:38:2719:36:5122:45:56.4522:45:58.70+07:11:3112:254.8
65PIECH Michał 1135STUDZIENICEMaster Mężczyzn37M 5600:00:0511:33:2314:32:4319:35:5022:52:07.4022:52:12.80+07:17:4512:284.8
66KOCIŃSKI Dominik 1065RASZKÓWMaster Mężczyzn38M 5700:00:1011:15:2814:31:5419:17:2522:53:08.2522:53:18.30+07:18:5012:284.8
67SZLENDAK Anna 1167Master Kobiet5K 1000:00:0111:53:5015:12:4220:02:3822:57:41.6522:57:43.40+07:23:1612:314.8
68DZIUBAŁA Karolina 1030WARSZAWASenior Kobiet5K 1100:00:0712:11:0915:19:4320:06:0422:58:45.3022:58:52.85+07:24:2512:324.8
69WIERZCHOWIAK Jarosław 1183Senior Mężczyzn12M 5800:00:0712:11:1015:19:4420:06:0522:58:45.7522:58:53.00+07:24:2512:324.8
70MILEWSKI Mateusz 1110MIŃSK MAZOWIECKISenior Mężczyzn13M 5900:00:0711:01:4814:28:3019:42:3122:58:55.9022:59:03.45+07:24:3612:324.8
71KIELAK Daniel 1060WARSZAWAMaster Mężczyzn39M 6000:00:0311:47:0115:00:5620:02:4923:03:40.2523:03:43.65+07:29:1612:344.8
72BOROWIEC Mariusz 1011STARE OLESZYCEMaster Mężczyzn40M 6100:00:2511:55:4415:27:5320:08:1123:12:29.4023:12:55.35+07:38:2712:394.7
73PIWOWARCZYK Magdalena 1138KRAKÓWMaster Kobiet6K 1200:00:1111:24:1815:08:0220:26:5223:20:07.5523:20:19.25+07:45:5112:434.7
74CHOJNACKI Przemysław 1016OPOLEMaster Mężczyzn41M 6200:01:1011:27:1714:44:0220:09:0723:19:35.7523:20:46.20+07:46:1812:434.7
75FRYSIAK Artur 1035WIELUŃWeteran Mężczyzn9M 6300:00:0511:24:1714:50:5020:09:4723:22:34.0523:22:39.85+07:48:1212:454.7
76RAWA Marcin 1149GDAŃSKMaster Mężczyzn42M 6400:00:1512:11:0315:25:3020:32:1223:24:53.5023:25:08.50+07:50:4112:464.7
77CZERNIAK Wioleta 1019SOSNÓWKA Senior Kobiet6K 1300:00:1012:14:5515:19:4120:10:3223:25:27.2023:25:37.60+07:51:1012:464.7
78OSOWSKI Wojciech 1124ZACHEŁMIEWeteran Mężczyzn10M 6500:00:1112:14:4615:19:4020:10:3123:25:26.6023:25:38.45+07:51:1112:464.7
79OLBERT Ireneusz 1122BRZEG DOLNYWeteran Mężczyzn11M 6600:00:0311:42:1815:12:3620:10:4023:25:35.0523:25:38.60+07:51:1112:464.7
80LORANC Paweł 1092KOZYMaster Mężczyzn43M 6700:00:1212:27:0415:53:2320:42:4623:31:59.8523:32:12.30+07:57:4412:504.7
81GERUS Wiesław 1039WROCŁAWWeteran Mężczyzn12M 6800:00:1411:24:0915:05:4320:42:4323:32:26.1023:32:40.55+07:58:1312:504.7
82GLISZCZYŃSKI Paweł 1041ZABRZESenior Mężczyzn14M 6900:00:0112:41:1216:12:1221:03:3923:35:31.4523:35:33.20+08:01:0512:524.7
83NOWAKOWSKI Leszek 1118BIAŁOGARDMaster Mężczyzn44M 7000:00:1711:28:0414:44:5220:09:3723:36:57.8523:37:15.30+08:02:4712:524.7
84NAWROT Waldek 1117KRAKÓWWeteran Mężczyzn13M 7100:00:0611:58:2315:39:1320:52:2623:44:19.1023:44:25.75+08:09:5812:564.6
85DYDUŁA Łukasz 1027KRAKÓWMaster Mężczyzn45M 7200:00:0411:43:5015:13:4820:35:3023:45:38.4523:45:42.65+08:11:1512:574.6
86KWIECIŃSKI Norbert 1089SZCZECINMaster Mężczyzn46M 7300:00:0611:57:3515:39:1520:52:2723:47:15.8523:47:22.80+08:12:5512:584.6
86NOWICKI Zbigniew 1119GALKOW MALYMaster Mężczyzn47M 7400:00:0211:58:0215:39:1920:52:3323:47:20.1523:47:22.80+08:12:5512:584.6
88BADURA Wojtek 1004BIELSKO-BIAŁAWeteran Mężczyzn14M 7500:00:1812:03:2216:12:5921:04:1623:51:59.4023:52:17.65+08:17:5013:014.6
89KAMIŃSKI Łukasz 1056WROCŁAWWeteran Mężczyzn15M 7600:00:1012:10:5015:41:1720:51:3523:55:24.5023:55:34.80+08:21:0713:024.6
90JACHYMSKI Jacek 1048ŁODZDinozaur Mężczyzn1M 7700:00:1812:07:4516:13:0321:04:0123:56:57.6023:57:16.05+08:22:4813:034.6
Przekroczony limit czasu: 24:00:00
91DZIERŻEŃSKA Monika 1029GDAŃSKMaster Kobiet7K 1400:00:0112:27:1316:12:1221:08:5324:00:14.6524:00:16.20+08:25:4813:054.6
92TURLEJ Dariusz 1175Dinozaur Mężczyzn2M 7800:00:1412:33:2316:17:2621:08:4124:00:02.6024:00:16.65+08:25:4913:054.6
93RAKOWSKI Łukasz 1147BRZEG DOLNY Master Mężczyzn48M 7900:00:0312:12:4615:33:1221:03:4024:05:28.2524:05:32.00+08:31:0413:084.6
94ADAMCZYK Janusz 1002GRÓDEK NAD DUNAJCEMWeteran Mężczyzn16M 8000:00:0912:07:5616:18:5921:27:2224:22:09.1524:22:18.20+08:47:5013:174.5
95ROŚKIEWICZ Jerzy 1151WOLA RADZISZOWSKASenior Mężczyzn15M 8100:00:0812:07:0516:02:3421:27:0024:34:34.9524:34:43.00+09:00:1513:244.5
96KURZAWA Sławomir 1085WARSZAWAWeteran Mężczyzn17M 8200:00:1512:28:2516:25:0421:29:5724:53:55.0024:54:10.80+09:19:4313:344.4
97TERCZYNSKI Pawel 1171Weteran Mężczyzn18M 8300:00:1512:27:0716:24:5921:30:0124:53:55.5024:54:11.20+09:19:4313:344.4
98MAKAREWICZ Wiktor 1096WARSZAWAMaster Mężczyzn49M 8400:00:1512:33:5816:10:2421:30:1425:03:01.7525:03:16.85+09:28:4913:394.4
99BOGACKI Sławek 1010BRZOZÓWKA K.TORUNIAWeteran Mężczyzn19M 8500:00:0312:57:4916:52:4421:27:0925:15:02.3525:15:05.60+09:40:3813:464.4
100OSTAPINSKA Magda 1125PIASECZNOMaster Kobiet8K 1500:00:1212:50:5516:25:5325:31:11.5525:31:23.85+09:56:5613:554.3
101OSTAPIŃSKI Wojtek 1126PIASECZNOWeteran Mężczyzn20M 8600:00:1212:50:5316:25:5225:31:12.1525:31:24.90+09:56:5713:554.3
102SACEWICZ Marek 1153SZCZECINMaster Mężczyzn50M 8700:00:0512:32:1116:46:55+06:29:1915:153.9
SZCZOTKA Paweł 1166Weteran MężczyznDNF10:52:22 DNF13:43:48 DNF DNF DNF DNF--
BRYSZ Michał 1012KRAKÓWSenior MężczyznDNF08:46:16 DNF14:08:52 DNF DNF DNF DNF--
JÓZEF Tomasz 1050DĄBROWA GÓRNICZAMaster MężczyznDNF11:12:22 DNF14:54:26 DNF DNF DNF DNF--
URACZ Łukasz 1177Master MężczyznDNF12:01:53 DNF15:25:14 DNF DNF DNF DNF--
SIENKIEWICZ Wojtek 1156WARSZAWAWeteran MężczyznDNF12:47:59 DNF16:34:11 DNF DNF DNF DNF--
JESCHKA Jerry 1049KASSELWeteran MężczyznDNF DNF16:37:05 DNF DNF DNF DNF--
KASIKOWSKI Tomek 1059TORUŃMaster MężczyznDNF12:52:49 DNF16:43:27 DNF DNF DNF DNF--
GONCIARZ Andrzej 1042LGOTADinozaur MężczyznDNF12:21:34 DNF16:46:48 DNF DNF DNF DNF--
GRZESZAK Rafał 1045WARSZAWAWeteran MężczyznDNF12:39:15 DNF16:50:20 DNF DNF DNF DNF--
WOLAŃSKI Tomasz 1190Master MężczyznDNF13:13:04 DNF17:04:15 DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1202Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEMaster KobietDNF13:13:21 DNF17:04:34 DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 1188Senior MężczyznDNF09:44:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
DYBOL Dawid 1026OSTRÓW WIELKOPOLSKIMaster MężczyznDNF09:49:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PORĘBSKI Rafał 1141ZAWADAMaster MężczyznDNF09:59:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOKOT Krzysztof 1066ŻORYMaster MężczyznDNF10:21:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
LESIAK Tomasz 1090ŁÓDŹ Master MężczyznDNF10:46:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYNFELDER Rafał 1044WARSZAWAMaster MężczyznDNF11:07:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Paweł 1170Master MężczyznDNF11:22:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLEWICZ Tomasz 1038SANOKMaster MężczyznDNF11:24:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLEWICZ Krystyna 1037SANOKMaster KobietDNF11:24:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
FEODORÓW Wojtek 1031ZABRZEWeteran MężczyznDNF12:15:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
WESOŁOWSKI Krzysztof 1181Master MężczyznDNF12:26:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
WINNIK Elżbieta 1184Senior KobietDNF12:27:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULCZYŃSKI Rafał 1083WARSZAWAMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BLADOCHA Andrzej 1009KNURÓWWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEC Tomasz 1134MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIESenior MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUPCZYK Rafał 1084RAWICZMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALCZAK Dariusz 1178Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADKA Andrzej 1195Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUK Grzegorz 1077KRAKÓWSenior MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASZKIEWICZ Maciej 1130MUROWANA GOŚLINAWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZOR Łukasz 1052BUCZKOWICEMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSKALETS Mariia 1112KYIVSenior KobietDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SHCHERBAK Yevhenii 1155BILA TSERKVASenior MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSOKIŃSKI Jerzy 1192Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WODZIEŃ Andrzej 1185Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRESZEL Krzysztof 1034WARSZAWAMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 1200Wolny RyśLEGNICAWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKI Piotr 1133PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 1025RAKÓWWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DABULIS Jarosław 1022WARSZAWAWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PLUTA Sebastian 1139BRZEŹNICAMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ULATOWSKI Andrzej 1176Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIADERNA Nina 1131WARSZAWASenior KobietDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ODOLCZYK Jerzy 1121WARSZAWA Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLAŃCZYK Filip 1067POZNAŃMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Andrzej 1098CZERNICHÓWMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RATAJCZAK Dariusz 1148DOLSKWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Jarek 1087MALBORKMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYPNIEWSKA Hanna 1164Dinozaur KobietDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPACZ Adam 1068WOLSZTYNMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MĄCZKA Bronisław 1201Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEDinozaur MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUREK Mariusz 1198Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZEWSKI Marek 1105ŚREMWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITA Ewa 1061KĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran KobietDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Damian 1196Master MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŚ Waldemar 1111GDAŃSKMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSIEWICZ Adam 1005GRYFINOMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 1161Dinozaur MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SWĘDZIOŁ Robert 1162Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRACZYK Marek 1173Weteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Robert 1193Master MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1108ŁÓDŹ Master KobietDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REWERS Dariusz 1150GDYNIAMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 166 wynik(ów)