Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2021-08-28 |
Miejsce : | Niedzica |
Dystans : | 110 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 104 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Śląski Dom 14.5km | Hrebieniok 27km | Zielony Staw 37km | Zdziar 49km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PÔBIŠ Ivan | 1099 | 2THETOP | DONOVALY | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:41:17 | 04:36:23 | 06:21:51 | ||
2 | PAWLICA Paweł | 1098 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:05:40 | 02:48:47 | 04:47:28 | 06:31:36 | ||
3 | KOPCEWICZ Tomasz | 1029 | STAWIGUDA | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:01:07 | 02:47:12 | 04:43:44 | 06:35:08 | ||
4 | JACHYMIAK Robert | 1007 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:40:55 | 04:47:16 | 06:46:18 | ||
5 | WAŚKO Paweł | 1026 | CENTRUM MASAŻU | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 02:40:50 | 04:47:22 | 06:46:19 | ||
6 | BARTYZEL Marek | 1032 | ZAWOJA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:05:22 | 02:50:42 | 04:52:16 | 06:47:03 | ||
7 | MYŚLIWIEC Robert | 1066 | DZIKI&WOLNY | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:03:36 | 02:48:52 | 04:48:06 | 06:48:31 | |
8 | MAJNUSZ Tomasz | 1044 | MODLNICA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:03:37 | 02:50:10 | 04:53:28 | 06:54:54 | ||
9 | CZUWAJ Andrzej | 1050 | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | GROJEC | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:05:26 | 02:48:31 | 04:48:19 | 06:54:57 | |
10 | SOKOŁOWSKI Marek | 1080 | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM | MYSŁOWICE-WESOŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 02:09:08 | 02:54:35 | 05:01:00 | 07:00:02 | |
11 | STACHOWIAK Adam | 1071 | LESZNOLIMITS RUNNERS | DĄBCZE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:07:02 | 02:53:21 | 05:06:26 | 07:04:43 | |
12 | SKROBAŃSKI Roman | 1013 | SKROBKITEAM | GODZIESZE MAŁE | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 02:11:33 | 02:58:38 | 05:06:51 | 07:06:08 | |
13 | MERTA Przemek | 1087 | RUN OR DIE | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:09:34 | 02:58:02 | 05:06:50 | 07:06:10 | |
14 | ŚLASKI Radosław | 1106 | STAJNIA BALONA | STRZYZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 02:22:22 | 03:17:25 | 05:25:46 | 07:30:48 | |
15 | KOKOT Krzysztof | 1035 | NIEWYBIEGANI | ŻORY | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:13:58 | 03:07:54 | 05:25:45 | 07:36:48 | |
16 | SZMYT Maciej | 1045 | WLKP MOUNTAINS ULTRA / GUTO ADVENTURE TEAM / FREE RUN | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:22:27 | 03:12:22 | 05:34:42 | 07:38:11 | |
17 | KOTARBA Wojciech | 1021 | BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAM | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:18:26 | 03:21:10 | 05:38:18 | 07:45:07 | |
18 | MIERKIEWICZ Krzysiek | 1023 | MKM RUNNING / STAJNIA BALONA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:19:08 | 03:11:24 | 05:25:57 | 07:47:05 | |
19 | ŚMIGIELSKA Danuta | 1094 | CZERWONAK | Senior Kobiet | 00:00:03 | 02:23:52 | 03:14:02 | 05:35:13 | 07:47:18 | ||
20 | BUŁANOW Leszek | 1093 | HIPOLITÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:22:35 | 03:10:09 | 05:27:27 | 07:48:08 | ||
21 | SMÓŁKOWSKI Marcin | 1072 | RUMIARUNNERTEAM | RUMIA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:29:03 | 03:21:13 | 05:40:29 | 07:57:11 | |
22 | SEMENIUK Piotr | 1073 | WESOŁA | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 02:23:12 | 03:14:06 | 05:42:32 | 08:10:20 | |
23 | JEZIORSKI Tomasz | 1040 | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:31:43 | 03:24:27 | 05:45:43 | 08:11:13 | ||
24 | LUBAŃSKI Robert | 1064 | BUKOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:28:54 | 03:23:55 | 05:51:18 | 08:14:38 | ||
25 | BUKOWSKI Stanislaw | 1053 | LAUGARSKOKK/ZABIEGANI REYKJAVÍK | KÓPAVOGUR | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:35:09 | 03:28:11 | 05:56:05 | 08:19:13 | |
26 | KOMOROWSKI Adam | 1025 | ZABIEGANI REYKJAVIK | REYKJAVIK | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:35:14 | 03:28:17 | 05:56:17 | 08:19:14 | |
27 | GRYNAGIEL Przemysław | 1028 | OSIEK NAD WISŁĄ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:23:35 | 03:15:18 | 05:43:40 | 08:19:22 | ||
28 | WINNIK Ela | 1005 | MROWINO | Senior Kobiet | 00:00:05 | 02:35:29 | 03:28:17 | 05:56:22 | 08:24:57 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
GRZELAK Kamila | 1103 | MĘCINA | Senior Kobiet | DNF | 02:43:38 DNF | 03:39:50 DNF | 06:02:46 DNF | 08:25:31 DNF | |||
30 | URACZ Łukasz | 1009 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:38:21 | 03:33:41 | 06:01:50 | 08:25:44 | |
31 | JAMRÓZ Łukasz | 1095 | NEVER AVERAGE | WADOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:24:29 | 03:18:07 | 05:54:06 | 08:30:55 | |
32 | SZYL Marek | 1049 | RUNNERS TEAM QUIBL | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:25:17 | 03:23:43 | 06:04:19 | 08:33:40 | |
33 | KOWALCZYK Marek | 1043 | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | CIECHANÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 02:22:59 | 03:15:12 | 06:01:09 | 08:42:47 | |
34 | BUDZICH Wojciech | 1022 | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | CIECHANÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 02:25:40 | 03:19:09 | 06:01:14 | 08:42:51 | |
35 | SEWERYN Grzegorz | 1024 | BIEGOWA KUZNIA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:40:03 | 03:38:06 | 06:12:18 | 08:42:56 | |
36 | FIDES Martin | 1037 | #ZAZIULTRA | LIPTOVSKY MIKULAS | Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 02:38:20 | 03:38:42 | 06:10:47 | 08:44:23 | |
37 | DRAGON Przemysław | 1102 | POŁANIEC | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:41:40 | 03:40:40 | 06:25:10 | 08:49:26 | ||
38 | KUŚMIERZAK Piotr | 1076 | STAY INSANE /PRZEDWOJEWSKI TEAM | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:38:09 | 03:36:57 | 06:12:57 | 08:50:57 | |
39 | KRAWCZYK Karol | 1109 | JAWORZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 02:38:06 | 03:34:44 | 06:12:38 | 08:51:17 | ||
40 | TRACZYK Marek | 1038 | VELO ŁOSIE | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 02:43:57 | 03:41:00 | 06:12:42 | 08:51:22 | |
41 | DOROSHENKO Anastasiia | 1085 | GUTSUL RUNNING CLUB | IVANO-FRANKIVSK | Senior Kobiet | 00:00:10 | 02:25:52 | 03:23:34 | 06:17:18 | 08:51:22 | |
42 | BURZYŃSKI Sebastian | 1061 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:43:33 | 03:40:55 | 06:19:37 | 08:51:23 | ||
43 | KRZYŻAN Jakub | 1004 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:41:09 | 03:39:51 | 06:16:27 | 08:54:13 | |
44 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 1019 | BUKOWNO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:28:01 | 03:28:30 | 06:14:41 | 08:56:02 | ||
45 | WŁODARCZYK Michał | 1062 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:41:17 | 03:39:49 | 06:13:30 | 08:56:13 | |
46 | STOLIŃSKI Przemysław | 1070 | KSGRUCHA | OZORKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:42:06 | 03:39:59 | 06:19:28 | 08:56:16 | |
47 | CZADO Waldemar | 1100 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:05 | 02:31:43 | 03:30:36 | 06:13:34 | 08:58:32 | |
48 | STACHURA Damian | 1034 | ZAGŁĘBIE LUBIN | LUBIN | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:44:00 | 03:44:40 | 06:31:32 | 08:58:32 | |
49 | MACKOJĆ Krzysztof | 1016 | EL-MACKOJĆ | KOŁOBRZEG | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:44:54 | 03:44:41 | 06:27:11 | 09:02:20 | |
50 | JEZIORSKI Przemysław | 201 | ŁASK | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:40:52 | 06:24:02 | 09:03:16 | |||
51 | KROLL Christoph | 1031 | LTV OBEREICHSFELD/HURT | GIEBOLDEHAUSEN | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:48:22 | 03:46:11 | 06:31:28 | 09:07:13 | |
52 | ZAJĄC Marcin | 1082 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 02:48:34 | 06:24:31 | 09:09:45 | ||
53 | KONOPKA Sylwia | 1110 | TOUR DE ZBÓJ | ŚWINIARSKO | Weteran Kobiet | 00:00:04 | 02:47:52 | 03:51:52 | 06:34:00 | 09:12:10 | |
54 | KORECKI Andrzej | 1018 | MUROWANIEC | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:41:03 | 03:46:18 | 06:29:54 | 09:13:40 | ||
55 | BIECHOŃSKI Jarek | 1086 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:44:54 | 03:41:53 | 06:24:42 | 09:19:32 | ||
56 | SIWOŃ Ewa | 1014 | SMASHING PĄPKINS/DO PRZODU I W GÓRĘ | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:07 | 02:58:31 | 04:02:08 | 06:55:03 | 09:31:34 | |
57 | PUCHACZ Piotr | 1063 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 02:49:45 | 03:56:34 | 06:54:46 | 09:37:43 | ||
58 | GARDYŚ Grzegorz | 1033 | KICIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:43:30 | 03:51:26 | 06:48:18 | 09:39:26 | ||
59 | KSIĘŻAK Bartłomiej | 1012 | BIEG SZLAK TRAFI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:45:45 | 03:45:48 | 06:33:36 | 09:40:18 | |
60 | GRACZYK Marcin | 1060 | TULCE | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 02:52:23 | 03:56:13 | 06:52:44 | 09:40:34 | ||
61 | GNIADEK Gosia | 1079 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:07 | 03:00:10 | 04:07:05 | 07:13:23 | 09:56:17 | ||
62 | WASILEWSKI Marcin | 1036 | ZIELONA GÓRA | Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 02:40:59 | 03:52:16 | 06:54:41 | 09:56:41 | ||
63 | ULATOWSKI Andrzej | 1046 | RUNBEARDRUN | TORUŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 02:42:31 | 03:49:06 | 06:43:11 | 09:58:09 | |
64 | KANIEWSKI Ireneusz | 1000 | PRUSZKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:55:54 | 04:05:36 | 07:07:17 | 10:02:37 | ||
65 | GONCIARZ Andrzej | 1017 | LGOTA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:12 | 02:52:37 | 03:56:36 | 06:55:01 | 10:02:39 | ||
66 | FIDOR Michał | 1105 | BIEGAM BO LUBIĘ | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:48:22 | 03:56:10 | 06:55:13 | 10:02:46 | |
67 | BODNYK Andrii | 1084 | SALOMON RUNNING CLUB UKRAINE | IVANO-FRANKIVSK | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 03:03:23 | 04:08:32 | 07:03:22 | 10:04:33 | |
68 | ERENBERG Rafał | 1092 | FUDU&CO. SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:54:42 | 04:00:45 | 07:03:25 | 10:06:49 | |
69 | NIEDŹWIEDZKA Anna | 1059 | NIEDŹWIADKI BIEGAJĄ | LUBIN | Master Kobiet | 00:00:08 | 03:01:10 | 04:16:00 | 07:14:16 | 10:12:43 | |
70 | PALUCH Daniel | 1015 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:56:41 | 04:06:12 | 07:16:09 | 10:14:52 | ||
71 | HACUŚ Tomasz | 1027 | WROCŁAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:55:51 | 04:08:31 | 07:07:53 | 10:15:22 | ||
72 | KANTOROWSKI Marcin | 1057 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 03:01:19 | 04:09:42 | 07:15:28 | 10:15:22 | ||
73 | SEKMAN Tomasz | 1006 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:05:04 | 04:16:26 | 07:25:41 | 10:20:25 | ||
74 | NOWAK Natalia | 1065 | BIEGOWA KUŹNIA | KATOWICE | Senior Kobiet | 00:00:11 | 03:16:01 | 04:26:27 | 07:35:27 | 10:24:17 | |
75 | MIERKIEWICZ Berni | 1011 | MKM RUNNING / STAJNIA BALONA | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:04 | 03:08:12 | 04:16:24 | 07:23:10 | 10:24:54 | |
76 | ROGALA Maciej | 1081 | T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRAS | PSZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 03:01:39 | 04:13:09 | 07:16:49 | 10:25:55 | |
77 | AL-JEABORY Mahdi | 1091 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 03:00:34 | 04:10:56 | 07:06:39 | 10:26:25 | ||
78 | ROSZAK Waldemar | 1042 | BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCE | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 03:08:55 | 04:24:11 | 07:25:41 | 10:29:26 | |
79 | KUBON Bogdan | 1010 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:48:34 | 04:00:56 | 07:21:05 | 10:31:57 | ||
80 | PUDZIANOWSKI Piotr | 1097 | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM | RADOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 02:55:50 | 04:05:39 | 07:13:01 | 10:34:01 | |
81 | BASZEŃ Krzysztof | 1107 | BLANK-DEKOR TEAM | RYCZÓWEK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:51:04 | 04:09:49 | 07:19:13 | 10:35:37 | |
82 | PIETRZYK Dariusz | 1074 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:22 | 03:18:29 | 04:31:38 | 08:00:10 | 10:57:33 | |
83 | HEIMANN Peter | 1051 | TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI | OBERHAUSEN | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:11 | 03:13:55 | 04:27:56 | 07:40:38 | 10:58:13 | |
84 | GIRA Rastislav | 1039 | BÄŽÍM | BRATISLAVA | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 03:06:14 | 04:19:30 | 07:38:21 | 11:03:44 | |
85 | PASZKIEWICZ Maciej | 1003 | MUROWANA GOŚLINA | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 03:09:35 | 04:28:55 | 07:53:55 | 11:08:19 | ||
86 | ADAMCZYK Marcin | 1088 | GOŁUSKI | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:08:57 | 04:25:48 | 07:48:45 | 11:08:36 | ||
87 | BALCERZAK Robert | 1089 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 03:09:23 | 04:22:02 | 07:51:58 | 11:11:00 | |
WRÓBLEWSKA Katarzyna | 1055 | GIT EKIPA! | ZAWIERCIE | Master Kobiet | DNF | 03:09:33 DNF | 04:24:13 DNF | 07:37:24 DNF | 11:16:40 DNF | ||
MICHNIEWSKI Piotr | 1067 | GIT EKIPA! | ZAWIERCIE | Senior Mężczyzn | DNF | 03:09:42 DNF | 04:24:36 DNF | 07:38:55 DNF | 11:16:41 DNF | ||
POSMAN Rafał | 1047 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 03:23:57 DNF | 04:48:52 DNF | 08:14:58 DNF | 11:26:10 DNF | |||
WOJSŁAW Krystyna | 1058 | NOWY SĄCZ | Weteran Kobiet | DNF | 03:11:18 DNF | 04:28:00 DNF | 08:17:36 DNF | 12:11:05 DNF | |||
GUZIK Daniel | 1069 | GRABOWA | Weteran Mężczyzn | DNF | 03:16:05 DNF | 04:41:29 DNF | 08:27:55 DNF | 12:40:20 DNF | |||
JAMRÓZ Ryszard | 1096 | NEVER AVERAGE | WADOWICE | Dinozaur Mężczyzn | DNF | 03:25:12 DNF | 04:55:09 DNF | 09:04:00 DNF | 12:55:08 DNF | ||
KRUK Grzegorz | 1001 | CITI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 03:24:34 DNF | 04:57:51 DNF | 09:01:07 DNF | 12:55:23 DNF | ||
POLIWKA-KISIEL Małgorzata | 1108 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | Master Kobiet | DNF | 03:37:03 DNF | 05:10:49 DNF | 09:06:26 DNF | 13:01:56 DNF | ||
CZUK Tomasz | 1111 | SAMODZIELNA GRUPA OPERACYJNO-ROZRYWKOWA GÓRALE Z BRANDENBURGII | SZCZECINEK | Weteran Mężczyzn | DNF | 03:36:53 DNF | 05:10:34 DNF | 09:06:17 DNF | 13:01:57 DNF | ||
SZYSZKOWSKI Włodzimierz | 1008 | DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAW | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | DNF | 03:41:55 DNF | 05:21:20 DNF | 09:28:32 DNF | 13:23:20 DNF | ||
SZPINDA Sebastian | 1090 | BIŁGORAJ ULTRA TRAIL | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | DNF | 02:30:37 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SUPERNAK Łukasz | 1101 | BIEGAJ Z BANANEM | ŁAZY | Master Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZAFRAŃSKA Aleksandra | 1078 | PIASTÓW | Senior Kobiet | DNF | 03:44:22 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
RZYHA Hubert | 1054 | RUNNER'S POWER | MOŚCIENICA | Master Mężczyzn | DNF | 03:02:50 DNF | 04:22:03 DNF | 07:59:40 DNF | DNF | ||
MUCHA Adam | 1041 | BORÓWIEC | Weteran Mężczyzn | DNF | 03:02:28 DNF | 04:21:50 DNF | 07:59:43 DNF | DNF | |||
WOJNO Arkadiusz | 1068 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ZARZYŃSKI Artur | 1056 | VELO ŁOSIE | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 02:43:34 DNF | 03:41:26 DNF | 06:44:30 DNF | DNF |
Znaleziono 104 wynik(ów)