Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-08-27 |
Miejsce : | Przełęcz nad Łapszanką |
Dystans : | 25 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 116 |
Wystartowało : | 101 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 100 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Dursztyn 0.1km | Trybsz 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JASIULEWICZ Anna | 3077 | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | JÓZEFOSŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:06 | 01:42:30 | |
2 | KRAWCZYK-KRÓL Edyta | 1 | STAJNIA BALONA | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:03 | 02:04:04 | |
3 | KUZIOŁA Grzegorz | 2001 | #NOLIMITS | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | 02:08:43 | |
4 | PŁONKA Leszek | 2002 | LADERMON TEAM | MIKULOV | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:50 | 02:01:04 | |
5 | ARENDARCZYK Rafał | 2006 | NIEDZICA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:16 | 01:37:30 | ||
6 | KRUKOWSKA Ewa | 2007 | PLATINIUM ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:52 | 02:15:15 | |
7 | MAKUŁOWICZ Anna | 2013 | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:02:41 | ||
8 | POLEK Justyna | 2014 | OPOLE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:30:43 | ||
9 | SZCZUKA Joanna | 2019 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:22:26 | |
10 | BIELAWA Damian | 2020 | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:58 | 01:49:12 | ||
11 | WOJCIECHOWSKA Beata | 2036 | OPATÓWEK | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:08 | 02:27:25 | ||
12 | JANOWSKI Sylwester | 2043 | ROZPRZA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | 02:02:45 | ||
13 | SZADORSKA Agnieszka | 2047 | ŁAZISKA GÓRNE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:59 | 01:59:47 | ||
14 | FILIPOWSKI Rafał | 2048 | #KUBAPIECH TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:14 | 01:39:59 | |
15 | WESOŁY Krzysztof | 2052 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | 02:41:44 | |
16 | WESOŁY Agnieszka | 2053 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:39 | 02:41:41 | |
17 | WOŹNICA Robert | 2057 | RAFSOLSPORTTEAM | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:33 | 01:42:47 | |
18 | KASZUBA Łukasz | 2062 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:21 | 01:39:09 | |
19 | GRASELA Ernest | 2063 | JASIELSKIE PIORUNY | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:31 | 01:48:28 | |
20 | GAPIŃSKI Mariusz | 2066 | KW TORUŃ | SZPETAL GÓRNY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:27 | 01:51:00 | |
21 | LEWIŃSKI Wojciech | 2067 | EBIURO TEAM | CZĘSTOCHOWA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | ||
22 | ZIARKO Agnieszka | 2068 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:44 | 02:32:57 | |
23 | LASZCZYK Anna | 2076 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:02:31 | 01:41:19 | ||
24 | JAWORSKI Łukasz | 2077 | KACZÓRKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:12:59 | ||
25 | ŁEMPICKI Michał | 2080 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:57:12 | ||
26 | KOCZARA Marta | 2086 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:26:47 | ||
27 | ZAJĄC Aga | 2088 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:17 | 02:28:36 | |
28 | POTRZEBOWSKI Tomasz | 2090 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:55 | 02:11:25 | ||
29 | BRZOZA Norbert | 2094 | AMBRA ZWINNI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:55 | 02:11:16 | |
30 | SOBOŃ Bartek | 2096 | PABIANICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:23 | 01:54:21 | ||
31 | JASIURKOWSKI Daniel | 2101 | IGEKA | ŁĄCKO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:04 | 01:31:14 | |
32 | KRÓL Michał | 2104 | KACWIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:22 | 01:52:35 | ||
33 | ŚLEPIAK Adam | 2105 | STAJNIA BALONA | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:00 | 01:39:31 | |
34 | ZARZYCKI Marcin | 2106 | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:00:57 | ||
35 | PIWOŃSKI Adam | 33 | GÓRA KALWARIA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:57 | 01:31:00 | ||
36 | TYNUS Grzegorz | 20 | FRYDMAN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:02 | 01:23:25 | ||
37 | NAMIOTA Urszula | 22 | DĘBICA | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 00:02:39 | 02:22:14 | ||
38 | JACHYMIAK Robert | 39 | NOWY TARG | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:57 | 01:17:09 | ||
39 | ANTOLAK Maciej | 16 | NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:16 | 01:37:16 | |
40 | PUDŁOWSKI Adam | 3023 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:12:52 | |
41 | HOŁUJ Barbara | 2004 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:43:23 | ||
42 | KOWALIK Anna | 2008 | TURYŚCI | LUBLINIEC | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:02:42 | 01:44:14 | |
43 | KRUKOWSKI Robert | 2009 | PLATINIUM ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:39 | 01:56:56 | |
44 | BURY Jarosław | 2010 | TURYŚCI | LUBLINIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:32 | 01:25:49 | |
45 | PRAŁAT Dawid | 2011 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | 02:16:50 | |
46 | PAJĄK Joanna | 2012 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:04:41 | ||
47 | KORŻYK Marek | 2015 | CZARNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:13 | 01:45:43 | ||
48 | STANEK Tomasz | 2017 | ŁAPSZE NIŻNE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:24 | 02:00:36 | ||
49 | KURAS Olga | 2021 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:47 | 02:02:49 | |
50 | PACZUSKI Piotr | 2023 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:12:55 | |
51 | GILAS Szymon | 2028 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:20:11 | |
52 | GILAS Michał | 2029 | BIŁGORUN | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:11 | 01:53:03 | |
53 | JASIŃSKI Ireneusz | 2030 | MIELEC | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:16 | 02:30:32 | ||
54 | ŁOŚ Krzysztof | 2033 | SBRT/BIEGUNI2022 | ŁOMIANKI DOLNE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:23:38 | |
55 | PLOK Krzysztof | 2034 | POLKOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:45 | 01:50:50 | ||
56 | WOJCIECHOWSKI Michał | 2037 | OPATÓWEK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | 02:27:30 | ||
57 | BOCHENEK Magdalena | 2044 | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:01:59 | 01:27:48 | |
58 | JANAS Ewa | 2050 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:58 | 01:49:08 | |
59 | SATAŁA Małgorzata | 2051 | NIEPOŁOMICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:04 | 02:02:55 | ||
60 | FERENC Elżbieta | 2056 | CZĘSTOCHOWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:02:33 | 01:48:47 | ||
61 | PAKULSKA Marta | 2060 | KS STASZEWSCY | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:33 | 02:42:14 | |
62 | KOWALCZUK Urszula | 2061 | LEVALLOIS | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:17 | 02:42:10 | ||
63 | MAŚLAK Piotr | 2070 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:06 | 02:16:53 | ||
64 | BIERNACKI Rafał | 2072 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:45:07 | ||
65 | BALON Marcin | 2073 | NORDTREAT | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 02:41:30 | |
66 | KOWALIK Jan | 2074 | CENTRUM ZDROWIA BIEGACZA KRAKÓW | KRAKÓW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:40 | 01:54:32 | |
67 | STYŁA-STYLIŃSKI Norbert | 2075 | TWOJA STARA | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:41 | 01:54:56 | |
68 | EDER Maciej | 2081 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:11:33 | |||
69 | PERLIŃSKI Mirosław | 2084 | ASSECO ACTIVE TEAM | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:16 | 02:03:59 | |
70 | KOPPLINGER Grzegorz | 2085 | ASSECO ACTIVE TEAM | RZESZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:17 | 01:27:53 | |
71 | BAŃDO Piotr | 2078 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:06 | 01:59:42 | ||
72 | KOZAK Filip | 2079 | NGB KŁOBUCK | KŁOBUCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:23 | 01:41:29 | |
73 | HOŁUJ Andrzej | 2087 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:43:07 | ||
74 | CZAPLIŃSKA Wioletta | 2089 | OSTROŁĘKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:29 | 02:27:34 | ||
75 | KOWALCZYK Tomasz | 2091 | 16BPD | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:03 | 01:19:42 | |
76 | STEBEL Bartosz | 2092 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:10 | 02:08:54 | ||
77 | BIDNIK Jakub | 2093 | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 02:41:35 | ||
78 | JAWOREK Grzegorz | 2097 | BIBICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:55 | 01:22:32 | ||
79 | BIERNAWSKI Piotr | 2100 | KS KANDAHAR | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:54 | 01:08:15 | |
80 | CICHORZ Jacek | 2102 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | BYSTRZEJOWICE DRUGIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:12 | 01:29:13 | |
81 | MOŻEJKO Jadwiga | 6 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:04 | 01:55:17 | |
82 | PAŁKA Ewa | 7 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:37 | 02:05:19 | |
83 | KOWALSKA Dorota | 8 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:30 | 01:51:13 | |
84 | MALARA Anna | 2045 | 3COACH | KATOWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:50 | 02:12:13 | |
85 | KULAWIK Bartek | 2046 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:19 | 01:44:59 | ||
86 | WOJAS Magdalena | 2098 | KUBA PIECH TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:18 | 01:39:49 | |
87 | KURASZ Piotr | 2099 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:32 | 01:32:43 | ||
88 | WĄSOWSKI Tomasz | 2103 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:20 | 01:47:57 | ||
89 | LEŚNIOWSKA Marta | 5 | DELOITTE ADVENTURE TEAM | WROCŁAW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:26:36 | |
90 | ZDUNEK Małgorzata | 2005 | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:02:53 | 02:28:26 | ||
91 | FURDYNA Maria | 2025 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:17 | 01:56:49 | ||
92 | FORNALIK Barbara | 2069 | TKKF UKLEJNA | KRZYSZKOWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:02:18 | 01:41:03 | |
Przekroczony limit czasu: 05:00:00 | |||||||||
93 | BURDA Monika | 2031 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:56:41 | ||
94 | WIELICZKO Regina | 2032 | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:56:45 | ||
95 | STRASSBERGER Katarzyna | 3057 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:47 | 03:11:15 | |
96 | SZKAMRUK Bogusława | 2065 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 00:03:47 | 03:11:04 | |
97 | JAWORSKA Agnieszka | 2059 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:54 | 03:10:13 | ||
97 | SZKAMRUK Janusz | 2064 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 03:11:09 | |
99 | CZARNECKA Małgorzata | 2054 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:55 | 04:01:15 | |
100 | KROCHMALSKA Jadwiga | 2055 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:03:55 | 04:01:09 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
HAŃCZUR Jan | 2038 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA/BUTW | BYTOM | Dinozaur Mężczyzn | DNF | 00:03:39 DNF | 02:41:49 DNF |
Znaleziono 101 wynik(ów)