ULTRAJANOSIK 35 KM ZBÓJNICKA ŚLEBODA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Na Ratunek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans:
35 km
Zgłoszonych:
232
Wystartowało:
200
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
194
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuDursztyn
19km
Czas
netto
35km
Czas
brutto
35km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIERNAWSKI Piotr 3213NOWY TARGMaster Mężczyzn1M 100:00:0301:33:1602:58:15.3002:58:18.40 5:0511.8
2ŁABUZ Małgorzata 3095#sobasteamWROCŁAWSenior Kobiet1K 100:00:0201:47:1303:25:12.7003:25:15.00+00:26:565:5110.2
3CZARNY Jaroslaw 3032WROCŁAWSenior Mężczyzn1M 200:00:0101:45:4603:26:52.3003:26:54.00+00:28:355:5410.2
4MINDAK Paweł 3108KB Athletic ZręcinKROSNOMaster Mężczyzn2M 300:00:0201:49:0403:35:39.7003:35:42.30+00:37:236:099.7
5MOSKALIK Tomasz 3110TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAMaster Mężczyzn3M 400:00:0301:48:2503:39:26.7503:39:30.40+00:41:126:169.6
6FAJFER Arkadiusz 3042KKP w ZgierzuOZORKÓWSenior Mężczyzn2M 500:00:1001:57:0703:39:48.8003:39:59.65+00:41:416:169.6
7KUBALA Kamil 3082JAWORZE GÓRNESenior Mężczyzn3M 600:00:0301:48:2603:40:41.2503:40:44.45+00:42:266:189.5
8BOROWSKI Kamil 3018ChełmbiegaŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn4M 700:00:0202:01:0903:41:25.4003:41:28.15+00:43:096:199.5
9SAWA Piotr 3151LUBLINSenior Mężczyzn5M 800:00:0201:50:2003:44:57.8003:44:59.85+00:46:416:259.3
10BRZOZA Adam 3022biegamzaparatem.plZAKOPANEWeteran Mężczyzn1M 900:00:0402:01:5203:56:18.0003:56:22.35+00:58:036:458.9
11UMANA Diego 3186Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej SowaBARILOCHEMaster Mężczyzn4M 1000:00:0201:59:3703:58:47.6003:58:49.60+01:00:316:498.8
12OCHMAN Paweł 3122Future Processing Running TeamGLIWICESenior Mężczyzn6M 1100:00:0502:04:3004:00:31.5004:00:36.60+01:02:186:528.7
13BRONISZEWSKI Łukasz 3019WARSZAWASenior Mężczyzn7M 1200:00:0202:02:5404:01:19.2004:01:21.50+01:03:036:538.7
14STARZAK Paweł 3163SKAWINAMaster Mężczyzn5M 1300:00:0101:47:0104:02:21.1504:02:22.85+01:04:046:558.7
15BERESKA Joanna 3008Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEMaster Kobiet1K 200:00:1802:11:5004:07:00.4504:07:18.80+01:09:007:038.5
16KOWALIK Mariusz 3223NGB KłobuckKŁOBUCKMaster Mężczyzn6M 1400:00:0402:00:5904:10:35.0504:10:39.60+01:12:217:098.4
17URBANEK Patryk 3187MYSŁOWICESenior Mężczyzn8M 1500:00:0202:00:2104:14:57.0004:14:59.60+01:16:417:178.2
18BERSZ Tomasz 3009MrWARSZAWAMaster Mężczyzn7M 1600:00:1202:07:5404:14:59.7504:15:12.50+01:16:547:178.2
19KUŚMIERZAK Piotr 3091STAY INSANE LUBLINMaster Mężczyzn8M 1700:00:0502:08:0604:15:39.3004:15:45.10+01:17:267:188.2
20KARAWACKI Grzegorz 3066Kęckie HarpaganyKĘTYSenior Mężczyzn9M 1800:00:0702:14:2404:22:06.3004:22:13.85+01:23:557:298
21WIECZOREK Maria 3193Smashing Pąpkins / PMTSZAMOTUŁYSenior Kobiet2K 300:00:1002:14:5904:22:29.2504:22:39.70+01:24:217:298
22DŁUGOSZ Dominik 3036FuksipumyKRAKÓWMaster Mężczyzn9M 1900:00:0202:07:4304:23:17.8004:23:20.40+01:25:027:318
23POGORZELSKA Katarzyna 3139BWMWARSZAWAMaster Kobiet2K 400:00:0902:17:3404:28:12.4504:28:21.65+01:30:037:397.8
24KUŚ Grzegorz 3090Osoba PrywatnaOLKUSZWeteran Mężczyzn2M 2000:00:0402:04:2704:28:23.2504:28:28.00+01:30:097:407.8
25SKRZYPEK Sylwia 3221KRAKÓWSenior Kobiet3K 500:00:1502:12:0504:31:40.5004:31:55.65+01:33:377:457.7
26KONOPKA Sylwia 3230ŚWINIARSKOMaster Kobiet3K 600:00:0502:21:5504:32:09.8504:32:15.50+01:33:577:467.7
27MACIEJEWSKI Daniel 3099LUBLINMaster Mężczyzn10M 2100:00:0702:11:1304:32:38.4004:32:45.45+01:34:277:477.7
28LECH Michał 3093bEZ GRANIcŚWIEBODZICEMaster Mężczyzn11M 2200:00:1102:18:1004:33:07.3504:33:19.20+01:35:007:487.7
29ARCHAMOWICZ Krzysztof 3002SKAWINAMaster Mężczyzn12M 2300:00:0402:04:3904:34:10.5004:34:14.65+01:35:567:507.7
30DRAGAN Grzegorz 3215Stay InsaneLUBLINMaster Mężczyzn13M 2400:00:0602:19:5404:34:50.0004:34:56.95+01:36:387:517.6
31DUDA Sylwester 3039WARSZAWAMaster Mężczyzn14M 2500:00:1402:22:1004:35:10.8504:35:25.15+01:37:067:517.6
32ŁUKOSZ Tomasz 3098xXxUSTROŃMaster Mężczyzn15M 2600:00:0402:20:1704:36:45.4504:36:49.60+01:38:317:547.6
33KAJSTURA Katarzyna 3065USTROŃSenior Kobiet4K 700:00:0302:20:1704:36:46.2004:36:49.80+01:38:317:547.6
34BĘBEN Robert 3010OstroBiec OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Weteran Mężczyzn3M 2700:00:0802:27:5104:37:39.8004:37:48.70+01:39:307:567.6
35KOLASA Konrad 3069Kolak Konrad KolasaSZCZECINMaster Mężczyzn16M 2800:00:0502:10:5004:38:15.0504:38:20.30+01:40:017:577.5
36KURA Piotr 3088LUBLIN Master Mężczyzn17M 2900:00:0602:19:5604:38:32.8004:38:39.55+01:40:217:577.5
37KORBANEK Emilia 3071gRUNwald Team PoznańPOZNAŃMaster Kobiet4K 800:00:2002:21:4104:39:22.3504:39:42.70+01:41:247:587.5
38ANDRZEJEWSKI Drogosz 3001RUNATTACK LUBINSenior Mężczyzn10M 3000:00:0102:10:2204:41:43.0504:41:44.55+01:43:268:027.5
39KORZUS Katarzyna 3074W Pogoni Za Duchem41-300 DĄBROWA GÓRNICZAMaster Kobiet5K 900:00:1202:22:3704:41:56.9004:42:09.60+01:43:518:037.4
40SEREMET Bożena 3152BBL Kraków; Sieprawska PiątkaKRAKÓWWeteran Kobiet1K 1000:00:1502:25:3604:42:10.4004:42:26.15+01:44:078:037.4
41WENARSKI Grzegorz 3191Stay InsaneLUBLINMaster Mężczyzn18M 3100:00:0702:22:4404:43:48.5004:43:55.85+01:45:378:067.4
42GRYZ Jacek 3058Bravehearts LegionowoJANOWEK PIERWSZYMaster Mężczyzn19M 3200:00:1102:22:1604:44:17.9004:44:29.70+01:46:118:077.4
43SWAT Paweł 3170WSCHOWASenior Mężczyzn11M 3300:00:0802:21:0204:46:03.6004:46:11.90+01:47:538:107.3
44MICHAŁOWSKA Anna 3105gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior Kobiet5K 1100:00:0802:30:5004:46:33.9504:46:42.75+01:48:248:117.3
45NOWOTARSKI Wojciech 3121JAWORZNOMaster Mężczyzn20M 3400:00:2002:16:0604:47:14.4004:47:34.55+01:49:168:127.3
46JAKUBOWSKI Marcin 3061gRUNwald Team PoznańPOZNANSenior Mężczyzn12M 3500:00:1002:18:3504:48:08.2004:48:18.20+01:49:598:137.3
47GOMÓŁKA Agata 3053MOK MSZANA DOLNAKRAKÓWSenior Kobiet6K 1200:00:0202:26:1304:48:23.6004:48:26.05+01:50:078:147.3
48MYŚLIŃSKI Marcin 3113WARSZAWASenior Mężczyzn13M 3600:00:1502:39:5704:48:16.4504:48:31.60+01:50:138:147.3
49PIĄTKOWIAK Aleksandra 3134gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior Kobiet7K 1300:00:0902:18:1804:48:42.1504:48:52.10+01:50:338:147.3
50SOROKA Nazarii-Andrii 3224GutsuRRunning ClubIWANO-FRANKIWSKSenior Mężczyzn14M 3700:00:0702:12:0804:48:44.7004:48:52.40+01:50:348:157.3
51BABIARZ Andrzej 3003ZIELONKAMaster Mężczyzn21M 3800:00:0402:26:0404:49:03.2504:49:07.60+01:50:498:157.3
52SUSZYNA Tomasz 3168WARSZAWASenior Mężczyzn15M 3900:00:1202:26:1404:49:08.6004:49:21.05+01:51:028:157.3
53BOROWSKI Damian 3017ŻÓŁTAŃCE-KOLONIA Senior Mężczyzn16M 4000:00:0902:26:2204:49:15.5504:49:25.20+01:51:068:157.3
54WOŹNIAK Przemysław 3203JASTRZĘBIE ZDRÓJMaster Mężczyzn22M 4100:00:1802:30:3904:49:42.5504:50:00.90+01:51:428:167.2
55KULISIEWICZ Kornel 3086KRĘCZKIMaster Mężczyzn23M 4200:00:1202:16:2304:49:59.1004:50:11.35+01:51:528:177.2
56WOJCIECHOWSKA Ines 3198Wybiegaj Siebie MICHAŁÓW REGINÓWMaster Kobiet6K 1400:00:1302:22:3504:50:11.8004:50:25.00+01:52:068:177.2
57WODYŃSKA Dagmara 3197EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZWeteran Kobiet2K 1500:00:0602:29:2304:52:38.1504:52:44.25+01:54:258:217.2
58ŁUKASZCZYK Kacper 3097RESTAURACJA "U STUDNIARA" S.C., IGOR ŁUKASZCZYK, KACPER ŁUKASZCZYK,KRAKÓWSenior Mężczyzn17M 4300:00:0502:26:4604:53:19.2004:53:24.45+01:55:068:227.2
59SZNYTER Sabina 3177Decathlon KoszalinPOLANÓWSenior Kobiet8K 1600:00:0402:23:2204:53:43.3504:53:48.15+01:55:298:237.1
60SIEJKOWSKI Krzysztof 3156JEŻÓWSenior Mężczyzn18M 4400:00:1002:27:2504:53:51.0004:54:01.15+01:55:428:237.1
61OPALA Krzysztof 3123YerbomaniacyPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn24M 4500:00:1002:22:3604:53:55.1004:54:05.65+01:55:478:237.1
62KARDACH Kamil 3217Finisz Rymanów / TrailShop.plRYMANÓW ZDRÓJSenior Mężczyzn19M 4600:00:0502:24:0104:59:10.6004:59:16.10+02:00:578:327
63SIKLUCKI Grzegorz 3158One Way TicketKRAKÓWWeteran Mężczyzn4M 4700:00:0302:27:1204:59:15.3004:59:18.95+02:01:008:337
64SZAFRUGA Michał 3172W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn25M 4800:00:0802:33:5704:59:33.7504:59:41.75+02:01:238:337
65PAŁUSZNA Anna 3219Harpagan SosnowiecCZELADŻMaster Kobiet7K 1700:00:1302:33:5204:59:28.7004:59:42.05+02:01:238:337
66REKOWSKI Kacper 3146SPCTORUŃSenior Mężczyzn20M 4900:00:1502:23:1705:02:55.1505:03:10.65+02:04:528:396.9
67GRATKOWSKA Joanna 3056Grunwald Team PoznanPOZNANMaster Kobiet8K 1800:00:0902:32:0705:03:01.5505:03:10.90+02:04:528:396.9
68PASZKIEWICZ Józef 3129MUROWANA GOŚLINASenior Mężczyzn21M 5000:00:0902:32:5605:03:49.7005:03:59.15+02:05:408:406.9
69FRYC Anna 3045Biegam bo lubieSPYTKOWICESenior Kobiet9K 1900:00:0402:42:4205:04:01.2005:04:05.35+02:05:468:416.9
70KUBAREK Anna 3083SPYTKOWICESenior Kobiet10K 2000:00:0402:42:4105:04:04.0505:04:09.00+02:05:508:416.9
71PIETRALA Agata 3239CSC Advanture AcademyBYTOMSenior Kobiet11K 2100:00:1502:39:0705:04:48.3005:05:03.50+02:06:458:426.9
72KRASOWSKI Karol 3080Team KopećBRATISLAVAMaster Mężczyzn26M 5100:00:1802:22:3205:07:51.6005:08:09.80+02:09:518:476.8
73SORY Bartłomiej 3161intiveLUBLINSenior Mężczyzn22M 5200:00:1102:26:0205:08:39.7505:08:50.75+02:10:328:496.8
74WACŁAWEK Marta 3188Power TrainingPIASTÓWMaster Kobiet9K 2200:00:0602:39:0905:10:12.5005:10:19.40+02:12:018:516.8
75CZARNECKI Piotr 3031TARCHOŚFIRYWARSZAWAMaster Mężczyzn27M 5300:00:0602:38:5405:10:12.9505:10:19.55+02:12:018:516.8
76SIEDLOK Damian 3155MKS ŻoryŻORYMaster Mężczyzn28M 5400:00:0602:27:0205:10:26.5005:10:33.40+02:12:158:526.8
77DYREK Marcin 3041MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn29M 5500:00:0302:38:0705:10:57.0505:11:00.40+02:12:428:536.8
78PASZKO Stanisław 3130Dinozaur z RoztoczaGORAJEC - ZAGROBLEDinozaur Mężczyzn1M 5600:00:0402:34:3805:13:22.8505:13:27.60+02:15:098:576.7
79FIGURSKI Andrzej 3043MARKIMaster Mężczyzn30M 5700:00:1702:41:0405:13:10.6005:13:27.90+02:15:098:566.7
80KOCHAŃSKA Joanna 3068Run PasjaSICIENKOMaster Kobiet10K 2300:00:0502:44:4805:13:40.3005:13:46.25+02:15:278:576.7
81KŁODZIŃSKI Klaudiusz 3067UltramękiTARNÓWWeteran Mężczyzn5M 5800:00:0802:38:1505:13:37.9005:13:46.40+02:15:288:576.7
82SZAJEWSKI Arkadiusz 3173KRAKÓWMaster Mężczyzn31M 5900:00:2002:28:1505:15:25.6505:15:45.80+02:17:279:006.7
83ZOCHNIAK Marek 3209PIASTÓWWeteran Mężczyzn6M 6000:00:1702:32:0605:16:47.9505:17:05.65+02:18:479:036.6
84SZCZABEL Krystian 3175ZABRZESenior Mężczyzn23M 6100:00:0602:29:0805:17:18.8505:17:25.75+02:19:079:036.6
85DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 3037Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKMaster Kobiet11K 2400:00:0802:42:0205:17:35.2505:17:43.85+02:19:259:046.6
86CHMIELEWSKI Marcin 3026DĘBNICA KASZUBSKAWeteran Mężczyzn7M 6200:00:1705:18:06.9005:18:23.90+02:20:059:056.6
87WOCH Sławomir 3196LUBLINMaster Mężczyzn32M 6300:00:1702:37:4305:18:08.8505:18:25.95+02:20:079:056.6
88PLEWA Rafał 3138JADOWNIKIMaster Mężczyzn33M 6400:00:0702:17:2905:18:25.7005:18:33.65+02:20:159:056.6
89BYRA Piotr 3025GrabowicaKNURÓWSenior Mężczyzn24M 6500:00:0402:20:3605:18:50.2005:18:54.30+02:20:359:066.6
90BIELKOWSKI Wojciech 3011cokerunnersPŁOCKMaster Mężczyzn34M 6600:00:1302:31:4305:18:47.5505:19:01.20+02:20:429:066.6
91WOŹNIAK Gabriela 32001976KRAKOWMaster Kobiet12K 2500:00:1202:44:3205:19:49.4505:20:02.30+02:21:439:086.6
92MYŚLIWIEC Robert 3114wild & freeRZESZÓWMaster Mężczyzn35M 6700:00:0201:59:5405:20:17.5005:20:19.80+02:22:019:096.6
93WRONA Wojtek 3204Nie ma letkoLUBLINSenior Mężczyzn25M 6800:00:1002:32:3305:20:46.0505:20:56.70+02:22:389:096.5
94SOBORSKA Sylwia 3160Seinka Gobein SQUADOLKUSZMaster Kobiet13K 2600:00:0402:37:2405:21:50.8505:21:55.10+02:23:369:116.5
95WALCZAK Agnieszka 3189PKO Bank PolskiBOLESŁAWMaster Kobiet14K 2700:00:0402:37:2405:21:51.0005:21:55.20+02:23:369:116.5
96GROMEK Edyta 30571984LUBLINSenior Kobiet12K 2800:00:0802:43:1205:21:52.1005:22:00.40+02:23:429:116.5
97SIELECKA Renata 5226Adidas RunnersWARSZAWAWeteran Kobiet3K 2900:00:1002:41:1505:21:55.3005:22:05.35+02:23:469:116.5
98MIŁKOWSKI Dawid 3107KRAKÓWSenior Mężczyzn26M 6900:00:0502:29:0305:22:31.7505:22:37.50+02:24:199:126.5
99PILCH Patryk 3136KRAKÓWSenior Mężczyzn27M 7000:00:0502:29:0305:22:32.3505:22:37.70+02:24:199:126.5
100SEREMET Piotr 3153www.s-projekty.plTARNÓWMaster Mężczyzn36M 7100:00:0502:38:1305:22:50.4505:22:56.25+02:24:379:136.5
101DUBIŃSKA Wioletta 3038BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAMaster Kobiet15K 3000:00:1502:43:3505:22:46.0505:23:01.80+02:24:439:136.5
102GŁUSZKO Justyna 3050KILOMETRY ODDECHÓW/ SOLINA TEAMPOLAŃCZYKSenior Kobiet13K 3100:00:0402:48:3105:23:02.2005:23:06.70+02:24:489:136.5
103BOGDAŁ Adam 3016OPOLEMaster Mężczyzn37M 7200:00:0702:40:4705:23:05.6005:23:13.40+02:24:559:136.5
104JUSKOWIAK Alina 3063gRUNwald team poznańPOZNAŃMaster Kobiet16K 3200:00:1002:42:5005:23:50.6505:24:00.65+02:25:429:156.5
105BODZEK Bartłomiej 3015TARNÓWSenior Mężczyzn28M 7300:00:0702:26:0905:24:22.3505:24:29.70+02:26:119:166.5
106BOBA Maciej 3014KRAKÓWSenior Mężczyzn29M 7400:00:0702:26:0905:24:22.5005:24:29.85+02:26:119:166.5
107STRUZIK Monika 3166KRAKÓWSenior Kobiet14K 3300:00:1302:44:2305:24:29.5005:24:43.40+02:26:259:166.5
108WOŹNIAK Marek 3202Pogoria biegaWOJKOWICEWeteran Mężczyzn8M 7500:00:1202:38:5805:25:22.4005:25:34.65+02:27:169:176.5
109GONTAREK Artur 3229Atletica LevanteCARASCOMaster Mężczyzn38M 7600:00:0202:07:5905:26:47.2505:26:49.55+02:28:319:206.4
110NERKOWSKI Paweł 3115GDAŃSK/GRAJEWOMaster Mężczyzn39M 7700:00:1605:27:15.8005:27:32.25+02:29:139:216.4
111WĘGRZYNEK Tomasz 3192DĘBLINMaster Mężczyzn40M 7800:00:0405:27:53.8005:27:58.05+02:29:399:226.4
112PTAK Krzysztof 3145HRMAX ŻORYZORYMaster Mężczyzn41M 7900:00:0702:25:4905:28:53.5505:29:00.90+02:30:429:236.4
113KORYCIŃSKI Adam 3073Crossfit SiedlceSIEDLCESenior Mężczyzn30M 8000:00:0902:38:4305:29:08.9005:29:17.90+02:30:599:246.4
114ŁOPUCH Robert 3096DZIADY OCRŁABOWAWeteran Mężczyzn9M 8100:00:2002:42:4905:29:57.2505:30:17.90+02:31:599:256.4
115GLINKA Agnieszka 3049BraveheartsLEGIONOWOMaster Kobiet17K 3400:00:1202:47:5705:30:26.6005:30:38.85+02:32:209:266.4
116OPARA Maja 3124Bravehearts LegionowoJABŁONNAMaster Kobiet18K 3500:00:1102:47:5805:30:27.4505:30:39.00+02:32:209:266.4
117KOŚCIELSKI Mateusz 3075BRAVEHEARTS LEGIONOWOKĄTY WĘGIERSKIEMaster Mężczyzn42M 8200:00:1202:47:5605:30:26.8505:30:39.25+02:32:209:266.4
118TOPOLNICKI Eugeniusz 3184ZIELONA GÓRADinozaur Mężczyzn2M 8300:00:0602:43:2505:31:51.1505:31:57.45+02:33:399:286.3
119KORDOWSKA-WOCH Katarzyna 3072LUBLINMaster Kobiet19K 3600:00:1402:54:3705:34:38.2505:34:52.25+02:36:339:336.3
120KRASUSKI Piitr 3081Crossfit siedlceSIEDLCEMaster Mężczyzn43M 8400:00:0802:35:4405:34:49.9505:34:58.75+02:36:409:346.3
121GÓRKA Radosław 3054Warchoły RadomPRUSZKÓWMaster Mężczyzn44M 8500:00:0902:41:0105:36:17.7005:36:26.85+02:38:089:366.2
122KOWALCZYK Katarzyna 3076IWINYSenior Kobiet15K 3700:00:0302:39:1005:36:48.7505:36:52.00+02:38:339:376.2
123BUGAJSKA Katarzyna 3024KRAKÓW Master Kobiet20K 3800:00:2002:54:4405:36:32.8505:36:53.10+02:38:349:366.2
124NOWICKI Jacek 3120GoRedaREDAWeteran Mężczyzn10M 8600:00:1102:55:1805:36:54.2505:37:05.40+02:38:479:376.2
125CIUPA Tomasz 3029Lubię Biegać Leniwie ŚREDNIÓWKAMaster Mężczyzn45M 8700:00:0502:41:1705:38:07.8505:38:13.05+02:39:549:396.2
126GAWLIK Sylwia 3047LUBLINMaster Kobiet21K 3900:00:1602:51:3705:38:44.9005:39:00.95+02:40:429:406.2
127WOJCIECHOWSKI Mariusz 3199HeronMICHAŁÓW REGINÓW Master Mężczyzn46M 8800:00:1202:38:5205:39:27.8005:39:40.70+02:41:229:416.2
128PRZYCZYNA Marek 3144Tomaszowska Grupa BiegowaTOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn11M 8900:00:1902:52:2305:39:50.5005:40:10.00+02:41:519:426.2
129ZĄBKIEWICZ Anna 3207Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWA Master Kobiet22K 4000:00:0602:37:1905:40:51.0005:40:57.40+02:42:399:446.2
130PLASKOTA Frederic 3137IBM France ParisMONTEVRAINMaster Mężczyzn47M 9000:00:0602:30:4805:41:38.3505:41:45.25+02:43:269:456.1
131MARONKA Agnieszka 6325.05.1905KRAKÓWWeteran Kobiet4K 4100:00:0503:06:5305:41:47.6005:41:52.85+02:43:349:456.1
132WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 3190UltramękiKOSZYCE WIEKIEWeteran Kobiet5K 4200:00:0802:49:1605:42:38.2005:42:46.90+02:44:289:476.1
133SAJNÓG Łukasz 3150Lemon TeamKRAKÓWMaster Mężczyzn48M 9100:00:1102:42:4605:42:44.8505:42:55.90+02:44:379:476.1
134MIKOŁAJSKI Janusz 3106KRAKÓWMaster Mężczyzn49M 9200:00:1102:42:5205:42:44.8005:42:56.15+02:44:379:476.1
135UHRIN Stanislav 3185Prešovske amatérePREŠOVMaster Mężczyzn50M 9300:00:0302:26:5905:43:08.6505:43:12.00+02:44:539:486.1
136POLITYŁO-ALUWIHARE Agnieszka 3142Stajnia Bobrowy StawAUGUSTÓWMaster Kobiet23K 4300:00:1102:49:2405:44:21.4005:44:32.65+02:46:149:506.1
137MAZUREK Damian 3103Maratończyk PoznańPOZNAŃMaster Mężczyzn51M 9400:00:0402:56:0005:46:45.8005:46:50.60+02:48:329:546.1
138GRABOWSKI Ignacy 3055LUBLINSenior Mężczyzn31M 9500:00:0202:40:5405:48:23.7005:48:26.30+02:50:079:576
139TOMCZYK Kinga 3183KRAKÓWSenior Kobiet16K 4400:00:0702:43:4905:48:46.3505:48:53.90+02:50:359:576
140KUS Krzysztof 3089Synthphonia Triathlon TeamKOBIELNIKSenior Mężczyzn32M 9600:00:1302:44:2505:50:10.5005:50:24.30+02:52:0510:006
141MAZURKIEWICZ Michał 3104Kompania LeśnaAUGUSTÓWMaster Mężczyzn52M 9700:00:1202:49:2405:52:17.0005:52:29.10+02:54:1010:036
142STĘPIEŃ Dorota 3165WARSZAWASenior Kobiet17K 4500:00:0602:46:1705:53:14.9005:53:21.05+02:55:0210:055.9
143OSIKOWSKA Aleksandra 3125Power TrainingWARSZAWASenior Kobiet18K 4600:00:0805:53:16.5505:53:24.70+02:55:0610:055.9
144DĄBROWSKI Karol 3035Crossfit SiedlceSIEDLCEMaster Mężczyzn53M 9800:00:0902:52:3505:53:22.0005:53:31.75+02:55:1310:055.9
145BUCIORA Paweł 3023PRZEMYŚLSenior Mężczyzn33M 9900:00:0302:52:0505:53:57.0005:54:00.55+02:55:4210:065.9
146WISNIEWSKA Ewa 3194WARSZAWAWeteran Kobiet6K 4700:00:1602:51:4005:55:01.4505:55:17.90+02:56:5910:085.9
147CHODZIŃSKA Mariola 3027RZESZÓWMaster Kobiet24K 4800:00:1403:07:4805:56:33.9505:56:48.80+02:58:3010:115.9
148SMAGACZ Stanisław 3159LUBACZÓWDinozaur Mężczyzn3M 10000:00:0903:01:4005:59:53.8006:00:03.00+03:01:4410:165.8
149GUZIK Daniel 3216GRABOWA Weteran Mężczyzn12M 10100:00:1702:53:4906:00:46.5506:01:03.85+03:02:4510:185.8
150REPELEWICZ Natalia 3147NOWY SĄCZSenior Kobiet19K 4900:00:0702:55:1206:01:07.8006:01:15.60+03:02:5710:195.8
151ZYGMUNT Monika 3210LEŻAJSKWeteran Kobiet7K 5000:00:1602:55:3906:01:51.3006:02:07.80+03:03:4910:205.8
152PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 3131KS FlorianLIMANOWAMaster Kobiet25K 5100:00:1702:57:0706:03:33.9006:03:51.60+03:05:3310:235.8
153KOWOLL Bronek 3078AlkoSquadTURZEMaster Mężczyzn54M 10200:00:1402:54:3806:03:43.6006:03:57.65+03:05:3910:235.8
154SROKA Tomasz 3222Zbój TeamBIELSKO - BIAŁASenior Mężczyzn34M 10300:00:1303:13:1206:03:47.6506:04:01.00+03:05:4210:235.8
155CZOGAŁA Paweł 3033EasyRun RacibórzRACIBÓRZSenior Mężczyzn35M 10400:00:1402:54:3806:03:48.6006:04:03.50+03:05:4510:235.8
156MAKARZEC - SURMA Agnieszka 3100Biłgoraj Biega BIŁGORAJSenior Kobiet20K 5200:00:1803:08:0506:05:13.9506:05:32.85+03:07:1410:265.7
157WESOŁOWSKI Robert 3227Fundacja Na RatunekDĘBLINMaster Mężczyzn55M 10500:00:0302:59:5606:06:24.5006:06:28.10+03:08:0910:285.7
158BRYKSA Iwona 3021OPOLEWeteran Kobiet8K 5300:00:0303:09:4006:06:47.0506:06:50.25+03:08:3110:285.7
159RUTKOWSKA Małgorzata 3225GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet9K 5400:00:1103:09:3306:06:38.6506:06:50.30+03:08:3110:285.7
160CHLEWICKA Magalena 3228Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWASenior Kobiet21K 5500:00:0703:07:5606:07:45.0506:07:52.05+03:09:3310:305.7
161NOWAK Adam 3119EasyRun RacibórzRACIBÓRZSenior Mężczyzn36M 10600:00:1403:06:4506:07:50.9506:08:05.35+03:09:4610:305.7
162MORAWSKA Anna 3109WARSZAWADinozaur Kobiet1K 5600:00:1703:12:5706:08:20.3506:08:38.15+03:10:1910:315.7
163FRANKOWSKA Dorota 3044ŚWIDNIKWeteran Kobiet10K 5700:00:0703:12:3206:09:58.9006:10:06.10+03:11:4710:345.7
164BRYDNIAK Sylwia 3020NOWY WIŚNICZSenior Kobiet22K 5800:00:1403:01:3006:09:58.1506:10:12.70+03:11:5410:345.7
165POGORZELSKI Grzegorz 3140BWM TeamWARSZAWAMaster Mężczyzn56M 10700:00:0902:49:1106:10:26.6506:10:36.20+03:12:1710:355.7
166BŁOCH Beata 3013Epoka NordicaŁÓDŹWeteran Kobiet11K 5900:00:1603:07:0406:10:26.8006:10:43.60+03:12:2510:355.7
167SIENKIEWICZ Gabrysia 3157Ogary DoloresWARSZAWASenior Kobiet23K 6000:00:1703:09:0306:11:15.4506:11:33.40+03:13:1510:365.7
168BĄDZIUL Dorota 3214RZESZÓWMaster Kobiet26K 6100:00:0803:25:2806:16:06.6006:16:14.90+03:17:5610:445.6
169ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3206Orange PolskaLUBLINSenior Kobiet24K 6200:00:1403:17:0706:19:30.4506:19:44.95+03:21:2610:505.5
170SADOWSKI Radomir 3149WIESIÓŁKASenior Mężczyzn37M 10800:00:0803:09:2406:19:49.4506:19:57.55+03:21:3910:515.5
171RYBICKI Tomasz 3148Bravehearts Legionowo LEGIONOWO Master Mężczyzn57M 10900:00:1203:10:3506:20:29.1506:20:41.90+03:22:2310:525.5
172PABIAŃCZYK Małgorzata 3126MYŚLENICEMaster Kobiet27K 6300:00:1102:59:2306:24:19.8006:24:30.95+03:26:1210:585.5
173PANCZENKO Kamil 3128Kamil się żeni..!LUBLINSenior Mężczyzn38M 11000:00:1803:12:2906:25:51.7506:26:10.30+03:27:5111:015.4
174TALAROWSKA Agnieszka 3180KRASNYSTAWMaster Kobiet28K 6400:00:1003:14:4806:26:54.6506:27:05.30+03:28:4611:035.4
175TALAROWSKI Paweł 3181Husaria race teamKRASNYSTAWMaster Mężczyzn58M 11100:00:1003:14:4806:26:55.1506:27:05.60+03:28:4711:035.4
176POŹNIAK Aleksandra 3143SZCZECINSenior Kobiet25K 6500:00:1703:17:0606:27:59.5506:28:17.45+03:29:5911:055.4
177KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3079BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMaster Kobiet29K 6600:00:1303:07:3406:29:32.1006:29:45.15+03:31:2611:075.4
178STARZYŃSKA Marta 3164Perfect Runner LublinLUBLINWeteran Kobiet12K 6700:00:1503:16:0606:30:45.1006:31:00.55+03:32:4211:095.4
179WOJCIECHOWSKI Paweł 1186Master Mężczyzn59M 11200:00:2303:16:0006:34:37.6506:35:00.75+03:36:4211:165.3
180GAWRYLAK Beata 3048Zumbiary PIASECZNOMaster Kobiet30K 6800:00:1703:16:0406:36:06.9006:36:24.85+03:38:0611:195.3
181ŻBIKOWSKA Małgorzata 3211SPCTORUŃWeteran Kobiet13K 6900:00:1503:25:4806:36:57.2506:37:13.00+03:38:5411:205.3
182SUZDORF Adrian 3169WARSZAWASenior Mężczyzn39M 11300:00:1503:09:1806:38:12.4506:38:27.60+03:40:0911:225.3
183DUPLICKA Adriana 3040WARSZAWASenior Kobiet26K 7000:00:1303:09:1806:38:14.5506:38:28.45+03:40:1011:225.3
184LEWICKA Bozena 3094GOnimyKĘTYDinozaur Kobiet2K 7100:00:1403:18:3106:42:29.1506:42:43.20+03:44:2411:295.2
185PAWŁOWSKI Tomasz 3132RADOMMaster Mężczyzn60M 11400:00:1103:14:5106:44:50.1506:45:01.30+03:46:4211:345.2
186KOWALSKA Gabi 3077BIEGAJĄCY ŚWIDNIK ŚWIDNIK Senior Kobiet27K 7200:00:1703:17:2706:47:59.8506:48:16.95+03:49:5811:395.1
Przekroczony limit czasu: 07:00:00
187STRZELCZYK Edyta 3167P+EBRZEGWeteran Kobiet14K 7300:00:1303:17:2007:18:56.0007:19:09.90+04:20:5112:324.8
188FABJANCZYK Agnieszka 3226Grupa Jura PlZAWIERCIEMaster Kobiet31K 7400:00:1604:04:0807:54:12.6007:54:28.65+04:56:1013:324.4
189MARYNIAK Katarzyna 3101Wybiegaj siebieLEGIONOWOMaster Kobiet32K 7500:00:1604:00:2307:54:17.0507:54:33.10+04:56:1413:334.4
190POKOJSKA Ewa 3141Wybiegaj SiebieLEGIONOWOMaster Kobiet33K 7600:00:1504:00:3107:54:17.7007:54:33.60+04:56:1513:334.4
191MATERA Kinga 31021975WYSOKAMaster Kobiet34K 7700:00:1604:04:0907:54:17.7007:54:34.35+04:56:1513:334.4
192PIEKARSKI Paweł 3135Bravehearts Legionowo LEGIONOWOMaster Mężczyzn61M 11500:00:1303:17:0108:16:19.6508:16:33.00+05:18:1414:104.2
193SZCZYGIELSKA Julia 3176Koniuchy OCRGLIWICESenior Kobiet28K 7800:00:2104:12:0508:22:36.9008:22:58.15+05:24:3914:214.2
194JASIKOWSKI Łukasz 3062KONIUCHY OCRGLIWICESenior Mężczyzn40M 11600:00:2204:12:0708:22:45.7508:23:07.75+05:24:4914:214.2
MYŚLIŃSKA Magdalena 3112WARSZAWASenior KobietDNF02:40:01 DNF DNF DNF--
SERWADCZAK Piotr 3154P+EPISARZOWICEWeteran MężczyznDNF02:51:10 DNF DNF DNF--
KAIM Antoni 3064MYŚLENICEWeteran MężczyznDNF03:35:29 DNF DNF DNF--
SZALKOWSKA KUPCZYK Dominika 3174ROZBIEGANY RAWICZ63-900 RAWICZ Senior KobietDNF03:54:00 DNF DNF DNF--
MICHAŁEK Jarosław 3234one way ticketKRAKÓWWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF--
GŁUSZKO Przemysław 3051KILOMETRY ODDECHÓW/ SOLINA TEAMPOLAŃCZYKSenior MężczyznDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 200 wynik(ów)