Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 35 km |
Zgłoszonych : | 232 |
Wystartowało : | 200 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 194 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 19km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Dursztyn 19km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIERNAWSKI Piotr | 3213 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:33:16 | ||
2 | CZARNY Jaroslaw | 3032 | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 01:45:46 | ||
3 | STARZAK Paweł | 3163 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:47:01 | ||
4 | ŁABUZ Małgorzata | 3095 | #sobasteam | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:02 | 01:47:13 | |
5 | MOSKALIK Tomasz | 3110 | TG Sokół Zakopane | SZCZAWNICA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:48:25 | |
6 | KUBALA Kamil | 3082 | JAWORZE GÓRNE | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:48:26 | ||
7 | MINDAK Paweł | 3108 | KB Athletic Zręcin | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:49:04 | |
8 | SAWA Piotr | 3151 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:50:20 | ||
9 | FAJFER Arkadiusz | 3042 | KKP w Zgierzu | OZORKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:57:07 | |
10 | UMANA Diego | 3186 | Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Sowa | BARILOCHE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:59:37 | |
11 | MYŚLIWIEC Robert | 3114 | wild & free | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:59:54 | |
12 | URBANEK Patryk | 3187 | MYSŁOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:00:21 | ||
13 | KOWALIK Mariusz | 3223 | NGB Kłobuck | KŁOBUCK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:00:59 | |
14 | BOROWSKI Kamil | 3018 | Chełmbiega | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:01:09 | |
15 | BRZOZA Adam | 3022 | biegamzaparatem.pl | ZAKOPANE | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 02:01:52 | |
16 | BRONISZEWSKI Łukasz | 3019 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:02:54 | ||
17 | KUŚ Grzegorz | 3090 | Osoba Prywatna | OLKUSZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 02:04:27 | |
18 | OCHMAN Paweł | 3122 | Future Processing Running Team | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:04:30 | |
19 | ARCHAMOWICZ Krzysztof | 3002 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:04:39 | ||
20 | DŁUGOSZ Dominik | 3036 | Fuksipumy | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:07:43 | |
21 | BERSZ Tomasz | 3009 | Mr | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:07:54 | |
22 | GONTAREK Artur | 3229 | Atletica Levante | CARASCO | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:07:59 | |
23 | KUŚMIERZAK Piotr | 3091 | STAY INSANE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:08:06 | |
24 | ANDRZEJEWSKI Drogosz | 3001 | RUNATTACK | LUBIN | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 02:10:22 | |
25 | KOLASA Konrad | 3069 | Kolak Konrad Kolasa | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:10:50 | |
26 | MACIEJEWSKI Daniel | 3099 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:11:13 | ||
27 | BERESKA Joanna | 3008 | Lecymy Durś | PIEKARY ŚLĄSKIE | Master Kobiet | 00:00:18 | 02:11:50 | |
28 | SKRZYPEK Sylwia | 3221 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:15 | 02:12:05 | ||
29 | SOROKA Nazarii-Andrii | 3224 | GutsuRRunning Club | IWANO-FRANKIWSK | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:12:08 | |
30 | KARAWACKI Grzegorz | 3066 | Kęckie Harpagany | KĘTY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:14:24 | |
31 | WIECZOREK Maria | 3193 | Smashing Pąpkins / PMT | SZAMOTUŁY | Senior Kobiet | 00:00:10 | 02:14:59 | |
32 | NOWOTARSKI Wojciech | 3121 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:16:06 | ||
33 | KULISIEWICZ Kornel | 3086 | KRĘCZKI | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:16:23 | ||
34 | PLEWA Rafał | 3138 | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:17:29 | ||
35 | POGORZELSKA Katarzyna | 3139 | BWM | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:09 | 02:17:34 | |
36 | LECH Michał | 3093 | bEZ GRANIc | ŚWIEBODZICE | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:18:10 | |
37 | PIĄTKOWIAK Aleksandra | 3134 | gRUNwald team Poznań | POZNAŃ | Senior Kobiet | 00:00:09 | 02:18:18 | |
38 | JAKUBOWSKI Marcin | 3061 | gRUNwald Team Poznań | POZNAN | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:18:35 | |
39 | DRAGAN Grzegorz | 3215 | Stay Insane | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:19:54 | |
40 | KURA Piotr | 3088 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:19:56 | ||
41 | KAJSTURA Katarzyna | 3065 | USTROŃ | Senior Kobiet | 00:00:03 | 02:20:17 | ||
42 | ŁUKOSZ Tomasz | 3098 | xXx | USTROŃ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:20:17 | |
43 | BYRA Piotr | 3025 | Grabowica | KNURÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 02:20:36 | |
44 | SWAT Paweł | 3170 | WSCHOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 02:21:02 | ||
45 | KORBANEK Emilia | 3071 | gRUNwald Team Poznań | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:20 | 02:21:41 | |
46 | KONOPKA Sylwia | 3230 | ŚWINIARSKO | Master Kobiet | 00:00:05 | 02:21:55 | ||
47 | DUDA Sylwester | 3039 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:22:10 | ||
48 | GRYZ Jacek | 3058 | Bravehearts Legionowo | JANOWEK PIERWSZY | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:22:16 | |
49 | KRASOWSKI Karol | 3080 | Team Kopeć | BRATISLAVA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:22:32 | |
50 | WOJCIECHOWSKA Ines | 3198 | Wybiegaj Siebie | MICHAŁÓW REGINÓW | Master Kobiet | 00:00:13 | 02:22:35 | |
51 | OPALA Krzysztof | 3123 | Yerbomaniacy | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:22:36 | |
52 | KORZUS Katarzyna | 3074 | W Pogoni Za Duchem | 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:22:37 | |
53 | WENARSKI Grzegorz | 3191 | Stay Insane | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:22:44 | |
54 | REKOWSKI Kacper | 3146 | SPC | TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 02:23:17 | |
55 | SZNYTER Sabina | 3177 | Decathlon Koszalin | POLANÓW | Senior Kobiet | 00:00:04 | 02:23:22 | |
56 | KARDACH Kamil | 3217 | Finisz Rymanów / TrailShop.pl | RYMANÓW ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:24:01 | |
57 | SEREMET Bożena | 3152 | BBL Kraków; Sieprawska Piątka | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:15 | 02:25:36 | |
58 | PTAK Krzysztof | 3145 | HRMAX ŻORY | ZORY | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:25:49 | |
59 | SORY Bartłomiej | 3161 | intive | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 02:26:02 | |
60 | BABIARZ Andrzej | 3003 | ZIELONKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:26:04 | ||
61 | BOBA Maciej | 3014 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:26:09 | ||
62 | BODZEK Bartłomiej | 3015 | TARNÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:26:09 | ||
63 | GOMÓŁKA Agata | 3053 | MOK MSZANA DOLNA | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:02 | 02:26:13 | |
64 | SUSZYNA Tomasz | 3168 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 02:26:14 | ||
65 | BOROWSKI Damian | 3017 | ŻÓŁTAŃCE-KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:26:22 | ||
66 | ŁUKASZCZYK Kacper | 3097 | RESTAURACJA "U STUDNIARA" S.C., IGOR ŁUKASZCZYK, KACPER ŁUKASZCZYK, | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:26:46 | |
67 | UHRIN Stanislav | 3185 | Prešovske amatére | PREŠOV | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:26:59 | |
68 | SIEDLOK Damian | 3155 | MKS Żory | ŻORY | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:27:02 | |
69 | SIKLUCKI Grzegorz | 3158 | One Way Ticket | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:27:12 | |
70 | SIEJKOWSKI Krzysztof | 3156 | JEŻÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:27:25 | ||
71 | BĘBEN Robert | 3010 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:27:51 | |
72 | SZAJEWSKI Arkadiusz | 3173 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:28:15 | ||
73 | MIŁKOWSKI Dawid | 3107 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:29:03 | ||
74 | PILCH Patryk | 3136 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:29:03 | ||
75 | SZCZABEL Krystian | 3175 | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 02:29:08 | ||
76 | WODYŃSKA Dagmara | 3197 | EquiDo Team schodzi z asfaltu | NOWY SĄCZ | Weteran Kobiet | 00:00:06 | 02:29:23 | |
77 | WOŹNIAK Przemysław | 3203 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:30:39 | ||
78 | PLASKOTA Frederic | 3137 | IBM France Paris | MONTEVRAIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:30:48 | |
79 | MICHAŁOWSKA Anna | 3105 | gRUNwald team Poznań | POZNAŃ | Senior Kobiet | 00:00:08 | 02:30:50 | |
80 | BIELKOWSKI Wojciech | 3011 | cokerunners | PŁOCK | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:31:43 | |
81 | ZOCHNIAK Marek | 3209 | PIASTÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 02:32:06 | ||
82 | GRATKOWSKA Joanna | 3056 | Grunwald Team Poznan | POZNAN | Master Kobiet | 00:00:09 | 02:32:07 | |
83 | WRONA Wojtek | 3204 | Nie ma letko | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:32:33 | |
84 | PASZKIEWICZ Józef | 3129 | MUROWANA GOŚLINA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:32:56 | ||
85 | PAŁUSZNA Anna | 3219 | Harpagan Sosnowiec | CZELADŻ | Master Kobiet | 00:00:13 | 02:33:52 | |
86 | SZAFRUGA Michał | 3172 | W pogoni za duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:33:57 | |
87 | PASZKO Stanisław | 3130 | Dinozaur z Roztocza | GORAJEC - ZAGROBLE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:04 | 02:34:38 | |
88 | KRASUSKI Piitr | 3081 | Crossfit siedlce | SIEDLCE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:35:44 | |
89 | ZĄBKIEWICZ Anna | 3207 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | Master Kobiet | 00:00:06 | 02:37:19 | |
90 | SOBORSKA Sylwia | 3160 | Seinka Gobein SQUAD | OLKUSZ | Master Kobiet | 00:00:04 | 02:37:24 | |
91 | WALCZAK Agnieszka | 3189 | PKO Bank Polski | BOLESŁAW | Master Kobiet | 00:00:04 | 02:37:24 | |
92 | WOCH Sławomir | 3196 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:37:43 | ||
93 | DYREK Marcin | 3041 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:38:07 | ||
94 | SEREMET Piotr | 3153 | www.s-projekty.pl | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:38:13 | |
95 | KŁODZIŃSKI Klaudiusz | 3067 | Ultramęki | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:38:15 | |
96 | KORYCIŃSKI Adam | 3073 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:38:43 | |
97 | WOJCIECHOWSKI Mariusz | 3199 | Heron | MICHAŁÓW REGINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:38:52 | |
98 | CZARNECKI Piotr | 3031 | TARCHOŚFIRY | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:38:54 | |
99 | WOŹNIAK Marek | 3202 | Pogoria biega | WOJKOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 02:38:58 | |
100 | PIETRALA Agata | 3239 | CSC Advanture Academy | BYTOM | Senior Kobiet | 00:00:15 | 02:39:07 | |
101 | WACŁAWEK Marta | 3188 | Power Training | PIASTÓW | Master Kobiet | 00:00:06 | 02:39:09 | |
102 | KOWALCZYK Katarzyna | 3076 | IWINY | Senior Kobiet | 00:00:03 | 02:39:10 | ||
103 | MYŚLIŃSKI Marcin | 3113 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 02:39:57 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
MYŚLIŃSKA Magdalena | 3112 | WARSZAWA | Senior Kobiet | DNF | 02:40:01 DNF | |||
105 | BOGDAŁ Adam | 3016 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:40:47 | ||
106 | GRABOWSKI Ignacy | 3055 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:40:54 | ||
107 | GÓRKA Radosław | 3054 | Warchoły Radom | PRUSZKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:41:01 | |
108 | FIGURSKI Andrzej | 3043 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:41:04 | ||
109 | SIELECKA Renata | 5226 | Adidas Runners | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 02:41:15 | |
110 | CIUPA Tomasz | 3029 | Lubię Biegać Leniwie | ŚREDNIÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:41:17 | |
111 | DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria | 3037 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | Master Kobiet | 00:00:08 | 02:42:02 | |
112 | KUBAREK Anna | 3083 | SPYTKOWICE | Senior Kobiet | 00:00:04 | 02:42:41 | ||
113 | FRYC Anna | 3045 | Biegam bo lubie | SPYTKOWICE | Senior Kobiet | 00:00:04 | 02:42:42 | |
114 | SAJNÓG Łukasz | 3150 | Lemon Team | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:42:46 | |
115 | ŁOPUCH Robert | 3096 | DZIADY OCR | ŁABOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 02:42:49 | |
116 | JUSKOWIAK Alina | 3063 | gRUNwald team poznań | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:42:50 | |
117 | MIKOŁAJSKI Janusz | 3106 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:42:52 | ||
118 | GROMEK Edyta | 3057 | 1984 | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:08 | 02:43:12 | |
119 | TOPOLNICKI Eugeniusz | 3184 | ZIELONA GÓRA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:06 | 02:43:25 | ||
120 | DUBIŃSKA Wioletta | 3038 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:43:35 | |
121 | TOMCZYK Kinga | 3183 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:07 | 02:43:49 | ||
122 | STRUZIK Monika | 3166 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:13 | 02:44:23 | ||
123 | KUS Krzysztof | 3089 | Synthphonia Triathlon Team | KOBIELNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 02:44:25 | |
124 | WOŹNIAK Gabriela | 3200 | 1976 | KRAKOW | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:44:32 | |
125 | KOCHAŃSKA Joanna | 3068 | Run Pasja | SICIENKO | Master Kobiet | 00:00:05 | 02:44:48 | |
126 | STĘPIEŃ Dorota | 3165 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:06 | 02:46:17 | ||
127 | KOŚCIELSKI Mateusz | 3075 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | KĄTY WĘGIERSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:47:56 | |
128 | GLINKA Agnieszka | 3049 | Bravehearts | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:47:57 | |
129 | OPARA Maja | 3124 | Bravehearts Legionowo | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:47:58 | |
130 | GŁUSZKO Justyna | 3050 | KILOMETRY ODDECHÓW/ SOLINA TEAM | POLAŃCZYK | Senior Kobiet | 00:00:04 | 02:48:31 | |
131 | POGORZELSKI Grzegorz | 3140 | BWM Team | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:49:11 | |
132 | WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata | 3190 | Ultramęki | KOSZYCE WIEKIE | Weteran Kobiet | 00:00:08 | 02:49:16 | |
133 | POLITYŁO-ALUWIHARE Agnieszka | 3142 | Stajnia Bobrowy Staw | AUGUSTÓW | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:49:24 | |
134 | MAZURKIEWICZ Michał | 3104 | Kompania Leśna | AUGUSTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:49:24 | |
SERWADCZAK Piotr | 3154 | P+E | PISARZOWICE | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:51:10 DNF | ||
136 | GAWLIK Sylwia | 3047 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:16 | 02:51:37 | ||
137 | WISNIEWSKA Ewa | 3194 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:16 | 02:51:40 | ||
138 | BUCIORA Paweł | 3023 | PRZEMYŚL | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 02:52:05 | ||
139 | PRZYCZYNA Marek | 3144 | Tomaszowska Grupa Biegowa | TOMASZÓW LUBELSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 02:52:23 | |
140 | DĄBROWSKI Karol | 3035 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:52:35 | |
141 | GUZIK Daniel | 3216 | GRABOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 02:53:49 | ||
142 | KORDOWSKA-WOCH Katarzyna | 3072 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:14 | 02:54:37 | ||
143 | CZOGAŁA Paweł | 3033 | EasyRun Racibórz | RACIBÓRZ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 02:54:38 | |
144 | KOWOLL Bronek | 3078 | AlkoSquad | TURZE | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:54:38 | |
145 | BUGAJSKA Katarzyna | 3024 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:20 | 02:54:44 | ||
146 | REPELEWICZ Natalia | 3147 | NOWY SĄCZ | Senior Kobiet | 00:00:07 | 02:55:12 | ||
147 | NOWICKI Jacek | 3120 | GoReda | REDA | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 02:55:18 | |
148 | ZYGMUNT Monika | 3210 | LEŻAJSK | Weteran Kobiet | 00:00:16 | 02:55:39 | ||
149 | MAZUREK Damian | 3103 | Maratończyk Poznań | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:56:00 | |
150 | PAWŁOWSKA-JUREK Paulina | 3131 | KS Florian | LIMANOWA | Master Kobiet | 00:00:17 | 02:57:07 | |
151 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 3126 | MYŚLENICE | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:59:23 | ||
152 | WESOŁOWSKI Robert | 3227 | Fundacja Na Ratunek | DĘBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:59:56 | |
153 | BRYDNIAK Sylwia | 3020 | NOWY WIŚNICZ | Senior Kobiet | 00:00:14 | 03:01:30 | ||
154 | SMAGACZ Stanisław | 3159 | LUBACZÓW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:09 | 03:01:40 | ||
155 | NOWAK Adam | 3119 | EasyRun Racibórz | RACIBÓRZ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 03:06:45 | |
156 | MARONKA Agnieszka | 63 | 25.05.1905 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:05 | 03:06:53 | |
157 | BŁOCH Beata | 3013 | Epoka Nordica | ŁÓDŹ | Weteran Kobiet | 00:00:16 | 03:07:04 | |
158 | KRAJEWSKA-PALUCH Ewa | 3079 | BIEGOWA KUŹNIA | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Kobiet | 00:00:13 | 03:07:34 | |
159 | CHODZIŃSKA Mariola | 3027 | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:14 | 03:07:48 | ||
160 | CHLEWICKA Magalena | 3228 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | Senior Kobiet | 00:00:07 | 03:07:56 | |
161 | MAKARZEC - SURMA Agnieszka | 3100 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | Senior Kobiet | 00:00:18 | 03:08:05 | |
162 | SIENKIEWICZ Gabrysia | 3157 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:17 | 03:09:03 | |
163 | DUPLICKA Adriana | 3040 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:13 | 03:09:18 | ||
164 | SUZDORF Adrian | 3169 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 03:09:18 | ||
165 | SADOWSKI Radomir | 3149 | WIESIÓŁKA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 03:09:24 | ||
166 | RUTKOWSKA Małgorzata | 3225 | GOLUB-DOBRZYŃ | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 03:09:33 | ||
167 | BRYKSA Iwona | 3021 | OPOLE | Weteran Kobiet | 00:00:03 | 03:09:40 | ||
168 | RYBICKI Tomasz | 3148 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 03:10:35 | |
169 | PANCZENKO Kamil | 3128 | Kamil się żeni..! | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 03:12:29 | |
170 | FRANKOWSKA Dorota | 3044 | ŚWIDNIK | Weteran Kobiet | 00:00:07 | 03:12:32 | ||
171 | MORAWSKA Anna | 3109 | WARSZAWA | Dinozaur Kobiet | 00:00:17 | 03:12:57 | ||
172 | SROKA Tomasz | 3222 | Zbój Team | BIELSKO - BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 03:13:12 | |
173 | TALAROWSKA Agnieszka | 3180 | KRASNYSTAW | Master Kobiet | 00:00:10 | 03:14:48 | ||
174 | TALAROWSKI Paweł | 3181 | Husaria race team | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:14:48 | |
175 | PAWŁOWSKI Tomasz | 3132 | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 03:14:51 | ||
176 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1186 | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 03:16:00 | |||
177 | GAWRYLAK Beata | 3048 | Zumbiary | PIASECZNO | Master Kobiet | 00:00:17 | 03:16:04 | |
178 | STARZYŃSKA Marta | 3164 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:15 | 03:16:06 | |
Przekroczony limit czasu: 07:00:00 | ||||||||
179 | PIEKARSKI Paweł | 3135 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:17:01 | |
180 | POŹNIAK Aleksandra | 3143 | SZCZECIN | Senior Kobiet | 00:00:17 | 03:17:06 | ||
181 | ZACHARZYŃSKA Katarzyna | 3206 | Orange Polska | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:14 | 03:17:07 | |
182 | STRZELCZYK Edyta | 3167 | P+E | BRZEG | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 03:17:20 | |
183 | KOWALSKA Gabi | 3077 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Senior Kobiet | 00:00:17 | 03:17:27 | |
184 | LEWICKA Bozena | 3094 | GOnimy | KĘTY | Dinozaur Kobiet | 00:00:14 | 03:18:31 | |
185 | BĄDZIUL Dorota | 3214 | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:08 | 03:25:28 | ||
186 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 3211 | SPC | TORUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:15 | 03:25:48 | |
KAIM Antoni | 3064 | MYŚLENICE | Weteran Mężczyzn | DNF | 03:35:29 DNF | |||
SZALKOWSKA KUPCZYK Dominika | 3174 | ROZBIEGANY RAWICZ | 63-900 RAWICZ | Senior Kobiet | DNF | 03:54:00 DNF | ||
189 | MARYNIAK Katarzyna | 3101 | Wybiegaj siebie | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:16 | 04:00:23 | |
190 | POKOJSKA Ewa | 3141 | Wybiegaj Siebie | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:15 | 04:00:31 | |
191 | FABJANCZYK Agnieszka | 3226 | Grupa Jura Pl | ZAWIERCIE | Master Kobiet | 00:00:16 | 04:04:08 | |
192 | MATERA Kinga | 3102 | 1975 | WYSOKA | Master Kobiet | 00:00:16 | 04:04:09 | |
193 | SZCZYGIELSKA Julia | 3176 | Koniuchy OCR | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:21 | 04:12:05 | |
194 | JASIKOWSKI Łukasz | 3062 | KONIUCHY OCR | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 04:12:07 | |
195 | WĘGRZYNEK Tomasz | 3192 | DĘBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:04 | |||
196 | OSIKOWSKA Aleksandra | 3125 | Power Training | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:08 | ||
197 | NERKOWSKI Paweł | 3115 | GDAŃSK/GRAJEWO | Master Mężczyzn | 00:00:16 | |||
198 | CHMIELEWSKI Marcin | 3026 | DĘBNICA KASZUBSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | |||
GŁUSZKO Przemysław | 3051 | KILOMETRY ODDECHÓW/ SOLINA TEAM | POLAŃCZYK | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | ||
MICHAŁEK Jarosław | 3234 | one way ticket | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF |
Znaleziono 200 wynik(ów)