Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2021-08-28 |
Miejsce : | Niedzica |
Dystans : | 55 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 162 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 160 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Kacwin 11km | Łapszanka 21km | Trybsz 31km | Dursztyn 38km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOMÓŁKA Agata | 5132 | INPOST TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:02 | 02:05:23 | 03:32:13 | 04:38:43 | 05:35:10 | |
2 | MURZYN Krysia | 5163 | SWÓJ | LIPNIK | Weteran Kobiet | 00:00:03 | 01:37:56 | 03:10:45 | 04:23:12 | 05:19:59 | |
3 | ZIELIŃSKA Magdalena | 210 | SALMING RUNNING POLSKA | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:03 | 02:20:10 | 04:28:56 | 06:02:07 | 07:19:18 | |
Przekroczony limit czasu: 11:00:00 | |||||||||||
4 | PUTIATYCKA Olga | 5001 | KABANOSKI | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:03 | 02:20:01 | 04:32:01 | 06:10:31 | 07:40:17 | |
5 | MATERA Kinga | 5041 | WYSOKA | Weteran Kobiet | 00:00:03 | 02:21:16 | 04:37:57 | 06:22:44 | 08:04:02 | ||
6 | SZABŁOWSKA Iwona | 5125 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Master Kobiet | 00:00:04 | 01:25:39 | 02:41:42 | 03:37:34 | 04:21:25 | |
7 | KARASEK Magdalena | 5177 | NIEGOWONICE | Master Kobiet | 00:00:04 | 02:14:39 | 04:10:49 | 05:28:22 | 06:33:28 | ||
8 | SUROWIEC Karina | 5019 | KABANOSKI RUNNING TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:04 | 02:20:07 | 04:32:01 | 06:10:28 | 07:40:01 | |
9 | WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka | 5142 | POBIEDZISKA | Master Kobiet | 00:00:07 | 02:19:29 | 04:28:39 | 05:59:31 | 07:17:02 | ||
10 | KOPYCZOK Justyna | 5170 | DABEX BOLT | BIELSKO BIAŁA | Senior Kobiet | 00:00:08 | 02:11:03 | 03:47:17 | 04:59:28 | 05:59:53 | |
11 | SKROBAŃSKA Katarzyna | 5025 | SKROBKITEAM | GODZIESZE MAŁE | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:54:18 | 03:33:32 | 04:50:13 | 05:58:46 | |
12 | RAJCHERT Joanna | 5120 | LUDWIKÓW | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:49:09 | 03:16:57 | 04:19:43 | 05:12:49 | ||
13 | WOLF Weronika | 5140 | W GÓRACH JEST WSZYSTKO CO KOCHAM ❤️ | MCHAWA | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 02:11:49 | 03:45:16 | 04:51:59 | 05:51:44 | |
14 | WĘGRZYN Katarzyna | 204 | NOWY TARG | Master Kobiet | 00:00:12 | 01:36:01 | 02:57:06 | 04:02:19 | 04:54:23 | ||
15 | ŚMIAŁKOWSKA Jolanta | 5070 | ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI | ŁÓDŹ | Weteran Kobiet | 00:00:12 | 01:40:01 | 03:08:25 | 04:13:05 | 05:09:11 | |
16 | DUDA Lucyna | 5109 | BUKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 02:21:09 | 04:37:46 | 06:22:30 | 07:46:20 | ||
17 | ZYGMUNT Monika | 5004 | GIEDLAROWA | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 03:55:49 | 05:17:18 | 06:26:28 | |||
18 | WIŚNIEWSKA Ewa | 5007 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 02:09:48 | 03:55:45 | 05:17:21 | 06:25:43 | ||
19 | BEŁDOWSKA Beata | 5166 | FUDU&CO.SPORT.TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 02:19:56 | 04:15:56 | 05:44:15 | 06:56:09 | |
20 | KOTLICKA Beata | 5080 | FUDU&SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYB | Master Kobiet | 00:00:14 | 02:19:59 | 04:15:57 | 05:44:21 | 06:56:10 | |
21 | MARCINIAK Izabela | 5162 | ULTRAWAY TEAM | BANINO | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:57:54 | 03:37:11 | 04:48:24 | 05:55:58 | |
22 | NOWAK Katarzyna | 5075 | TIM JEST TIM | OZIMEK | Master Kobiet | 00:00:16 | 02:09:44 | 03:57:38 | 05:11:55 | 06:17:29 | |
23 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 5058 | FUDU&CO. SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:58:42 | 03:48:34 | 05:08:22 | 06:18:05 | |
24 | MOLASY Dorota | 205 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | Senior Kobiet | 00:00:17 | 01:38:59 | 03:05:28 | 04:10:16 | 05:06:00 | |
25 | GRĘDA Elżbieta | 5085 | TIM JEST TIM | OZIMEK | Master Kobiet | 00:00:17 | 02:09:43 | 03:57:38 | 05:11:59 | 06:17:35 | |
26 | ŁĄCKA Ilona | 5026 | BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 02:12:06 | 04:11:34 | 05:42:39 | 06:52:56 | |
27 | KOLAJ Hanna | 5035 | ***** *** | OLSZTYN | Master Kobiet | 00:00:18 | 02:17:54 | 04:15:45 | 05:39:52 | 06:58:17 | |
28 | STACHOWIAK Magda | 5091 | RUN TEAM RYDZYNA | RYDZYNA | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:14:29 | 04:10:53 | 05:25:54 | 06:25:41 | |
29 | PŁAWECKA Barbara | 5111 | ŻEGOCINA | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:14:30 | 04:10:54 | 05:32:05 | 06:41:22 | ||
30 | PEPLIŃSKA Iwona | 5040 | LĘBORK | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 02:20:22 | 04:28:58 | 06:02:27 | 07:15:31 | ||
31 | WITKA Grażyna | 5039 | GARCZEGORZE | Weteran Kobiet | 00:00:20 | 02:20:39 | 04:28:56 | 06:02:22 | 07:15:17 | ||
32 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 5113 | SPC | TORUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:21 | 02:07:17 | 04:15:28 | 05:43:43 | 06:59:22 | |
33 | HAUTON Monika | 5056 | NIE TERAZ, POTEM | SOSNOWIEC | Master Kobiet | 00:00:21 | 02:23:44 | 04:37:56 | 06:20:44 | 07:46:12 | |
34 | APANOWICZ Angelika | 5103 | EKOBIEGI | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:22 | 01:50:52 | 03:26:20 | 04:41:21 | 05:58:44 | |
35 | KOZŁOWSKA Anna | 5065 | ZABRZE | Master Kobiet | 00:00:22 | 02:11:10 | 04:11:09 | 05:40:39 | 06:58:07 | ||
36 | ŁUSZCZYNA Agata | 207 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | STRZELCE OPOLSKIE | Master Kobiet | 00:00:23 | 01:51:15 | 03:25:58 | 04:35:51 | 05:39:38 | |
37 | KRAJEWSKA-PALUCH Ewa | 5005 | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran Kobiet | 00:00:24 | 04:30:29 | 06:01:10 | 07:18:56 | |||
38 | ZAJĄC Aga | 5050 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Master Kobiet | 00:00:24 | 02:22:02 | 04:30:47 | 06:01:22 | 07:18:54 | |
39 | ZAKRZEWSKA Anna | 5042 | JÓZEFOSŁAW | Master Kobiet | 00:00:24 | 02:15:48 | 04:39:05 | 06:20:38 | 07:46:17 | ||
40 | PAŚNICKA Marta | 5016 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:25 | 02:13:32 | 04:04:58 | 05:24:20 | 06:31:12 | ||
41 | KOCZUR Kamila | 5015 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:25 | 02:13:36 | 04:09:36 | 05:25:31 | 06:31:11 | ||
42 | JAROCKA Agata | 5110 | BESTIE OCR LEGIONOWO | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:26 | 01:50:12 | 03:33:51 | 04:47:52 | 05:53:17 | |
43 | RZEMNO Dagmara | 263 | NGB | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:26 | 02:09:32 | 04:08:59 | 05:35:10 | 06:48:00 | |
44 | POŠTOVÁ Jana | 5033 | ZZS HMP | PRAGUE | Senior Kobiet | 00:00:27 | 02:00:08 | 03:44:42 | 05:01:01 | 06:05:17 | |
45 | ZARAŃSKA Izabela | 5116 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:27 | 02:09:27 | 04:08:49 | 05:33:47 | 06:47:29 | |
46 | FETISOVA Ekaterina | 5173 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:31 | 01:27:04 | 02:41:54 | 03:41:00 | 04:32:17 | |
47 | BRODAWKA Olga | 5006 | SZAKARON-MAKARON | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:33 | 02:18:13 | 04:14:39 | 05:47:11 | 07:13:16 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
LISOWSKA Kamila | 5138 | YNO ULTRA | ZABRZE | Senior Kobiet | DNF | 01:54:07 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 48 wynik(ów)