ULTRAJANOSIK 80 KM POMSTA JANOSIKA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Na Ratunek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans:
77 km
Zgłoszonych:
191
Wystartowało:
151
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
136
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19km | 37km | 63km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZdziar
19km
Kacwin
37km
Dursztyn
63km
Czas
netto
77km
Czas
brutto
77km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BARAN Artur 8043DOBRASenior Mężczyzn1M 100:00:0102:14:3804:05:3707:06:2309:02:06.8509:02:08.65 7:028.5
2STROINSKI Daniel 8192RYDUŁTOWYMaster Mężczyzn1M 200:00:0102:26:3404:18:1007:18:1209:08:02.1509:08:03.80+00:05:557:078.4
3SOKOŁOWSKI Marek 8145Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAWeteran Mężczyzn1M 300:00:0102:26:5204:14:1307:21:0709:20:19.0509:20:21.00+00:18:127:168.2
4WOWER Bartłomiej 8177CSC Adventure AcademyCHORZÓWMaster Mężczyzn2M 400:00:0102:28:3004:25:4907:38:0109:35:39.5509:35:40.75+00:33:327:288
5SZOPA Łukasz 8156KB LUPUS OLEŚNICADOBROSZYCEMaster Mężczyzn3M 500:00:0302:40:0904:31:1007:52:0009:48:45.0509:48:49.00+00:46:407:387.8
6JACHYM-DREWNIAK Joanna 8051JJfitKRAKÓWSenior Kobiet1K 100:00:0202:42:3704:44:0408:13:0510:10:47.2010:10:49.90+01:08:417:557.6
7DAJEK Łukasz 8029jedzibiegaj.plCHROBOTYMaster Mężczyzn4M 600:00:0402:32:1904:34:3308:06:3110:11:04.7510:11:09.60+01:09:007:567.6
8NIEZGÓDKA Tomasz 8106FaktoringEkspert.plWROCŁAWWeteran Mężczyzn2M 700:00:0202:42:1205:05:1208:36:3810:41:19.1010:41:21.25+01:39:128:197.2
9ŚMIGIELSKA Danuta 8159Czerwonak biega CZERWONAKSenior Kobiet2K 200:00:0302:48:3904:48:0008:24:3410:42:21.2510:42:25.20+01:40:168:207.2
10CHOJNACKI Wiktor 8023LUTOWISKAMaster Mężczyzn5M 800:00:0502:39:3704:53:1708:41:5310:49:10.1510:49:15.15+01:47:068:257.1
11BAKALARZ Emil 8006PGS Software TeamWROCŁAWSenior Mężczyzn2M 900:00:0102:46:4004:59:3008:36:3210:50:00.8010:50:02.35+01:47:538:267.1
12KRAKOWCZYK Marta 8078Yno UltraWODZISŁAW ŚLĄSKI Senior Kobiet3K 300:00:0402:51:2405:00:5608:39:1510:55:00.2010:55:05.05+01:52:568:307.1
13MOĆKO Jacek 8101DSVOSIEDLE KANIÓWSenior Mężczyzn3M 1000:00:0502:35:2904:54:4308:43:2810:57:01.8510:57:07.30+01:54:588:317
14BERGEL Piotr 8014DUBLINMaster Mężczyzn6M 1100:00:0502:58:2405:11:0808:42:4311:01:39.8511:01:45.80+01:59:378:357
15SEMENIUK Piotr 8001WesołaWARSZAWAWeteran Mężczyzn3M 1200:00:0502:40:1505:01:3908:46:0811:03:01.5011:03:07.35+02:00:588:367
16ZBOZIEŃ Jarosław 8185ŁĄCKOSenior Mężczyzn4M 1300:00:1202:52:5805:13:0708:52:5011:04:12.4011:04:24.60+02:02:158:377
17DĄBKOWSKI Wojciech 8031SOLEC KUJAWSKIMaster Mężczyzn7M 1400:00:2002:58:1005:10:1908:52:0011:04:21.2011:04:41.70+02:02:338:377
18PISZCZATOWSKI Wojciech 8119Orange PolskaWARSZAWAWeteran Mężczyzn4M 1500:00:0202:25:5704:45:4608:39:5711:09:34.9511:09:37.40+02:07:288:416.9
19JACHYMIAK Robert 8052NOWY TARGMaster Mężczyzn8M 1600:00:0102:52:5905:28:4509:25:0011:18:30.2011:18:31.40+02:16:228:486.8
20SUJAK Mirosław 8150MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIWeteran Mężczyzn5M 1700:00:0003:05:5405:35:3009:17:4011:20:05.6011:20:05.60+02:17:568:496.8
21MARCINIAK Maciej 8091POZNAŃMaster Mężczyzn9M 1800:00:0502:48:5405:21:2809:17:3411:31:06.6011:31:11.60+02:29:028:586.7
22BARTELA Edyta 8010Dzik Komando ŁÓDŹSenior Kobiet4K 400:00:0303:07:5905:25:0509:11:2211:31:18.8511:31:21.95+02:29:138:586.7
23KRUPA Grzegorz 8079ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKMaster Mężczyzn10M 1900:00:1002:52:1705:18:3809:06:5611:33:31.3511:33:42.30+02:31:339:006.7
24DARCHUK Oleksandr 8030WĘGRZCEMaster Mężczyzn11M 2000:00:0802:53:2905:03:2709:08:4011:33:33.6511:33:42.45+02:31:339:006.7
25NOWAK Wojtek 8109EXPLORADORPOZNAŃMaster Mężczyzn12M 2100:00:1903:01:1505:28:5809:20:4111:37:14.5011:37:34.35+02:35:259:036.6
26JAKUBCZAK Karol 8053Runeda/MajaTeamWEJHEROWOSenior Mężczyzn5M 2200:00:0202:39:4705:12:0209:21:0011:47:33.1511:47:35.60+02:45:269:116.5
27MOSZCZYNSKI Bartosz 8102KRAKOWMaster Mężczyzn13M 2300:00:1602:58:3505:32:3909:40:5211:51:18.8511:51:35.00+02:49:269:146.5
28KRZESIŃSKI Dariusz 8080Orange polska S.A.WROCŁAWMaster Mężczyzn14M 2400:00:0303:02:0505:27:5909:27:3011:53:05.9511:53:09.70+02:51:019:156.5
29WÓJCIK Łukasz 8178Szybciej nie dam radyNIEMCESenior Mężczyzn6M 2500:00:1002:47:4804:55:3409:25:5311:54:06.2511:54:16.30+02:52:079:166.5
30JAMRÓZ Łukasz 8055AuuuuuWADOWICEMaster Mężczyzn15M 2600:00:0903:01:4205:26:4909:23:2811:56:17.6011:56:26.65+02:54:189:186.4
31ŚWIERZOWSKA Magdalena 8161Natural Born RunnersPOZNAŃMaster Kobiet1K 500:00:1103:21:2605:52:4409:42:0412:01:00.6512:01:12.00+02:59:039:216.4
32ODOMIRSKA Katarzyna 8110KRAKÓWMaster Kobiet2K 600:00:0703:13:1606:03:1509:54:5612:18:13.7512:18:20.75+03:16:129:356.3
33BIELECKA Joanna 8015LEGNICASenior Kobiet5K 700:00:1003:20:2806:03:1109:52:5012:18:10.3012:18:21.05+03:16:129:356.3
34HAUPA Maciej 8049KS Debiut Wieleń WIELEŃ Master Mężczyzn16M 2700:00:0703:04:3606:02:2009:42:4612:25:40.0512:25:47.65+03:23:399:416.2
35WALISKO Przemek 8169LUBLINIEC Master Mężczyzn17M 2800:00:0003:09:5705:59:5710:06:3112:26:59.9512:26:59.95+03:24:519:426.2
36SEWERYN Grzegorz 8137Biegowa kuzniaKATOWICEMaster Mężczyzn18M 2900:00:1303:13:3406:03:0709:59:4312:29:22.8512:29:36.10+03:27:279:436.2
37KASPERSKI Grzegorz 8064AntonteamKĘDZIERZYN-KOŹLEMaster Mężczyzn19M 3000:00:1003:01:5605:32:4609:41:0412:29:49.8012:30:00.05+03:27:519:446.2
38BARTKOWIAK Mariusz 8011INSTRUKTOR BIEGANIAOPOLEMaster Mężczyzn20M 3100:00:1403:01:4005:46:0810:00:2912:31:04.3012:31:18.35+03:29:099:456.2
39JUCHA Michał 8061Biegiem po piwoŁÓDŹMaster Mężczyzn21M 3200:00:0503:03:4106:04:2210:06:2412:36:02.5012:36:08.35+03:33:599:496.1
40KRZYŻAN Jakub 8081KW KrakówJERZMANOWICEMaster Mężczyzn22M 3300:00:1203:13:2805:59:4010:05:0512:36:37.4512:36:49.70+03:34:419:496.1
41KULCZYŃSKI Mariusz 8084Kim jest John Galt?LUBLINSenior Mężczyzn7M 3400:00:2203:20:1205:57:1809:54:0512:38:11.7012:38:33.75+03:36:259:506.1
42MIKOŁAJCZYK Tomasz 8100exploradorDOPIEWIECMaster Mężczyzn23M 3500:00:1903:20:2605:58:3210:17:5612:40:50.9512:41:10.50+03:39:019:526.1
43KOMOROWSKI Adam 8068Zabiegani ReykjavikREYKJAVIKMaster Mężczyzn24M 3600:00:0903:43:2806:17:0410:15:4812:41:31.0012:41:40.75+03:39:329:536.1
44WIĄCEK Marcin 8170Jasielskie Stowarzyszenie CyklistówJASŁOMaster Mężczyzn25M 3700:00:1903:20:2305:56:3210:05:3512:44:51.3012:45:10.30+03:43:019:556
45JEZIORCZAK Wojtek 8059Dzikie Życie RunTeamKATOWICEMaster Mężczyzn26M 3800:00:0903:13:4206:09:0010:18:1012:45:56.1512:46:05.35+03:43:569:566
46ZIELIŃSKA Iwona 8186Kujawscy S7 RunnersGDAŃSKMaster Kobiet3K 800:00:0803:26:1306:12:4210:18:2012:49:33.8012:49:42.65+03:47:349:596
47DADAŚ Janusz 8028Night Runners Gliwice GLIWICEWeteran Mężczyzn6M 3900:00:0203:07:0805:52:5610:13:0512:50:18.2512:50:21.00+03:48:1210:006
48BORUSZEWSKA Beata 8018 BYTOMMaster Kobiet4K 900:00:0203:16:1305:54:1210:15:0112:55:31.6012:55:33.70+03:53:2510:046
49SOFUL Tomasz 8144WARSZAWAMaster Mężczyzn27M 4000:00:0303:38:1806:20:1110:35:1013:06:44.3513:06:48.10+04:04:3910:135.9
50BĄCZKOWSKI Miłosz 8012AugusteamSTRZENIÓWKAMaster Mężczyzn28M 4100:00:0903:03:5905:51:3010:24:5613:11:54.0013:12:03.45+04:09:5410:175.8
51NOWAK Rafał 8108Bridgestone Poznań Sport TeamTARCE Master Mężczyzn29M 4200:00:2103:24:2506:18:2410:27:5913:13:04.4513:13:25.60+04:11:1610:175.8
52KOPACZ Mirosław 8072POZNAŃDinozaur Mężczyzn1M 4300:00:1303:43:5506:31:1110:40:1413:14:13.5513:14:27.45+04:12:1810:185.8
53WIŚNIEWSKI Sławomir 8175LBL BiłgorajBIŁGORAJMaster Mężczyzn30M 4400:00:1303:27:0806:24:3710:36:3113:14:26.0513:14:39.60+04:12:3010:195.8
54LECH Agnieszka 8087ŚWIEBODZICEMaster Kobiet5K 1000:00:0403:48:0706:34:5910:42:0813:15:58.3513:16:02.80+04:13:5410:205.8
55ZADROŻNY Piotr 8182Drzwi do marzeńHALINÓWSenior Mężczyzn8M 4500:00:0503:25:4406:27:3610:46:1213:22:29.6013:22:35.20+04:20:2610:255.8
56KUPCZAK Beata 8085Rysianki TeamŻABNICASenior Kobiet6K 1100:00:0803:17:4406:05:0110:33:1713:32:27.0513:32:35.25+04:30:2610:335.7
57ZIĘTEK Mariusz 8187LUBLINWeteran Mężczyzn7M 4600:00:0703:19:3206:06:3910:27:2213:32:28.2513:32:36.20+04:30:2710:335.7
58BUK Sławomir 8020Lesz No Limits RunnersŚRODA WIELKOPOLSKAMaster Mężczyzn31M 4700:00:0403:08:3606:09:3010:27:2413:32:36.8013:32:41.65+04:30:3310:335.7
59PIASECKA Monika 8117Dream RunWARSZAWAMaster Kobiet6K 1200:00:0603:55:3506:39:0210:54:5313:36:09.0013:36:15.40+04:34:0610:355.7
60GUTOWSKI Dariusz 8048NGB KłobuckKŁOBUCKWeteran Mężczyzn8M 4800:00:0803:40:3806:38:1211:01:1813:36:06.9013:36:15.60+04:34:0610:355.7
61ZYGMUNT Paweł 8188GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn9M 4900:00:0603:13:4006:02:5210:31:3213:40:14.3013:40:20.70+04:38:1210:395.6
62MATWIEJCZUK Jacek 8096TeMMPoŚWIEBODZICEWeteran Mężczyzn10M 5000:00:0403:43:3206:42:3011:09:4713:42:02.3013:42:07.25+04:39:5810:405.6
63KACZMAREK Mirosław 8062ŚREMSenior Mężczyzn9M 5100:00:1103:36:3606:25:2710:40:1813:44:36.8513:44:48.80+04:42:4010:425.6
64TUCHOŁKA Marta 8164Poco LocoKRAKÓWSenior Kobiet7K 1300:00:0503:35:3406:28:3410:48:3513:46:41.5513:46:46.60+04:44:3710:445.6
65PEŁECHATA Julita 8116IQ Consulting KoszalinKOSZALINSenior Kobiet8K 1400:00:0403:21:3506:25:1610:32:4413:49:46.4013:49:50.85+04:47:4210:465.6
66KONOPKA Bartosz 8071ZwiedzaniePrzezBieganie/BiegamBoLubięKRAKÓWMaster Mężczyzn32M 5200:00:0103:26:2506:35:0911:04:4813:49:56.4013:49:57.95+04:47:4910:465.6
67PIĘTKO Dariusz 8118ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAWeteran Mężczyzn11M 5300:00:1703:51:0807:04:0511:21:3013:57:03.8513:57:21.75+04:55:1310:525.5
68WAGNER Ewa 8168WROCLAWSenior Kobiet9K 1500:00:1203:52:4406:43:1711:13:3513:57:36.9013:57:49.40+04:55:4010:525.5
69RAPA Piotr 8128LBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJMaster Mężczyzn33M 5400:00:1303:47:1406:37:0811:04:3613:57:53.7013:58:07.15+04:55:5810:525.5
70EFEMBERG Joanna 8034SZCZECINMaster Kobiet7K 1600:00:1103:40:3106:42:1011:17:2914:00:23.6014:00:35.00+04:58:2610:545.5
71GARNCARCZYK Aneta 8039Team Rysianka ŻYWIECMaster Kobiet8K 1700:00:0803:53:0106:47:5111:17:3014:01:33.7514:01:41.95+04:59:3310:555.5
72MICHALSKI Mateusz 8098Bieg po zdrój JAWORZEMaster Mężczyzn34M 5500:00:1603:39:3306:33:0911:15:5014:02:21.0014:02:37.80+05:00:2910:565.5
73JOHNA Adam 8060Press-Glass Biegamy i wspieramyTYCHYHIMaster Mężczyzn35M 5600:00:1303:27:4806:34:0511:04:3814:03:12.5014:03:25.65+05:01:1710:575.5
74SIWIEC Stanisław 8140RZESZÓWDinozaur Mężczyzn2M 5700:00:0403:27:5106:29:3111:04:3714:04:13.3514:04:17.65+05:02:0910:575.5
75KSIĄŻEK Leszek 8082KRAKÓWWeteran Mężczyzn12M 5800:00:0003:45:1306:54:1511:19:2014:04:34.6014:04:34.60+05:02:2510:585.5
76PALUCH Daniel 8112DĄBROWA GÓRNICZA Master Mężczyzn36M 5900:00:1303:25:3706:48:1311:17:1414:04:24.6014:04:38.50+05:02:2910:575.5
77ADAMCZYK Jan 8002Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEDinozaur Mężczyzn3M 6000:00:0703:24:3606:28:0211:09:0514:07:11.0014:07:18.65+05:05:1011:005.5
78SYMULA Piotr 8151San EscobarBIELSKO-BIAŁAWeteran Mężczyzn13M 6100:00:1703:26:1606:25:5111:09:3714:09:31.7514:09:48.90+05:07:4011:015.4
79JAZY Szymon 8058LUBOŃSenior Mężczyzn10M 6200:00:1303:50:1806:54:2311:31:4114:17:51.1514:18:04.90+05:15:5611:085.4
80AL-JEABORY Mahdi 8005JAWORZNOMaster Mężczyzn37M 6300:00:2203:30:3206:48:3811:27:2514:20:26.0014:20:48.65+05:18:4011:105.4
81KARALUS Sebastian 8063KROSINKOMaster Mężczyzn38M 6400:00:1403:40:5306:54:3211:31:2814:25:29.6514:25:44.60+05:23:3511:145.3
82SZYMANOWSKI Tomasz 8157GLIWICESenior Mężczyzn11M 6500:00:1603:40:2406:45:4811:28:0514:26:31.6014:26:48.40+05:24:3911:155.3
83PODKÓWKA Zbigniew 8120BYDGOSZCZWeteran Mężczyzn14M 6600:00:2103:53:5306:49:5811:16:3914:30:17.8514:30:39.60+05:28:3011:185.3
84KUCHARSKI Paweł 8083Planeta NiskoNISKOMaster Mężczyzn39M 6700:00:0014:33:44.0014:33:44.00+05:31:3511:205.3
85ROZNER Artur 8131PIASECZNOMaster Mężczyzn40M 6800:00:0903:45:3906:45:3711:29:3914:34:11.7514:34:21.70+05:32:1311:215.3
86STANEK Marzena 8146Wkurw_team GÓRSKOMaster Kobiet9K 1800:00:2003:52:4607:10:5911:38:5514:34:40.6514:35:01.15+05:32:5211:215.3
87TRZEPIZUR Dominik 8163NGB KłobuckWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn12M 6900:00:1003:40:2707:01:1211:40:2814:37:39.6514:37:49.80+05:35:4111:235.3
88TOKARZ Robert 8162P&G Runnig Team TARNOW Weteran Mężczyzn15M 7000:00:0703:41:1306:47:5411:30:0414:38:45.8014:38:53.10+05:36:4411:245.3
89GĄSIENIEC Marcin 8041TOMASZÓW MAZOWIECKIMaster Mężczyzn41M 7100:00:0303:43:1707:11:3111:40:4914:39:25.9514:39:29.90+05:37:2111:255.3
90SZCZEPANKIEWICZ Marcin 8154PCC UltrarunnersWROCŁAWMaster Mężczyzn42M 7200:00:0203:29:0006:37:1311:15:1514:42:27.7514:42:30.55+05:40:2111:275.2
91KOZIELEC Tomasz 8077Pędzące MisieKLESZCZÓWMaster Mężczyzn43M 7300:00:2204:05:1707:17:5711:55:2714:44:47.8514:45:10.00+05:43:0111:295.2
92SZAFRAN Łukasz 8153Energize Your LifeOPOLE LUBELSKIESenior Mężczyzn13M 7400:00:0703:47:2007:14:4111:59:1614:51:06.3014:51:13.45+05:49:0411:345.2
93SAKOWSKA Aneta 8135Maratonka GrajewoDROZDOWOMaster Kobiet10K 1900:00:1204:05:4007:16:5711:43:2214:51:57.2514:52:09.65+05:50:0111:355.2
94WIERUSZEWSKA Agata 8172WARSZAWAMaster Kobiet11K 2000:00:1104:05:3707:16:5811:43:1014:51:58.6014:52:09.70+05:50:0111:355.2
95SADOWSKI Łukasz 8134KATOWICEMaster Mężczyzn44M 7500:00:0203:33:4007:07:4512:01:1714:52:54.3014:52:56.40+05:50:4711:355.2
96CZAŁPIŃSKI Tomasz 8024YOLO:)NOWA WIEŚWeteran Mężczyzn16M 7600:00:1503:47:4106:20:3311:31:0114:57:40.4014:57:56.35+05:55:4711:395.1
97GÓRAJ Maciej 8045YOLO:)IŁAWAMaster Mężczyzn45M 7700:00:1503:40:3506:43:5411:31:0214:57:41.3514:57:56.75+05:55:4811:395.1
98MINIAK Lidia 8190Wybiegaj SiebieJABŁONNAMaster Kobiet12K 2100:00:1203:52:5807:21:2711:47:5715:00:37.9515:00:50.15+05:58:4111:415.1
98MINIAK Marek 8191Bravehearts LegionowoJABŁONNAMaster Mężczyzn46M 7800:00:1203:53:0007:21:2611:47:5915:00:38.1515:00:50.15+05:58:4111:415.1
100POLAKOWSKI Tomasz 8122Street Run RadomRADOMMaster Mężczyzn47M 7900:00:1004:03:4806:49:4411:37:2515:02:21.1515:02:31.80+06:00:2311:435.1
101ROŻKO Krzysztof 81324RożkiBRWINÓWMaster Mężczyzn48M 8000:00:1503:47:1907:26:5912:15:5815:03:41.1515:03:56.20+06:01:4711:445.1
102KOWALCZYK Rafał 8075TrenujzcyganemWARSZAWASenior Mężczyzn14M 8100:00:1703:58:0506:59:0211:54:4215:14:29.0015:14:46.20+06:12:3711:525.1
102ILKIEWICZ Michał 8050TrenujzcyganemSTARE BABICEMaster Mężczyzn49M 8200:00:1803:58:1807:16:3411:54:4215:14:28.1515:14:46.20+06:12:3711:525.1
104DOŁĘGA Anna 8033Zabiegana mamaBIAŁYSTOKMaster Kobiet13K 2200:00:0504:03:0707:05:2211:55:2315:17:46.6515:17:52.25+06:15:4311:555
105URBAN Anna Maria 8167Zabiegani Reykjavik REYKJAVIK Senior Kobiet10K 2300:00:0803:51:4907:13:4011:52:4215:19:23.8515:19:32.65+06:17:2411:565
106SARBINOWSKI Waldemar 8136MachtronicGOSTYŃSenior Mężczyzn15M 8300:00:0503:39:1907:20:5511:52:4615:19:38.9515:19:44.20+06:17:3511:565
107ROGÓRZ Andrzej 8130WROCŁAWMaster Mężczyzn50M 8400:00:1003:56:2507:21:3211:54:1715:20:18.1515:20:28.60+06:18:1911:575
108RYTYCH Grzegorz 8133Droga Do UltraŁÓDŹ Senior Mężczyzn16M 8500:00:1504:05:5607:12:2211:59:0615:31:41.8015:31:57.15+06:29:4812:065
109GAŁKA Marcin 8038JASIEŃMaster Mężczyzn51M 8600:00:1603:50:2407:24:5111:59:0715:31:41.7015:31:58.00+06:29:4912:065
110KONKEL Marcin 8070WARSZAWAMaster Mężczyzn52M 8700:00:0704:00:0507:38:1812:15:2915:34:04.6515:34:11.65+06:32:0312:074.9
111SZABLA Marcin 8152Saint-Gobain SQUADGRABOWAMaster Mężczyzn53M 8800:00:1904:10:1307:21:3612:15:1815:35:15.7515:35:35.60+06:33:2612:084.9
112JAKUSZEK Krzysztof 8054Cegielnia PiaskiPIASKIMaster Mężczyzn54M 8900:00:0304:10:4507:36:4612:15:3515:36:26.4015:36:29.85+06:34:2112:094.9
113GRZELKA Tomasz 8047ŚREMMaster Mężczyzn55M 9000:00:0204:11:0607:36:4412:15:3415:36:27.6015:36:30.10+06:34:2112:094.9
114BŁOCH Paweł 8017SZYMAMOWOMaster Mężczyzn56M 9100:00:0404:11:0307:36:4812:15:3515:36:26.2015:36:30.20+06:34:2112:094.9
115STEFANOWSKI Edward 8148PCC SQUADBRZEG DOLNYSenior Mężczyzn17M 9200:00:2104:19:3907:44:4912:19:1815:39:16.9015:39:38.75+06:37:3012:114.9
116BUGAJSKA Agnieszka 8019KRAKÓWMaster Kobiet14K 2400:00:1104:10:2807:31:2412:15:5515:42:13.8015:42:25.10+06:40:1612:144.9
117BARAN Roman 8009Wikoss Sport TeamDĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn57M 9300:00:1904:12:4507:34:5012:33:4715:44:30.1015:44:49.30+06:42:4012:154.9
118POKROPIŃSKI Rafał 8121Tmobule TARNOWSKIE GÓRYMaster Mężczyzn58M 9400:00:1804:12:4807:34:5112:33:4915:44:30.4515:44:49.40+06:42:4012:154.9
119MARSZALEK Dawid 8093NEWMARKETSenior Mężczyzn18M 9500:00:2103:48:5107:02:5112:22:2315:50:11.2015:50:32.40+06:48:2312:204.9
120BURY Marek 8021SOSNOWIECWeteran Mężczyzn17M 9600:00:1503:59:2807:39:0012:43:0015:54:51.5515:55:06.80+06:52:5812:244.8
121LITWINEK Marek 8089WW TEAMLUBARTÓWMaster Mężczyzn59M 9700:00:1403:48:0807:26:5912:36:4415:54:52.9015:55:07.30+06:52:5812:244.8
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
122BANDO Piotr 8008Go AptivKRAKÓW Master Mężczyzn60M 9800:00:1404:09:1907:44:2412:52:2516:10:46.8516:11:01.20+07:08:5212:364.8
123PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 8115Evil TeamOSIECZANYMaster Kobiet15K 2500:00:2103:59:5207:34:4812:47:2316:20:40.6016:21:01.95+07:18:5312:444.7
124WOJSŁAW Krystyna 8176TeamSZostNOWY SĄCZWeteran Kobiet1K 2600:00:0504:09:1907:45:1212:45:3716:33:21.8516:33:27.00+07:31:1812:544.7
125CZERNICKA Madzia 8026Yno UltraZWONOWICEMaster Kobiet16K 2700:00:1904:22:3107:50:2212:59:1216:35:32.2516:35:52.10+07:33:4312:554.6
126ROGALA Maciej 8129YNO ULTRAPSZÓWWeteran Mężczyzn18M 9900:00:2004:22:3207:50:2012:59:1016:35:32.0516:35:52.60+07:33:4312:554.6
127MAŚLAK Piotr 8095KRAKÓWSenior Mężczyzn19M 10000:00:0704:52:2908:29:2413:40:0316:39:17.2516:39:25.05+07:37:1612:584.6
128MICHNIEWSKI Piotr 8099Git Ekipa!ZAWIERCIE Senior Mężczyzn20M 10100:00:1904:20:5807:46:5213:08:1316:47:44.5016:48:03.50+07:45:5413:054.6
129WRÓBLEWSKA Katarzyna 8180ZAWIERCIESenior Kobiet11K 2800:00:1804:20:5807:46:5413:08:0816:47:45.6516:48:03.70+07:45:5513:054.6
130KORZENIOWSKA Joanna 8074Umcs biegaLUBLINSenior Kobiet12K 2900:00:1204:32:5908:00:3813:01:4016:52:47.3516:53:00.20+07:50:5113:094.6
131KOWALIK Anna 8076Umcs biegaLUBLIN Senior Kobiet13K 3000:00:1204:32:5408:00:3813:01:4116:54:01.5516:54:13.65+07:52:0513:104.6
132KWAŚNIK Andzrej 8086WARSZAWADinozaur Mężczyzn4M 10200:00:0204:50:2608:27:5514:25:4218:23:02.4518:23:05.25+09:20:5614:194.2
133TYRANKIEWICZ Kamila 8166JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAMaster Kobiet17K 3100:00:1405:06:4408:53:5914:33:3018:28:53.9018:29:08.45+09:26:5914:244.2
134JANIGA Beata 8056SOSNOWIECMaster Kobiet18K 3200:00:2304:56:3608:58:4115:25:3919:41:03.2519:41:26.60+10:39:1715:203.9
135WIEJAK Adam 8171BiegSzlakTrafi.pl.KOŃSKOWOLAMaster Mężczyzn61M 10300:00:2404:56:3708:58:3815:25:5119:41:03.0019:41:27.70+10:39:1915:203.9
136WÓJTOWICZ Paweł 8179Lublin BiegaLUBLINMaster Mężczyzn62M 10400:00:1505:37:5110:00:1816:38:2921:14:21.7021:14:37.05+12:12:2816:333.6
JASINSKI Marcin 8057BBL CzęstochowaLGOTAMaster Mężczyzn02:01:43--
KOREK Michał 8073Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeamSOSNOWIECMaster MężczyznDNF02:20:00 DNF04:36:13 DNF DNF DNF DNF--
ŚWIĆ Miłosz 8160Dzik KomandoŁÓDŹSenior MężczyznDNF03:07:59 DNF05:25:06 DNF DNF DNF DNF--
MIARA Fabian 8097Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSK Master MężczyznDNF03:13:37 DNF06:28:13 DNF DNF DNF DNF--
MROCZKIEWICZ Krzysztof 8104rootsrunnerPOZNAŃMaster MężczyznDNF03:49:50 DNF07:06:45 DNF DNF DNF DNF--
GAWRON Konrad 8040Harpagan SosnowiecSOSNOWIECMaster MężczyznDNF03:47:55 DNF07:33:06 DNF DNF DNF DNF--
SZYMCZAK Tomasz 8158Pratt & Whitney KaliszKALISZWeteran MężczyznDNF04:10:24 DNF07:33:21 DNF DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKI Michał 8042Ogary DoloresBŁONIEMaster MężczyznDNF03:44:17 DNF07:37:26 DNF DNF DNF DNF--
BALUTA Paweł 8007WARSZAWAMaster MężczyznDNF03:46:48 DNF07:41:55 DNF DNF DNF DNF--
ZARZYCKI Kamil 8184PCC Ultra RunnersBRZEG DOLNYSenior MężczyznDNF04:10:56 DNF07:50:38 DNF DNF DNF DNF--
MRÓWCZYŃSKI Tomasz 8105ks sokół gąsawaSARBINOWOMaster MężczyznDNF03:52:15 DNF07:50:44 DNF DNF DNF DNF--
KOCH Marta 8066ORNONTOWICEMaster KobietDNF04:50:23 DNF08:22:06 DNF DNF DNF DNF--
SKWARSKI Darek 8142POZNAŃMaster MężczyznDNF02:41:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
SITAK Adam 8139CZĘSTOCHOWAMaster MężczyznDNF03:15:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFANIAK Maciej 8147gRUNwald Team Poznań POZNAŃSenior MężczyznDNF03:27:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 151 wynik(ów)