Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 77 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 151 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 136 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 19km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zdziar 19km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARAN Artur | 8043 | DOBRA | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 02:14:38 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
KOREK Michał | 8073 | Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeam | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | DNF | 02:20:00 DNF | ||
3 | PISZCZATOWSKI Wojciech | 8119 | Orange Polska | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 02:25:57 | |
4 | STROINSKI Daniel | 8192 | RYDUŁTOWY | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 02:26:34 | ||
5 | SOKOŁOWSKI Marek | 8145 | Alpin Sport HOKA One One Team | MYSŁOWICE-WESOŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:01 | 02:26:52 | |
6 | WOWER Bartłomiej | 8177 | CSC Adventure Academy | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 02:28:30 | |
7 | DAJEK Łukasz | 8029 | jedzibiegaj.pl | CHROBOTY | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:32:19 | |
8 | MOĆKO Jacek | 8101 | DSV | OSIEDLE KANIÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:35:29 | |
9 | CHOJNACKI Wiktor | 8023 | LUTOWISKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:39:37 | ||
10 | JAKUBCZAK Karol | 8053 | Runeda/MajaTeam | WEJHEROWO | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:39:47 | |
11 | SZOPA Łukasz | 8156 | KB LUPUS OLEŚNICA | DOBROSZYCE | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:40:09 | |
12 | SEMENIUK Piotr | 8001 | Wesoła | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 02:40:15 | |
SKWARSKI Darek | 8142 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | 02:41:57 DNF | |||
14 | NIEZGÓDKA Tomasz | 8106 | FaktoringEkspert.pl | WROCŁAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 02:42:12 | |
15 | JACHYM-DREWNIAK Joanna | 8051 | JJfit | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:02 | 02:42:37 | |
16 | BAKALARZ Emil | 8006 | PGS Software Team | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 02:46:40 | |
17 | WÓJCIK Łukasz | 8178 | Szybciej nie dam rady | NIEMCE | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:47:48 | |
18 | ŚMIGIELSKA Danuta | 8159 | Czerwonak biega | CZERWONAK | Senior Kobiet | 00:00:03 | 02:48:39 | |
19 | MARCINIAK Maciej | 8091 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:48:54 | ||
20 | KRAKOWCZYK Marta | 8078 | Yno Ultra | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior Kobiet | 00:00:04 | 02:51:24 | |
21 | KRUPA Grzegorz | 8079 | ANWIL TEAM | WŁOCŁAWEK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:52:17 | |
22 | ZBOZIEŃ Jarosław | 8185 | ŁĄCKO | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 02:52:58 | ||
23 | JACHYMIAK Robert | 8052 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 02:52:59 | ||
24 | DARCHUK Oleksandr | 8030 | WĘGRZCE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:53:29 | ||
25 | DĄBKOWSKI Wojciech | 8031 | SOLEC KUJAWSKI | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:58:10 | ||
26 | BERGEL Piotr | 8014 | DUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:58:24 | ||
27 | MOSZCZYNSKI Bartosz | 8102 | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:58:35 | ||
28 | NOWAK Wojtek | 8109 | EXPLORADOR | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 03:01:15 | |
29 | BARTKOWIAK Mariusz | 8011 | INSTRUKTOR BIEGANIA | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:01:40 | |
30 | JAMRÓZ Łukasz | 8055 | Auuuuu | WADOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:01:42 | |
31 | KASPERSKI Grzegorz | 8064 | Antonteam | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:01:56 | |
32 | KRZESIŃSKI Dariusz | 8080 | Orange polska S.A. | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 03:02:05 | |
33 | JUCHA Michał | 8061 | Biegiem po piwo | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 03:03:41 | |
34 | BĄCZKOWSKI Miłosz | 8012 | Augusteam | STRZENIÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:03:59 | |
35 | HAUPA Maciej | 8049 | KS Debiut Wieleń | WIELEŃ | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 03:04:36 | |
36 | SUJAK Mirosław | 8150 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 03:05:54 | |
37 | DADAŚ Janusz | 8028 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 03:07:08 | |
38 | BARTELA Edyta | 8010 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | Senior Kobiet | 00:00:03 | 03:07:59 | |
ŚWIĆ Miłosz | 8160 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | DNF | 03:07:59 DNF | ||
40 | BUK Sławomir | 8020 | Lesz No Limits Runners | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 03:08:36 | |
41 | WALISKO Przemek | 8169 | LUBLINIEC | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 03:09:57 | ||
42 | ODOMIRSKA Katarzyna | 8110 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:07 | 03:13:16 | ||
43 | KRZYŻAN Jakub | 8081 | KW Kraków | JERZMANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 03:13:28 | |
44 | SEWERYN Grzegorz | 8137 | Biegowa kuznia | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:13:34 | |
MIARA Fabian | 8097 | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | Master Mężczyzn | DNF | 03:13:37 DNF | ||
46 | ZYGMUNT Paweł | 8188 | GIEDLAROWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 03:13:40 | ||
47 | JEZIORCZAK Wojtek | 8059 | Dzikie Życie RunTeam | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:13:42 | |
SITAK Adam | 8139 | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | DNF | 03:15:57 DNF | |||
49 | BORUSZEWSKA Beata | 8018 | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:02 | 03:16:13 | ||
50 | KUPCZAK Beata | 8085 | Rysianki Team | ŻABNICA | Senior Kobiet | 00:00:08 | 03:17:44 | |
51 | ZIĘTEK Mariusz | 8187 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 03:19:32 | ||
52 | KULCZYŃSKI Mariusz | 8084 | Kim jest John Galt? | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 03:20:12 | |
53 | WIĄCEK Marcin | 8170 | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 03:20:23 | |
54 | MIKOŁAJCZYK Tomasz | 8100 | explorador | DOPIEWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 03:20:26 | |
55 | BIELECKA Joanna | 8015 | LEGNICA | Senior Kobiet | 00:00:10 | 03:20:28 | ||
56 | ŚWIERZOWSKA Magdalena | 8161 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:11 | 03:21:26 | |
57 | PEŁECHATA Julita | 8116 | IQ Consulting Koszalin | KOSZALIN | Senior Kobiet | 00:00:04 | 03:21:35 | |
58 | NOWAK Rafał | 8108 | Bridgestone Poznań Sport Team | TARCE | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 03:24:25 | |
59 | ADAMCZYK Jan | 8002 | Gorlicka Grupa Biegowa | GORLICE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:07 | 03:24:36 | |
60 | PALUCH Daniel | 8112 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:25:37 | ||
61 | ZADROŻNY Piotr | 8182 | Drzwi do marzeń | HALINÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 03:25:44 | |
62 | ZIELIŃSKA Iwona | 8186 | Kujawscy S7 Runners | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:08 | 03:26:13 | |
63 | SYMULA Piotr | 8151 | San Escobar | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 03:26:16 | |
64 | KONOPKA Bartosz | 8071 | ZwiedzaniePrzezBieganie/BiegamBoLubię | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 03:26:25 | |
STEFANIAK Maciej | 8147 | gRUNwald Team Poznań | POZNAŃ | Senior Mężczyzn | DNF | 03:27:05 DNF | ||
66 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 8175 | LBL Biłgoraj | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:27:08 | |
67 | JOHNA Adam | 8060 | Press-Glass Biegamy i wspieramy | TYCHYHI | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:27:48 | |
68 | SIWIEC Stanisław | 8140 | RZESZÓW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:04 | 03:27:51 | ||
69 | SZCZEPANKIEWICZ Marcin | 8154 | PCC Ultrarunners | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 03:29:00 | |
70 | AL-JEABORY Mahdi | 8005 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 03:30:32 | ||
71 | SADOWSKI Łukasz | 8134 | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 03:33:40 | ||
72 | TUCHOŁKA Marta | 8164 | Poco Loco | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:05 | 03:35:34 | |
73 | KACZMAREK Mirosław | 8062 | ŚREM | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 03:36:36 | ||
74 | SOFUL Tomasz | 8144 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 03:38:18 | ||
75 | SARBINOWSKI Waldemar | 8136 | Machtronic | GOSTYŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 03:39:19 | |
76 | MICHALSKI Mateusz | 8098 | Bieg po zdrój | JAWORZE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 03:39:33 | |
77 | SZYMANOWSKI Tomasz | 8157 | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 03:40:24 | ||
78 | TRZEPIZUR Dominik | 8163 | NGB Kłobuck | WRĘCZYCA WIELKA | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 03:40:27 | |
79 | EFEMBERG Joanna | 8034 | SZCZECIN | Master Kobiet | 00:00:11 | 03:40:31 | ||
80 | GÓRAJ Maciej | 8045 | YOLO:) | IŁAWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 03:40:35 | |
81 | GUTOWSKI Dariusz | 8048 | NGB Kłobuck | KŁOBUCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 03:40:38 | |
82 | KARALUS Sebastian | 8063 | KROSINKO | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:40:53 | ||
83 | TOKARZ Robert | 8162 | P&G Runnig Team | TARNOW | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 03:41:13 | |
84 | GĄSIENIEC Marcin | 8041 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 03:43:17 | ||
85 | KOMOROWSKI Adam | 8068 | Zabiegani Reykjavik | REYKJAVIK | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:43:28 | |
86 | MATWIEJCZUK Jacek | 8096 | TeMMPo | ŚWIEBODZICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 03:43:32 | |
87 | KOPACZ Mirosław | 8072 | POZNAŃ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:13 | 03:43:55 | ||
GĄSIOROWSKI Michał | 8042 | Ogary Dolores | BŁONIE | Master Mężczyzn | DNF | 03:44:17 DNF | ||
89 | KSIĄŻEK Leszek | 8082 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 03:45:13 | ||
90 | ROZNER Artur | 8131 | PIASECZNO | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:45:39 | ||
BALUTA Paweł | 8007 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 03:46:48 DNF | |||
92 | RAPA Piotr | 8128 | LBL Lubię Biegać Leniwie | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:47:14 | |
93 | ROŻKO Krzysztof | 8132 | 4Rożki | BRWINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 03:47:19 | |
94 | SZAFRAN Łukasz | 8153 | Energize Your Life | OPOLE LUBELSKIE | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 03:47:20 | |
95 | CZAŁPIŃSKI Tomasz | 8024 | YOLO:) | NOWA WIEŚ | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 03:47:41 | |
GAWRON Konrad | 8040 | Harpagan Sosnowiec | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | DNF | 03:47:55 DNF | ||
97 | LECH Agnieszka | 8087 | ŚWIEBODZICE | Master Kobiet | 00:00:04 | 03:48:07 | ||
98 | LITWINEK Marek | 8089 | WW TEAM | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:48:08 | |
99 | MARSZALEK Dawid | 8093 | NEWMARKET | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 03:48:51 | ||
MROCZKIEWICZ Krzysztof | 8104 | rootsrunner | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | 03:49:50 DNF | ||
101 | JAZY Szymon | 8058 | LUBOŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 03:50:18 | ||
102 | GAŁKA Marcin | 8038 | JASIEŃ | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 03:50:24 | ||
103 | PIĘTKO Dariusz | 8118 | ORANGE POLSKA | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 03:51:08 | |
104 | URBAN Anna Maria | 8167 | Zabiegani Reykjavik | REYKJAVIK | Senior Kobiet | 00:00:08 | 03:51:49 | |
MRÓWCZYŃSKI Tomasz | 8105 | ks sokół gąsawa | SARBINOWO | Master Mężczyzn | DNF | 03:52:15 DNF | ||
106 | WAGNER Ewa | 8168 | WROCLAW | Senior Kobiet | 00:00:12 | 03:52:44 | ||
107 | STANEK Marzena | 8146 | Wkurw_team | GÓRSKO | Master Kobiet | 00:00:20 | 03:52:46 | |
108 | MINIAK Lidia | 8190 | Wybiegaj Siebie | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:12 | 03:52:58 | |
108 | MINIAK Marek | 8191 | Bravehearts Legionowo | JABŁONNA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 03:53:00 | |
110 | GARNCARCZYK Aneta | 8039 | Team Rysianka | ŻYWIEC | Master Kobiet | 00:00:08 | 03:53:01 | |
111 | PODKÓWKA Zbigniew | 8120 | BYDGOSZCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 03:53:53 | ||
112 | PIASECKA Monika | 8117 | Dream Run | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:06 | 03:55:35 | |
113 | ROGÓRZ Andrzej | 8130 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:56:25 | ||
114 | KOWALCZYK Rafał | 8075 | Trenujzcyganem | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 03:58:05 | |
114 | ILKIEWICZ Michał | 8050 | Trenujzcyganem | STARE BABICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 03:58:18 | |
116 | BURY Marek | 8021 | SOSNOWIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 03:59:28 | ||
Przekroczony limit czasu: 16:00:00 | ||||||||
117 | PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka | 8115 | Evil Team | OSIECZANY | Master Kobiet | 00:00:21 | 03:59:52 | |
118 | KONKEL Marcin | 8070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 04:00:05 | ||
119 | DOŁĘGA Anna | 8033 | Zabiegana mama | BIAŁYSTOK | Master Kobiet | 00:00:05 | 04:03:07 | |
120 | POLAKOWSKI Tomasz | 8122 | Street Run Radom | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 04:03:48 | |
121 | KOZIELEC Tomasz | 8077 | Pędzące Misie | KLESZCZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 04:05:17 | |
122 | WIERUSZEWSKA Agata | 8172 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 04:05:37 | ||
123 | SAKOWSKA Aneta | 8135 | Maratonka Grajewo | DROZDOWO | Master Kobiet | 00:00:12 | 04:05:40 | |
124 | RYTYCH Grzegorz | 8133 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 04:05:56 | |
125 | WOJSŁAW Krystyna | 8176 | TeamSZost | NOWY SĄCZ | Weteran Kobiet | 00:00:05 | 04:09:19 | |
126 | BANDO Piotr | 8008 | Go Aptiv | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 04:09:19 | |
127 | SZABLA Marcin | 8152 | Saint-Gobain SQUAD | GRABOWA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 04:10:13 | |
SZYMCZAK Tomasz | 8158 | Pratt & Whitney Kalisz | KALISZ | Weteran Mężczyzn | DNF | 04:10:24 DNF | ||
129 | BUGAJSKA Agnieszka | 8019 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:11 | 04:10:28 | ||
130 | JAKUSZEK Krzysztof | 8054 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 04:10:45 | |
ZARZYCKI Kamil | 8184 | PCC Ultra Runners | BRZEG DOLNY | Senior Mężczyzn | DNF | 04:10:56 DNF | ||
132 | BŁOCH Paweł | 8017 | SZYMAMOWO | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 04:11:03 | ||
133 | GRZELKA Tomasz | 8047 | ŚREM | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 04:11:06 | ||
134 | BARAN Roman | 8009 | Wikoss Sport Team | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 04:12:45 | |
135 | POKROPIŃSKI Rafał | 8121 | Tmobule | TARNOWSKIE GÓRY | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 04:12:48 | |
136 | STEFANOWSKI Edward | 8148 | PCC SQUAD | BRZEG DOLNY | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 04:19:39 | |
137 | WRÓBLEWSKA Katarzyna | 8180 | ZAWIERCIE | Senior Kobiet | 00:00:18 | 04:20:58 | ||
138 | MICHNIEWSKI Piotr | 8099 | Git Ekipa! | ZAWIERCIE | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 04:20:58 | |
139 | CZERNICKA Madzia | 8026 | Yno Ultra | ZWONOWICE | Master Kobiet | 00:00:19 | 04:22:31 | |
140 | ROGALA Maciej | 8129 | YNO ULTRA | PSZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 04:22:32 | |
141 | KOWALIK Anna | 8076 | Umcs biega | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:12 | 04:32:54 | |
142 | KORZENIOWSKA Joanna | 8074 | Umcs biega | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:12 | 04:32:59 | |
KOCH Marta | 8066 | ORNONTOWICE | Master Kobiet | DNF | 04:50:23 DNF | |||
144 | KWAŚNIK Andzrej | 8086 | WARSZAWA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:02 | 04:50:26 | ||
145 | MAŚLAK Piotr | 8095 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 04:52:29 | ||
146 | JANIGA Beata | 8056 | SOSNOWIEC | Master Kobiet | 00:00:23 | 04:56:36 | ||
147 | WIEJAK Adam | 8171 | BiegSzlakTrafi.pl. | KOŃSKOWOLA | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 04:56:37 | |
148 | TYRANKIEWICZ Kamila | 8166 | JUMP&FLY, Kabaty | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:14 | 05:06:44 | |
149 | WÓJTOWICZ Paweł | 8179 | Lublin Biega | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 05:37:51 | |
150 | KUCHARSKI Paweł | 8083 | Planeta Nisko | NISKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
JASINSKI Marcin | 8057 | BBL Częstochowa | LGOTA | Master Mężczyzn | 02:01:43 |
Znaleziono 151 wynik(ów)