Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2021-08-28 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 80 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 96 |
Wystartowało : | 87 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 82 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zielony Staw 8km | Zdziar 19km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOWA Łukasz | 8059 | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 00:53:26 | 02:26:09 | ||
2 | BOROWSKI Kamil | 8052 | CHEŁM BIEGA | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 00:53:39 | 02:28:13 | |
3 | PABIS Szymon | 8029 | KARNIOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:03:53 | 02:48:18 | ||
4 | MROZOWSKI Piotr | 8089 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:03:44 | 02:57:08 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SKWARSKI Darek | 8038 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | 01:03:42 DNF | 02:57:27 DNF | |||
6 | SKWAREK Marcin | 8065 | SMASHING PĄPKINS | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:57:52 | ||
7 | JANEK Noémi | 8003 | BUDAPEST | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:03:29 | 02:58:00 | ||
8 | BARTOSIŃSKI Bartłomiej | 8079 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:04:22 | 02:59:38 | ||
9 | KOŚCIELNY Piotr | 8088 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:03:29 | 02:59:59 | ||
10 | KOZŁOWSKI Paweł | 8011 | ŁAZY | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:03:43 | 03:00:40 | ||
11 | BORUSZEWSKA Beata | 8006 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:03:24 | 03:02:51 | ||
12 | KUTAJ Grzegorz | 8080 | GRABÓWKI | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:08:44 | 03:08:07 | ||
13 | GAŁUSZKA Rafał | 8057 | GUBIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:03:16 | 03:08:38 | ||
14 | WOJCIECHOWSKI Dariusz | 8019 | KRAKOWIAK ULTRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:07:51 | 03:11:06 | |
15 | CEBULA Grzegorz | 8060 | IWINY | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:04:59 | 03:14:52 | ||
16 | ZAJĄC Grzegorz | 8064 | LW BOGDANKA | ŁĘCZNA | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:08:33 | 03:15:00 | |
17 | MATECKI Adrian | 8030 | YOGAHOME.PL | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:10:58 | 03:15:01 | |
18 | KOZIŃSKI Paweł | 8046 | BIEGAM BO LUBIĘ | KŁOBUCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:09:01 | 03:16:11 | |
19 | WIĄCEK Marcin | 8048 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:08:06 | 03:16:27 | |
20 | GNIADEK Tomasz | 8063 | DABEX-BOLT | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:07:51 | 03:16:56 | |
21 | GOLONKA Łukasz | 8062 | PASIERBIEC | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:06:13 | 03:16:59 | ||
22 | WOŹNIAK Michał | 8016 | GLADIATORS BY RMF4RT | PODOLSZE | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:09:44 | 03:19:48 | |
23 | FEODORÓW Wojciech | 8049 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:13:00 | 03:22:18 | |
24 | SŁONINA Artur | 8053 | BRODATY SŁOŃ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:11:48 | 03:23:50 | |
25 | GARSZYNSKI Kuba | 8070 | DELOITTE | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:13:06 | 03:25:28 | |
26 | PODSADNY Bartosz | 8047 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:13:37 | 03:25:30 | ||
27 | PISAREK Karol | 8066 | JB WARSAW | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:16:55 | 03:26:23 | |
28 | GONCZAR Szymon | 8071 | KW GLIWICE | RYBNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 01:17:08 | 03:27:46 | |
29 | KALISZ Karolina Maria | 8086 | KB WYSZKÓW | KAMIEŃCZYK NAD BUGIEM | Senior Kobiet | 00:00:26 | 01:17:19 | 03:27:47 | |
30 | POBIEGŁO Artur | 8054 | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:13:49 | 03:33:21 | |
31 | ZAJKOWSKI Mariusz | 8042 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:17:44 | 03:33:32 | |
32 | JADCZAK Adrian | 8028 | BIEGOWA KUŹNIA | RUDA ŚLĄSKA | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:14:35 | 03:35:21 | |
33 | MAGIERA Paweł | 8045 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:15:07 | 03:35:25 | ||
34 | KWIATKOWSKI Kajetan | 8027 | JAGUAR FIT | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:14:01 | 03:35:32 | |
35 | RASZTABIGA Sylwester | 8025 | FUGASÓWKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:16:35 | 03:35:34 | ||
36 | CHOŁOTA Marek | 8015 | BIEGOWY ŚWIAT | PIŁA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:10:41 | 03:38:37 | |
37 | JOHNA Adam | 8022 | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:13:03 | 03:40:05 | |
38 | LUDWICZAK Jacek | 8051 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:19:19 | 03:42:32 | ||
39 | WEYNA Rafał | 8018 | BIAŁY DOMEK | KICIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:14:26 | 03:44:20 | |
40 | TYCZYŃSKI Krzysztof | 8061 | CZERWONAK BIEGA | CZERWONAK | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:14:22 | 03:44:20 | |
41 | INDRASZAK Adam | 8069 | SILESIA MARATHON CLUB | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:09:21 | 03:45:03 | |
42 | LEWKOWSKI Aleksander | 8010 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:08:56 | 03:46:09 | ||
43 | CZERNIACHOWSKI Artur | 8004 | BIEGAMY DLA SIEBIE | ZIELONA GÓRA | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 01:15:16 | 03:47:13 | |
44 | WALKOWIAK Jacek | 8009 | BIEGAMY DLA SIEBIE | ZIELONA GÓRA | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 01:15:20 | 03:47:14 | |
45 | GAWLIK Sylwia | 8017 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:19:19 | 03:48:08 | ||
46 | KŘIVÁNEK Zdeněk | 8058 | ZZS HMP | PRAGUE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:15:02 | 03:49:32 | |
47 | JANČOVIČ Tomáš | 8077 | RAJEC | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:15:05 | 03:49:32 | ||
48 | PODAWCA Łukasz | 8021 | WIELKOPOLSKA SZKOŁA PODOFICERSKA | SWARZĘDZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:11:42 | 03:50:06 | |
49 | WOSZTYL Alicja | 8075 | KOSZALIN | Senior Kobiet | 00:00:15 | 01:11:34 | 03:50:06 | ||
50 | POTOCKI Maciej | 8050 | ORANGE POLSKA | BIERNATKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:16 | 01:16:11 | 03:50:23 | |
51 | LINNERT Marek | 8039 | NUTREND BIEGA | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:14:58 | 03:53:30 | |
52 | TOMCZYK Tomasz | 8023 | RESCHAPE RUNNERS | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:54 | 03:56:56 | |
53 | TOMCZYK Angelika | 8014 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:17:42 | 03:56:58 | |
54 | WALCZAK Łukasz | 8068 | BYLE DO PRZODUQ | KONIN | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:18:59 | 03:57:11 | |
55 | CEBRAT Ewa | 8033 | SOSNOWIEC | Master Kobiet | 00:00:20 | 01:15:10 | 03:57:34 | ||
56 | PODODEMSKA-ZABDYR Izabela | 8078 | KS PEGAZ | CHYLICE | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 01:15:09 | 03:57:48 | |
57 | BURY Marek | 8013 | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 01:21:19 | 04:00:56 | ||
58 | KOBYLIŃSKA Agnieszka | 8007 | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:19:09 | 04:01:07 | ||
59 | KICINSKA Dorota | 8092 | RAWICZ | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:11:54 | 04:02:04 | ||
60 | BIZIAK Rajmund | 252 | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:27:22 | 04:04:00 | ||
61 | VICHOVA Sara | 8056 | KLUB BIATLONU KAPSLOVNA | PRAHA | Senior Kobiet | 00:00:08 | 01:26:47 | 04:11:10 | |
62 | UHLIR Marek | 8055 | KLUB BIATLONU KAPSLOVNA | PRAHA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:26:49 | 04:11:11 | |
63 | NERKOWSKI Paweł | 8031 | GDAŃSK/GRAJEWO | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:20:45 | 04:12:24 | ||
Przekroczony limit czasu: 16:00:00 | |||||||||
64 | CHMIELEWSKI Marcin | 8043 | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE | DĘBNICA KASZUBSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:23 | 01:20:46 | 04:12:25 | |
65 | WYSOCKA Agnieszka | 8090 | BIEGAM BO LUBIĘ | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:20:41 | 04:12:52 | |
66 | DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria | 8035 | SANOK | Master Kobiet | 00:00:20 | 01:27:48 | 04:13:40 | ||
67 | LEŚNIAK-POPIEL Marta | 8037 | POZYTYWNIE ZABIEGAMI SANOK | SANOK | Weteran Kobiet | 00:00:20 | 01:27:50 | 04:13:40 | |
GRUSZCZYŃSKI Przemysław | 8087 | POZNAŃ | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:23:13 DNF | 04:14:18 DNF | |||
69 | JARZEMBOWSKI Tomasz | 8008 | WLKP MOUNTAINS ULTRA | PLEWISKA | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:22:56 | 04:14:20 | |
70 | TOMASZEWSKI Dawid | 8036 | WLKP MOUNTAINS ULTRA | KOMORNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:23:06 | 04:14:20 | |
71 | PYTLARCZYK Piotr | 8074 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:21:23 | 04:14:22 | |
72 | STODOLNY Krzysztof | 8005 | WORYTY | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 04:15:00 | |||
SOUHRADOVÁ Eva | 8081 | PRAHA | Senior Kobiet | DNF | 01:19:53 DNF | 04:17:33 DNF | |||
STAŘECKÝ Tomáš | 8082 | CAMPANARII PRAGENSES SANCTI VITI | PRAHA | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:19:59 DNF | 04:17:34 DNF | ||
75 | DĄBROWSKI Adrian | 8026 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:30:41 | 04:22:54 | |
76 | MRÓWCZYŃSKI Tomasz | 8012 | - | SARBINOWO | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:26:47 | 04:30:09 | |
77 | TYRANKIEWICZ Kamila | 8040 | JUMP&FLY, KABATY | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:17 | 01:30:47 | 04:30:46 | |
78 | PANEK Aleksandra | 8085 | DEBOGORA | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 01:27:00 | 04:31:45 | ||
79 | SZABLA Marcin | 203 | SAINT GOBAIN SQUAD | GRABOWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:26:00 | 04:33:03 | |
80 | PRZEWŁOKA Wojciech | 8034 | SAINT-GOBAIN SQUAD | KOLBARK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:25:54 | 04:33:04 | |
80 | SZABLA Magdalena | 202 | SZABELKA TEAM | GRABOWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:25:50 | 04:33:04 | |
82 | PANEK Agata | 262 | ZWIERCIE | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:26:07 | 04:33:14 | ||
83 | RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika | 8001 | TKKF SOKÓŁ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | Master Kobiet | 00:00:19 | 01:31:44 | 04:40:43 | |
84 | ŁASKAWSKA Justyna | 8084 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:17 | 01:29:16 | 04:45:07 | ||
85 | ZDROJKOWSKI Ireneusz | 8083 | RUN STREET RADOM | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:30:33 | 04:52:09 | |
86 | WÓJTOWICZ Paweł | 8002 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:32:02 | 05:05:01 | |
WOJNO Małgorzata | 8041 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Master Kobiet | DNF | 01:27:14 DNF | DNF |
Znaleziono 87 wynik(ów)