Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2021-08-28 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 80 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 96 |
Wystartowało : | 87 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 82 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zielony Staw 8km | Zdziar 19km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOWA Łukasz | 8059 | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 00:53:26 | 02:26:09 | ||
2 | MROZOWSKI Piotr | 8089 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:03:44 | 02:57:08 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SKWARSKI Darek | 8038 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | 01:03:42 DNF | 02:57:27 DNF | |||
4 | KOŚCIELNY Piotr | 8088 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:03:29 | 02:59:59 | ||
5 | KOZŁOWSKI Paweł | 8011 | ŁAZY | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:03:43 | 03:00:40 | ||
6 | KUTAJ Grzegorz | 8080 | GRABÓWKI | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:08:44 | 03:08:07 | ||
7 | WOJCIECHOWSKI Dariusz | 8019 | KRAKOWIAK ULTRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:07:51 | 03:11:06 | |
8 | ZAJĄC Grzegorz | 8064 | LW BOGDANKA | ŁĘCZNA | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:08:33 | 03:15:00 | |
9 | WIĄCEK Marcin | 8048 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:08:06 | 03:16:27 | |
10 | GNIADEK Tomasz | 8063 | DABEX-BOLT | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:07:51 | 03:16:56 | |
11 | GOLONKA Łukasz | 8062 | PASIERBIEC | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:06:13 | 03:16:59 | ||
12 | SŁONINA Artur | 8053 | BRODATY SŁOŃ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:11:48 | 03:23:50 | |
13 | GARSZYNSKI Kuba | 8070 | DELOITTE | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:13:06 | 03:25:28 | |
14 | PODSADNY Bartosz | 8047 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:13:37 | 03:25:30 | ||
15 | POBIEGŁO Artur | 8054 | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:13:49 | 03:33:21 | |
16 | ZAJKOWSKI Mariusz | 8042 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:17:44 | 03:33:32 | |
17 | JADCZAK Adrian | 8028 | BIEGOWA KUŹNIA | RUDA ŚLĄSKA | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:14:35 | 03:35:21 | |
18 | MAGIERA Paweł | 8045 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:15:07 | 03:35:25 | ||
19 | KWIATKOWSKI Kajetan | 8027 | JAGUAR FIT | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:14:01 | 03:35:32 | |
20 | CHOŁOTA Marek | 8015 | BIEGOWY ŚWIAT | PIŁA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:10:41 | 03:38:37 | |
21 | JOHNA Adam | 8022 | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:13:03 | 03:40:05 | |
22 | TYCZYŃSKI Krzysztof | 8061 | CZERWONAK BIEGA | CZERWONAK | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:14:22 | 03:44:20 | |
23 | LEWKOWSKI Aleksander | 8010 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:08:56 | 03:46:09 | ||
24 | KŘIVÁNEK Zdeněk | 8058 | ZZS HMP | PRAGUE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:15:02 | 03:49:32 | |
25 | PODAWCA Łukasz | 8021 | WIELKOPOLSKA SZKOŁA PODOFICERSKA | SWARZĘDZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:11:42 | 03:50:06 | |
26 | TOMCZYK Tomasz | 8023 | RESCHAPE RUNNERS | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:54 | 03:56:56 | |
27 | WALCZAK Łukasz | 8068 | BYLE DO PRZODUQ | KONIN | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:18:59 | 03:57:11 | |
28 | BIZIAK Rajmund | 252 | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:27:22 | 04:04:00 | ||
29 | UHLIR Marek | 8055 | KLUB BIATLONU KAPSLOVNA | PRAHA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:26:49 | 04:11:11 | |
30 | NERKOWSKI Paweł | 8031 | GDAŃSK/GRAJEWO | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:20:45 | 04:12:24 | ||
31 | JARZEMBOWSKI Tomasz | 8008 | WLKP MOUNTAINS ULTRA | PLEWISKA | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:22:56 | 04:14:20 | |
32 | TOMASZEWSKI Dawid | 8036 | WLKP MOUNTAINS ULTRA | KOMORNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:23:06 | 04:14:20 | |
Przekroczony limit czasu: 16:00:00 | |||||||||
33 | MRÓWCZYŃSKI Tomasz | 8012 | - | SARBINOWO | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:26:47 | 04:30:09 | |
34 | SZABLA Marcin | 203 | SAINT GOBAIN SQUAD | GRABOWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:26:00 | 04:33:03 | |
35 | PRZEWŁOKA Wojciech | 8034 | SAINT-GOBAIN SQUAD | KOLBARK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:25:54 | 04:33:04 | |
36 | ZDROJKOWSKI Ireneusz | 8083 | RUN STREET RADOM | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:30:33 | 04:52:09 | |
37 | WÓJTOWICZ Paweł | 8002 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:32:02 | 05:05:01 |
Znaleziono 37 wynik(ów)