ULTRAKOTLINA 130

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Jakuszyce
Dystans:
138 km
Zgłoszonych:
101
Wystartowało:
79
Nie ukończyło:
24
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 40km | 60km | 77km | 96km | 107km | 119km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuOdrodzenie
18km
Przełęcz Kowarska
40km
Janowice Wielkie
60km
Łysa Góra
77km
Góra Szybowcowa
96km
Goduszyn
107km
Górzyniec
119km
Czas
netto
138km
Czas
brutto
138km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1STAŃCZAK Piotr 129Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYOPEN1M 100:00:1602:27:4904:48:4906:56:1509:37:1711:42:5713:23:2215:06:0917:14:26.4517:14:42.90 7:298
2PIGŁOWSKI Dawid 197S-ULTRAGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN2M 200:00:0702:14:3404:25:1706:38:5409:38:4711:47:4213:37:5215:29:1517:51:25.6017:51:32.85+00:36:497:457.7
3GADZIMSKI Michał 196Fun2RunJELENIA GÓRAOPEN3M 300:00:0202:14:2404:24:1006:20:5909:29:3611:36:1413:28:2315:30:4317:58:34.7017:58:36.80+00:43:537:487.7
4WOJCIECHOWSKI Przemysław 130ChampionMan TeamCZEMPIŃOPEN4M 400:00:0302:21:0105:01:1007:31:3210:51:2712:51:4414:42:0716:25:3318:35:33.4518:35:36.90+01:20:548:057.4
5ŁAWNIK Mateusz 127KATOWICEOPEN5M 500:00:0302:14:3404:25:0006:33:5809:52:0812:00:4514:01:2616:22:1518:55:04.2018:55:07.80+01:40:248:137.3
6SALETRA Grzegorz 177OLKUSZOPEN6M 600:00:0202:26:2904:49:0807:05:0710:06:5812:28:0314:38:4816:39:1919:13:02.8519:13:05.35+01:58:228:217.2
7WŁOCHAL Robert 101WAŁBRZYCHOPEN7M 700:00:0402:29:2304:57:3207:10:1610:13:1212:17:5114:16:4516:31:1719:32:19.9019:32:24.15+02:17:418:297.1
8SZMYT Maciej 111Free RuNPOZNAŃOPEN8M 800:00:1302:38:2505:15:0207:38:4211:05:5913:24:0615:29:0317:36:3419:59:45.8019:59:59.05+02:45:168:416.9
9STATECZYNSKI Blazej 147RABOWICEOPEN9M 900:00:0502:46:1905:28:3307:56:5511:21:3513:42:4715:44:0117:47:4120:18:26.8020:18:32.25+03:03:498:496.8
10CHOROSTKOWSKI Bartosz 103Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWOPEN10M 1000:00:0902:33:5905:02:0507:26:3710:44:2713:13:3715:19:5517:33:3720:32:10.9520:32:20.70+03:17:378:556.7
11SZCZEPAŃSKI Andrzej 144Wild SkunksZIELONA GÓRAOPEN11M 1100:00:0702:43:0105:20:1507:42:2611:06:3413:27:0315:30:5117:43:0820:39:28.6520:39:35.90+03:24:538:586.7
12NIERADA Marcin 164KATOWICEOPEN12M 1200:00:0502:43:1805:20:2107:45:0811:08:5013:29:0015:42:4217:57:2621:08:40.3021:08:45.85+03:54:029:116.5
13MATYSIAK Marcin 113Gapmont Running TeamWARSZAWAOPEN13M 1300:00:0502:44:2705:19:2407:42:1411:20:2413:49:4716:05:5618:47:5021:47:39.1521:47:45.00+04:33:029:286.3
14KOWALSKI Andrzej 168WROCŁAWOPEN14M 1400:00:1202:46:0905:28:2308:09:0611:46:1214:23:0216:40:3519:06:5021:54:23.9021:54:35.95+04:39:539:316.3
15CIURASZKIEWICZ Andrzej 167WROCŁAWOPEN15M 1500:00:1202:46:0605:28:1908:08:5911:46:1014:22:5816:40:3219:06:2121:54:24.1021:54:36.25+04:39:539:316.3
16NOWAK Mariusz 149WROCŁAWOPEN16M 1600:00:0702:48:5505:23:2707:53:2411:30:5014:07:5016:13:1918:42:3522:04:22.1522:04:30.05+04:49:479:356.3
17ŻUREK-KRÓL Żaneta 152CityZen PoznańPOZNAŃOPEN17K 100:00:0302:46:0805:26:3607:57:2111:16:5213:48:2116:17:5119:14:2422:23:55.6522:23:58.65+05:09:159:446.2
18TRZCIELIŃSKI Roman 184PSY WarszawaWARSZAWAOPEN18M 1700:00:0802:53:1205:51:3108:31:5012:21:5914:58:1517:23:5419:45:1622:42:38.8022:42:47.10+05:28:049:526.1
19BERNACKI Eugeniusz 183GPRS HydrokopGLIWICEOPEN19M 1800:00:0902:52:0605:51:2408:31:5312:21:5514:58:2017:23:5019:45:1122:42:38.8022:42:47.90+05:28:059:526.1
20GRZELAKOWSKI Robert 170Wkurw TeamPOZNAŃOPEN20M 1900:00:1502:56:4505:52:3608:29:5012:23:1915:08:3917:34:0619:53:1622:46:07.3022:46:22.35+05:31:399:536.1
21SKRZYPIŃSKA Olga 104Chata biegacz k34WROCŁAWOPEN21K 200:00:0902:57:0105:54:2208:42:1812:17:5614:57:1417:18:2019:42:2722:59:41.8522:59:51.00+05:45:089:596
22OHLA Krzysztof 179Cityzen PoznańPOZNAŃOPEN22M 2000:00:1402:43:0305:22:0307:53:2911:16:5213:52:2116:20:1519:14:5723:07:18.2023:07:32.55+05:52:4910:036
23GOŁAJ Karol 191Chojnik Karkonoski Festiwal BiegowyWROCŁAWOPEN23M 2100:00:0202:43:2305:22:4707:47:5612:07:5114:54:5217:26:1420:08:5123:27:18.6023:27:21.45+06:12:3810:115.9
24FRĄCKOWIAK Michał 181Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYOPEN24M 2200:00:0802:57:3705:54:2608:54:2212:48:0515:45:1917:55:2320:19:2923:37:09.3023:37:17.80+06:22:3410:165.8
25STANKIEWICZ Paweł 180Czerwonak BiegaPOTASZEOPEN25M 2300:00:0902:57:3305:54:2808:54:1812:48:0215:45:2317:55:1920:19:2323:37:08.2023:37:17.90+06:22:3510:165.8
26CIEŚLAK Dominika 201Muay Running KlubRABKA ZDRÓJOPEN26K 300:00:0402:52:3906:16:1709:17:4012:44:4515:29:1317:57:0320:29:1023:43:58.9523:44:03.55+06:29:2010:195.8
27MACKIEWICZ Artur 105DługobieganieSZCZECINOPEN27M 2400:00:0802:54:5105:56:5908:57:0513:22:2316:29:1019:53:2622:24:4225:25:36.4025:25:44.75+08:11:0111:035.4
28RUTKOWSKI Mariusz 150LEGNICAOPEN28M 2500:00:0302:54:5006:03:4709:08:5213:05:3616:19:2219:35:4122:40:4625:36:48.1025:36:51.90+08:22:0911:085.4
29WALASZKOWSKA Dominika 143BIESYGOŚCICINOOPEN29K 400:00:0702:57:1105:57:2108:48:4713:11:4315:52:1918:38:1421:43:5825:39:02.6525:39:10.40+08:24:2711:095.4
30ZIELIŃSKA Justyna 133Luboński Klub BiegaczaLUBOŃOPEN30K 500:00:1302:56:2505:52:3508:56:5712:45:4016:00:3918:50:3522:01:0825:38:57.3025:39:10.70+08:24:2711:095.4
31WOŁOSZYN Mariusz 128JELENIA GÓRAOPEN31M 2600:00:1103:02:0306:07:4208:56:5213:22:2216:20:4219:05:4522:08:1725:40:00.6025:40:12.05+08:25:2911:095.4
32GNIEWEK Dariusz 132JELENIA GÓRAOPEN32M 2700:00:1203:27:0406:40:0409:48:4914:13:3317:19:3820:03:0822:42:5425:45:04.6025:45:17.35+08:30:3411:115.4
33SANKOWSKI Jacek 173Placki TeamWROCŁAWOPEN33M 2800:00:1303:22:3406:40:4009:45:2914:16:3017:19:2420:04:1122:39:2225:45:03.6525:45:17.50+08:30:3411:115.4
34MRÓZ Marcin 162Dzikie BobryZALASEWOOPEN34M 2900:00:0802:55:4005:56:0208:51:2313:05:4216:09:5919:03:3722:04:2325:52:21.3025:52:30.00+08:37:4711:145.3
34KASPERSKA Barbara 138GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN34K 600:00:0603:01:4806:10:4008:56:5513:05:4216:09:5319:03:3322:04:1625:52:23.6525:52:30.00+08:37:4711:145.3
36SZCZERBA Rafał 102ŁÓDŹOPEN36M 3000:00:1503:11:3206:28:1109:37:3513:47:1716:51:0819:47:2622:46:0726:33:25.5526:33:40.80+09:18:5711:325.2
37ŁAKOMSKI Marcin 134WODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN37M 3100:00:1403:15:2906:25:4609:23:3713:34:3016:51:0419:47:2522:46:1126:33:46.3526:34:00.65+09:19:1711:325.2
38GRUSZKA Aleksandra 157BOGUSZÓW-GORCEOPEN38K 700:00:1102:48:4705:40:1408:28:5313:12:3617:05:1019:37:4422:44:1926:41:29.9526:41:41.30+09:26:5811:365.2
39GRZEGORCZYK Wojciech 107KondycjaWARSZAWAOPEN39M 3200:00:1003:17:0906:41:4110:05:1514:19:2017:23:2620:20:5323:41:2227:16:01.1527:16:11.20+10:01:2811:515.1
40SYPNIEWSKA Hanna 119Spartanie DzieciomGDYNIAOPEN40K 800:00:0403:33:0607:04:0310:21:2514:39:3017:58:5821:03:1324:11:2427:40:36.9527:40:41.60+10:25:5812:025
41POBŁOCKI Jan 120Grupa Trójmiasto/ Spartanie DzieciomGDAŃSKOPEN41M 3300:00:1603:32:5207:04:1710:19:1514:38:3917:58:3321:03:0324:11:1927:40:35.2527:40:52.00+10:26:0912:025
42GŁOGOWSKI Adam 118NOAWROCŁAWOPEN42M 3400:00:0603:18:0906:47:0310:14:5114:34:4617:43:2120:37:5623:51:0127:49:26.4027:49:33.05+10:34:5012:055
43MAŁACHOWSKI Dawid 199RĘBISZÓWOPEN43M 3500:00:1703:09:1306:55:0410:35:2214:50:5617:53:5720:40:1724:07:2827:54:20.5527:54:38.30+10:39:5512:074.9
44KRAKOWCZYK Adam 112Night Runners GliwiceGLIWICEOPEN44M 3600:00:1103:29:3207:04:0110:08:2114:34:1517:54:2421:01:1124:36:1528:23:35.7528:23:46.75+11:09:0312:204.9
45RYBAŁTOWSKI Mirosław 163Spartanie DzieciomKLEOSINOPEN45M 3700:00:0503:16:5606:43:5610:08:1814:34:3717:54:4621:01:3224:36:2928:23:41.5028:23:47.00+11:09:0412:204.9
46KOSEL Szczepan 137KuracjuszeWROCŁAWOPEN46M 3800:00:0803:02:4406:45:1210:19:4714:59:2918:14:1721:17:0025:05:0928:23:48.6028:23:57.55+11:09:1412:204.9
47MARCZYK Tomasz 115BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEOPEN47M 3900:00:1203:10:2306:55:5910:23:1715:07:5918:46:4421:52:4925:19:2328:24:42.2528:24:54.90+11:10:1212:214.9
48WYBRANIEC Michał 136WAŁBRZYCHOPEN48M 4000:00:1503:07:1106:55:3210:23:2415:07:5118:46:1421:52:2325:14:5828:24:39.9028:24:55.50+11:10:1212:214.9
49SŁOMSKI Michał 117Biegamdlazdrowia.plJELENIA GÓRAOPEN49M 4100:00:1303:10:2606:56:0110:23:3415:08:0118:47:0921:52:5125:19:2828:24:42.7028:24:56.25+11:10:1312:214.9
50WASILEWSKI Marcin 174Biegostacja Zielona GóraZIELONA GÓRAOPEN50M 4200:00:1002:40:3005:48:4908:37:2913:50:1017:19:3320:59:5424:15:0128:24:52.3528:25:02.40+11:10:1912:214.9
51SAMOLAK Maciek 114Predators WałbrzychWAŁBRZYCHOPEN51M 4300:00:1603:49:0807:48:0811:32:3716:33:2020:19:2823:17:3726:13:1029:22:49.8029:23:05.95+12:08:2312:464.7
52SAMOLAK Łukasz 10622 karpacki batalion piechoty górskiejLĄDEK ZDRÓJOPEN52M 4400:00:1703:49:1207:48:1311:32:3316:33:1420:19:2323:16:3126:12:3429:22:48.9029:23:06.15+12:08:2312:464.7
53WIŚNIEWSKI Darek 139Nowogrodzka Grupa Biegowa FiberNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIOPEN53M 4500:00:1703:13:4907:03:1810:41:0915:53:1819:34:2622:49:1825:52:2729:29:40.2529:29:58.10+12:15:1512:494.7
54PRZERWA-BECH Jolanta 135MOSINAOPEN54K 900:00:1403:26:3307:10:1510:20:0515:00:0418:14:0022:14:2726:09:3429:43:25.8529:43:40.75+12:28:5712:554.6
55REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 172MOSINAOPEN55K 1000:00:1403:26:5407:10:2010:23:3815:00:0118:13:5122:14:1626:09:3929:43:26.8029:43:41.15+12:28:5812:554.6
WOŹNA Magdalena 125Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRAOPENDNF03:20:04 DNF06:45:06 DNF09:50:05 DNF14:06:17 DNF17:19:35 DNF21:00:01 DNF DNF DNF DNF--
KWIECIŃSKI Feliks 186Wild Horse ZurichWOLINOPENDNF03:37:41 DNF07:17:34 DNF11:08:18 DNF15:53:32 DNF19:34:38 DNF23:01:39 DNF DNF DNF DNF--
NOWACKI Dawid 171VegerunnersWROCŁAWOPENDNF02:30:44 DNF05:06:00 DNF07:32:19 DNF11:01:53 DNF13:39:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOJEK Michał 190KARPACZOPENDNF02:42:45 DNF05:35:55 DNF08:26:16 DNF12:06:45 DNF15:10:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
MYSŁEK Anna 140JELENIA GÓRAOPENDNF02:49:15 DNF05:42:38 DNF08:23:59 DNF12:21:19 DNF15:28:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
TASZAREK Jakub 124MROWINOOPENDNF02:48:42 DNF05:32:28 DNF08:18:41 DNF12:23:17 DNF16:24:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULCZYK Marek 158ZIELONA GÓRAOPENDNF03:20:07 DNF06:45:10 DNF09:50:07 DNF14:06:20 DNF17:32:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
MYSTKOWSKI Grzegorz 165Psia KośćLUBICHOWOOPENDNF03:18:18 DNF06:37:53 DNF10:08:14 DNF14:50:56 DNF18:26:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄK Piotr 175KB LUPUS OleśnicaBRZEZIA ŁĄKAOPENDNF02:30:25 DNF04:52:02 DNF07:18:49 DNF11:04:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Piotr 200Run4Fun Ultra #Marcin Świerc TeamBIELANY WROCŁAWSKIEOPENDNF02:29:58 DNF05:09:49 DNF07:47:42 DNF11:19:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOWRON Radosław 189Płonące Kondony BabuniBALICEOPENDNF02:51:08 DNF05:48:10 DNF08:29:33 DNF12:45:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOBYLARCZYK Sebastian 195Nine Inch SnailsAACHENOPENDNF02:51:04 DNF05:48:13 DNF08:29:35 DNF12:45:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWIETZ Tomasz 198SZKLARSKA PORĘBAOPENDNF03:25:31 DNF07:06:17 DNF10:39:17 DNF16:01:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SULEJ Kamil 123KARPACZOPENDNF02:42:50 DNF05:35:59 DNF08:31:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLUCZ Błażej 182GORZÓW WIELKOPOLSKIOPENDNF02:57:09 DNF05:57:42 DNF09:41:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYSZKA Jakub 142Vege RunnersZIELONA GÓRAOPENDNF03:17:18 DNF06:41:39 DNF10:05:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPIAK Sebastian 122LZS LipaLIPAOPENDNF03:23:56 DNF07:02:32 DNF10:21:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEMBOWICZ Grzegorz 145Dziki DzikSWARZĘDZOPENDNF03:16:10 DNF06:45:47 DNF10:25:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUROWSKI Michał 110Night Runners GliwiceGLIWICEOPENDNF03:29:27 DNF07:17:14 DNF11:18:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORZENIOWSKI Mirosław 155Nie biegajWROCŁAWOPENDNF03:32:34 DNF07:24:18 DNF11:18:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WASIAK Grzegorz 116www.biegam-i-mysle.plZIELONAGÓRAOPENDNF03:43:34 DNF07:47:47 DNF11:42:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELINSKI Janusz 156SKARZYSKO-KAMIENNAOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOŁOSZYŃSKI Tomasz 131AlpenProletariatBOLKÓWOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Robert 126Luboński Klub BiegaczaLUBOŃOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 79 wynik(ów)