ULTRAKOTLINA 130

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Szklarska Poręba
Dystans:
138 km
Zgłoszonych:
101
Wystartowało:
91
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 40km | 58km | 72km | 85km | 98km | 112km | 123km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuOdrodzenie
20km
Przełęcz Kowarska
40km
Janowice Wielkie
58km
Komarno
72km
Góra Szybowcowa
85km
Goduszyn
98km
Górzyniec
112km
Kopalnia
123km
Czas
netto
138km
Czas
brutto
138km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1KARWACZYŃSKI Roger 198JELENIA GÓRAOPEN1M 100:00:0302:09:2004:16:1606:06:4707:46:2109:08:2010:48:5812:26:2714:14:3715:58:03.7015:58:07.15 6:568,6
2DĄBROWSKI Kamil 114MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWOPEN2M 200:00:0402:13:1004:20:1906:16:1107:59:5309:28:3611:06:0812:51:4114:31:1216:09:04.2516:09:08.30+00:11:017:018,5
3FUDALI Bartosz 111WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY / REWERS MEDALUNIAŁEK WIELKIOPEN3M 300:00:0202:19:1404:32:5406:36:5008:41:5010:07:2011:41:1413:16:4814:55:3216:39:54.4016:39:56.90+00:41:497:148,3
4WICHŁACZ Paweł 157KB MANIAC POZNAŃSZRENIAWAOPEN4M 400:00:0002:15:0404:20:3106:16:4408:05:4809:35:0811:22:4613:09:1915:05:1216:53:38.2516:53:38.25+00:55:317:208,2
5WALCZAK Maciej 162QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃOPEN5M 500:00:0402:15:0204:22:4106:16:3608:03:1509:31:3511:07:3012:51:4614:41:0317:14:35.9517:14:40.60+01:16:337:298,0
6KAMERDUŁA Łukasz 175#TEAMCZTERYSTRUŻKAOPEN6M 600:00:0302:23:3404:46:1906:55:2708:46:5410:21:0612:04:2014:04:0916:01:1417:59:10.3517:59:13.85+02:01:067:497,7
7KUCHARSKI Przemysław 134ROKIETNICAOPEN7M 700:00:0002:28:2804:50:1406:55:3908:47:1610:21:2012:14:0314:11:2716:01:2418:24:39.9018:24:39.90+02:26:328:007,5
8SPRENGER Mirosław 194TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁOOPEN8M 800:00:0002:29:1005:03:0507:06:1108:59:0810:34:3012:27:0014:32:3316:44:1919:00:18.0019:00:18.00+03:02:108:157,3
9DUDZIŃSKI Przemysław 102LECE PENDZESULECHÓWOPEN9M 900:00:0302:19:1604:41:5106:51:1408:48:2110:34:3112:45:0314:48:3416:57:4119:30:54.5519:30:57.80+03:32:508:297,1
10ADLER Łukasz 192LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOPEN10M 1000:00:0402:32:5205:02:5507:12:4709:10:4810:44:5212:43:0814:48:2916:58:4419:30:55.0519:30:59.30+03:32:528:297,1
11PRZEPIÓRKA Barbara 122NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOPEN11K 100:00:0402:33:2405:03:0707:17:0209:23:1811:08:4513:03:5415:03:5517:15:4319:34:58.6019:35:02.95+03:36:558:307,0
12SZCZEPAŃSKI Andrzej 197WILD SKUNKSZIELONA GÓRAOPEN12M 1100:00:1702:41:2505:19:0807:40:1909:54:5911:55:3913:58:3516:06:2718:04:1419:58:05.1519:58:22.80+04:00:158:406,9
13NOWAKOWSKI Paweł 176ŻARY RUNNERS TEAMJANKOWA ŻAGANSKAOPEN13M 1200:00:0002:43:4405:35:1507:53:3610:14:3612:00:3213:56:5516:08:1918:36:0321:07:39.0521:07:39.05+05:09:319:116,5
14LISIECKI Tomasz 109LUBOŃOPEN14M 1300:00:1402:44:2505:25:3407:53:0510:14:2512:02:5614:07:3916:31:3718:39:5521:07:55.9021:08:10.65+05:10:039:116,5
15STEPAK Włodzimierz 195KB AKTYWNI KONINRUDZICAOPEN15M 1400:00:1002:36:0605:19:2107:41:2210:03:2311:58:3314:10:3516:36:1918:46:4821:09:35.2021:09:45.45+05:11:389:116,5
16PIECHOTA Daniel 178DROGA W GÓRYROKIETNICAOPEN16M 1500:00:0802:47:1005:28:0207:54:0610:22:1012:14:1914:21:2716:37:2718:47:2921:19:51.6021:20:00.25+05:21:539:166,5
17DANAK Przemek 100KOSTRZYN NAD ODRĄOPEN17M 1600:00:2203:09:1405:57:1608:13:4710:28:2412:14:0114:18:0516:37:2018:47:2221:19:38.6521:20:00.65+05:21:539:166,5
18KOŚCIELNIAK Wioletta 131RUNNERS TEAM NYSANYSAOPEN18K 200:00:0902:41:4205:24:0007:50:5310:04:0012:09:3014:24:5916:46:0719:04:3721:50:02.2521:50:12.10+05:52:049:296,3
19IZYDORSKI Marcin 191WROCŁAWOPEN19M 1700:00:1202:50:1905:44:4508:20:1110:37:4612:25:3314:54:0817:05:1119:19:4021:54:12.9521:54:25.25+05:56:189:316,3
20JANCZ Tomasz 193JELENIA GÓRAOPEN20M 1800:00:1302:44:2305:31:1408:08:2810:29:0912:31:2415:00:2117:36:2620:02:4422:53:36.2522:53:49.25+06:55:429:576,0
21KRAMER Rafał 146LUG TEAMZIELONA GÓRAOPEN21M 1900:00:1602:57:3205:48:4808:19:3110:41:4812:36:1214:47:5617:16:3719:50:1522:57:47.8022:58:04.15+06:59:579:596,0
22FRYSIAK Artur 128WIELUŃ ULTRAWIELUŃOPEN22M 2000:00:0402:47:1105:37:1908:12:2510:37:0812:25:3914:48:1317:16:3219:50:2122:58:09.7022:58:14.55+07:00:079:596,0
23DETTLAFF Patrycja 184WILD ULTRA WARRIORS/MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMNOWA IWICZNAOPEN23K 300:00:0302:50:0405:39:1608:10:2310:30:1912:41:2214:58:4917:30:3420:12:3523:00:29.4523:00:32.65+07:02:2510:006,0
24JARMUŻEK Paweł 199TARNOWO PODGÓRNEOPEN24M 2100:00:0002:49:5105:47:1308:27:3511:03:5713:07:2315:49:0318:15:5420:42:5123:22:18.6523:22:18.65+07:24:1110:095,9
25BERNACKI Eugeniusz 164POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEOPEN25M 2200:00:1703:02:1006:04:2908:52:0911:36:3513:46:5216:11:4218:49:0721:08:1824:02:25.4024:02:42.80+08:04:3510:275,7
26SYNOWIEC Adam 149KLUB BIEGACZA SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDOPEN26M 2300:00:1403:07:2806:08:4008:51:1911:37:0513:45:1016:13:3518:50:1021:18:4924:03:58.9024:04:12.95+08:06:0510:275,7
27WIERUSZEWSKI Mateusz 104NO EXCUSES TEAMGNIEZNOOPEN27M 2400:00:1302:53:3706:04:0008:38:3811:15:4813:24:1615:53:4218:36:0021:21:0824:05:50.6524:06:03.95+08:07:5610:285,7
28ZIELIŃSKA Justyna 150LUBOŃOPEN28K 400:00:1602:58:1806:03:4908:38:5011:23:0213:37:1916:10:1718:56:0321:20:4424:07:51.3524:08:07.35+08:10:0010:295,7
29WAGNER Ewa 115WROCŁAWOPEN29K 500:00:1303:02:1806:09:2808:59:2411:29:3113:33:5215:53:5518:39:4721:31:1124:21:26.9024:21:40.75+08:23:3310:355,7
30BERG Dariusz 119NO EXCUSES TEAMGNIEZNOOPEN30M 2500:00:1402:53:3305:49:4208:32:0611:15:5513:24:2315:54:2518:36:2021:22:4524:36:27.1524:36:41.30+08:38:3410:415,6
31KRAUSE Daniel 148NO EXCUSESGNIEZNOOPEN31M 2600:00:1402:53:4105:55:1808:32:0911:16:0113:24:0315:53:5818:36:2821:22:3624:36:27.5524:36:41.90+08:38:3410:415,6
32SZYMAŃSKI Marek 182WROCŁAWOPEN32M 2700:00:1103:02:2306:09:3408:54:2911:35:2513:47:0216:11:1519:10:3421:39:4224:40:51.3024:41:02.60+08:42:5510:435,6
33KUPCZYK Rafał 117KPPSP RAWICZRAWICZOPEN33M 2800:00:0802:44:1805:54:4308:52:1511:16:3513:30:4716:25:3519:36:0422:10:2125:22:04.9025:22:13.25+09:24:0611:015,4
34STASZAK Radosław 155ZŁOTNIKIOPEN34M 2900:00:0802:55:3506:11:0909:14:5912:20:1414:48:0917:20:0920:27:3623:10:1526:00:22.7026:00:31.35+10:02:2411:185,3
35RYCERSKI Rafał 123CZAPLINEKOPEN35M 3000:00:0903:01:2106:06:4909:01:4311:37:0713:59:4517:27:3020:27:1923:10:2826:03:31.4526:03:40.80+10:05:3311:195,3
36WOJAK Malwina 140#RAZEMWROCŁAWOPEN36K 600:00:0903:06:4606:15:1409:12:2712:11:1014:17:3317:05:4020:12:1223:10:4526:22:25.3526:22:34.50+10:24:2711:285,2
37HYPIAK Joanna 145#RAZEMWROCŁAWOPEN37K 700:00:0903:06:4706:15:0709:12:2412:11:0314:17:3817:05:4420:12:1623:10:5726:22:25.4526:22:34.85+10:24:2711:285,2
38RYCHTYK Dawid 181WROCŁAWOPEN38M 3100:00:1203:14:2706:39:3909:42:3212:29:5714:42:3117:18:3920:24:4223:33:0326:28:57.1026:29:09.15+10:31:0211:305,2
39MUC Tomasz 105LĘDZINYOPEN39M 3200:00:1202:54:5906:03:2508:52:3911:42:1914:19:0417:01:2519:58:1322:54:5526:34:37.1026:34:49.85+10:36:4211:335,2
40LEMBOWICZ Grzegorz 179WLKP MOUNTAINS ULTRA / GUTO / FREE RUNSWARZĘDZOPEN40M 3300:00:1803:00:5905:58:1408:43:5311:50:2314:19:2717:01:1119:58:0122:54:5626:34:31.0526:34:50.00+10:36:4211:335,2
41GRZEGORCZYK Wojciech 165KONDYCJAWARSZAWAOPEN41M 3400:00:1803:18:0506:41:0409:44:1112:30:2114:48:4117:39:5820:43:0223:33:0226:37:16.0026:37:34.60+10:39:2711:345,2
42FUKS Jarosław 120WARSZAWAOPEN42M 3500:00:0002:55:5605:54:3508:40:0211:04:0213:07:3515:53:5219:16:1622:29:0926:43:27.6526:43:27.65+10:45:2011:375,2
43KRÓL Joanna 121NO EXCUSES TEAMGNIEZNOOPEN43K 800:00:1403:14:3106:46:5010:03:5913:17:0015:38:5918:45:5221:32:5524:23:4627:05:35.9027:05:50.45+11:07:4311:465,1
43KRÓL Jakub 118NO EXCUSES TEAMGNIEZNOOPEN43M 3600:00:1503:14:2706:46:4310:04:0213:16:5715:39:0118:45:4721:32:5724:23:5227:05:35.1027:05:50.45+11:07:4311:465,1
45KRZYŻOSTANIAK Marcin 141MARCIN ŚWIERC TEAM/ZGRUPKA TEAMPUSZCZYKOWOOPEN45M 3700:00:1403:17:3406:48:0710:14:0613:34:3015:50:2818:15:5921:09:2624:06:4127:19:34.1527:19:48.90+11:21:4111:525,1
46MYSTKOWSKI Grzegorz 132PSIA KOŚĆLUBICHOWOOPEN46M 3800:00:0903:13:2906:18:3809:15:0211:58:0714:12:2217:18:5320:18:3723:25:3127:22:47.0527:22:56.45+11:24:4911:545,0
47KOLAJ Ewelina 138MORDECZKIWARSZAWAOPEN47K 900:00:2403:18:2906:51:3309:52:2313:00:4215:29:2418:18:4521:32:2624:29:2227:37:41.3527:38:05.40+11:39:5812:005,0
48GÓRAL Robert 116NO EXCUSES TEAMGNIEZNOOPEN48M 3900:00:1303:15:1106:39:0009:52:0912:50:4215:09:3818:04:5521:11:1724:14:1527:40:11.1527:40:25.00+11:42:1712:015,0
49WASILEWSKI Marcin 153BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAOPEN49M 4000:00:1303:20:4006:28:5709:47:1113:08:3815:39:5719:02:0421:55:0324:58:5027:42:12.2527:42:26.10+11:44:1812:025,0
50KUJAWA Adam 171GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECWAŁBRZYCHOPEN50M 4100:00:1503:04:1306:07:4509:01:4911:27:4613:34:4716:21:5619:50:4723:26:0127:49:13.8027:49:29.50+11:51:2212:055,0
51SZACHEWICZ Sławomir 196WROCŁAWOPEN51M 4200:00:1703:12:3206:18:4909:22:5512:33:3415:06:4618:18:3621:32:2825:10:1828:03:08.7028:03:26.40+12:05:1912:114,9
52KASIKOWSKI Tomek 124PĘDZĄCE IMADŁATORUŃOPEN52M 4300:00:2503:18:3106:44:1009:56:5413:04:0215:34:5018:47:2622:11:4725:08:3028:17:07.4028:17:32.55+12:19:2512:174,9
53KOWALEWSKI Robert 107WROCŁAWOPEN53M 4400:00:1803:30:2007:01:5810:27:3813:34:5516:12:4719:23:4222:36:4625:45:5928:37:02.4028:37:20.70+12:39:1312:264,8
54WALCZUK Paweł 180KB SOBÓTKAWROCŁAWOPEN54M 4500:00:1103:07:2206:44:2010:02:4813:00:5715:25:0318:26:3322:11:3225:39:2128:53:45.3528:53:57.05+12:55:4912:334,8
55SŁOMSKI Michał 170BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPEN55M 4600:00:0503:07:4107:02:4310:35:5813:51:3516:59:4520:15:5623:46:1226:09:0128:57:00.4028:57:06.10+12:58:5812:354,8
56SKRZEK Marcin 189PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWOPEN56M 4700:00:1203:04:0506:41:2210:02:4413:23:1215:50:3419:14:4022:37:0025:45:3828:58:29.8028:58:42.75+13:00:3512:354,8
57GŁOGOWSKI Adam 143NOAWROCŁAWOPEN57M 4800:00:1603:18:3106:44:0209:49:3712:33:2915:06:5518:19:5421:49:1425:12:4929:01:43.3529:01:59.35+13:03:5212:374,8
58KAWAŁKO Ryszard 185WOLNY RYŚLEGNICAOPEN58M 4900:00:0003:32:0807:56:5211:38:3114:53:5718:05:1121:08:4124:54:4329:59:12.0529:59:12.05+14:01:0413:024,6
STATECZYŃSKI Błażej 133RABOWICEOPENDNF02:39:35 DNF05:38:44 DNF08:12:43 DNF10:27:14 DNF12:24:23 DNF14:35:05 DNF17:00:12 DNF DNF DNF DNF--
JALOWSKI Andrzej 183INTECPYSZCZYNOPENDNF03:13:46 DNF06:31:15 DNF09:27:42 DNF12:38:56 DNF14:42:25 DNF17:18:35 DNF20:27:16 DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Mariusz 112WROCŁAWOPENDNF02:46:08 DNF05:44:53 DNF08:31:13 DNF11:06:10 DNF13:32:40 DNF16:10:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
STRZELECKI Jacek 190GDAŃSKOPENDNF02:59:01 DNF06:06:36 DNF08:52:17 DNF11:32:58 DNF13:44:08 DNF16:34:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
BALIŃSKI Karol 139DRAWSKO POMORSKIEOPENDNF03:01:17 DNF06:06:42 DNF09:01:45 DNF11:37:34 DNF13:59:50 DNF17:39:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GNIADY Krzysztof 161NAMYŚLINOPENDNF03:09:18 DNF06:26:42 DNF09:27:43 DNF12:35:32 DNF14:51:02 DNF18:04:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNA Magdalena 169STOWARZYSZENIE NOWE GRANICEZIELONA GÓRAOPENDNF03:30:15 DNF07:01:03 DNF10:13:49 DNF13:09:02 DNF15:40:01 DNF19:03:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWOROWICZ Tomasz 110KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAOPENDNF02:45:34 DNF05:37:00 DNF08:14:15 DNF10:59:13 DNF13:03:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALKOWSKI Krzysztof 142NULLGDAŃSKOPENDNF02:44:01 DNF05:45:36 DNF08:24:56 DNF10:58:11 DNF13:27:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Robert 151KS POSNANIA TRIATHLONLUBOŃOPENDNF03:01:41 DNF06:02:59 DNF08:47:46 DNF11:31:24 DNF13:39:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JERMAK Kamil 160BOHAR PALETY RUN&TRAVELZIELONA GÓRAOPENDNF03:10:54 DNF06:24:24 DNF09:02:24 DNF11:37:16 DNF13:40:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRYNIARSKI Bartosz 200JELENIA GÓRAOPENDNF03:15:28 DNF06:36:44 DNF09:40:16 DNF12:25:52 DNF14:56:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁAWIŃSKI Kazimierz 126KIELCEOPENDNF03:18:05 DNF07:25:40 DNF11:03:17 DNF14:37:25 DNF17:52:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Krystian 173#WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPENDNF02:33:36 DNF05:43:36 DNF08:16:50 DNF11:11:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYC Mirosław 168MOW JAWORZE/RYTMCZECHOWICE-DZIEDZICEOPENDNF03:13:48 DNF06:32:12 DNF09:42:44 DNF12:39:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIECIŃSKI Feliks 127WOLINOPENDNF03:36:38 DNF07:32:04 DNF11:05:09 DNF14:37:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZALEWSKI Mateusz 130DZIWNÓWOPENDNF03:36:43 DNF07:32:10 DNF11:05:14 DNF14:37:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOROSTKOWSKI Bartosz 108WROCŁAWOPENDNF02:28:59 DNF05:04:09 DNF07:20:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIECZOREK Marta 188PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKIOPENDNF02:31:47 DNF05:08:32 DNF08:04:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PROZOROWSKI Wiesław 137MARATON LESZNOLESZNOOPENDNF03:09:16 DNF06:24:32 DNF09:21:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁBUC Rafał 135WROCŁAWOPENDNF03:07:22 DNF06:36:45 DNF09:57:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIERADZKA Renata 158WADERA TEAMŚWIDNICAOPENDNF03:34:17 DNF07:15:38 DNF10:59:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 106KIELCEOPENDNF03:34:48 DNF07:23:38 DNF10:59:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIENIEWICZ Marlena 159ZIELONA GÓRAOPENDNF03:34:19 DNF07:15:43 DNF11:02:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCIELIŃSKI Roman 147PSY WARSZAWAWARSZAWAOPENDNF03:33:13 DNF07:25:30 DNF11:02:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WASIAK Grzegorz 129WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAOPENDNF03:40:19 DNF07:18:46 DNF11:32:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSIEWICZ Adam 167OCR POLSKAGRYFINOOPENDNF03:14:26 DNF06:43:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINEK Łukasz 101NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚL.OPENDNF03:15:23 DNF07:00:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄK Piotr 163KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAOPENDNF02:48:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOYCZYŃSKA Angelina 187LUCKY LUKI WOMANLESZNOOPENDNF03:07:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAWELSKA Ewa 186LESZNOOPENDNF03:07:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULC Krzysztof 174WARSZAWAOPENDNF03:09:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAUTON Monika 103NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECOPENDNF04:09:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 91 wynik(ów)