ULTRAKOTLINA 30

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Szklarska Poręba
Dystans:
34 km
Zgłoszonych:
255
Wystartowało:
222
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPK A Zakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
Czas
netto
34km
Czas
brutto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 393SALOMON TEAMWROCŁAWOPEN1M 100:00:0100:50:3901:39:4702:15:38.6502:15:40.20 3:5915,0
2WITEK Andrzej 415140MINUT.PLMIRKÓWOPEN2M 200:00:0200:51:3701:41:4702:18:17.6502:18:19.65+00:02:394:0414,8
3GÓRAK Przemysław 309KB SOBÓTKASOBÓTKAOPEN3M 300:00:0000:59:1001:57:1702:42:19.0002:42:19.00+00:26:384:4612,6
4RUTKOWSKI Dawid 447140MINUT.PL / GRIZZLYTEAMLUBINOPEN4M 400:00:0201:04:2802:05:4602:48:43.5002:48:46.05+00:33:054:5712,1
5CIEŚNIK Krzysztof 330MH AUTOMATYKAGRUDZIĄDZOPEN5M 500:00:0301:04:2702:05:2502:48:49.3002:48:53.00+00:33:124:5712,1
6SZNUROWSKI Mariusz 373SOBÓTKAOPEN6M 600:00:0201:04:2702:08:0602:53:08.0502:53:10.05+00:37:295:0511,8
7OLESIŃSKI Ernest 385FREE TEAMLEGNICAOPEN7M 700:00:0301:03:1602:06:0302:55:52.1002:55:55.60+00:40:155:1011,6
8ŁUKSZA Robert 387I-SPORTPOZNAŃOPEN8M 800:00:0301:05:4202:11:4002:58:58.6502:59:01.75+00:43:215:1511,4
9KOSTASZ Mariusz 458MOUNTAIN POWERGŁUSZYCAOPEN9M 900:00:0201:04:2202:11:0702:59:44.5502:59:46.70+00:44:065:1711,4
10OSKULSKI Robert 405KOWARY BIEGAJĄKOWARYOPEN10M 1000:00:0701:06:1602:11:5002:59:54.3503:00:01.55+00:44:215:1711,3
11MIELEWCZYK Tomasz 398VERGEJELENIA GÓRAOPEN11M 1100:00:0601:06:4102:13:2003:05:30.4003:05:37.25+00:49:575:2711,0
12LISEK Andrzej 250LISEKPOZNANOPEN12M 1200:00:0301:06:1602:12:4503:05:54.6503:05:57.75+00:50:175:2811,0
13TELEPSKI Michał 339NULLPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN13M 1300:00:0301:08:5602:17:5003:09:39.6003:09:43.10+00:54:025:3410,8
14WASIK Robert 472WROCŁAWOPEN14M 1400:00:1001:09:4502:17:4403:09:52.0503:10:02.05+00:54:215:3510,7
15MOSKALSKI Dariusz 342EDITEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN15M 1500:00:0501:05:4902:15:1303:10:40.4003:10:45.90+00:55:055:3610,7
16FLOREK Katarzyna 321WROCŁAWOPEN16K 100:00:0301:11:3302:20:4703:10:53.7503:10:56.90+00:55:165:3610,7
17SZKODA Kasia 293TATERNIK TEAMPOZNAŃOPEN17K 200:00:1401:10:2902:20:2503:10:53.7003:11:08.55+00:55:285:3610,7
18HUTYRA Marcin 456140MINUT.PLWROCŁAWOPEN18M 1600:00:0301:06:4202:15:2103:11:11.5503:11:14.80+00:55:345:3710,7
19BEDNARCZYK Ewelina 446HOLENDRYOPEN19K 300:00:0101:09:0002:18:4403:12:01.8003:12:03.40+00:56:235:3810,6
20ŚCISŁO Przemysław 247POLKOWICEOPEN20M 1700:00:0401:09:4502:18:1203:12:20.4503:12:24.50+00:56:445:3910,6
21NAKIELSKI Jakub 350SKIVEGASKARPACZOPEN21M 1800:00:0301:06:2102:15:2003:15:09.2503:15:12.35+00:59:325:4410,5
22GRZĄBA Szymon 416MIKOŁÓWOPEN22M 1900:00:0801:15:2302:27:5503:21:07.0503:21:15.10+01:05:345:5410,1
23DEMYDA Michał 374WROCŁAWOPEN23M 2000:00:0201:12:1802:24:5203:21:54.8003:21:57.45+01:06:175:5610,1
24MERTA Zbigniew 395R-TEAMKŁODAOPEN24M 2100:00:1101:12:2302:24:2803:21:46.2503:21:57.90+01:06:175:5610,1
25DUDEK Monika 308PCH SPORT TEAMZIĘBICEOPEN25K 400:00:0201:10:3502:21:1703:23:53.4503:23:55.80+01:08:155:5910,0
26ZALEWSKA Anna 352BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAOPEN26K 500:00:0301:17:3202:32:0403:28:39.6503:28:43.05+01:13:026:089,8
27KUBIAK Jagoda 396WEJHEROWOOPEN27K 600:00:0301:17:5602:33:4603:30:25.6503:30:29.45+01:14:496:119,7
28MALEWICZ Grzegorz 357TEAM GRYFITÓWLUBAŃOPEN28M 2200:00:1601:18:1902:34:3503:32:55.6503:33:12.60+01:17:326:159,6
29PANEK Krystian 462STRZEGOMOPEN29M 2300:00:1901:14:5502:32:0103:33:59.4503:34:18.75+01:18:386:179,5
30JODŁOWSKI Marek 448BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZOPEN30M 2400:00:1501:17:0402:33:2803:34:18.3003:34:33.30+01:18:536:189,5
31RECZYŃSKI Marcin 461DOBROMIERZOPEN31M 2500:00:1901:14:5102:32:0003:35:01.7003:35:21.00+01:19:406:199,5
32SMOROŃ Barbara 306WIELICZKAOPEN32K 700:00:0701:15:4002:33:2503:36:19.8503:36:27.80+01:20:476:219,4
33KOPCZYŃSKI Łukasz 464K-TEAMWROCŁAWOPEN33M 2600:00:0201:18:3702:38:4303:38:16.9503:38:19.90+01:22:396:259,3
34KOWALCZYK Piotr 358DALEKOJESZCZE?JELENIA GÓRAOPEN34M 2700:00:0501:15:4502:35:4303:38:36.9503:38:42.80+01:23:026:259,3
35IWANEK Przemysław 324BISKUPICEOPEN35M 2800:00:2401:16:2902:34:1903:38:19.1503:38:44.10+01:23:036:259,3
36NOWACKI Cezary 457RTEEMRYDZYNAOPEN36M 2900:00:1201:12:1802:28:5003:38:31.7003:38:44.40+01:23:046:259,3
37WIECZOREK Nina 367OLEŚNICAOPEN37K 800:00:1501:32:5602:44:5203:38:44.2003:38:59.50+01:23:196:269,3
38CZYRNIA Martin 439MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃOPEN38M 3000:00:0701:21:4202:43:2403:39:53.5003:40:00.95+01:24:206:289,3
39WOSIEK Mateusz 434TJLESZNOOPEN39M 3100:00:0701:22:2302:39:4203:40:32.3003:40:40.05+01:24:596:299,3
40MOCZULSKI Kamil 345SBRT WROCŁAWWROCŁAWOPEN40M 3200:00:1701:18:2802:38:2303:40:36.7003:40:54.15+01:25:136:299,2
41PODOLUK Marek 430WROCŁAWOPEN41M 3300:00:0701:15:2002:36:0803:40:58.7503:41:06.20+01:25:266:299,2
42PASZKIEWICZ Kamil 372WROCŁAWOPEN42M 3400:00:1301:17:3002:35:4903:40:52.9003:41:06.85+01:25:266:299,2
43KARNICKA Iwona 341EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN43K 900:00:0601:19:2802:38:1803:41:24.0003:41:30.20+01:25:506:309,2
44GOLA Henryk 407SZKLARSKA PORĘBAOPEN44M 3500:00:0001:17:4402:38:3203:42:13.6003:42:13.60+01:26:336:329,2
45KUDREJ Grzegorz 338SBRT WROCŁAWWROCŁAWOPEN45M 3600:00:1501:19:5102:41:0703:42:07.1003:42:22.40+01:26:426:319,2
46ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 246RPDGDAŃSKOPEN46K 1000:00:0401:17:1302:39:1703:43:29.7503:43:33.90+01:27:536:349,1
47HALESZCZUK Tomasz 441WROCŁAWOPEN47M 3700:00:0201:15:5902:36:1703:43:36.7503:43:39.60+01:27:596:349,1
48BOMBA Alina 388WROCŁAWOPEN48K 1100:00:0501:19:3002:40:4203:43:49.6003:43:54.70+01:28:146:349,1
49BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 356PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWOPEN49K 1200:00:0301:20:0202:41:3703:44:19.5503:44:22.65+01:28:426:359,1
50PAZDAN Natalia 343KOWARYOPEN50K 1300:00:1601:21:0602:42:2703:44:09.1003:44:25.45+01:28:456:359,1
51RUTA Maciej 314LODZOPEN51M 3800:00:0701:14:2602:33:2103:46:02.2503:46:10.20+01:30:306:389,0
52GAWCZYŃSKI Jakub 369TJPOZNAŃOPEN52M 3900:00:0801:22:1902:41:4603:50:00.0003:50:08.40+01:34:286:458,9
53GAWEŁ Michał 260SZCZUPLI SKROMNI BIEGACZEKRAKÓWOPEN53M 4000:00:0801:22:4502:46:2603:50:49.9503:50:58.35+01:35:186:478,8
54MAZUREK Łukasz 340EDITEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN54M 4100:00:0401:34:1902:49:5503:50:56.4503:51:00.80+01:35:206:478,8
55ŁUKACKI Daniel 419DOMASZCZYNOPEN55M 4200:00:1001:21:2602:44:5803:51:02.7503:51:13.65+01:35:336:478,8
56KUBIENIEC Przemysław 228TEAM GRYFITÓWGRYFÓW ŚLĄSKIOPEN56M 4300:00:1601:21:5002:45:3103:51:03.0003:51:19.55+01:35:396:478,8
57GĘSIAREK Grzegorz 346KROTOSZYNOPEN57M 4400:00:0501:21:0902:42:1703:51:39.3503:51:44.45+01:36:046:488,8
58KOCHEL Michał 420DOMASZCZYNWROCŁAWOPEN58M 4500:00:1101:18:5802:40:4903:52:43.7003:52:55.15+01:37:146:508,8
59BENETURSKI Adam 267TJPAKOŚĆOPEN59M 4600:00:0001:20:4802:41:5503:53:01.6003:53:01.60+01:37:216:518,8
60NAKONOWSKI Marcin 313ZAKRZEWO DOPIEWOZAKRZEWOOPEN60M 4700:00:2001:24:2502:46:4303:53:05.6003:53:26.10+01:37:456:518,8
61KOLACHA Patryk 383STUDIO GTSIMIELINOPEN61M 4800:00:0201:20:0802:46:0003:54:17.4003:54:20.30+01:38:406:538,7
62MIKOŁAJEWSKA Justyna 251WROCŁAWOPEN62K 1400:00:3701:21:2302:45:1703:53:51.2503:54:28.75+01:38:486:528,7
63TOMZA Iwona 310SBRT WROCŁAWDŁUGOŁĘKAOPEN63K 1500:00:1701:25:0202:49:0203:54:13.2503:54:31.15+01:38:506:538,7
64KRÓL Jakub 473OPEN64M 4900:00:1301:18:3602:46:5603:54:38.6503:54:52.25+01:39:126:548,7
65OHLA Justyna 271BIEGAM, BO NIE LUBIĘPOZNAŃOPEN65K 1600:00:1401:22:4502:47:5603:55:11.8003:55:26.65+01:39:466:558,7
66BEDNARZ Jarosław 361SMS SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAOPEN66M 5000:00:0601:16:5902:43:1603:56:37.0503:56:44.00+01:41:036:578,6
67GAWCZYŃSKI Marcel 268WROCŁAWOPEN67M 5100:00:1001:24:2102:50:0003:56:49.9503:57:00.05+01:41:196:578,6
68ŚLEDZIK Sebastian 348DT4YOUSZAMOTUŁYOPEN68M 5200:00:0701:21:0802:46:0603:58:34.7003:58:42.25+01:43:027:018,6
69GAWCZYŃSKI Kacper 269WROCŁAWOPEN69M 5300:00:0601:24:2902:50:0304:01:59.3504:02:06.10+01:46:257:078,4
70WENCKA Maciej 277POZNAŃOPEN70M 5400:00:1001:37:3602:58:5104:02:07.3004:02:17.40+01:46:377:078,4
71TRACZYK Piotr 470JELENIA GÓRAOPEN71M 5500:00:1601:24:5502:50:1704:02:07.5504:02:23.65+01:46:437:078,4
72SMIRNOV Maks 403ZLOTORYJAOPEN72M 5600:00:0301:32:3602:57:5704:03:22.1004:03:25.65+01:47:457:098,4
73SKRZYPCZYŃSKI Marcin 326ZIELONA GÓRAOPEN73M 5700:00:0901:24:4202:51:1404:03:40.0004:03:49.65+01:48:097:108,4
74LAZAROWICZ Krzysztof 444GOPR KARKONOSZEPACZKÓWOPEN74M 5800:00:2001:23:1902:54:5004:04:03.0004:04:23.20+01:48:437:108,4
75RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 316CHOJNÓWOPEN75K 1700:00:1101:24:5402:50:2604:04:28.9504:04:40.10+01:48:597:118,3
76CUKROWSKI Marcin 242WROCŁAWOPEN76M 5900:00:0901:20:1402:45:5804:04:43.2504:04:53.05+01:49:127:118,3
77CIRKO Arkadiusz 386KGHM ZG RUNLUBINOPEN77M 6000:00:0401:34:2603:00:0904:05:17.5504:05:22.15+01:49:417:128,3
78CZELEŃ Mateusz 261WAŁBRZYCHOPEN78M 6100:00:2101:23:2402:53:2904:05:08.4504:05:30.05+01:49:497:128,3
79WATAŁA Krzysztof 329PRO - RUNWROCŁAWOPEN79M 6200:00:2801:31:4302:57:4904:06:19.9004:06:48.45+01:51:087:148,3
80TOL Kamil 436MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAOPEN80M 6300:00:0601:21:5802:46:4904:07:25.3004:07:31.55+01:51:517:168,2
81RUDZIŃSKI Tomasz 435KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOPEN81M 6400:00:0601:21:5302:46:5004:07:24.8504:07:31.60+01:51:517:168,2
82GRABOWY Mateusz 264NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN82M 6500:00:1201:18:2102:48:1504:07:52.9004:08:05.75+01:52:257:178,2
83ŚWIĄTEK Michał 412WARSZAWAOPEN83M 6600:00:0501:33:3203:04:1204:08:23.0004:08:28.10+01:52:477:188,2
84CHRZĄSZCZ Damian 237VEGE RUNNERSLUBINOPEN84M 6700:00:1401:28:3902:55:1704:08:32.6004:08:46.75+01:53:067:188,2
85GRABOWY Damian 265NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONIEGOSŁAWICEOPEN85M 6800:00:1201:18:4102:51:3904:09:01.5504:09:13.95+01:53:337:198,2
86GORCZYCA Lukasz 286NOWE MIASTECZKOOPEN86M 6900:00:1301:18:3702:51:3904:09:00.8504:09:14.15+01:53:337:198,2
87PASZKIEWICZ Józef 355MUROWANA GOŚLINAOPEN87M 7000:00:2001:29:3402:51:2404:09:16.0504:09:36.15+01:53:557:198,2
88OBLICKI Bartosz 333KOSTRZYCAOPEN88M 7100:00:1101:26:5102:57:2004:10:44.5004:10:55.95+01:55:157:228,1
89NOWEK Łukasz 429NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN89M 7200:00:1201:22:2602:55:4604:10:57.6004:11:10.15+01:55:297:228,1
90SZCZĘŚNIAK Piotr 414MASARNIAPOZNAŃOPEN90M 7300:00:1001:23:1402:53:0904:11:11.1004:11:21.20+01:55:417:238,1
91FURTAK Krzysztof 468KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINOPEN91M 7400:00:2801:30:1403:02:0604:11:24.9004:11:53.55+01:56:137:238,1
92ZIELIŃSKI Karol 288A MOGLIŚMY JEŹDZIĆ NA ROWERACHPOZNAŃOPEN92M 7500:00:1101:27:5503:00:2104:12:33.5004:12:45.15+01:57:047:258,1
93KUBIAK Andrzej 370RUMIAOPEN93M 7600:00:0401:27:0802:59:0104:13:12.6004:13:17.20+01:57:377:268,1
94DANIEL Maria 443ULTRAKAYA TEAMWARSZAWAOPEN94K 1800:00:0801:29:3103:01:4804:13:13.6504:13:22.55+01:57:427:268,1
95PIETRZAK Marek 248ZALASEWOOPEN95M 7700:00:0001:29:4602:59:1204:13:55.0004:13:55.00+01:58:147:288,0
96KACZMAREK Maciej 471POLEOHELBARANOWOOPEN96M 7800:00:5901:28:2902:51:1504:14:03.1504:15:02.85+01:59:227:288,0
97LISOWSKI Grzegorz 320JAWOROPEN97M 7900:00:1401:21:4102:53:1504:15:01.3504:15:15.55+01:59:357:308,0
98HILDEBRAND Daniel 289A MOGLIŚMY JEŹDZIĆ NA ROWERACHZALASEWOOPEN98M 8000:00:1201:29:4103:03:2604:16:14.3004:16:26.30+02:00:467:328,0
99AWENCKI Adam 450GŁOGÓWOPEN99M 8100:00:0501:20:0502:51:0904:16:29.9004:16:35.45+02:00:557:328,0
100STRONIKOWSKI Wojciech 296DRUŻYNA STASIASTEBLÓWOPEN100M 8200:00:0401:26:5602:51:5604:17:16.0004:17:20.90+02:01:407:347,9
101WIĘCKOWICZ Piotr 334PRZYTOCZNAOPEN101M 8300:00:1001:22:4402:51:2204:17:34.2004:17:45.10+02:02:047:347,9
102KAMINSKI Igor 432SUPBARANOWOOPEN102M 8400:00:4601:33:2803:07:0804:19:21.7504:20:08.70+02:04:287:377,9
103URBANEK Sylwester 252WARSZAWAOPEN103M 8500:00:5001:33:0703:05:1104:19:21.0504:20:11.80+02:04:317:377,9
104ZYWERT Antonina 377OSTROWITEOPEN104K 1900:00:0801:25:0902:55:3004:21:03.9004:21:12.35+02:05:327:407,8
105KUREK Damian 379DOBROSOŁOWOOPEN105M 8600:00:0801:25:0202:55:3104:21:03.8504:21:12.45+02:05:327:407,8
106SERAFIN Adam 394LEGNICAOPEN106M 8700:00:0901:31:1103:04:3004:21:04.4004:21:13.45+02:05:337:407,8
107MATUSIAK Mateusz 222WWW.ARDENTCOACH.COMWROCŁAWOPEN107M 8800:00:1801:31:3103:05:3004:21:01.9504:21:20.65+02:05:407:407,8
108CIRKO Joanna 336JELENIA PLAST SPORT TEAMSZKLARSKA PORĘBAOPEN108K 2000:00:0601:26:5902:57:4804:21:49.9504:21:56.40+02:06:167:427,8
109CIRKO Grzegorz 335JELENIA PLAST SPORT TEAMSZKLARSKA PORĘBAOPEN109M 8900:00:0701:28:1103:01:3904:21:49.3004:21:56.85+02:06:167:427,8
110TĘCZA Robert 467ŻAGAŃOPEN110M 9000:00:0901:23:5502:52:5504:22:07.7004:22:17.20+02:06:377:427,8
111CIEŚLAK Tomasz 368ROSSMANNŁÓDŹOPEN111M 9100:00:2201:34:1903:07:4904:22:29.0504:22:51.50+02:07:117:437,8
112KRUK Marek 371WROCŁAWOPEN112M 9200:00:2201:34:1203:07:5204:22:30.8004:22:52.90+02:07:127:437,8
113MAZUR Katarzyna 378UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN113K 2100:00:0401:37:1103:11:1104:23:11.8504:23:16.45+02:07:367:447,8
114FILIPOWICZ Dominik 466CHOJNÓWOPEN114M 9300:00:1001:28:2803:04:3404:23:41.6004:23:52.40+02:08:127:457,7
115KOSTYK Grzegorz 337CHOJNÓWOPEN115M 9400:00:0901:24:4703:01:1804:23:43.0504:23:52.70+02:08:127:457,7
116ŚREDNIAWA Paulina 422WROCŁAWOPEN116K 2200:00:1901:34:1803:08:0904:23:38.4504:23:57.90+02:08:177:457,7
117SAMEK Aleksander 311ŚWIDNICAOPEN117M 9500:00:1701:30:5303:05:3904:23:50.4504:24:07.65+02:08:277:457,7
118JESSA Andrzej 307PĘCKOWOOPEN118M 9600:00:2401:31:2803:01:2304:23:44.6004:24:08.60+02:08:287:457,7
119DŁUGOSZ Marek 315WARTKOWICEOPEN119M 9700:00:0501:29:4103:08:5204:24:16.0004:24:21.85+02:08:417:467,7
120KOZIOŁ Ewa 463KB-SOBÓTKAGÓRZYCEOPEN120K 2300:00:0901:33:4203:08:5904:24:19.0004:24:28.35+02:08:487:467,7
121DECHNIK Łukasz 404WROCŁAWOPEN121M 9800:00:0901:30:3503:07:1704:25:55.1504:26:04.65+02:10:247:497,7
122MATUSIAK Jakub 382STYL KARKONOSKIPIECHOWICEOPEN122M 9900:00:1801:31:2003:07:0604:27:28.7004:27:46.75+02:12:067:527,6
123STĘPIEŃ Patrycja 297RAWICZOPEN123K 2400:00:1701:33:1303:11:0704:27:29.9004:27:47.85+02:12:077:527,6
124PATEREK Martyna 428GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN124K 2500:00:0601:30:1203:06:1204:27:41.4504:27:47.95+02:12:077:527,6
125PODZORSKA KRUPA Barbara 272STAŚ I TYGRYSWARSZAWAOPEN125K 2600:00:1801:37:3303:12:4004:27:47.4504:28:06.00+02:12:257:527,6
126BĘBAS Paweł 344WROCŁAWOPEN126M 10000:00:1501:33:4203:08:3704:27:56.3504:28:11.80+02:12:317:527,6
127RYŚNIK Błażej 359WROCŁAWOPEN127M 10100:00:2401:33:1803:09:3904:28:25.9504:28:50.15+02:13:097:537,6
128BOŻKO Wiktoria 418GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN128K 2700:00:0501:30:2503:06:2204:29:02.5504:29:08.20+02:13:287:547,6
129RUSIN Kamil 427BRZOZOWIECOPEN129M 10200:00:0601:30:2403:06:3004:29:02.8004:29:09.00+02:13:287:547,6
130JĘDRZEJEWSKI Zbigniew 438PARKRUN WROCŁAWWROCŁAWOPEN130M 10300:00:0701:33:4503:09:1404:29:17.5504:29:25.20+02:13:457:557,6
131SOJKA Przemek 259ORANGE POLSKAWROCŁAWOPEN131M 10400:00:1101:33:5403:09:1604:29:33.5004:29:45.35+02:14:057:557,6
132MARCINKOWSKI Michał 392R-TEAMRYDZYNAOPEN132M 10500:00:0001:32:1903:09:4704:31:46.1004:31:46.10+02:16:057:597,5
133MIKOŁAJEWSKA Zofia 275OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN133K 2800:00:1201:35:5003:13:2404:31:49.6504:32:01.70+02:16:217:597,5
134MARCINKIEWICZ Marek 363PIECHOWICEOPEN134M 10600:00:1201:32:3803:11:5204:31:52.3004:32:04.65+02:16:247:597,5
135IZDEBSKI Tomasz 280NBSWARSZAWAOPEN135M 10700:00:0401:28:0303:04:0404:32:58.5004:33:03.15+02:17:228:017,5
136PELC Tomasz 406TRZEBNICAOPEN136M 10800:00:1701:30:0703:04:4304:33:01.9004:33:18.95+02:17:388:017,5
137GORĄCZNIAK Maciej 254PENER Z JEŻYCPOZNANOPEN137M 10900:00:2201:32:5903:07:4604:33:52.5004:34:15.15+02:18:348:037,4
138DĘBICKI Łukasz 292OBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN138M 11000:00:2901:23:4403:00:0804:33:48.4004:34:18.20+02:18:388:037,5
139MICHALIK Justyna 426ZABIERZOW BIEGAZABIERZOWOPEN139K 2900:00:0801:31:1403:09:0204:35:03.5504:35:12.50+02:19:328:057,4
140WOSIAK Karolina 234NOAWROCŁAWOPEN140K 3000:00:1301:41:4103:17:0004:35:06.7004:35:20.25+02:19:408:057,4
141STACHOWIAK Magda 442RTEAM RYDZYNADĄBCZEOPEN141K 3100:00:0501:32:2103:15:2304:35:31.0504:35:36.35+02:19:568:067,4
142DUL Wiesław 423FAMILY TEAMJELENIA GÓRAOPEN142M 11100:00:0401:36:2003:12:1804:35:36.0004:35:40.90+02:20:008:067,4
143KOPYŚCIAŃSKI Aleksander 328FITNESS PIEKARYLEGNICAOPEN143M 11200:00:1901:33:2703:10:2904:35:27.7504:35:46.75+02:20:068:067,4
144SZPAŁA Jakub 402ŻAGAŃOPEN144M 11300:00:0201:23:0002:49:0104:36:16.4004:36:18.85+02:20:388:077,4
145GORĄCZNIAK Anna 253KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN145K 3200:00:1901:33:4503:07:4604:36:02.4004:36:21.70+02:20:418:077,4
146MONIAKOWSKI Adam 401BUTTON`S TEAMŻARYOPEN146M 11400:00:1501:29:0903:10:0804:36:33.2004:36:48.85+02:21:088:087,4
147KWASIUK Wojciech 360PODGORZYNOPEN147M 11500:00:2201:32:5503:18:3404:37:34.3504:37:57.00+02:22:168:097,3
148KOŁEK Adrian 347DRINK TEAMLEGNICAOPEN148M 11600:00:2001:37:1503:18:2404:37:43.3504:38:04.20+02:22:248:107,3
149JODŁOWSKA Ewa 449KROSNO ODRZOPEN149K 3300:00:1701:38:3903:18:2804:37:49.9004:38:07.80+02:22:278:107,3
150ŻYTNIK Piotr 399BUTTON'S TEAMŻARYOPEN150M 11700:00:1601:40:4303:21:0204:37:59.1004:38:15.95+02:22:358:107,3
151TYCHOWICZ Robert 400BUTTON'S TEAMŻARYOPEN151M 11800:00:1701:40:4303:21:0004:37:59.4004:38:16.55+02:22:368:107,3
152PODSADNY Bartosz 445POZNAŃOPEN152M 11900:00:2201:40:3303:26:1304:42:30.4504:42:52.80+02:27:128:187,2
153GOSPODAREK Łukasz 279JANCZEWOOPEN153M 12000:00:0501:38:0103:20:1704:45:08.3504:45:14.15+02:29:338:237,2
154BEMBENEK Karol 302RAWICZOPEN154M 12100:00:1801:33:1703:17:0704:45:10.7504:45:29.45+02:29:498:237,2
155NARKUN Ewa 257IŁOWAOPEN155K 3400:00:0901:42:3603:27:3404:46:39.0004:46:48.95+02:31:088:257,1
156PIETRZAKOWSKI Robert 239GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN156M 12200:00:2201:34:1303:21:3804:46:32.2004:46:55.05+02:31:148:257,1
157ZAWARTY Michał 290SKÓRZEWOOPEN157M 12300:00:1001:34:4203:21:3404:47:08.0504:47:18.30+02:31:388:267,1
158SPYCHAŁA Marek 287LUSÓWKOOPEN158M 12400:00:0801:35:4303:21:3504:47:10.1504:47:18.45+02:31:388:267,1
159CZACZYK Leszek 303WROCŁAWOPEN159M 12500:00:4201:32:4603:23:2704:46:43.2504:47:25.50+02:31:458:257,1
160BUŁAJ Bartosz 301WROCŁAWOPEN160M 12600:00:4101:32:4503:23:3604:46:44.4504:47:26.25+02:31:468:267,1
161WANAT Kasia 332WARSZAWAOPEN161K 3500:00:1301:34:3403:17:4604:48:22.1504:48:35.65+02:32:558:287,1
162KOLAJ Hanna 380OLSZTYNOPEN162K 3600:00:2801:44:3103:30:0804:48:47.3004:49:16.05+02:33:358:297,1
163KOLAJ Krzysztof 381KOBYŁKAOPEN163M 12700:00:2801:44:2903:30:1204:48:49.7004:49:18.45+02:33:388:297,1
164MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 298ZBROSŁAWICEOPEN164K 3700:00:1101:38:1903:24:5304:50:02.2504:50:13.95+02:34:338:317,0
165ORŁOWSKI Robert 354BIEGNĘ DO MORDORUPOZNAŃOPEN165M 12800:00:2001:32:4603:13:1904:50:07.9504:50:28.30+02:34:488:317,0
166PAŁASZYŃSKA Beata 249PRZESZKODOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZOPEN166K 3800:00:1601:39:4003:25:2604:50:40.1504:50:56.50+02:35:168:327,0
167MARCINIAK Maciej 312ŻARYOPEN167M 12900:00:2401:34:5903:26:5404:50:50.7004:51:15.05+02:35:348:337,0
168ŻMOJDZIAN Przemysław 391KB SOBÓTKACHWAŁKÓWOPEN168M 13000:00:0801:38:1803:20:3404:51:21.2004:51:29.85+02:35:498:347,0
169PUCHAŁA Anna 459KB SOBÓTKASOBÓTKAOPEN169K 3900:00:0901:38:2103:20:3304:51:20.4504:51:29.95+02:35:498:347,0
170HOREGLAD Maria 235WARSZAWAOPEN170K 4000:00:1401:34:3703:17:5804:51:18.3004:51:32.45+02:35:528:347,0
171KRZYZYK Adam 325PRZYLEP - ZIELONA GÓRAOPEN171M 13100:00:0901:32:4603:18:4304:52:48.9504:52:58.00+02:37:178:367,0
172STEC Katarzyna 244KNURZYCA Z POGÓRZA IZERSKIEGOGRYFÓW ŚLĄSKIOPEN172K 4100:00:1601:31:3003:27:2004:52:56.9004:53:13.15+02:37:328:367,0
173GĄSIOROWSKA Dorota 223WARSZAWAOPEN173K 4200:00:2101:44:2503:30:2004:52:52.4004:53:13.55+02:37:338:367,0
174SERWATKIEWICZ Grzegorz 431TŁUMACZÓWOPEN174M 13200:00:0701:36:0803:23:3204:53:15.7004:53:23.35+02:37:438:377,0
175TOMCZYK Alina 245NOWOGARDOPEN175K 4300:00:1001:42:0703:28:3304:53:13.1004:53:23.95+02:37:438:377,0
176KACHNIARZ Tomasz 281NBSWARSZAWAOPEN176M 13300:00:0401:35:4703:22:2604:53:28.5504:53:32.90+02:37:528:377,0
177NAKLICKI Marcin 291SZCZECINOPEN177M 13400:00:0401:38:3903:29:3504:55:21.2004:55:25.35+02:39:458:416,9
178WOŚ Łukasz 270RAKONIEWICEOPEN178M 13500:00:1701:38:5403:29:4704:55:19.0504:55:36.80+02:39:568:416,9
179JĘDRZEJCZAK Renata 273RAKONIEWICEOPEN179K 4400:00:2101:38:5503:29:4104:55:17.0504:55:38.30+02:39:588:416,9
180KMIECIK Mirosław 263RAKONIEWICEOPEN180M 13600:00:1901:39:0303:29:5004:55:19.4504:55:39.25+02:39:598:416,9
181PASZKIEWICZ-ŻAK Monika 276KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN181K 4500:00:1901:39:5403:22:0004:56:15.2004:56:34.20+02:40:548:426,9
182ROZNERSKI Łukasz 460KB SOBÓTKARĘKÓWOPEN182M 13700:00:1001:43:5403:33:5204:59:00.2504:59:11.15+02:43:308:476,8
183MAZUR Michał 224KB SOBÓTKASOBÓTKAOPEN183M 13800:00:1001:43:2803:33:4605:04:09.5005:04:20.25+02:48:408:566,7
184PASTUCHEWICZ Przemysław 220KNUR Z POGÓRZA IZERSKIEGOGRYFÓW ŚLĄSKIOPEN184M 13900:00:1501:42:1903:35:5105:04:04.6505:04:20.45+02:48:408:566,7
185ROSOLSKI Paweł 262WSOWYPAKOSŁAWOPEN185M 14000:00:1601:37:3703:33:2005:08:54.3505:09:10.55+02:53:309:056,6
186SOKOLOWSKA Katarzyna 300WARSZAWAOPEN186K 4600:00:1301:43:5703:32:3105:10:50.1505:11:03.80+02:55:239:086,6
187SZYIŃSKA Alicja 232NOAWROCŁAWOPEN187K 4700:00:1501:43:4203:31:0905:11:03.6005:11:18.65+02:55:389:086,6
188PLEWA Katarzyna 304STRONIE ŚLĄSKIEOPEN188K 4800:00:1301:44:4903:33:4905:11:08.9505:11:22.60+02:55:429:096,6
189DORDZIK Małgorzata 327ELBLĄGOPEN189K 4900:00:2501:51:0203:42:3105:11:02.5505:11:28.25+02:55:489:086,6
190POMIETLARZ Lucjan 375KB LEW LEGNICALEGNICAOPEN190M 14100:00:0801:39:4503:34:1805:11:55.3005:12:03.45+02:56:239:106,5
191KUJAWA Ewelina 227NOWOGARDOPEN191K 5000:00:1001:45:3203:42:4505:12:03.4005:12:13.55+02:56:339:106,5
192BARTOSZEWSKA Katarzyna 319WATAHADŁUGOŁĘKAOPEN192K 5100:00:1901:40:4903:32:5805:12:20.0505:12:39.35+02:56:599:116,5
193KARPIŃSKA Karolina 323KRAKÓWOPEN193K 5200:00:2401:48:1603:37:4405:12:27.8005:12:52.60+02:57:129:116,5
194KOWALSKA Kinga 238NOAWROCŁAWOPEN194K 5300:00:1201:41:4003:29:0805:12:43.7505:12:56.15+02:57:159:116,5
195STEFANIAK Jan 390JELENIA GÓRAOPEN195M 14200:00:2201:48:0403:40:0005:12:41.7005:13:04.10+02:57:239:116,5
196FRANKOWICZ Magdalena 282TJPOZNAŃOPEN196K 5400:00:1201:45:0403:37:5705:13:19.5505:13:31.95+02:57:519:126,5
197MARKIEWICZ Joanna Zuza 278TJPOZNANOPEN197K 5500:00:1201:45:2003:38:0805:13:19.7005:13:32.25+02:57:529:126,5
198BIZIOR Michał 411GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN198M 14300:00:0701:42:2103:31:5505:13:45.4505:13:52.60+02:58:129:136,5
199BIZIOR Agata 410GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN199K 5600:00:0501:43:1303:32:2605:13:46.9505:13:52.80+02:58:129:136,5
200JELINSKI Sebastian 353NOAWROCŁAWOPEN200M 14400:00:1401:44:3303:40:1205:13:55.5505:14:10.15+02:58:299:136,5
201WRÓBLEWSKA Małgorzata 452BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINOPEN201K 5700:00:2001:41:4903:33:5105:16:23.5505:16:43.65+03:01:039:186,4
202WRÓBLEWSKI Janusz 451BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINOPEN202M 14500:00:2101:41:2903:33:5505:16:23.5505:16:44.85+03:01:049:186,4
203HAGEL Julita 376LUBINOPEN203K 5800:00:1201:43:5003:42:0905:21:12.0505:21:24.30+03:05:449:266,4
204SZULC Joanna 229WYBIEGANIA MPKWARSZAWAOPEN204K 5900:00:2001:51:3003:46:1205:21:59.4005:22:19.90+03:06:399:286,3
205MACIAS Waldemar 384ZIELONA GÓRAOPEN205M 14600:00:2101:50:1403:51:2705:23:21.6005:23:43.10+03:08:029:306,3
206PIECHOL Sebastian 469RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUŃSKA WOLAOPEN206M 14700:00:1301:36:5703:42:3405:24:33.0005:24:46.35+03:09:069:326,3
207DUBOWIK Ania 295GOSTYŃOPEN207K 6000:00:1401:49:3003:49:2305:26:25.9505:26:40.40+03:11:009:366,2
208PRZYBYŁ Piotr 240EASY RUNNERSGOSTYŃOPEN208M 14800:00:1401:47:4903:49:1805:26:27.2005:26:41.75+03:11:019:366,2
209BOKSZCZANIN Aneta 318BOCZEK TEAMSZCZECINOPEN209K 6100:00:1501:50:3603:56:0405:29:48.6005:30:03.75+03:14:239:426,2
210BOKSZCZANIN Jarek 317BOCZEK TEAMSZCZECINOPEN210M 14900:00:1501:50:5703:56:1305:29:48.5005:30:03.80+03:14:239:426,2
211LACH Jakub 424JELENIA GÓRAOPEN211M 15000:00:2301:49:5103:57:4305:30:12.5005:30:36.45+03:14:569:426,2
211MAKAREWICZ Izabela 425JELENIA GÓRAOPEN211K 6200:00:2301:53:1803:55:5705:30:13.0005:30:36.45+03:14:569:426,2
213PACHUASHVILI Manana 440WARSAWOPEN213K 6300:00:0401:50:2003:55:0505:31:40.1505:31:45.05+03:16:049:456,2
214KOWALCZYK Marcin 258PŁONICAOPEN214M 15100:00:3601:52:3503:52:3605:31:15.6505:31:51.90+03:16:119:446,2
215LEWICKA Bozena 421GONIMYKĘTYOPEN215K 6400:00:1801:53:3303:53:1205:32:00.8005:32:19.15+03:16:389:456,1
216MICHALAK Magdalena 231ŻARTA WATAHAGDAŃSKOPEN216K 6500:00:1001:51:1303:59:5705:34:00.2505:34:11.05+03:18:309:496,1
217STELMASZCZYK Michalina 284WARSZAWAOPEN217K 6600:00:2401:57:4904:01:5105:33:50.1505:34:14.40+03:18:349:496,1
218SYNOWIEC-JUDA Agata 389JELENIA GÓRAOPEN218K 6700:00:2102:05:3104:02:3305:35:20.7005:35:41.95+03:20:019:516,1
219SZCZUCKI Miłosz 437ZGORZELECOPEN219M 15200:00:0501:35:3803:32:3505:39:04.9005:39:10.80+03:23:309:586,0
220FLORCZAK Anna 305FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA ANNA FLORCZAKSZCZECINOPEN220K 6800:00:0001:53:4604:01:4305:45:35.3505:45:35.50+03:29:5510:095,9
221ZIONTKOWSKA Jolanta 364SZCZECINOPEN221K 6900:00:0201:53:5304:01:3405:45:33.7505:45:35.80+03:29:5510:095,9
SKUPIN Agata 266POZNAŃOPENDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 222 wynik(ów)