ULTRAKOTLINA 50

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Jakuszyce
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 29km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
29km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WŁODARKIEWICZ Dominik 597DynafitOPEN1M 100:00:0101:19:2702:27:0904:35:06.7004:35:08.05 5:3010.9
2KARWACZYŃSKI Roger 525OPEN2M 200:00:0201:22:4802:35:4805:05:58.4005:06:00.45+00:30:526:079.8
3CHOMA Katarzyna 523Zorka Jelonki Running TeamOPEN3K 100:00:0301:31:0702:49:2205:22:51.2505:22:54.90+00:47:466:279.3
4GŁOWACKI Stefan 572OPEN4M 300:00:0101:30:1502:50:0705:24:55.5005:24:57.35+00:49:496:299.2
5BORKOWSKI Mariusz 515OPEN5M 400:00:0701:30:2002:49:2305:25:22.3505:25:29.55+00:50:216:309.2
6LESIK Krzysztof 569FORMA Wodzisław ŚląskiOPEN6M 500:00:0101:33:1902:49:3805:31:10.6005:31:11.65+00:56:036:379.1
7NOWAKOWSKA Anna 503Alpimade TeamOPEN7K 200:00:0301:32:2102:54:5105:41:44.0005:41:47.40+01:06:396:508.8
8ZAKRZYŃSKI Paweł 532OPEN8M 600:00:0501:43:3403:11:5005:52:09.0505:52:14.70+01:17:067:028.5
9BORDYCH Jacek 507BOREL Marathon TeamOPEN9M 700:00:0301:40:3703:09:2706:00:04.9506:00:08.45+01:25:007:128.3
10LISEK Andrzej 588LISEKOPEN10M 800:00:1001:39:1303:11:5406:00:33.4506:00:43.50+01:25:357:128.3
11VISENTIN Eric 502NOAOPEN11M 900:00:0201:40:5903:09:4706:02:59.4006:03:02.20+01:27:547:158.3
12ROZDOLSKI Paweł 549OPEN12M 1000:00:1101:40:2603:09:1606:03:52.4506:04:03.90+01:28:557:168.2
13PARA Przemysław 559LeszNo limits runnersOPEN13M 1100:00:0501:42:4303:12:2906:07:14.1506:07:19.65+01:32:117:208.2
14APANOV Andrey 591#SobasTeamOPEN14M 1200:00:0801:40:4303:12:2906:11:28.2506:11:36.35+01:36:287:258.1
15KSIĘŻAK Bartłomiej 574OPEN15M 1300:00:0201:41:4503:12:4006:13:00.7506:13:03.55+01:37:557:278
16OKOŃ Łukasz 585OPEN16M 1400:00:0201:40:4603:16:3006:14:25.9506:14:28.65+01:39:207:298
17BIEŃ Magdalena 596OPEN17K 300:00:0201:43:4203:17:5606:14:35.5506:14:38.45+01:39:307:298
18KALEMBKIEWICZ Piotr 546OPEN18M 1500:00:0901:41:0403:12:0706:16:01.1006:16:10.20+01:41:027:318
19SOBOLEWSKI Dariusz 537BOREL Marathon teamOPEN19M 1600:00:0401:39:5803:09:5306:20:44.3006:20:48.90+01:45:407:367.9
20BORDYCH Andrzej 508BOREL Marathon TeamOPEN20M 1700:00:0301:40:3903:09:2806:20:45.4006:20:49.35+01:45:417:367.9
21WŁODARCZYK Jarosław 571OPEN21M 1800:00:0401:35:1503:06:2506:23:35.9006:23:40.05+01:48:327:407.8
22WIECZOREK Maria 531Przedwojewski Mountain TeamOPEN22K 400:00:0601:51:1403:28:1106:24:47.4506:24:53.55+01:49:457:417.8
23SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 595Podgorz TorunOPEN23K 500:00:0201:49:0203:28:3206:28:39.2506:28:42.15+01:53:347:467.7
24ZALEWSKA Agata 538OPEN24K 600:00:0801:58:0803:43:5100:30:0006:29:26.0006:29:34.00+01:54:257:118.3
25GÓRAK Wojciech 526Ja WojtekOPEN25M 1900:00:0201:46:2603:19:4906:29:38.3506:29:40.65+01:54:327:477.7
26DYMARSKI Mariusz 573Czerwonak BiegaOPEN26M 2000:00:0801:43:4003:22:3106:34:22.5506:34:30.95+01:59:227:537.6
27WÓJCIK Mateusz 587OPEN27M 2100:00:0801:50:4703:27:4706:37:59.1006:38:07.20+02:02:597:577.5
28GESSLER Łukasz 561BIESYOPEN28M 2200:00:0201:51:4603:28:2806:41:42.5506:41:44.90+02:06:368:027.5
28DURKIEWICZ Tomasz 516DOM KULTURY JOGIOPEN28M 2200:00:0901:49:0603:31:4706:41:35.5006:41:44.90+02:06:368:017.5
30ZIEMKIEWICZ Jarek 5792 kroki do metyOPEN30M 2400:00:0501:40:4903:16:1506:42:10.3006:42:15.35+02:07:078:027.5
31SAMSON Robert 530Sunchaser Running TeamOPEN31M 2500:00:0701:53:5603:29:0606:42:31.6506:42:39.50+02:07:318:037.5
32WOJAK Malwina 558OPEN32K 700:00:0901:52:3303:34:3006:44:00.9006:44:10.65+02:09:028:047.4
33ZDANOWICZ Elżbieta 592Vege RunnersOPEN33K 800:00:0701:55:2003:37:4206:45:48.3506:45:55.95+02:10:478:067.4
34TOMASIK Andrzej 529Drużyna GazetyOPEN34M 2600:00:0401:44:5403:21:5106:51:12.5506:51:17.00+02:16:088:137.3
35KOTOWSKI Andrzej 509OPEN35M 2700:00:1101:48:4703:34:2406:52:50.6506:53:02.10+02:17:548:157.3
36GRUPA Jarosław 528SZWLA STARGARDOPEN36M 2800:00:0301:47:4703:41:0707:01:46.7007:01:49.80+02:26:418:267.1
37ROZDOLSKI Jarek 547ArtelOPEN37M 2900:00:1101:54:5603:39:4107:03:16.9007:03:28.05+02:28:208:277.1
38ŻARCZYŃSKA Magdalena 533MAdaś TeamOPEN38K 900:00:0701:59:2303:50:0007:03:27.6007:03:34.80+02:28:268:287.1
39ZAWADKA Darek 577OPEN39M 3000:00:0601:48:4103:38:0507:03:37.9507:03:44.20+02:28:368:287.1
40ANDRZEJEWSKA Anna 567Zdrofit UrsynówOPEN40K 1000:00:0101:54:3303:47:3407:04:05.4007:04:07.20+02:28:598:287.1
41DEJA Dariusz 521OPEN41M 3100:00:0601:57:4203:42:2607:04:03.1507:04:09.75+02:29:018:287.1
42BURAKOWSKI Daniel 576OPEN42M 3200:00:0801:44:5303:25:3907:05:19.7007:05:27.85+02:30:198:307.1
43KAPICA Szymon 557CKF TeamOPEN43M 3300:00:0802:00:3503:50:3707:08:51.6007:09:00.30+02:33:528:347
44OSICA Łukasz 594OPEN44M 3400:00:0501:58:1803:50:2907:10:35.2507:10:40.30+02:35:328:367
45MADEJ Anna 593Vege RunnersOPEN45K 1100:00:0501:58:2103:50:3207:10:35.5507:10:40.80+02:35:328:367
46WĘGRZYNOWSKA NOWAK Anna 542OPEN46K 1200:00:0401:56:2603:43:1407:11:39.4007:11:43.85+02:36:358:377
47NOWAK Bartosz 541OPEN47M 3500:00:0301:56:1803:42:4807:11:40.3007:11:44.10+02:36:368:386.9
48MIŚ Mikołaj 586OPEN48M 3600:00:0701:50:4703:31:4607:16:33.1007:16:41.00+02:41:328:436.9
49KUBICKI Robert 548-OPEN49M 3700:00:1302:05:3104:00:3907:18:52.2007:19:05.40+02:43:578:466.8
50CZAPLICKA Izabela 599OPEN50K 1300:00:1102:04:1303:59:2107:22:37.4507:22:49.20+02:47:418:516.8
51SYDOR Piotr 505Nina TeamOPEN51M 3800:00:1201:48:5603:40:3707:25:47.0007:25:59.50+02:50:518:546.7
52SZCZUREK Mariusz 534Biegam za InnymiOPEN52M 3900:00:0601:58:2603:51:4207:25:52.9007:25:59.80+02:50:518:556.7
52WALECZEK Sławomir 504OPEN52M 3900:00:1101:53:5803:47:3407:25:48.0007:25:59.80+02:50:518:546.7
54KURZYŃSKI Michał 522Efekt GombaoOPEN54M 4100:00:0902:01:3603:51:1007:28:32.1007:28:41.90+02:53:338:586.7
55JANAS Dariusz 519Efekt GombaoOPEN55M 4200:00:1002:00:3603:51:0207:28:49.3507:28:59.70+02:53:518:586.7
56NOWAK Kornel 511OPEN56M 4300:00:1102:08:1704:01:3407:34:22.2007:34:33.25+02:59:259:056.6
57TWARDY Dariusz 510OPEN57M 4400:00:1102:08:2304:01:2607:34:22.3507:34:33.35+02:59:259:056.6
58MONIAKOWSKI Adam 555Buttons TeamOPEN58M 4500:00:0602:04:4704:01:1907:38:28.8007:38:35.35+03:03:279:106.5
59ZAWADZKI Tomasz 539OPEN59M 4600:00:0601:53:5803:46:0607:40:08.3007:40:15.00+03:05:069:126.5
60NARKUN Ewa 581OPEN60K 1400:00:0302:08:2804:09:1807:41:24.6507:41:28.55+03:06:209:136.5
61ŁUPKOWSKI Paweł 517OPEN61M 4700:00:0402:05:2303:59:3707:42:57.6007:43:02.50+03:07:549:156.5
62GAJDA Andrzej 518OPEN62M 4800:00:0502:05:2503:59:0607:42:57.1007:43:02.90+03:07:549:156.5
63SYGIET Andrzej 506HedoniściOPEN63M 4900:00:1102:04:5004:12:0807:45:36.1507:45:48.05+03:10:409:186.4
64BUGANIK Magdalena 590OPEN64K 1500:00:0702:09:1104:08:5607:46:23.1507:46:30.45+03:11:229:196.4
65WOJTASIK Łukasz 514Nowosolska Grupa BiegowaOPEN65M 5000:00:0802:12:3504:12:0207:50:38.7007:50:46.80+03:15:389:246.4
66BIAŁCZAK Tomasz 544OPEN66M 5100:00:0402:04:1704:06:1107:51:29.6007:51:34.50+03:16:269:256.4
67TOŁOCZKO Łukasz 554OPEN67M 5200:00:1202:08:5004:00:0407:52:43.4507:52:56.35+03:17:489:276.3
68KOZAK Łukasz 543OPEN68M 5300:00:0502:04:1404:06:1907:52:55.4507:53:00.50+03:17:529:276.3
69MARCINIAK Anna 568OPEN69K 1600:00:0602:09:5604:10:4207:54:20.3007:54:26.40+03:19:189:296.3
70WOLNIEWICZ Katarzyna 580OPEN70K 1700:00:0302:06:0404:13:5807:56:15.1507:56:18.95+03:21:109:316.3
71LUPA Mirosław 550OPEN71M 5400:00:0302:17:3104:31:4208:24:32.4508:24:35.95+03:49:2710:055.9
72KOŁTOWSKI Michał 540OPEN72M 5500:00:0602:20:5808:24:55.9508:25:01.95+03:49:5310:055.9
73ŻYTNIK Piotr 552BUTTON'S TEAMOPEN73M 5600:00:1002:12:4704:08:2709:08:15.2509:08:26.10+04:33:1810:575.5
74BUGANIK Tomasz 589OPEN74M 5700:00:1002:09:0504:11:0809:08:17.3509:08:27.75+04:33:1910:575.5
WOJTKOWSKI Łukasz 513TatromaniacyOPENDNF02:27:53 DNF05:04:40 DNF DNF DNF--
SOJKA Przemek 501OPENDNF02:27:50 DNF05:04:34 DNF DNF DNF--
BŁĄDEK Sławomir 527OPENDNF01:42:08 DNF03:22:31 DNF DNF DNF--
KUBICKI Piotr 520Dziki Zgon KościanOPENDNF02:09:40 DNF04:17:06 DNF DNF DNF--
ZASADA Magdalena 562Fat&FuriousOPENDNF02:27:19 DNF04:22:09 DNF DNF DNF--
TYCHOWICZ Robert 553BUTTON'S TEAMOPENDNF02:13:02 DNF04:33:21 DNF DNF DNF--
KĘDZIERSKI Jarosław 545OPENDNF02:48:42 DNF06:14:54 DNF DNF DNF--
BARAN Jakub 583Rogate TorpedyOPENDNF02:12:26 DNF DNF DNF DNF--
GRECH-BARAN Marta 584Rogate torpedyOPENDNF02:12:30 DNF DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKI Łuki 551OPENDNF02:19:46 DNF DNF DNF DNF--
WOŁCZYK Sandra 578Fat&furiousOPENDNF03:09:49 DNF DNF DNF DNF--
WIELICZKO Karolina 603Fat&FuriousOPENDNF03:10:17 DNF DNF DNF DNF--
JAGUSZEWSKA Agnieszka 560Fat@FuriousOPENDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 87 wynik(ów)