ULTRAKOTLINA 50

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Szklarska Poręba
Dystans:
54 km
Zgłoszonych:
254
Wystartowało:
207
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
200
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
Kopalnia
42km
Czas
netto
54km
Czas
brutto
54km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BRÝDL Pavel 751MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVOPEN1M 100:00:0101:19:3902:27:4803:34:0904:46:47.8004:46:49.55 5:1811,3
2JUREK Michał 733WROCŁAWOPEN2M 200:00:0201:19:4102:27:5403:37:1204:48:22.4004:48:25.05+00:01:355:2011,2
3FORTUNA Norbert 728BARTOSZ GORCZYCA TEAM / KGHM ZG RUNGŁOGÓWOPEN3M 300:00:0301:25:5302:44:1604:12:2805:32:35.2505:32:39.15+00:45:496:099,7
4MIKEŠOVÁ Jana 513SALMING CZNOVÁ PAKAOPEN4K 100:00:0201:33:2402:54:3404:15:2505:39:49.2005:39:51.75+00:53:026:179,5
5WRÓBEL Łukasz 681LESZNOOPEN5M 400:00:0201:21:3102:35:4803:59:5905:40:32.2505:40:34.50+00:53:446:189,5
6CYRAN Piotr 624NYSAOPEN6M 500:00:0401:31:2502:52:2904:19:5205:41:03.4005:41:07.50+00:54:176:189,5
7SUPRYN Rafał 640WARSZAWAOPEN7M 600:00:1101:35:2403:00:1304:29:0505:52:54.8005:53:06.45+01:06:166:329,2
8WĄCHAŁA Damian 703KROSNO ODRZAŃSKIEOPEN8M 700:00:0001:33:3302:59:0804:28:2005:53:22.3505:53:22.35+01:06:326:329,2
9BOCHENEK Miłosz 718TWORÓGOPEN9M 800:00:0701:36:0702:58:3904:29:0305:54:20.7505:54:28.30+01:07:386:339,1
10ORACZ Mateusz 744BEZ LITOŚCIZALASEWOOPEN10M 900:00:0401:36:5603:01:3104:30:5105:56:51.3505:56:56.05+01:10:066:369,1
11SZUBA Tomasz 715WROCŁAWOPEN11M 1000:00:0901:37:2803:01:2104:31:3105:56:53.0505:57:02.45+01:10:126:369,1
12MALINOWSKI Dawid 732RUDY I KULAWYOLEŚNICAOPEN12M 1100:00:0301:35:5803:01:3604:35:0805:57:05.3505:57:09.25+01:10:196:369,1
13MOJEK Michał 748KARPACZOPEN13M 1200:00:1301:34:5302:57:2004:26:0205:57:49.3505:58:02.40+01:11:126:379,1
14RINK Jan 570BOLKÓWOPEN14M 1300:00:0801:34:0302:59:2304:33:4206:08:06.4006:08:15.00+01:21:256:498,8
15LISZKA Kamil 708STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWOPEN15M 1400:00:1401:31:0402:51:2104:29:1506:08:19.3006:08:33.65+01:21:446:498,8
16ZALEWSKI Bartlomiej 687BBL ZDUŃSKA WOLAZDUNSKA WOLAOPEN16M 1500:00:0501:37:0003:04:0604:33:5406:09:13.4506:09:19.35+01:22:296:508,8
17GORCZYŃSKI Norbert 527KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJOPEN17M 1600:00:1001:35:1802:58:0004:32:4306:09:15.8506:09:26.75+01:22:376:508,8
18KURCZYK Tomasz 752KOSMIDRYOPEN18M 1700:00:2001:35:0402:57:1804:31:5806:09:06.8006:09:26.95+01:22:376:508,8
19BOCHEŃSKA Aleksandra 750KIEŁCZÓWOPEN19K 200:00:0401:42:0103:07:4604:41:0906:11:01.4506:11:05.85+01:24:166:528,7
20POCHOPIEŃ Marek 731KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAOPEN20M 1800:00:0301:36:3203:03:1404:43:4306:11:42.7506:11:46.45+01:24:566:538,7
21BORAWSKI Juliusz 619VEGE RUNNERSWYSOKIE MAZOWIECKIEOPEN21M 1900:00:1401:33:0102:59:2204:38:2206:11:50.9506:12:05.90+01:25:166:538,7
22WALEŃSKA Ewa 730NOAWROCŁAWOPEN22K 300:00:0601:40:5003:06:5104:39:0306:17:04.8006:17:11.05+01:30:216:588,6
23MARCINIAK Jakub 662KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKROTOSZYNOPEN23M 2000:00:0901:35:0003:00:5704:41:5606:21:47.5506:21:57.45+01:35:077:048,5
24KOTLAREK Dawid 612VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAOPEN24M 2100:00:0801:34:3303:02:2104:41:1106:21:49.8006:21:57.80+01:35:087:048,5
25WYSOCZAŃSKI Adrian 716PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEOPEN25M 2200:00:1001:38:4103:12:2104:52:0206:23:47.2506:23:57.60+01:37:087:068,4
26BĘŚ Marcin 696JORDANÓW ŚLĄSKIOPEN26M 2300:00:0601:41:3703:11:3104:52:0406:24:21.9006:24:28.15+01:37:387:078,4
27HADZIK Rafał 686GLIWICEOPEN27M 2400:00:1201:46:1603:18:5804:55:2106:24:41.5506:24:53.60+01:38:047:078,4
28PIEKARSKA Karina 690ŚWIEBODZICEOPEN28K 400:00:0101:42:1703:07:5204:46:4806:27:16.7006:27:18.25+01:40:287:108,4
29ADAMCZYK Mirosław 522CSC ADVENTURE ACADEMYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN29M 2500:00:0701:39:0303:11:2404:52:4106:28:14.9006:28:22.85+01:41:337:118,3
30WŁODARCZYK Jarosław 516ZORKA JELONKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRAOPEN30M 2600:00:0801:32:3102:59:0404:40:2106:28:41.5506:28:50.15+01:42:007:118,3
31BANDUROWSKI Andrzej 661KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLOPEN31M 2700:00:1401:36:4303:03:2504:49:0406:31:33.3506:31:47.70+01:44:587:158,3
32KARPOWICZ Rafal 547WROCLAWOPEN32M 2800:00:0601:35:4203:06:4004:51:2406:33:19.5006:33:26.25+01:46:367:178,2
33MATYSIAK Krzysztof 714SREMOPEN33M 2900:00:1501:43:1503:14:5104:57:5006:33:37.2006:33:52.30+01:47:027:178,2
34BORDYCH Jacek 523BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN34M 3000:00:1001:46:3503:20:3704:59:5406:33:50.7006:34:01.00+01:47:117:178,2
35BAJSAROWICZ Marlena 630JELCZ-LASKOWICEOPEN35K 500:00:0601:36:4103:03:2604:49:4306:35:11.7006:35:18.65+01:48:297:198,2
36DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 606ROKIETNICA BIEGQMROWINOOPEN36K 600:00:0201:38:5603:07:5604:49:5906:35:15.9506:35:18.75+01:48:297:198,2
37MIKOŁAJCZYK Rafał 602ZGORZELECOPEN37M 3100:00:1601:48:5403:22:5504:58:2306:35:56.0006:36:12.25+01:49:227:198,2
38MĄCZKA Martyna 637KRAKOWOPEN38K 700:00:0101:42:2903:19:0205:02:5206:38:19.1006:38:20.55+01:51:317:228,1
39KAPITAŃCZYK Mateusz 585KOŚCIANOPEN39M 3200:00:0301:36:5203:12:0104:58:0806:38:30.5006:38:33.55+01:51:447:228,1
40JASZKIEWICZ Adrian 735NO LIMITS LESZNOWOJNOWICEOPEN40M 3300:00:0401:49:1303:18:2204:57:0006:41:18.2006:41:22.75+01:54:337:258,1
41LOREK Adam 562BIEGAM DLA SIEBIELESZNOOPEN41M 3400:00:1201:41:0303:13:1104:55:1706:42:15.0006:42:27.60+01:55:387:268,1
42PRZYBYSŁAWSKI Kamil 674#140MINUTWROCŁAWOPEN42M 3500:00:2101:37:0803:05:1804:48:4306:42:46.3006:43:07.45+01:56:177:278,0
42MIERZWA Sławomir 675140MINUT.PLMIRKÓWOPEN42M 3500:00:2201:37:0303:05:2104:48:3306:42:45.3006:43:07.45+01:56:177:278,0
44BARTOSIŃSKI Bartłomiej 615STAŚ I TYGRYSWARSZAWAOPEN44M 3700:00:1301:45:2503:17:5705:04:5706:48:03.3506:48:16.70+02:01:277:337,9
45WANDEL Piotr 73616 DOLNOŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJWROCŁAWOPEN45M 3800:00:0601:46:5503:24:1605:07:4606:49:14.9006:49:21.05+02:02:317:347,9
46BARTKIEWICZ Paweł 656NOWA SÓLOPEN46M 3900:00:1101:46:4503:21:0205:05:4006:49:22.5006:49:34.40+02:02:447:347,9
47MARZEC Piotr 540SULECHÓWOPEN47M 4000:00:1601:46:0003:15:3104:59:1006:49:22.8006:49:39.20+02:02:497:347,9
48SOCHA Tomasz 740CHOJNÓWOPEN48M 4100:00:0701:38:4803:13:0005:00:2706:49:57.2006:50:04.20+02:03:147:357,9
49WUJDA Mirosław 726DĘBNOOPEN49M 4200:00:0001:47:2603:24:0906:50:20.1506:50:20.15+02:03:307:357,9
50SZYNWELSKA Żaneta 742ŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN50K 800:00:0701:47:2303:22:5705:06:1506:50:27.7506:50:35.20+02:03:457:367,9
51WĘGŁOWSKI Maciej 739ŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN51M 4300:00:0701:47:2103:23:0705:11:1206:50:30.5006:50:38.25+02:03:487:367,9
52SZYMCZYK Michał 520DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAOPEN52M 4400:00:2401:49:1303:25:5105:06:1106:50:17.0506:50:41.45+02:03:517:357,9
53SZYNWELSKI Tomasz 743ŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN53M 4500:00:0801:47:2403:22:5205:06:2106:50:36.8506:50:45.35+02:03:557:367,9
54LASEK Mikołaj 600PAN WUEFISTACZMOŃOPEN54M 4600:00:2101:48:3203:25:4905:11:4506:51:40.3006:52:01.95+02:05:127:377,9
55IDOWIAK Łukasz 588PIAST PONIECPONIECOPEN55M 4700:00:0601:48:1003:24:1205:11:0806:53:04.6506:53:11.60+02:06:227:387,8
56BRODA Dominik 563WROCŁAWOPEN56M 4800:00:1301:39:5303:20:0405:10:5706:52:58.2506:53:11.95+02:06:227:387,8
57ZAJĄCZKOWSKI Paweł 694POWER TRAININGWARSZAWAOPEN57M 4900:00:1001:42:0303:14:3705:07:5006:58:20.3506:58:30.35+02:11:407:447,7
58SOBOLEWSKI Dariusz 512BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN58M 5000:00:0901:46:3303:23:1805:13:3206:58:30.0006:58:39.55+02:11:507:457,7
59BORDYCH Andrzej 507BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN59M 5100:00:1001:46:2503:23:1305:13:3306:58:29.0506:58:39.65+02:11:507:447,7
60FIEDOROWICZ Asia 749KLEPACZEOPEN60K 900:00:0601:47:4503:23:0205:07:5006:59:18.3506:59:25.20+02:12:357:457,7
61VON OSSOWSKA Aleksandra 648TJ!POZNAŃOPEN61K 1000:00:0901:54:0403:35:3205:19:5507:02:24.7507:02:34.00+02:15:447:497,7
62KOZŁOWSKA Iwona 614LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN62K 1100:00:0501:53:1203:32:2005:20:0907:02:33.6507:02:39.40+02:15:497:497,7
63GOMONOVYCH Vasyl 725WRTOCLAWOPEN63M 5200:00:1501:47:5603:26:2205:22:2007:08:15.6007:08:30.65+02:21:417:557,6
64POLIWKA Mariusz 727FITNESS PIEKARY LEGNICASPALONAOPEN64M 5300:00:0801:52:4003:34:3105:27:3407:08:54.8507:09:03.45+02:22:137:567,6
65PAŚ Tomasz 671PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWOPEN65M 5400:00:0501:53:0803:42:5105:31:3807:09:09.9007:09:15.75+02:22:267:567,5
66TONDER Filip 717WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃOPEN66M 5500:00:1601:51:2203:38:0605:29:0607:11:02.5007:11:19.30+02:24:297:587,5
67JASEK Maciej 655DRUŻYNA GAZETY ZIEONA GÓRAZIELONA GÓRAOPEN67M 5600:00:2401:52:4703:49:5905:22:0507:11:01.6007:11:26.15+02:24:367:587,5
68GIL Maciej 589VEGE RUNNERSWARSZAWAOPEN68M 5700:00:1701:51:2503:34:1405:26:4607:11:09.7507:11:26.80+02:24:377:597,5
69ROSOŁOWSKI Grzegorz 594NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN69M 5800:00:0801:48:0003:29:5505:23:5707:11:54.3507:12:02.40+02:25:127:597,5
70WOJTKOWIAK Marcin 701KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.OPEN70M 5900:00:0901:43:5503:29:5705:20:5707:12:08.8507:12:18.55+02:25:298:007,5
71TENDAJ Marek 741JELENIA GÓRAOPEN71M 6000:00:1301:45:4103:25:3305:14:5307:13:37.5007:13:51.25+02:27:018:017,5
72LECH Michał 586BEZ GRANICŚWIEBODZICEOPEN72M 6100:00:1201:59:2003:45:4005:34:5607:13:40.2007:13:52.55+02:27:038:017,5
73NAGLAK Łukasz 669KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMINOPEN73M 6200:00:0801:51:3603:29:0505:20:5507:14:00.4007:14:08.95+02:27:198:027,5
74LEHMANN Karolina 539KASZCZOROPEN74K 1200:00:0601:48:5803:29:2805:20:0307:14:17.4007:14:24.25+02:27:348:027,5
75TANKIELUN Grzegorz 584OLSZTYNOPEN75M 6300:00:2701:58:2703:36:4205:23:1807:14:14.7507:14:41.90+02:27:528:027,5
76BURDAJEWICZ Katarzyna 699DOLSKOPEN76K 1300:00:0501:53:1003:33:5705:27:0007:15:02.6507:15:08.10+02:28:188:037,4
77MEDEJSZO Mariusz 587NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLOPEN77M 6400:00:1301:46:1903:23:0705:16:4207:15:08.7007:15:22.45+02:28:328:037,4
78TOMASIK Andrzej 544ZIELONA GÓRAOPEN78M 6500:00:2401:52:4603:31:2605:26:1607:15:13.6007:15:38.05+02:28:488:037,4
79PARWA Michał 713MAGAZYN NA SZCZYCIEDZIEKANOWICEOPEN79M 6600:00:1001:47:2503:30:0805:29:1807:15:44.2007:15:54.85+02:29:058:047,4
80GĄSECKI Tomasz 593KOSZALINOPEN80M 6700:00:1701:53:5303:31:2405:21:4307:16:49.3507:17:07.15+02:30:178:057,4
81MARCINIAK Izabela 627SUCHY LASOPEN81K 1400:00:0401:57:5203:46:2805:33:0207:18:33.3007:18:38.25+02:31:488:077,4
82KUŻEL Adrian 591NADAKTYWNINOWE MIASTECZKOOPEN82M 6800:00:1101:55:3403:35:0305:29:0907:18:35.2007:18:46.20+02:31:568:077,4
83ZDEBSKA Magdalena 580JANOWICE WIELKIEOPEN83K 1500:00:0701:54:1203:37:1505:29:1707:18:38.6507:18:46.35+02:31:568:077,4
84POPRAWSKI Mateusz 578KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOOPEN84M 6900:00:1301:50:3103:32:1705:29:5007:19:39.7007:19:52.75+02:33:038:087,4
85KRYGIER Przemysław 738BOJANOWOOPEN85M 7000:00:1201:50:3603:32:2205:30:3707:19:41.2507:19:54.00+02:33:048:087,4
86URBAŃSKI Michał 693#LADEKZDROJRUNNERSLĄDEK-ZDRÓJOPEN86M 7100:00:1701:48:2903:27:0705:26:5207:20:14.6507:20:32.20+02:33:428:097,4
87KRZYŻYK Agnieszka 672TRIO FORTISZIELONA GÓRAOPEN87K 1600:00:0201:50:5203:32:1505:31:5507:23:53.4507:23:56.10+02:37:068:137,3
88KRÓLAK Krystian 628#TEAMKRÓLAKSTRZELNOOPEN88M 7200:00:1301:50:5503:30:5205:26:4607:23:59.1007:24:12.60+02:37:238:137,3
89SWOBODA Leszek 646MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAOPEN89M 7300:00:1801:52:3803:37:5405:32:3107:26:17.0507:26:35.95+02:39:468:157,3
90KACZMARCZYK Sebastian 647MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECOPEN90M 7400:00:1901:52:3903:38:0005:33:0207:26:16.6507:26:36.15+02:39:468:157,3
91KORDZIŃSKI Kazimierz 634MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECOPEN91M 7500:00:1901:52:3303:37:3805:32:1807:26:16.9507:26:36.25+02:39:468:157,3
92SZELA Łukasz 626BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINOPEN92M 7600:00:2101:58:0403:39:2205:38:1507:26:25.7007:26:46.80+02:39:578:167,3
93GRYS Paweł 652WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN93M 7700:00:0701:45:1303:31:1805:28:0007:27:23.0007:27:30.40+02:40:408:177,2
94DUDA Zuzanna 622WARSZAWAOPEN94K 1700:00:0301:50:3703:33:4505:35:2507:28:28.3007:28:31.90+02:41:428:187,2
95FRĄCKOWIAK Ewelina 667AMATORKAROSZKÓWOPEN95K 1800:00:0101:56:4503:45:1305:43:3007:30:34.9507:30:36.85+02:43:478:207,2
96JEGER Piotr 509SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOLSZTYNOPEN96M 7800:00:2501:58:2503:40:3405:42:2007:30:47.7507:31:13.25+02:44:238:207,2
97TYLIŃSKI Arkadiusz 607LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN97M 7900:00:0501:54:0103:50:3005:47:5307:35:53.8507:35:59.35+02:49:098:267,1
98NOWAK Jacek 575LESZ NO LIMITS RUNNERSWSCHOWAOPEN98M 8000:00:1701:51:3103:38:2805:39:3707:35:48.0007:36:05.45+02:49:158:267,1
99ŚWIST Joanna 678NESSI TEAMGARDNOOPEN99K 1900:00:1202:00:0203:48:1105:39:5107:37:08.2007:37:20.80+02:50:318:277,1
100DIERING Tomasz 582ROWERY MAŁGOŚKASKÓRZEWOOPEN100M 8100:00:1601:50:4303:34:3805:34:3707:39:46.6007:40:03.05+02:53:138:307,0
101WOJCIECHOWSKI Aleksander 581ROWERY MAŁGOŚKAWRZEŚNIAOPEN101M 8200:00:1501:50:4903:34:4305:34:4207:39:47.5507:40:03.45+02:53:138:307,0
102KAŁUŻNY Paweł 670KB WIKON/SZYMANOWSKI TEAMNOWA SÓLOPEN102M 8300:00:1401:50:0003:37:1205:36:3307:42:30.2507:42:44.25+02:55:548:337,0
103MADEJ Anna 653VEGE RUNNERSKATOWICEOPEN103K 2000:00:0501:58:0803:45:3705:44:5707:46:16.8007:46:22.00+02:59:328:386,9
104GĄSZCZAK Mariusz 698KS LENIWIECKĘPNOOPEN104M 8400:00:0701:53:1203:39:3205:38:3107:46:18.4007:46:26.35+02:59:368:386,9
105WALECZEK Sławomir 560BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN105M 8500:00:1601:55:4203:46:0705:46:1507:48:26.9507:48:43.20+03:01:538:406,9
106SYGIET Andrzej 561GLIWICEOPEN106M 8600:00:0001:55:5403:45:2005:46:3807:48:43.3007:48:43.30+03:01:538:406,9
107ŁUCZAK Tomasz 754KB MARATON TUREKTUREKOPEN107M 8700:00:2302:04:4103:53:1705:52:2407:50:14.5007:50:37.95+03:03:488:426,9
108WROE Agnieszka 618POZNAŃOPEN108K 2100:00:0401:58:5403:53:0105:52:4607:50:37.0507:50:41.85+03:03:528:426,9
109KRYCH Rafał 601CZMOŃOPEN109M 8800:00:2201:52:0703:40:2305:42:5007:50:25.5007:50:47.80+03:03:588:426,9
110BATURO Artur 719MARCINOWICE TEAMMARCINOWICEOPEN110M 8900:00:1702:09:5304:04:1006:02:1007:51:36.4007:51:53.65+03:05:048:446,9
111PILARSKI Jacek 753KONINOPEN111M 9000:00:2302:04:3903:52:3505:52:2007:51:43.9507:52:07.10+03:05:178:446,9
112JASAK Michał 677ROYAL RUNNERS TEAMGRYFINOOPEN112M 9100:00:1302:00:0603:48:1405:53:3707:52:24.6007:52:38.10+03:05:488:446,9
113MIECHOWICZ Małgorzata 710OGRODOWA TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN113K 2200:00:1602:09:5204:04:0906:02:1907:52:27.7507:52:44.25+03:05:548:446,9
114ROLIŃSKI Radosław 707OLEŚNICAOPEN114M 9200:00:1101:58:0703:48:0005:48:0907:53:39.8007:53:51.45+03:07:018:466,8
115BAKAJ Kazimierz 505LUBAŃOPEN115M 9300:00:2102:00:2303:53:5606:05:2807:54:16.6007:54:38.55+03:07:498:466,8
116BANDUROWSKA Agnieszka 660KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLOPEN116K 2300:00:0301:55:5803:40:0905:40:0907:55:12.5507:55:15.65+03:08:268:486,8
117KACZOR Piotr 658TEAM TIRNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIOPEN117M 9400:00:1501:50:0003:37:1505:42:4307:55:00.6507:55:15.75+03:08:268:476,8
118CHOROSTKOWSKI Maciej 625WARSZAWAOPEN118M 9500:00:1502:11:3704:08:2906:05:3607:55:51.0507:56:06.55+03:09:178:486,8
119HADAM Michał 737KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃOPEN119M 9600:00:1101:52:5703:44:2405:49:5007:58:23.5007:58:35.05+03:11:458:516,8
120WERNO Bartłomiej 597RAWICZOPEN120M 9700:00:1501:47:5003:34:2105:52:1607:59:49.9008:00:05.15+03:13:158:536,8
121WOJCIECHOWSKA Dorota 676OLEŚNICAOPEN121K 2400:00:1801:56:4503:43:0505:59:3608:00:40.0008:00:58.75+03:14:098:546,7
122ŻAK Krzysztof 621IWINYOPEN122M 9800:00:1201:52:2103:43:4905:54:2608:00:46.8008:00:59.25+03:14:098:546,7
123MACHULAK Mirosław 680PAPIEROWY DIZAJN - EUROPAPIERWARSZAWAOPEN123M 9900:00:2301:51:5803:45:5006:06:1808:02:40.6008:03:03.90+03:16:148:566,7
124JANKOWIAK Karol 663KOŹMIN BIEGA ULTRA RUUNERSKOŹMIN WLKPOPEN124M 10000:00:0801:53:3803:43:0505:57:0608:03:14.9008:03:23.85+03:16:348:566,7
125GOŁĄB Andrzej 631CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEOPEN125M 10100:00:1801:56:4703:43:0705:59:4008:04:25.8508:04:44.75+03:17:558:586,7
126WOŹNIAK Paweł 521KLEPWROCŁAWOPEN126M 10200:00:1101:52:2803:52:1806:06:2808:04:56.0008:05:07.10+03:18:178:586,7
127GALASIŃSKI Andrzej 598LUBOŃOPEN127M 10300:00:1102:04:5603:57:4905:57:0908:04:57.0008:05:08.10+03:18:188:586,7
128LENKOWSKA Adrianna 651POZNAŃOPEN128K 2500:00:2301:59:0003:52:4605:59:4108:04:59.0508:05:22.05+03:18:328:586,7
129JURASZCZYK Katarzyna 541INŻYNIERIA BIEGANIA /ISANDS ENKLAWA SPORTUŻORYOPEN129K 2600:00:0302:01:4203:55:0206:00:0708:05:28.2508:05:31.65+03:18:428:596,7
130BOIŃSKI Bartosz 664BUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOZNAŃOPEN130M 10400:00:2102:06:0304:00:2506:07:1008:08:12.7008:08:33.75+03:21:449:026,6
131SZUMIATO Jakub 704SZUMIAKIWROCŁAWOPEN131M 10500:00:1602:08:3104:06:4606:06:5508:10:00.0508:10:16.20+03:23:269:046,6
132MATYSZKOWICZ Janusz 729GONIMYKĘTYOPEN132M 10600:00:1202:07:3404:05:5106:08:2508:10:12.1508:10:24.60+03:23:359:046,6
133MACIASZCZYK Magdalena 525SZCZECINOPEN133K 2700:00:0902:08:0104:06:4506:09:0308:12:43.5008:12:52.75+03:26:039:076,6
134BIK Andrzej 548ZABRZEOPEN134M 10700:00:1001:58:3303:47:5305:53:4308:16:18.0508:16:28.35+03:29:389:116,5
135ŁABĘCKA Agata 668KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAOPEN135K 2800:00:0902:06:2804:00:3906:13:1508:18:52.9008:19:02.65+03:32:139:146,5
136GRZYB Krzysztof 665KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃOPEN136M 10800:00:2002:06:1404:00:1706:13:0908:18:42.4008:19:03.10+03:32:139:146,5
137FORNAGIEL Marian 558NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWOPEN137M 10900:00:2302:07:3804:13:4906:20:4308:19:40.6008:20:04.35+03:33:149:156,5
138BEDNAREK Krzysztof 657ŁÓDŹOPEN138M 11000:00:1902:03:1004:01:0606:08:4408:20:58.9508:21:18.65+03:34:299:166,5
139NAPIERAŁA Katarzyna 679SUCHY LASOPEN139K 2900:00:0302:16:0304:11:1506:19:0208:21:42.5008:21:45.65+03:34:569:176,5
140SZCZUROWSKI Marcin 552CHEMPIONI NIEZŁOMNIPLEWISKAOPEN140M 11100:00:1702:01:1503:56:1806:10:1008:22:42.9008:23:00.75+03:36:119:186,4
141PURCZYŃSKI Grzegorz 596ZIELONA GÓRAOPEN141M 11200:00:0801:59:3103:56:0206:25:0608:24:03.6508:24:12.50+03:37:229:206,4
142SUCHOCKI Grzegorz 595NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN142M 11300:00:0901:59:1803:55:5806:24:5608:24:04.0008:24:13.45+03:37:239:206,4
143CHYLIŃSKI Sławomir 592NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN143M 11400:00:0901:59:1603:56:0306:25:0108:24:04.1508:24:13.85+03:37:249:206,4
144WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 599KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN144K 3000:00:0902:09:3104:13:0006:18:5008:25:06.7008:25:15.80+03:38:269:216,4
145KIEŁBOWICZ Aneta 635SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOOPEN145K 3100:00:0802:09:2304:13:0406:18:5408:25:07.8508:25:16.10+03:38:269:216,4
146SOBCZAK Tomasz 720REBORN TEAM GNIEZNOGNIEZNOOPEN146M 11500:00:1502:03:4804:00:2806:13:0308:25:01.1508:25:16.65+03:38:279:216,4
147DUMIŃSKI Tomasz 659STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMOPEN147M 11600:00:1501:55:4803:50:4906:07:4008:26:43.7508:26:58.80+03:40:099:236,4
148GŁOWACKA Kasia 616WARSZAWAOPEN148K 3200:00:1002:05:0304:05:3606:19:1808:26:48.9008:26:59.70+03:40:109:236,4
149ŚMICHURSKI Krzysztof 610ZA LINIA METYROKIETNICAOPEN149M 11700:00:1302:06:3203:57:4406:03:3008:27:44.3008:27:57.65+03:41:089:246,4
150PIWOWARCZYK Wojciech 613DZIABONG TEAMROKIETNICAOPEN150M 11800:00:1402:06:2803:57:4106:03:3108:27:43.7508:27:58.05+03:41:089:246,4
151ŁUPKOWSKI Paweł 503VEGE RUNNERSPOZNAŃOPEN151M 11900:00:2202:08:5504:09:2106:15:5008:27:43.8508:28:06.20+03:41:169:246,4
152GAJDA Andrzej 554POZNAŃOPEN152M 12000:00:2102:08:5304:10:1906:15:4808:27:45.0008:28:06.95+03:41:179:246,4
153MUSIAL Radoslaw 712WROCLAWOPEN153M 12100:00:1902:03:4104:12:3806:22:0808:28:39.9008:28:59.10+03:42:099:256,4
154KOSZAREK Andrzej 695ZABIEGANE ŚREPOLEPOZNAŃOPEN154M 12200:00:2802:10:2303:31:2006:19:2408:31:22.2508:31:50.90+03:45:019:286,3
155KACZMAREK Mirosław 609WOLSZTYNOPEN155M 12300:00:1502:02:5004:02:3206:22:0308:31:42.2508:31:57.45+03:45:079:286,3
156BRZOZOWSKA Katarzyna 551WARSZAWAOPEN156K 3300:00:0102:18:2404:20:4406:30:4808:36:30.1508:36:32.05+03:49:429:336,3
157WAŚCIŃSKI Roman 576PĘDZI - PARAGOŁASZYNOPEN157M 12400:00:1702:07:5804:06:2906:19:2008:36:24.7508:36:42.70+03:49:539:336,3
158TABISZ Marlena 702WROCŁAWOPEN158K 3400:00:1402:13:3704:13:1506:24:1608:36:30.8008:36:45.20+03:49:559:336,3
159LEŚNOWOLSKI Piotr 666KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAOPEN159M 12500:00:2002:11:1404:13:1106:18:3608:38:04.3008:38:24.70+03:51:359:356,3
160BARAN Jakub 567LEMIESZ TEAMWARSZAWAOPEN160M 12600:00:1002:08:5204:13:1306:23:4108:43:10.4008:43:21.05+03:56:319:416,2
161GRECH-BARAN Marta 566LEMIESZ TEAMWARSZAWAOPEN161K 3500:00:1102:08:4904:13:1506:23:4408:43:10.4508:43:21.55+03:56:329:416,2
162MACKIEWICZ Dorota 705WARSZAWAOPEN162K 3600:00:1302:09:0604:10:3206:23:4408:44:03.7508:44:17.20+03:57:279:426,2
163PAWLAK Maciej 746SKÓRZEWOOPEN163M 12700:00:1402:10:0304:15:3806:29:3908:45:43.5508:45:57.85+03:59:089:446,2
164JÓZEFOWICZ Edyta 572KOŚCIAN TEAMKOŚCIANOPEN164K 3700:00:1002:21:2104:22:5306:26:5308:49:12.6508:49:23.30+04:02:339:486,1
165MAJCHRZAK Jacek 571KOŚCIAN TEAMKOŚCIANOPEN165M 12800:00:1002:21:2604:22:3806:26:4608:49:13.1508:49:23.85+04:02:349:486,1
166BRAUN Ewelina 528KIEŁCZEWOOPEN166K 3800:00:1102:21:4804:22:4106:26:4808:49:12.9008:49:24.20+04:02:349:486,1
167KARKOWSKA Wiesława 519BARANOWOOPEN167K 3900:00:1102:21:5304:22:5006:26:5608:49:16.5508:49:28.40+04:02:389:486,1
168ZYGNER Sławomir 550R-TEAM RYDZYNARYDZYNAOPEN168M 12900:00:1602:07:0404:10:4706:30:4008:50:28.9008:50:45.45+04:03:559:496,1
169BAGIŃSKA Paulina 579RYDZYNAOPEN169K 4000:00:1602:07:1404:10:5106:30:3708:50:30.0008:50:46.85+04:03:579:496,1
170GIDASZEWSKA Jolanta 542NESSILESZNOOPEN170K 4100:00:0502:16:4204:20:2806:34:3408:52:38.4008:52:43.95+04:05:549:516,1
171STRZELCZYK Paulina 543MOROWNICAOPEN171K 4200:00:0502:16:5004:20:3606:34:3708:52:39.1008:52:44.85+04:05:559:516,1
172SKOWROŃSKI Cezary 553SKÓRZEWOOPEN172M 13000:00:1802:05:1104:07:4806:29:2008:53:36.8508:53:55.20+04:07:059:526,1
173KLIMCZAK Justyna 590FLORIAN CHOJNICEBYDGOSZCZOPEN173K 4300:00:0202:15:1004:22:3606:34:4308:54:14.7508:54:17.10+04:07:279:536,1
174ZDROJEWSKA Magdalena 649KARCZEWKOOPEN174K 4400:00:0502:21:5204:32:5506:51:2709:00:29.6009:00:35.40+04:13:4510:006,0
175JENDRYSIK Kinga 684TOSZEKOPEN175K 4500:00:0902:11:3804:18:4006:37:2909:05:21.0509:05:30.95+04:18:4110:055,9
176KOZŁOWSKI Grzegorz 546NZWROCŁAWOPEN176M 13100:00:0402:13:5404:30:3606:50:1309:14:15.3009:14:19.85+04:27:3010:155,8
177SZUMIŃSKI Paweł 510ROSSMANNALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN177M 13200:00:1602:13:1104:23:5206:46:1309:15:50.0509:16:07.00+04:29:1710:175,8
178ADAMIAK Marta 745RUN4GOLDZŁOTY STOKOPEN178K 4600:00:1802:23:2904:38:4006:59:5609:19:20.4509:19:38.90+04:32:4910:215,8
179PALUS Malgorzata 689ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN179K 4700:00:0302:17:0104:34:1806:57:0209:23:22.9009:23:26.25+04:36:3610:255,8
180KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 526DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYOPEN180K 4800:00:0702:24:0604:34:1007:02:2609:23:30.8009:23:38.25+04:36:4810:265,7
181BARANIAK Beata 524DRUŻYNA SZPIKUDASZEWICEOPEN181K 4900:00:0802:24:0804:34:0507:02:2009:23:30.4009:23:38.75+04:36:4910:265,7
182KĘPSKI Grzegorz 605WROCŁAWOPEN182M 13300:00:2002:17:1704:31:4406:58:0409:25:57.9509:26:18.20+04:39:2810:285,7
183JUDA Tomasz 706BOLESŁAWIECOPEN183M 13400:00:2802:18:0304:39:1307:02:1809:29:49.8009:30:17.95+04:43:2810:335,7
184JUDA Jarosław 688TORUŃOPEN184M 13500:00:3102:17:1904:38:5407:02:2409:29:47.8009:30:19.60+04:43:3010:335,7
185MATYLA Roman 683TMTEAMWROCŁAWOPEN185M 13600:00:2602:23:4304:34:1806:58:1509:34:21.8509:34:48.10+04:47:5810:385,6
186KURZYNIEC Łukasz 692WROCŁAWOPEN186M 13700:00:2602:23:4004:34:1105:29:3909:34:23.2009:34:49.55+04:48:0010:385,6
187LENART Iwona 535KSPEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAOPEN187K 5000:00:2002:29:0704:41:3607:09:1409:37:42.4509:38:02.55+04:51:1310:415,6
188JAWOROWICZ Dobrochna 501KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAOPEN188K 5100:00:2002:29:1504:41:4007:09:1709:37:42.8009:38:03.10+04:51:1310:415,6
189CUKROWSKI Andrzej 721ZŁOTORYJAOPEN189M 13800:00:0602:26:3604:49:2907:13:5609:46:10.8009:46:17.05+04:59:2710:515,5
190KUBÓW Agnieszka 723ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAOPEN190K 5200:00:0602:27:2804:48:1507:15:0909:46:49.7509:46:55.75+05:00:0610:525,5
191JAWOROWSKA Aneta 722OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAOPEN191K 5300:00:0502:27:0804:49:3407:15:0209:46:50.9509:46:56.35+05:00:0610:525,5
192KUREK Ewa 724ZŁOTORYJAOPEN192K 5400:00:0602:26:2904:48:1807:15:0509:46:50.6509:46:56.70+05:00:0710:525,5
193WLOSZCZYNA Julita 632POZNAŃOPEN193K 5500:00:1802:09:3904:12:1006:43:3609:47:22.5509:47:41.20+05:00:5110:525,5
194JARMUŻEK Mikołaj 633SKRZYNKIOPEN194M 13900:00:1702:09:2904:11:5706:43:3009:47:24.4509:47:42.40+05:00:5210:525,5
195BORUCKI Rafał 555WILKÓW OSIEDLEOPEN195M 14000:00:2202:25:0204:47:1807:24:4309:48:29.9009:48:51.90+05:02:0210:535,5
196WOŁCZYK Sandra 514STARA KAMIENICAOPEN196K 5600:00:4602:33:4804:58:3907:30:0109:50:22.3009:51:09.15+05:04:1910:555,5
197DONAJ Adam 549KOŚCIANOPEN197M 14100:00:2602:28:1404:48:0307:14:5309:51:02.6509:51:28.85+05:04:3910:565,5
198WAŚCIŃSKA Edyta 577PĘDZI - PARAGOŁASZYNOPEN198K 5700:00:1402:25:3204:43:5707:15:0809:54:10.4509:54:24.50+05:07:3411:005,5
199KOPIEC Marcin 645PIASECZNO RUNNINGJAZGARZEWOPEN199M 14200:00:2202:29:3604:54:0407:29:1410:13:16.8510:13:38.85+05:26:4911:215,3
200SZERSZEŃ Janusz 529PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOOPEN200M 14300:00:2102:29:4104:54:0007:29:1110:13:18.0010:13:39.60+05:26:5011:215,3
201PIOTROWSKA Kamila 556WROCŁAWOPEN201K 5800:00:0002:17:4604:29:4406:51:37+03:17:269:486,1
SZULC Adam 734ZIELONA GÓRAOPENDNF01:49:14 DNF03:34:17 DNF05:35:59 DNF DNF DNF--
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 629RAWICZOPENDNF02:41:18 DNF05:30:16 DNF DNF DNF DNF--
WŁODARKIEWICZ Dominik 620DYNAFIT POLSKAPOZNAŃOPENDNF01:22:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTASIK Łukasz 517NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWANOWA SÓLOPENDNF02:10:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUDA Piotr 583RUSIECOPENDNF02:18:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOBROWOLSKI Robert 511SPORTOWI EMERYCIJELENIA GORAOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 207 wynik(ów)