Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2021-10-09 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 54 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 291 |
Wystartowało : | 251 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 239 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Goduszyn 17km | Górzyniec 31km | Kopalnia 42km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATUSZEWSKI Marek | 1031 | RUNNER'S POWER ŚREM | ŚREM | M40 | 00:00:00 | 01:39:52 | 03:14:52 | 04:51:16 | |
2 | WYSOKIŃSKI Konrad | 1066 | MESMERIK RUNNERS | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 01:27:39 | 02:52:59 | 04:24:27 | |
3 | ZIĘBA Tomek | 1076 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:38:03 | 03:06:54 | 04:33:27 | |
4 | WILK Piotr | 998 | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 02:06:48 | 04:17:57 | 06:30:34 | ||
5 | PILARSKI Tomasz | 985 | IZERY BOGATYNIA | BOGATYNIA | M40 | 00:00:00 | 01:23:46 | 02:39:01 | 03:54:18 | |
6 | MOCZEK Tomasz | 1028 | GŁOGÓW | M40 | 00:00:00 | 01:23:45 | 02:36:39 | 03:50:33 | ||
7 | ADAMUS Adam | 1046 | BORÓWIEC | M40 | 00:00:00 | 02:05:35 | 04:18:45 | 06:30:59 | ||
8 | KAMERDUŁA Łukasz | 1063 | #TEAMCZTERY | STRUŻKA | M40 | 00:00:01 | 01:23:30 | 02:45:15 | 04:14:24 | |
9 | NOWICKI Marcin | 838 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M40 | 00:00:01 | 01:36:42 | 03:10:04 | 04:45:21 | ||
10 | MAZUREK Łukasz | 893 | EDITEAM ZGORZELEC | ZGORZELEC | M40 | 00:00:01 | 01:41:45 | 03:15:07 | 04:59:34 | |
11 | ROSZKIEWICZ Mariusz | 883 | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | ZIELONA GÓRA | M40 | 00:00:01 | 02:06:36 | 04:20:13 | 06:33:51 | |
12 | STAROŃ Norbert | 889 | EDITEAM | ZGORZELEC | M40 | 00:00:01 | 03:05:58 | 04:43:17 | ||
13 | GRIMSTRUP Simon | 1072 | SILKEBORG OK TRAIL | RY | M40 | 00:00:01 | 01:25:12 | 02:40:53 | 03:54:48 | |
14 | KISILEWICZ Marek | 1013 | NOA | WYSOKA | M40 | 00:00:02 | 01:40:35 | 03:12:43 | 04:50:56 | |
15 | ŻABIEREK Tomasz | 940 | GORZÓW WLKP. | M40 | 00:00:02 | 02:02:07 | 04:04:07 | 06:20:57 | ||
16 | DUDZIAK Marek | 911 | JAWORZE | M40 | 00:00:02 | 01:48:42 | 03:37:49 | 05:34:17 | ||
17 | DUMIŃSKI Tomasz | 960 | PLOTERTOM RUNNER | STRZEGOM | M40 | 00:00:02 | 01:41:33 | 03:26:55 | 05:20:34 | |
18 | WOLAŃSKI Jan | 968 | OŁAWA | M40 | 00:00:02 | 01:36:31 | 03:02:59 | 04:31:07 | ||
19 | MATYSIAK Maciej | 1057 | OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU | POZNAŃ | M40 | 00:00:02 | 01:59:21 | 03:52:01 | 05:40:16 | |
20 | JANKIEWICZ Tomasz | 1011 | MTS HAMER | MIASTKO | M40 | 00:00:03 | 01:44:38 | 03:38:16 | 05:45:49 | |
21 | MERDA Piotr | 1015 | MTS HAMER | MIASTKO | M40 | 00:00:03 | 01:43:04 | 03:21:08 | 05:05:43 | |
22 | ŁOPATYŃSKI Irek | 1088 | REMA SPORT TEAM | LĄDEK ZDRÓJ | M40 | 00:00:03 | 01:31:25 | 02:57:58 | 04:22:58 | |
23 | KONDYCKI Adam | 890 | ZGORZELEC | M40 | 00:00:03 | 01:45:40 | 03:29:16 | 05:23:47 | ||
24 | CICHY Krzysztof | 1067 | OPONY SERAFINOWSKI | GÓRKI WIELKIE | M40 | 00:00:03 | 01:37:22 | 03:12:24 | 04:56:22 | |
25 | CAPUTA Wojciech | 1070 | LESZNO | M40 | 00:00:03 | 01:38:25 | 03:08:22 | 04:43:48 | ||
26 | DĄBROWSKI Marcin | 1005 | SIENIAWA ŻARSKĄ | M40 | 00:00:04 | 01:57:35 | 04:02:23 | 06:03:20 | ||
27 | REIMUS Maciej | 923 | AKTYWNI KOCIEWIACY | SKÓRCZ | M40 | 00:00:04 | 01:49:40 | 03:39:13 | 05:40:05 | |
28 | GRZĄBA Szymon | 1019 | HIT THE TRAIL | MIKOŁÓW | M40 | 00:00:04 | 01:41:15 | 03:17:20 | 04:57:19 | |
29 | PIOTROWSKI Krzysztof | 1043 | LEGNICA | M40 | 00:00:04 | 01:51:57 | 03:42:55 | 05:37:29 | ||
30 | BARANOWSKI Jacek | 1075 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:04 | 01:34:56 | 03:03:08 | 04:30:44 | |
31 | WNUK Tomasz | 918 | NAPRZÓD MŁOCINY | WARSZAWA | M40 | 00:00:04 | 01:49:41 | 03:36:30 | 05:27:35 | |
32 | KARPOWICZ Rafal | 835 | WROCLAW | M40 | 00:00:04 | 01:37:23 | 03:07:52 | 04:44:43 | ||
33 | STASIAK Lukasz | 931 | LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWA | LESZNO | M40 | 00:00:04 | 02:01:46 | 04:01:21 | 06:00:38 | |
34 | OLEJNICZAK Piotr | 1007 | LESZNO | M40 | 00:00:05 | 01:39:15 | 03:14:41 | 04:59:01 | ||
35 | PĘKALA Marcin | 858 | ONEMANRUNTEAM | ŚWIDNICA | M40 | 00:00:05 | 01:40:26 | 03:17:09 | 04:59:12 | |
36 | KAMIENIAK Jacek | 1065 | KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO | RADOMSKO | M40 | 00:00:05 | 02:00:52 | 04:06:33 | 06:07:08 | |
37 | BĄK Piotr | 843 | KB LUPUS OLEŚNICA | BRZEZIA ŁĄKA | M40 | 00:00:05 | 01:40:18 | 03:20:12 | 05:08:55 | |
38 | MIELEWCZYK Tomasz | 803 | VERGE RUNNING TEAM | JELENIA GÓRA | M40 | 00:00:06 | 01:31:26 | 02:53:41 | 04:19:09 | |
39 | NEDZA Mikolaj | 976 | LESZ NO LIMITS RUNNERS | KAKOLEWO | M40 | 00:00:06 | 01:46:49 | 03:40:01 | 05:46:51 | |
40 | MIZERSKI Tomasz | 899 | ZGORZELEC | M40 | 00:00:06 | 02:02:13 | 03:50:51 | 05:49:30 | ||
41 | LULEK Paweł | 1090 | GOPR KARKONOSZE | JELENIA GÓRA | M40 | 00:00:07 | 01:39:24 | 03:14:58 | 04:52:17 | |
42 | TOMASZEWSKI Dominik | 887 | WILLSOOR.PL | LESZNO | M40 | 00:00:07 | 01:48:58 | 03:35:41 | 05:26:09 | |
43 | LATAK Michał | 988 | WARSZAWA | M40 | 00:00:07 | 01:37:14 | 03:05:14 | 04:37:30 | ||
44 | PIETRZAK Jacek | 1078 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:08 | 01:46:01 | 03:23:00 | 05:08:47 | ||
45 | SZYMCZYK Michał | 906 | SZPROTAWA | M40 | 00:00:08 | 01:45:44 | 03:25:34 | 05:11:38 | ||
46 | SKRZYPCZYŃSKI Marcin | 839 | ZIELONA GÓRA | M40 | 00:00:08 | 02:03:00 | 03:59:54 | 06:10:09 | ||
47 | NALEWAJKO Jacek | 1004 | BIEGAJLESZNO | LESZNO | M40 | 00:00:09 | 01:56:07 | 03:41:14 | 05:32:53 | |
48 | HETMAN Łukasz | 1052 | BARLINEK | M40 | 00:00:09 | 01:38:53 | 03:08:37 | 04:45:24 | ||
49 | WOJTAL Marcin | 987 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | M40 | 00:00:09 | 01:41:24 | 03:21:22 | 05:12:31 | |
50 | BORDYCH Andrzej | 1037 | BOREL MARATHON TEAM | KOŻUCHÓW | M40 | 00:00:09 | 01:43:34 | 03:17:07 | 04:57:05 | |
51 | SYCHOWIEC Adrian | 876 | JELENIA GÓRA | M40 | 00:00:10 | 01:58:17 | 03:53:26 | 05:58:54 | ||
52 | WOJCIECHOSKI Michał | 962 | OPATÓWEK | M40 | 00:00:10 | 02:04:51 | 04:12:46 | 06:18:56 | ||
53 | ZIMNY Piotr | 966 | OPATÓWEK | M40 | 00:00:10 | 02:04:54 | 04:12:43 | 06:18:59 | ||
54 | ROLIŃSKI Radosław | 1033 | OLEŚNICA | M40 | 00:00:10 | 01:58:37 | 03:57:35 | 05:59:14 | ||
55 | ŁUPKOWSKI Paweł | 872 | VEGE RUNNERS | POZNAŃ | M40 | 00:00:11 | 02:11:39 | 04:29:21 | 06:43:35 | |
56 | PASZKOWSKI Piotr | 965 | WKURW_TEAM | SZCZECIN | M40 | 00:00:11 | 01:34:57 | 03:03:11 | 04:45:32 | |
57 | KRUPA Daniel | 1029 | STARGARD | M40 | 00:00:12 | 02:14:30 | 04:27:19 | 06:45:05 | ||
58 | NOWAK Marek | 845 | DŁUGOŁĘKA | M40 | 00:00:12 | 02:00:38 | 04:04:02 | 06:31:02 | ||
59 | ŁABĘDZKI Mariusz | 819 | STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M40 | 00:00:12 | 01:57:55 | 03:50:53 | 05:48:05 | |
60 | RUBINOWSKI Jarek | 1032 | STARGARD | M40 | 00:00:13 | 02:14:19 | 04:27:10 | 06:45:06 | ||
61 | GARBACZ Marek | 991 | LEŚNE ULTRA DZIADY | OŁAWA | M40 | 00:00:13 | 02:09:32 | 04:25:52 | 06:49:23 | |
62 | STRZELECKI Krzysztof | 1001 | LEŚNE ULTRA DZIADY | WROCŁAW | M40 | 00:00:13 | 02:09:39 | 04:27:04 | 06:49:33 | |
63 | RADOŻYCKI Radek | 1030 | SZCZECIN | M40 | 00:00:14 | 02:14:27 | 04:27:13 | 06:45:09 | ||
64 | GORĄCZNIAK Maciej | 832 | PENER Z JEŻYC | POZNAŃ | M40 | 00:00:14 | 02:07:34 | 04:09:46 | 06:13:16 | |
65 | WOŹNIAK Paweł | 833 | KLEP | WROCŁAW | M40 | 00:00:14 | 01:46:24 | 03:31:07 | 05:23:00 | |
66 | KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej | 861 | BOLESŁAWIEC | M40 | 00:00:14 | 01:49:46 | 03:35:00 | 05:22:34 | ||
67 | WEWIOR Tomasz | 864 | DĄBROWA GÓRNICZA | M40 | 00:00:15 | 01:56:48 | 04:01:29 | 06:07:34 | ||
Przekroczony limit czasu: 10:00:00 | ||||||||||
68 | DOBOSZ Leszek | 970 | POZNAŃ | M40 | 00:00:15 | 02:31:36 | 04:53:17 | 07:34:59 | ||
69 | POPŁAWSKI Arkadiusz | 979 | HALINOW | M40 | 00:00:15 | 02:09:14 | 04:24:08 | 06:32:43 | ||
70 | LECH Michał | 809 | ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAM | ŚWIEBODZICE | M40 | 00:00:16 | 01:53:55 | 03:40:00 | 05:34:51 | |
71 | STRONIKOWSKI Kamil | 810 | DRUŻYNA STASIA | SZCZECIN | M40 | 00:00:16 | 02:04:55 | 04:04:45 | 06:09:57 | |
72 | SOBKOWIAK Przemysław | 936 | BRAK | POZNAŃ | M40 | 00:00:16 | 02:01:24 | 04:01:43 | 06:19:04 | |
73 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł | 879 | STARE KOŹLE | M40 | 00:00:17 | 02:06:20 | 04:17:26 | 06:30:03 | ||
74 | SZYNDLAREWICZ Tomasz | 908 | VOLVO POLSKA | DOBRZYKOWICE | M40 | 00:00:17 | 01:56:58 | 03:49:56 | 05:45:10 | |
75 | WOJTCZAK Krzysztof | 941 | ROCK RUN FREEDOM | WROCŁAW | M40 | 00:00:17 | 01:56:05 | 03:51:23 | 05:49:31 | |
76 | GOSPODAREK Łukasz | 823 | DRUŻYNA STASIA | JANCZEWO | M40 | 00:00:17 | 02:15:54 | 04:23:52 | 06:34:51 | |
77 | SYGIET Andrzej | 874 | GLIWICE | M40 | 00:00:18 | 02:02:54 | 04:09:19 | 06:22:08 | ||
78 | KRZYSZTOŃ Maciej | 999 | KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M40 | 00:00:18 | 01:47:06 | 03:27:39 | 05:17:42 | |
79 | JASIEWICZ Tomasz | 1041 | ZIEONA GÓRA | M40 | 00:00:18 | 02:07:07 | 04:19:54 | 06:30:14 | ||
80 | JASEK Maciej | 955 | DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40 | 00:00:18 | 01:45:15 | 03:28:44 | 05:17:27 | |
81 | KONICKI Paweł | 1084 | NO EXUSES TEAM | POZNAŃ | M40 | 00:00:18 | 01:59:31 | 04:06:47 | 06:18:45 | |
82 | SYDOR Piotr | 1026 | WROCŁAW | M40 | 00:00:20 | 02:05:15 | 04:14:44 | 06:22:10 | ||
83 | NOWACKI Michał | 1087 | POZNAŃ | M40 | 00:00:20 | 01:51:43 | 03:38:52 | 05:30:43 | ||
84 | WALECZEK Sławomir | 875 | BRZEZINKA ŚREDZKA | M40 | 00:00:20 | 02:05:41 | 04:16:40 | 06:25:47 | ||
85 | SZMYT Piotr | 938 | WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAN | M40 | 00:00:21 | 02:04:08 | 04:08:27 | 06:05:06 | |
86 | LEWICKI Darek | 920 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:22 | 02:00:46 | 04:02:18 | 06:03:53 | ||
87 | PIECZARA Krzysztof | 1061 | FEBYS | JAWORZNO | M40 | 00:00:23 | 02:00:56 | 03:52:45 | 05:56:33 | |
88 | WALCZAK Robert Krzysztof | 1089 | ZIELONA GÓRA | M40 | 00:00:23 | 02:10:40 | 04:08:21 | 06:14:11 | ||
89 | SKOKOWSKI Maciej | 811 | MASŁOWO | M40 | 00:00:23 | 01:42:10 | 03:17:50 | 04:56:28 | ||
90 | DEIGSLER Przemysław | 956 | POZNAŃ | M40 | 00:00:23 | 02:04:02 | 04:09:19 | 06:26:01 | ||
91 | DOLNY Marcin | 947 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:24 | 02:03:54 | 04:15:57 | 06:33:40 | ||
92 | DONAJ Adam | 808 | KOŚCIAN | M40 | 00:00:26 | 02:13:35 | 04:39:36 | 07:03:00 | ||
93 | BIERNACKI Krzysztof | 914 | COTU | WROCŁAW | M40 | 00:00:26 | 02:12:20 | 04:46:48 | 07:08:50 | |
94 | URBANEK Sylwester | 1016 | WARSZAWA | M40 | 00:00:27 | 02:04:47 | 04:05:53 | 06:06:38 | ||
95 | SIECZKOWSKI Artur | 1060 | NATURAL BORN RUNNERS TEAM | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M40 | 00:00:27 | 01:56:58 | 03:48:19 | 05:48:01 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
GÓRAK Przemysław | 909 | KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | M40 | DNF | 01:25:42 DNF | DNF | DNF | ||
MALINOWSKI Ernest | 1008 | AMBER | JEŻÓW SUDECKI | M40 | DNF | 01:55:09 DNF | 03:58:43 DNF | DNF | ||
KLINICKI Adam | 942 | ZGORZELEC | M40 | DNF | 01:45:40 DNF | 03:40:02 DNF | DNF |
Znaleziono 98 wynik(ów)