ULTRAKOTLINA 80

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Jakuszyce
Dystans:
80 km
Zgłoszonych:
102
Wystartowało:
69
Nie ukończyło:
12
Ukończyło:
57
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22km | 36km | 50km | 62km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuŁysa Góra
22km
Góra Szybowcowa
36km
Goduszyn
50km
Górzyniec
62km
Czas
netto
80km
Czas
brutto
80km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1OLSZEWSKI Piotr 318OPEN1M 100:00:0102:04:2303:35:3105:03:4306:36:0508:40:05.6008:40:07.35 6:309.2
2KIELASZEWSKI Karol 341LeszNo Limits RynnersOPEN2M 200:00:0202:05:3903:45:5905:21:1706:45:3108:45:21.8008:45:24.50+00:05:176:349.1
3KUŚMIERSKI Michał 354No i?OPEN3M 300:00:0102:05:1403:46:0505:22:4706:55:2008:45:54.8508:45:56.80+00:05:496:349.1
4RECHULICZ Maciej 362Coconut TeamOPEN4M 400:00:0302:18:5603:59:4605:28:2306:59:2908:51:57.7508:52:01.65+00:11:546:389
5ADLER Łukasz 345LeszNo Limits RunnersOPEN5M 500:00:0302:21:1304:04:5205:32:3707:02:4709:10:08.0509:10:11.95+00:30:046:528.7
6KYCIA Piotr 331OPEN6M 600:00:0402:19:3404:04:0305:37:5107:18:3409:33:22.6009:33:27.25+00:53:197:108.4
7GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 306OborygeniOPEN7K 100:00:0402:19:4304:07:0905:53:1307:34:5209:41:36.8009:41:41.30+01:01:337:168.3
8GRYNAGIEL Przemysław 302OPEN8M 700:00:0402:19:4704:05:1805:53:1707:34:5609:41:36.9009:41:41.55+01:01:347:168.3
9GRYCMAN Marek 339OPEN9M 800:00:0302:04:4403:54:2905:35:2907:18:3109:44:53.6509:44:56.65+01:04:497:188.2
10KUCZOK Mirosław 337FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN10M 900:00:0302:04:4703:54:3405:35:3307:18:2610:06:49.2510:06:52.55+01:26:457:357.9
11SEMENIUK Andrzej 325Mamy WybieganeOPEN11M 1000:00:0202:11:3904:06:3205:53:2507:39:4510:09:14.9010:09:17.60+01:29:107:367.9
12ŚMIGIELSKA Danuta 355OPEN12K 200:00:0202:23:5704:16:3306:06:3507:59:1510:11:42.4510:11:44.65+01:31:377:387.8
13WOJTASZEK Jacek 350OPEN13M 1100:00:0902:25:0704:28:0706:16:3808:02:3410:22:50.1010:22:59.80+01:42:527:477.7
14ZUB Arkadiusz 314Grupa Biegowa "BEZ GRANIC"OPEN14M 1200:00:0302:28:4804:31:5606:34:3508:21:1910:34:31.9510:34:35.30+01:54:277:557.6
15DRAMCZYK Błażej 364WatahaOPEN15M 1300:00:0602:26:1004:31:5006:25:0108:17:4310:36:23.3010:36:29.65+01:56:227:577.5
16JANAS Dariusz 347Biegacze Juniora - Runners TeamOPEN16M 1400:00:0202:24:1804:31:3206:26:5508:19:2210:36:53.7010:36:55.90+01:56:487:577.5
17KUNECKI Norbert 335KB Harcownik Jelcz-LaskowiceOPEN17M 1500:00:0702:32:0104:33:2806:26:1808:20:3810:45:21.1510:45:28.70+02:05:218:047.4
18KWAŚNIEWSKI Mariusz 373SZWLA STARGARDOPEN18M 1600:00:0502:29:3304:32:3006:12:4307:50:2310:51:48.9010:51:54.05+02:11:468:087.4
19MENDYKA Łukasz 340KB Aktywni Środa Wlkp.OPEN19M 1700:00:0502:30:4904:51:3206:55:0208:40:1110:54:45.6510:54:51.10+02:14:438:117.3
20SŁOMIAN Marcelina 375Yno UltraOPEN20K 300:00:0102:30:4904:33:0606:27:0408:19:3510:59:26.1510:59:27.90+02:19:208:147.3
21.JARMUŻEK Paweł 618OPEN21M 1800:00:0702:32:0504:51:3406:51:3608:40:1511:01:20.1511:01:27.15+02:21:198:167.3
22MOSIEK Andrzej 349OPEN22M 1900:00:0502:25:2804:31:3206:26:5608:20:2111:03:09.8011:03:15.55+02:23:088:177.2
23JERMAK Kamil 361Bohar Palety RunnersOPEN23M 2000:00:0702:40:4505:01:2006:58:3809:06:5011:16:16.3511:16:23.90+02:36:168:277.1
24URBAŃSKI Robert 309OPEN24M 2100:00:0602:28:3604:41:1506:33:1008:41:5211:19:11.0011:19:17.05+02:39:098:297.1
25DANAK Przemysław 323Kostrzyńska Grupa BiegowaOPEN25M 2200:00:1102:24:3804:21:5806:17:1008:23:3211:19:11.8011:19:23.35+02:39:168:297.1
26TOMICZEK Tomasz 360ZdyskwalifikowaniOPEN26M 2300:00:0502:32:4404:41:2906:31:5508:38:1211:19:49.7011:19:55.60+02:39:488:297.1
27MORAŃSKI Paweł 333OPEN27M 2400:00:0402:38:1304:51:3906:55:0808:57:3011:28:13.8011:28:18.75+02:48:118:367
28SZADŁOWSKI Dariusz 303Drim TimOPEN28M 2500:00:0402:32:5304:48:5906:54:3008:56:5511:30:15.1011:30:19.70+02:50:128:377
29GAFFKA Arkadiusz 365WatahaOPEN29M 2600:00:0502:26:0104:31:4506:24:5808:29:4711:30:37.9011:30:43.65+02:50:368:377
30PALUCZEK Zbyszko 330Huragan GruszczynOPEN30M 2700:00:0802:35:4504:50:2506:49:5608:55:1511:33:20.7011:33:28.70+02:53:218:406.9
31DETTLAFF Patrycja 352Dream RunOPEN31K 400:00:0002:41:1605:05:5306:58:4909:08:1011:34:55.0011:34:55.00+02:54:478:416.9
32GRZYWIŃSKI Bartek 301OPEN32M 2800:00:1003:06:2905:49:1307:36:3809:34:5012:10:47.6012:10:57.75+03:30:509:086.6
33KOTALA Krzysztof 327OPEN33M 2900:00:0502:32:1904:48:4906:58:2009:18:1512:19:55.9512:20:01.45+03:39:549:146.5
34JAKS Grzegorz 326Alpimade TeamOPEN34M 3000:00:0602:33:0904:48:5006:58:4809:22:1512:21:24.1512:21:30.95+03:41:239:166.5
35KARCZ Anna 377Pies to BiegałOPEN35K 500:00:0602:45:5105:21:1607:15:3309:25:5412:21:38.7512:21:45.10+03:41:379:166.5
36SZAWELSKA Ewa 367LUCKY LUKIOPEN36K 600:00:0702:49:3705:13:0507:21:5809:37:0812:21:46.2512:21:53.60+03:41:469:166.5
36WOYCZYŃSKA Angelina 366Lucky LukiOPEN36K 600:00:0602:49:3505:13:0307:21:5609:37:0212:21:47.4012:21:53.60+03:41:469:166.5
38PIETRZOK Wojciech 351Night Runners ZabrzeOPEN38M 3100:00:0802:48:1205:10:4907:15:2109:25:5012:22:18.6512:22:27.35+03:42:209:166.5
39KOZŁOWSKI Rafał 312Mafia Team KoninOPEN39M 3200:00:0502:47:5105:08:4507:25:2609:39:2612:27:45.7012:27:50.85+03:47:439:206.4
40KĘDZIERSKI Dawid 329OPEN40M 3300:00:0802:39:3705:04:5307:20:2109:44:4812:42:21.9512:42:30.25+04:02:229:316.3
41GNIADY Krzysztof 324#KostrzyńskaGrupaBiegowaOPEN41M 3400:00:1102:39:3205:04:5207:20:2409:44:4812:42:19.9012:42:31.75+04:02:249:316.3
42MAJ Marek 322OPEN42M 3500:00:0902:48:0305:45:2907:43:5810:03:3812:59:37.7012:59:46.90+04:19:399:446.2
43AUGUSTYNIAK Jakub 310OPEN43M 3600:00:0903:08:3505:46:0507:49:4710:09:4713:04:31.7013:04:41.25+04:24:339:486.1
44JAKŚ Mariusz 307Alpimade TeamOPEN44M 3700:00:0702:48:1705:19:3907:34:5510:09:3213:08:06.4013:08:13.40+04:28:069:516.1
45DUDZIAK Marek 359BB Runners / DUDIKOMOPEN45M 3800:00:0402:37:4005:05:0207:20:3409:50:3013:12:28.0513:12:32.15+04:32:249:546.1
46GAWLAS Przemysław 334OPEN46M 3900:00:1003:08:5505:55:2407:57:1510:21:3513:13:14.3513:13:24.55+04:33:179:546.1
47FABIŚ Jacek 388SKG Trekteam PoznańOPEN47M 4000:00:0803:04:1306:00:3108:24:1713:21:29.5013:21:37.80+04:41:3010:016
48KASPRZYCKI Bartłomiej 319OPEN48M 4100:00:1002:52:1805:33:5507:43:0310:11:2113:21:37.4513:21:48.40+04:41:4110:016
49WOLSZTYNIAK Dominik 338OPEN49M 4200:00:0302:45:4905:19:5207:35:0510:09:4213:23:24.0513:23:27.35+04:43:2010:026
50MIELCZAREK Przemysław 368OPEN50M 4300:00:0902:54:5305:19:5907:44:5310:10:4513:33:53.3513:34:02.55+04:53:5510:105.9
51KOŁBUC Rafał 320OPEN51M 4400:00:0403:24:2106:14:0808:19:1011:08:1813:46:07.8513:46:11.85+05:06:0410:195.8
52BANACH Sebastian 376Yno UltraOPEN52M 4500:00:0903:02:4505:33:4807:51:1110:30:4113:53:55.0013:54:04.60+05:13:5710:255.8
53GAŁEK Wojciech 372OPEN53M 4600:00:0703:06:2506:00:4108:24:3910:50:5914:00:20.5514:00:28.10+05:20:2010:305.7
54ROSTOCKA Joanna 316OPEN54K 800:00:0403:00:3805:47:1208:03:0110:43:5214:00:51.9014:00:56.70+05:20:4910:305.7
55ZAKRZEWSKI Marek 356EkobiegiOPEN55M 4700:00:0803:11:0906:14:3908:29:3511:10:0414:00:58.2514:01:06.30+05:20:5810:305.7
56POLIWKA Adam 370Install Group Adam PoliwkaOPEN56M 4800:00:0202:43:4805:22:1408:02:1510:51:1714:37:00.9514:37:03.40+05:56:5610:575.5
57GRZYWINSKI Wojtek 305OPEN57M 4900:00:0903:07:3905:49:2008:05:4510:53:0114:37:22.7514:37:32.45+05:57:2510:585.5
BIERNACKI Grzegorz 371OPENDNF02:20:45 DNF04:21:26 DNF06:17:22 DNF08:32:09 DNF DNF DNF--
SWOBODA Jarosław 380LS TeamOPENDNF02:37:46 DNF05:01:58 DNF DNF10:50:01 DNF DNF DNF--
POLAK Tomasz 374OPENDNF02:45:30 DNF05:34:53 DNF08:11:56 DNF11:19:31 DNF DNF DNF--
MYŚLIŃSKA Anna 353EkobiegiOPENDNF03:11:19 DNF06:14:36 DNF08:29:48 DNF DNF DNF DNF--
LANGE Beata 379LS TeamOPENDNF02:37:41 DNF05:01:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
MĄCZKA Martyna 387OPENDNF02:38:10 DNF05:22:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKWARSKI Darek 357OPENDNF02:17:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROKICKI Piotr 3865xm4OPENDNF02:31:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MITUŚ Wojciech 617WROCŁAWOPENDNF02:44:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Rafał 383OPENDNF03:53:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZAKOWSKA Joanna 384OPENDNF03:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIDZIŃSKI Oskar 336Sharks GdyniaOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 69 wynik(ów)