ULTRAKOTLINA 80

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Szklarska Poręba
Dystans:
80 km
Zgłoszonych:
131
Wystartowało:
109
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 27km | 40km | 54km | 65km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKomarno
11km
Góra Szybowcowa
27km
Goduszyn
40km
Górzyniec
54km
Kopalnia
65km
Czas
netto
80km
Czas
brutto
80km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SARNOWSKI Paweł 928OSTRZESZÓWOPEN1M 100:00:0201:13:4202:22:2303:46:0605:13:2006:35:5207:53:48.1507:53:50.90 5:5510,1
2OLSZEWSKI Piotr 882BIENIEWICEOPEN2M 200:00:0201:22:5702:31:0703:52:0705:15:0606:41:5208:03:57.2008:03:59.75+00:10:086:029,9
3GORZELAŃCZYK Jakub 895GOLĘCZEWOOPEN3M 300:00:0201:13:2702:21:4003:44:2005:08:4706:41:4708:09:27.7508:09:30.15+00:15:396:079,8
4WASZEK Sławomir 915WROCŁAWOPEN4M 400:00:0501:23:4802:37:2303:57:2105:28:2406:58:4408:29:32.9008:29:38.80+00:35:476:229,4
5PROMIRSKI Norbert 816WROCŁAWOPEN5M 500:00:0201:14:1202:21:5203:49:4505:24:0206:59:5508:31:55.8008:31:58.60+00:38:076:239,4
6PRZYBYLSKI Łukasz 893KS IDMARMOSINAOPEN6M 600:00:0301:20:0302:36:4504:16:0805:48:4007:16:4708:42:48.1008:42:51.35+00:49:006:329,2
7GADZIMSKI Michał 875JELENIA GÓRAOPEN7M 700:00:0301:19:3402:31:1203:57:3305:46:0207:28:5309:05:12.3509:05:15.45+01:11:246:488,8
8BUK Sławomir 883GOSTYŃOPEN8M 800:00:0001:27:5202:52:4104:26:3506:07:0807:42:5509:18:23.0009:18:23.00+01:24:326:588,6
9ŻYŻA Piotr 842MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAOPEN9M 900:00:0501:27:0802:50:1904:28:1106:16:4307:52:4809:20:17.1009:20:22.65+01:26:317:008,6
10ROGÓRZ Piotr 930PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWOPEN10M 1000:00:0301:27:1602:44:5704:22:2406:15:1507:55:1409:21:09.8509:21:13.60+01:27:227:008,6
11KSIĄŻEK Sebastian 878RUNNER SAM PO LESIESULECHÓWOPEN11M 1100:00:1001:26:0702:46:5204:25:0606:13:2407:50:2809:39:07.2009:39:17.70+01:45:267:148,3
12URBANEK Patryk 902MYSŁOWICEOPEN12M 1200:00:0401:23:2502:43:5104:28:2006:27:0408:10:3309:39:46.0009:39:50.65+01:45:597:148,3
13SKWARSKI Darek 801POZNAŃOPEN13M 1300:00:0501:35:1403:04:0604:46:5806:36:0408:17:5609:48:28.8009:48:33.80+01:54:427:218,2
14PIGŁOWSKI Dawid 916S-ULTRAGORZÓW WLKP.OPEN14M 1400:00:0401:26:2002:47:0304:25:3306:13:3607:58:5209:50:08.6509:50:13.10+01:56:227:228,1
15ZAJĄC Marcin 906WROCŁAWOPEN15M 1500:00:1301:31:1302:54:1304:32:2906:22:5608:08:5509:50:43.6509:50:56.80+01:57:057:238,1
16DYDA Paweł 908VEGE KACAPKAMIENNA GÓRAOPEN16M 1600:00:1201:39:5603:07:2504:41:0606:36:3908:18:5310:00:26.5510:00:38.60+02:06:477:308,0
17KŁOSOWSKI Seweryn 822SZCZECINOPEN17M 1700:00:1001:31:3402:54:3904:32:2106:24:3808:19:4110:06:07.2010:06:17.45+02:12:267:347,9
18OSTROWSKI Łukasz 886STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWOPEN18M 1800:00:1301:31:0202:54:0404:32:3606:17:5208:17:2510:10:28.7010:10:42.20+02:16:517:377,9
19BŁESNOWSKI Krzysztof 824BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELŚMIGIELOPEN19M 1900:00:0601:23:2602:43:5204:26:1606:32:3308:21:2410:10:36.9010:10:43.35+02:16:527:377,9
20LEŚNIAK Anna 909SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAOPEN20K 100:00:0401:35:1003:03:5204:46:4906:35:2208:20:5410:10:50.8010:10:55.55+02:17:047:387,9
21BOROWIAK Adam 898WROCŁAWOPEN21M 2000:00:1501:35:0802:59:4704:39:5006:36:3908:26:3610:15:34.0510:15:49.20+02:21:587:417,8
22BARTOSZEWSKI Grzegorz 904LITWIN TRIATHLON TEAMDŁUGOŁĘKAOPEN22M 2100:00:0701:29:0602:59:1204:41:0406:36:5208:26:4710:16:49.9010:16:57.80+02:23:067:427,8
23CZUPKIEWICZ Michał 844OPOLEOPEN23M 2200:00:1401:31:2302:56:3304:46:2306:44:1408:35:0210:21:11.2010:21:25.95+02:27:357:457,7
24WĄSOWSKI Maciej 865KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYOPEN24M 2300:00:0901:33:3702:59:5004:48:4006:43:2108:29:3810:27:27.9510:27:37.70+02:33:467:507,7
25MALINOWSKI Jerzy 855ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEOPEN25M 2400:00:0401:32:2903:02:2804:50:4206:46:0308:41:5610:33:21.9010:33:26.15+02:39:357:557,6
26DUDEK Remigiusz 877KALINKA ULTRA TRAILZIĘBICEOPEN26M 2500:00:0401:32:4203:03:0704:50:5106:47:1608:44:4710:39:03.8510:39:07.90+02:45:177:597,5
27BASZAK Tomasz 914SOBÓTKAOPEN27M 2600:00:1001:47:2503:26:1205:18:4407:10:3409:00:1010:43:53.8010:44:04.50+02:50:138:027,5
28GOLBIAK Wojciech 876MIĘDZYRZEC PODLASKIOPEN28M 2700:00:0801:30:0202:57:4604:43:1706:46:3508:47:3410:46:32.8010:46:41.35+02:52:508:047,4
29PLOCH Sebastian 921WROCŁAWOPEN29M 2800:00:0901:34:1603:03:5104:58:5107:00:3708:53:5410:46:57.3510:47:06.90+02:53:168:057,4
30BABULA Sebastian 843IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPEN30M 2900:00:1101:39:0003:08:0104:59:1107:00:4308:53:5910:46:55.4510:47:07.05+02:53:168:057,4
31DUC-SYPOSZ Aureliusz 849WIELICZKAOPEN31M 3000:00:1501:40:3603:11:2404:59:0107:00:3608:54:0010:46:51.6010:47:07.15+02:53:168:057,4
32GRACZYK Marcin 856TULCEOPEN32M 3100:00:1601:39:0203:12:5105:12:4207:07:4208:55:5210:47:51.5510:48:07.75+02:54:168:057,4
33SZCZĘSNY Maciej 826SZCZECINOPEN33M 3200:00:1001:27:5202:50:1904:32:2706:24:4308:26:2510:48:20.3510:48:30.50+02:54:398:067,4
34TOMASZYK Klara 864KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN34K 200:00:0601:41:0503:17:1405:11:2107:11:2408:56:4710:52:18.2510:52:24.40+02:58:338:097,4
35KONDRATIUK Iryna 850BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAOPEN35K 300:00:1001:51:2003:27:0605:13:1507:18:0209:17:4410:55:19.3510:55:29.60+03:01:388:117,3
36CUPRIAK Daniel 862GRODKÓWOPEN36M 3300:00:0801:38:1003:13:5905:12:5607:20:4109:16:2310:57:41.6010:57:49.85+03:03:588:137,3
37SŁOMIAN Marcelina 814HERCOG RUNNING TEAM,YNOULTRAZABRZEOPEN37K 400:00:0301:33:5203:02:4504:54:1106:59:1209:02:5011:05:19.5011:05:22.55+03:11:318:187,2
38WOJCIECHOWICZ Leszek 807DRUŻYNA KOTANABŁAŻEJOWOOPEN38M 3400:00:1201:35:1503:08:0605:06:2507:07:0109:11:4511:08:14.8511:08:26.95+03:14:368:217,2
39KŁODA Dariusz 832DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYOPEN39M 3500:00:1401:39:3003:14:1705:05:0807:07:3109:11:4711:10:20.1011:10:34.75+03:16:438:227,2
40KOCOT Sebastian 859SOSNOWIECOPEN40M 3600:00:0601:27:1902:59:3704:42:4106:52:1309:01:4811:14:01.9011:14:08.65+03:20:178:257,1
41HACUŚ Tomasz 810WROCŁAWOPEN41M 3700:00:1101:43:3903:19:0505:11:3807:11:3509:13:2511:14:04.8511:14:16.65+03:20:258:257,1
42MATUSZEWSKI Marek 925RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN42M 3800:00:0601:43:3103:25:3405:26:1707:26:0209:23:0711:15:01.3511:15:07.45+03:21:168:267,1
43KUŁAKOWSKI Artur 853FLORIAN CHOJNICECHOJNICEOPEN43M 3900:00:0701:30:0602:59:5904:59:0007:03:1909:01:5011:16:38.8511:16:46.15+03:22:558:277,1
44ŻARCZYŃSKA Magdalena 833WROCŁAWOPEN44K 500:00:0501:49:3203:33:1005:29:1407:28:5509:18:4911:19:07.2011:19:12.70+03:25:218:297,1
45TYCZYŃSKI Sławomir 868FILGROSOILLESZNOOPEN45M 4000:00:0801:37:1103:14:0905:13:0107:18:0709:18:4411:24:53.6511:25:02.40+03:31:118:337,0
46PŁAZA Radosław 881WARSZAWAOPEN46M 4100:00:0801:46:5603:25:3605:21:2207:20:5909:27:1311:25:30.1511:25:38.50+03:31:478:347,0
47GARCZYK Rafał 880TARNOWO PODGÓRNEOPEN47M 4200:00:0801:46:5003:25:3405:21:1007:20:5609:27:1011:25:30.2511:25:38.55+03:31:478:347,0
48JASIŃSKA Patrycja 852TYCHYOPEN48K 600:00:0601:42:0703:25:4205:26:0907:26:5009:24:1911:43:45.1511:43:51.25+03:50:008:476,8
49KAYSIEWICZ Maciej 873NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃOPEN49M 4300:00:0501:39:2103:14:0905:12:4707:19:0709:33:3011:52:15.1511:52:20.70+03:58:298:546,7
50MAĆKOWIAK Łukasz 894MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWOPEN50M 4400:00:1101:39:2003:24:3705:28:5107:40:0809:49:3511:53:45.6011:53:56.60+04:00:058:556,7
51DUCHOŃ Marcin Duchoń 802ZIELONA GÓRAOPEN51M 4500:00:1101:39:2603:14:2605:30:4307:51:4709:58:1211:54:43.9011:54:55.80+04:01:048:566,7
52KUCHARSKI Waldemar 872TT SZCZECINSZCZECINOPEN52M 4600:00:1401:50:4503:30:4505:28:5607:41:1509:43:5111:55:42.4511:55:57.25+04:02:068:566,7
53STRONIKOWSKI Kamil 871DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN53M 4700:00:1401:50:4803:34:3005:35:4107:47:4909:51:5611:57:03.4011:57:17.65+04:03:268:576,7
54PIOTROWSKI Michał 804WROCŁAWOPEN54M 4800:00:1601:47:3203:28:3005:29:1607:35:5109:40:3411:57:01.8511:57:17.85+04:03:268:576,7
55MIELNIK Krzysztof 848LESZ NO LIMITSLIPNOOPEN55M 4900:00:0701:46:1503:25:1805:23:2907:41:2609:44:0011:57:52.9011:58:00.55+04:04:098:586,7
56LEŚNIAK Marcin 911SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAOPEN56M 5000:00:0601:40:5203:26:5305:36:1007:45:2609:47:4311:59:12.4511:59:19.15+04:05:288:596,7
57TOMASZEK Sebastian 919BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN57M 5100:00:0701:46:0303:31:2605:35:1107:42:5609:53:1712:02:42.4512:02:50.20+04:08:599:026,6
58FICNER Iwona 888FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOOPEN58K 700:00:0901:52:1203:38:3605:40:2507:57:5510:03:3912:10:20.8512:10:30.30+04:16:399:076,6
59MAŁEK Piotr 887WRZEŚNIAOPEN59M 5200:00:0901:52:2603:38:3405:40:3007:57:5210:03:3812:10:20.9012:10:30.45+04:16:399:076,6
60GŁOGOWSKI Mirosław 917SIEDLĘCINOPEN60M 5300:00:1101:50:5903:32:1205:32:4307:38:1909:55:1512:14:24.6512:14:35.95+04:20:459:106,5
61PIETRASZEK Mirosław 817KONSTANCIN-JEZIORNAOPEN61M 5400:00:1101:47:5003:33:0905:33:4207:43:1709:50:5012:14:43.7012:14:54.80+04:21:039:116,5
62LEYK Daniel 825LEYK TEAMLUZINOOPEN62M 5500:00:1702:04:5204:01:5306:12:4008:18:4210:21:3912:16:33.1512:16:51.00+04:23:009:126,5
63JAKŚ Grzegorz 827ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN63M 5600:00:0901:33:3003:09:5205:19:5007:37:0809:49:4312:20:30.8512:20:40.80+04:26:499:156,5
64DEC Mirosław 845RAJSPORT ACTIVEOPOLEOPEN64M 5700:00:1601:47:0803:34:3405:32:2807:51:5810:07:0912:23:21.9012:23:38.10+04:29:479:176,5
65DZISZKIEWICZ Grzegorz 901BIELSKO BIAŁAOPEN65M 5800:00:1302:03:2804:01:5306:13:0308:19:0810:24:1412:24:46.8012:24:59.95+04:31:099:186,4
66SZUBA Teofil 912MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINOPEN66M 5900:00:1201:47:0003:34:0605:41:2308:05:0010:12:3112:33:51.0012:34:03.50+04:40:129:256,4
67TALAREK Robert 907SMT SZCZECINSZCZECINOPEN67M 6000:00:1301:47:0203:34:0105:41:2808:05:1910:12:3212:33:58.2012:34:11.30+04:40:209:256,4
68WIĘCZKOWSKI Robert 920PRZESZKODOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZOPEN68M 6100:00:1501:48:3503:33:1105:37:3708:02:1610:15:3112:52:57.8012:53:13.70+04:59:229:396,2
69ZDANOWICZ Elżbieta 815VEGERUNNERSWROCŁAWOPEN69K 800:00:0701:53:4903:38:5105:43:4708:05:3910:26:5512:54:25.3012:54:32.60+05:00:419:406,2
70KOZŁOWSKI Wojciech 918LISOWICEOPEN70M 6200:00:0801:42:5303:30:0005:43:5508:05:5210:26:5712:54:51.1512:55:00.00+05:01:099:416,2
71DĘBICKI Mariusz 885WRZEŚNIAOPEN71M 6300:00:0801:41:5303:26:4305:51:2108:19:0310:31:1512:54:54.6512:55:03.30+05:01:129:416,2
72MODLISZEWSKI Dariusz 884ORANGE POLSKASUCHY LASOPEN72M 6400:00:0901:41:5603:26:4305:51:2408:19:0810:31:3212:54:55.3512:55:04.80+05:01:139:416,2
73WYSOKINSKI Jan 922ABCOUDEOPEN73M 6500:00:1701:51:0403:35:1005:48:1808:00:3210:24:1312:58:10.1012:58:27.40+05:04:369:436,2
74GAWLAS Przemysław 861KŁODZKOOPEN74M 6600:00:1201:51:2803:46:4608:31:2810:48:2713:03:21.8513:03:34.55+05:09:439:476,1
75WIECZOREK Monika 870BOLKÓWOPEN75K 900:00:1401:52:2803:40:5905:54:2308:16:0410:32:0013:06:07.7013:06:22.15+05:12:319:496,1
76JAKŚ Mariusz 851ALPIMADE TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN76M 6700:00:0901:38:5103:20:1205:35:5708:21:1810:34:3213:06:13.7013:06:23.15+05:12:329:496,1
77BONDARCZUK Sylwia 838ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAOPEN77K 1000:00:1001:48:5503:44:1805:56:0808:20:5410:33:3413:07:19.9513:07:30.75+05:13:399:506,1
78REKIEĆ Kaja 841MIRAZ RACE TEAMDĄBROWA GÓRNICZAOPEN78K 1100:00:1001:53:0203:44:1405:56:1508:20:5910:33:3713:07:20.5013:07:30.85+05:13:399:506,1
79GAŁEK Wojciech 847WROCŁAWOPEN79M 6800:00:1301:50:2403:41:0605:58:2408:21:2210:33:3713:07:19.2513:07:32.65+05:13:419:506,1
80MAŁACHOWSKI Dawid 830MOC Z NAMIRĘBISZÓWOPEN80M 6900:00:2101:52:0503:28:3405:51:3508:23:0710:38:0213:13:00.5013:13:21.55+05:19:309:546,1
81KUDELSKI Ireneusz 863ROZBIEGANI CHOJNÓWOSETNICAOPEN81M 7000:00:1001:44:2703:30:0605:54:3408:16:2210:34:5713:15:21.9513:15:32.50+05:21:419:566,0
82BARTOSIK Daniel 866DRUŻYNA SZPIKULESZNOOPEN82M 7100:00:1401:47:3603:31:2405:31:0807:51:4710:16:1113:18:55.6513:19:10.30+05:25:199:596,0
83GAŁKA Jacek 903VEGE RUNNERSŻMIGRÓDOPEN83M 7200:00:0901:47:2203:47:0606:07:0108:37:4611:10:0513:24:06.8013:24:16.15+05:30:2510:036,0
84WIERZBA Jacek 905KB SUKCES ŻMIGRÓD/VEGERUNNERSŻMIGRÓDOPEN84M 7300:00:0901:47:1903:47:0906:06:5308:37:4911:10:0913:24:06.9013:24:16.25+05:30:2510:036,0
85KOŁODZIEJ Jacek 890COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEOPEN85M 7400:00:1101:47:2903:34:1305:47:3108:26:4910:53:0513:28:07.0013:28:18.40+05:34:2710:065,9
86BĄDZIUL Dorota 892RZESZÓWOPEN86K 1200:00:0301:56:3803:51:2708:46:1511:06:5913:28:15.4013:28:19.35+05:34:2810:065,9
87BEDNARCZYK Daria 889POZNAŃOPEN87K 1300:00:1101:57:5603:59:2306:12:5108:30:3411:02:0613:35:20.9013:35:32.85+05:41:4110:115,9
88ROGOWSKI Tomasz 900KROSNO ODRZAŃSKIEOPEN88M 7500:00:1301:56:0703:49:1806:04:3308:43:5911:11:5413:36:55.7013:37:09.55+05:43:1810:125,9
89KACZMAREK Mirosław 929RUNNER'S POWERŚREMOPEN89M 7600:00:0802:04:5704:04:4706:25:0908:49:1011:09:5513:40:20.0513:40:28.90+05:46:3810:155,9
90MATUSZEWSKA Małgorzata 926RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN90K 1400:00:0802:04:5204:04:5406:25:1508:49:0611:10:0113:40:20.1013:40:29.05+05:46:3810:155,9
91SMOLAK Agata 867WOLSZTYNOPEN91K 1500:00:0601:56:5603:59:3306:13:1308:35:1711:02:1513:41:00.5513:41:06.85+05:47:1510:155,8
92PRZYBYLSKI Przemysław 910GNIEZNOOPEN92M 7700:00:0801:43:4903:28:2505:49:5708:24:1410:56:3813:41:46.9513:41:55.00+05:48:0410:165,8
93GÓRCZYŃSKI Rafał 857NOWY TOMYŚLOPEN93M 7800:00:1501:52:3803:39:5005:58:0108:37:1711:16:2214:03:52.0514:04:07.50+06:10:1610:325,7
94GUZEK Agnieszka 896ZIELONKAOPEN94K 1600:00:1502:09:3804:16:3306:40:3109:20:3211:45:5714:07:55.3514:08:10.75+06:14:1910:355,7
95MANEL Mariusz 891DRUŻYNA SZPIKUKĄKOLEWOOPEN95M 7900:00:1401:48:4303:46:5206:22:3209:05:5311:27:5114:16:16.7014:16:30.75+06:22:3910:425,6
96PROŃCZUK Adam 860WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN96M 8000:00:1202:13:0104:18:5506:40:4309:20:4211:46:0314:16:56.7014:17:09.35+06:23:1810:425,6
97KOTAS Roman 840KOTASTROFAWROCŁAWOPEN97M 8100:00:2002:07:0404:21:0106:48:3509:38:4212:18:1614:42:21.5514:42:41.85+06:48:5011:015,4
WOJTASZEK Jacek 812PIECHOWICEOPENDNF01:25:32 DNF02:49:26 DNF04:32:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPIAK Sebastian 839EKIPA LIPALIPAOPENDNF02:14:58 DNF04:24:53 DNF06:55:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSTOCKA Joanna 809LUBINOPENDNF02:07:10 DNF04:21:11 DNF06:50:23 DNF09:38:40 DNF DNF DNF DNF--
ŻYTKOWSKI Maciej 819LUBLINIECOPENDNF02:07:01 DNF04:21:05 DNF06:50:13 DNF09:39:14 DNF DNF DNF DNF--
WIERZBICKI Rafał 899WEIDE TEAMSZCZECINOPENDNF01:43:13 DNF03:25:16 DNF05:43:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRAKOWSKI Grzegorz 924SZCZECINOPENDNF01:50:39 DNF03:34:32 DNF05:52:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIĘGIELEWSKA Dominika 846EKIPA LIPALIPAOPENDNF02:15:04 DNF04:24:58 DNF06:55:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKI Artur 837INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZKARGOWAOPENDNF01:51:30 DNF03:50:17 DNF07:11:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSMOLIŃSKI Rafał 897BIERNATKIOPENDNF DNF03:37:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZEDNIKOWSKI Wiesław 800ŚWINOUJŚCIEOPENDNF01:50:37 DNF03:48:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOTLIŃSKI Jarosław 927KOWARYOPENDNF02:54:53 DNF05:48:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAK Mirek 835ULTRA BESKID SPORTIŁOWNICAOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 109 wynik(ów)