ULTRAKOTLINA SZTAFETA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Jakuszyce
Dystans:
138 km
Zgłoszonych:
16
Wystartowało:
16
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
15
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18km | 40km | 60km | 77km | 96km | 107km | 119km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MAN | MIXED | WOMEN

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKategoria drużynyCzas startuOdrodzenie
18km
Przełęcz Kowarska
40km
Janowice Wielkie
60km
Łysa Góra
77km
Góra Szybowcowa
96km
Goduszyn
107km
Górzyniec
119km
Czas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1GÓRAK Przemysław
FRANASZCZUK Wojciech
OGŁY Krystian
SOBCZAK Daniel
16KB SobótkaMAN1 1Mężczyźni00:00:0102:03:1804:07:1805:45:0007:41:4909:14:4410:18:0211:28:5913:21:47.5013:21:49.10 5:4310.5
2CYRAN Piotr
PIETROCZUK Sylwia
MAZURKIEWICZ Jerzy
KUNICKI Konrad
1NOAMIXED1 2MIXED00:00:0302:12:5904:20:5305:56:0808:05:0709:46:0210:54:4312:07:0114:16:43.5014:16:47.30+00:54:586:079.8
3WOWER Bartłomiej
ADAMCZYK Mirosław
WÓJCICKI Dariusz
FYDA Jerzy
9CSC Adventure AcademyMAN2 3Mężczyźni00:00:0202:11:2304:21:0105:55:5908:00:3309:37:3210:53:0712:21:1214:31:58.1514:32:00.95+01:10:116:139.6
4BILECKI Sebastian
WĘGLEWSKI Bartłomiej
BRZESKI Łukasz
TOPOROWICZ Agata
10Lecę bo ChcęMIXED2 4MIXED00:00:0202:22:3004:38:2806:22:5908:36:2110:19:1411:40:5413:17:1715:25:12.9515:25:15.35+02:03:266:369.1
5JĘDRZEJEWSKA Agnieszka
WALEŃSKA Ewa
MARKOWSKA Karolina
KURPIEWSKA Anna
5NOA GirlsWOMEN1 5Kobiety00:00:0402:35:1405:41:1407:36:0610:12:4012:01:5013:19:1814:46:5616:45:05.6016:45:10.55+03:23:217:108.4
6WSUŁ Monika
LACHERA Kamila
NIZAR Wioletta
PIASECKA-WSZOŁA Anna
14CSC Adventure AcademyWOMEN2 6Kobiety00:00:0402:50:2705:41:4607:48:0210:18:4512:11:1613:35:1515:03:4017:14:10.1517:14:14.15+03:52:257:238.1
7ĆWIĄKAŁA Wojciech
DZIEJMA Paulina
DZIEJMA Wojciech
KUBIAK Paweł
13Dogiel MogielMIXED3 7MIXED00:00:0402:51:2805:42:1207:28:2810:12:1312:30:2113:59:2215:39:4017:53:29.5017:53:33.75+04:31:447:407.8
8NAGLAK Łukasz
PIENIĘŻNY Marek
STRÓŻYK Jakub
JANKOWIAK Karol
15Koźmin Biega Ultra RunnersMAN3 8Mężczyźni00:00:0402:37:2705:36:5607:37:2610:06:0712:17:2013:45:4515:27:1118:08:46.2018:08:50.60+04:47:017:467.7
9KWIATKOWSKI Przemysław
STAFIJ-KUCIA Stefania
KWIATKOWSKI Paweł
KUCIA Szymon
2VictoriaMIXED4 9MIXED00:00:0202:21:2904:46:1807:09:4609:45:0612:06:4813:40:0515:33:2218:13:19.0518:13:21.80+04:51:327:487.7
10GACEK Michał
POŁOM Rafał
KALINOWSKI Adrian
JELIŃSKI Sebastian
3NOA MLRSMAN4 10Mężczyźni00:00:1002:21:4804:58:3307:30:5910:05:1612:23:1813:59:1715:56:4918:43:40.7018:43:51.30+05:22:028:017.5
11BIAŁAS Iwona
WÓJCIK Artur
KUCHNIA Krzysztof
JAROSZ Dominika
6TS REGLEMIXED5 11MIXED00:00:1902:44:5205:32:0707:54:5610:48:0612:59:1114:32:3816:32:5319:25:47.7519:26:06.80+06:04:178:197.2
12CHROMIŃSKA-LINKIEWICZ Renata
SIARKIEWICZ Jola
MAJER Maja
HAKKE Małgorzata
12biegamdlazdrowia.plWOMEN3 12Kobiety00:00:1102:57:0905:46:2908:19:1211:07:3113:23:0515:26:1517:12:3219:28:14.7519:28:25.75+06:06:368:207.2
13KOMAR Anna
RUTKOWSKA Katarzyna
SZYIŃSKA Alicja
GOŁĘBIOWSKA Natalia
4NOA Girls 2WOMEN4 13Kobiety00:00:0402:35:1805:41:1408:09:1811:19:0713:51:1915:30:4717:20:2219:59:59.0520:00:03.65+06:38:148:347
14BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemysław
OLSZEWSKI Rafał
CICHECKA Honorata
7BiegunkaMIXED6 14MIXED00:00:0903:01:5106:06:4308:46:5811:50:3314:23:1216:07:2618:16:2020:44:15.1020:44:24.50+07:22:358:536.8
15JURASZCZUK Dominika
JURASZCZYK Katarzyna
PALUS Małgorzata
PALUS Paweł
8ISANDS ENKLAWA SPORTUMIXED7 15MIXED00:00:1003:26:3106:42:0409:06:2812:54:5415:41:1017:33:4919:37:2422:36:10.7022:36:21.10+09:14:329:416.2
NICPOŃ Sebastian
KOPEĆ Dorota
SZCZYŻOWSKI Jarosław
KONIECZNY Robert
11Wkurw_Team KarkonoszeMIXEDMIXEDDNF02:04:37 DNF04:30:06 DNF07:13:18 DNF10:20:47 DNF13:08:28 DNF15:11:50 DNF17:57:37 DNF DNF DNF--
Znaleziono 16 wynik(ów)