ULTRAKOTLINA SZTAFETA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Przejście Kotliny
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Szklarska Poręba
Dystans:
138 km
Zgłoszonych:
21
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
19
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 40km | 58km | 72km | 85km | 98km | 112km | 123km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MAN | MIXED | WOMEN | Zmiana 1 | Zmiana 2 | Zmiana 3 | Zmiana 4

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKategoria drużynyCzas startuOdrodzenie
20km
Przełęcz Kowarska
40km
Janowice Wielkie
58km
Komarno
72km
Góra Szybowcowa
85km
Goduszyn
98km
Górzyniec
112km
Kopalnia
123km
Czas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1NORBERT Michał
LAGNER Sebastian
PUCHAŁA Radosław
SOBCZAK Daniel
6KB SOBÓTKAOPOLEZmiana 1 1M 1MAN00:00:0101:59:1103:52:1405:15:3206:25:5207:28:1708:38:5809:42:1410:47:0611:55:56.6511:55:58.45 5:0611,7
2WRÓBEL Marcin
KRUŻOŁEK Monika
WYRODEK Jakub
KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał
21MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMWROCŁAWZmiana 1 2K 1MIXED00:00:0202:01:4704:02:1605:40:0106:55:2508:01:3309:20:2410:27:0111:36:4612:45:23.7012:45:26.30+00:49:275:2811,0
3KIELASZEWSKI Karol
STACHOWIAK Adam
JAGIELSKI Łukasz
CIEPLIK Dawid
12LESZ NO LIMITS RUNNERSDĄBCZEZmiana 1 3M 2MAN00:00:0202:06:3104:05:4705:38:3506:58:1708:09:5609:41:2510:52:2212:08:4913:43:11.1513:43:13.70+01:47:155:5210,2
4KUŚMIERSKI Michał
ZIOMEK Tomasz
OGIERMAN-DYKAS Marzena
TESZNER Adrian
19MIZERÓWZmiana 1 4K 2MIXED00:00:0202:11:0604:19:2406:06:1007:23:4308:31:3109:50:5011:03:4912:21:3213:49:47.7013:49:50.25+01:53:515:5510,1
5KĄSIEL Paweł
PASEK Monika
LECZOWICZ Patryk
PASEK Mirosław
4CZACHÓWEKZmiana 1 5K 3MIXED00:00:0002:28:3704:50:1806:36:2908:00:0709:12:4410:42:3311:55:0613:18:2614:52:08.5014:52:08.50+02:56:106:229,4
6FRANASZCZUK Wojciech
PIELUSZYŃSKA Małgorzata
MAJEWSKI Piotr
JĘDRYCHOWSKI Piotr
7KB SOBÓTKASOBÓTKAZmiana 1 6K 4MIXED00:00:0202:12:5004:30:1706:20:4807:46:5309:09:0310:52:0812:08:0913:18:4915:08:04.0015:08:06.85+03:12:086:299,3
7PISAREK Maciej
PISAREK Mateusz
HAWRYLISZYN Jan
URWANOWICZ Michał
9WROCŁAWZmiana 1 7M 3MAN00:00:1302:28:4205:06:1906:37:2408:30:1610:04:2911:57:0113:10:1614:30:1715:55:55.7015:56:08.70+04:00:106:498,8
8KWIATKOWSKI Przemysław
STAFIJ-KUCIA Stefania
KUCIA Szymon
KWIATKOWSKI Pawel
17PISARZOWICEZmiana 1 8K 5MIXED00:00:0202:10:4104:26:3106:33:0208:04:3709:31:0111:17:1312:40:5314:22:5616:09:09.1016:09:11.30+04:13:126:558,7
9LITKA Krzysztof
PUCHALSKI Piotr
DORNIAK Jarosław
SUSMANEK Joanna
18PZU SPORT TEAMWROCŁAWZmiana 1 9K 6MIXED00:00:0002:30:2405:32:5307:28:4009:02:4710:28:1112:09:2213:27:2514:44:2216:10:02.7016:10:02.70+04:14:046:558,7
10STRAUCHOLD Anna
PAWLIŃSKI Adam
BOROWIEC Bartosz
GERUS Wiesław
20PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWZmiana 1 10K 7MIXED00:00:1002:36:1405:10:4106:51:2608:19:3209:46:3211:27:0712:54:0314:31:1216:16:40.8516:16:51.35+04:20:526:588,6
11JACHYM-DREWNIAK Joanna
LEKKI Magdalena
NIZAR Wioletta
STACHURA Magdalena
10CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWZmiana 1 11K 8WOMAN00:00:0502:36:2305:33:4507:17:5608:55:2910:20:2711:52:4713:15:1514:44:3716:22:15.2516:22:20.85+04:26:227:008,6
12PAWŁOWSKI Ernest
DUL Zbigniew
FRYDLEWICZ Zbigniew
MARUKIEWICZ Marek
14BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIZmiana 1 12M 4MAN00:00:0502:58:5906:13:2308:03:1209:21:5610:37:2512:12:5313:30:4214:57:5716:36:45.4516:36:51.05+04:40:527:078,4
13BIALAS Iwona
JAROSZ Domonika
WÓJCIK Artur
MATUSZAK Józef
11TS REGLESTARA KAMIENICAZmiana 1 13K 9MIXED00:00:1002:30:0505:08:0507:08:4408:37:2309:56:3811:29:5313:03:2315:02:1016:50:00.1516:50:10.20+04:54:117:128,3
14STRASZKO Monika
RUTKOWSKA Katarzyna
WYSOCKI-TUSZISZWILI Paweł
BIAŁOBŁOCKI Marcin
2WROCŁAWZmiana 1 14K 10MIXED00:00:0002:43:4505:29:1607:32:5608:59:4810:20:3012:03:5313:32:2615:09:2817:00:48.4517:00:48.45+05:04:507:178,2
15ROZNERSKA Dagmara
JĘDRYCHOWSKA Aleksandra
SOŁTOWSKA Alicja
KOPACKA Edyta
8KB SOBÓTKAWROCŁAWZmiana 1 15K 11WOMAN00:00:0502:33:4005:07:2106:57:1808:42:0210:16:4912:05:4913:38:5415:22:3217:07:18.0017:07:23.30+05:11:247:208,2
16SKRĘTEK Monika
RĘBECKA Violetta
MARKOWSKI Zbigniew
MARKOWSKI Paweł
15BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAZmiana 1 16K 12MIXED00:00:1003:04:1606:14:2108:39:0110:21:0511:52:2613:53:4215:17:2916:56:0618:43:45.9518:43:56.45+06:47:588:017,5
17DŁUGOPOLSKI Robert
ZWYDAK Anna
SZYMCZAK Bartłomiej
MIRSKI Jerzy
3KIEŁCZÓWZmiana 1 17K 13MIXED00:00:1102:55:3505:50:1908:34:4210:25:1611:58:3913:56:2015:24:2117:08:2019:13:59.5019:14:10.90+07:18:128:147,3
18KUBIAK Pawel Kubiak
DZIEJMA Paulina
DZIEJMA Wojciech
ĆWIĄKAŁA Wojciech
5DOGIEL MOGIELJELENIA GÓRAZmiana 1 18K 14MIXED00:00:1203:06:5806:09:4408:15:0410:01:3011:32:3613:27:3115:02:5817:04:5019:22:40.9019:22:53.05+07:26:548:187,2
19CHROMIŃSKA-LINKIEWICZ Renata
MARKOWSKA Lilianna
GRONEK Magdalena
MAJER Maja
16BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAZmiana 1 19K 15WOMAN00:00:1002:55:1405:49:2008:03:3109:47:3511:23:5113:17:4215:04:3517:11:4019:27:40.5519:27:51.35+07:31:528:207,2
KURAS-SMOLNIK Magdalena
RYBIENIK Lech
KIJEWSKA- RAJ Karolina
TABAKA Zbigniew
1SIERADZBIEGA I WARSZAWAGOSZCZANÓWZmiana 1 MIXEDDNF03:36:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 20 wynik(ów)