ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA - 100KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | 51km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu28km51kmCzas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAZUR Andrzej 191KM PSP Gdynia / Zantyr SztumBOJANOOpen M1M 100:00:0302:55:5005:28:2010:35:01.1510:35:05.00 6:219.4
1SPRENGER Mirosław 156SKRA PATEREKNAKŁOOpen M1M 100:00:0302:55:5705:28:1610:35:01.7510:35:05.00+00:00:006:219.4
3MĘDYK Marcin 106GDYNIAOpen M3M 300:00:0403:04:0705:38:3310:47:29.4010:47:33.85+00:12:286:289.3
4FORMELA Łukasz 43KARTUZYOpen M4M 400:00:0403:08:3905:46:5711:06:41.2011:06:45.75+00:31:406:409
5PARDOUX Adam 121HAMBURGOpen M5M 500:00:0302:58:0005:46:5611:08:17.4511:08:21.00+00:33:166:409
6LIPOWSKI Karol 190ZOELLER TECHTUCHOMOpen M6M 600:00:1203:14:1505:48:1311:14:46.7011:14:59.10+00:39:546:448.9
7PALLACH Piotr 120Nocny TurystaWEJHEROWOOpen M7M 700:00:0403:00:3905:36:0411:24:45.8011:24:50.60+00:49:456:508.8
8WALCZAK Maciej 171QUAY POZNAŃPOZNAŃOpen M8M 800:00:0403:08:3305:46:5111:26:31.1511:26:35.15+00:51:306:518.7
9KUDRJAŠEVS Mihails 88FizmatiRĪGAOpen M9M 900:00:0003:20:3705:57:5011:27:04.2011:27:04.20+00:51:596:528.7
10BERNATOWICZ Ziemowit 11UltrakrewDĘBOGÓRZEOpen M10M 1000:00:0303:06:4905:57:1811:38:24.0511:38:27.60+01:03:226:598.6
11BARTYZEL Marek 9ZAWOJAOpen M11M 1100:00:0302:57:2005:47:1411:39:39.4011:39:43.10+01:04:386:598.6
12MAZUREK Michał 104GDAŃSKOpen M12M 1200:00:0302:58:5805:44:4011:40:11.8011:40:15.15+01:05:107:008.6
13GOLAS Grażyna 50DudyczRunGDYNIAOpen K1K 100:00:0703:12:3806:00:4511:50:54.7011:51:01.90+01:15:567:068.4
14DAMPS Sylwester 35GOWINOOpen M13M 1300:00:0803:12:3806:00:4511:50:58.7511:51:06.80+01:16:017:068.4
15KRÓL Maciej 85WiRan TeamREDAOpen M14M 1400:00:0203:09:2005:51:1911:57:26.9511:57:29.90+01:22:247:108.4
16STEFANIAK Marcin 158ŁĘCZYCEOpen M15M 1500:00:0403:15:2905:59:4412:03:28.5012:03:33.10+01:28:287:148.3
17SITAREK Michał 149Polish Runners Club IrelandÖSTERHANINGEOpen M16M 1600:00:0203:00:0006:05:3712:12:02.0012:12:04.95+01:36:597:198.2
18TURSKA Agnieszka 167ULTRA WAYGDAŃSKOpen K2K 200:00:0403:19:5406:03:1212:13:26.7012:13:30.75+01:38:257:208.2
19OBERLAN-MAROŃ Joanna 116TORUŃOpen K3K 300:00:0503:19:4006:08:5912:22:33.5512:22:39.25+01:47:347:258.1
20GRYNAGIEL Przemysław 56OSIEK NAD WISŁĄOpen M17M 1700:00:0503:21:1606:10:5312:27:59.8512:28:05.70+01:53:007:288
21BUGIERA Jacek 25PwC FCU Run TeamGDYNIAOpen M18M 1800:00:2603:34:1106:25:5712:27:47.3012:28:13.55+01:53:087:288
22SAŁATA Seweryn 146ŁĘŻYCEOpen M19M 1900:00:0703:20:3206:16:1112:28:34.4012:28:42.25+01:53:377:298
23WOJDASIEWICZ Tadeusz 180KĘPICEOpen M20M 2000:00:0503:16:2605:54:5912:33:36.6512:33:42.05+01:58:377:328
24STEINKE Michael 159GDYNIAOpen M21M 2100:00:2403:19:2006:04:1512:36:09.1012:36:33.95+02:01:287:337.9
25NUŻ Jacek 115SUT Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M22M 2200:00:1203:26:1506:18:4512:39:10.6512:39:23.15+02:04:187:357.9
26NESTOROWICZ Marek 111Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNOpen M23M 2300:00:0603:13:3706:31:5812:42:57.9012:43:03.95+02:07:587:377.9
27MATUSIAK Bartłomiej 102REDAOpen M24M 2400:00:0203:12:1706:03:5212:44:24.9512:44:27.65+02:09:227:387.8
28CHEŁMINIAK Marcin 27UltrakrewSOPOTOpen M25M 2500:00:1003:42:3106:32:1012:48:02.1512:48:12.90+02:13:077:407.8
29SKOWRON Radosław 152Płonące Kondony BabuniBALICEOpen M26M 2600:00:1803:37:0506:29:1812:47:54.5512:48:13.00+02:13:087:407.8
30JAWOROWICZ Tomasz 65KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M27M 2700:00:0603:23:2906:16:1712:54:30.9512:54:37.25+02:19:327:447.7
31MROZOWSKI Dariusz 108ParkRun rumiaRUMIAOpen M28M 2800:00:1103:48:1406:38:0312:54:42.4012:54:53.95+02:19:487:447.7
32MUZOLF Dorota 109SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen K4K 400:00:1203:41:0906:32:5912:55:01.2012:55:14.00+02:20:097:457.7
33KARPOWICZ Bartosz 70Leśne Dukty Gdynia / dOBGDYNIAOpen M29M 2900:00:2003:39:1306:33:2812:55:24.1012:55:44.80+02:20:397:457.7
34GAŚ Piotr 49KRTSKOCZÓWOpen M30M 3000:00:0203:28:4206:17:4412:57:47.5012:57:50.15+02:22:457:467.7
35RAINKO Marcin 138BzGGDAŃSKOpen M31M 3100:00:1003:27:1006:14:5512:58:47.2512:58:57.25+02:23:527:477.7
36ADAMCZYK Maciej 1SKRA PaterekPATEREKOpen M32M 3200:00:0303:15:5806:04:5613:02:02.5013:02:05.95+02:27:007:497.7
37ZAKROCZYMSKI Michal 181WARSZAWAOpen M33M 3300:00:1003:24:4206:24:5713:02:34.4013:02:45.30+02:27:407:497.7
38GURBOWICZ Jarosław 57Biegający TczewTCZEWOpen M34M 3400:00:0703:22:5006:47:4013:10:48.0513:10:55.40+02:35:507:547.6
39POMIERSKI Zbigniew 132KiZKWIDZYNOpen M35M 3500:00:0703:39:5906:34:4613:13:32.5013:13:39.80+02:38:347:567.6
40BORYCKI Łukasz 19Biegające WłóczykijePIONKIOpen M36M 3600:00:0803:39:3206:37:5113:14:56.3513:15:05.20+02:40:007:567.5
41SKRABURSKI Piotr 153GDAŃSKOpen M37M 3700:00:2103:39:3506:33:0413:19:41.2513:20:02.85+02:44:577:597.5
42JOSZCZAK Michał 67GDAŃSKOpen M38M 3800:00:2103:39:3506:31:4913:19:41.2013:20:03.00+02:44:587:597.5
43KLIMEK Mateusz 74GRYFINOOpen M39M 3900:00:1803:33:5006:26:0413:20:15.0013:20:33.25+02:45:288:007.5
44KLARECKI Adrian 73WiRan TeamREDAOpen M40M 4000:00:0303:20:2306:25:2113:22:05.8013:22:09.05+02:47:048:017.5
45KMEŤ Michal 193MyjavaMYJAVAOpen M41M 4100:00:1303:48:3706:48:4813:28:49.0013:29:02.65+02:53:578:057.4
46CHOŁKA Michał 29RZESZÓWOpen M42M 4200:00:1403:45:5506:37:0613:30:05.7513:30:20.60+02:55:158:067.4
47HOŁDA Dominik 60GDYNIAOpen M43M 4300:00:1703:28:4006:38:1313:34:39.2513:34:57.05+02:59:528:087.4
48FRANKIEWICZ Maciej 44GRUPA MALBORKMALBORKOpen M44M 4400:00:1003:47:5307:01:3613:35:31.3013:35:41.60+03:00:368:097.4
49PASEK Edward 122GDAŃSKOpen M45M 4500:00:0803:36:3106:41:3913:36:01.5513:36:10.00+03:01:058:097.4
50KOWALEWSKI Jarosław 82GDYNIAOpen M46M 4600:00:1203:48:1406:49:4013:37:45.3013:37:57.30+03:02:528:107.3
51BĄCZKIEWICZ Paweł 10WROCŁAWOpen M47M 4700:00:1803:44:1406:36:0213:39:57.2513:40:16.10+03:05:118:117.3
52SZAJDZIUK Piotr 160GDAŃSKOpen M48M 4800:00:0903:54:5007:12:1913:40:35.2013:40:44.40+03:05:398:127.3
53URMANOWSKI Daniel 170Dream RunWARSZAWAOpen M49M 4900:00:0503:26:4106:15:0213:42:02.9513:42:08.35+03:07:038:137.3
54ZIEMIANIN Przemek 186GDYNIAOpen M50M 5000:00:1603:43:5506:52:2913:44:50.7513:45:07.45+03:10:028:147.3
55DORSZ Beata 37SOPOTOpen K5K 500:00:0703:57:0507:09:2813:45:19.8013:45:27.65+03:10:228:157.3
56FURMAŃCZYK Michał 46BYDGOSZCZOpen M51M 5100:00:1903:49:2306:58:0613:46:10.8513:46:30.00+03:11:258:157.3
57OLSZEWSKI Rafał 118WARSZAWAOpen M52M 5200:00:1003:49:4306:55:2813:46:41.7013:46:52.65+03:11:478:167.3
58BOLEK Daniel 15Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M53M 5300:00:1303:46:2807:00:2513:50:31.5013:50:45.45+03:15:408:187.2
59BUCHOLC Mateusz 22#TeamBukszpanSKARSZEWYOpen M54M 5400:00:0703:21:2006:25:3413:50:43.4013:50:50.50+03:15:458:187.2
60PODCZARSKI Tomasz 127Kolbudy TeamKOLBUDYOpen M55M 5500:00:1503:48:5106:55:4013:50:48.6513:51:04.45+03:15:598:187.2
61RACZYŃSKA Ewa 137biegamyrazem.plGDYNIAOpen K6K 600:00:2503:47:3507:02:1213:51:33.4513:51:58.80+03:16:538:187.2
62ZIELIŃSKI Jacek 185biegamyrazem.plREDAOpen M56M 5600:00:2403:47:3807:02:1613:51:34.0513:51:59.00+03:16:548:187.2
63MANIAS Michał 98SUT/Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M57M 5700:00:1303:36:2206:33:0613:54:43.2513:54:56.70+03:19:518:207.2
64CHRZĄSZCZ Bartłomiej 31Pruszcz BiegaPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M58M 5800:00:1303:36:0006:33:0413:54:46.8513:55:00.50+03:19:558:207.2
65ZDYBEL Jacek 184GDYNIAOpen M59M 5900:00:0503:36:2606:35:1313:54:55.7513:55:00.85+03:19:558:207.2
66ORZESZKO Grzegorz 119LOTOS Running TeamGDAŃSKOpen M60M 6000:00:0503:39:1306:49:1313:55:40.0513:55:45.15+03:20:408:217.2
67LECKI Mateusz 90Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen M61M 6100:00:2103:56:4207:02:5013:55:35.6013:55:56.95+03:20:518:217.2
68MAKSELON Anna 97SZCZECINEKOpen K7K 700:00:2103:56:4107:02:5013:55:35.3513:55:57.10+03:20:528:217.2
69KOŻYCZKOWSKI Marcin 84STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORKMOSTYOpen M62M 6200:00:0503:41:5606:38:2913:55:58.9013:56:04.75+03:20:598:217.2
70URBAŃSKI Dariusz 169GDAŃSKOpen M63M 6300:00:0403:31:5206:46:4813:57:15.3013:57:19.45+03:22:148:227.2
71MYSZK Łukasz 110Kumple SebanaGDYNIAOpen M64M 6400:00:0803:52:3406:54:4213:58:37.9013:58:46.35+03:23:418:237.2
72ELLESGAARD Michael 40VANLØSEOpen M65M 6500:00:1203:52:2206:52:4914:03:57.9514:04:10.15+03:29:058:267.1
73JAN Jarosław 64PRUSZCZ Biega SutPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M66M 6600:00:1303:48:3307:00:2714:05:01.5014:05:14.85+03:30:098:277.1
74MILEWICZ Marek 107GDAŃSKOpen M67M 6700:00:2003:43:0906:43:4014:08:46.4514:09:07.15+03:34:028:297.1
75KNAP Damian 77PGB Sportowa PaczkaCZELADŹOpen M68M 6800:00:1203:52:3207:07:2014:15:25.1514:15:37.60+03:40:328:337
76PAWELEC Michał 123GDAŃSKOpen M69M 6900:00:0603:46:4706:44:0314:15:47.6514:15:54.45+03:40:498:337
77ŁUC Grzegorz 93OTWOCKOpen M70M 7000:00:0503:49:4807:05:0314:15:58.5014:16:04.20+03:40:598:337
78PISKUNOWICZ Aleksandra 194BIALOGARDOpen K8K 800:00:0503:58:4807:14:3314:19:23.0014:19:28.40+03:44:238:357
79TRZECIAK Bartłomiej 166Sztafeta NadzieiGDAŃSKOpen M71M 7100:00:0803:46:3506:50:2114:19:59.3014:20:07.75+03:45:028:357
80TOMCZYK Piotr 165WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWOpen M72M 7200:00:0803:29:1907:00:2814:22:37.3014:22:45.45+03:47:408:377
81CELER Emil 26POŁCZYN ZDRÓJOpen M73M 7300:00:1703:37:1006:48:4714:22:50.3014:23:07.70+03:48:028:377
82LUS Tomasz 197ŁOWICZOpen M74M 7400:00:0703:34:3406:38:0814:23:33.0514:23:40.40+03:48:358:386.9
83AUGUSTYNIAK Miroslawa 4Mamy To - Biega i pomagaGDYNIA WITOMINOOpen K9K 900:00:2204:10:0607:21:3014:25:34.3514:25:56.95+03:50:518:396.9
84ROŻYK Magdalena 144biegamyrazem/OknoburGDYNIAOpen K10K 1000:00:2304:11:2507:21:2914:25:33.6014:25:57.10+03:50:528:396.9
85KOŁDEJ Bartek 79WARSZAWAOpen M75M 7500:00:1103:40:3407:03:1014:26:56.5014:27:08.40+03:52:038:406.9
86BUDNICKI Andrzej 23BIAŁYSTOKOpen M76M 7600:00:1104:03:3007:10:1214:33:14.8514:33:26.50+03:58:218:436.9
87ŚLIWIŃSKA Katarzyna 163KS Iskra przy Akademii Marynarki WojennejGDYNIAOpen K11K 1100:00:0904:15:0707:31:0414:36:59.7514:37:08.95+04:02:038:466.8
88MACHALICA Agnieszka 95GDAŃSKOpen K12K 1200:00:0903:54:5007:09:1314:38:19.0014:38:28.65+04:03:238:466.8
89PODCZARSKA Izabela 126KOLBUDYOpen K13K 1300:00:1504:01:5707:13:5814:38:13.4014:38:28.75+04:03:238:466.8
90CRYER Ben 32FREISINGOpen M77M 7700:00:0403:24:2806:18:5214:39:14.7514:39:18.75+04:04:138:476.8
91MAZURCZAK Robert 103ImpulsGDANSKOpen M78M 7800:00:0603:46:4806:44:0614:39:39.5014:39:45.65+04:04:408:476.8
92KOSIERADZKI Tomasz 81A&RTWARSZAWAOpen M79M 7900:00:2003:56:1207:14:5314:44:26.1014:44:46.25+04:09:418:506.8
92PIEKARZ Radosław 125WARSZAWAOpen M79M 7900:00:1903:56:1307:14:5814:44:26.8014:44:46.25+04:09:418:506.8
94HACZYK Natalia 59Muay running team, Goggle PAE TeamOPOLEOpen K14K 1400:00:0404:02:5607:25:2414:44:59.8514:45:04.65+04:09:598:516.8
95PODWYSOCKI Wojciech 129Podwyski RunPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M81M 8100:00:1503:50:3307:15:5314:45:41.3514:45:57.25+04:10:528:516.8
96DARGIEWICZ Robert 36GDAŃSKOpen M82M 8200:00:1403:47:1607:04:2914:48:16.5514:48:31.25+04:13:268:526.8
97KIJEWSKI Zbigniew 72SZCZECINOpen M83M 8300:00:0403:29:2206:49:2714:48:55.5014:49:00.35+04:13:558:536.7
98RUSAK Lukasz 145CzemuNie GdyniaGDYNIAOpen M84M 8400:00:2503:56:4607:09:5214:52:55.6514:53:21.55+04:18:168:556.7
99RUSAK Michal 192Ja trenuje on the wok czemu nie teamGDYNIAOpen M85M 8500:00:2603:56:4707:09:5514:52:55.0014:53:21.70+04:18:168:556.7
100ROGOCZ Maciej 142Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAOpen M86M 8600:00:0904:01:1107:25:1614:54:34.1514:54:43.95+04:19:388:566.7
101AZAREWICZ Grzegorz 5GDAŃSKOpen M87M 8700:00:2103:43:5906:46:2414:55:09.1014:55:30.10+04:20:258:576.7
102GOSTKOWSKA-DRZEWICKA Magdalena 53LINIEWOOpen K15K 1500:00:0604:11:5107:38:2315:00:01.6515:00:08.25+04:25:039:006.7
103SŁONIEWSKI Rafał 154RMF4RT OCRGDYNIAOpen M88M 8800:00:1903:48:3206:54:3215:05:34.8015:05:54.35+04:30:499:036.6
104TYC Mirosław 168MOW JAWORZE/RYTMCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M89M 8900:00:2304:21:2007:47:3815:06:00.5515:06:24.05+04:31:199:036.6
105JALOWSKI Andrzej 63INTECGNIEZNOOpen M90M 9000:00:2304:21:2107:47:3815:06:00.7015:06:24.15+04:31:199:036.6
106WĄŻ Mariusz 173REDAOpen M91M 9100:00:0904:17:4707:50:1715:06:24.7015:06:33.95+04:31:289:036.6
107JĘCEK Krzysztof 66MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAOpen M92M 9200:00:1704:05:0607:22:0515:16:02.4515:16:19.65+04:41:149:096.5
108DYŚ Jarosław 38SŁUPSKOpen M93M 9300:00:1704:05:0607:22:0615:16:02.9515:16:19.95+04:41:149:096.5
109REGINIA Piotr 139Rum RunnarsGDAŃSKOpen M94M 9400:00:1603:36:2606:46:3415:22:22.2515:22:38.70+04:47:339:136.5
110SZYMELFENIG Gabriela 162AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K16K 1600:00:0604:10:4407:38:2215:25:21.3015:25:27.35+04:50:229:156.5
111WĄDER Wojtek 172Wonder TeamBIELINYOpen M95M 9500:00:0803:55:2707:16:1315:25:30.9015:25:39.65+04:50:349:156.5
112SIEDLECKI Marcin 148GDAŃSKOpen M96M 9600:00:2604:08:4107:47:5815:28:38.3015:29:04.35+04:53:599:176.5
113ŚPICA Leszek 164PGB Sportowa PoczkaBYDGOSZCZOpen M97M 9700:00:0703:48:4107:16:1315:30:52.1015:30:59.15+04:55:549:186.4
114BORZYSZKOWSKI Jacek 21UKS Siódemka RumiaKONARZYNYOpen M98M 9800:00:1303:31:2906:55:1315:34:00.9015:34:14.25+04:59:099:206.4
115MAKOWSKA Patrycja 96GŁÓWCZYCEOpen K17K 1700:00:0004:26:1507:44:3115:35:21.7015:35:21.70+05:00:169:216.4
116WITKOWSKA Beata 178#KaszanienamokaGDAŃSKOpen K18K 1800:00:1404:01:4407:23:5215:37:56.4015:38:11.05+05:03:069:226.4
117GARGAS-MARUT Małgorzata 48PZU Soprt TeamJÓZEFOSŁAWOpen K19K 1900:02:0404:15:2207:35:0515:38:42.2515:40:46.30+05:05:419:236.4
118GARGAS Marek 47JÓZEFOSŁAWOpen M99M 9900:02:0404:15:2007:35:0615:39:29.2515:41:34.00+05:06:299:236.4
119KOŁTOWSKI Piotr 80SKÓRZEWOOpen M100M 10000:00:1003:18:0906:30:3915:41:51.2515:42:01.85+05:06:569:256.4
120JABŁOŃSKI Robert 62TumboTeam Fundacja HospicyjnaGDAŃSKOpen M101M 10100:00:2103:56:1807:30:1315:42:39.1515:43:00.65+05:07:559:256.4
121BORYSEWICZ Wiktor 20WYRZEKAOpen M102M 10200:00:1304:25:5207:45:4315:42:48.4015:43:01.45+05:07:569:256.4
122SOBOCIŃSKI Karol 155Piękni i BestieDZIERZGOŃOpen M103M 10300:00:1904:01:0607:34:5215:42:42.3015:43:01.75+05:07:569:256.4
123CZARNECKI Piotr 33TARCHOŚFIRYWARSZAWAOpen M104M 10400:00:2003:51:4607:34:5315:42:41.9515:43:02.15+05:07:579:256.4
124WEIS Michał 174ŚREMOpen M105M 10500:00:1404:25:5107:45:3815:42:48.3015:43:03.15+05:07:589:256.4
125HRYNIEWICKA Monika 61RUMIAOpen K20K 2000:00:0704:28:5907:53:5015:43:53.2015:44:01.05+05:08:569:266.4
126REMLAJN Adam 140GRUPA MALBORKMALBORKOpen M106M 10600:00:0903:57:5107:16:0015:46:55.0015:47:04.75+05:11:599:286.3
127POLIWKA-KISIEL Małgorzata 130Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen K21K 2100:00:2104:28:5107:55:4615:47:33.0015:47:54.90+05:12:499:286.3
128MARZEC Marcin 101GDAŃSKOpen M107M 10700:00:1704:25:3507:53:3615:47:37.1515:47:55.10+05:12:509:286.3
129ROST Zbyszek 143GDAŃSKOpen M108M 10800:00:2704:08:4207:49:4115:47:55.7515:48:22.75+05:13:179:286.3
130POTOCZEK Andrzej 133Press Glass biegamy i wspieramy/Nowy Staw biegaLICHNOWYOpen M109M 10900:00:0303:44:4507:26:3515:48:26.0015:48:29.45+05:13:249:296.3
131LESISZ Michał 91KOSZALINOpen M110M 11000:00:1604:19:4007:43:2715:50:40.7515:50:57.20+05:15:529:306.3
132NOWAK Dariusz 113BRWWŁADYSŁAWOWOOpen M111M 11100:00:0404:13:3507:43:0115:56:10.8515:56:15.30+05:21:109:336.3
133KAMIŃSKI Bartosz 69@UltravegeRUMIAOpen M112M 11200:00:2604:11:1007:47:1615:56:10.8015:56:37.50+05:21:329:336.3
134GRABOWSKA-LESISZ Aneta 55Modlitwa BieganiaKOSZALINOpen K22K 2200:00:1404:13:0107:45:0015:57:06.0515:57:20.60+05:22:159:346.3
135ŻUKOWSKI Cezary 188Migawkowe.pl FOR-REST-RUNKOSZALINOpen M113M 11300:00:4904:09:4207:43:0616:05:52.5516:06:41.85+05:31:369:396.2
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta 3Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOpen KDNF DNF05:43:33 DNF DNF DNF--
RODRÍGUEZ SANTANA Xerach 141C.D. VEREDAS ATAUROSAN BARTOLOMÉ DE TIRAJANAOpen MDNF03:14:04 DNF06:02:37 DNF DNF DNF--
BIELAWA Rafal 7inov8-teamWROCŁAWOpen MDNF02:57:28 DNF06:11:39 DNF DNF DNF--
TRYBALSKI Krzysztof 196GDYNIAOpen MDNF03:20:06 DNF06:11:44 DNF DNF DNF--
GABROVIC John Luke 195WARSZAWAOpen MDNF04:03:22 DNF07:45:00 DNF DNF DNF--
SIDDONS Jonathan 147Lemiesz TeamKONSTANCIN-JEZIORNAOpen MDNF04:03:21 DNF07:45:03 DNF DNF DNF--
DZIKIEWICZ Krzysztof 39Ultra3BOJANOOpen MDNF04:04:35 DNF07:53:06 DNF DNF DNF--
NOWAK Mariusz 112CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF04:21:22 DNF07:56:19 DNF DNF DNF--
KŁECZEK Jacek 75Klub biegaczy 'Prawo do Życia'RUMIAOpen MDNF04:29:04 DNF07:59:57 DNF DNF DNF--
GUTKOWSKI Wojciech 58SZCZECINEKOpen MDNF04:28:58 DNF08:07:57 DNF DNF DNF--
BARAŃSKI Leszek 8GDYNIAOpen MDNF04:18:57 DNF08:16:38 DNF DNF DNF--
WĘSIORA Jakub 175KARTUZYOpen MDNF03:38:30 DNF DNF DNF DNF--
KULGAJUK Michał 89SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen MDNF03:54:27 DNF DNF DNF DNF--
WIĘCŁAWSKI Robert 176ŁÓDŹOpen MDNF03:57:38 DNF DNF DNF DNF--
FANSLAU Marek 41STAROGARD GDAŃSKIOpen MDNF04:15:26 DNF DNF DNF DNF--
PODJASKI Andrzej 128GDAŃSKOpen MDNF DNF DNF DNF DNF--
PRĄTNICKI Mariusz 134GDYNIAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 152 wynik(ów)