ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA - 100KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | 51km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu28km51km
    
1KUDRJAŠEVS Mihails 88FizmatiRĪGAOpen M00:00:0003:20:3705:57:50
2MAKOWSKA Patrycja 96GŁÓWCZYCEOpen K00:00:0004:26:1507:44:31
3SITAREK Michał 149Polish Runners Club IrelandÖSTERHANINGEOpen M00:00:0203:00:0006:05:37
4MATUSIAK Bartłomiej 102REDAOpen M00:00:0203:12:1706:03:52
5GAŚ Piotr 49KRTSKOCZÓWOpen M00:00:0203:28:4206:17:44
6KRÓL Maciej 85WiRan TeamREDAOpen M00:00:0203:09:2005:51:19
7PARDOUX Adam 121HAMBURGOpen M00:00:0302:58:0005:46:56
8BERNATOWICZ Ziemowit 11UltrakrewDĘBOGÓRZEOpen M00:00:0303:06:4905:57:18
9BARTYZEL Marek 9ZAWOJAOpen M00:00:0302:57:2005:47:14
10MAZUREK Michał 104GDAŃSKOpen M00:00:0302:58:5805:44:40
11ADAMCZYK Maciej 1SKRA PaterekPATEREKOpen M00:00:0303:15:5806:04:56
12KLARECKI Adrian 73WiRan TeamREDAOpen M00:00:0303:20:2306:25:21
13POTOCZEK Andrzej 133Press Glass biegamy i wspieramy/Nowy Staw biegaLICHNOWYOpen M00:00:0303:44:4507:26:35
14MAZUR Andrzej 191KM PSP Gdynia / Zantyr SztumBOJANOOpen M00:00:0302:55:5005:28:20
14SPRENGER Mirosław 156SKRA PATEREKNAKŁOOpen M00:00:0302:55:5705:28:16
16MĘDYK Marcin 106GDYNIAOpen M00:00:0403:04:0705:38:33
17FORMELA Łukasz 43KARTUZYOpen M00:00:0403:08:3905:46:57
18PALLACH Piotr 120Nocny TurystaWEJHEROWOOpen M00:00:0403:00:3905:36:04
19STEFANIAK Marcin 158ŁĘCZYCEOpen M00:00:0403:15:2905:59:44
20TURSKA Agnieszka 167ULTRA WAYGDAŃSKOpen K00:00:0403:19:5406:03:12
21URBAŃSKI Dariusz 169GDAŃSKOpen M00:00:0403:31:5206:46:48
22CRYER Ben 32FREISINGOpen M00:00:0403:24:2806:18:52
23HACZYK Natalia 59Muay running team, Goggle PAE TeamOPOLEOpen K00:00:0404:02:5607:25:24
24KIJEWSKI Zbigniew 72SZCZECINOpen M00:00:0403:29:2206:49:27
25WALCZAK Maciej 171QUAY POZNAŃPOZNAŃOpen M00:00:0403:08:3305:46:51
26NOWAK Dariusz 113BRWWŁADYSŁAWOWOOpen M00:00:0404:13:3507:43:01
27OBERLAN-MAROŃ Joanna 116TORUŃOpen K00:00:0503:19:4006:08:59
28GRYNAGIEL Przemysław 56OSIEK NAD WISŁĄOpen M00:00:0503:21:1606:10:53
29WOJDASIEWICZ Tadeusz 180KĘPICEOpen M00:00:0503:16:2605:54:59
30URMANOWSKI Daniel 170Dream RunWARSZAWAOpen M00:00:0503:26:4106:15:02
31ZDYBEL Jacek 184GDYNIAOpen M00:00:0503:36:2606:35:13
32ORZESZKO Grzegorz 119LOTOS Running TeamGDAŃSKOpen M00:00:0503:39:1306:49:13
33KOŻYCZKOWSKI Marcin 84STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORKMOSTYOpen M00:00:0503:41:5606:38:29
34ŁUC Grzegorz 93OTWOCKOpen M00:00:0503:49:4807:05:03
35PISKUNOWICZ Aleksandra 194BIALOGARDOpen K00:00:0503:58:4807:14:33
36NESTOROWICZ Marek 111Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNOpen M00:00:0603:13:3706:31:58
37JAWOROWICZ Tomasz 65KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M00:00:0603:23:2906:16:17
38PAWELEC Michał 123GDAŃSKOpen M00:00:0603:46:4706:44:03
39MAZURCZAK Robert 103ImpulsGDANSKOpen M00:00:0603:46:4806:44:06
40GOSTKOWSKA-DRZEWICKA Magdalena 53LINIEWOOpen K00:00:0604:11:5107:38:23
41SZYMELFENIG Gabriela 162AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K00:00:0604:10:4407:38:22
42GOLAS Grażyna 50DudyczRunGDYNIAOpen K00:00:0703:12:3806:00:45
43SAŁATA Seweryn 146ŁĘŻYCEOpen M00:00:0703:20:3206:16:11
44GURBOWICZ Jarosław 57Biegający TczewTCZEWOpen M00:00:0703:22:5006:47:40
45POMIERSKI Zbigniew 132KiZKWIDZYNOpen M00:00:0703:39:5906:34:46
46DORSZ Beata 37SOPOTOpen K00:00:0703:57:0507:09:28
47BUCHOLC Mateusz 22#TeamBukszpanSKARSZEWYOpen M00:00:0703:21:2006:25:34
48LUS Tomasz 197ŁOWICZOpen M00:00:0703:34:3406:38:08
49ŚPICA Leszek 164PGB Sportowa PoczkaBYDGOSZCZOpen M00:00:0703:48:4107:16:13
50HRYNIEWICKA Monika 61RUMIAOpen K00:00:0704:28:5907:53:50
51DAMPS Sylwester 35GOWINOOpen M00:00:0803:12:3806:00:45
52BORYCKI Łukasz 19Biegające WłóczykijePIONKIOpen M00:00:0803:39:3206:37:51
53PASEK Edward 122GDAŃSKOpen M00:00:0803:36:3106:41:39
54MYSZK Łukasz 110Kumple SebanaGDYNIAOpen M00:00:0803:52:3406:54:42
55TRZECIAK Bartłomiej 166Sztafeta NadzieiGDAŃSKOpen M00:00:0803:46:3506:50:21
56TOMCZYK Piotr 165WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWOpen M00:00:0803:29:1907:00:28
57WĄDER Wojtek 172Wonder TeamBIELINYOpen M00:00:0803:55:2707:16:13
58SZAJDZIUK Piotr 160GDAŃSKOpen M00:00:0903:54:5007:12:19
59ŚLIWIŃSKA Katarzyna 163KS Iskra przy Akademii Marynarki WojennejGDYNIAOpen K00:00:0904:15:0707:31:04
60MACHALICA Agnieszka 95GDAŃSKOpen K00:00:0903:54:5007:09:13
61ROGOCZ Maciej 142Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAOpen M00:00:0904:01:1107:25:16
62WĄŻ Mariusz 173REDAOpen M00:00:0904:17:4707:50:17
63REMLAJN Adam 140GRUPA MALBORKMALBORKOpen M00:00:0903:57:5107:16:00
64CHEŁMINIAK Marcin 27UltrakrewSOPOTOpen M00:00:1003:42:3106:32:10
65RAINKO Marcin 138BzGGDAŃSKOpen M00:00:1003:27:1006:14:55
66ZAKROCZYMSKI Michal 181WARSZAWAOpen M00:00:1003:24:4206:24:57
67FRANKIEWICZ Maciej 44GRUPA MALBORKMALBORKOpen M00:00:1003:47:5307:01:36
68OLSZEWSKI Rafał 118WARSZAWAOpen M00:00:1003:49:4306:55:28
69KOŁTOWSKI Piotr 80SKÓRZEWOOpen M00:00:1003:18:0906:30:39
70MROZOWSKI Dariusz 108ParkRun rumiaRUMIAOpen M00:00:1103:48:1406:38:03
71KOŁDEJ Bartek 79WARSZAWAOpen M00:00:1103:40:3407:03:10
72BUDNICKI Andrzej 23BIAŁYSTOKOpen M00:00:1104:03:3007:10:12
73LIPOWSKI Karol 190ZOELLER TECHTUCHOMOpen M00:00:1203:14:1505:48:13
74NUŻ Jacek 115SUT Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1203:26:1506:18:45
75MUZOLF Dorota 109SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen K00:00:1203:41:0906:32:59
76KOWALEWSKI Jarosław 82GDYNIAOpen M00:00:1203:48:1406:49:40
77ELLESGAARD Michael 40VANLØSEOpen M00:00:1203:52:2206:52:49
78KNAP Damian 77PGB Sportowa PaczkaCZELADŹOpen M00:00:1203:52:3207:07:20
79KMEŤ Michal 193MyjavaMYJAVAOpen M00:00:1303:48:3706:48:48
80BOLEK Daniel 15Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:46:2807:00:25
81MANIAS Michał 98SUT/Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:36:2206:33:06
82CHRZĄSZCZ Bartłomiej 31Pruszcz BiegaPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:36:0006:33:04
83BORZYSZKOWSKI Jacek 21UKS Siódemka RumiaKONARZYNYOpen M00:00:1303:31:2906:55:13
84BORYSEWICZ Wiktor 20WYRZEKAOpen M00:00:1304:25:5207:45:43
85JAN Jarosław 64PRUSZCZ Biega SutPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:48:3307:00:27
86CHOŁKA Michał 29RZESZÓWOpen M00:00:1403:45:5506:37:06
87DARGIEWICZ Robert 36GDAŃSKOpen M00:00:1403:47:1607:04:29
88WITKOWSKA Beata 178#KaszanienamokaGDAŃSKOpen K00:00:1404:01:4407:23:52
89WEIS Michał 174ŚREMOpen M00:00:1404:25:5107:45:38
90GRABOWSKA-LESISZ Aneta 55Modlitwa BieganiaKOSZALINOpen K00:00:1404:13:0107:45:00
91PODCZARSKI Tomasz 127Kolbudy TeamKOLBUDYOpen M00:00:1503:48:5106:55:40
92PODCZARSKA Izabela 126KOLBUDYOpen K00:00:1504:01:5707:13:58
93PODWYSOCKI Wojciech 129Podwyski RunPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1503:50:3307:15:53
94ZIEMIANIN Przemek 186GDYNIAOpen M00:00:1603:43:5506:52:29
95REGINIA Piotr 139Rum RunnarsGDAŃSKOpen M00:00:1603:36:2606:46:34
96LESISZ Michał 91KOSZALINOpen M00:00:1604:19:4007:43:27
97HOŁDA Dominik 60GDYNIAOpen M00:00:1703:28:4006:38:13
98CELER Emil 26POŁCZYN ZDRÓJOpen M00:00:1703:37:1006:48:47
99JĘCEK Krzysztof 66MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAOpen M00:00:1704:05:0607:22:05
100DYŚ Jarosław 38SŁUPSKOpen M00:00:1704:05:0607:22:06
101MARZEC Marcin 101GDAŃSKOpen M00:00:1704:25:3507:53:36
102SKOWRON Radosław 152Płonące Kondony BabuniBALICEOpen M00:00:1803:37:0506:29:18
103KLIMEK Mateusz 74GRYFINOOpen M00:00:1803:33:5006:26:04
104BĄCZKIEWICZ Paweł 10WROCŁAWOpen M00:00:1803:44:1406:36:02
105FURMAŃCZYK Michał 46BYDGOSZCZOpen M00:00:1903:49:2306:58:06
106PIEKARZ Radosław 125WARSZAWAOpen M00:00:1903:56:1307:14:58
107SŁONIEWSKI Rafał 154RMF4RT OCRGDYNIAOpen M00:00:1903:48:3206:54:32
108SOBOCIŃSKI Karol 155Piękni i BestieDZIERZGOŃOpen M00:00:1904:01:0607:34:52
109KARPOWICZ Bartosz 70Leśne Dukty Gdynia / dOBGDYNIAOpen M00:00:2003:39:1306:33:28
110MILEWICZ Marek 107GDAŃSKOpen M00:00:2003:43:0906:43:40
111KOSIERADZKI Tomasz 81A&RTWARSZAWAOpen M00:00:2003:56:1207:14:53
112CZARNECKI Piotr 33TARCHOŚFIRYWARSZAWAOpen M00:00:2003:51:4607:34:53
113SKRABURSKI Piotr 153GDAŃSKOpen M00:00:2103:39:3506:33:04
114JOSZCZAK Michał 67GDAŃSKOpen M00:00:2103:39:3506:31:49
115LECKI Mateusz 90Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen M00:00:2103:56:4207:02:50
116MAKSELON Anna 97SZCZECINEKOpen K00:00:2103:56:4107:02:50
117AZAREWICZ Grzegorz 5GDAŃSKOpen M00:00:2103:43:5906:46:24
118JABŁOŃSKI Robert 62TumboTeam Fundacja HospicyjnaGDAŃSKOpen M00:00:2103:56:1807:30:13
119POLIWKA-KISIEL Małgorzata 130Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen K00:00:2104:28:5107:55:46
120AUGUSTYNIAK Miroslawa 4Mamy To - Biega i pomagaGDYNIA WITOMINOOpen K00:00:2204:10:0607:21:30
121ROŻYK Magdalena 144biegamyrazem/OknoburGDYNIAOpen K00:00:2304:11:2507:21:29
122TYC Mirosław 168MOW JAWORZE/RYTMCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M00:00:2304:21:2007:47:38
123JALOWSKI Andrzej 63INTECGNIEZNOOpen M00:00:2304:21:2107:47:38
124STEINKE Michael 159GDYNIAOpen M00:00:2403:19:2006:04:15
125ZIELIŃSKI Jacek 185biegamyrazem.plREDAOpen M00:00:2403:47:3807:02:16
126RACZYŃSKA Ewa 137biegamyrazem.plGDYNIAOpen K00:00:2503:47:3507:02:12
127RUSAK Lukasz 145CzemuNie GdyniaGDYNIAOpen M00:00:2503:56:4607:09:52
128BUGIERA Jacek 25PwC FCU Run TeamGDYNIAOpen M00:00:2603:34:1106:25:57
129RUSAK Michal 192Ja trenuje on the wok czemu nie teamGDYNIAOpen M00:00:2603:56:4707:09:55
130SIEDLECKI Marcin 148GDAŃSKOpen M00:00:2604:08:4107:47:58
131KAMIŃSKI Bartosz 69@UltravegeRUMIAOpen M00:00:2604:11:1007:47:16
132ROST Zbyszek 143GDAŃSKOpen M00:00:2704:08:4207:49:41
133ŻUKOWSKI Cezary 188Migawkowe.pl FOR-REST-RUNKOSZALINOpen M00:00:4904:09:4207:43:06
134GARGAS-MARUT Małgorzata 48PZU Soprt TeamJÓZEFOSŁAWOpen K00:02:0404:15:2207:35:05
135GARGAS Marek 47JÓZEFOSŁAWOpen M00:02:0404:15:2007:35:06
PRĄTNICKI Mariusz 134GDYNIAOpen MDNF DNF DNF
KULGAJUK Michał 89SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen MDNF03:54:27 DNF DNF
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta 3Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOpen KDNF DNF05:43:33 DNF
BIELAWA Rafal 7inov8-teamWROCŁAWOpen MDNF02:57:28 DNF06:11:39 DNF
PODJASKI Andrzej 128GDAŃSKOpen MDNF DNF DNF
BARAŃSKI Leszek 8GDYNIAOpen MDNF04:18:57 DNF08:16:38 DNF
WIĘCŁAWSKI Robert 176ŁÓDŹOpen MDNF03:57:38 DNF DNF
KŁECZEK Jacek 75Klub biegaczy 'Prawo do Życia'RUMIAOpen MDNF04:29:04 DNF07:59:57 DNF
GUTKOWSKI Wojciech 58SZCZECINEKOpen MDNF04:28:58 DNF08:07:57 DNF
NOWAK Mariusz 112CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF04:21:22 DNF07:56:19 DNF
DZIKIEWICZ Krzysztof 39Ultra3BOJANOOpen MDNF04:04:35 DNF07:53:06 DNF
SIDDONS Jonathan 147Lemiesz TeamKONSTANCIN-JEZIORNAOpen MDNF04:03:21 DNF07:45:03 DNF
GABROVIC John Luke 195WARSZAWAOpen MDNF04:03:22 DNF07:45:00 DNF
TRYBALSKI Krzysztof 196GDYNIAOpen MDNF03:20:06 DNF06:11:44 DNF
RODRÍGUEZ SANTANA Xerach 141C.D. VEREDAS ATAUROSAN BARTOLOMÉ DE TIRAJANAOpen MDNF03:14:04 DNF06:02:37 DNF
FANSLAU Marek 41STAROGARD GDAŃSKIOpen MDNF04:15:26 DNF DNF
WĘSIORA Jakub 175KARTUZYOpen MDNF03:38:30 DNF DNF
Znaleziono 152 wynik(ów)