ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA - 100KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 28km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | 51km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu28km
   
1MAZUR Andrzej 191KM PSP Gdynia / Zantyr SztumBOJANOOpen M00:00:0302:55:50
1SPRENGER Mirosław 156SKRA PATEREKNAKŁOOpen M00:00:0302:55:57
3BARTYZEL Marek 9ZAWOJAOpen M00:00:0302:57:20
BIELAWA Rafal 7inov8-teamWROCŁAWOpen MDNF02:57:28 DNF
5PARDOUX Adam 121HAMBURGOpen M00:00:0302:58:00
6MAZUREK Michał 104GDAŃSKOpen M00:00:0302:58:58
7SITAREK Michał 149Polish Runners Club IrelandÖSTERHANINGEOpen M00:00:0203:00:00
8PALLACH Piotr 120Nocny TurystaWEJHEROWOOpen M00:00:0403:00:39
9MĘDYK Marcin 106GDYNIAOpen M00:00:0403:04:07
10BERNATOWICZ Ziemowit 11UltrakrewDĘBOGÓRZEOpen M00:00:0303:06:49
11WALCZAK Maciej 171QUAY POZNAŃPOZNAŃOpen M00:00:0403:08:33
12FORMELA Łukasz 43KARTUZYOpen M00:00:0403:08:39
13KRÓL Maciej 85WiRan TeamREDAOpen M00:00:0203:09:20
14MATUSIAK Bartłomiej 102REDAOpen M00:00:0203:12:17
15GOLAS Grażyna 50DudyczRunGDYNIAOpen K00:00:0703:12:38
16DAMPS Sylwester 35GOWINOOpen M00:00:0803:12:38
17NESTOROWICZ Marek 111Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNOpen M00:00:0603:13:37
RODRÍGUEZ SANTANA Xerach 141C.D. VEREDAS ATAUROSAN BARTOLOMÉ DE TIRAJANAOpen MDNF03:14:04 DNF
19LIPOWSKI Karol 190ZOELLER TECHTUCHOMOpen M00:00:1203:14:15
20STEFANIAK Marcin 158ŁĘCZYCEOpen M00:00:0403:15:29
21ADAMCZYK Maciej 1SKRA PaterekPATEREKOpen M00:00:0303:15:58
22WOJDASIEWICZ Tadeusz 180KĘPICEOpen M00:00:0503:16:26
23KOŁTOWSKI Piotr 80SKÓRZEWOOpen M00:00:1003:18:09
24STEINKE Michael 159GDYNIAOpen M00:00:2403:19:20
25OBERLAN-MAROŃ Joanna 116TORUŃOpen K00:00:0503:19:40
26TURSKA Agnieszka 167ULTRA WAYGDAŃSKOpen K00:00:0403:19:54
TRYBALSKI Krzysztof 196GDYNIAOpen MDNF03:20:06 DNF
28KLARECKI Adrian 73WiRan TeamREDAOpen M00:00:0303:20:23
29SAŁATA Seweryn 146ŁĘŻYCEOpen M00:00:0703:20:32
30KUDRJAŠEVS Mihails 88FizmatiRĪGAOpen M00:00:0003:20:37
31GRYNAGIEL Przemysław 56OSIEK NAD WISŁĄOpen M00:00:0503:21:16
32BUCHOLC Mateusz 22#TeamBukszpanSKARSZEWYOpen M00:00:0703:21:20
33GURBOWICZ Jarosław 57Biegający TczewTCZEWOpen M00:00:0703:22:50
34JAWOROWICZ Tomasz 65KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M00:00:0603:23:29
35CRYER Ben 32FREISINGOpen M00:00:0403:24:28
36ZAKROCZYMSKI Michal 181WARSZAWAOpen M00:00:1003:24:42
37NUŻ Jacek 115SUT Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1203:26:15
38URMANOWSKI Daniel 170Dream RunWARSZAWAOpen M00:00:0503:26:41
39RAINKO Marcin 138BzGGDAŃSKOpen M00:00:1003:27:10
40HOŁDA Dominik 60GDYNIAOpen M00:00:1703:28:40
41GAŚ Piotr 49KRTSKOCZÓWOpen M00:00:0203:28:42
42TOMCZYK Piotr 165WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWOpen M00:00:0803:29:19
43KIJEWSKI Zbigniew 72SZCZECINOpen M00:00:0403:29:22
44BORZYSZKOWSKI Jacek 21UKS Siódemka RumiaKONARZYNYOpen M00:00:1303:31:29
45URBAŃSKI Dariusz 169GDAŃSKOpen M00:00:0403:31:52
46KLIMEK Mateusz 74GRYFINOOpen M00:00:1803:33:50
47BUGIERA Jacek 25PwC FCU Run TeamGDYNIAOpen M00:00:2603:34:11
48LUS Tomasz 197ŁOWICZOpen M00:00:0703:34:34
49CHRZĄSZCZ Bartłomiej 31Pruszcz BiegaPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:36:00
50MANIAS Michał 98SUT/Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:36:22
51ZDYBEL Jacek 184GDYNIAOpen M00:00:0503:36:26
52REGINIA Piotr 139Rum RunnarsGDAŃSKOpen M00:00:1603:36:26
53PASEK Edward 122GDAŃSKOpen M00:00:0803:36:31
54SKOWRON Radosław 152Płonące Kondony BabuniBALICEOpen M00:00:1803:37:05
55CELER Emil 26POŁCZYN ZDRÓJOpen M00:00:1703:37:10
WĘSIORA Jakub 175KARTUZYOpen MDNF03:38:30 DNF
57ORZESZKO Grzegorz 119LOTOS Running TeamGDAŃSKOpen M00:00:0503:39:13
58KARPOWICZ Bartosz 70Leśne Dukty Gdynia / dOBGDYNIAOpen M00:00:2003:39:13
59BORYCKI Łukasz 19Biegające WłóczykijePIONKIOpen M00:00:0803:39:32
60SKRABURSKI Piotr 153GDAŃSKOpen M00:00:2103:39:35
61JOSZCZAK Michał 67GDAŃSKOpen M00:00:2103:39:35
62POMIERSKI Zbigniew 132KiZKWIDZYNOpen M00:00:0703:39:59
63KOŁDEJ Bartek 79WARSZAWAOpen M00:00:1103:40:34
64MUZOLF Dorota 109SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen K00:00:1203:41:09
65KOŻYCZKOWSKI Marcin 84STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORKMOSTYOpen M00:00:0503:41:56
66CHEŁMINIAK Marcin 27UltrakrewSOPOTOpen M00:00:1003:42:31
67MILEWICZ Marek 107GDAŃSKOpen M00:00:2003:43:09
68ZIEMIANIN Przemek 186GDYNIAOpen M00:00:1603:43:55
69AZAREWICZ Grzegorz 5GDAŃSKOpen M00:00:2103:43:59
70BĄCZKIEWICZ Paweł 10WROCŁAWOpen M00:00:1803:44:14
71POTOCZEK Andrzej 133Press Glass biegamy i wspieramy/Nowy Staw biegaLICHNOWYOpen M00:00:0303:44:45
72CHOŁKA Michał 29RZESZÓWOpen M00:00:1403:45:55
73BOLEK Daniel 15Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:46:28
74TRZECIAK Bartłomiej 166Sztafeta NadzieiGDAŃSKOpen M00:00:0803:46:35
75PAWELEC Michał 123GDAŃSKOpen M00:00:0603:46:47
76MAZURCZAK Robert 103ImpulsGDANSKOpen M00:00:0603:46:48
77DARGIEWICZ Robert 36GDAŃSKOpen M00:00:1403:47:16
78RACZYŃSKA Ewa 137biegamyrazem.plGDYNIAOpen K00:00:2503:47:35
79ZIELIŃSKI Jacek 185biegamyrazem.plREDAOpen M00:00:2403:47:38
80FRANKIEWICZ Maciej 44GRUPA MALBORKMALBORKOpen M00:00:1003:47:53
81MROZOWSKI Dariusz 108ParkRun rumiaRUMIAOpen M00:00:1103:48:14
82KOWALEWSKI Jarosław 82GDYNIAOpen M00:00:1203:48:14
83SŁONIEWSKI Rafał 154RMF4RT OCRGDYNIAOpen M00:00:1903:48:32
84JAN Jarosław 64PRUSZCZ Biega SutPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:48:33
85KMEŤ Michal 193MyjavaMYJAVAOpen M00:00:1303:48:37
86ŚPICA Leszek 164PGB Sportowa PoczkaBYDGOSZCZOpen M00:00:0703:48:41
87PODCZARSKI Tomasz 127Kolbudy TeamKOLBUDYOpen M00:00:1503:48:51
88FURMAŃCZYK Michał 46BYDGOSZCZOpen M00:00:1903:49:23
89OLSZEWSKI Rafał 118WARSZAWAOpen M00:00:1003:49:43
90ŁUC Grzegorz 93OTWOCKOpen M00:00:0503:49:48
91PODWYSOCKI Wojciech 129Podwyski RunPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1503:50:33
92CZARNECKI Piotr 33TARCHOŚFIRYWARSZAWAOpen M00:00:2003:51:46
93ELLESGAARD Michael 40VANLØSEOpen M00:00:1203:52:22
94KNAP Damian 77PGB Sportowa PaczkaCZELADŹOpen M00:00:1203:52:32
95MYSZK Łukasz 110Kumple SebanaGDYNIAOpen M00:00:0803:52:34
KULGAJUK Michał 89SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen MDNF03:54:27 DNF
97SZAJDZIUK Piotr 160GDAŃSKOpen M00:00:0903:54:50
98MACHALICA Agnieszka 95GDAŃSKOpen K00:00:0903:54:50
99WĄDER Wojtek 172Wonder TeamBIELINYOpen M00:00:0803:55:27
100KOSIERADZKI Tomasz 81A&RTWARSZAWAOpen M00:00:2003:56:12
100PIEKARZ Radosław 125WARSZAWAOpen M00:00:1903:56:13
102JABŁOŃSKI Robert 62TumboTeam Fundacja HospicyjnaGDAŃSKOpen M00:00:2103:56:18
103MAKSELON Anna 97SZCZECINEKOpen K00:00:2103:56:41
104LECKI Mateusz 90Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen M00:00:2103:56:42
105RUSAK Lukasz 145CzemuNie GdyniaGDYNIAOpen M00:00:2503:56:46
106RUSAK Michal 192Ja trenuje on the wok czemu nie teamGDYNIAOpen M00:00:2603:56:47
107DORSZ Beata 37SOPOTOpen K00:00:0703:57:05
WIĘCŁAWSKI Robert 176ŁÓDŹOpen MDNF03:57:38 DNF
109REMLAJN Adam 140GRUPA MALBORKMALBORKOpen M00:00:0903:57:51
110PISKUNOWICZ Aleksandra 194BIALOGARDOpen K00:00:0503:58:48
111SOBOCIŃSKI Karol 155Piękni i BestieDZIERZGOŃOpen M00:00:1904:01:06
112ROGOCZ Maciej 142Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAOpen M00:00:0904:01:11
113WITKOWSKA Beata 178#KaszanienamokaGDAŃSKOpen K00:00:1404:01:44
114PODCZARSKA Izabela 126KOLBUDYOpen K00:00:1504:01:57
115HACZYK Natalia 59Muay running team, Goggle PAE TeamOPOLEOpen K00:00:0404:02:56
SIDDONS Jonathan 147Lemiesz TeamKONSTANCIN-JEZIORNAOpen MDNF04:03:21 DNF
GABROVIC John Luke 195WARSZAWAOpen MDNF04:03:22 DNF
118BUDNICKI Andrzej 23BIAŁYSTOKOpen M00:00:1104:03:30
DZIKIEWICZ Krzysztof 39Ultra3BOJANOOpen MDNF04:04:35 DNF
120JĘCEK Krzysztof 66MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAOpen M00:00:1704:05:06
121DYŚ Jarosław 38SŁUPSKOpen M00:00:1704:05:06
122SIEDLECKI Marcin 148GDAŃSKOpen M00:00:2604:08:41
123ROST Zbyszek 143GDAŃSKOpen M00:00:2704:08:42
124ŻUKOWSKI Cezary 188Migawkowe.pl FOR-REST-RUNKOSZALINOpen M00:00:4904:09:42
125AUGUSTYNIAK Miroslawa 4Mamy To - Biega i pomagaGDYNIA WITOMINOOpen K00:00:2204:10:06
126SZYMELFENIG Gabriela 162AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K00:00:0604:10:44
127KAMIŃSKI Bartosz 69@UltravegeRUMIAOpen M00:00:2604:11:10
128ROŻYK Magdalena 144biegamyrazem/OknoburGDYNIAOpen K00:00:2304:11:25
129GOSTKOWSKA-DRZEWICKA Magdalena 53LINIEWOOpen K00:00:0604:11:51
130GRABOWSKA-LESISZ Aneta 55Modlitwa BieganiaKOSZALINOpen K00:00:1404:13:01
131NOWAK Dariusz 113BRWWŁADYSŁAWOWOOpen M00:00:0404:13:35
132ŚLIWIŃSKA Katarzyna 163KS Iskra przy Akademii Marynarki WojennejGDYNIAOpen K00:00:0904:15:07
133GARGAS Marek 47JÓZEFOSŁAWOpen M00:02:0404:15:20
134GARGAS-MARUT Małgorzata 48PZU Soprt TeamJÓZEFOSŁAWOpen K00:02:0404:15:22
FANSLAU Marek 41STAROGARD GDAŃSKIOpen MDNF04:15:26 DNF
136WĄŻ Mariusz 173REDAOpen M00:00:0904:17:47
BARAŃSKI Leszek 8GDYNIAOpen MDNF04:18:57 DNF
138LESISZ Michał 91KOSZALINOpen M00:00:1604:19:40
139TYC Mirosław 168MOW JAWORZE/RYTMCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M00:00:2304:21:20
140JALOWSKI Andrzej 63INTECGNIEZNOOpen M00:00:2304:21:21
NOWAK Mariusz 112CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF04:21:22 DNF
142MARZEC Marcin 101GDAŃSKOpen M00:00:1704:25:35
143WEIS Michał 174ŚREMOpen M00:00:1404:25:51
144BORYSEWICZ Wiktor 20WYRZEKAOpen M00:00:1304:25:52
145MAKOWSKA Patrycja 96GŁÓWCZYCEOpen K00:00:0004:26:15
146POLIWKA-KISIEL Małgorzata 130Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen K00:00:2104:28:51
GUTKOWSKI Wojciech 58SZCZECINEKOpen MDNF04:28:58 DNF
148HRYNIEWICKA Monika 61RUMIAOpen K00:00:0704:28:59
KŁECZEK Jacek 75Klub biegaczy 'Prawo do Życia'RUMIAOpen MDNF04:29:04 DNF
PRĄTNICKI Mariusz 134GDYNIAOpen MDNF DNF
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta 3Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOpen KDNF DNF
PODJASKI Andrzej 128GDAŃSKOpen MDNF DNF
Znaleziono 152 wynik(ów)