ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA - 100KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 51km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | 51km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu28km51km
    
1SPRENGER Mirosław 156SKRA PATEREKNAKŁOOpen M00:00:0302:55:5705:28:16
1MAZUR Andrzej 191KM PSP Gdynia / Zantyr SztumBOJANOOpen M00:00:0302:55:5005:28:20
3PALLACH Piotr 120Nocny TurystaWEJHEROWOOpen M00:00:0403:00:3905:36:04
4MĘDYK Marcin 106GDYNIAOpen M00:00:0403:04:0705:38:33
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta 3Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOpen KDNF DNF05:43:33 DNF
6MAZUREK Michał 104GDAŃSKOpen M00:00:0302:58:5805:44:40
7WALCZAK Maciej 171QUAY POZNAŃPOZNAŃOpen M00:00:0403:08:3305:46:51
8PARDOUX Adam 121HAMBURGOpen M00:00:0302:58:0005:46:56
9FORMELA Łukasz 43KARTUZYOpen M00:00:0403:08:3905:46:57
10BARTYZEL Marek 9ZAWOJAOpen M00:00:0302:57:2005:47:14
11LIPOWSKI Karol 190ZOELLER TECHTUCHOMOpen M00:00:1203:14:1505:48:13
12KRÓL Maciej 85WiRan TeamREDAOpen M00:00:0203:09:2005:51:19
13WOJDASIEWICZ Tadeusz 180KĘPICEOpen M00:00:0503:16:2605:54:59
14BERNATOWICZ Ziemowit 11UltrakrewDĘBOGÓRZEOpen M00:00:0303:06:4905:57:18
15KUDRJAŠEVS Mihails 88FizmatiRĪGAOpen M00:00:0003:20:3705:57:50
16STEFANIAK Marcin 158ŁĘCZYCEOpen M00:00:0403:15:2905:59:44
17GOLAS Grażyna 50DudyczRunGDYNIAOpen K00:00:0703:12:3806:00:45
18DAMPS Sylwester 35GOWINOOpen M00:00:0803:12:3806:00:45
RODRÍGUEZ SANTANA Xerach 141C.D. VEREDAS ATAUROSAN BARTOLOMÉ DE TIRAJANAOpen MDNF03:14:04 DNF06:02:37 DNF
20TURSKA Agnieszka 167ULTRA WAYGDAŃSKOpen K00:00:0403:19:5406:03:12
21MATUSIAK Bartłomiej 102REDAOpen M00:00:0203:12:1706:03:52
22STEINKE Michael 159GDYNIAOpen M00:00:2403:19:2006:04:15
23ADAMCZYK Maciej 1SKRA PaterekPATEREKOpen M00:00:0303:15:5806:04:56
24SITAREK Michał 149Polish Runners Club IrelandÖSTERHANINGEOpen M00:00:0203:00:0006:05:37
25OBERLAN-MAROŃ Joanna 116TORUŃOpen K00:00:0503:19:4006:08:59
26GRYNAGIEL Przemysław 56OSIEK NAD WISŁĄOpen M00:00:0503:21:1606:10:53
BIELAWA Rafal 7inov8-teamWROCŁAWOpen MDNF02:57:28 DNF06:11:39 DNF
TRYBALSKI Krzysztof 196GDYNIAOpen MDNF03:20:06 DNF06:11:44 DNF
29RAINKO Marcin 138BzGGDAŃSKOpen M00:00:1003:27:1006:14:55
30URMANOWSKI Daniel 170Dream RunWARSZAWAOpen M00:00:0503:26:4106:15:02
31SAŁATA Seweryn 146ŁĘŻYCEOpen M00:00:0703:20:3206:16:11
32JAWOROWICZ Tomasz 65KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M00:00:0603:23:2906:16:17
33GAŚ Piotr 49KRTSKOCZÓWOpen M00:00:0203:28:4206:17:44
34NUŻ Jacek 115SUT Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1203:26:1506:18:45
35CRYER Ben 32FREISINGOpen M00:00:0403:24:2806:18:52
36ZAKROCZYMSKI Michal 181WARSZAWAOpen M00:00:1003:24:4206:24:57
37KLARECKI Adrian 73WiRan TeamREDAOpen M00:00:0303:20:2306:25:21
38BUCHOLC Mateusz 22#TeamBukszpanSKARSZEWYOpen M00:00:0703:21:2006:25:34
39BUGIERA Jacek 25PwC FCU Run TeamGDYNIAOpen M00:00:2603:34:1106:25:57
40KLIMEK Mateusz 74GRYFINOOpen M00:00:1803:33:5006:26:04
41SKOWRON Radosław 152Płonące Kondony BabuniBALICEOpen M00:00:1803:37:0506:29:18
42KOŁTOWSKI Piotr 80SKÓRZEWOOpen M00:00:1003:18:0906:30:39
43JOSZCZAK Michał 67GDAŃSKOpen M00:00:2103:39:3506:31:49
44NESTOROWICZ Marek 111Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNOpen M00:00:0603:13:3706:31:58
45CHEŁMINIAK Marcin 27UltrakrewSOPOTOpen M00:00:1003:42:3106:32:10
46MUZOLF Dorota 109SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen K00:00:1203:41:0906:32:59
47CHRZĄSZCZ Bartłomiej 31Pruszcz BiegaPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:36:0006:33:04
48SKRABURSKI Piotr 153GDAŃSKOpen M00:00:2103:39:3506:33:04
49MANIAS Michał 98SUT/Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:36:2206:33:06
50KARPOWICZ Bartosz 70Leśne Dukty Gdynia / dOBGDYNIAOpen M00:00:2003:39:1306:33:28
51POMIERSKI Zbigniew 132KiZKWIDZYNOpen M00:00:0703:39:5906:34:46
52ZDYBEL Jacek 184GDYNIAOpen M00:00:0503:36:2606:35:13
53BĄCZKIEWICZ Paweł 10WROCŁAWOpen M00:00:1803:44:1406:36:02
54CHOŁKA Michał 29RZESZÓWOpen M00:00:1403:45:5506:37:06
55BORYCKI Łukasz 19Biegające WłóczykijePIONKIOpen M00:00:0803:39:3206:37:51
56MROZOWSKI Dariusz 108ParkRun rumiaRUMIAOpen M00:00:1103:48:1406:38:03
57LUS Tomasz 197ŁOWICZOpen M00:00:0703:34:3406:38:08
58HOŁDA Dominik 60GDYNIAOpen M00:00:1703:28:4006:38:13
59KOŻYCZKOWSKI Marcin 84STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 LĘBORKMOSTYOpen M00:00:0503:41:5606:38:29
60PASEK Edward 122GDAŃSKOpen M00:00:0803:36:3106:41:39
61MILEWICZ Marek 107GDAŃSKOpen M00:00:2003:43:0906:43:40
62PAWELEC Michał 123GDAŃSKOpen M00:00:0603:46:4706:44:03
63MAZURCZAK Robert 103ImpulsGDANSKOpen M00:00:0603:46:4806:44:06
64AZAREWICZ Grzegorz 5GDAŃSKOpen M00:00:2103:43:5906:46:24
65REGINIA Piotr 139Rum RunnarsGDAŃSKOpen M00:00:1603:36:2606:46:34
66URBAŃSKI Dariusz 169GDAŃSKOpen M00:00:0403:31:5206:46:48
67GURBOWICZ Jarosław 57Biegający TczewTCZEWOpen M00:00:0703:22:5006:47:40
68CELER Emil 26POŁCZYN ZDRÓJOpen M00:00:1703:37:1006:48:47
69KMEŤ Michal 193MyjavaMYJAVAOpen M00:00:1303:48:3706:48:48
70ORZESZKO Grzegorz 119LOTOS Running TeamGDAŃSKOpen M00:00:0503:39:1306:49:13
71KIJEWSKI Zbigniew 72SZCZECINOpen M00:00:0403:29:2206:49:27
72KOWALEWSKI Jarosław 82GDYNIAOpen M00:00:1203:48:1406:49:40
73TRZECIAK Bartłomiej 166Sztafeta NadzieiGDAŃSKOpen M00:00:0803:46:3506:50:21
74ZIEMIANIN Przemek 186GDYNIAOpen M00:00:1603:43:5506:52:29
75ELLESGAARD Michael 40VANLØSEOpen M00:00:1203:52:2206:52:49
76SŁONIEWSKI Rafał 154RMF4RT OCRGDYNIAOpen M00:00:1903:48:3206:54:32
77MYSZK Łukasz 110Kumple SebanaGDYNIAOpen M00:00:0803:52:3406:54:42
78BORZYSZKOWSKI Jacek 21UKS Siódemka RumiaKONARZYNYOpen M00:00:1303:31:2906:55:13
79OLSZEWSKI Rafał 118WARSZAWAOpen M00:00:1003:49:4306:55:28
80PODCZARSKI Tomasz 127Kolbudy TeamKOLBUDYOpen M00:00:1503:48:5106:55:40
81FURMAŃCZYK Michał 46BYDGOSZCZOpen M00:00:1903:49:2306:58:06
82BOLEK Daniel 15Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:46:2807:00:25
83JAN Jarosław 64PRUSZCZ Biega SutPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1303:48:3307:00:27
84TOMCZYK Piotr 165WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWOpen M00:00:0803:29:1907:00:28
85FRANKIEWICZ Maciej 44GRUPA MALBORKMALBORKOpen M00:00:1003:47:5307:01:36
86RACZYŃSKA Ewa 137biegamyrazem.plGDYNIAOpen K00:00:2503:47:3507:02:12
87ZIELIŃSKI Jacek 185biegamyrazem.plREDAOpen M00:00:2403:47:3807:02:16
88LECKI Mateusz 90Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen M00:00:2103:56:4207:02:50
89MAKSELON Anna 97SZCZECINEKOpen K00:00:2103:56:4107:02:50
90KOŁDEJ Bartek 79WARSZAWAOpen M00:00:1103:40:3407:03:10
91DARGIEWICZ Robert 36GDAŃSKOpen M00:00:1403:47:1607:04:29
92ŁUC Grzegorz 93OTWOCKOpen M00:00:0503:49:4807:05:03
93KNAP Damian 77PGB Sportowa PaczkaCZELADŹOpen M00:00:1203:52:3207:07:20
94MACHALICA Agnieszka 95GDAŃSKOpen K00:00:0903:54:5007:09:13
95DORSZ Beata 37SOPOTOpen K00:00:0703:57:0507:09:28
96RUSAK Lukasz 145CzemuNie GdyniaGDYNIAOpen M00:00:2503:56:4607:09:52
97RUSAK Michal 192Ja trenuje on the wok czemu nie teamGDYNIAOpen M00:00:2603:56:4707:09:55
98BUDNICKI Andrzej 23BIAŁYSTOKOpen M00:00:1104:03:3007:10:12
99SZAJDZIUK Piotr 160GDAŃSKOpen M00:00:0903:54:5007:12:19
100PODCZARSKA Izabela 126KOLBUDYOpen K00:00:1504:01:5707:13:58
101PISKUNOWICZ Aleksandra 194BIALOGARDOpen K00:00:0503:58:4807:14:33
102KOSIERADZKI Tomasz 81A&RTWARSZAWAOpen M00:00:2003:56:1207:14:53
102PIEKARZ Radosław 125WARSZAWAOpen M00:00:1903:56:1307:14:58
104PODWYSOCKI Wojciech 129Podwyski RunPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:1503:50:3307:15:53
105REMLAJN Adam 140GRUPA MALBORKMALBORKOpen M00:00:0903:57:5107:16:00
106ŚPICA Leszek 164PGB Sportowa PoczkaBYDGOSZCZOpen M00:00:0703:48:4107:16:13
107WĄDER Wojtek 172Wonder TeamBIELINYOpen M00:00:0803:55:2707:16:13
108ROŻYK Magdalena 144biegamyrazem/OknoburGDYNIAOpen K00:00:2304:11:2507:21:29
109AUGUSTYNIAK Miroslawa 4Mamy To - Biega i pomagaGDYNIA WITOMINOOpen K00:00:2204:10:0607:21:30
110JĘCEK Krzysztof 66MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAOpen M00:00:1704:05:0607:22:05
111DYŚ Jarosław 38SŁUPSKOpen M00:00:1704:05:0607:22:06
112WITKOWSKA Beata 178#KaszanienamokaGDAŃSKOpen K00:00:1404:01:4407:23:52
113ROGOCZ Maciej 142Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAOpen M00:00:0904:01:1107:25:16
114HACZYK Natalia 59Muay running team, Goggle PAE TeamOPOLEOpen K00:00:0404:02:5607:25:24
115POTOCZEK Andrzej 133Press Glass biegamy i wspieramy/Nowy Staw biegaLICHNOWYOpen M00:00:0303:44:4507:26:35
116JABŁOŃSKI Robert 62TumboTeam Fundacja HospicyjnaGDAŃSKOpen M00:00:2103:56:1807:30:13
117ŚLIWIŃSKA Katarzyna 163KS Iskra przy Akademii Marynarki WojennejGDYNIAOpen K00:00:0904:15:0707:31:04
118SOBOCIŃSKI Karol 155Piękni i BestieDZIERZGOŃOpen M00:00:1904:01:0607:34:52
119CZARNECKI Piotr 33TARCHOŚFIRYWARSZAWAOpen M00:00:2003:51:4607:34:53
120GARGAS-MARUT Małgorzata 48PZU Soprt TeamJÓZEFOSŁAWOpen K00:02:0404:15:2207:35:05
121GARGAS Marek 47JÓZEFOSŁAWOpen M00:02:0404:15:2007:35:06
122SZYMELFENIG Gabriela 162AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K00:00:0604:10:4407:38:22
123GOSTKOWSKA-DRZEWICKA Magdalena 53LINIEWOOpen K00:00:0604:11:5107:38:23
124NOWAK Dariusz 113BRWWŁADYSŁAWOWOOpen M00:00:0404:13:3507:43:01
125ŻUKOWSKI Cezary 188Migawkowe.pl FOR-REST-RUNKOSZALINOpen M00:00:4904:09:4207:43:06
126LESISZ Michał 91KOSZALINOpen M00:00:1604:19:4007:43:27
127MAKOWSKA Patrycja 96GŁÓWCZYCEOpen K00:00:0004:26:1507:44:31
128GRABOWSKA-LESISZ Aneta 55Modlitwa BieganiaKOSZALINOpen K00:00:1404:13:0107:45:00
GABROVIC John Luke 195WARSZAWAOpen MDNF04:03:22 DNF07:45:00 DNF
SIDDONS Jonathan 147Lemiesz TeamKONSTANCIN-JEZIORNAOpen MDNF04:03:21 DNF07:45:03 DNF
131WEIS Michał 174ŚREMOpen M00:00:1404:25:5107:45:38
132BORYSEWICZ Wiktor 20WYRZEKAOpen M00:00:1304:25:5207:45:43
133KAMIŃSKI Bartosz 69@UltravegeRUMIAOpen M00:00:2604:11:1007:47:16
134TYC Mirosław 168MOW JAWORZE/RYTMCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M00:00:2304:21:2007:47:38
135JALOWSKI Andrzej 63INTECGNIEZNOOpen M00:00:2304:21:2107:47:38
136SIEDLECKI Marcin 148GDAŃSKOpen M00:00:2604:08:4107:47:58
137ROST Zbyszek 143GDAŃSKOpen M00:00:2704:08:4207:49:41
138WĄŻ Mariusz 173REDAOpen M00:00:0904:17:4707:50:17
DZIKIEWICZ Krzysztof 39Ultra3BOJANOOpen MDNF04:04:35 DNF07:53:06 DNF
140MARZEC Marcin 101GDAŃSKOpen M00:00:1704:25:3507:53:36
141HRYNIEWICKA Monika 61RUMIAOpen K00:00:0704:28:5907:53:50
142POLIWKA-KISIEL Małgorzata 130Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen K00:00:2104:28:5107:55:46
NOWAK Mariusz 112CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF04:21:22 DNF07:56:19 DNF
KŁECZEK Jacek 75Klub biegaczy 'Prawo do Życia'RUMIAOpen MDNF04:29:04 DNF07:59:57 DNF
GUTKOWSKI Wojciech 58SZCZECINEKOpen MDNF04:28:58 DNF08:07:57 DNF
BARAŃSKI Leszek 8GDYNIAOpen MDNF04:18:57 DNF08:16:38 DNF
PRĄTNICKI Mariusz 134GDYNIAOpen MDNF DNF DNF
KULGAJUK Michał 89SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen MDNF03:54:27 DNF DNF
PODJASKI Andrzej 128GDAŃSKOpen MDNF DNF DNF
WIĘCŁAWSKI Robert 176ŁÓDŹOpen MDNF03:57:38 DNF DNF
FANSLAU Marek 41STAROGARD GDAŃSKIOpen MDNF04:15:26 DNF DNF
WĘSIORA Jakub 175KARTUZYOpen MDNF03:38:30 DNF DNF
Znaleziono 152 wynik(ów)