ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA - 100KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | 51km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu28km51kmCzas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GOLAS Grażyna 50DudyczRunGDYNIAOpen K1K 100:00:0703:12:3806:00:4511:50:54.7011:51:01.90 7:068.4
2TURSKA Agnieszka 167ULTRA WAYGDAŃSKOpen K2K 200:00:0403:19:5406:03:1212:13:26.7012:13:30.75+00:22:287:208.2
3OBERLAN-MAROŃ Joanna 116TORUŃOpen K3K 300:00:0503:19:4006:08:5912:22:33.5512:22:39.25+00:31:377:258.1
4MUZOLF Dorota 109SUTPRUSZCZ GDAŃSKIOpen K4K 400:00:1203:41:0906:32:5912:55:01.2012:55:14.00+01:04:127:457.7
5DORSZ Beata 37SOPOTOpen K5K 500:00:0703:57:0507:09:2813:45:19.8013:45:27.65+01:54:258:157.3
6RACZYŃSKA Ewa 137biegamyrazem.plGDYNIAOpen K6K 600:00:2503:47:3507:02:1213:51:33.4513:51:58.80+02:00:568:187.2
7MAKSELON Anna 97SZCZECINEKOpen K7K 700:00:2103:56:4107:02:5013:55:35.3513:55:57.10+02:04:558:217.2
8PISKUNOWICZ Aleksandra 194BIALOGARDOpen K8K 800:00:0503:58:4807:14:3314:19:23.0014:19:28.40+02:28:268:357
9AUGUSTYNIAK Miroslawa 4Mamy To - Biega i pomagaGDYNIA WITOMINOOpen K9K 900:00:2204:10:0607:21:3014:25:34.3514:25:56.95+02:34:558:396.9
10ROŻYK Magdalena 144biegamyrazem/OknoburGDYNIAOpen K10K 1000:00:2304:11:2507:21:2914:25:33.6014:25:57.10+02:34:558:396.9
11ŚLIWIŃSKA Katarzyna 163KS Iskra przy Akademii Marynarki WojennejGDYNIAOpen K11K 1100:00:0904:15:0707:31:0414:36:59.7514:37:08.95+02:46:078:466.8
12MACHALICA Agnieszka 95GDAŃSKOpen K12K 1200:00:0903:54:5007:09:1314:38:19.0014:38:28.65+02:47:268:466.8
13PODCZARSKA Izabela 126KOLBUDYOpen K13K 1300:00:1504:01:5707:13:5814:38:13.4014:38:28.75+02:47:268:466.8
14HACZYK Natalia 59Muay running team, Goggle PAE TeamOPOLEOpen K14K 1400:00:0404:02:5607:25:2414:44:59.8514:45:04.65+02:54:028:516.8
15GOSTKOWSKA-DRZEWICKA Magdalena 53LINIEWOOpen K15K 1500:00:0604:11:5107:38:2315:00:01.6515:00:08.25+03:09:069:006.7
16SZYMELFENIG Gabriela 162AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K16K 1600:00:0604:10:4407:38:2215:25:21.3015:25:27.35+03:34:259:156.5
17MAKOWSKA Patrycja 96GŁÓWCZYCEOpen K17K 1700:00:0004:26:1507:44:3115:35:21.7015:35:21.70+03:44:199:216.4
18WITKOWSKA Beata 178#KaszanienamokaGDAŃSKOpen K18K 1800:00:1404:01:4407:23:5215:37:56.4015:38:11.05+03:47:099:226.4
19GARGAS-MARUT Małgorzata 48PZU Soprt TeamJÓZEFOSŁAWOpen K19K 1900:02:0404:15:2207:35:0515:38:42.2515:40:46.30+03:49:449:236.4
20HRYNIEWICKA Monika 61RUMIAOpen K20K 2000:00:0704:28:5907:53:5015:43:53.2015:44:01.05+03:52:599:266.4
21POLIWKA-KISIEL Małgorzata 130Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen K21K 2100:00:2104:28:5107:55:4615:47:33.0015:47:54.90+03:56:539:286.3
22GRABOWSKA-LESISZ Aneta 55Modlitwa BieganiaKOSZALINOpen K22K 2200:00:1404:13:0107:45:0015:57:06.0515:57:20.60+04:06:189:346.3
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta 3Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOpen KDNF DNF05:43:33 DNF DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)