USTECKA DZIESIĄTKA Z HAKIEM X BIEG LEŚNO – PLAŻOWY

Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce,Stowarzyszenie Turystyczno - Sportowe „Ustka”,Lokalna Organizacja Turystyczna „Ustka i Ziemia Słupska”.
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
84
Wystartowało:
76
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1DRWAL Piotr 9USB USTKAUSTKAM-Open
2WIRKUS Łukasz 57LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKM-Open
3RUDNIK Krzysztof 39KRĘPA SŁUPSKAM-Open
4WIRKUS Antonina 56MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open
5WEGNER Przemysław 54USTKAM-Open
6ŻYWICKI Janusz 64KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-Open
7GRAFF Norbert 12SZCZENURZEM-Open
8RYGIELSKI Arkadiusz 42KLUB BIEGACZA MOWISŁUPSKM-Open
9KORZEKWA Piotr 18DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGOKALISZM-Open
10KULIK Jacek 69DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-Open
11SOCHA Andrzej 70LUKS WILKRZECZYCAM-Open
12PAWLIK Krystian 30USTKAM-Open
13SKUMIAŁ Oskar 47USB USTKAUSTKAM-Open
14DĘGA Ryszard 8TUPOT USTKAUSTKAM-Open
15ANDRSKOWSKI Zdzisław 1KOLARZ-POLLĘBORKM-Open
16JAKUBIK Michał 15LESZNOM-Open
17GUZIK Piotr 13USB USTKASŁUPSKM-Open
18SZYMAŃSKI Marian 78BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUK K/POZNANIAM-Open
19MIKICIUK Piotr 76USTKAM-Open
20WRZACHOL Piotr 58USTKAM-Open
21PAKUŁA Mateusz 28SŁUPSKM-Open
22PANEK Ireneusz 29ŻORUCHOWOM-Open
23TOMCZAK Dominik 51NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open
24KRUKOWSKI Łukasz 20MKS SIECHNICEGROBLICEM-Open
25SKOMOROWSKI Michał 46KLUB BIEGACZA MOWIUSTKAM-Open
26PUDELSKI Krzysztof 36ZIMOWISKAZIMOWISKAM-Open
27SKOCZYŃSKA Renata 45USB USTKAUSTKAK-Open
28RYBA Paweł 40USB USTKAUSTKAM-Open
29JAROS Adam 16SŁUPSKM-Open
30SIEDLOK Damian 43MKS ŻORYŻORYM-Open
31SZLACHETKA Piotr 50USB USTKAUSTKAM-Open
32SIESS Jarosław 44PABIANICEM-Open
33OGŁAZA Marek 27KATOWICEM-Open
34PRZEWROCKI Andrzej 34WYTOWNOM-Open
35REMBALSKI Piotr 38GRUSZCZYNM-Open
36NIWIŃSKI Grzegorz 84TUPOT USTKAUSTKAM-Open
37DADACZ Rafał 6USTKAM-Open
38GAWIN Rafał 75KOŚCIERZYNAM-Open
39GOŁĘBIEWSKA-PIOTROWSKA Małgorzata 11POZNAŃK-Open
40RUTECKA Sylwia 66TUPOT USTKAUSTKAK-Open
41KROTOWSKI Grzegorz 19TUPOT USTKAUSTKAM-Open
42GAŁEK Aleksander 74PRAGMATIQ.PLPOZNAŃM-Open
43DADACZ Malwina 7USTKAK-Open
44GIERCZAK Piotr 10USTKAM-Open
45BERENT Robert 2TUPOT USTKAUSTKAM-Open
46WALESZCZYŃSKI Witold 53PAWŁOWICEM-Open
47POKORNY Przemysław 68USTKAM-Open
48PODLAK Piotr 31USTKAM-Open
49ZIELIŃSKA Danuta 62USB USTKAUSTKAK-Open
50STANIASZEK Bogusław 48TUPOT USTKAGŁOBINOM-Open
51KOSIAK Mateusz 82EDUSON.PLGDAŃSKM-Open
52PTASZYŃSKI Jan 77OSIEDLE ROZALIN W ŁUSÓWKUROGOŹNOM-Open
53WRZEŚNIAK Ewa 59USTKAK-Open
54STODOŁA Monika 49USB USTKAUSTKAK-Open
55GRABOWICZ Jerzy 67TUPOT USTKAUSTKAM-Open
56RATAJCZYK Monika 37SŁUPSKK-Open
57BODYLSKI Grzegorz 3OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open
58WOŹNIAK Grzegorz 83W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open
59POTĘPA Dawid 33TARNOBRZEGM-Open
60KOZIMOR Mariusz 79USTKAM-Open
61WSZÓŁKOWSKA Aleksandra 60USTKAK-Open
62LIPUT Dawid 65OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-Open
63POKORNY Edward 32TUPOT USTKAUSTKAM-Open
64KAPELEWSKI Marcin 71CYSTERSIBYDGOSZCZM-Open
65LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 24USB USTKAUSTKAK-Open
66ZALEWSKI Grzegorz 61W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUTKAM-Open
67TÓRZ Andrzej 52USTKAUSTKAM-Open
68KONKEL Joanna 17SŁAWNOK-Open
69WIATRZYK Krzysztof 55DARŁOWODARŁOWOM-Open
70KRYGIER Ireneusz 21W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open
71SLOMCZEWSKI Adam 81GDAŃSKM-Open
72RYBA Anna 41USB USTKAUSTKAK-Open
73MORDAL Eliza 25USB USTKAUSTKAK-Open
74FAJFR Natalia 80USTKAK-Open
75GZIK Radosław 14W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open
76SULEWSKA Monika 73RUSOCINK-Open
Znaleziono 76 wynik(ów)