Organizator : | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce,Stowarzyszenie Turystyczno - Sportowe „Ustka”,Lokalna Organizacja Turystyczna „Ustka i Ziemia Słupska”. |
Data : | 2019-08-03 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 84 |
Wystartowało : | 76 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 76 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 9 | USB USTKA | USTKA | M-Open | |
2 | WIRKUS Łukasz | 57 | LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKU | SZCZECINEK | M-Open | |
3 | RUDNIK Krzysztof | 39 | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | ||
4 | WIRKUS Antonina | 56 | MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-Open | |
5 | WEGNER Przemysław | 54 | USTKA | M-Open | ||
6 | ŻYWICKI Janusz | 64 | KB PIONIER SZCZECIN | SZCZECIN | M-Open | |
7 | GRAFF Norbert | 12 | SZCZENURZE | M-Open | ||
8 | RYGIELSKI Arkadiusz | 42 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁUPSK | M-Open | |
9 | KORZEKWA Piotr | 18 | DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGO | KALISZ | M-Open | |
10 | KULIK Jacek | 69 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | M-Open | |
11 | SOCHA Andrzej | 70 | LUKS WILK | RZECZYCA | M-Open | |
12 | PAWLIK Krystian | 30 | USTKA | M-Open | ||
13 | SKUMIAŁ Oskar | 47 | USB USTKA | USTKA | M-Open | |
14 | DĘGA Ryszard | 8 | TUPOT USTKA | USTKA | M-Open | |
15 | ANDRSKOWSKI Zdzisław | 1 | KOLARZ-POL | LĘBORK | M-Open | |
16 | JAKUBIK Michał | 15 | LESZNO | M-Open | ||
17 | GUZIK Piotr | 13 | USB USTKA | SŁUPSK | M-Open | |
18 | SZYMAŃSKI Marian | 78 | BUKOWSKI KLUB BIEGACZA | BUK K/POZNANIA | M-Open | |
19 | MIKICIUK Piotr | 76 | USTKA | M-Open | ||
20 | WRZACHOL Piotr | 58 | USTKA | M-Open | ||
21 | PAKUŁA Mateusz | 28 | SŁUPSK | M-Open | ||
22 | PANEK Ireneusz | 29 | ŻORUCHOWO | M-Open | ||
23 | TOMCZAK Dominik | 51 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
24 | KRUKOWSKI Łukasz | 20 | MKS SIECHNICE | GROBLICE | M-Open | |
25 | SKOMOROWSKI Michał | 46 | KLUB BIEGACZA MOWI | USTKA | M-Open | |
26 | PUDELSKI Krzysztof | 36 | ZIMOWISKA | ZIMOWISKA | M-Open | |
27 | SKOCZYŃSKA Renata | 45 | USB USTKA | USTKA | K-Open | |
28 | RYBA Paweł | 40 | USB USTKA | USTKA | M-Open | |
29 | JAROS Adam | 16 | SŁUPSK | M-Open | ||
30 | SIEDLOK Damian | 43 | MKS ŻORY | ŻORY | M-Open | |
31 | SZLACHETKA Piotr | 50 | USB USTKA | USTKA | M-Open | |
32 | SIESS Jarosław | 44 | PABIANICE | M-Open | ||
33 | OGŁAZA Marek | 27 | KATOWICE | M-Open | ||
34 | PRZEWROCKI Andrzej | 34 | WYTOWNO | M-Open | ||
35 | REMBALSKI Piotr | 38 | GRUSZCZYN | M-Open | ||
36 | NIWIŃSKI Grzegorz | 84 | TUPOT USTKA | USTKA | M-Open | |
37 | DADACZ Rafał | 6 | USTKA | M-Open | ||
38 | GAWIN Rafał | 75 | KOŚCIERZYNA | M-Open | ||
39 | GOŁĘBIEWSKA-PIOTROWSKA Małgorzata | 11 | POZNAŃ | K-Open | ||
40 | RUTECKA Sylwia | 66 | TUPOT USTKA | USTKA | K-Open | |
41 | KROTOWSKI Grzegorz | 19 | TUPOT USTKA | USTKA | M-Open | |
42 | GAŁEK Aleksander | 74 | PRAGMATIQ.PL | POZNAŃ | M-Open | |
43 | DADACZ Malwina | 7 | USTKA | K-Open | ||
43 | GIERCZAK Piotr | 10 | USTKA | M-Open | ||
45 | BERENT Robert | 2 | TUPOT USTKA | USTKA | M-Open | |
46 | WALESZCZYŃSKI Witold | 53 | PAWŁOWICE | M-Open | ||
47 | POKORNY Przemysław | 68 | USTKA | M-Open | ||
48 | PODLAK Piotr | 31 | USTKA | M-Open | ||
49 | ZIELIŃSKA Danuta | 62 | USB USTKA | USTKA | K-Open | |
50 | STANIASZEK Bogusław | 48 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | M-Open | |
51 | KOSIAK Mateusz | 82 | EDUSON.PL | GDAŃSK | M-Open | |
52 | PTASZYŃSKI Jan | 77 | OSIEDLE ROZALIN W ŁUSÓWKU | ROGOŹNO | M-Open | |
53 | WRZEŚNIAK Ewa | 59 | USTKA | K-Open | ||
54 | STODOŁA Monika | 49 | USB USTKA | USTKA | K-Open | |
55 | GRABOWICZ Jerzy | 67 | TUPOT USTKA | USTKA | M-Open | |
56 | RATAJCZYK Monika | 37 | SŁUPSK | K-Open | ||
57 | BODYLSKI Grzegorz | 3 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-Open | ||
58 | WOŹNIAK Grzegorz | 83 | W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open | |
59 | POTĘPA Dawid | 33 | TARNOBRZEG | M-Open | ||
60 | KOZIMOR Mariusz | 79 | USTKA | M-Open | ||
61 | WSZÓŁKOWSKA Aleksandra | 60 | USTKA | K-Open | ||
62 | LIPUT Dawid | 65 | OPEL ACTIVE TEAM | GLIWICE | M-Open | |
63 | POKORNY Edward | 32 | TUPOT USTKA | USTKA | M-Open | |
64 | KAPELEWSKI Marcin | 71 | CYSTERSI | BYDGOSZCZ | M-Open | |
65 | LESNER-MĄCZYŃSKA Monika | 24 | USB USTKA | USTKA | K-Open | |
66 | ZALEWSKI Grzegorz | 61 | W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA | UTKA | M-Open | |
67 | TÓRZ Andrzej | 52 | USTKA | USTKA | M-Open | |
68 | KONKEL Joanna | 17 | SŁAWNO | K-Open | ||
69 | WIATRZYK Krzysztof | 55 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-Open | |
70 | KRYGIER Ireneusz | 21 | W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open | |
71 | SLOMCZEWSKI Adam | 81 | GDAŃSK | M-Open | ||
72 | RYBA Anna | 41 | USB USTKA | USTKA | K-Open | |
73 | MORDAL Eliza | 25 | USB USTKA | USTKA | K-Open | |
74 | FAJFR Natalia | 80 | USTKA | K-Open | ||
75 | GZIK Radosław | 14 | W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open | |
76 | SULEWSKA Monika | 73 | RUSOCIN | K-Open |
Znaleziono 76 wynik(ów)